Autor Wątek: 3D  (Przeczytany 2464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
3D
« dnia: Maj 06, 2013, 10:35:40 »
Ktoś gra w 3d na taborecie? Próbowałem odpalić kilka rzeczy ale raczej z marnym skutkiem. Udało się właściwie tylko z Cysisem. Nie wiecie o co chodzi w grach Square Enix? W opcjach mam box 3d ale jest wyszarzony i nie da się tego zaznaczyć. Sprawdzałem w internetach i niby wyłaczenie ekskluzywnego ekranu (czy jak to tam się nazywa) miało pomóc ale dupa.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: 3D
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2013, 16:51:58 »
On gra:

budda

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2013, 17:57:53 »
Jaki masz sprzęt?

Jak nie 3Dvision to będzie męczarnia i nie wiem nic.  ;D
Jak 3Dvision to powinno śmigać wszystko z miejsca i służę "fachową" wiedzą.

Tu som fixy do gier:
http://helixmod.wikispot.org/

Offline projektkong

• Administrator
  • I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2013, 17:58:53 »
Ktoś gra w 3d na taborecie? Próbowałem odpalić kilka rzeczy ale raczej z marnym skutkiem. Udało się właściwie tylko z Cysisem. Nie wiecie o co chodzi w grach Square Enix? W opcjach mam box 3d ale jest wyszarzony i nie da się tego zaznaczyć. Sprawdzałem w internetach i niby wyłaczenie ekskluzywnego ekranu (czy jak to tam się nazywa) miało pomóc ale dupa.

pozdr
Zależy co masz na myśli pytając czy ktoś gra w 3D na taborecie?
Jest kilka spraw.
Rozumiem, że mówimy o graniu przy użyciu monitora minimum 120Hz i karcie graficznej GTX680 minimum.
Każde inne granie w 3D to kpina i nie powinno być nazywanie graniem w 3D.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2013, 18:08:05 »
Jest kilka spraw.
Rozumiem, że mówimy o graniu przy użyciu monitora minimum 120Hz i karcie graficznej GTX680 minimum.

Ja kiedyś grałem w San Andreas w anaglifach. ;)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2013, 10:06:00 »

pozdr
Jest kilka spraw.

Raczej myślałem o graniu na tv, 200Hz - 3D na małym monitorku to chyba nie ma sensu? Karte mam zdaje się GTX560Ti.

pozdr
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 10:07:34 wysłana przez Screwball »
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline projektkong

• Administrator
  • I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2013, 10:32:31 »
Karta GTX560Ti jest zdecydowanie za słaba. Odpuść sobie.
Na "fajnych" (wysokich) ustawieniach graficznych nawet GTX680 czasami nie wyrabia w 3D i trzeba z ustawieniami trochę "zejść" w dół.
Więc tym bardziej GTX560Ti się nie nadaje :(
TV 200Hz czy np. 400Hz a nawet 800Hz to ściema ;)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2013, 10:39:59 »
Ale jak to idzie do pasywnego 3D to powinno chyba chodzić tak samo jak bez 3D ?

Offline projektkong

• Administrator
  • I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2013, 10:55:37 »
Jedyne akceptowalne 3D do grania to technologia Nvidia 3D Vision.
Każde inne rozwiązania (z tych, które do tej pory widziałem) to przy technologi od Nvidii bieda :(
Przy Nvidia 3D Vision musisz mieć potężny sprzęt, bo karta generuje tak jakby 2 obrazy + nadajnik na USB i "okułały" (zasilane) od Nvidia.
Droga zabawa :( Ale lepszego "czyde" obecnie nie doświadczysz.

http://www.nvidia.com/object/3d-vision-main.html
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 10:58:41 wysłana przez projektkong »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2013, 11:07:01 »
No zajebiscie, ale kolega ma telewizor 3D wiec nie bedzie zmienial na monitor 120 hz by sprobowac.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2013, 13:39:46 »
No zajebiscie, ale kolega ma telewizor 3D wiec nie bedzie zmienial na monitor 120 hz by sprobowac.

