Autor Wątek: Wybierz Smartfona  (Przeczytany 631454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
Odp: Wybierz Smartfona
« Odpowiedź #1520 dnia: Październik 07, 2014, 12:15:39 »
I pewnie im jeszcze knock knock działa w 99% przypadków. Specjalnie zrezygnowałem z tego kodu odblokowującego gdzie się wcelowujesz w ćwiartki i dałem zwykłe podwójne klepnięcie. Obklepałem wstępnie ekran, żeby się dowiedzieć, gdzie dotyk interpretuje jako odblokowujący - na bokach nie działa, więc klepię centralnie. I tak u mnie na pewno z 20% odblokowań trzeba ponowić. Próbowałem różne tempo, ale mam wrażenie, że to nie ma nic do rzeczy.

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #1521 dnia: Październik 07, 2014, 12:21:52 »
Blue to idealny przykład jak się kończy robiąc nieprzemyślane zakupy  ;)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1522 dnia: Październik 07, 2014, 12:22:28 »
Nieprzemyślane dobre sobie. Tydzień te telefony studiowałem w necie.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1523 dnia: Październik 07, 2014, 12:56:15 »
kupuj te Arc S na zapas, bo lepiej już nie bedzie :P

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #1524 dnia: Październik 07, 2014, 12:56:40 »
Studiowanie w necie dłuższe niż 1 dzień daje tyle, że później zauważasz wszystkie niedoskonałości, których byś normalnie nie zauważył. Klasycznym przykładem są telewizory - im więcej się czyta o tym tym więcej trzeba wydać i się jest coraz mniej zadowolonym - a bo clouding, a po srałding. A ja wszedłem do sklepu, kupiłem plazmę Panasonica i ani mi nie bzyczy, ani się nie spierdoliła po dwóch latach, do filmów się nadaje. Ale jak czytam to już powinienem nie mieć oczu, a odbyt od zaciskania powinien zgęstnieć do klasy czarnej dziury i wessać mi jelito grube już na drugi dzień po zakupie.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1525 dnia: Październik 07, 2014, 13:02:23 »
Jak telefon nie działa płynnie, a aplikacje się crashują i robią błędy, to nie ma znaczenia ile studiowałem. Powychodziły rzeczy, których bym się nie spodziewał i po telefonie za 4 stówki.

No dobra jest coś racji, bo jakbym miał samsunga to jeszcze bym zwolnienia zrozumiał skoro wszyscy na to tam narzekają.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 13:04:58 wysłana przez Blue__ »

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #1526 dnia: Październik 07, 2014, 13:04:57 »
Ale jak czytam to już powinienem nie mieć oczu, a odbyt od zaciskania powinien zgęstnieć do klasy czarnej dziury i wessać mi jelito grube już na drugi dzień po zakupie.
Tym się właśnie zajmuje Blue. On jest świadomym, nieszczęśliwym użytkownikiem i wskazuje wszelkie niedoróbki reszcie świata, czyli nieświadomym, szczęśliwym użytkownikom. Siedzicie z tymi LG G2 i się cieszycie, że to fajny smartphone, ale wystarczy się zastanowić, przyjrzeć, zdjąć różowe okulary i wtedy się okaże, że to szatan.
Gregys out.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1527 dnia: Październik 07, 2014, 13:07:06 »
Za to byłem nieświadomym szczęśliwym użytkownikiem Xperii, a Ty świadomym nieszczęśliwym, bo w końcu na nią narzekałeś ;).

Znaczy jak coś komuś nie pasuje, to jest świadomy, a jak jest zadowolony z czegokolwiek, to jest nieświadomy.

Niestety biorąc pod uwagę, to że dla niektórych Mass Effect 1 na Xboxie był płynny, to samo Enslaved na PS3, rozmowy o płynności są mało miarodajne. Choć akurat Simplexowi bym wierzył.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 13:16:19 wysłana przez Blue__ »

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1528 dnia: Październik 07, 2014, 13:18:40 »
Mass Effect byl super gra. Nad plynnoscia sie nie rozwodzilem.

