Autor Wątek: Lista gier PC na 2009  (Przeczytany 46327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
Lista gier PC na 2009
« dnia: Grudzień 08, 2008, 11:55:04 »
Czyli w co będziemy zagrywać się na blaszakach w przyszłym roku (chociaż Drakensang w Polsce wychodzi w 2008 :) )

http://adrianwerner.wordpress.com/games-of-2009/

Acha sa ze 3 bledy w exclusivach Majesty 2, Demigod, Dragon Age zdaje sie zostaly zapowiedziane rowniez na konsole.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
Odp: Lista gier PC na 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2008, 12:26:47 »
No jak widać pc gaming is not dead! Ale i tak wolę konsolę, too old, too lazy ;P

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2008, 13:35:22 »
Kilka pozycji na PC kilka na konsole i rok z głowy... ;)
Gregys out.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2008, 17:17:02 »
Dzięki za liste jest tam kilka perełek o których zielonego pojęcia nie miałem a tak chcialem w tym roku pograć więcej na konsoli ale jesli wymagania gier mnie nie zmuszą to siostra  będzie mogla w spokoju grać w Virtua Tennisa. ;)

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2008, 22:36:32 »
Hearts of Iron III!

Nie jakies tam Blizzardy, a to jest powod dla ktorego warto podtrzymywac PC gaming przy zyciu. ;)

panopticon

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2008, 22:59:46 »
pomijajac tytuly ktore jestem pewien ze wyjda tez na konsole, mysle ze chetnie pogram w:

strategie:
Starcraft 2: Wings of Liberty
Demigod

przygodowki:
Gobliiins 4 (nareszcie !!!)
The Whispered World
Machinarium
+ moje kochanie odpali kazda jaka wyjdzie ;)

z pozostalych kategorii:
Sugar Rush (wyglada ciekawie)
Diablo 3
Wallace and Gromit?s Grand Adventures

ale jak wspomnialem - cokolwiek z tego wyjdzie tez na konsole, wybiore wersje konsolowa - jestem za leniwy na szesc podrecznych wersji sterownikow do karty graficzny/dzwiekowej i dwoch buildow direcxta na pulpicie tylko po to, zeby pograc w trzy aktualnie zainstalowane gry ;)

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2008, 07:35:49 »
Myslalem, ze sprawa bedzie prosta - w koncu i Diablo3 moze bedzie na konsole to ja moge spokojnie poczekac i rok na taka wersje. Ale jak zobaczylem dzial Simulation to odruchowo zaczalem szukac nowych sterownikow do mojego Saiteka Rumble Force :)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2008, 11:15:44 »
PC powoli ewoluuje w kierunku mekki niszowych geekow :)

Mnie z tej listy najbardziej interesuje Starcraft 2 i Empire: TW.

No i bardzo ciekawy moze byc dropship - turowy rpg sf od kolesi , ktorzy popelnili Arcanum i wczesniej niejakiego Fallouta.

No i jeszcze z 20 innych ciekawych pozycji tam jest do obserwacji jak sie rozwina.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2008, 14:16:33 »
Miałem tego nie robić ale nie mogę się powstrzymać i muszę napisać na co będe czekał z utęsknieniem:
- Disciples III: Renaissance - najlepsza seria strategi turowych jaka kiedykolwiek powstała na dowolnej platformie, mało która gra oferuje tak ponury i wciągający klimat tak właśnie powinien wyglądać WAR
- Majesty 2 - poprzednia część to jedna z najbardziej inowacyjnych i wciągających gier jakie powstały, niedawno skończyłem grę po raz n-ty i nie mogę się doczekać na kontynuacje
- Dawn of War 2 - ok co tutaj mamy... marines są nareście bardziej zróżnicowani, oni jak i dowódca zdobywają doświadczenie i można ich przenosić do następnych misji dodatkowo jeszcze ich wyposarzać, czy tylko ja mam wrażenie że Starcraft może mieć kłopoty
- Star Trek Supremacy - Ok darmowa gra na engine Birth Of Federation jednej z najlepszych gier 4X oj znów bedzie tylko jescze jedna tura
- Dragon Age - ok Mass Effect nie był dla większości prawdziwą grą rpg, Bioware ma jednak szansę by powrócić do korzeni, czy im się uda o to jest pytanie
- Dropship - jedna z największych niewiadomych na liście czy będzie to gra pokroju Bloodlines czy znów bugi ją zabiją tak jak Bloodlines ;)
- Star Trek Online - czyżby w końcu jakaś dorosła gra MMO
- The Crossing - druga niewiadoma, pomysł naprawdę ciekawy i nowy ale co z tego wyjdzie o to jest pytanie
- Alpha Protocol - Obsidian to obok CDP RED największa nadzieje gatunku crpg i wierzę że po raz kolejny pokażą klasę
- Project Offset - tak powinien wyglądać Dark Messiach of Might and Magic
- Alan Wake - co tu dużo pisać gra twórców genialnego Maxa Payne
- Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - Vin Diesel powraca!!!
- Deus Ex 3 - trzecia i największa niewiadoma... błagam nie róbcie z niej gry akcji, niech przemoc będzie jedną z możliwości jak w jedynce, niech umiejętności i atrybuty postacie będą jak w jedynce, niech klimat będzie jak w jedynce... niech gra nawiązuje bardziej do hardcorowejj pecetowe jedynki.
No i największy nieobecny na liści:
- Homeworld3 - Relic przestań ściemniać wiemy że masz prawa do marki znów, wiemy ze masz dwa zespoły pracujace nad tajnymi projektami, wiemy że to wasze ukochane dziecko, więc na litość boską pora na kolejną część najlepszej serii gier.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2008, 20:59:11 »
Hehe wlasnie zauwazylem , ze autor listy jest Polakiem (ma skrzynke pocztowa w domenie neostrada.pl :) )

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2008, 09:48:27 »
O w morde, nie wiedziałem że tyle przygodówek wychodzi na blaszki. Oczywiście w ciemno łykam Machinarium.
Co byście polecili z przygodówek, które już wyszły (raczej wolę wesołe klimaty w stylu Monkey Island, bądź zupełnie odjechane artystyczne sprawy w stylu Amanita)

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2008, 11:55:55 »
Nie jestem fanem gatunku ale bardzo podobał mi się mroczny Still Life(http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3061) tylko niektóre zagdadki są jak dla mnie za bardzo udziwnione.

Offline Maciej Kaczyński

• Mieszkaniec tego forum
    • Pejdż on Kompjuter Entertetejment
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 17, 2008, 16:45:03 »
Nie jestem fanem gatunku ale bardzo podobał mi się mroczny Still Life(http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3061) tylko niektóre zagdadki są jak dla mnie za bardzo udziwnione.
Ta o ciasteczkach była fatalna. Tzn. może inaczej, polska wersja recepty była źle przetłumaczona. A gierka fajna.
http://www.youtube.com/user/pokeplinfo
Pejdż on Kompjuter Entertetejment

Offline niXon1990

• Junior
  • *
    • SwiatGry.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 29, 2008, 11:28:02 »
Przede wszystkim bardzo ciekawie zapowiadają się przygodóweczki (najbardziej jestem ciekaw Still Life 2).

A co do akcji, to warto nadmienić takie tytuły jak: Chrome 2, Americas Army 3.

Gry, które wyjdą na również inne platformy, to wszystkie zapowiadają się niesamowicie!
Rok 2009 będzie gorący!

Offline Dragon

• Junior
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 03, 2009, 21:45:22 »
hej niXon1990 jesteś mi baaardzo potrzebny pomozesz ???

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2009, 18:20:30 »
Hej Dragon, znasz taką opcję jak prywatna wiadomość?
W temacie: standardowo czekam na RTSy - upgrade kompa już w blisko.
Gregys out.

UltimateBasic

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:08:10 »
Demigod bardzo dobra gra. Długo nie było tak nowoczesnej gry strategicznej. Polecam gra jest świetna.