Autor Wątek: Co kupić - w poszukiwaniu dobrego sprzętu (PORADNIK NA PIERWSZEJ STRONIE)  (Przeczytany 1068647 razy)

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
Odp: Co kupić - w poszukiwaniu dobrego sprzętu (PORADNIK NA PIERWSZEJ STRONIE)
« Odpowiedź #5160 dnia: Luty 20, 2014, 12:21:23 »
To mojże mi kong polecisz coś pod palma? IE 3.0 mi pasowała, ale już praktycznie nie do dostania. Deathaddery ponoć podobne, ale od groma opinii o awaryjności. Głównie rolka pada. Kosztuje głupie pieniądze, jakby stała koło stówki to bym brał pewnie pomimo tego.

o ile się o nią dba - tj. co jakiś czas CZYŚCI :P
Chyba nigdy myszki nie czyściłem ;).

A mnie się nie zapytasz ?

Kup sobie zowie, jak ci pasował IE.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5161 dnia: Luty 20, 2014, 12:23:52 »
A mnie się nie zapytasz ?
A chętnie :). Dzięki, sprawdzę.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja

Offline projektkong

• Administrator
  • I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #5163 dnia: Luty 20, 2014, 12:25:14 »
@Blue
Bezapelacyjnie Steelseries Sensei, ale skurwysyństwo drogie jak cholera.
Można brać tańszą wersję RAW.

Ja też jestem fanem IE 3.0 i teraz pocinam na niejako "jego następcy" Microsoft comfort mouse 6000.
Tani i mi pasuje, ale wiem, że nie każdemu przypadnie. Dodatkowo ma coś z rolką zjebane (chyba że to tylko mój egzemplarz), bo i ile w grach nie ma żadnych problemów, to w systemie mimo, że nic nie robię to chwilę po puszczeniu myszy (kilka sekund) rejestrowane jest przesunięcie rolki o jeden klik w dół, tak samo z siebie :-\

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #5164 dnia: Luty 20, 2014, 12:51:09 »
Nigdy nie miales kulkowej myszy i rolek nie czysciles? Czy byles taki burzuj ze wywalales stara i kupowales nowa?
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #5165 dnia: Luty 20, 2014, 12:52:11 »
Poszło zamówienie na G9x, zobaczymy ile to warte.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5166 dnia: Luty 20, 2014, 13:16:47 »
Nigdy nie miales kulkowej myszy i rolek nie czysciles? Czy byles taki burzuj ze wywalales stara i kupowales nowa?
Kulki to wiadomo, że tak, ale od czasu optycznych nie  :). Co najwyżej ślizgacze mi się zdarzało.

A pomęcze Was chwilkę jeszcze. W ie 3.0 jedynie prawa strona mi trochę nie pasowała- czysty skos, którego się nie dało zbytnio chwycić), w IE 4.0 pod tym względem było lepiej(Acz ta znów była za wysoka i ogólnie jakoś mniej mi leżała). Z tego co widzę w tej comfort 6000 też powinno być ok - jest chyba lekkie wyżłobienie, a nie sama pochyła powierzchnia?

W Zowie Evo z tego co widzę jest też jedynie pochylnia, którą będzie ciężko chwycić. Choć sama mycha mi się strasznie podoba :). Przy takich uwagach jeszcze jesteście coś w stanie dorzucić do wora wyboru?  ;) Na razie skłaniam się do tego comfort 6000, tylko poszukam czy to jest częsty przypadek z tym problemem o którym pisze kong.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2014, 13:21:23 wysłana przez Blue__ »

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #5167 dnia: Luty 20, 2014, 13:19:17 »
Poszło zamówienie na G9x, zobaczymy ile to warte.

Kumpel miał wersję MW3 (to chyba ta), zadowolony był, chociaż i tak ją szybko sprzedał - ale on już tak ma :D

@Blue... takie rzeczy to tylko w Erze.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5168 dnia: Luty 20, 2014, 13:22:03 »
@Blue... takie rzeczy to tylko w Erze.
Spodziewam się ;), jednak wybór gryzoni jest teraz ogromny, więc zawsze lepiej zapytać ;).

Offline projektkong

• Administrator
  • I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #5169 dnia: Luty 20, 2014, 13:27:05 »
@Blue
Co do Comfort Mouse 6000 to cała górna powierzchnia jest wykonana ze świecącego/śliskiego plastiku.
Natomiast obie strony są pokryte gumą. To nie jest "goły" plastik (na zdjęciach w ogóle tego nie widać) więc z chwyceniem nie ma najmniejszych problemów.

Edit:
Co do Comfort Mouse 6000 to bardzo, ale to bardzo ciężko się do niej przyzwyczaić. Ostrzegam!
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2014, 13:31:07 wysłana przez projektkong »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5170 dnia: Luty 20, 2014, 13:41:46 »
W tym CM 6000 jest jakiś dziwny delay na przycisku ze scrolla :/
"The Microsoft Comfort Mouse 6000 Wired has a serious, critical firmware bug. All middle clicks will suffer a 250ms - 500ms delay under any program. This major bug affects all Comfort Mouse 6000 mice and is directly present on the firmware, which cannot be edited by any program known so far. There is no fix. It's not a driver problem, it's an internal firmware problem."

http://www.youtube.com/watch?v=f22IGdk2mAA

Offline projektkong

• Administrator
  • I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #5171 dnia: Luty 20, 2014, 14:02:23 »
Naprawdę odradzam CM6000 z myślą o graniu. Potrafi napsuć krwi na początku i ciężko się do niej przyzwyczaić.
Dużo lepszym wyborem będzie kupno jakiegoś (trochę droższego ~50 złotych) Logitecha G400, Steelseries Sensei Raw.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5172 dnia: Luty 20, 2014, 14:31:04 »
Ta jeszcze ma wygładznie linii, jak szybko machniesz to masz idealnie prostą linię, to samo mam w salmosie(razer ftw... taaa ciekawe na co te 1000Hz jak i tak wygładza to co robisz, chyba że to ja mam tak genialną łapę, że machając w paincie przez pół ekranu rysuję idealnie proste linie ;) ). A ten delay opisuja wszedzie, we wszystkich reckach praktycznie.

Co do przyzwyczajenia się do kształtu, to jak już wcześniej pisałem mi taki pasuje ;).

Tak czy tak, niestety odpada :(.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2014, 14:52:43 wysłana przez Blue__ »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5173 dnia: Luty 20, 2014, 16:24:17 »
Dobra poprzeglądałem to wszystko i najbardziej mi pasuje z tego wszystkiego Zowie EC1 Evo. Droga(ok 240 z przesyłką :/ ) i ma odpustowy świecący scroll, ale z tego wszystkiego wygląda, że mi w niej najmniej przeszkadza. Tylko chyba jeszcze się chwilę wstrzymam.

Ew ten SteelSeries Sensei Raw Rubberized...
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2014, 16:26:40 wysłana przez Blue__ »

Offline quong

• Badass
« Odpowiedź #5174 dnia: Luty 23, 2014, 18:28:16 »
A czemu nie Bloody R8 ?

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5175 dnia: Luty 23, 2014, 19:30:37 »
A to do mnie, czy Matta? Na dzień dobry kształt nie ten.

A po drugie nawet nie ma recek, nie wiadomo jak technicznie, czy ma "predykcję"(znaczy jak machniesz to rysuje proste linie zamiast takich jak leciała twoja ręka), czy trzyma odświeżanie, czy nie ma problemów z akceleracją, czy rozdzielczość nie jest interpolowana(akurat mi pika, bo gram na małym DPI).  Jak lubisz koty w worku kupować, to śmiało ;).

No i jak znam życie i a4techa, myszka pożyje max do wyjścia nowego OS, na który nie będzie sterowników. Potem już nie będzie w pełni funkcjonalna. Chyba,  że coś się u nich zmieniło.

