Autor Wątek: Przyjemniejsze macanie  (Przeczytany 1898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline abc

• Ultimate Badass
Przyjemniejsze macanie
« dnia: Październik 29, 2015, 21:49:26 »
Jakich używacie aplikacji do zwiększania ydajności i ergonomii na Mac OS?

Przed El Capitanem chciałem coś na miarę Window Snap z Windowsa i dorwałem darmową aplikację BetterTouchTool, które robi to i nawet więcej. Nie tylko okna na połowę ekranu, ale także w proporcjach jakich chcę, łącznie z rogami ekranu. Fajnie się sprawuje bez snapowania. Można zamapować rogi trackpada i gesty pięciopalcowe do tego typu działań - ja sobie ustawiłem pięciopalcowy klik jako maksymalizację okna do rozmiaru ekranu (nie full screen makowy), doknięcie prawej czy lewej krawędzi trackpada - snapowanie do danej połowy ekranu. Niesmowicie przyśpiesza pracę.

Druga niesamowicie przydatnie aplikacja (niestety niedarmowa) to jitouch 2 - wiele przydatnych gestów, a najbardziej przydatny - dwupalcowe zmienianie kart w Chrome, nie trzeba ruszać kursorem oraz przesuwanie okna niezależnie od pozycji kursora.

Z innego rodzaju przydatnych aplikacji: Fragment do zdjęć - super aplikacja w klimacie Half Life, działa szybciej niż penis teściowych. GifBrabber do robienia szybkich GIF-ów z czegokolwiek. Dr. Cleaner do szybkiego czyszczenia dysku i znajdowania dużych plików.

Co polecacie do przyśpieszania życia?

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
Odp: Przyjemniejsze macanie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2015, 06:42:52 »
Z innego rodzaju przydatnych aplikacji: Fragment do zdjęć - super aplikacja w klimacie Half Life, działa szybciej niż penis teściowych.

Eeee, że co? Co Ty bierzesz? :)

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2015, 08:25:42 »

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2015, 09:17:54 »
Polecam. https://itunes.apple.com/us/app/fragment/id551989875?mt=12

O jest też na PC, sprawdzę sobie. Chociaż mocno sie przyzwyczaiłem już do Faststone Image Viewer.