Autor Wątek: Odp: Poplakalem sie :D  (Przeczytany 1906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline meatbag

• Prezes
Odp: Poplakalem sie :D
« dnia: Styczeń 04, 2017, 00:30:13 »
Prezes poczty o czystki nieideowców się martwić nie musi!

Offline MsbS

• I Am Robot
Odp: Odp: Poplakalem sie :D
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2017, 08:12:45 »
Czepiasz się. 'Dasz radę' doskonale pasuje do Poczty, kiedy w ostatni dzień odbioru przesyłki dostałeś jednocześnie awizo i awizo powtórne, przed Tobą 25 numerków, obsługuje jedno okienko, a ktoś wlaśnie nadaje stos służbowych poleconych.

Offline Alexej

• I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2017, 09:00:16 »
@meatbag

ojtam, takie rzeczy od zawsze na Poczcie, w końcu tylko stare baby tam chodzą robić zakupy.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2017, 09:21:59 »
Czepiasz się. 'Dasz radę' doskonale pasuje do Poczty, kiedy w ostatni dzień odbioru przesyłki dostałeś jednocześnie awizo i awizo powtórne, przed Tobą 25 numerków, obsługuje jedno okienko, a ktoś wlaśnie nadaje stos służbowych poleconych.
Przeprowadź się.
U mnie sprawdza się metoda: przyjdź kwadrans przed zamknięciem, wtedy numerki zaczynają przeskakiwać jak szalone. Co ciekawe, nie wynika to raczej z wnerwienia pań, bo u mnie są zawsze spokojne, tylko raczej z tego, że o tej porze przychodzą ludzie z drobniejszymi sprawami, a przesyłek jest mniej i panie nie muszą w nich długo szukać. Choć z pewnością chcą wszystkich szybciej obsłużyć.
Aha, na mojej poczcie są nie tylko panie, ale i jeden pan w okienku. :)

Offline regisek

• Super Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2017, 10:05:57 »
Do poczty pasuje powiedzenie, że ryba się psuje od głowy. Mamy w biurowcu mały punkt pocztowy, tak z 25 m2, pracuje tam jedna super ogarnięta pani, zawsze potrafi wszystko sprawnie obsłużyć i wysłać. Ale co z tego, jak wysyłają jej z centrali coraz więcej guano, jakieś kartki, książki, papieże, różańce i inne rzeczy. Normalnie odpust i jarmark, ruszyć się już nie idzie. Przed Świętami nie dało się nawet kartek zaadresować bo stoliczek był zawalony i jeszcze zeszły jakieś baby (sorry, nie kobiety ale baby przekupki) plotkować i przeglądać biżuterię i ozdoby świąteczne... NA POCZTĘ!!! Myślałem wtedy, że tam eksploduję  >:(

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:05:55 »
Przyznam się, że raz kupiłem na poczcie klocki do skręcania (?) polskiej firmy - nigdzie indziej ich nie widziałem i gdyby nie dostępność "od ręki" pewnie zostawiłbym kasę Duńczykom, a nie Polakom (o ile Alexander jest polską firmą).

PS. O tę serię mi chodzi: http://www.alexander.com.pl/category/maly-konstruktor,97,0,1,all.htm.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2017, 11:07:33 wysłana przez bartukas »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:17:11 »

Czytałeś cokolwiek z tego, czy piana bo ksiądz na okładce?

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:18:14 »
Ja nie widze problemu, widać taki target, takie książki. Nic im nie ujmując.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:18:20 »

ten ksiadz powiedzial cos optymistycznego kiedys "nie lękajcie sie bo zycie jest nieprzewidywalne na tyle, ze w kazdym momencie moze zdarzyc sie coś, co calkowicie rozwiaze wszystkie wasze kłopoty"

I umarł.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:19:07 »
Kaczkowskiego akurat warto przeczytać.

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:26:44 »
Orson i co? Mówił to wtedy kiedy nie było chory? On się wziął za życia i stał się popularny jak już chyba był chory i wiedział, że umrze. Dobry człowiek, ale ateiści widzą koloratkę i od razu muszą pluć.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:32:45 »
Heloł, ja na niego nie pluje, nie pluje na nikogo zresztą :) tak, jak był chory no i trochę mimo wszystko ironicznie sie to spełniło.  ;)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:32:50 »
Nic tylko plują i pianę toczą, ateisty przebrzydłe!

Wolno tylko wielbić, napisz cokolwiek innego, dowiesz się, że "plujesz".

