Autor Wątek: Polityczne pierdololo  (Przeczytany 854354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline soulsonist

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #12360 dnia: Czerwiec 13, 2019, 08:05:18 »
Dobra, albo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. Widzę emotkę, ale sorry, mnie nie śmieszy ;)

Dziki luz, ok to powazniej, co dokladnie bylo zlego w zachowaniu dziewczyn, aby spadla na nie fala krytyki, z ktora jak rozumiem sie zgadzasz? Wykonywaly jakies obrazliwe gesty ktorych nie wylapalem ogladajac mecz? Nie wiem za bardzo co masz na mysli uznajac ich zachowanie za karygodne, wiec moze jakbys mial jakis przyklad co takiego niedopuszczalnego bylo w ich zachowaniu, to bym mogl sie lepiej odniesc. Dzieki!

Offline srekal34

• Badass
« Odpowiedź #12361 dnia: Czerwiec 13, 2019, 08:54:05 »
Dobra, albo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. Widzę emotkę, ale sorry, mnie nie śmieszy ;)

Dziki luz, ok to powazniej, co dokladnie bylo zlego w zachowaniu dziewczyn, aby spadla na nie fala krytyki, z ktora jak rozumiem sie zgadzasz? Wykonywaly jakies obrazliwe gesty ktorych nie wylapalem ogladajac mecz? Nie wiem za bardzo co masz na mysli uznajac ich zachowanie za karygodne, wiec moze jakbys mial jakis przyklad co takiego niedopuszczalnego bylo w ich zachowaniu, to bym mogl sie lepiej odniesc. Dzieki!
Grales kiedys w pilke lub chocby w fife?
Powyzej pewnego marginesu juz sie po prostu nie cieszysz, bo Ci nawet adrenalina nie skacze. Widywalem mecze, gdzie po 5-6 bramce zawodnicy nawet rak nie podnosili do gory, tylko w spokoju szli na srodek boiska.
Zachowanie amerykanek to wiec czysta prowokacja, bo nie wierze by cieszyly ich te gole. Jak wygrywasz ze znacznie slabszym od siebie to zwyczajnie Cie to tak nie cieszy, bo czym tu sie jarac?
Jedyna ewentualnosc jaka widze, to ze wiedzialy o rekordzie do pobicia i cieszyly sie z tej okazji, tylko ze to mocno pokretna logika.

Apropo dramatu, mam zone zydowke i ona na 88 sie nie oburza, ba mowi ze nie skojarzyla by nawet, gdyby nie ta drama w mediach. Ale wyszla za maz za osobnika urodzonego w 88, wiec napewno jest ukryta opcja nazistowska ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 08:58:09 wysłana przez srekal34 »

Offline Blue__

• Żywa Legenda
Odp: Odp: Cyberpunk 2077 (Nowa gra od CDP)
« Odpowiedź #12362 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:01:18 »
Że jego wnioskowanie nie ma umiejscowienia w niczym zbliżonym do faktów. W ogóle samo założenie twardych i słabych ludzi jest idiotyczne.
Masz rację
"Naukowcy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie od wielu lat badają kondycję fizyczną polskiej młodzieży. Ich wnioski są zatrważające: 30 lat temu dzieciaki były znacznie bardziej sprawne niż ich rówieśnicy obecnie. Uczniowie szkół podstawowych z miejsca skakali w dal 129 cm, dzisiaj skoczą najwyżej metr. 600 m przebiegali dawniej średnio w 3 minuty i 5 sekund, teraz wloką się 40 sekund wolniej. Ale prawdziwy dramat widać w sile ? kiedy nie było jeszcze internetu, uczeń potrafił w zwisie wytrzymać 17 sekund, teraz zaledwie 7."
https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/892103,nasze-dzieci-to-najwieksze-pierdoly-na-swiecie-hodujemy-zombi-ktore-nie-wiedza-kim-sa.html?fbclid=IwAR3L9sSbx80nw4h_Eiga8UyjR9voOsP4adcDj-BBO_Wfn5yGH-VFfauSMgc

Fizycznie słabsi.

https://www.mp.pl/pacjent/psychiatria/aktualnosci/146840,rosnie-liczba-mlodych-ludzi-cierpiacych-na-depresje
https://forsal.pl/artykuly/1113500,fala-samobojstw-w-polsce-w-ciagu-roku-ich-liczba-wzrosla-o-13-proc.html

Psychicznie słabsi

Na pewno nie wszystko to kwestia wychowania, a różnych rzeczy związanych z czasem w jakim ludzie żyją, otoczenia, świata/mediów etc. Tak czy owak masz np. przesadne chronienie dzieciaków przed niebezpieczeństwami, mam wrażenie że są też dużo większe problemy socialne, dzieciaki mało do siebie "chodzą" w porównaniu do tego co było kiedyś, choć mam małą próbkę, bo bazuję na swoim otoczeniu, nie widziałem badań. Cechy milenialsów i kolejnego pokolenia to na pewno w jakiejś części też kwestia wychowania, które w każdym kolejnym pokoleniu też się zmienia i potem zderzenia tego co dzieciaki mają w głowie z otaczającą rzeczywistością.

W każdym razie jest zdecydowanie większa szansa, że dziecko się samo zabije niż, że stanie się jedna z rzeczy zewnętrznych na które są przeczuleni rodzice, żeby je chronić. Tylko problem co zrobić żeby dziecko, było psychicznie ok jest dużo trudniejszy do realizacji niż teoretyczna "ochrona" która daje poczucie zadowolenia u rodzica, że robi dobrze(a czy tak jest faktycznie na dłuższą metę/jakim kosztem, to inna sprawa). Przeczuleni ludzie na pierdoły, co ma wpływ na wolność słowa, sytuacja, gdzie oplaca się być ofiarą, to tez imho negatywna cecha obecnego spoleczenstwa.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 09:31:54 wysłana przez Blue__ »

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Polityczne pierdololo
« Odpowiedź #12363 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:34:18 »
Zwycięstwo cieszy - to zdrowa reakcja. Nieważny rozmiar zwycięstwa.
Naganne byłoby gdyby te panie wyszydziły swoje przeciwniczki po wygranym meczu.
Ale nie cieszyć się z sukcesu, żeby się jakiś płatek śniegu nie roztopił nikomu nie było przykro? Paranoja
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 09:47:02 wysłana przez JaWamDam »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #12364 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:35:37 »
sytuacja, gdzie oplaca się być ofiarą, to tez imho negatywna cecha obecnego spoleczenstwa.

tak mi sie skojarzylo:

J'habite w Warszawie gdzie każdy ma jakiś projekt
Lecz żaden się nie skończy i żaden nie trafi w obieg
Każdy tu chce być bardziej na offie niż Arczi Rojek
A wszystko co robimy, robimy dla ładnych kobiet
Ci chłopcy tu od lat se pielęgnowali fobie
Bo wcześniej byli nudni i było to karygodne
Już trwa tu licytacja kto gorszy ma jakiś problem
Wygrywa ten kto przegrał, to przecież jest jakiś obłęd

;)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #12365 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:39:38 »
Przeczuleni ludzie na pierdoły, co ma wpływ na wolność słowa, sytuacja, gdzie oplaca się być ofiarą, to tez imho negatywna cecha obecnego spoleczenstwa.
Czyli społeczeństwo, w którym nie opłaca się być ofiarą, a więc ofiary są piętnowane, jest lepsze? Dobrze rozumiem?

Jeśli rozumiem źle, wytłumacz proszę, co to znaczy "opłaca się być ofiarą".
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12366 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:45:21 »
Bo ofiara uważa ze jest dyskryminowana i moze wymuszac lepsze traktowanie niz ma reszta. Do tego stawia sie w centrum uwagi co też jest porzadane. Dzieciaki same pisza na siebie( w sensie jakbym ja pisal pod swoim zdjeciem jakim to zjebem nie jest ten Blue) obrazliwe posty na socialach z fejkowych kont.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #12367 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:45:50 »
Mam wrażenie, że jest masa idiotów anty-Polaków, która jest zawiedziona, że przy okazji takiego meczu nie doszło do żadnego wybryku antysemickiego i szuka dziury w całym.

Ja jestem bardzo zawiedziony tym, że nie było żadnego skandalu. Pomimo nienawiści do Izraela pod rządami przestępcy Netanjahu, liczyłem na mega-aferę, którą Izrael bezlitośnie by wykorzystał. Nie szukam jednak dziury w całym - nie jebło, to nie jebało, że tak sparafrazuję  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 10:17:15 wysłana przez TurboGad »

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #12368 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:49:43 »
Bo ofiara uważa ze jest dyskryminowana i moze wymuszac lepsze traktowanie niz ma reszta. Do tego stawia sie w centrum uwagi co też jest porzadane. Dzieciaki same pisza na siebie( w sensie jakbym ja pisal pod swoim zdjeciem jakim to zjebem nie jest ten Blue) obrazliwe posty na socialach z fejkowych kont.

Pomijając patologie w stylu selfhejtu, jak uważasz powinno się zachowywać w stosunku do ofiary, dajmy na to dręczenia albo pobicia w szkole? I chciałbym usłyszeć jakieś konkrety, bo na razie mówisz ogólnikami (dyskryminowanie, lepsze traktowanie).
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #12369 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:50:49 »
jest porzadane.
Pożądane.
Co do ofiar. Próbujmy stworzyć społeczeństwo, gdzie jest ich jak najmniej (najlepiej w ogóle nie ma), ale nie zachęcajmy do zachowań w stylu: Jestem słabym pracownikiem, to powiem że jestem gejem i wtedy mnie nie zwolnią.
Gregys out.

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #12370 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:54:02 »
Gregys, zwolnią, nie stawiaj chochołów.

Blu, 1 sprawa, to że po wejściu okropnego kapitalizmu lud rzucił się na ciastka, ale to już wyhamowało i teraz każdy zdrowo je i ćwiczy, a internet nadaje wzorce. Za parę lat ta grupa będzie najzdrowszą w historii.

2 sprawa, danych o depresji nie ma. Kiedyś to się nazywało wariactwem. Nikt "normalny" do psychologa nie chodził. Każda z chorób przeżywa "rozkwit" gdy metody diagnostyczne się pojawiają i znika społeczna stygma.

A to że kolejne pokolenia prezentują inną kulturę, to już old man yells at clouds i kiedyś to było. No było. Wielu na pewno brakuje bezkarnego bicia "innych" w szkole i podkładania gwoździ pod przejeżdżające samochody. Inni tęsknią za biciem konkubin i denaturatem. A jeszcze inni zjaraliby baraki Romom. Takie czasy.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12371 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:54:10 »

Pomijając patologie w stylu selfhejtu, jak uważasz powinno się zachowywać w stosunku do ofiary, dajmy na to dręczenia albo pobicia w szkole? I chciałbym usłyszeć jakieś konkrety, bo na razie mówisz ogólnikami (dyskryminowanie, lepsze traktowanie).
Ty mówisz o konkretach które są faktyczne, a nie wyimaginowane, SJW walczą jakby sami byli zainteresowanymi nawet jak w sporej części takimi osobami nie są, moze nawet zainteresowanym się dane poglądy nie podobają, ale taka jest moda. Załatwianie dzieciakom papierka z dysleksji żeby mieć dłuższy czas na testach i lepsze traktowanie to też jest sytuacja gdzie opłaca się być "ofiarą". Bo sorry dyslektyk to nie powinien być powód do dumy, a w praktyce jest "a ja mogę sobie pisać sprawdzian dłużej, a Ty nie". I ofc cierpią na tym dodatkowo pewnie te osoby które faktycznie mają problem.

Sytuacja gdzie dajemy dzieciakom do wyboru gender, to też jest motyw gdzie można się ot tak postawić w pozycji ofiary/zwrocić na siebie uwagę wszystkich, co może się wydawać atrakcyjne.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12372 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:56:29 »
No jeszcze biednych dyslektyków się czepił ;D Że szkały zepchnąć, hur.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12373 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:57:22 »
Nie czepiam się dyslektyków, tylko tego, że OPŁACA SIĘ BYĆ OFIARĄ.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12374 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:57:41 »
Co ja pcze.

Serio, podaj przykłady kiedy fajnie być ofiarą.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12375 dnia: Czerwiec 13, 2019, 09:58:47 »
Meatbag - człowiek który uważa ludzi za debili teraz się zachowuje się tak, jakby teraz w obliczach lewicowych poglądów wszyscy mieli być racjonalni.

Fajnie być ofiarą nierówności społecznych, bo wtedy zwalanie na parytety, nierówne szanse, ucisk w pracy itp. Fajnie jest być kimkolwiek dystryminowanym żeby zwalać to co nie wyjdzie na dyskryminacje, a potem się o to rzucać nawet jak były równe szanse dla każdego, móc wywierać większy nacisk na pracodawcę itp.

Teraz patrz do czego to doprowadza, do parytetów w kulturze, do chęci wymuszenia kolorowych obsad nawet jak nie pasują, dobrze zeby był też gej etc, a czarny nie może być tym złym no come on jak sie nie opłąca? Kiedyś by roli nie dostał, bo nie pasuje do koncepcji, a teraz publika żąda własnie przez to robienie za ofiary, więc rola jest. A jak nie ma, to jest oburzenie że ucisk.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 10:14:12 wysłana przez Blue__ »

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #12376 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:00:25 »
Jeśli użycie wyrazu pogrom i koszulka 88 są dla was spoko, to pozostaje stwierdzić, że jesteście pojebani. Koledzy.

Pogrom jako słowo opisujące sportowy wpierdol funkcjonuje w języku polskim od dawna, i nie nasza wina że komuś innemu się tylko z jednym kojarzy. Taki sam poziom spierdolenia co oskarżanie ukraińskiej cosplayerki o blackface, bo wcielając się w czarnoskórą postać pomalowała sobie ryjec na czarno. A jak WSZYSCY wiemy w Ameryce aktorzy malowali sobie gęby na czarno i odwalali stereotypowego Murzyna. Ze sto lat temu albo i lepiej. W szkołach o tym uczo przecież. Podstawowych.
Na dziecinadę w postaci przeliczania cyferek na literki spuszczę zasłonę milczenia ::)

swoją drogą cieszynka naśladująca strzelanie to wieś

Powinien ją zastąpić taką:

Trener Izreala jest Austriakiem i ma inicjały AH (!) i dodatkowo na bluzie je nosi, to jest dopiero obraza uczuć :)

+1.

wytykam czyste skurwesyństwo, gdy je widzę. Polskie obozy nim nie są dopóki nie wskażesz, że autorzy robili to celowo z nienawiści do Polski lub dla gównoburzy. I nawet wtedy będzie to dla Polaków w chuj mniej obraźliwe niż obnoszenie się z 88

Dwie cyfry na koszulce > oskarżanie Polaków o Holokaust ???
Sorry ale jednak wolę ból dupy o to drugie.

A co gdyby był zawodnik grający z takim numerem? Prowokacja? Ma grać z innym, zakleić? PA-RA-NO-JA.

+1. Taki Kubica na przykład. I smaczku dodaje fakt, że pochodzi z Krakowa, a przecież wszyscy wiemy co tam się z Żydami odjebało.

Ja jestem bardzo zawiedziony tym, że nie było żadnego skandalu. Pomimo nienawiści do Izraela pod rządami przestępcy Netanjahu, liczyłem na mega-aferę, którą Izrael bezlitośnie by wykorzystał. Nie szukam jednak dziury w całym - nie jebło, to nie jebało, że tak sparafrazuję  ;D

Trzeba było pójść na mecz i rozwiesić flagę ze swastyką. Wtedy miałbyś:

"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #12377 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:03:36 »
Ty mówisz o konkretach które są faktyczne, a nie wyimaginowane,
Czyli chodzi ci nie o faktyczne ofiary, tylko o udawanie takich w celu osiągnięcia jakiejś korzyści. Ok.

Taka jest niestety natura ludzka, że zawsze znajdą się jednostki, które będą chciały ograć system/oszukać innych. Ale pozowanie na ofiarę to tylko nowa forma takich zachowań, dostępna dzięki zwiększeniu systemowej i nie tylko wrażliwości na los ofiar.

O, przypomniał mi się Kaczyński i jego żal, że nie był internowany. :D

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12378 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:05:26 »
I to wszystko w Polsce. Na rozmowie o pracę pytają czyś gej. Facepalm. I w ogóle super ciągle wysłuchiwać, że jesteś mutantem i nie masz prawa życia. Taki to pożyje. Może nawet wpierdol dostanie, to dopiero coś.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12379 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:06:37 »
U nas akurat być gejem, czy mieć inny kolor skóry się nie opłaca. Jeszcze. Ale bycie kobietą już ma swoje przywileje. Np nie było równości szans w konkursach(przynajmniej tych które były realizowane ok 10 lat temu, bo teraz nie wiem) o fundusze europejskie na założenie działalności, kobiety mają defaultowo gratisowe punkty, więc nawet jak jesteś odrobinę lepszy, to Ty nie dostaniesz, dziewczyna tak.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 10:11:28 wysłana przez Blue__ »

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #12380 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:07:47 »
Na zero też nie wychodzi, niestety.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12381 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:09:10 »
No tu masz rację, niestety na zero nie wychodzi.

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12382 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:13:00 »
@SzczwanyGapa - mądrego to aż miło poczytać :)
a przez tę "cieszynkę" oplułem monitor :D

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12383 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:16:07 »
Opowiedz jeszcze jak dobrze mieć dysleksję i jak inne dzieci cię biją.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12384 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:18:08 »
Nie jest dobrze mieć dysleksje, dobrze jest udawać że się ją mam. Może być dobrze w pewnych sytuacjach wmawiać że inne dzieci Cię poniżają nawet jak tak nie jest i stawiać się w roli ofiary którą wszystko boli. Szczqcz zrozumiał o czym piszę, a ty nadal swoje.

Za parę lat ta grupa będzie najzdrowszą w historii.

2 sprawa, danych o depresji nie ma. Kiedyś to się nazywało wariactwem. Nikt "normalny" do psychologa nie chodził. Każda z chorób przeżywa "rozkwit" gdy metody diagnostyczne się pojawiają i znika społeczna stygma.
Tak, zwiększona liczba samobójstw to wynik lepszych metod diagnostycznych i zniknięcia stygmy dla depresji... stary.

Proszę o coś co ma mnie nakierować na ten wniosek, że za parę lat ta grupa będzie najzdrowsza w historii, szczególnie ta która się już zabiła(dobra uznaj że tego nie było, ale serio nie moge ...).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 10:20:40 wysłana przez Blue__ »

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #12385 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:19:11 »
Jak miałem żydowskich klientów (takich z pejsami, więc raczej nie może być mowy o pomyłce) to też byli jednymi z najmniej przyjemnych. Nie to, że jacyś chamscy, tylko tacy wywyższeni. Było ich kilku i żadnego nie wspominam miło. Oczywiście Polacy potrafili być dużo gorsi, no ale to już zasada prawdopodobieństwa działa :)

Wow, a ja pracuję z Żydem z Londynu i spoko ziomek, w ogóle o Holokauście i polskim antysemityźmie nie wspomina, tylko gadamy sobie o jidysz i pijamy sobie łyskacze, bo to Szkot, ale nie skąpy! Mutant jakiś?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12386 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:24:21 »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12387 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:26:46 »
Uwaga, Keanu to będzie SJW!

Johnny Silverhand, w którego w Cyberpunku 2077 wciela się Keanu Reeves, to prawdziwy weteran świata RPG stworzonego przez R. Talsorian Games. To gwiazda rocka i świadomy społecznie buntownik, który chce doprowadzić do upadku panującego ładu korporacyjnego.
Więcej: https://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Cyberpunk-2077-Keanu-Reeves-jako-Johnny-Silverhand-Kim-jest-ta-postac-32544

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12388 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:27:33 »
Blu przenosiny.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #12389 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:30:52 »
Nie moja wina, że żeście żartu nie zrozumieli.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12390 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:33:42 »
Uwaga, Keanu to będzie SJW!

Johnny Silverhand, w którego w Cyberpunku 2077 wciela się Keanu Reeves, to prawdziwy weteran świata RPG stworzonego przez R. Talsorian Games. To gwiazda rocka i świadomy społecznie buntownik, który chce doprowadzić do upadku panującego ładu korporacyjnego.
Więcej: https://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Cyberpunk-2077-Keanu-Reeves-jako-Johnny-Silverhand-Kim-jest-ta-postac-32544
Skąd ten wniosek?
Moim zdaniem to bardziej rebel/buntownik.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #12391 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:34:33 »
U nas akurat być gejem, czy mieć inny kolor skóry się nie opłaca. Jeszcze. Ale bycie kobietą już ma swoje przywileje. Np nie było równości szans w konkursach(przynajmniej tych które były realizowane ok 10 lat temu, bo teraz nie wiem) o fundusze europejskie na założenie działalności, kobiety mają defaultowo gratisowe punkty, więc nawet jak jesteś odrobinę lepszy, to Ty nie dostaniesz, dziewczyna tak.

A może pogadaj z jakaś kobietą, zanim zaczniesz takie bzdury powtarzać. Owszem, kobiety mają teraz lepiej niż kilkadziesiąt lat temu, ale cały czas nie są traktowane (np. zawodowo) na równi z facetami. Stykam się z tym całe życie, widzę to też po swojej żonie. Sfery zawodowe powinny być ślepe płciowo (chyba, że jesteś dziwką), ale niestety nie są i pewnie jeszcze długo nie będą.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12392 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:35:00 »
Z tego cytatu. Oraz to nie było na poważnie.

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12393 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:35:49 »
Damn, zabrakło emotki :D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12394 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:36:29 »
Był wykrzyknik ;)

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12395 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:37:13 »

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #12396 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:50:33 »
@meatbag - akurat skandaliczne zachowanie wycieczek z Izraela w Krakowie i Oświęcimiu jest tematem znanym od lat. Ja się do dzisiaj kłócę z kolegą historykiem, filosemitą i wielkim miłośnikiem Izraela, o to, że te zachowania i polityka władz Izraela to czysty neo-syjonizm (kolegą twierdzi, że syjonizm "umarł" wraz z narodzinami Izraela i nie ma o czym gadać).

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #12397 dnia: Czerwiec 13, 2019, 11:07:24 »
Pamieta ktos po jakim czasie pokazali gameplay w zeszlym roku?
W okolicach Gamescomu w drugiej połowie sierpnia (pamiętam bo byłem na urlopie i oglądałem na leżaczku na plaży).

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12398 dnia: Czerwiec 13, 2019, 11:07:37 »
Ja nie mówię, że Żydzi są święci, proszę mie tu nie imputować Orson-style "nie z nami to przeciwko nam". Co więcej, gardzę polityką Izraela w "swoim" regionie gdzieś tak bardzo jak kaczyzmem. Ładnie ich przykład pokazuje czym się kończy wychowywanie społeczeństwa przy pomocy podręcznego wroga. Tak więc, pisowcy antylewacy, paczajcie, skończycie jak Izreal :D To jest wasz endgame.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12399 dnia: Czerwiec 13, 2019, 11:24:19 »
A może pogadaj z jakaś kobietą, zanim zaczniesz takie bzdury powtarzać. Owszem, kobiety mają teraz lepiej niż kilkadziesiąt lat temu, ale cały czas nie są traktowane (np. zawodowo) na równi z facetami. Stykam się z tym całe życie, widzę to też po swojej żonie. Sfery zawodowe powinny być ślepe płciowo (chyba, że jesteś dziwką), ale niestety nie są i pewnie jeszcze długo nie będą.
To co napisałem w zwiazku z konkuresem, to nie jest polityka równych szans, tylko próba polityki równania wyników. Łatanie problemu w sposób który jest z definicji niesprawiedliwy, bo skoro kobiety są traktowane niesprawiedliwie względem facetów(też pytanie dlaczego, bo część(nie mówię że wszystkie, bo to zależy od szefa) różnic płacowych może wynikać z sensownych pobudek, np. kobiety są bardziej uległe i mniej skłonne do walki o podwyżkę, więc defakto to nie jest sprawa tego że są uciskane tylko że mniej walczą, korpo też nie robią raczej problemów z ciążami, ale dla małego pracodawcy pracownik który może iść na 9 miesięcy chorobowego i musisz mu utrzymać stanowisko pracy, bo jak nie to Cię do sądu pracy pośle, też może być potencjalnie mniej warty od kogoś kto raczej takiego numeru nie wywinie), to tutaj niesprawiedliwie potraktujemy mężczyzn na zasadzie nierównych szans, żeby były bardziej równe wyniki. Niestety mam za małą próbkę i za mało danych żeby stwierdzić, ale z jednego konkursu o którym wiem przeszło zdecydowanie więcej babek niż chłopa(bodaj 9vs3), ale to niczego może nie dowodzić, bo równie dobrze mogło dużo więcej kobiet startować, albo faktycznie mogło być dużo lepsze w pisaniu wniosków, itp. ale nierównych warunków początkowych to nie zmienia.

To ze teraz pracodawcy zatrudniają więcej kobiet moze wynikać albo z tego że faceci są coraz słabsi, a kobiety coraz lepsze i wtedy jest ok jak idzie o uczciwość pracodawcy, albo z jakiejś próby robienia parytetów, żeby wyrównać szanse w oczach opinii publicznej, co nie jest ok.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 11:28:59 wysłana przez Blue__ »