G2 jest super telefonem - nad plynnoscia jakis pulpitow, zdjeciami z frakcja i innymi rzeczami o ktorych piszesz, a ktorych w wiekszosci nie rozumiem sie nie rozwodzilem.

Hmm... :)
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #1529 dnia: Październik 07, 2014, 13:23:03 »
Nadal narzekam, ale za cenę 39 PLN. ;) Muszę z ciekawości obejrzeć telefon kumpla, bo ma ten model i sobie bardzo chwali. Podejdę do niego ze swoją gamą potrzeb i zobaczymy jak się sprawdzi. A tak przy okazji, czy ktoś z LG G2 i słuchawką BT może sprawdzić, czy podczas odbierania rozmowy za pomocą słuchawki, odblokowuje się ekran telefonu?
Gregys out.

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #1530 dnia: Październik 07, 2014, 13:23:27 »
@ Blue - to weź może jakąś kamerkę internetową i nakręć parędziesiąt sekund, jak Ci to przycina. Bo rozmowa 'a u mnie jest płynnie' w sumie jest dość jałowa.

I będzie wiadomo, czy masz wygórowane oczekiwania, czy spieprzony egzemplarz.

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #1531 dnia: Październik 07, 2014, 13:26:17 »
Najlepiej niech nakręci tą znakomitą Arc S  8)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1532 dnia: Październik 07, 2014, 13:55:41 »
Arc S wyzionęła ducha, więc nie nakręci.

Chyba jednak kwestia braku trima, dziwne żeby się już teraz zapchał w końcu ledwo go poużywałem, a już ma random write na poziomie ~~0,55, nie wiem ile miał prosto z pudła.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #1533 dnia: Październik 07, 2014, 14:03:21 »
Studiowanie w necie dłuższe niż 1 dzień daje tyle, że później zauważasz wszystkie niedoskonałości, których byś normalnie nie zauważył. Klasycznym przykładem są telewizory - im więcej się czyta o tym tym więcej trzeba wydać i się jest coraz mniej zadowolonym - a bo clouding, a po srałding. A ja wszedłem do sklepu, kupiłem plazmę Panasonica i ani mi nie bzyczy, ani się nie spierdoliła po dwóch latach, do filmów się nadaje. Ale jak czytam to już powinienem nie mieć oczu, a odbyt od zaciskania powinien zgęstnieć do klasy czarnej dziury i wessać mi jelito grube już na drugi dzień po zakupie.

+1  ;D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1534 dnia: Październik 07, 2014, 14:08:13 »
Bardzo dobrze napisał, ja kupiłem TV LG kierując się dwoma parametrami: był tani i miał 55''  ;D I uzywam go od ponad 3 lat i jestem zadowolony. Wprawdzie w lewym górnym ekranie jest jasniej, ale nie uruchamia to mojego OCD.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1535 dnia: Październik 07, 2014, 14:19:55 »
twoje OCD ma pelne rece roboty tak czy tak, wiec jakimis TV sie nie bedzie przejmowac...

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1536 dnia: Październik 07, 2014, 14:32:19 »
No dokladnie, nawet ja mam jakies granice, jakbym sie jeszcze niedoskonalosciami w TV przejmowal to bym calkiem zeswirował.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1537 dnia: Październik 07, 2014, 15:03:47 »
Ja mam TV tani i 50". Czerń kiepska, powolny w menu no i szybka mnie denerwuje, bo to plazma. I tak mi to za bardzo nie przeszkadza, szczególnie że średnio idzie może z 5h w tygodniu ;).

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
Wybierz Smartfona
« Odpowiedź #1538 dnia: Październik 07, 2014, 15:10:01 »
Boje sie powiedzieć, że czas na iPhone'a, bo Blue zepsuje i hasło zmieni sie na "it just doesn't work".