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:34:14 »
Heloł, ja na niego nie pluje, nie pluje na nikogo zresztą :) tak, jak był chory no i trochę mimo wszystko ironicznie sie to spełniło.  ;)
Ale to, że umarł wcale nie jest ironiczne, bo właśnie to mówił. Twoje problemy wydają się wielkie. Jutro możesz się dowiedzieć że za 2 miesiace umrzesz i w tym obliczu twoje wcześniejsze problemy są niczym. Ale musisz się nabijać. Simplex do spółki widzę.

Zresztą przywołaj konkretny, a nie przekręcony cytat.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:37:06 »
Kaczkowskiego akurat warto przeczytać.

+1, bardzo dobra lektura i niesamowity człowiek. Az zal, ze tacy sa zabierani z tego lez padolu, a matoly wymachujące bejzbolami na meczykach legii chodza w pelnym zdrowiu.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:43:51 »
I jak tu wierzyć w nieskończenie miłosiernego Boga?

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:45:51 »
Ale to, że umarł wcale nie jest ironiczne, bo właśnie to mówił. Twoje problemy wydają się wielkie. Jutro możesz się dowiedzieć że za 2 miesiace umrzesz i w tym obliczu twoje wcześniejsze problemy są niczym. Ale musisz się nabijać. Simplex do spółki widzę.

Zresztą przywołaj konkretny, a nie przekręcony cytat.
widziałem coś takiego, ktoś na fb wklejał

http://cytaty.pl/czlowiek/55891,nie-bojcie-sie-zycie-jest-nieprzewidywalne-za-chwile-moze-zdarzyc.html

Blue ja tam nic do faceta nie mam :) ale jesli w cytacie chodzi o to co piszesz to...strasznie głupie to jak dla mnie. No bo np nie martw sie ze straciłeś robote, to nic bo jutro dowiesz się, że umierasz i ci sie to wyda błahe. No dzieki  ;)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:47:46 »
"nie lękajcie sie bo zycie jest nieprzewidywalne na tyle, ze w kazdym momencie moze zdarzyc sie coś, co calkowicie rozwiaze wszystkie wasze kłopoty" - Paolo Coehlo

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:50:05 »
Hi hi.

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:54:56 »
Blue ja tam nic do faceta nie mam :) ale jesli w cytacie chodzi o to co piszesz to...strasznie głupie to jak dla mnie. No bo np nie martw sie ze straciłeś robote, to nic bo jutro dowiesz się, że umierasz i ci sie to wyda błahe. No dzieki  ;)
Jakbyś zamiast cytatu czytał/słuchał(bo ja tylko wywiady z nim zaliczyłem) więcej, to byś pewnie gadał inaczej i nie sprowadzał tego w ten sposób, ale whateva.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:04:36 »
A ty czytasz wywiady z jakimis guru buddyzmu? Cos czuje, ze nie. A pewno niejeden mądrego cos w nich powiedzial. Odnioslem sie do cytatu a" la Coelho...ktory lol faktycznie jest pierwotnie od grafomana.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:15:36 »
Sięgnij po książkę, przeczytaj i dopiero się wypowiadaj. Bredzisz. Ja daleko od religii jestem, a książka mi się podoba. 

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:29:09 »
Czekam na Xiana i jego ostatnią obietnicę.

psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:37:49 »
A ty czytasz wywiady z jakimis guru buddyzmu? Cos czuje, ze nie. A pewno niejeden mądrego cos w nich powiedzial. Odnioslem sie do cytatu a" la Coelho...ktory lol faktycznie jest pierwotnie od grafomana.
Ale po tym góru nie jadę bo ktoś wrzucił do netu cytat. Wiem w jakim kontekście Kaczkowski coś w tym stylu mówił, więc sorry. Z każdego można zrobić debila odpowiednio manipulując wypowiedzią i pozbawiając ją kontekstu.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:40:28 »
Sięgnij po książkę, przeczytaj i dopiero się wypowiadaj. Bredzisz. Ja daleko od religii jestem, a książka mi się podoba.
to moze powiedz o co ci chodzi, z czym akurat bredze?
Z ciekawosci czystej: co cie sklonilo jako ateiste by siegnac po ksiazke autorstwa ksiedza? Zakladam, ze nie mowa tu o powiesci przygodowej,gdzie to czy jest ksiedzem czy dentysta nie ma znaczenia, a o filozofii zycia...

Acha to tez zabawne jak np Blue od razu czuje sie jak w oblezonej twierdzy. A ja naprawde ani do tego faceta nic nie mam, do kk tez w sumie. Uwazam nawet co jest kontrowersyjne...ze jest pozyteczny ;D (serio, moge rozwinac). A ze jest dobrowolny nie zamierzam z nim walczyc :)

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:52:09 »
to moze powiedz o co ci chodzi, z czym akurat bredze?
Z ciekawosci czystej: co cie sklonilo jako ateiste by siegnac po ksiazke autorstwa ksiedza? Zakladam, ze nie mowa tu o powiesci przygodowej,gdzie to czy jest ksiedzem czy dentysta nie ma znaczenia, a o filozofii zycia...

