Autor Wątek: Burdel w Quantum Break  (Przeczytany 2440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Burdel w Quantum Break
« dnia: Kwiecień 14, 2016, 11:41:55 »
Ręka do góry kto gra na PC i ma mniej niz 1TB łącznej powierzchni dyskowej!

Online Blue__

• Żywa Legenda
Odp: Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2016, 11:42:58 »
Na PC to ja mam tyle danych różnego typu, że pomimo posiadania w sumie jakichś 6 TB przestrzeni i tak nie mam miejsca :P.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2016, 11:44:58 »
Bo ty pracujesz na tym pc, więc argument inwalida :P

Brak możliwości ściągnięcia serialu na dysk to fail i tyle. W dodatku na PC ponoć streamuje się zawsze w 4K, nie ma wyboru (i pewnie dlatego tnie).

Offline Ja Być z Polska_

• Ultimate Badass
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2016, 11:45:31 »

To UWP. Jakby serial dało się ściągnąć, to ściągnąłby się na systemowy SSD, lub na dysk z grą (który musi być SSD).
Pozdrawiam mamę, tatę, ciotki i stryjków.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2016, 11:55:56 »

To UWP. Jakby serial dało się ściągnąć, to ściągnąłby się na systemowy SSD, lub na dysk z grą (który musi być SSD).

Bring it on!

(to jest dysk na ktorym jest juz zainstalowany Wiedźmin 3, Division, QB, oraz Win7, oprócz tego jest jeszcze druga partycja na której jest win10).

Nie ma żadnych przeciwskazań żeby dało się ściągnąć ten serial na dysk (w 1080p). Pewnie nawet jakby sie komus w MS się chciało, to mógłby dodać opcję zainstalowania ich na innym dysku.
Inna sprawa, że wtedy gra + serial zajmowałaby ok 140 GB  ;D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2016, 11:59:09 wysłana przez Simplex »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:05:55 »
Pojemność twojego dysku nikogo. Ponadto macie wątek pecetowy więc swoje pecetowe spermiencje odwalajcie tam. Dziękuję za uwagę.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:07:27 »
Ja mam nadzieję, że w końcu dziś zainstaluję i coś pogram. Niestety klątwa DSa zaczęła działać i na nic nie mam czasu ostatnio.
Dementuje i jasno oswiadczam, ze nie mam nic wspolnego z pojawieniem sie dziecka Draaka.
Nie dam sie w zadne alimenty wmanewrowac!
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:09:37 »
Pojemność twojego dysku nikogo. Ponadto macie wątek pecetowy więc swoje pecetowe spermiencje odwalajcie tam. Dziękuję za uwagę.
Niedługo tu w ogóle nie można będzie napisać żadnej cyferki, bo one nikogo. Debilne.

Poza tym, było reagować przy poście Misiaka, a rozmowa dotyczy serialu i tego jak zjebali - a nie technikaliów gry. Ale spoko, swoje wrażenia od dzisiaj będę wrzucał tylko do działu PC, co innym też polecam. Może się skończy to pierdolenie, że cyferki wszystkim wypalają oczy. Prawdopodobnie wtedy, jak już większości znudzi sie przepychanie o nic.

DSowi nic nie napiszesz odnośnie jego pierdolenia o dzieciach Draaka? Ktore nikogo.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:13:02 »
Pierdolenia? Bardzo pan niemily :(
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:18:20 »
Może cyferki zaczną w końcu dawać raka ich hejterom i będzie spokój.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:21:49 »
Niedługo tu w ogóle nie można będzie napisać żadnej cyferki, bo one nikogo. Debilne.

Zależy jakiej. Takiej jak np. w BF4 można, bo to prawilna cyferka. A poza tym to o czym piszesz byłoby piękne. Można byłoby poczytać o grach, a nie klateczkach, pierdołeczkach, pikselkach i pecetowych chujeczkach.

Poza tym, było reagować przy poście Misiaka, a rozmowa dotyczy serialu i tego jak zjebali - a nie technikaliów gry. Ale spoko, swoje wrażenia od dzisiaj będę wrzucał tylko do działu PC, co innym też polecam.

Post do którego się odniosłem dotyczył nie gry a twardego dysku Simplexa i jego pojemności, dysku, nie Simplexa. Kijek z dupy, krople do oczu i życie stanie się prostsze. I syf pecetowy do getta pecetowego, tam gdzie ich miejsce, tu pełna zgoda.

Może cyferki zaczną w końcu dawać raka ich hejterom i będzie spokój.

Podziękuję za to jeśli się spotkamy. Akurat na raku się znam, bo dużo go było w mojej rodzinie. Pogrzebów też. Ale spoko, żartuj sobie dalej. Bo to takie śmieszne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2016, 12:23:51 wysłana przez Vramin »

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2016, 13:37:57 »

Poza tym, było reagować przy poście Misiaka, a rozmowa dotyczy serialu i tego jak zjebali - a nie technikaliów gry. Ale spoko, swoje wrażenia od dzisiaj będę wrzucał tylko do działu PC, co innym też polecam. Może się skończy to pierdolenie, że cyferki wszystkim wypalają oczy. Prawdopodobnie wtedy, jak już większości znudzi sie przepychanie o nic.

DSowi nic nie napiszesz odnośnie jego pierdolenia o dzieciach Draaka? Ktore nikogo.

Zluzuj majty stary, bo przeginasz. Jeden przyjacielski kuksaniec z DS'em vs twoje pierdolenie i narzekactwo w nastu postach dot serialu,  znaj proporcje mocium panie. Niestety znów się za bardzo rozpisałeś na forum, żyłka skacze i bez sensu do gardeł się rzucasz.

• I Am Robot
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 14, 2016, 13:44:06 »
Zluzuj majty stary, bo przeginasz.
Jeszcze jakbym się spinał. Ale spoko, dobrze wiedzieć, że pisanie o faktach to narzekanie.

Na szczęście nie ma obowiązku udzielania się w tym temacie, co niniejszym zamierzam uczynić. Będę w dziale PC, gdzie ludzie nie mają urojeń.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 14, 2016, 13:45:01 »
Jesteś cholernie daleko od zrozumienia, co chciałem przekazać. Może faktycznie skup się na cyferkach, bo pogadać z tobą cięzko.

• I Am Robot
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 14, 2016, 13:48:58 »
I vice Wersal. Jak ktoś pisze niezrozumiale, to co ja ci na to mogę poradzić - jestem prostym człowiekiem, to pisz jak do prostego. Mnie wasze przepychanki nie obchodzą - jak pisałem, nie podoba się to spadam. Szarpać się o debilizmy absolutnie nie zamierzam.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2016, 14:44:12 »
Poszlo pm, by zakonczyc temat.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 14, 2016, 14:48:36 »
Trzeba ignorowac prowokacyjno-zaczepny ton Vramina i od razu świat staje się lepszy ;)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2016, 16:23:50 »
Swiat jest piekny, bo slonce wyglada zza chmurek. Giereczki nikogo.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 14, 2016, 20:18:08 »
Trzeba ignorowac prowokacyjno-zaczepny ton Vramina i od razu świat staje się lepszy ;)

Twoje narzekanie w każdym temacie niewiele pomaga  ;)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 14, 2016, 20:47:26 »

Twoje narzekanie w każdym temacie niewiele pomaga  ;)
Trzeba ignorować moje narzekania... ;)