No to raczej 1080p60 SBS i chyba nic innego nie wymyśli.

budda

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2013, 15:32:34 »
Na monitorku 27" spoko. No a alternatywa to 720p...

Na TV jest ograniczany do 720p przez HDMI.

Ja tam od 460 zaczynałem więc nie ma co przesadzać... No ale detale na min wtedy i często 1600x900 się kończyło. Na 560Ti można pograć w mniej wymagające elegancko na full. Na TV tylko 720p czyli pośmiga spoko.
Pytanie tylko jak i co to za tv. No i przeczuwam jakąś zabawę ze sterownikami itp. To ja tu nie pomogę. Tru 3D to nvidia.  ;D
Chyba jakoś iz3D się zwał ten driver free source'owy. Najlepiej jak by tv był zgodny z 3DTVplay nvidii to wtedy z górki i wszystko śmiga.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2013, 13:12:11 »
Na monitorku 27" spoko. No a alternatywa to 720p...

Na TV jest ograniczany do 720p przez HDMI.

Ja tam od 460 zaczynałem więc nie ma co przesadzać... No ale detale na min wtedy i często 1600x900 się kończyło. Na 560Ti można pograć w mniej wymagające elegancko na full. Na TV tylko 720p czyli pośmiga spoko.
Pytanie tylko jak i co to za tv. No i przeczuwam jakąś zabawę ze sterownikami itp. To ja tu nie pomogę. Tru 3D to nvidia.  ;D
Chyba jakoś iz3D się zwał ten driver free source'owy. Najlepiej jak by tv był zgodny z 3DTVplay nvidii to wtedy z górki i wszystko śmiga.

Telorek ten. Tak jak pisałem wcześniej, odpaliłem Crysisa i dało się grać więc nie chce się tutaj klasycznego pecetowego mierzenia fiutów, tylko odpowiedzi jak i czy w ogóle da się odpalić własnie w takiej konfiguracji, szczególnie gry od SE.

pzdr
psn - Skrubolski

budda

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 08, 2013, 17:42:14 »
Podobno 3DTVplay już większość tv obsługuje. Nawet listę obsługiwanych tv zlikwidowali (albo nie ma tam gdzie była ;D). Jak nie to napisz requesta żeby dodali.  :P Pewnie dodadzą.
Stestować możesz:
http://www.nvidia.com/object/3dtv-play-14day-trial.html

Co to są gry od SE? Squeenix? To zależy od deva nie od wydawcy bardziej. W sterach nvidii masz listę. Helixmoda czasem/często trzeba zapodać. Odzywaj się jak zadziała po dalsze instrukcje. ;)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 09, 2013, 09:28:20 »
Podobno 3DTVplay już większość tv obsługuje. Nawet listę obsługiwanych tv zlikwidowali (albo nie ma tam gdzie była ;D). Jak nie to napisz requesta żeby dodali.  :P Pewnie dodadzą.
Stestować możesz:
http://www.nvidia.com/object/3dtv-play-14day-trial.html

Co to są gry od SE? Squeenix? To zależy od deva nie od wydawcy bardziej. W sterach nvidii masz listę. Helixmoda czasem/często trzeba zapodać. Odzywaj się jak zadziała po dalsze instrukcje. ;)

Mam na myśli konkretnie dwie - Tomb Raidera i Hitmana. Ekran początkowy, ustawienia grafiki i opcje są bliźniacze, więc podejrzewam że w innych pecetowych grach SE wygląda to podobnie. Inaczej mówiąc - jest tam wyszarzony box z 3d, którego nie można zaznaczyć, o czym pisałem wcześniej.
Dzięki za sznura, sprawdzę jak wrócę do chaty.

pozdr
psn - Skrubolski