Autor Wątek: Palit GEFORCE GTX 960 - prośba o pomoc w wycenie  (Przeczytany 644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mierniczek

• I Am Robot
Palit GEFORCE GTX 960 - prośba o pomoc w wycenie
« dnia: Lipiec 15, 2018, 20:36:33 »
Wymontowalem z komputera syna karte Palit GEFORCE GTX 960 2GB (zdjecie ponizej).
Prosze o pomoc w wycenie, bo za chiny ludowe nie wiem ile taka ok. 2 letnia karta jest warta.
Najproszciej wystawic na allegro od 1 zl bez ceny minimalnej i zobaczyc do jakiej kwoty dojdzie aukcja, ale wolalbym wiedziec choc w przyblizeniu ile jeszcze zdolam z tego uzyskac.
Karta w 100% sprawna. Nigdy nie bylo z nia problemow (oprocz tego ze odkleil sie z obudowy ten znaczek Palita - nie wiem jakim cudem, ale kiedys znalazlem go luzem w obudowie kompa).
A moze ktos to chce? :) w rozsadnej kwocie.

Offline projektkong

• Administrator
  • I Am Robot
  • SHMUPS is my life
Odp: Palit GEFORCE GTX 960 - prośba o pomoc w wycenie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2018, 20:47:43 »
Nigdy nie bylo z nia problemow (oprocz tego ze odkleil sie z obudowy ten znaczek Palita - nie wiem jakim cudem, ale kiedys znalazlem go luzem w obudowie kompa).
Od ciepła się odklejały (jak się klej rozgrzał, to naklejka odklejała się pod własnym ciężarem)!
Miałem kiedyś sporo takich kart (2 chyba jeszcze mam), tylko w wersji 4GB i we wszystkich się ten pasek odkleił ;D

Edycja:
Na Alledrogo ceny zaczynają się od około 460 złotych (z przesyłką):
https://allegro.pl/kategoria/obraz-i-grafika-karty-graficzne-257236?string=gtx%20960&order=p&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-ele-1-5-0329&offerTypeBuyNow=1&stan=nowe&stan=u%C5%BCywane
Imo na start możesz spróbować 400 złotych + przesyłka, albo 400 złotych z przesyłką (może szybciej ktoś kupi).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2018, 21:17:45 wysłana przez projektkong »

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:24:18 »
Za 350 wezme od razu :)

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2018, 12:16:37 »
Niestety spozniles sie.
Z rana dostalem propozycje od innego "polygamisty" i zachecony oszolamiajaca kwota poscilem w swiat te karte :)

Ale bardzo dziekuje za propozycje i temat zamykam