Autor Wątek: Imigracja i islam - dyskusja ze spoilerami  (Przeczytany 172224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dziki

• Prezes
Odp: Imigracja i islam - dyskusja ze spoilerami
« Odpowiedź #1120 dnia: Styczeń 24, 2016, 12:29:36 »
mialem w zespole miska, ktory mial swoj dywanik w pracy i potrzebe modlitwy n razy dziennie i obchodzil Ramadan jak nalezy. Takze spelniam wymagane zalozenia i mozesz mi mowic "panie ekspercie" ;)
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #1121 dnia: Styczeń 24, 2016, 14:12:42 »
http://www.youtube.com/watch?v=Pc1G_pa1-c8=ws

Rasiści walczą zamiast zaprosić gości na kawę i ciastka ::)

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1122 dnia: Styczeń 24, 2016, 14:22:11 »
Racist scum ktoś krzyczał :D. Brawo, małpy. Brawo.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #1123 dnia: Styczeń 24, 2016, 17:13:45 »
Mnie rozwala głupota tych 50 co się wdarło na prom. Co oni myśleli? Że jak sterroryzują załogę do przetransportowania ich przez Kanał to po drugiej stronie będzie czekał komitet powitalny z kwiatami, a nie w postaci brytyjskiej antyterrorki?

Powtarzam: ten cały bajzel pokazuje szerszy problem: UE działa jak fikcyjna wersja USA z przyszłości z "Człowieka demolki". Amerykańscy gliniarze przeginają nieraz pałę, ale europejscy też tylko w drugą stronę. Po prostu za mało przemocy stosują. Jakby zabijano więcej bandytów, a w takiej Kolonii czy Paryżu (lata temu) nie cackano się tylko tłuczono pałami jak u nas za komuny to by było mniej chujni i nie chodzi tu tylko o ekscesy imigrantów, ale o też o Marsylię, przedmieścia Paryża itp.. W sumie to może ci co się wdarli na prom to nie byli tacy głupi: wiedzą, że w UE policja to pizdy i była szansa w ich mniemaniu, że chuja im zrobią, tak jak bandytom z Niemiec, którzy się ponoć pseudo-policjantom śmiali w twarz tamtej nocy.

Musi polać się krew, muszą być trupy w majestacie prawa, bo inaczej nacjole i rasiści z różnych krajów już na potęgę będą palić ośrodki dla uchodźców i meczety, a za ciemniejszą karnację będzie wpierdol na ulicy, no i żadna z rządzących obecnie partii czy koalicji nie wygra wyborów, za to powygrywają populistycznie okruwieńcy/płatni zdrajcy na rzecz Moskwy, no i Breivki stanie się wzorem do naśladowania dla większości.

PS Czy tylko ja mam problem traktować na poważanie doniesienia serwisu, który się nazywa "Blasting News" i jego jedyny celem zdaje się być wyszukiwanie złych newsów o imigrantach? Tzn. ja nie twierdzę, że newsy są zmyślone, mnie śmieszy nazwa i mentalność ich redakcji.

PPS Wiadomo, że każdy muślin to Arab, a każdy kto przyjechał z innego kraju to uchodźca (wobec czego w cholerę jest polskich uchodźców w UK):

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19515665,najpierw-szydlo-a-teraz-morawiecki-350-tys-uchodzcow-z-ukrainy.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2016, 17:43:47 wysłana przez TurboGad »

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #1124 dnia: Styczeń 24, 2016, 18:15:44 »
IMO to nie jest takie proste. Przeciez kazda krytyka pod ich adresem jest z niebywala latwoscia podciagana pod rasizm/ ksenofobie itp, itd. Zalozmy, ze w Niemcczech policja spalowala i rozpedzila jakas agresywna grupke to przeciez za 2h video z tego byloby we wszystkich spolecznosciowkach, obroncy ucisnionych toczyliby piane z ust, a slupki Angeli lecialyby na leb, na szyje, bo byloby to swego rodzaju przyznanie sie do porazki z wczesniejsza decyzja, potwierdzenie tego, ze sie przeliczyli i nie ogarniaja.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1125 dnia: Styczeń 24, 2016, 18:58:35 »
Darcie mordy by było, ale akurat słupki poparcia dla CDU to raczej by skoczyły, a przynajmniej nie zmalały. Każda akcja rodzi reakcję, ale jak strach przed nią paraliżuje to jest kaplica i oznaka kiepskich rządów (Polska najlepszym przykładem, gdzie wszyscy, z okazjonalnymi wyjątkami, boją się poważniejszych reform jak zwierzę ognia). Jak Merkel i Hollande nie chcą żeby ich krajanie patrzyli na bandytę Orbana jako na jakiś wzór to muszą się ogarnąć.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1126 dnia: Styczeń 24, 2016, 19:40:22 »
Trzeba chyba mur na poludniu Europy i strzelac do kazdej lodki. Bo jak inaczej?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1127 dnia: Styczeń 24, 2016, 20:25:33 »
Za późno już. Milion nowych imigrantów dojdzie do Europy w tym roku. Niestety to koniec Europy. Eurabia it is.

Refugee Camp Tycoon
https://www.facebook.com/Minusmensch1/videos/567013550126556/?permPage=1
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 01:11:01 wysłana przez Xian »

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #1128 dnia: Styczeń 24, 2016, 20:57:37 »
Ale jak już wszyscy będą w Europie, możemy dyskretnie zakraść się do nich i zaanektować złoża ropy!

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1129 dnia: Styczeń 24, 2016, 21:18:16 »
Po 10 usd za barylke? Kto by chcial?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #1130 dnia: Styczeń 25, 2016, 11:07:18 »
Ja nie wiem jak wy możecie takie rzeczy pisać, zaraz przyjdzie @Screwball i powie, że on i jego żona takich rzeczy nie widzieli, bo nie wiem czy wiecie, oni byli w muzułmańskim kraju, a wy nie, więc oni mają rację i się znają a wy nie. I jeszcze bezczelnie próbują tutaj prawdę pisać i wyśmiewać cenzurę niemieckich mediów, normalnie brak zrozumienia dla wzbogacania kulturowego wnoszonego przez imigrantów ;)

Spoko, zupełnie nie zrozumiałeś o czym pisałem i nie mam zamiaru tego ponownie tłumaczyć, szkoda internetu, ale proszę nie sugeruj że napisałem coś, czego nie napisałem.

Ty dziki w ogóle byleś w Dubaju czy tak wklejasz rzeczy bez znajomości islamu?

Opowiedz lepiej co tam słychać na twojej misji w Afryce, bo cały czas się nie doczekałem.

pozdr
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2016, 11:09:29 wysłana przez Screwball »
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #1131 dnia: Styczeń 26, 2016, 11:54:52 »

Offline okoo

• Badass
    • fajne obrazki robiem
« Odpowiedź #1132 dnia: Styczeń 26, 2016, 12:21:47 »
https://www.youtube.com/watch?v=ZyZTzMjPz2Y

ej, właśnie bo widziałem że ludzie sie oburzali na fejsie, że ktoś jakimś imigrandom czy innym uchodźcom dawał kwiaty i że to znaczy że to jakiś syndrom sztokcholmski czy coś. Rozumiem że oni wynajdowali tych sylwestrowych gwałcicieli i to im właśnie dawali te kwiaty? czy jak?

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1133 dnia: Styczeń 26, 2016, 12:42:33 »
Ta z 0.26 to pewnie najwięcej obłapiała razem z dzieciakiem.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #1134 dnia: Styczeń 26, 2016, 13:05:42 »
A słyszeliście jak nasi górale sobie z uchodźcami poradzili?
http://nevergrowup.pl/2016/01/jak-gorale-poradzili-sobie-z-uchodzcami/

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1135 dnia: Styczeń 26, 2016, 14:53:58 »
Brawo górale!

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #1136 dnia: Styczeń 26, 2016, 16:07:41 »
Będę pojutrze w Calais. Mam nadzieję, że dadzą mi uchodźcy wjechać na ferkę ;-)

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #1137 dnia: Styczeń 26, 2016, 21:15:03 »
prosto z channel 4; w skrocie gosc przez 2 lata krecil najwiekszych hardkorow abdullachow w UK:
https://www.youtube.com/watch?v=6DsG9yQrdD4
pomijajac juz kwestie, ze to mimo wszystko mniejszosc to troche przerazajace jest patrzyc jak gosc jest bezkarny, zyje na garnuszku systemu, ktorym gardzi i nienawidzi i ten system jest bezsilny.
No pytanie jaki jest sens w oficjalnym sponsorowaniu organizacji, ktora potem nieoficjalnie odprzedaje te fanty innej organizacji, z ktora sie oficjalnie walczy:
https://www.youtube.com/watch?v=6DsG9yQrdD4

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #1138 dnia: Styczeń 27, 2016, 19:28:10 »
w postepowym kraju europejskim mozna bylo do zeszlego roku legalnie grzmocic do woli swojego psa, pod warunkiem, ze sie go kochalo i go nie krzywdzilo, ale wciaz nie mozna miec przy sobie gazu pieprzowego:
http://cphpost.dk/news/girl-faces-fine-for-protecting-herself-against-sexual-assault.html
Dania..., taka nowoczesna.

media w sluzbie idei. To jest doprawdy zacne. Pare dni temu gw informowala:

"Około 2 tys. osób manifestowało w sobotę poparcie dla migrantów koczujących w ogromnym obozowisku w Calais na północy Francji, domagając się zapewnienia im godnych warunków; w demonstracji wzięli udział Brytyjczycy, Francuzi, Belgowie i Włosi."
Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,91446,19523899,francja-2-tys-osob-manifestowalo-poparcie-dla-migrantow-w-calais.html#ixzz3yTIvpzCX

No to obejrzmy filmik z tej demonstracji:
https://www.youtube.com/watch?v=KYB4n1vH7_8

Kilka spostrzezen na szybko:
-sporo tzw nazistowskich zachowan ze strony autochtonow/ kierowcy tira
-uchodzcy niosacy tabliczki "Refugees welcome here". Jakas incepcja i mozg rozjebany.
-mam wrazenie, ze wspomnieni w artykule gw Brytyjczycy, Francuzi, Belgowie i Włosi to czlonkowie mediow filmujacych ta imprezke, ktorych jest calkiem sporo + garstka lewakow ultrasow, ktorych moznaby tam chyba policzyc na palcach 2 rak drwala z 30-letnim stazem
-manifestacja wzbogacila kulturowo miasteczko. Ten napis "Nik la France" na pomniku to przyklad kultury wyzszej, probka ponizej:
https://www.youtube.com/watch?v=Ysjp7eN-tUs
-manifestacja zakonczyla sie pelnym powodzeniem, Wielka Brytania postanowila przyjac wszystkich i podstawila prom
-francuska policja to jakas upgradowana rasistowska wersja zomo i bije niewinnych pokojowo nastawionych wyznawcow idei Boba Marley'a

Gw gratulujemy rzetelnego dziennikarstwa, a mieszkancom Calais, no coz..., zazdroscimy emocji kipiacego atrakcjami miasta i czekamy do wakacji zeby moc odwiedzic ten przyklad modelowej koegzystencji ludnosci lokalnej i naplywowej ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 20:17:49 wysłana przez dziki »

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #1139 dnia: Luty 01, 2016, 11:09:15 »
prawie jak Gitmo, chociaz tam zdarzalo sie siedziec za niewinnosc:
http://www.yourmiddleeast.com/news/saudi-opens-luxury-rehab-centre-for-alqaeda-militants_14480

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #1140 dnia: Luty 03, 2016, 15:44:13 »
jakby sie malo dzialo to bedzie sie jeszcze dzialo:
http://www.mpolska24.pl/post/11251/kurdowie-oglaszaja-niepodleglosc

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1141 dnia: Luty 12, 2016, 14:50:26 »
Mieszkańcy greckich wysp, którzy pomagali uchodźcom, mają być nominowani do Pokojowej Nagrody Nobla. Wniosek w tej sprawie przygotowują naukowcy z Harvardu, Uniwersytetu Cornella, Princeton, Oxfordu, Uniwersytetu Kopenhaskiego - poinformował trzy tygodnie temu "Guardian".

"Większość z 900 tys. uchodźców, którzy dotarli do Europy w ubiegłym roku, została przyjęta (...) przez tych, którzy mieszkają na greckich wyspach na Morzu Egejskim" - przypomina brytyjski dziennik.

Wyspiarze z Lesbos, Kos, Chios, Samos, Rodos i Leros, włącznie z rybakami, którzy rezygnowali z połowów, by ratować ludzi, będą nominowani przez sławnych i wpływowych akademików z najbardziej prestiżowych uniwersytetów.

Wniosek w tej sprawie musi zostać złożony do 1 lutego, ale inicjatorzy tego planu już spotkali się z greckim ministrem ds. polityki imigracyjnej Janisem Muzalasem, który zapewnił o pełnym poparciu rządu w Atenach.

Autorzy wniosku zwrócą w nim uwagę na fakt, że "ludzie w kraju, który musiał już sobie radzić z własnym kryzysem gospodarczym, umieli odpowiedzieć na przybierającą coraz większe rozmiary tragedię z empatią i poświęceniem" - pisze "Guardian".

Ponieważ tylko osoby lub organizacje mogą być laureatami Nobla, najprawdopodobniej "siatki solidarności", jakie powstały na wyspach, by organizować pomoc dla uchodźców, zostaną oficjalnymi kandydatami - wyjaśnia dziennik.

Za wp.pl

A polaczki-cebulaczki, które Niemcom będą pamiętać nazizm (mając przy okazji w odbycie okrucieństwo Japończyków) do końca świata i o jeden dzień dłużej, paliliby muślińskie rodziny w Auschwitz. Przypomina, że te piecyki są zarezerwowane dla "głupich polaczków"  ;D

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1142 dnia: Luty 16, 2016, 14:25:24 »

Nie, to nie z miłości do muślinów, tylko z nienawiści do prawackiej gówno-narracji i bandytyzmu.

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #1143 dnia: Luty 16, 2016, 15:55:46 »
Każda gówna-narracja jest zła, lewacka także, uważaj żeby Ci ta nienawiść czegoś nie przesłoniła.

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #1144 dnia: Luty 16, 2016, 18:57:35 »
jakby sie malo dzialo to bedzie sie jeszcze dzialo:
http://www.mpolska24.pl/post/11251/kurdowie-oglaszaja-niepodleglosc

Gruby news, jakoś kompletnie to przegapiłem.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1145 dnia: Luty 17, 2016, 00:26:59 »
Każda gówna-narracja jest zła, lewacka także, uważaj żeby Ci ta nienawiść czegoś nie przesłoniła.

Spokojna głowa, ja nienawiści mam wystarczająco dla wszystkich.

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #1146 dnia: Luty 17, 2016, 14:28:32 »
chcialbym zobaczyc mine hitlera, do calej tej sytuacji z "uchodzcami". Podejrzewam, ze te wszystkie przerobki "upadku" poszlyby w p***du ;)
http://niezalezna.pl/76373-nie-bedzie-sznycli-w-niemieckich-stolowkach-min-z-powodu-muzulmanow

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #1147 dnia: Luty 17, 2016, 14:35:08 »
Akurat Hitler bylby zadowolony :) Darzyl Islam duza estyma i generalnie dobrze sie dogadywaly niemiaszki z islamistami. Podobalo mu sie to, ze to jest religia sily a nie tak jak u chrzescijan taktyka drugiego policzka. Nadal nawet ktoremus narodowi (nie pamietam dokladnie) tytul Honorowego Aryjczyka ;)

Bardzo wielu nazistow znalazlo schronienie w krajach bliskiego wschodu po wojnie.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1148 dnia: Luty 17, 2016, 14:35:30 »
chcialbym zobaczyc mine hitlera, do calej tej sytuacji z "uchodzcami". Podejrzewam, ze te wszystkie przerobki "upadku" poszlyby w p***du ;)
http://niezalezna.pl/76373-nie-bedzie-sznycli-w-niemieckich-stolowkach-min-z-powodu-muzulmanow

Brawo Duńczycy: Kilkanaście dni temu głośno zrobiło się o duńskim mieście Randers, w którym serwowanie wieprzowiny w instytucjach publicznych stało się obowiązkowe. Radni chcą mieć pewność, że wieprzowina - podstawa duńskiej kuchni - będzie traktowana na równi z innymi rodzajami żywności. W wielu miejscach Danii wyznawcy islamu domagali się bowiem jej wycofania.

Decyzja o podawaniu wieprzowiny w Randers została entuzjastycznie przyjęta przez Duńską Partię Ludową (DPP), która jawnie występuje przeciw imigrantom. "DPP pracuje dla dobra krajowej i lokalnej duńskiej kultury, w tym kultury duńskiej żywności. Konsekwentnie mamy zamiar walczyć z islamskimi zasadami i regułami, które są nam dyktowane, które chcą narzucić, co mają jeść duńskie dzieci" ? napisał na Facebooku rzecznik partii, Martin Henriksen.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #1149 dnia: Luty 17, 2016, 14:43:33 »
Co dobrze pokazuje, że liczą się pieniądze. Dania wieprzowiną stoi i tam pewnie lobby wieprzowe jest silniejsze od wołowego w USA (wiadomo, że hiperbola, bo nic nie jest tak silne, ale porównanie pokazuje o co mi chodzi).

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1150 dnia: Luty 17, 2016, 17:56:56 »
Lobby alkoholowe w Niemczech, Belgii, Francji (bandyckich Węgier i aspirujących do bandytyzmu Czech oraz Polski nie liczę) jest silne, możemy więc spać spokojnie.

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #1152 dnia: Luty 25, 2016, 13:45:38 »
a co to ma wspolnego z tematem? I wstawianie tu tekstow o kosciele z gw to sie raczej do "co cie dzis rozbawilo" nadaje.
Ich linia jechania po instytucji kosciola jest znana od dawna. Oczywiscie z wyjatkami, kiedy to znajduja sobie od czasu do czasu jakiegos koscielnego misia co potwierdza ich wersje rzeczywistosci.
Moze z gazetki Urbana cos jeszcze zarzuc o kosciele :)

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #1153 dnia: Luty 25, 2016, 14:34:20 »
To przecież oczywiste - z niektórych rzeczy można się śmiać, a z innych nie. Niektóre zdjęcia bardzo dobrze oddają rzeczywistość (jak to z papieżem) a inne źle (jak Wałęsy i Michnika chlejących wódę z Kiszczakiem).
;)

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #1154 dnia: Luty 25, 2016, 16:21:21 »
Imigranci wypełniają połowę nowych miejsc pracy w UK: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35658731

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1155 dnia: Marzec 02, 2016, 13:54:09 »
http://www.theguardian.com/world/2016/feb/29/christiano-ramos-poland-chilean-pianist-beaten-arab-concert?CMP=share_btn_tw

Rycerze ortalionu dokonali kolejnej bohaterskiej szarży. Duchy Hetmana Gosiewskiego i Kurasia pewnie przytakują chwalebnej obronie Wielkiej Polski w Niebie.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #1156 dnia: Marzec 02, 2016, 14:11:59 »
Genialna idea, wysyłamy szalikowców do Syrii i niech tam patrolują ulice, jak nie padną z  wycieńczenia od bicia każdego, kto wygląda jak arab, to niech się przeorganizują i rozszerzą działania na okoliczne państwa, przecież i tak wszyscy porządni emigrowali już dawno do nas, więc problemu nie ma. Gromkie Elo Wielkiej Polsce!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1157 dnia: Marzec 02, 2016, 14:22:18 »
Zobaczycie, jak putin zaatakuje to wy tchórze odlecicie wizzairem a oni zostaną i będą walczyć do ostatniej krwi za wolność naszą i waszą!

« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2016, 14:31:39 wysłana przez Simplex »

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1158 dnia: Marzec 02, 2016, 14:28:07 »
(Wielka) Polska (Imperium Lechitów 2.0?) walczy! Codziennie! Z Arabami...albo typami co na takich wyglądają!

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1159 dnia: Marzec 02, 2016, 14:36:48 »
Zachodnie lewaki zasiały wiatr, a nasze prawaki burzę zbierają.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"