Produktów pentagrama też nie kupuję z tego powodu, oni ich nie wspierają. Biorą coś z chińskiej fabryki, jak przestaje działać to mają to w 4 literach. Robili bardzo fajne tanie tablety, tak za pół ceny wacoma, a z możliwościami wacoma właśnie. Tyle, że przychodzi nowy OS i nadają się do śmieci, wartość odsprzedaży też bliska 0, bo nikt tego potem nie chce.

A no i jest bezprzewodowa, tym bardziej nie zaufam a4 przy myszy bez kabla.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 19:42:08 wysłana przez Blue__ »

budda

• Gość
« Odpowiedź #5176 dnia: Luty 23, 2014, 19:43:45 »
Generalnie uznaje się, że sterowniki są be i się nic nie instaluje. Ja gram na A4 i to bezprz. :P

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5177 dnia: Luty 23, 2014, 19:47:08 »
Panie, ja modyfikowałem wpisy w rejestrze żeby wywalić akcelerację, która była nawet jak się ją "wyłączyło". Sterowniki teraz potrafią takie rzeczy rozwiązać. A miałem a4, której klawisze boczne na nowym OS nie działały, bo nie. Choć teraz się im przypisuje windowsowe button 4 i 5, więc raczej z tym problemu nie ma jak mycha nie ma większej ilości klawiszy. W razerze pro solution nie zmienię DPI bez sterowników, w salmosie akurat problemu nie ma, bo jest suwak na dole, od próbkowania też.

Z resztą już słyszałem o takich jajach że nawet bez sterowników mycha potrafi nie działać na nowym OS, albo kaszanić instalkę Windows 8.1(sypały się błędy i nie szło dalej, po zmianie mychy nie ma problemu) ;). Co się naczytałem przy wybieraniu myszki teraz to moje.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 19:49:25 wysłana przez Blue__ »

Offline projektkong

• Administrator
  • I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #5178 dnia: Luty 23, 2014, 20:05:12 »
Dobra, dobra Blue lepiej powiedz na jaką mysz się zdecydowałeś?
Mówisz, że co się naczytałeś to Twoje, więc już jakaś decyzja podjęta.

Offline quong

• Badass
« Odpowiedź #5179 dnia: Luty 23, 2014, 20:32:59 »
A to do mnie, czy Matta?
Kiedyś już pokazywałem Mattowi ale teraz to do Ciebie ;)
Na dzień dobry kształt nie ten.A po drugie nawet nie ma recek
R8 to kontynuator (choć raczej to duże słowo, bardziej odświeżony model głównie o nazwę) V7/V8
A test możesz znaleźć tutaj:
http://www.purepc.pl/klawiatury_i_myszki/wielki_test_myszek_dla_graczy_jaki_model_do_170_zlotych?page=0,8
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 20:39:45 wysłana przez quong »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5180 dnia: Luty 23, 2014, 20:36:33 »
Dobra, dobra Blue lepiej powiedz na jaką mysz się zdecydowałeś?
Mówisz, że co się naczytałeś to Twoje, więc już jakaś decyzja podjęta.
Zowie EC1 eVo, ew EC2 też biorę pod uwagę. Różnią się tylko rozmiarem.

Offline quong

• Badass
« Odpowiedź #5181 dnia: Luty 23, 2014, 20:41:36 »
[...]
Z resztą już słyszałem o takich jajach że nawet bez sterowników mycha potrafi nie działać na nowym OS, albo kaszanić instalkę Windows 8.1(sypały się błędy i nie szło dalej, po zmianie mychy nie ma problemu) ;). Co się naczytałem przy wybieraniu myszki teraz to moje.

Kto o zdrowych zmysłach używa Windows 8 :P ? Generalnie XP -> Windows 7 -> Linux!  8)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5182 dnia: Luty 23, 2014, 20:43:15 »
Taa takie tam trololo, bo z win7 już są powoli problemy z dostępnością :P.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5183 dnia: Luty 23, 2014, 20:46:54 »
Linux to bardzo dobry system.

Jak dasz go komus pouzywac to od razu ludzie potem bardziej doceniaja windowsy :D

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5184 dnia: Luty 23, 2014, 21:39:27 »
R8 to kontynuator (choć raczej to duże słowo, bardziej odświeżony model głównie o nazwę) V7/V8
A test możesz znaleźć tutaj:
http://www.purepc.pl/klawiatury_i_myszki/wielki_test_myszek_dla_graczy_jaki_model_do_170_zlotych?page=0,8
Kompletna masakra, raz próbkuje z częstotliwością 3hz raz 1008. Jak próbkuje 125 to ma być 125 z odstępstwem max 5 między próbkami, a nie że tylko średnie takie wychodzi.

A te przerwania i tłumaczenie " bo ruch był szybki", sprawdzone tylko na jednym DPI to w ogóle śmiech na sali. Ktoś kto robił te testy w ogóle nie ma pojęcia jak te testy przeprowadzać i wyniki interpretować.

Predykcja ofc też nie sprawdzona, bo po co? Standardowa akceleracja "po jej wyłączeniu" też nie - bo kogo by to interesowało?
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 21:51:37 wysłana przez Blue__ »

budda

• Gość
« Odpowiedź #5185 dnia: Luty 23, 2014, 21:44:06 »
This guy... ;D
Szacun Blue, znalazłeś przy okazji jakieś porządne bezprzewodowe?

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5186 dnia: Luty 23, 2014, 21:47:07 »
Nie, nie interesują mnie bezprzewodówki, nie szukałem po nich ;).

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #5187 dnia: Luty 23, 2014, 21:54:54 »
PC master race brzydzi się bezprzewodowymi? :P

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5188 dnia: Luty 23, 2014, 22:00:50 »
1. Za moich czasów były z nimi problemy.
2. Ciężkie są.
3. Nie lubię się przejmować tym czym mam naładowane baterie, mam kilka bezprzewodowych(tata woli takie) i ich nie lubię. W końcu się wnerwiłem i mu podmieniłem przy laserze mychę na normalną jak już któryś raz nawalała, bo się baterie wyładowały(nigdy wtedy nie wiadomo czy szwankuje komunikacja, czy co i złazi kilka minut na wnerwianie się, sprawdzanie i dopiero zmiana baterii, bo ofc nie ma ich pod ręką, tylko piętro niżej leżą :P). Wiem, że są stacje dokujące i akumulatory, ale ja ta wolę się nie przejmować kolejną rzeczą do odkładania na miejsce.
4. Są droższe, o wiele droższe. Szczególnie te porządne.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #5189 dnia: Luty 23, 2014, 22:02:58 »
Protip - są myszki bezprzewodowe które można ładować kablem micro-usb od przodu. Wtedy zachowuje się jak kablowa.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5190 dnia: Luty 23, 2014, 22:05:04 »
To też wiem, ale jaki jest sens brać bezprzewodową, tylko po to żeby cały czas działała na kablu?

Z resztą mówiłem już że miałem Logitecha na BT i jednego na wifi i oba miały problemy przy przejściu przez ścianę, więc i tak były bezużyteczne jak chciałem iść z dala od kompa. Ofc te microsofty taty też nie działały, ale to małe laptopówki, ta na BT miała mieć zasięg coś do 20m.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 22:14:57 wysłana przez Blue__ »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5191 dnia: Luty 23, 2014, 23:22:07 »
A i jeszcze, żebyście nie powiedzieli że sobie coś ubzdurałem, przedstawię swoje podejście dlaczego to wszystko jest takie istotne.

