Autor Wątek: Polityka na wesoło.  (Przeczytany 157186 razy)

Offline Qu84

• Ultimate Badass
Odp: Polityka na wesoło.
« Odpowiedź #2440 dnia: Maj 18, 2018, 00:59:13 »
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #2441 dnia: Maj 18, 2018, 07:33:15 »
Skrubol wypominający skrubola czyli doubleskrubol = 10 minut w kącie, jutro przyjdź z tatą.
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2442 dnia: Maj 18, 2018, 07:39:11 »
Pomijając jakieś wywody bosego intelektualnie Bosaka, ale w takiej Warszawie tylko Hindusi na tych rowerach z Ubera jeżdżą. Ciekawe czy to jakiegoś rodzaju kasta i na jednego kierownika pracują czy jedynie się zorganizowali jakoś.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #2443 dnia: Maj 18, 2018, 07:53:30 »
Tak wyszło/zorganizowali się. Oni się trzymają w miarę razem, i takie kurierowanie im odpowiada.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2444 dnia: Maj 18, 2018, 07:59:52 »
Skrubol wypominający skrubola czyli doubleskrubol = 10 minut w kącie, jutro przyjdź z tatą.

Sorry, ale przypominam, bo sprawa wymaga debaty
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2445 dnia: Maj 18, 2018, 08:08:05 »
Tak wyszło/zorganizowali się. Oni się trzymają w miarę razem, i takie kurierowanie im odpowiada.
Zbyt zorganizowane to jest, aby było tak sobie i całkowicie przypadkowe. Mi się wydaje, że oni zwyczajnie na jakiegoś kierownika wyższego w "kaście" pedałują. Podobnie jak cześć najbiedniejszych obywateli Wietnamu w Polsce pracujących na bazarach na kogoś, kto ich do Polski sprowadził, aż nie zwrócą kosztów.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2446 dnia: Maj 18, 2018, 08:33:02 »
Nie, po prostu to jest chyba jedyna robota nie wymagająca znajomości polskiego na poziomie lepszy niż szczątkowy.

Dogadać jako tako też się da. Pytany, czy miał trudne początki, Brijesh szeroko się uśmiecha:  Ależ skąd! Od razu po przyjeździe trafił do Ubera, jak wielu jego kolegów.  To jedna z niewielu firm, które nie wymagają znajomości polskiego. Poza tym mamy elastyczny czas pracy. Jedni pracują 12 godzin, inni 10, jeszcze inni cztery  opowiada Maulik, który też pochodzi z Ahmadabadu, ale z Brijeshem poznał się już w Warszawie. Do Polski trafił w marcu 2015 r. Najpierw pracował jako kucharz, potem już w Uberze.

Uber nie płaci za czas pracy, a za liczbę wykonanych przewozów. Kurierzy, którzy spędzają większość dnia w pracy, mogą liczyć na zarobek rzędu 3 tys. zł.  To praca, w której jesteś cały czas w ruchu, poznajesz nowych ludzi, zdobywasz kontakty  dodaje Brijesh, namawiając do składania CV.

Z "Polityki".

No, ale jest coś w tym, że "robią na kogoś" - często rodzina i krewni się składają na wyjazd i oczekują przysłania kasy później.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 08:41:26 wysłana przez TurboGad »

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2447 dnia: Maj 18, 2018, 08:40:38 »
O, fajnie, że działają dla siebie, a nie jakiegoś "kierownika".

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2448 dnia: Maj 18, 2018, 08:42:44 »
Tak jak dopisałem - kasę ślą do domu, ale to chyba norma u wszystkich imigrantów spoza UE.

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2449 dnia: Maj 18, 2018, 09:07:42 »
Możliwe, ale to przynajmniej w rodzinie zostaje, a nie na jakiegoś "pana" idzie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2450 dnia: Maj 18, 2018, 09:09:10 »
Nie, po prostu to jest chyba jedyna robota nie wymagająca znajomości polskiego na poziomie lepszy niż szczątkowy.

Tia i później nie wiesz czemu twój kotlet nie dojeżdża ;)

Tak jak dopisałem - kasę ślą do domu, ale to chyba norma u wszystkich imigrantów spoza UE.

W UE chyba to też jest dosyć powszechne zjawisko. Albo było, nie wiem jak teraz ale miałem mnóstwo znajomych którzy słali siano z UK do chaty.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Rip van Winkle

• Mieszkaniec tego forum
  • all work and no play make rip a dull boy
« Odpowiedź #2451 dnia: Maj 18, 2018, 09:16:53 »
Generalnie, masz albo studentów, którzy przy wsparciu finansowym rodziny przyjechali się kształcić do Polski i dorabiają sobie w UberEats, albo gości ściągniętych z Indii przez agencje pośrednictwa pracy, które kasują część zarobków (bilet lotniczy, wiza, zakwaterowanie, rower itp. - to jednak kosztuje). Oczywiście, ta druga kategoria pracuje nie tylko na siebie i rodzinę.

Dla wielu Hindusów atrakcyjność Polski jako miejsca pracy polega głównie na tym, że koszty utrzymania są nadal jednymi z najniższych w UE.

BTW - ostatnio widziałem typa z UberEats na Veturilo w tramwaju.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2452 dnia: Maj 18, 2018, 11:03:43 »
W Krakowie widziałem białego z uber eats.

PiS wzorową lewicą:

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #2453 dnia: Maj 18, 2018, 11:11:50 »
Bardzo dobre.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2454 dnia: Maj 18, 2018, 12:24:37 »
Mnie nie śmieszy ten kabaret.
Cała idea obrazy to kretyństwo.

Tylko tyle wyciągnąłeś z tego tekstu? :'(

pozdr
Za długi :(

Wersja dla wszystkich dsów tego forum, nie wymagająca umiejętności czytania:
https://www.tvn24.pl/satyryk-antoni-szpak-z-zarzutem-zniewazenia-narodu-polskiego,838044,s.html

pozdr
psn - Skrubolski

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #2455 dnia: Maj 18, 2018, 12:46:42 »
Czytając tłita pana Bosaka można sobie zadać pytanie ile jest warta polska kultura skoro Hindus jeżdżący na rowerze po Warszawie jest dla niej zagrożeniem nieomal śmiertelnym?

Można też postawić pytanie dlaczego zagrożeniem dla polskiej kultury jest Hindus jeżdżący na rowerze, a nie jest nim np. Włoch prowadzący pizzerię? Czy to żeby pewna grupa ludzi miała zrobioną dobrą pizzę zamiast zjeść bigos albo pierogi jest tak istotną potrzebą kulinarną żeby Polska zmierzała w stronę multikulti? Czy ta sprawa nie wymaga debaty?

Czy polska młodzież nie dałaby rady zrobić dobrej pizzy? Czy w nowej strategi Ruchu Narodowego wymagania dot. dobrej pizzy zostały w ogóle uwzględnione? Jakie jest stanowisko Ruchu Narodowego w sprawie tak kontrowersyjnej jak pizza z ananasem?

Chyba, że w całej tej historii główne oburzenie p. Bosaka wywołało pedałowanie?

Hindus w Warszawie - nie jest to w smak RN ale akceptują to
Pedałujący Hindus w Warszawie - zagrożenie polskości.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2456 dnia: Maj 18, 2018, 12:51:21 »
Czy polska młodzież nie dałaby rady zrobić dobrej pizzy? Czy w nowej strategi Ruchu Narodowego wymagania dot. dobrej pizzy zostały w ogóle uwzględnione? Jakie jest stanowisko Ruchu Narodowego w sprawie tak kontrowersyjnej jak pizza z ananasem?
Nie wiem jak pizza, ale na innych polach kulinarnych poczyniono już znaczące postępy:
http://prawdziwykebab.pl/
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 13:18:16 wysłana przez Simplex »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2457 dnia: Maj 18, 2018, 13:09:24 »
Czytając tłita pana Bosaka można sobie zadać pytanie ile jest warta polska kultura skoro Hindus jeżdżący na rowerze po Warszawie jest dla niej zagrożeniem nieomal śmiertelnym?

Można też postawić pytanie dlaczego zagrożeniem dla polskiej kultury jest Hindus jeżdżący na rowerze, a nie jest nim np. Włoch prowadzący pizzerię? Czy to żeby pewna grupa ludzi miała zrobioną dobrą pizzę zamiast zjeść bigos albo pierogi jest tak istotną potrzebą kulinarną żeby Polska zmierzała w stronę multikulti? Czy ta sprawa nie wymaga debaty?

Chyba, że w całej tej historii główne oburzenie p. Bosaka wywołało pedałowanie?

Hindus w Warszawie - nie jest to w smak RN ale akceptują to
Pedałujący Hindus w Warszawie - zagrożenie polskości.

Te pytania padły - przejrzyj sobie twita.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #2458 dnia: Maj 18, 2018, 13:23:36 »
Swoją drogą nazwa kabaretu familii Skrubolskiej leży jak ulał w kontekstu  ;D

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #2459 dnia: Maj 18, 2018, 13:30:12 »
Te pytania padły - przejrzyj sobie twita.

pozdr

Prawdziwa kopalnia świetnych ripost:

Od dłuższego czasu wzywam np. do uregulowania wyznawania religii muzułmańskiej w PL. Rejestracja meczetu, licencja dla immama, wymóg ukończenia studiów, koran po polsku i kazanie po polsku, itp. No i słyszę, że u nas nie to co w Wiedniu i Berlinie...

Odp: Kościół Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w St.Petersburgu, msze w języku polskim. Co napisałby pan, gdyby Rosjanie zażądali kazań w języku rosyjskim?

Tutaj prawdziwa perełka <3:

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #2460 dnia: Maj 18, 2018, 13:31:59 »
Nie wiem jak pizza, ale na innych polach kulinarnych poczyniono już znaczące postępy:
http://prawdziwykebab.pl/

Z pizzą też damy radę:

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #2461 dnia: Maj 18, 2018, 13:55:14 »
Ale, że jak to? Polskę zjedli? Godło zjedli? To przecież znieważenie narodu polskiego.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2462 dnia: Maj 18, 2018, 14:04:22 »
Swoją drogą nazwa kabaretu familii Skrubolskiej leży jak ulał w kontekstu  ;D

Jak powstawała ta nazwa, czyli w latach 70., to kontekst był podobny. Ale jak widać za komuny nie było tak źle :/

Tutaj prawdziwa perełka <3:

Noms, brawa dla tego księdza. Mi po tekście tego kretyna też od razu przyszło do głowy to samo. Młodym ludziom teraz się nie chce pracować i to nie jest "they took urjob", tylko ich wybór. Każdy z miejsca może zostać uberowcem. W ogóle sytuacja na rynku pracy z perspektywy naszego pokolenia jest dosyć kuriozalna. Przychodzą ludzie na rozmowę o pracę i mówią, że by chcieli pracować, ale w sumie im się nie chce. wtf?

pozdr
psn - Skrubolski

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #2463 dnia: Maj 18, 2018, 14:06:32 »
Ja to bardzo dobrze rozumiem ;)

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2464 dnia: Maj 18, 2018, 14:45:46 »
Ja też. Chyba nie ma takiej roboty na świecie, którą chciałoby mi się wykonywać. Nie mylić z "chciałbym", bo są zawody z mojej perspektywy bardziej lub mniej pożądane, ale wszystkie są obarczone tą samą wadą - to robota jest, a mnie się kurewsko nie chce pracować. Boli mnie ten element konieczności zrobienia czegokolwiek. Nawet jakbym był prezesem, którego wożą, może przyjść do roboty najebany, sekretarka mu kawę zrobi* i w sumie to chuja robi, bo wszystko na podwładnych delegował to i tak by mi się nie chciało (w jakimś stopniu), bo jednak trzeba byłby odbywać jakieś spotkania, przeczytać dokumenty przed podpisem etc.. Oczywiście, wolałbym być takim prezesem niż księgowym, ale jeszcze bardziej wolałbym żyć ze spadku/wygranej (rzecz jasna w Lotto się nie bawię, hehe). W ogóle do mnie nie trafia gadka o tym, że "coś trzeba robić". Tzn. ja się z tym zgadzam - można uczyć się grać na instrumencie, rysunku, zostać wolontariuszem, założyć hodowlę jedwabników, pisać blog lub książki etc..
Gorszy mnie liczny typ osobnik w moich stronach - czterdziestoparoletni emeryt górniczy, któremu się na emeryturze nudzi i pracuje jako np. dostawca pizzy za 1500 PLN miesięcznie (emerytury min. 3 razy tyle). Tzn. niech ci ludzie robią co chcą (pomijam ogólny problem wcześniejszych emerytur), ale ja tutaj pazerność widzę i to mnie gorszy właśnie. Chociaż nie, bardziej mnie gorszy to, że komuś się "nudzi" i z tego powodu idzie do roboty, bo na chleb już ma i to z nawiązką (a raczej nie mówimy o wyrafinowanych konsumentach, tzw. "aspirujących", sięgających po produkty klasy premium).

Ja się młodzieży nie dziwię, jakbym nie musiał to bym nie pracował. Prędzej pokolenie moich rodziców mnie wkurwia tym, że są (jak kto śpiewały Pierdolce) "chorzy na robotę".

* - o dziwo, takie prozaiczne czynności mnie nie bolą i trudno mi wyobrazić sobie żebym się kimś mógł wysługiwać w takich sprawach, chyba, że już mocno stary bym był.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 14:49:35 wysłana przez TurboGad »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2465 dnia: Maj 18, 2018, 14:53:56 »
Widzę pewną fundalmentalną sprzeczność między Twoim skrajnym obrzydzeniem do pracy a neoliberalnymi poglądami gospodarczymi, przecież żeby PKB rósł to trzeba zapierdalać, ty darmozjadzie!  ;D

Jest różnica między tym że komuś się nie chce pracować (naturalna rzecz), a tym co napisał screwball: "Przychodzą ludzie na rozmowę o pracę i mówią, że by chcieli pracować, ale w sumie im się nie chce."

Ostatnio skrubol prosił kogoś o tweety CliffiegoB, to ja teraz go poproszę o konkrety z cytatu powyżej - kiedy i gdzie faktycznie kandydat na rozmowie o pracę powiedział, że chciał by pracować, ale w sumie mu się nie chce.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 14:58:23 wysłana przez Simplex »

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #2466 dnia: Maj 18, 2018, 14:58:52 »
Ostatnio skrubol prosił kogoś o tweety CliffiegoB, to ja teraz go poproszę o konkrety z cytatu powyżej - kiedy i gdzie faktycznie kandydat na rozmowie o pracę powiedział, że chciał by pracować, ale w sumie mu się nie chce.

Podejrzewam, że ochota na pracę przeszła w momencie w którym kandydat/kandydatka dowiedział(a) się, że nadgodziny są i dość często (oczywiście niepłatne), w weekendy też się zdarza przyjść (i to dość często), a premia uznaniowa, którą obiecywał HR to ostatni raz była w tej firmie wypłacona w 1740 roku.

Offline ekiera

• I Am Robot
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #2467 dnia: Maj 18, 2018, 15:03:11 »
Ja lubie pracowac*, bo jest jakas struktura w zyciu. Nawet jak siedzialem na bezrobociu to sie uczylem kilka godzin dziennie, bo tak nic nie robic rozwojowego to dramat. Ale sporo ludzi tak ma, ze najlepiej im sie czas spedza w domu i wyjebane, w giereczki moga grac cale zycie.

*no chyba ze mnie od moich tabelek w Excelu odrywaja, to nie lubie

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2468 dnia: Maj 18, 2018, 15:06:45 »
Widzę pewną fundalmentalną sprzeczność między Twoim skrajnym obrzydzeniem do pracy a neoliberalnymi poglądami gospodarczymi, przecież żeby PKB rósł to trzeba zapierdalać, ty darmozjadzie!  ;D

Mój ojciec (swoją drogą - bardzo pracowity i sumienny człowiek) wpoił mi, że wolny rynek nagradza:

A) tych co zapierdalają;
B) tych co dobrze myślą;
C) najbardziej tych co łączą A i B.

Jako, że nie jestem pazerny, to B mi wystarcza  ;D Przy czym życie nauczyło mnie, że jest jeszcze wariant D - co co dobrze kombinują i wcale to nie musi być zbieżne z B.

Jak ponad 10 lat temu byłem kurwinistą to wierzyłem w zapierdalanie, warunki opisane przez randydisher uznałbym pewnie za w sam raz dla młodego. Ale to było kiedyś i wcale nie uważam, że "kiedyś to było!" w tym przypadku  ;D

Ale sporo ludzi tak ma, ze najlepiej im sie czas spedza w domu i wyjebane, w giereczki moga grac cale zycie.

Panie! Nie obrażaj Pan, dobre?!

Żarty na bok - przecież pisałem, że dobrze jest się czymś zajmować, np. właśnie uczyć się (ale nie tak jak Adrian, bo z tego wiele nie ma).

PS Mnie ogólnie robić się nie chce, robię to z musu, ale zgadzam się, że praca nadaje jakąś strukturę, choćby poprzez zwykłą rutynę. Skoro już robię, bo muszę to mogę też czerpać z tego satysfakcję i dla dobra swojego i innych starać się robić to dobrze. No i wiadomo, że są czynności w ramach danej pracy, które wolę wykonywać bardziej od innych.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 15:11:18 wysłana przez TurboGad »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2469 dnia: Maj 18, 2018, 15:49:03 »
Jest różnica między tym że komuś się nie chce pracować (naturalna rzecz), a tym co napisał screwball: "Przychodzą ludzie na rozmowę o pracę i mówią, że by chcieli pracować, ale w sumie im się nie chce."

Oczywiście nie jestem w stanie tego udowodnić, ale mam kilku znajomych, którzy są właścicielami firm i każdy powtarza mniej więcej to samo - młodzi ludzie na rozmowę o pracę przychodzą z roszczeniową postawą, uważając że na wszystkim świetnie się znają i że to pracodawca ma się do nich dostosować, a nie odwrotnie. Jak coś jest nie po ich myśli to wracają do mamusi czy z kim tam żyją i mają to w dupie. U mnie w fabryce była sytuacja jakiś czas temu, że przyszedł typek i nawet był całkiem niezły, chcieliśmy go zatrudnić, ale koleś nagle wypalił, że fajnie, ale on teraz chce jeszcze poczilować przez pół roku (nie wiadomo po czym czillować) i wtedy może by zaczął pracę. Prezes wielkie gały pyta po co on przyszedł w ogóle na tą rozmowę - aaa bo chciałem sprawdzić co oferujecie. lol

Bonusowo dorzucam jeszcze fotkę z PUPu w Poznaniu, która przedstawia kolejkę pracodawców:

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2470 dnia: Maj 18, 2018, 16:07:29 »
Brzmi to fajnie, fajnie do felietonu, ale wątpię zeby taka doslowna sytuacja miala kiedykolwiek miejsce.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2471 dnia: Maj 18, 2018, 16:12:43 »
Ta, że gościu powiedział, że za pół roku wróci? No ręki pewnie nie dałbym obciąć bo przy tym osobiście nie byłem, ale nie wiem czemu prezes miałby mnie okłamywać.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline ekiera

• I Am Robot
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #2472 dnia: Maj 18, 2018, 16:43:53 »

Żarty na bok - przecież pisałem, że dobrze jest się czymś zajmować, np. właśnie uczyć się (ale nie tak jak Adrian, bo z tego wiele nie ma).

PS Mnie ogólnie robić się nie chce, robię to z musu, ale zgadzam się, że praca nadaje jakąś strukturę, choćby poprzez zwykłą rutynę. Skoro już robię, bo muszę to mogę też czerpać z tego satysfakcję i dla dobra swojego i innych starać się robić to dobrze. No i wiadomo, że są czynności w ramach danej pracy, które wolę wykonywać bardziej od innych.
Ogolnie sa dwa rodzaje ludzi (oraz trzeci, ktory nikogo tu nie interesuje): tacy, ktorzy umieja sobie wymyslac zajecie, I tacy, ktorym srednio to idzie. Tych pierwszych mozna poznac po tym, ze graja w Elite Dangerous I dobrze sie bawia - bo umysla sobie zebrac jakis stateczek, hajsy, cos tam. Albo gwiazdy obleciec. W zyciu stwierdza: obejrzyjmy wszystkie szkockie zamki na litere g. I sa drudzy, ktorzy chetnie biora udzial w rzeczach, ale ich mozg buntuje sie na wymyslanie sobie samemu takich zajec. I ja jestem w tym drugim typie, wole juz miec jakas structure I w ramach niej sie poruszac. Czyli mam prace, dookola tego buduje wyjazdy wakacyjne etc. Moja zona z kolei odwrotnie - majac gore hajsu nawet minute by sie nie nudzila - bo a to mozna pojechac tu, a to zainteresowac sie tamtym. Ale ja nie wiem jak taki mozg dziala.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #2473 dnia: Maj 18, 2018, 16:46:44 »
Jaki jest trzeci rodzaj, bo nie będę mógł spać!

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2474 dnia: Maj 18, 2018, 16:47:06 »
Jak byś miał górę hajsu i nie miał żony, która Ci mówi co masz robić to co byś robił?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2475 dnia: Maj 18, 2018, 17:25:06 »
Bosak dostarcza. Jak by nie patrzeć to nasilniejsza RP w dziejach to ta multi kulti czyli I RP.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2476 dnia: Maj 18, 2018, 17:25:47 »
Bosak to XIX wieczna skamielina tyko jakim cudem on nie ma 70 lat?

Ta, że gościu powiedział, że za pół roku wróci? No ręki pewnie nie dałbym obciąć bo przy tym osobiście nie byłem, ale nie wiem czemu prezes miałby mnie okłamywać.

pozdr
Nie to, w to wierzę. Chodziło o to o co pytałem wczesniej. Chyba że to było jedno i to samo tylko inaczej opisane.

Offline ekiera

• I Am Robot
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #2477 dnia: Maj 18, 2018, 17:33:17 »
Trzeci rodzaj to oczywiscie tacy, ktorzy lubia wymyslac zadania, ale tylko innym, sami dupy nie rusza ;)
A jakbym mial hajs, a nie mial zony, to pewnie bym gral w warhammera druga edycje, dzien w dzien od lat.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2478 dnia: Maj 18, 2018, 17:37:34 »
Zostaw żone, wez kredyt i spełnij swe marzenie :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2479 dnia: Maj 18, 2018, 17:42:09 »
A Orson ci go spłaci ;)