Autor Wątek: Dema xBox 360  (Przeczytany 45859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
Odp: Dema xBox 360
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 28, 2008, 11:47:34 »

Ale do sciagniecia poprzez konsole Xbox 360 uzywajac do tego celu usluge Xbox Live. Inaczej jest to lamanie regulaminu uslugi.

Hmm, dziwne... jak połowa Polygamii zasysała z rapidshare dema "Resident Evil 5" i "Left 4 Dead", to jakoś nikt się nie zająknął o prawa autorskie. Moralność Kalego? Skoro pobieranie demek poza XBL jest nielegalne, to wszyscy ci, którzy zassali ww. dema nie różnią się niczym od złodziei, którzy przerabiają konsole i grają na "kopiach zapasowych" zassanych z torrenta.

Jay, gdzie wtedy byłeś i czemu nie protestowałeś?

Pochwalam projekt ale prosze Cie, nie mysl, ze mozesz w jakikolwiek sposob dowiesc tego, ze sa darmowe i M$ nie ma nic przeciwko.
Jeśli zamieszczając te dema Shark łamie prawo, to czemu popierasz projekt? Popierasz również przerabianie konsol i granie na "kopiach zapasowych"? ;>

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 28, 2008, 16:57:49 »
Zrobila sie z tego mala wojenka flame'owa czego nie lubie bo tak naprawde nikt nie wygrywa dyskusji w necie, mozesz byc albo mniejszym albo wiekszym idiota.

Pochwalam projekt ale prosze Cie, nie mysl, ze mozesz w jakikolwiek sposob dowiesc tego, ze sa darmowe i M$ nie ma nic przeciwko.

Jeśli zamieszczając te dema Shark łamie prawo, to czemu popierasz projekt? Popierasz również przerabianie konsol i granie na "kopiach zapasowych"? ;>

Tworzenie takiego projektu to jedno, jest to bardzo pomocne dla posiadaczy konsol typu Arcade, ktorzy nie maja zamiaru kupowac dysku twardego. Lecz uwazanie, ze jest to zupelnie legalne to zupelnie inna sprawa zahaczajaca o glupote. Popieram projekt bo wspolczuje ludziom bez dysku, tyle. Zaczepki o przerobki nie podejme.

Ale do sciagniecia poprzez konsole Xbox 360 uzywajac do tego celu usluge Xbox Live. Inaczej jest to lamanie regulaminu uslugi.

Hmm, dziwne... jak połowa Polygamii zasysała z rapidshare dema "Resident Evil 5" i "Left 4 Dead", to jakoś nikt się nie zająknął o prawa autorskie. Moralność Kalego? Skoro pobieranie demek poza XBL jest nielegalne, to wszyscy ci, którzy zassali ww. dema nie różnią się niczym od złodziei, którzy przerabiają konsole i grają na "kopiach zapasowych" zassanych z torrenta.

Jay, gdzie wtedy byłeś i czemu nie protestowałeś?

Prawdopodobnie bylem w swoim pokoju, grajac w Left 4 Dead na Steamie badz w CS:S. Wiadomym przeciez, ze gdybym wiedzial o sytuacji to spalilbym domy uczestnikom tych procederow, w stylu Jaya i Cichego Boba => pr0ste.

A tak na powaznie, mozecie przeczytac tylko pierwsze zdanie tego posta i wszystko bedzie mialo sens...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 17:04:12 wysłana przez Jay »

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 31, 2008, 03:52:26 »
Zapraszamy do pobierania dema ninja blade na naszej stronie www.xbox360news.pl

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 31, 2008, 10:54:48 »
Tego dema, którego tam jeszcze nie ma? ;)
Gregys out.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 31, 2008, 11:50:16 »
Tego dema, którego tam jeszcze nie ma? ;)

Szukaj dobrze, właśnie skończylem pobieranie ;D

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 31, 2008, 12:06:17 »
I jak wrażenia? Lepsze od Ninja Gaiden?

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 31, 2008, 12:09:13 »
1. Nie mam zamiaru się tam rejestrować.
EDIT: Demo jeszcze dzisiaj pojawi się w naszej bibliotece dem !
2. Jak widzę taki wpis przy niusie o demo to do jakich mam dojść wniosków?
3. To ma być slasher? Jeśli tak, to z mojej definicji jest to kupa :)
Gregys out.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 31, 2008, 13:40:21 »
I jak wrażenia? Lepsze od Ninja Gaiden?

Niestety, jestem odseparowany na kilka dni od konsoli, sprawdzę dopiero około niedzieli-poniedziałku :(

Cytat: Gregys
1. Nie mam zamiaru się tam rejestrować

Skoro nie masz zamiaru spełnić jedynego warunku autorów serwisu, to jakim cudem chcesz od nich zassać demo?

2. Jak widzę taki wpis przy niusie o demo to do jakich mam dojść wniosków?

Lubisz się czepiać, co? ;)

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 01, 2009, 05:11:32 »
Wow nie ma to jak ssanie potem 15 plikow pakowanych po 50 mb z jakiegos share serwisu :D sorry ale wole to juz zassac torrentem, wygodniej i o wiele szybciej !

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 01, 2009, 12:41:22 »
Wow nie ma to jak ssanie potem 15 plikow pakowanych po 50 mb z jakiegos share serwisu :D sorry ale wole to juz zassac torrentem, wygodniej i o wiele szybciej !

Akurat to demo jest podzielone na 3 paczki, które można ściągnąć jedną po drugiej... Torrent szybszy? Czasami tak, czasami nie. Ciągnąc przez torrent musisz udostępniać, co spowalnia Ci pracę całego netu.

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 01, 2009, 15:55:36 »
Spowalnia Ci prace netu jezeli nie masz pojecia o zarzadzaniu uploadem i sieciach P2P...

Co do dema, lepsze od Ninja Gaiden bo, przynajmniej dla mnie, jest bardziej grywalne.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 01, 2009, 17:35:49 »
Spowalnia Ci prace netu jezeli nie masz pojecia o zarzadzaniu uploadem i sieciach P2P...

Dobra, to może po prostu wyjaśnię jakie mam podejście do torrentów. Uważam, że jeśli sam coś pobieram, to nie powinienem jednocześnie ograniczać uploadu. Jasne, bez żadnego problemu można go zmniejszyć nawet do 1kB (sam program to oferuje), ale dla mnie to trochę... mało eleganckie. Ja wiem, że mam dziwne podejście, ale tak już jest i pewnie nieprędko się zmieni ;)

P.S.
Tak samo stosuję się do niepisanej torrentowej reguly, aby zassany materiał jeszcze przez jakiś czas udostępniać (zwykle min.48 godzin)...

EDIT: do posta poniżej
Wiem o co chodzi, ale akurat do torrenta nie jest takie oprogramowanie w ogóle potrzebne... :) W takim np. uTorrencie możesz dowolnie, z dokładnością do 1kB ustalić maksymalną wartość pobierania/wysyłania. Niski upload nie ma żadnego wpływu na wartość downloadu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2009, 20:32:18 wysłana przez Niekumaty_ »

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 01, 2009, 18:08:59 »
Nie mowie o ograniczaniu uploadu, tym bardziej tak radykalnym [1kB/s], a o uzywaniu oprogramowania do zarzadzania lacza [tzw. trafic shaping] w stylu cFosSpeed. Przy zachowaniu pelnej wydajnosci upstreamu mozemy cieszyc sie nielimitowanym downstreamem

Offtopic skonczony:P

Offline cux

• Junior
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 02, 2009, 10:25:33 »
Upload do 80% i wszystko smiga jak nalezy.

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 04, 2009, 01:27:03 »
kłótnie i tak nic nie pomogą bo każdy ma swoje zdanie i go nie zmieni :P

Żeby nie robić offtopu tak więc mam nowinę, a mianowicie już niebawem tzn. 4 lub 5 stycznia powinno pojawić się u nas demo Lord of the Ring ConQuest tak więc już teraz zapraszam do rejestracji na stronie
http://www.xbox360news.pl :)

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 04, 2009, 04:57:14 »
Edit do posta powyzej -_-

Cytat: Niekumaty_
EDIT: do posta poniżej
Wiem o co chodzi, ale akurat do torrenta nie jest takie oprogramowanie w ogóle potrzebne... :) W takim np. uTorrencie możesz dowolnie, z dokładnością do 1kB ustalić maksymalną wartość pobierania/wysyłania. Niski upload nie ma żadnego wpływu na wartość downloadu.

Z dokladnoscia do 1kB? No shit, Sherlock. Ja nie mowie o tym, ze jezeli jest niski UL to DL spada, tylko tym, ze dzieki cFosSpeed'owi nie musisz w ogole ograniczac uploadu i korzystac z niego w 100% a DL nie spada. DL spada natomiast jezeli UL zapycha lacze [sytuacja, gdzie UL nie jest capniety do ~80%].

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 04, 2009, 06:37:25 »
Ja nie mowie o tym, ze jezeli jest niski UL to DL spada, tylko tym, ze dzieki cFosSpeed'owi nie musisz w ogole ograniczac uploadu i korzystac z niego w 100% a DL nie spada. DL spada natomiast jezeli UL zapycha lacze [sytuacja, gdzie UL nie jest capniety do ~80%].

Tak czy siak nie widzę potrzeby instalowania odpowiedniego programu, limit można ustawić w samym kliencie torrenta.

Cytat: xShark1490
już niebawem tzn. 4 lub 5 stycznia powinno pojawić się u nas demo Lord of the Ring ConQuest tak więc już teraz zapraszam do rejestracji na stronie

Rewelacja :) Akurat skończył mi się darmowy miesięczny Gold, używam teraz Silvera, na którym mogę grać w multi, ale pobierać niczego nie mogę... Dlatego szczególnie czekam na każde nowe dema :)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 04, 2009, 09:10:15 »
Poniewaz rozwazamy z ekipa zakup L4D do grania w multi, a dema juz nie ma na rynku chetnie bym sciagnal demo z tej strony i je wyprobowal. Nasuwaja mi sie w zwiazk uz tym nastepujace pytania:

1. Czy to jest legalne? Nie chce, by przez jedno demo mi zabanowali konsole, zablokowali konto, czy cos tam innego napsuli.

2. Czy da sie pograc w multi w to demo? To znaczy 4 chlopa wypala sobie to na plytce i jedziemy we 4.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 04, 2009, 09:35:47 »
Tak jest w 100% legalne, nie dostaniesz bana i każdy może grać nawet w 4osoby online :)

P.S dodaliśmy nowe demo Moto GP 08 :)

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 04, 2009, 12:26:21 »
Rewelacja :) Akurat skończył mi się darmowy miesięczny Gold, używam teraz Silvera, na którym mogę grać w multi, ale pobierać niczego nie mogę... Dlatego szczególnie czekam na każde nowe dema :)
Od kiedy na koncie silver można grać w multi ?

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 04, 2009, 14:27:02 »
Tak jest w 100% legalne, nie dostaniesz bana i każdy może grać nawet w 4osoby online :)

Dzieki za odpowiedz, ale poczekam do czasu, gdy wypowie sie ktos nie zwiazany z serwisem :-).

Polygamisci - pomozeta?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 04, 2009, 15:19:53 »
Od kiedy na koncie silver można grać w multi ?

Gra na zdrapkach 48h live które umożliwiają granie przez neta, ale nie ma dostępu do zasobów jakie posiadał Gold :)

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 04, 2009, 15:49:41 »
Pewnie używa trialów 48 h, które umozliwiają gre w multi (niektóre tytuły plus jakies tam ograniczenia trybów nieraz), ale nie zmieniają statusu konta na GOLD.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 04, 2009, 16:25:17 »
Pewnie używa trialów 48 h, które umozliwiają gre w multi (niektóre tytuły plus jakies tam ograniczenia trybów nieraz), ale nie zmieniają statusu konta na GOLD.

Dokładnie tak. Kupiłem jakiś czas temu 15 zdrapek 48h za 1zł/sztuka, sprzedawca dorzucił kolejne 15 i wyszły mi 2 miesiące LIVE za 15zł :) I multi śmiga na tym normalnie.

EDIT:
Zapomniałem napisać, że w grach nie mogę używać komunikacji głosowej :(

EDIT2: jednak działa, miałem złe ustawienia ;) Dzięki Pafnucy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 21:06:05 wysłana przez Niekumaty_ »

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 04, 2009, 16:37:34 »
Kolejne ograniczenie, żeby sie jendak kupowało normalny abonament? :)

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 04, 2009, 16:48:10 »
Poniewaz rozwazamy z ekipa zakup L4D do grania w multi, a dema juz nie ma na rynku chetnie bym sciagnal demo z tej strony i je wyprobowal. Nasuwaja mi sie w zwiazk uz tym nastepujace pytania:

1. Czy to jest legalne? Nie chce, by przez jedno demo mi zabanowali konsole, zablokowali konto, czy cos tam innego napsuli.

2. Czy da sie pograc w multi w to demo? To znaczy 4 chlopa wypala sobie to na plytce i jedziemy we 4.

Zbanowac Ci konsoli na pewno nie zbanuja za granie w dema, nie wazne z jakiego zrodla. Co do multi to Ci nie doradze, jedyne co mozesz zrobic to sciagnac, wypalic i sprobowac w 4 zagrac.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 04, 2009, 17:07:13 »

Dzieki za odpowiedz, ale poczekam do czasu, gdy wypowie sie ktos nie zwiazany z serwisem :-).

Polygamisci - pomozeta?

Grałem na wypalonym demie RE5, było to ze 3-4 tygodnie temu, byłem cały czas podłączony do XBL, bana niet :)

BTW, "w 100% legalne" to pleonazm ;> Albo coś jest legalne, albo nie :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 17:11:33 wysłana przez Niekumaty_ »

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 04, 2009, 18:44:15 »
Nie do konca:) Cos moze byc legalne do posiadania ale niekoniecznie do rozprowadzania:) Vide wlasnie te dema. Jak masz i uzywasz, wszystko ok, ale rozprowadzanie tychze jest ograniczone do Marketplace'u oraz magazynow z demami.

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 04, 2009, 18:51:58 »

Dokładnie tak. Kupiłem jakiś czas temu 15 zdrapek 48h za 1zł/sztuka, sprzedawca dorzucił kolejne 15 i wyszły mi 2 miesiące LIVE za 15zł :) I multi śmiga na tym normalnie.

EDIT:
Jak grałem ostatnio na trialu 48h, spokojnie mogłem pogadywać ze znajomym. IMO musisz mieć zablokowane rozmowy głosowe w ustawieniach kontroli rodzicielskiej (czy w podobnym dziwacznym miejscu).

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 04, 2009, 19:36:09 »
Jak grałem ostatnio na trialu 48h, spokojnie mogłem pogadywać ze znajomym. IMO musisz mieć zablokowane rozmowy głosowe w ustawieniach kontroli rodzicielskiej (czy w podobnym dziwacznym miejscu).

Dzięki! Już działa :) Wcześniej jakoś z tego nie korzystałem...

@Jay: zabiłeś mi ćwieka :) Teraz się będę zastanawiał ;)

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 05, 2009, 17:16:31 »
Wstawiłem demo The Lord of the Rings: Conquest zapraszam do ściągania !

http://xbox360news.pl wystarczy się zarejestrować, żeby ściągnąć :)

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 05, 2009, 23:08:07 »
Bida trochę ten Lotr. Chaos jest, wszyscy biegają jak dzieci we mgle itp :)

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 06, 2009, 00:19:49 »
też mi się nie podoba, ale jeszcze zobaczę jak to wyjdzie w efekcie końcowym.

Offline koziolek.debosz

• Junior
  • *
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 07, 2009, 16:49:09 »
A własnie mimo, że ja nie przepadam za Tolkienem to gra mi się spodobała. Dziwne to:P

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 08, 2009, 15:31:06 »
Nowe demo dodane zapraszam do pobierania za darmo !!!

http://www.xbox360news.pl

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:03:18 »
Przypomnę, że pojawiły się nowe dema Skate 2 i Legendary oczywiście innych nowych nie zabraknie i już jutro nowe !

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:32:28 »

Akurat to demo jest podzielone na 3 paczki, które można ściągnąć jedną po drugiej... Torrent szybszy? Czasami tak, czasami nie. Ciągnąc przez torrent musisz udostępniać, co spowalnia Ci pracę całego netu.

Gadasz glupoty, jak sie nie umie to sie tak ma. Swoja droga zarejstrowalem sie dzis z ciekaowsci i wlasnie widze jak to wyglada demo Skate 2  12 linkow,  11 i 12 beda niedlugo 0_o, dezajn streony jaki taki kocurowaty :P te linki wszytsko rozpieprzaja , balagan, autor slyszal o takim czyms jak tinyurl ?  Ale to mnie chyba nabardziej zrazilo "Achievementy" nie ma takiego slowa :D jak juz to Osiagniecia :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 11:37:03 wysłana przez whiskey »

Offline xShark1490

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 09, 2009, 12:46:34 »
Demo obiecywałem dać rano tak więc musiałem tyle wrzucić ile mogłem, ale już jest wszystko ok.
"dezajn streony jaki taki kocurowaty" o gustach się nie mówi, nie podporządkujemy się do każdego użytkownika. O tinyurl pomyślimy jeszcze :) Jak nie ma takiego słowa Achievementy ? zobacz u siebie w sygnaturce :P

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 09, 2009, 13:44:40 »
Jak nie ma takiego słowa Achievementy ? zobacz u siebie w sygnaturce :P
U mnie jest achievement a achievementy to w slowniku nie widzialem jeszcze :P

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 09, 2009, 15:22:25 »
Gadasz glupoty, jak sie nie umie to sie tak ma.

Dzięki, nie ma to jak usłyszeć od tak wielkiego autorytetu jak Ty, że się gada głupoty. Muszę się chyba poważnie zastanowić nad swoim życiem, bo tak dłużej nie można...