Jak lecicie w grze, i chcecie nacelować, to do analizy macie dwie rzeczy - swój ruch postępowy, ruch postępowy przeciwnika i korektę między jednym a drugim umiejscowionym w czasie musicie wykonać przy pomocy myszki. (no jeszcze musicie mieć wyczute opóźnienie między początkiem naciskania klawicha, a realną reakcją w grze)
Niby oczywiste, ale jeżeli myszka ma stałe próbkowanie(mniej istotne czy 1000hz czy 125), nie ma akceleracji wstecznej zależnej od szybkości ruchu myszą("tutaj szybko machnąłem, więc nie dziwne że są kropki" ;) tak nabijał się będę dalej z tego testu, jak oni tutaj takie babole walą to jak można im ufać w innych kwestiach?), nie ma różnego opóźnienia w zależności od odległości od nadajnika(bezprzewodówki helloł), nie ma akceleracji standardowej, ma stałe DPI, nie "poprawia" twoich ruchów, to po jakimś czasie dochodzicie do takiej wprawy, że po zobaczeniu scenki przez ułamek sekundy, możecie potem oczy zamknąć i przeprowadzić kursor do idealnego strzału. Mózg jest w stanie to opanować, dajecie mu mniej zmiennych do kontrolowania.

Gdy myszka nie trzyma parametrów musicie na bieżąco oprócz tego jak się sami poruszacie i jak przeciwnik korygować zagrania kursora, który to raz minimalnie przyspiesza, raz zwalnia. Pewnie sobie większość z tego nawet nie zdaje sprawny, bo ciężko to sobie ot tak uświadomić i wyczuć. Oczywiście można grać z akceleracją, wielu ludzi tak gra, tyle że ona musi zawsze się tak samo zachowywać.

Jak grałem sporo w q3 CPMA to po pewnym czasie wykonywałem czasem takie kille że głowa mała, lecę w powietrzu(a tam przy tych circle jumpach połączonych ze strafami to trochę kręćka można dostać), obracam się ze sporą prędkością, na ułamek sekundy widzę mignięcie przeciwnika w jakimś punkcie wielkości 1-4 pixeli i trafiam z raila. I to jest wtedy serio wyczucie gdzie ogromne znaczenie ma precyzyjność myszy, bo praktycznie nie ma szans tego zrobić na słabym sprzęcie - mózg to musi sam ogarnąć praktycznie odruchowo, jak mu dodacie zmiennych i jeszcze będziecie musieli korygować dodatkowo to co się dzieje z kursorem, to nie ma szans na takie akcje. W zasadzie zazwyczaj wykańcza się je tak, że kursor już mamy ustawiony chwilę przed strzałem i końcówkę - czyli ustawienie kursora dokładnie w punkcie gdzie jest przeciwnik załatwia sam "dolot"/strafe etc, bo to prościej opanować wtedy, jest więcej czasu bo powiedzmy, że ten kursor już w 0,3 sec jest w dobrym miejscu i przy zachowaniu tego samego zachowania nas i przeciwnika linie się zejdą, kwestia wciśnięcia spustu w dobrym momencie. Możemy sobie opadać i tylko w dobrym momencie kliknąć spust, jeżeli kursor jest w złym miejscu to mamy te cale 0,3sec(akurat sporawy czas, ale niech będzie i taki ;) ) na poprawkę.

OFC sama mycha skilla nie da, ale jak wtapiacie to fajnie wiedzieć, że przez swoją nieudolność, a nie przez słabą myszkę ;).
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 23:58:48 wysłana przez Blue__ »