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1539 dnia: Październik 07, 2014, 15:11:01 »
Studiowanie w necie dłuższe niż 1 dzień daje tyle, że później zauważasz wszystkie niedoskonałości, których byś normalnie nie zauważył. Klasycznym przykładem są telewizory - im więcej się czyta o tym tym więcej trzeba wydać i się jest coraz mniej zadowolonym

Veto. W niedzielę wieczorem kupiłem 48" od Sony i z dnia na dzień zadowolony jestem bardziej. Opinie i recenzje poczytałem przed zakupem, wybrałem, kupiłem i już. Teraz już ich nie czytam, strata czasu jak dla mnie.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1540 dnia: Październik 07, 2014, 15:21:05 »
Boje sie powiedzieć, że czas na iPhone'a, bo Blue zepsuje i hasło zmieni sie na "it just doesn't work".

Z iphonem też dziwi mnie jedna sprawa. Wszyscy mówią, że nie zamula z czasem jak andki, ale jednocześnie jak wymieniają na nowy to często się spotykałem ze stwierdzeniem odwrotnym, że stary już mulił i teraz telefon jest dużo szybszy. Nie wiem na ile to kwestia zamulania starszych telefonów po aktualizacji softu, na ile przyspieszenie działania w nowym modelu względem starego. I że niby dopiero przy porównaniu okazuje się, że stary mulił? Wierzyć mi się nie chce. Poza tym nie za bardzo mam ochotę na nowy system.

Offline Puchacz

• Super Badass
  • Apex predator
« Odpowiedź #1541 dnia: Październik 07, 2014, 15:47:10 »
Mulenie iPhonów wynika właśnie z tego, że je Apple morduje aktualizacjami iOS.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
Wybierz Smartfona
« Odpowiedź #1542 dnia: Październik 07, 2014, 16:44:01 »
To co Puchacz napisał. To taka zachęta do upgrade'u. :) Moja piątka śmiga z iOS 8, więc jeszcze się łapie. Sam z siebie telefon nie zamula i działa tak samo jak dwa lata temu.

W sumie Apple nic dziwnego nie robi, na moim starym telefonie, który fabrycznie przyszedł z Androidem 2.x 4.x tez by mulił.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 16:46:18 wysłana przez DarkStar »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1543 dnia: Październik 07, 2014, 16:45:01 »
Lol, właśnie w ogóle nawalił knock knock, koło 10 razy próbowałem, dopiero włączenie tylnym przyciskiem pomogło. Potem wróciło do normy.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1544 dnia: Październik 07, 2014, 17:30:01 »
Sredni ten lol.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1545 dnia: Październik 07, 2014, 17:31:15 »
Widzicie, blue już przeszło i teraz się z tego wszystkiego śmieje :P

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1546 dnia: Październik 07, 2014, 17:39:35 »
To jest tzw. pogodna rezygnacja.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #1547 dnia: Październik 07, 2014, 17:39:57 »
Albo początki obłędu.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1548 dnia: Październik 07, 2014, 17:42:24 »
muauauahahahahahahhahah!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1549 dnia: Październik 07, 2014, 17:55:08 »
Kamera u Blue:

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
Wybierz Smartfona
« Odpowiedź #1550 dnia: Październik 07, 2014, 18:11:21 »
Taa, to co chlopaki mowia: generalnie iPhone jest jedynym telefonem co nie zamula, chyba ze sie instaluje iOS 8 na iphone 4.
Aparat jest najlepszy z jakiego korzystalem a i filmy nie sa najgorsze

Mialem experie z klawiatura, moja TZ galaxy s3 i wczesniej s2 i generalnie wszystkie predzej czy pozniej zamulaly - z naciskiem na wczesniej

Nigdy nie bylem fanem appla ale od czasu 3gs wszystko trybi jak nalezy po 10 min od wyciagniecia z kartonika

Kup sobie 5S - aparat jest ciagle swietny i do fotografowania dzieciaczkow wystarczy

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1551 dnia: Październik 07, 2014, 18:12:10 »
Kamera u Blue:

No bez jaj. Jeszcze w G2 można kamerę shackować i ona do Ciebie obraz wysyła?! Przynajmniej widzicie jak kolory ssają, jeden plus.

