Autor Wątek: Mobilne Internety.  (Przeczytany 124556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline quong

• Badass
Odp: Mobilne Internety.
« Odpowiedź #280 dnia: Styczeń 29, 2018, 19:35:47 »
Odkopię trochę wątek ale mam pytanie. Byłem dziś w T-mobile. Wziąłem internet mobilny na test. Na razie jest ... dziwnie. Czasem pokazuje około 14mbps a czasem powyżej 23... niestety ile powyżej 23 nie jestem w stanie stwierdzić bo najlepszy zasięg jest i tak po drugiej stronie mieszkania a przeciągnąć kabla nie da rady. Więc jadę po wi-fi ale mam kluczyk ze standardem G, a więc i tak mi mocno ogranicza przepustowość. Jutro wezmę laptopa z pracy, podłączę po kablu i będę testował.

Jednak mam pytanie. T-Mobile w swojej ofercie ma 3 routery do wyboru. Huawej B529, B528 i B525S. Wziąłem B525S ale dziś słyszałem od znajomego, że niby B529 lepiej łapie zasięg, ogólnie działa lepiej itp i że byłby lepszym wyborem. Ktoś ma jakieś sprawdzone info na ten temat? Albo gdzie można było by to zweryfikować? Bo nie wiem czy iść do T-Mobile'a i truć dupę o podmiankę na inny router?

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #281 dnia: Styczeń 29, 2018, 20:08:21 »
Na pyanie nie odpowiem. Przygotuje pana na to, ze...

...czasem "łapie 1 Mbps" , dziwnym trafem ok 18.

Jak dla mnie powinno to byc z lejkiem 10 Mpbs. Lte jest dla tych co nie korzysta :), oraz tych co sa zmuszni. Moga sobie i dac 250 Mbps tylko po co?

Offline quong

• Badass
« Odpowiedź #282 dnia: Styczeń 29, 2018, 20:15:30 »
Aktualnie mam 8mbps / 2mpps uploadu za tyle samo co daje mi T-mobile. Ale jak już mam brać to wolałbym to zrobić tak by uzyskać jak najlepsze wyniki skoro miałbym się z nimi wiązać na okres 24 miesięcy.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #283 dnia: Styczeń 29, 2018, 20:18:43 »
Przyzwyczaj sie jednak do "aktualnie". :) lte po przesiadce z kabla to jakis rak sie zdaje byc