Autor Wątek: Polityczne pierdololo  (Przeczytany 846392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
Odp: Polityczne pierdololo
« Odpowiedź #12200 dnia: Maj 29, 2019, 15:29:37 »
@Simplex - akurat to jest...wina PO. Za to co robił w czasie poprzednich rządów PiS powinien być ukarany, ale chyba jakieś kompromaty ma na PO, bo mu się upiekło, w sposób inny niż Ziobrze.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12201 dnia: Maj 29, 2019, 15:37:24 »
A na kogo on kompromatow nie ma?

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12202 dnia: Maj 29, 2019, 15:38:13 »
Na Piątka nie ma!

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12203 dnia: Maj 29, 2019, 16:00:20 »
Będzie jeszcze bardziej chronić pedofili i jeszcze bardziej nawoływać do nienawiści na tle rasowym/seksualnym/światopoglądowym? A po czym wnosisz?
Kolega już odlatuje na druga orbitę, czy jeszcze wytrzyma chwilę na pierwszej?
Wojnę chciałeś przeciw mojemu chamstwu prowadzić, a sam na uzasadnione zarzuty odpowiadasz atakiem osobistym?
Chyba za długo na forum jestem po powrocie i mi się zaczyna znów udzielać. Argumenty może i słuszne, ale wrzucone w oderwaniu od reszty rozmowy, sprowadzone do problemów z mniejszościami, kiedy gadamy o czymś co dotyka każdego niezależnie od orientacji, przeniesienie tego nagle od czapy w tę stronę uważam za słabe. Ja nie widzę przesłanek żeby KE była lepsza, widzę co najwyżej że będzie inna i mogą mieć problemy ze stwierdzeniem kim chcą w ogóle być i jak działać. 500+ to podtrzymują bo inaczej by nie mieli szans. W moich oczach to partia która robi pokazówki po to żeby pokazać PiS w złym świetle a samemu się opowiedzieć po stronie uciśnionych. Zresztą PiS też pokazał jak daleko się można posunąć i patrząc na to jak PO się zmieniało z kadencji na kadencje, kiedy w końcu wyborcy się wnerwili, to szczerze ja tam nie widzę sensownych przesłanek za tym że KE będzie lepsze globalnie poza niebyciem Pisem, może mniej nachalnie wciskaną propagandą do TVP i obsadzeniem swoimi ludźmi stanowisk zajętych przez PiS.

Zobaczymy do parlamentarnych sporo czasu, może się ta partia jeszcze zdecyduje czym chce być i o co walczyć do tego czasu.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2019, 16:02:16 wysłana przez Blue__ »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12204 dnia: Maj 29, 2019, 16:05:00 »
Będzie jeszcze bardziej chronić pedofili i jeszcze bardziej nawoływać do nienawiści na tle rasowym/seksualnym/światopoglądowym? A po czym wnosisz?
Wojnę chciałeś przeciw mojemu chamstwu prowadzić, a sam na uzasadnione zarzuty odpowiadasz atakiem osobistym?
gdybys ty tylko tak pisał to by nie było najmniejszego problemu, serio.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #12205 dnia: Maj 29, 2019, 16:06:21 »
No ja nie zaglosuje na PO z jednego wzgledu: jednego dnia mowia ze A jest zle i doprowadzi do ruiny kraju, a tydzien pozniej jak sie zorientuja po sondazach ze ludziom to sie nie spodobalo, to wyskakuja z propozycja rozszerzenia A, bo to super sprawa, hej! Przykladow jest az nadto, ostatni to "robienie kampanii na powodzianach to politycznym kabaret!" w wykonaniu Grzesia S., a 16 godzin pozniej takie kwiatki na twitterze:

Jesteśmy z mieszkańcami miejsc dotkniętych powodzią. Samorządy, które zmagają się z jej skutkami mogą liczyć na nasze pełne wsparcie i solidarność. Tak jak po nawałnicach nie zostawimy nikogo bez pomocy. #KoalicjaEuropejska #WielkiWybór

Z tego samego powodu (rozliczymy komunistow i przeprowadzimy deubekizacje!) nigdy nie zaglosuje na PiS.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12206 dnia: Maj 29, 2019, 16:20:46 »
Fajna milfetka :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #12207 dnia: Maj 29, 2019, 16:23:36 »
Urodzona 13 Stycznia 1978 roku. Moj rocznik...

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12208 dnia: Maj 29, 2019, 16:26:11 »
Az mi sie przypomina cytat z Harego Hole "jestesmy tak starzy, ze milfy z naszej młodości dogirywaja w domach starców" ;D

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #12209 dnia: Maj 29, 2019, 16:28:37 »
Chyba za długo na forum jestem po powrocie i mi się zaczyna znów udzielać. Argumenty może i słuszne, ale wrzucone w oderwaniu od reszty rozmowy, sprowadzone do problemów z mniejszościami, kiedy gadamy o czymś co dotyka każdego niezależnie od orientacji, przeniesienie tego nagle od czapy w tę stronę uważam za słabe. Ja nie widzę przesłanek żeby KE była lepsza, widzę co najwyżej że będzie inna i mogą mieć problemy ze stwierdzeniem kim chcą w ogóle być i jak działać. 500+ to podtrzymują bo inaczej by nie mieli szans. W moich oczach to partia która robi pokazówki po to żeby pokazać PiS w złym świetle a samemu się opowiedzieć po stronie uciśnionych. Zresztą PiS też pokazał jak daleko się można posunąć i patrząc na to jak PO się zmieniało z kadencji na kadencje, kiedy w końcu wyborcy się wnerwili, to szczerze ja tam nie widzę sensownych przesłanek za tym że KE będzie lepsze globalnie poza niebyciem Pisem, może mniej nachalnie wciskaną propagandą do TVP i obsadzeniem swoimi ludźmi stanowisk zajętych przez PiS.

Zobaczymy do parlamentarnych sporo czasu, może się ta partia jeszcze zdecyduje czym chce być i o co walczyć do tego czasu.
Ale to właśnie każdego dotyka. Nie czuję się zbyt komfortowo ze świadomością, że 45% ludzi wokoło nie przeszkadza obrażanie i nawoływanie do nienawiści tylko dlatego, że ktoś nie jest kopią ich samych. Jeśli na forumie przeszkadza ci brzydkie słowo, to co powiedzieć, gdy polityctwo miljon razy gorsze numery odpier...?

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12210 dnia: Maj 29, 2019, 16:33:35 »
Powiedzieć mogę tyle, że jak czytam wpisy polityków, to często nie ma znaczenie czy są od KE czy od PiS, i tak leci facepalm, do tego zażenowanie poziomem tego co w tekście stoi i wzajemnej nagonki. Więc oni siebie nie szanują niezależnie od tego czy jeszcze można łatkę przypiąć.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12211 dnia: Maj 29, 2019, 16:36:05 »
To są politycy. Wymagasz zbyt wiele.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12212 dnia: Maj 29, 2019, 16:41:16 »
Powiedzieć mogę tyle, że jak czytam wpisy polityków, to często nie ma znaczenie czy są od KE czy od PiS, i tak leci facepalm, do tego zażenowanie poziomem tego co w tekście stoi i wzajemnej nagonki. Więc oni siebie nie szanują niezależnie od tego czy jeszcze można łatkę przypiąć.
to nie wina polityków, oni tylko sprzedają towar pożadany przez społeczeństwo.
Plotki, obrzucanie sie łajnem itd zawsze na topie. Jakos te babskie magazyny o zyciu gwiazd maja sie wciaz w najlepszen

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12213 dnia: Maj 29, 2019, 18:14:45 »
Na razie jeszcze się kręci. Pogadamy za pare lat jak sie kaska skończy która ekipa była gorsza. Czy ta, która kradła i kazała pracowac do śmierci, czy ta która rozdaje i jest blisko z ludem. To tak ekonomicznie. To tak logicznie,

A sercem: jak to jest kurwa możliwe, że ludzie zrównują winy PO z PiSowskimi? PO było i jest dramatem, ale tłumaczenie całej listy PiSowskich obrzydliwości jakimś jednym przykładem "a bo peło przez 8 lat..." jest intelektualną Saharą. PO ma naprawdę mnóstwo grzechów, ale te PiSowskie to jest kompletnie inny kaliber i ich liczba.

Zegarek Nowaka wywrócił rząd, a ci se przyznają premię, kłamią, że je oddali, Morawiecki (premier!!!!) 2x skazany za kłamstwo, Caracale ubite, do teraz nie ma jednego śmiglowca (co z ta kasą?), a ludzie mają to w dupie. Skończy się kasa i będzie zmiana. Tylko wtedy to już nie my zmienimy, a nam Niemcy zmienią.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12214 dnia: Maj 29, 2019, 19:12:57 »
"Ale co, źle ci?"

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12215 dnia: Maj 29, 2019, 22:30:56 »
Taaa, biedniejszego argumentu nie ma. Bo mi to za PiSu jest nawet lepiej, bo dostałem podwyżkę :D A, że była wyższa niż rosnące ceny, to jestem na plus :)

Gotują tę żabę i gotują, a jak ugotują to już nie będzie komu (albo gdzie) protestować.

Ale spoko, nic się nie dzieje takiego. W sumie to, że prezes sobie chodzi do żony TW Wolfganga "na herbatkę" to nic takiego. Jak prezes to ok, prywatna rozmowa. Ale jak Rzepliński z kimś się spotykał... ooooo nie, to jest spisek niemiecki i bezprawne omawianie strategii państwa. W ogóle ta sytuacja pokazuję cała hipokryzję prawej strony. Jeden jej element już wskazałem. Drugi: jak poprzedni TK sie spotykał, to były spotkania kolesi (pomimo ich niezaprzeczalnej wiedzy i dorobku), którzy nic nie robią i tylko koszą siano. Teraz gdy znajdują się tam polityczne miernoty i liczba rozpatrywanych spraw spadła drastycznie, wszystko jest cacy. Kolejna sprawa: Przyłębska. Osoba która była mierna nawet jako podrzędny sędzia:

Jej kandydatura została negatywnie zaopiniowana przez Kolegium Sądu Okręgowego z uwagi na liczne błędy przy wydawaniu orzeczeń, ponadprzeciętną liczbę uchylanych wyroków oraz wysoką absencję w pracy, stwierdzając tym samym, że jej powrót do orzekania byłby niekorzystny dla wymiaru sprawiedliwości.

została PREZESEM TK!!!

Ok? No ok. Super są jej wypowiedzi, polecam sobie przesłuchać. Zwykła chamka.

I na koniec małżonek:

W latach 1979?1980 zarejestrowany jako tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa PRL o pseudonimie ?Wolfgang"

W nagrodę został ambasadorem w Niemczech. Jakim cudem partia tak gardłująca o SBckiej spuściźnie "elit", sama promuje takich ludzi i daje im poważne stanowiska?

KAŻDY z tych przypadków gdyby wydarzył się w drugim obozie, byłby rozdmuchany do granic niemożliwości. Ale, że to PiS to już się każdy przyzwyczaił.

Jeżeli wam to nie przeszkadza i uważacie, że "jebać PO, bo byli chujowi", to tak naprawdę głosujecie na PiS. Oni się nie cofną, ich elektorat ma to w dupie, a my dryfujemy kolizyjnym na górę lodową. Ale jest ok.

Oczywiście jest druga strona medalu. Jakim cudem opozycja jest tak żałosna, że nie potrafi nic, absolutnie nic wymyślić, dać jakiegoś pozytywnego przekazu, jakiegokolwiek programu. Częściowo rozumiem, że ludzie nie chcą głosować na ludzi którzy się dają ogrywać imbecylom, no ale ostatecznie za tymi imbecylami też stoją specjaliści. Oni (politycy) tylko bredzą przekaz dnia, to co ma trafić do ludzi, którzy uważają, że nie ma propagandy w TVP, tylko wreszcie dają prawdziwy odpór wrogom ojczyzny. No i trafia do betonu czyli tych 30-40% głosujących, a reszta ma wyjebane. Mam nawet bliski przykład. Jechałem w niedzielę na grilla i dwójka znajomych z którymi jechałem nie poszła głosować, bo "cośtam" (nie ma czasu ble ble ble). Wkurwia ich PiS, ale widocznie za mało. A cała ta zgraja 500+ na pewno poszła głosować, bo przecież PO zabierze.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2019, 22:33:45 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12216 dnia: Maj 29, 2019, 22:46:44 »
Ja za PiSu zarabiam więcej niż zarabiałem za PO, więc logiczne, ze zawdzięczam to wyłącznie PiSowi i na nich głosuję, bo jak wygra peło to mi pensję obniżo.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12217 dnia: Maj 29, 2019, 22:48:01 »
Ok, Kaczor jesteś przekonujący. Przy czym ja nie pamiętam już kto obstawiał posady w PO i na ile był kompetentny. W każdym razie o ile zagłosuję na KE, a będą się takie same jaja dziać, to jesteś współodpowiedzialny! ;)

Ten argument o rosnących pensjach/przychodach w firmach za PiS jako ich broniący to też tak średnio rozumiem. ;) W sensie, że ta zależność też w moich oczach jest z tyłka.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2019, 22:50:54 wysłana przez Blue__ »

Offline Puchacz

• Super Badass
  • Apex predator
« Odpowiedź #12218 dnia: Maj 29, 2019, 22:51:31 »

Przecież się już zdecydowała o co chce walczyć. O powrót do koryta.

Obrońcy PO/KE zachowują się jak intelektualne ameby z ostrą demencją. To co się działo za PO/PSL to była tragedia (pod każdym względem poza tym, że nas klepali po plecach jacy jesteśmy fajni), arogancja, buta i kompletne oderwanie od rzeczywistości (przez co przegrali i nadal przegrywają już trzecie wybory, bo przecież zawsze można zmienić pracę lub wziąć kredyt).

Osobiście żałuję, że PIS nie zrobił porządku z sądami i to tymi na samym dnie (TK nikogo, a SN działa równie wybornie jak zawsze), bo to co się tam wyprawia to kto bywa ten wie.

Dodam jeszcze, że ja z dobrodziejstw PIS nie korzystam (nie biore 500+, nie jestem na ich wikcie itp. itd.) ale patrzenie na zdradzieckie mordy oderwane od koryta (PO/PSL/SLD/TVN/GW oraz różnej maści "autorytety"), które miotają się we własnej głupocie sprawia mi wielką przyjemność :D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12219 dnia: Maj 29, 2019, 22:59:38 »
"To co się działo za PO/PSL to była tragedia (pod każdym względem poza tym, że nas klepali po plecach jacy jesteśmy fajni), arogancja, buta i kompletne oderwanie od rzeczywistości (przez co przegrali i nadal przegrywają już trzecie wybory"

Intelektualne ameby z ostrą demencją nie pamiętają (lub nie wiedzą) jaka partia po raz pierwszy w historii III RP wygrała wybory parlamentarne dwa razy z rzędu. Osiągnęła to za pomocą tragedii pod każdym względem i kompletnego oderwania od rzeczywistości.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2019, 23:10:30 wysłana przez Simplex »

Offline Puchacz

• Super Badass
  • Apex predator
« Odpowiedź #12220 dnia: Maj 29, 2019, 23:04:47 »
Wygrywali (parlamentarne, prezydenckie i inne), aż nagle przestali i przegrywają wszystko. Być może coś się od wtedy zmieniło  ???

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12221 dnia: Maj 29, 2019, 23:09:59 »
No ale jakim cudem cokolwiek wygrywali skoro ich rządy to była TRAGEDIA pod KAŻDYM względem oraz KOMPLETNE oderwanie od rzeczywistości? ???
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2019, 23:14:09 wysłana przez Simplex »

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #12222 dnia: Maj 29, 2019, 23:14:59 »
Zmieniło się. Od tego dobrobytu się w dupach poprzewracało i teraz już nie chcą jeść owsianki, tylko być królami wszechświata i jedynymi prawdziwymi ludźmi, jak to w biblii Jezus napisał, a i Bickiewicz potwierdził. Należy im się. W końcu się urodzili Prawdziwymi Polakami, a nie jakimiś podludziami, zdrajcami czy innym sortem wykształciucha, łże-eliciarza, czy tfu, nauczyciela darmozjada. Najlepszej cywilizacji bronią co na swej krwawicy pod Grunwaldem wybronili. A Arab idzie i biały człowiek plemniki zatrute ma przez zgniłą cywilizację śmierci, sam Ojciec Święty potwierdził, a i jego zabili, a teraz rękę na cały Kościół podnoszą.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #12223 dnia: Maj 29, 2019, 23:17:34 »
Mnie zastanawiają te zdradzieckie mordy z PO, PSL, GW itd. Kogo i jak te mordy zdradziły?
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12224 dnia: Maj 29, 2019, 23:18:15 »
Prawdziwych Polaków.

Offline Puchacz

• Super Badass
  • Apex predator
« Odpowiedź #12225 dnia: Maj 29, 2019, 23:18:48 »
Dokładnie.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12226 dnia: Maj 29, 2019, 23:21:38 »
Niezła faza. Puchacz przy środzie już pijany!  ;D

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12227 dnia: Maj 30, 2019, 00:38:43 »
Ok, Kaczor jesteś przekonujący. Przy czym ja nie pamiętam już kto obstawiał posady w PO i na ile był kompetentny. W każdym razie o ile zagłosuję na KE, a będą się takie same jaja dziać, to jesteś współodpowiedzialny! ;)

Najgorsze, że ja sam mam z tym problem żeby na nich głosować :) Puchacz ma sporo racji w tym co napisał, ale też i mocno przesadza.

Z jakiegoś powodu ludzie nie głosowali na PO w 2015. Ja zresztą też. No byli dramatyczni pod koniec.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12228 dnia: Maj 30, 2019, 08:08:05 »
Mnie zawsze interesuje jak się ta "buta i arogancja" za PO-PSL przejawiała. W przypadku PiSu widać to gołym okiem. Rozumiem, że wszystko sprowadza się do tej niefortunnej wypowiedzi Komorowskiego. To by wpisywało się w ogólniejszy trend - parę lapsusów językowych Petru i już głąby nie wiedzące co to jest to PKB mają go za debila. Ciekawe co mają do powiedzenia o Suskim, o lapsusach prezesa i jego brata nie wspominając?

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12229 dnia: Maj 30, 2019, 08:55:24 »
Stałem sie niczym Turbo bo zaczynam odczuwać radość z czytania bulgotu pewnych person :)
Nic z pisu nie mam w sensie 500 plus czy innego cycka, ale i tak zabawnie sie to czyta

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #12230 dnia: Maj 30, 2019, 11:03:45 »
No cóż, ludzie prości mają proste rozrywki.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12231 dnia: Maj 30, 2019, 11:20:50 »
Przepraszam, ale moje źródła radości chyba zostały źle zidentyfikowane. Mnie, owszem, cieszy nieszczęście niektórych i tzw. "ból dupy" wyrażany w internecie, ale akurat forum to nie dotyczy, bo tutaj nie ma takich ludzi, co by np. strasznie sapali z oburzeniem i uniesieniem godnym najwyższej sprawy w kwestii np. "szkalowania" papieża-Polaka albo ŚWIĘTEJ PAMIĘCI prezydenta.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12232 dnia: Maj 30, 2019, 11:27:01 »
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #12233 dnia: Maj 30, 2019, 11:29:50 »
A ja, w ramach dyskusji PO vs PiS i co gorsze, zacytuje mojego kolegę, który w 2015 miał już dość rządów PO, natomiast po jakimś czasie stwierdził: "PO to nas przynajmniej dymało po cichu, a PiS już w ogóle się z tym nie kryje".

Polecam lekturę w wolnej chwili. Nie ze wszystkim się tutaj zgadzam ale jest takie bardzo ładne zdanie na początku:
Wyrzeczenia transformacji podejmowane były w imię następnych pokoleń. Od czterech lat decyzje podejmowane są ich kosztem.

Bardzo ładnie obecną sytuację opisał też Pan Tyszkiewicz
Kaczyński wycelował w bezmyślny elektorat, który ma w nosie demokrację, ekonomię... nawet ma w nosie uczciwość i prawdomówność (Morawiecki), ma w nosie wszystko, co go bezpośrednio nie dotyczy, poza 500+ i innymi plusami wypłacanymi do ręki. Skąd? Nieważne. To już ten elektorat nie interesuje. Ważne, że jest piwo i kiełbasa na grilla.

Zgadzam się też z tym co było tutaj przed chwilą - opozycja nie ma programu ani pomysłu na to co dalej. PiSowi trzeba oddać to, że mają to wszystko politycznie i PR'owo dobrze opracowane, a opozycja miota się wkoło tak, że aż żal na to patrzeć. Generalnie jesteśmy w czarnej dupie, ja głosuję przeciwko PiS, ale mam pełno przykładów ludzi niegłosujących bo "nie mają na kogo" i nie chcą tylko głosować przeciwko.

A czy mi za PiSu gorzej? Nie, ale zawdzięczam to własnej, ciężkiej pracy - zmiana pracodawcy, awans, podwyżka. I wkurza mnie, że obecny rząd zabiera mi coraz więcej z tych ciężko zarabianych pieniędzy, żeby oddać je swojemu elektoratowi, który dzięki nim nie będzie musiał pracować.

No nic, wracam do pracy, trzeba zarobić na czyjeś piwo i kiełbasę na grilla 8)

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12234 dnia: Maj 30, 2019, 11:34:35 »
@Rolek - mam nadzieję, że kiedyś będzie plebiscyt na pastę wszech czasów (wszech-pastę?) i do finału dojdzie ta, fanatyk wędkarstwa i to o autorytecie moralnym  :D

PS Ponoć życie to nie film...czy gra:

https://wiadomosci.wp.pl/handlarz-dopalaczami-mial-proponowac-100-tys-zl-za-zabojstwo-ziobry-6386330541852801a

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12235 dnia: Maj 30, 2019, 11:41:15 »
Autorytet moralny to to o Tomaszu Kopyrze z kopyrablogcom? :D

A nie, pewnie o Bartoszewskiego chodzi. ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2019, 11:43:05 wysłana przez Rolek »

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12236 dnia: Maj 30, 2019, 11:54:31 »
Oczywiście!  ;D

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #12237 dnia: Maj 30, 2019, 11:56:11 »
Czytałem to ostatnio nie mając pojęcia, że to jest pasta, więc końcówka była mocno zaskakująca :D

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #12238 dnia: Maj 30, 2019, 15:26:10 »
Jak tam Euro na Białorusi i Ukrainie stoi? Będzie fajnie na wakacje wracać do Polski po kolejnych latach rządów PiS. Trzeba się postarać o obywatelstwo, bo jak nas wyjebia z UE to nie wiadomo czy dadzą tak od razu status uchodźcy politycznego.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12239 dnia: Maj 30, 2019, 15:55:30 »
Grecji nie wyjebali a nas wyjebią, ta.