@olas
Ja miałem budżet 600zł na ten telefon. Niebezpiecznie urósł, bo myślałem że wtedy będzie prawie bez wyrzeczeń za tę kwotę. Nie udało się.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 18:13:44 wysłana przez Blue__ »

Offline l0l0

• Badass
« Odpowiedź #1552 dnia: Październik 07, 2014, 18:21:55 »
Mam g2 od kwietnia - ciągle chodzi szybko, nic się nie wiesza, jestem zadowolony z zakupu. Boję się, że czytając posty blue, dosięgnie mnie jego klątwa. Co zrobić drogie Bravo?

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #1553 dnia: Październik 07, 2014, 18:23:58 »
Za późno. Sprzedaj ten syf.

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #1554 dnia: Październik 07, 2014, 18:27:48 »
I kupić Xperię Arc S!

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1555 dnia: Październik 07, 2014, 18:51:01 »
Taa, to co chlopaki mowia: generalnie iPhone jest jedynym telefonem co nie zamula, chyba ze sie instaluje iOS 8 na iphone 4.

Mialem experie z klawiatura, moja TZ galaxy s3 i wczesniej s2 i generalnie wszystkie predzej czy pozniej zamulaly - z naciskiem na wczesniej

Nigdy nie bylem fanem appla ale od czasu 3gs wszystko trybi jak nalezy po 10 min od wyciagniecia z kartonika

Kup sobie 5S - aparat jest ciagle swietny i do fotografowania dzieciaczkow wystarczy
Generalnie to miales 3 fony z androidem, generalnie kazden z nakladka :D bez nexa your opinion is invalid!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Re: Wybierz Smartfona
« Odpowiedź #1556 dnia: Październik 07, 2014, 18:53:52 »
Ja używam Nexusa 4, 2 letni model i wszystko śmiga.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1557 dnia: Październik 07, 2014, 19:15:59 »
Generalnie to miales 3 fony z androidem, generalnie kazden z nakladka :D bez nexa your opinion is invalid!
To mi się najbardziej podoba x]. Jak jest zarzut na telefon z ankiem, to się zbiegają dzieci i krzyczą, że te androidy od sony to śmierdzą, potem te od LG, a potem że nexusy to słabe, zobaczcie co w samsungu jest w nakładce etc!

Jak zarzut że słabo chodzi to kup nexusa, jak słaba bateria to LG G2, jak słabo gra, to HTC, jak słabe kolory w aparacie, to Samsung/Xperia itp itd. Teraz mi proszę zrobić telefon z szybkością nexusa, możliwościami samsunga, aparatem z Xperii/Samsunga, baterią z LG G2 i jeszcze oczywiście ze slotem na karty pamięci jakby ktoś zapomniał.

Za baterię to akurat mogę pochwalić. 8h czuwania w nocy - 2% baterii zjedzone. Niestety jak bylem wczoraj w miejscu gdzie orange nie ma zasięgu, to mi po 6 godzinach wysiadł a miał gdzieś 70-80% na wejściu, przy czym sporo się nim bawiłem. Co mi się bardzo  podoba to strasznie szybkie wbijanie się do wifi. Klikam, 1-2 sekundy i mam neta. W żadnym lapku/fonie czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Nawet nie sądziłbym, że tyle można nadrobić samą kartą sieciową, myślałem że te routery też są takie wolne przy początkowej komunikacji.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 19:20:24 wysłana przez Blue__ »

Offline Puchacz

• Super Badass
  • Apex predator
« Odpowiedź #1558 dnia: Październik 07, 2014, 19:19:28 »

Nie da się zainstalować IOS 8 na iPhone 4.

Problem z 5S jest tylko taki, że kosztuje dwa razy tyle co LG G2 (i dla niektórych może mieć zbyt mały ekran).

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1559 dnia: Październik 07, 2014, 19:21:56 »
O akurat o dziwo rozmiar ekranu mi nie przeszkadza tak bardzo jak sądziłem, chociaż ten "ficzer" z G3, gdzie się przeciąga po dolnym paski i wszystko się zmniejsza, czasem by się przydał jednak ;).
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 19:28:27 wysłana przez Blue__ »