Acha to tez zabawne jak np Blue od razu czuje sie jak w oblezonej twierdzy. A ja naprawde ani do tego faceta nic nie mam, do kk tez w sumie. Uwazam nawet co jest kontrowersyjne...ze jest pozyteczny ;D (serio, moge rozwinac). A ze jest dobrowolny nie zamierzam z nim walczyc :)
Bredzisz z typowym podejściem antyklerykalnym i już. Przeczytaj książkę i się wypowiadaj. Nie jest to typowy ksiądz, nie ma on również typowego podejścia do religii. Książka kucharska siostry zakonnej nie sprawia, że schabowy Jezusem napełniony będzie.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:55:22 »
Właśnie żaden antyklerykalizm, ale ok, niech ci będzie :)

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:56:20 »
To inny cytat Kaczkowskiego:
"Nie użalajcie się nade mną, że taki młody i taki biedny. Nie jestem aż taki biedny, w jakimś sensie jestem szczęśliwy, że ta choroba przyszła, bo ona mnie wyzwoliła z lęku. Miałem mnóstwo kompleksów, bałem się rzeczy głupich, irracjonalnych, byłem pyszny. Ona mnie z tego wyleczyła? Już się niczego nie boję. Biskupa i przełożonych wcale nie trzeba się bać, podobnie jak krytyki, jakichś ataków. Jestem wolny. Dziękuję ci, mój raku, że wyzwoliłeś mnie z wielu strachów."

Spodziewam się, że w tym kontekście tamten przytoczony przez Ciebie był używany. Jemu się przytrafiło coś teoretycznie złego, co go wyzwoliło z problemow, Tobie może coś dobrego.

A z tą oblężoną twierdzą, to widzę że lubicie się ostatnio naśmiewać. Sami mnie podżegacie i dziwicie się, że bronię swoich przekonań, a potem często nawet be wejścia w temat urządzacie sobie podśmiechujki ewidentnie zrobione pod wojenke ze mną. Simplex ostatnio przoduje w rzucaniu idotycznych jednozdaniowych docinek, które można rozciągnąć na kilkudziesięciopostowego flejma. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2017, 13:00:34 wysłana przez Blue__ »

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 04, 2017, 13:09:38 »
Mi sie ten cytat ktory tu dajesz nie podoba. Przypomina mi syndrom Sztokcholmski. No dobry Bog tak mnie kocha, zeslal raka, umre meczac sie, ale od kompleksow mmie to uwalnia I od pysznosci.

I zrozum ze guzik ma znaczenie czy mowi to ksiadz czy nie.

Offline meatbag

• Prezes
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2017, 13:17:25 »
Podżeganie to wklejenie polewki z misji ideowej poczty? A to przepraszam. Trzymaj się tam i uważaj na muzułmanów.

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 04, 2017, 13:28:33 »
Mi sie ten cytat ktory tu dajesz nie podoba. Przypomina mi syndrom Sztokcholmski. No dobry Bog tak mnie kocha, zeslal raka, umre meczac sie, ale od kompleksow mmie to uwalnia I od pysznosci.

I zrozum ze guzik ma znaczenie czy mowi to ksiadz czy nie.
Może Ci się nie podobać, ale widzę że tym razem sobie dopisujesz coś czego tam nie ma. Nie ma sensu, chcesz zrobić pojazd to zrobisz, tak to wygląda. Jego choroba wyzwoliła od przywiązywania do pierdołów, to nie znaczy, że dobrze że choroba przyszła. Piszesz, że nie ważne czy to ksiądz, ale wplatasz do tej wypowiedzi coś czego on nie powiedział, a co by pasowało do twoim zdaniem wypowiedzi księdza.

Ze słów jasno wynika, żeby nie przesadzać z przejmowaniem się wieloma rzeczami, które w obliczu zmiany sytuacji życiowej będą pierdołami. Tak jak dorosłym się wydaje, że dziecko nie może mieć problemów, bo z perspektywy czasu one są błahe, a tak są błahe z perspektywy miejsca siedzenia i aktualnej sytuacji życiowej, która się może zmienić faktycznie w momencie.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 04, 2017, 14:29:17 »
Podżeganie to wklejenie polewki z misji ideowej poczty? A to przepraszam. Trzymaj się tam i uważaj na muzułmanów.

Nie tocz piany! :D

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2017, 16:53:51 »
lol wszedłem tu bo myslalem, że cos smiesznego będzie i już chciałem hejcić, żebyscie sobie do innego wątku szli z tymi bzdurami ;)

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname