Autor Wątek: Polityczne pierdololo  (Przeczytany 846399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
Odp: Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #12320 dnia: Czerwiec 12, 2019, 20:15:24 »
Bełkot jakiś.

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #12321 dnia: Czerwiec 12, 2019, 20:31:16 »
Pogrom źle, 88 źle, Piątek boi się cieszynkę zrobić bo będą dymy, usuńmy spalonego i 88 minutę.

Izraelski ZPN dziękuje za miłe przyjęcie. Mam wrażenie, że jest masa idiotów, która jest zawiedziona, że przy okazji takiego meczu nie doszło do żadnego wybryku antysemickiego i szuka dziury w całym.
Trener Izreala jest Austriakiem i ma inicjały AH (!) i dodatkowo na bluzie je nosi, to jest dopiero obraza uczuć:)

Polecam wszystkim oburzonym:
http://www.fzp.net.pl/opinie/komu-koszulka-pereiry-zaslania-stadion-narodowy
Eh, Forum Żydów Polskich, pewnie antysemici!

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12322 dnia: Czerwiec 12, 2019, 20:31:29 »
Ufff chłopaki nie zwrócili uwagi na liczbę moich postów. Upiekło mi się :-D

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #12323 dnia: Czerwiec 12, 2019, 20:34:33 »
Dalej widzę dwie ósemki! ;) Jeszcze jednego nabij, zanim"oburzeni" zauważą  :D

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #12324 dnia: Czerwiec 12, 2019, 20:43:36 »
Porównujesz dwie różne rzeczy i wychodzi, że inne? Kto by pomyślał!

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12325 dnia: Czerwiec 12, 2019, 20:53:09 »
Czyli jestes za "grubą kreską" panie meatbagu?

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12326 dnia: Czerwiec 12, 2019, 21:02:28 »
Nie.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12327 dnia: Czerwiec 12, 2019, 21:15:22 »
Ok. Zerwijmy wiec wszystkie stosunki z Niemcami, nawet nam reparacji nie chca płacic. Jak grubej kreski nie ma to nie.

Sorry, ale tak sie funkcjonowac nie da. Historia jest pełna konfliktów, by isc dalej trzeba je zostawiac za soba.
Ta koszulka 88 jest absurdem juz po prostu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2019, 21:19:23 wysłana przez Orson. »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12328 dnia: Czerwiec 12, 2019, 21:22:04 »
Zerwanie stosunku, a zwykły szacunek do narodu, który doświadczył największego ludobójstwa w historii.

Myśliciel Kali!

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12329 dnia: Czerwiec 12, 2019, 21:41:48 »
Orson na serio, weź trochę się ogarnij. Wszystko dla ciebie musi być 0 albo 1? To że cię nie lubię nie oznacza, że mam zamiar odparować wszystko w promieniu 100 km od ciebie. Twoje rozumowanie to stek chochołów i "albo lecisz na staruszki, albo jesteś za eutanazją". Really?

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12330 dnia: Czerwiec 12, 2019, 21:56:26 »
No i widzisz? Nie silisz się nawet, żeby wyciągnąć treść, tylko leci schematami i orurowaniem jak bozia stworzyła.

Te dwie stronki bardzo pomocne będą w rozwoju.
https://en.wikipedia.org/wiki/Principle_of_charity
https://en.wikipedia.org/wiki/False_dilemma

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12331 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:01:43 »
Nie traktuj tego jako słynne dosrywanie, raczej jako uwage/ opinie. Twoj problem jest taki, ze ty kompletnie nie szanujesz opinii innych osob.

No a co z tą eutanazja? Tez bys zabrobinił czy jak?

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12332 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:03:08 »
Podobnie jak perejropodobnym prującym się o Wołynie, wydawanie Żydów, ukrywanie Żydów, reparacje, niszczenie kultury przez lewactwo, Sorosa, cyklistów itp. itd. Sami chcą grubej kreski, ale ich bólu dupy to ma nie dotyczyć. Kali niewinny.

To, że oni są hipokrytami nie jest żadnym argumentem w tej dyskusji.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12333 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:06:44 »
Trochę jest. To jak stwierdzenie, iż przecież nikogo nie zabili to znaczy, że wszystko ok, a takie tam drobnostki to nikogo, gesty, koszulki, numery. Przeraźliwieni Ci Żydzi jacyś. Nie wiem, może faktycznie przewraźliwieni ale doświadczyli stratę sześciu milionów, dwóch milionów dzieci, może każdy naród byłby delikatnie przewraźliwiony? Ciężko sprawdzić na kimś innym, można jeszcze Romów zapytać, ale Romowie nic nie mówią, więc i traktuje się ich jak śmieci.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12334 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:15:09 »
Polska została rozebrana przez Niemcy i Rosje. Potem zaatakowana tadaam przez Niemcy i Rosje podczas II WS.
A jednak normalnie sie układaja nasze stosunki z Niemcami. Z Rosja gorzej, ale to nie tyle przez historie, co przez biezaca polityke.

Nie da sie budowac z roztrzasaniem przeszlosci. Normalny Polak i Europejczyk pamieta co Niemcy zrobili Żydom. Szanujemy to. Jednakze sprawa wyglada absurdalnie, Izrael juz sam jakby depcze tę zbrodnie, probujac na niej rozgrywac swe racje.

Wezmy pistolecik Krzysia. Robi tak co niemal mecz w Seria A. Ja rozumiem gdyby cos takiego zrobil na uzytek jwdynie meczu z Izraelem.
Do tego dochodza absurdy od pzpnu- nie bedziemy jesc miesa by szanowac ich swiete.

To nie wyglada jak szacunek do innej nacji, wyglada jak zakompleksiony kraj lizacy dupe.

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #12335 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:28:27 »
Ja mam wrażenie, że w tej sytuacji to nie Żydzi są przewrażliwieni ale pieniacze z Polski.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12336 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:29:27 »
Podobnie jak perejropodobnym prującym się o Wołynie, wydawanie Żydów, ukrywanie Żydów, reparacje, niszczenie kultury przez lewactwo, Sorosa, cyklistów itp. itd. Sami chcą grubej kreski, ale ich bólu dupy to ma nie dotyczyć. Kali niewinny.

O to właśnie chodzi, że z hipokrytami nie da się dyskutować przez ich podwójne standardy. A oni są tutaj stroną. Jedyne co możesz wykazać, to że ich "logika" jest o dupę potłuc. Nigdzie dalej nie zajdziesz.

Niejedzenie mięsa i pistolety to już absurdy nakręcone właśnie przez takie niszczenie standardów. Normalny chop w końcu nie wie już nic, bo nic nie ma sensu. Więc dmucha na zimne. A tu znowu propagandowcy i inni paladyni wyskakują z 88 i "yyy, a o so chodzi, ja nic nie wiem". I już całkiem chop zgubiony. Stara gebelsowska szkoła wiecznie żywa.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12337 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:36:13 »
Meatbag, nie identyfikujacy sie z zadna narodowoscia, oburza sie na koszulke z nr 88.
Niech mi ktos pokaz choc jeden jedyny jego post gdzie cos sie rzuca nie wiem np o polskie obozy koncentracyjne, albo cos w tym stylu.

Dam 21 zł za wskazanie.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12338 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:39:54 »
Chcesz powiedzieć, że brak identyfikacji z jakąś narodowością wyklucza możliwość krytyki symboli faszystowskich? Według jakiej logiki? Kaliego?

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12339 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:48:05 »
Trochę jest. To jak stwierdzenie, iż przecież nikogo nie zabili to znaczy, że wszystko ok, a takie tam drobnostki to nikogo, gesty, koszulki, numery. Przeraźliwieni Ci Żydzi jacyś. Nie wiem, może faktycznie przewraźliwieni ale doświadczyli stratę sześciu milionów, dwóch milionów dzieci, może każdy naród byłby delikatnie przewraźliwiony? Ciężko sprawdzić na kimś innym, można jeszcze Romów zapytać, ale Romowie nic nie mówią, więc i traktuje się ich jak śmieci.

Gdyby jeszcze oni choć trochę przejmowali się tym co my pomyślimy i czujemy to może bym przyznał rację. Żydzi są w chuj roszczeniowi. Oni nas mogą pouczać ale jak ty im coś powiesz to "uuuu, antysemityzm". Weźmy muzeum Polin. Znajomy był i jak przyszło do opowieści o getcie i chciał zaznaczyć, że Żydzi też kolaborowali z Niemcami to babka zaczęła na niego wrzeszczeć. Tak, że już skończmy z tymi poszkodowanymi Żydami. Oczywiście szacunek i pamięć jak najbardziej się należy, ale nie specjalne traktowanie.

Naprawdę źle się czuje w roli obrońcy tej kanalii, ale nie dajmy się zwariować. Wystarczy, że media są poprawne politycznie do bólu. Dochodzimy do granicy, gdzie faktycznie nie będzie można mówić o spalonym w trakcie meczu z Izraelem.

Kibice zostali normalnie przyjęci, żadnych okrzyków anty-izraelskich nie było, super atmosfera na meczu, a garstka psychodelikatnych uczepiła się jednego idioty i robią z tego jakiś nieprawdopodobny skandal.

O to właśnie chodzi, że z hipokrytami nie da się dyskutować przez ich podwójne standardy. A oni są tutaj stroną. Jedyne co możesz wykazać, to że ich "logika" jest o dupę potłuc. Nigdzie dalej nie zajdziesz.

Niejedzenie mięsa i pistolety to już absurdy nakręcone właśnie przez takie niszczenie standardów. Normalny chop w końcu nie wie już nic, bo nic nie ma sensu. Więc dmucha na zimne. A tu znowu propagandowcy i inni paladyni wyskakują z 88 i "yyy, a o so chodzi, ja nic nie wiem". I już całkiem chop zgubiony. Stara gebelsowska szkoła wiecznie żywa.

No ale to, że oni tacy są, nie oznacza, że mamy pompować taki temat. I sami robimy (robią ci psychodelikatni w zasadzie) z tego incydentu temat. IMO jak już się przypierdalać to konkretnie, a nie o takie coś z czego on i tak wybrnie. Naprawdę, gdyby nagle nie znalazło się grono oburzonych, to nikt by nie usłyszał o tym zdjęciu, poza grupką wyznawców imć Pereiry.

Chcesz powiedzieć, że brak identyfikacji z jakąś narodowością wyklucza możliwość krytyki symboli faszystowskich? Według jakiej logiki? Kaliego?

Kurde, ale tutaj Orson ma rację. Nie można przyjść na mecz w koszulce z nr-em który jest datą urodzenia, bo to nie wypada - tak mówicie. Mówicie też o Kalim. A oburzaliście się właśnie na te różne incydenty które dla nas są bolesne? Ni uja.

Tak, że bądźmy naprawdę chociaż w miarę obiektywni.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2019, 22:51:44 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12340 dnia: Czerwiec 12, 2019, 22:55:00 »
Gdyby jeszcze oni choć trochę przejmowali się tym co my pomyślimy i czujemy to może bym przyznał rację. Żydzi są w chuj roszczeniowi. Oni nas mogą pouczać ale jak ty im coś powiesz to "uuuu, antysemityzm". Weźmy muzeum Polin. Znajomy był i jak przyszło do opowieści o getcie i chciał zaznaczyć, że Żydzi też kolaborowali z Niemcami to babka zaczęła na niego wrzeszczeć. Tak, że już skończmy z tymi poszkodowanymi Żydami. Oczywiście szacunek i pamięć jak najbardziej się należy, ale nie specjalne traktowanie.

Naprawdę źle się czuje w roli obrońcy tej kanalii, ale nie dajmy się zwariować. Wystarczy, że media są poprawne politycznie do bólu. Dochodzimy do granicy, gdzie faktycznie nie będzie można mówić o spalonym w trakcie meczu z Izraelem.
Tylko, że Ty mówisz skrajności, która wystąpuje wszędzie i zawsze. Polityka to polityka, podobnie jak w przypadku Polski, gdzie rząd robi coś ale to nie oznacza, że Ty tak myślisz. Chyba, że dla Ciebie poczynania np. PIS na arenie międzynarodowej to rzecz, która odzwierciedla całość narodu? Media również stanowią oddzielny temat, zwłaszcza w sytuacji, kiedy gorący nagłówek sprzedaje znacznie lepiej, niż prawda.

Żydzi są w chuj roszczeniowi i dostali dzięki temu sporo, Romowie nie są i chuja mają. Co jest lepsze dla narodu?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2019, 22:57:47 wysłana przez Rolek »

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12341 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:01:21 »
@Rolek

Ja nie mówię o żadnej skrajności. Zobacz jak się zachowują wycieczki żydowskie. Oni naprawdę czują się jakby to oni byli u siebie, a my gośćmi. I wcale tu nie przesadzam.

Jak miałem żydowskich klientów (takich z pejsami, więc raczej nie może być mowy o pomyłce) to też byli jednymi z najmniej przyjemnych. Nie to, że jacyś chamscy, tylko tacy wywyższeni. Było ich kilku i żadnego nie wspominam miło. Oczywiście Polacy potrafili być dużo gorsi, no ale to już zasada prawdopodobieństwa działa :)

No ale zachowanie słabe, trzeba przyznać. Bardzo niesportowe.

Ja wiem, mogly strzelic 3 gole a pozniej podawac juz pilke w poprzek boiska

Piękny chochoł. Tam chyba nie było o tym, że strzeliły za dużo, tylko, że jarały się jak głupie nawet przy 13:0. Istnieje takie coś jak szacunek do rywala.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
Odp: Cyberpunk 2077 (Nowa gra od CDP)
« Odpowiedź #12342 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:02:34 »
Panu Coxowi z RockPaperShotgun proponuję jebąć się w łeb. Ciekawe, czy to jeden z tych, co krzyczał, że w Wiedźminie nie ma kolorowych.
Anyway, niech sobie ten pan zobaczy to:
https://imgur.com/U7sARcR?fbclid=IwAR3pWy_g12fjvFQFjpScP6FbkxNEfFImz8O6CD8HBx5-OOHNCN5X2f32lXY

Może mu się humor poprawi.
Ale przecież o to też jest wielka drama.

Kurwa, nie dogodzisz... a ja myślałem, że to ukłon w stronę LGBTQ. Wojna musi być chyba, zeby się ludziom priorytety pozmieniały, bo to jest jakiś dramat.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12343 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:06:50 »
Kurde, ale tutaj Orson ma rację. Nie można przyjść na mecz w koszulce z nr-em który jest datą urodzenia, bo to nie wypada - tak mówicie. Mówicie też o Kalim. A oburzaliście się właśnie na te różne incydenty które dla nas są bolesne? Ni uja.

Tak, że bądźmy naprawdę chociaż w miarę obiektywni.
Jeśli twoja data urodzenia przypadkiem symbolizuje holokaust i grasz z Żydami... Proszę cię, zastanów się chwilę. Jak bolesne dla nich jest to, a jak dla Polaków, że jakiś wacek się w gazecie jebnął i niepokalanemu przypisał cudzy grzech?

No ale to, że oni tacy są, nie oznacza, że mamy pompować taki temat. I sami robimy (robią ci psychodelikatni w zasadzie) z tego incydentu temat. IMO jak już się przypierdalać to konkretnie, a nie o takie coś z czego on i tak wybrnie. Naprawdę, gdyby nagle nie znalazło się grono oburzonych, to nikt by nie usłyszał o tym zdjęciu, poza grupką wyznawców imć Pereiry.
Tyle, że ci wyznawcy się rozleźli wszędzie, łącznie z forumem. Mamy zamykać oczy za każdym razem jak drą mordę, bo mało istotne? W którym momencie granica jest przekraczana?

Orsonku,  znajdź jedną różnicę:
a) pomyłka wynikła z braku wiedzy lub mózgowego piardu i skrótu z "znajdujące się w Polsce" na "polskie",
b) celowego założenia koszulki symbolizującej śmierć milionów ludzi konkretnego narodu na mecz przeciwko nim.

Jeśli naprawdę uważasz, że to to samo, to wątpię by była jeszcze nadzieja i niniejszym, z czystym sumieniem, powstrzymuję się od nawracania cię.

I nie oburzam się, tylko wytykam czyste skurwesyństwo, gdy je widzę. Polskie obozy nim nie są dopóki nie wskażesz, że autorzy robili to celowo z nienawiści do Polski lub dla gównoburzy. I nawet wtedy będzie to dla Polaków w chuj mniej obraźliwe niż obnoszenie się z 88 przez, bądź co bądź, rządowego pracownika.

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12344 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:07:11 »
Chętnie poczytam opinię Rolka i meatbaga co do tego zdjęcia:

(kliknij)

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12345 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:08:55 »
@Rolek

Ja nie mówię o żadnej skrajności. Zobacz jak się zachowują wycieczki żydowskie. Oni naprawdę czują się jakby to oni byli u siebie, a my gośćmi. I wcale tu nie przesadzam.

Jak miałem żydowskich klientów (takich z pejsami, więc raczej nie może być mowy o pomyłce) to też byli jednymi z najmniej przyjemnych. Nie to, że jacyś chamscy, tylko tacy wywyższeni. Było ich kilku i żadnego nie wspominam miło. Oczywiście Polacy potrafili być dużo gorsi, no ale to już zasada prawdopodobieństwa działa :)
Słyszałem sporo o wycieczkach Polskich. Ludzie to tylko ludzie. Ja nie twierdzę, że Żydzi są święci ale stereotypy wpływają na odbiór drugiego człowieka. Działa to obustronnie. Widziałem kiedyś Romkę, która pracowała na kasie i złapałem się na myśli, iż zdziwiony byłem, że pracowała. Niezły fakap stereotypów. Myślisz, że reszta odbierała ją inaczej? Jak ona czuła się w tej sytuacji?

(kliknij)

A bycie gejem wyklucza możliwość bycia idiotą?

Postaraj się bardziej.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2019, 23:10:28 wysłana przez Rolek »

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12346 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:09:46 »

(kliknij)

Żenujący red-herring pt. "a u was bijo murzynów".

Offline meatbag

• I Am Robot
Odp: Odp: Cyberpunk 2077 (Nowa gra od CDP)
« Odpowiedź #12347 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:12:25 »
Oznaka dobrobytu.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12348 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:14:58 »
Jeśli twoja data urodzenia przypadkiem symbolizuje holokaust i grasz z Żydami... Proszę cię, zastanów się chwilę. Jak bolesne dla nich jest to, a jak dla Polaków, że jakiś wacek się w gazecie jebnął i niepokalanemu przypisał cudzy grzech?

Gdyby oni to jeszcze widzieli ;) No i chciałbym poznać zdanie samych Izraelitów na temat liczby 88. Czy faktycznie zawsze widzą w niej "Heil Hitler".

A co gdyby był zawodnik grający z takim numerem? Prowokacja? Ma grać z innym, zakleić? PA-RA-NO-JA.

I ok, zgadzam się, że słabe, że mógł przemyśleć itp. itd., ale poświęcamy temu zdecydowanie za dużo uwagi.
Gdyby cokolwiek wskazywało, że robi to umyślnie (pewnie zrobił, ale nie mamy dowodów, poza jego ogólnym zbydlęceniem) to naprawdę byłbym pierwszy, żeby go zmieszać z błotem.

I nie oburzam się, tylko wytykam czyste skurwesyństwo, gdy je widzę. Polskie obozy nim nie są dopóki nie wskażesz, że autorzy robili to celowo z nienawiści do Polski lub dla gównoburzy. I nawet wtedy będzie to dla Polaków w chuj mniej obraźliwe niż obnoszenie się z 88 przez, bądź co bądź, rządowego pracownika.

No faktycznie inna skala. Zgadzam się, że przykłady nieporównywalne jednak.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12349 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:23:04 »
Chyba przegapilismy 7 rocznicę założenia wątku ;)

Oznaka dobrobytu.

https://www.goodreads.com/quotes/8751435-hard-times-create-strong-men-strong-men-create-good-times

Panu Coxowi z RockPaperShotgun proponuję jebąć się w łeb. Ciekawe, czy to jeden z tych, co krzyczał, że w Wiedźminie nie ma kolorowych.
Anyway, niech sobie ten pan zobaczy to:
https://imgur.com/U7sARcR?fbclid=IwAR3pWy_g12fjvFQFjpScP6FbkxNEfFImz8O6CD8HBx5-OOHNCN5X2f32lXY

Może mu się humor poprawi.
Ale przecież o to też jest wielka drama.

Kurwa, nie dogodzisz... a ja myślałem, że to ukłon w stronę LGBTQ. Wojna musi być chyba, zeby się ludziom priorytety pozmieniały, bo to jest jakiś dramat.
Sęk w tym że CDPR ma problematyczną historie interakcji z LBGT (słynne tweety z ich konta za które zwolnili ich autora) więc mogli byli wziąć to pod uwagę.

Nie uwierzycie co zrobił znienawidzony przez "prawdziwych graczy" Polygon - porozmawiał na spokojne z autorką tego plakatu! Szok, niedowierzanie!
https://www.polygon.com/e3/2019/6/12/18662443/cyberpunk-2077-trans-advertisement-cd-projekt-red-e3-2019#510198587
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2019, 23:25:42 wysłana przez Simplex »

Offline soulsonist

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #12350 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:32:14 »
@Rolek

No ale zachowanie słabe, trzeba przyznać. Bardzo niesportowe.

Ja wiem, mogly strzelic 3 gole a pozniej podawac juz pilke w poprzek boiska

Piękny chochoł. Tam chyba nie było o tym, że strzeliły za dużo, tylko, że jarały się jak głupie nawet przy 13:0. Istnieje takie coś jak szacunek do rywala.

No ale one z szacunkiem wbily 13 goli, pelna profeska i wynik odzwierciedlajacy stan gry na boisku

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12351 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:38:40 »
Dobra, albo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. Widzę emotkę, ale sorry, mnie nie śmieszy ;)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12352 dnia: Czerwiec 12, 2019, 23:45:32 »
No i chciałbym poznać zdanie samych Izraelitów na temat liczby 88. Czy faktycznie zawsze widzą w niej "Heil Hitler".
Podejrzewam, że jak kelner przynosi rachunek na 88 dolanów, to nie robią awantury. Ale jak mogą nie widzieć? Jak raz się dowiesz, to nie odwiesz się nagle.

A co gdyby był zawodnik grający z takim numerem? Prowokacja? Ma grać z innym, zakleić? PA-RA-NO-JA.
Pewne symbole mają znaczenie (niezłe masło) i udawanie, że nie i śpiewanie "tralalala" świadczy co najwyżej o śpiewaku. Wyobraź sobie, że jest liczba gloryfikująca rzeź katyńską i reakcję gdyby ruski grał z nią na koszulce. Prowokacja? Ma grać z innym, zakleić?
https://www.theguardian.com/football/2000/sep/09/newsstory.sport1

Offline meatbag

• I Am Robot

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12354 dnia: Czerwiec 13, 2019, 00:02:47 »
No ale przecież to co zacytowałem to naukowo udowodnione prawo fizyki, a nie bon mot. Oh wait.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12355 dnia: Czerwiec 13, 2019, 00:07:36 »
Shit mot, more like. Bardziej od nauki chyba oddalić się nie mógł.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12356 dnia: Czerwiec 13, 2019, 00:09:01 »
A co mówi Nieomylna Nauka w tym temacie?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #12357 dnia: Czerwiec 13, 2019, 00:10:46 »
Jak to leciało?

STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12358 dnia: Czerwiec 13, 2019, 00:39:05 »
Że jego wnioskowanie nie ma umiejscowienia w niczym zbliżonym do faktów. W ogóle samo założenie twardych i słabych ludzi jest idiotyczne. Następnie założenie jednorodności społeczeństwa. Potem sztuczna dychotomia. A jeszcze potem to w ruch trzeba wprawić i znaleźć zależności. Domek z gówna i patyków to pałac przy tym dumb mocie.

Faktem jest natomiast historycznym, że gówno wpada w wentylator, gdy bieda piszczy i wyzysk rządzi. Czyli odwrotnie do twierdzenia tego mózga.

Nie wiem też co to ta Nieomylna Nauka, i nie chcę wiedzieć.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12359 dnia: Czerwiec 13, 2019, 02:04:05 »
No i chciałbym poznać zdanie samych Izraelitów na temat liczby 88. Czy faktycznie zawsze widzą w niej "Heil Hitler".
Podejrzewam, że jak kelner przynosi rachunek na 88 dolanów, to nie robią awantury. Ale jak mogą nie widzieć? Jak raz się dowiesz, to nie odwiesz się nagle.

Wiesz, ale nie dopatrujesz się wszędzie spisku jak "prawactwo".

Pewne symbole mają znaczenie (niezłe masło) i udawanie, że nie i śpiewanie "tralalala" świadczy co najwyżej o śpiewaku. Wyobraź sobie, że jest liczba gloryfikująca rzeź katyńską i reakcję gdyby ruski grał z nią na koszulce. Prowokacja? Ma grać z innym, zakleić?
https://www.theguardian.com/football/2000/sep/09/newsstory.sport1

Jeżeli zawsze z takim grał i nie zachowywał się jak Spirydonow, to normalnie niech gra.

Dobrze, ale Buffon wybrał sobie jakąś datę z życia dość randomowo. Wrzucanie daty urodzin w przeróżnych miejscach jest dość standardowe, czy to w nickach czy na koszulkach, jakichś łańcuszkach. Sprytna (no i obrzydliwa, jeżeli świadoma) prowokacja.

Jak to leciało?

STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS

O to to.