Offline quong

• Badass
« Odpowiedź #5192 dnia: Luty 24, 2014, 07:14:05 »
Aż taki jesteś 'pros, że wyczujesz encyklopedyczne pierdolololo myszek? Ok, nie mówię o myszce z biedronki w porównaniu do takiego Logitecha ale miałem w łapie tego BloodyR8, używałem bardzo długo  (dopóki się nie zj...) i w porównaniu do takiego L to Bloody wypada bardzo dobrze (w subiektywnym odczuciu machania myszorem po ekranie). Biorąc mychy z podobnego zakresu cenowego i z podobnym przeznaczeniem wątpię, że poczujesz drobne niuanse w charakterze ich pracy.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5193 dnia: Luty 24, 2014, 08:01:11 »
Quong to nie są drobne niuanse, twoja mysz jest całkiem do bani jak o granie chodzi. I może teraz już taki pro nie jestem, bo jednak długo nie grałem na myszkach, ale raz że nie widzę najmniejszego sensu kupować czegoś słabego, bo w domu dwa razery mam. I tak jak pisałem takie rzeczy zaczynają mieć znaczenie jak jesteś ograny i wchodzi w grę już w pełni wyczuty gryzoń. Tym niemniej U Ciebie raczej zobaczyłbym problemy nawet teraz. W Razerze czuje predykcję, czułem problemy z akceleracją przyzwyczajony do standardowych w miarę szybkich ruchów jak dojechałem do gościa to miałem problemy z wyczuciem mychy bo nagle za wolno chodziła.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2014, 09:01:17 wysłana przez Blue__ »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5194 dnia: Luty 24, 2014, 09:16:55 »
Kurna pisanie na komórce to jakaś masakra, dopiszę końcówkę jeszcze raz.

W Razerze czuję predykcję - gram na niskim DPI i mała czułość, to ułatwia jej wychwycenie, czułem też problemy z włączoną akceleracją - przyzwyczajony do standardowych w miarę szybkich ruchów jak dojechałem do gościa, to miałem problemy z wyczuciem mychy, bo nagle za wolno chodziła. I czułem to w trakcie kilkunastogodzinnego powrotu do grania na myszy po latach.

To tak jakbyś mi zarzucał, że nie widzę spadków klatek, bo w końcu wielu mi zarzucało że tych spadków nie ma, a ja mam urojenia, jak już się przyzwyczaisz do wyższego standardu, to dostrzegasz bolączki tańszych/słabszych/niedoskonałych rozwiązań. Jakby co przyzwyczajony jestem do skalibrowanego monitora który sobie radzi z czymś szerszym niż sRGB i mi oczy wypalają syfne szczególnie "podpimpowane" przez użytkownika (a kontrast sobie podkręcimy, żeby kolorki na pulpicie były ładniejsze) ekrany :p.

http://youtu.be/mHo4l-qmGHI?t=25s - na samym początku filmu masz 2 strzały z raila, których nie wyobrażam sobie zrobić na słabej myszy, jasne raz na ruski rok mogą wejść, ale procentowo na pewno będzie sporo mniej, a tego typu rzeczy mi właśnie wchodziły. Ba, lepsze się zdarzały, machnięcie mychą i w trakcie strzał bez zatrzymania na przeciwniku, bo tutaj jednak jest korekcja i motyw o którym pisałem - z ustawianiem celownika wcześniej i "dojazdem" do przeciwnika bez ruszania myszką. http://youtu.be/mHo4l-qmGHI?t=2m52s -choćby ten jest trochę lepszy i musi polegać na wyczuciu i pewności tego jak działa sprzęt pod łapą. Świetny filmik, budzi wspomnienia ;). Szkoda, że już pewnie tak grał jak wtedy nie będę nigdy ;p.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2014, 09:57:11 wysłana przez Blue__ »

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #5195 dnia: Luty 24, 2014, 10:02:38 »
Panowie jaka karta teraz jest debeściak w okolicach 900 pln? Nie chcę się zastać z wymiana bebechów i choć moje 7850 dalej ogarnia wszystko naprawdę dobrze, to zastanawiam się nad jakimś upgradem.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #5196 dnia: Luty 24, 2014, 10:20:02 »
R9 270X (~800 PLN)

A broń cię panie...

GTX 760.  8)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #5197 dnia: Luty 24, 2014, 11:22:46 »
nVidia vs ATI. FIGHT!

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #5198 dnia: Luty 24, 2014, 11:38:52 »
Nie. :)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5199 dnia: Luty 24, 2014, 11:40:25 »
Jak nie? Dlaczemu nie? D3doverdriver, obsługa wielu monitorów, rozmiary, hałas, wydajność, TDP. FIGHT!