Autor Wątek: Imigracja i islam - dyskusja ze spoilerami  (Przeczytany 133536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
Odp: Imigracja i islam - dyskusja ze spoilerami
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 07, 2015, 16:50:12 »
Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

https://www.facebook.com/kamil.bulonis/posts/10153602955940818?fref=nf&pnref=story

Totalnie rzucałbym gównem w losowy autokar jakby mnie nie chcieli przepuścić przez granicę.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2015, 16:53:29 wysłana przez Blue__ »
Knack is back baby!

Offline ekiera

• I Am Robot
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 07, 2015, 16:57:16 »
Nie to, że jestem jakimś niedowiarkiem, czy coś, ale skąd oni to gówno brali? Zbierali po drodze? Wypróżniali się do torebek i nieśli ze sobą na wszelki wypadek? Po chcieć mazać sobie ręce gównem, skoro warunki nie pomagają tego zmyć? Czy tylko ci najbliżej autokaru byli uzbrojeni w gówno? Podawali je sobie z tylnych szeregów, jak muszkiety?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • With hearts toward none
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 07, 2015, 16:57:49 »
Maja prawo, nie mają domów, przerzucają ich od urzędasa do urzędasa. Spróbuj ich zrozumieć a nie hejtuj bez sensu.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:08:04 »
@ekiera nie wiem, może mają tak tragiczne warunki, że nie mają gdzie się załatwiać, a jak siedzą przy tej granicy kilka dni w dużej grupie w takich warunkach, to nie dziwne, że mają dostęp do fekaliów.
Knack is back baby!

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:19:18 »
Moze ja spokojnie poczekam az przyjdzie szczqcz i zrobi analize wpisu Kamila, gdzie bedzie bronil "imigrantow", a przy okazji przedstawi nam jakimi jestesmy (Kamil tez) rasistami.

Offline ekiera

• I Am Robot
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:21:31 »
No ale zbierają? Mnie to zupełnie nie przekonuje, mam wrażenie, że koleś po prostu chciał pojechać skojarzeniem z małpami. Jak mi ktoś pokaże ten pomazany i w gównie autokar to uwierzę. Uwaga - zdjęcie obsranego od środka autobusu mnie nie przekona, bo jestem bez problemu w stanie uwierzyć, że niejeden tam struty i ma biegunkę, a jak trafi na dziecko (bądź na kogoś z drażliwszym jelitem) to nie poradzisz.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:33:11 »
Czy zbierają - nie wiem, może właśnie ktoś srał, ktoś inny uznał za świetny pomysł żeby tym rzucić i tyle. A ten tez był w emocjach bo jak takie rzeczy się dzieją to mógł przerysować i w odbiorze się wydaje że mieli tego gówna na wiadra.

Ale czekaj....
(kliknij)
Za to ja mam kumpla, który mi relacjonował niedawną wycieczkę jego mamy na Węgry i też podobne rewelacje były choć nie tak drastyczne.
Knack is back baby!

Offline ekiera

• I Am Robot
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:35:43 »
A czemu nie ma zdjęcia? Skoro to podróżnik i bloger to zakładam, że bloguje o tym podróżowaniu. Wątpię, aby można było być blogerem podróżniczym bez robienia zdjęć. Skoro jest blogerem, to pewnie ma smartfona, bo to dla blogera rzecz nieodzowna - bo rozumiem, że aparat mógł mieć w luku bagazowym. Przez trzy godziny postoju nawet jednego zdjęcia nie zrobił?

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:39:57 »
Taki z niego bloger podróżnik, że ostatni wpis jest z lipca 2014. A jakie tam są zdjęcia to sam popatrz. Chcesz to pytaj go na priv. Może się bał, może nie ma w naturze klepać zdjęć(patrzą na fotki z bloga całkiem prawdopodobne).
Knack is back baby!

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:43:31 »
Nie wiem jak z blogerowaniem, ale ciężko po bagaż skoczyć, kiedy grupa ludzi na zewnątrz rzuca, pluje, niszczy autokar, sądzę, że opuszczanie pojazdu to głupi pomysł, druga kwestia, może był tak przestraszony, iż nie skupiał się na skrupulatnej dokumentacji jakości kału rzuconego w szybę czy robieniu zdjęć?

Witam wszystkich... Na początku chciałbym dodać, iż nie spodziewałem się takiego odbioru mojej relacji z granicy włosko austriackiej. Jestem wręcz zaszokowany ilością maili jakie otrzymuję od nieznanych mi osób... W związku z setkami pytań chciałbym dodać, iż całe opisane zdarzenie zostało przeze mnie dodane z opóźnieniem, Będąc w podróży niestety nie w każdym hotelu wifi jest standardem. Pragnę przy okazji przeprosić wszystkich, iż nie mam możliwości odpisać każdemu z osobna na zadane pytania. Chciałbym równocześnie uspokoić piszących do mnie - granica, którą Polacy najczęściej przekraczają jadąc do Włoch jest bezpieczna - mam na myśli drogę w kierunku Villach-Tarvisio. Opisana przeze mnie sytuacja miała miejsce na drodze SS 621 w kierunku Parku Narodowego Taury Wysokie. Po przejrzeniu możliwe jak największej ilości informacji podawanych w serwisach newsowych zauważyłem, iż media opisują wyłącznie dramatyczną sytuację na granicach Węgier, Serbii, Macedonii i tych pomiędzy lądem a wyspami w Grecji i we Włoszech. Nie znalazłem żadnej informacji dotyczącej innych granic zachodniej Europy. Będąc również w kontakcie z innymi podróżnikami, pilotami i przewodnikami chciałbym dodać, iż nie tylko te granice opisywane w mediach głównego nurtu są oblegane przez imigrantów. Podejrzewam, iż jest to celowe działanie, które ma na celu nieodstraszania turystów i ochronę własnej turystyki... Odpowiadając również na pytania dotyczące zdjęć, filmów i wszelkiego rodzaju nagrań - nie posiadam takowych. Będąc z turystami i pracując, jako pilot - pierwszym i podstawowym obowiązkiem, jaki na mnie spoczywa jest bezpieczeństwo podróżujących. Mając na pokładzie autokaru pielgrzymkę do Italii, gdzie średnia wieku przekracza 60 rok życia - nie mogę sobie pozwolić by swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem narazić kogokolwiek na jakiekolwiek zagrożenie - a robienie zdjęć było w moim odczuciu zagrożeniem. Ponadto służby ochraniające granice prosiły o zasłonięcie wszystkich okien w autokarze. Ja siedząc na przodzie nie miałem takiej możliwości ze zrozumiałych względów. W razie jakiegokolwiek ataku w pierwszej kolejności zagrożony byłbym ja i kierowcy autokaru - tylko my nie mieliśmy możliwości zasłonięcia szyb. O ile jest możliwość odjechania z pękniętą boczną szybą - o tyle gdyby ktokolwiek cokolwiek rzucił w przednią szybę sytuacja byłaby beznadziejna. Co więcej miałem okazję obserwować pasażerów samochodów osobowych stojących przed nami - większość robiła zdjęcia i ich sytuacja była krytyczna. Nawet gdybym miał możliwość wykonywania zdjęć - nie uczyniłbym tego! Nie jestem pracownikiem tabloidu, ani dziennikarzem na posterunku - i pomimo całej mojej złości i strachu uważam, iż fotografowanie ludzi w tak trudnej dla nich sytuacji życiowej - byłoby, co najmniej nietaktem. Każdy ma własne wartości moralne, którymi się kieruje - nie wątpię, że większość piszących do mnie wykonywałoby na moim miejscu obszerną relację audiowizualną - ja się do tych osób nie zaliczam. I jeszcze raz dodam, że pomimo całej patologii, którą miałem okazję obserwować - nadal chcę wierzyć, że do podobnych zachowań zmusiła tych ludzi sytuacja, w jakiej się znaleźli - i pomimo całego chamstwa, jakiego byłem świadkiem nadal jestem zdania, że Ci ludzie zasługują na szacunek.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2015, 17:46:06 wysłana przez Rolek »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:44:01 »
A jak ja napiszę na fejsiku ze na własne oczy widziałem jak imigranci leczyli raka, to uwierzysz?

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:48:33 »
Po co miałby kłamać? Jakiś spisek międzynarodowy czy każdy, kto ma odmienne zdanie,relacje od Ciebie to kłamca?

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 07, 2015, 17:56:05 »
A jak ja napiszę na fejsiku ze na własne oczy widziałem jak imigranci leczyli raka, to uwierzysz?
Na pewno ta agresja, którą pokazują np w Grecji też jest fejkowa i zmontowali jakieś materiały zupełnie nie z tego miejsca i nie z tego czasu, tylko po to żeby w necie siać zamęt.
http://www.youtube.com/watch?v=hVUECmx-9sg#ws
Tyle dobrze że sami siebie tam piorą :P. Chociaż jakieś nagranie jak szarpią kobietę za włosy i walą jej głową o samochód też dzisiaj widziałem, ale nie chce mi się już szukać :P.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2015, 18:02:16 wysłana przez Blue__ »
Knack is back baby!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 07, 2015, 18:10:18 »
Po co miałby kłamać? Jakiś spisek międzynarodowy czy każdy, kto ma odmienne zdanie,relacje od Ciebie to kłamca?
A dlaczego ja mialbym klamac, serio widziałem jak leczyli raka. Jezeli mi nie wierzysz,  to czy kazdy kto mw odmienne zdanie od twojego to klamca?

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 07, 2015, 18:12:00 »
Gdzie powiedziałem, że kłamiesz? Aktualnie Ty temat ten zacząłeś i ciągniesz w sposób bezsensowny. Gościu napisał relacje swoją i już, o czym ona świadczy? O tym, iż pewna część imigrantów zachowuje się w sposób karygodny i już, czy to oznacza, że każdy tak będzie się zachowywał? Nie, nie świadczy to również o tym, iż należy do nich strzelać.

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 07, 2015, 18:14:30 »
Tu jest wyjaśnione wszystko:

Witam wszystkich... Na początku chciałbym dodać, iż nie spodziewałem się takiego odbioru mojej relacji z granicy włosko austriackiej. Jestem wręcz zaszokowany ilością maili jakie otrzymuję od nieznanych mi osób... W związku z setkami pytań chciałbym dodać, iż całe opisane zdarzenie zostało przeze mnie dodane z opóźnieniem, Będąc w podróży niestety nie w każdym hotelu wifi jest standardem. Pragnę przy okazji przeprosić wszystkich, iż nie mam możliwości odpisać każdemu z osobna na zadane pytania. Chciałbym równocześnie uspokoić piszących do mnie - granica, którą Polacy najczęściej przekraczają jadąc do Włoch jest bezpieczna - mam na myśli drogę w kierunku Villach-Tarvisio. Opisana przeze mnie sytuacja miała miejsce na drodze SS 621 w kierunku Parku Narodowego Taury Wysokie. Po przejrzeniu możliwe jak największej ilości informacji podawanych w serwisach newsowych zauważyłem, iż media opisują wyłącznie dramatyczną sytuację na granicach Węgier, Serbii, Macedonii i tych pomiędzy lądem a wyspami w Grecji i we Włoszech. Nie znalazłem żadnej informacji dotyczącej innych granic zachodniej Europy. Będąc również w kontakcie z innymi podróżnikami, pilotami i przewodnikami chciałbym dodać, iż nie tylko te granice opisywane w mediach głównego nurtu są oblegane przez imigrantów. Podejrzewam, iż jest to celowe działanie, które ma na celu nieodstraszania turystów i ochronę własnej turystyki... Odpowiadając również na pytania dotyczące zdjęć, filmów i wszelkiego rodzaju nagrań - nie posiadam takowych. Będąc z turystami i pracując, jako pilot - pierwszym i podstawowym obowiązkiem, jaki na mnie spoczywa jest bezpieczeństwo podróżujących. Mając na pokładzie autokaru pielgrzymkę do Italii, gdzie średnia wieku przekracza 60 rok życia - nie mogę sobie pozwolić by swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem narazić kogokolwiek na jakiekolwiek zagrożenie - a robienie zdjęć było w moim odczuciu zagrożeniem. Ponadto służby ochraniające granice prosiły o zasłonięcie wszystkich okien w autokarze. Ja siedząc na przodzie nie miałem takiej możliwości ze zrozumiałych względów. W razie jakiegokolwiek ataku w pierwszej kolejności zagrożony byłbym ja i kierowcy autokaru - tylko my nie mieliśmy możliwości zasłonięcia szyb. O ile jest możliwość odjechania z pękniętą boczną szybą - o tyle gdyby ktokolwiek cokolwiek rzucił w przednią szybę sytuacja byłaby beznadziejna. Co więcej miałem okazję obserwować pasażerów samochodów osobowych stojących przed nami - większość robiła zdjęcia i ich sytuacja była krytyczna. Nawet gdybym miał możliwość wykonywania zdjęć - nie uczyniłbym tego! Nie jestem pracownikiem tabloidu, ani dziennikarzem na posterunku - i pomimo całej mojej złości i strachu uważam, iż fotografowanie ludzi w tak trudnej dla nich sytuacji życiowej - byłoby, co najmniej nietaktem. Każdy ma własne wartości moralne, którymi się kieruje - nie wątpię, że większość piszących do mnie wykonywałoby na moim miejscu obszerną relację audiowizualną - ja się do tych osób nie zaliczam. I jeszcze raz dodam, że pomimo całej patologii, którą miałem okazję obserwować - nadal chcę wierzyć, że do podobnych zachowań zmusiła tych ludzi sytuacja, w jakiej się znaleźli - i pomimo całego chamstwa, jakiego byłem świadkiem nadal jestem zdania, że Ci ludzie zasługują na szacunek.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 07, 2015, 18:14:34 »
Gdzie powiedziałem, że kłamiesz? Aktualnie Ty temat ten zacząłeś i ciągniesz w sposób bezsensowny. Gościu napisał relacje swoją i już, o czym ona świadczy? O tym, iż pewna część imigrantów zachowuje się w sposób karygodny i już, czy to oznacza, że każdy tak będzie się zachowywał? Nie, nie świadczy to również o tym, iż należy do nich strzelać.
Czyli wierzysz, że widziałem imigrantów leczacych raka.

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 07, 2015, 18:16:04 »
Nie wiem, a pisałeś o tym na fejsie? Brać po uwagę czyjąś opinię, a wierzyć bezgranicznie to różne kwestie, ale rozumiem, że jak ktoś napisze, iż imigranci to fajni ludzie to należy w to nie wierzyć kategorycznie?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2015, 18:18:09 wysłana przez Rolek »

Online dziki

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 07, 2015, 18:27:05 »
Ja gosciowi wierze. Trzeba miec grande cojones, zeby cos takiego napisac i podpisac sie pod tym nazwiskiem. Biorac pod uwage latwosc osadzania w necie to pewnie polowa co do niego napisala to go zwyzywala od rasistow, cebularzy, islamofobow i innej kupy. Ton jego wypowiedzi to nie jest jakies pitu-pitu wygolonego skina, nie jest agresywny, on po prostu zrelacjonowal co sie stalo i jeszcze sie ich stara na koniec zrozumiec. Respekt!
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline ekiera

• I Am Robot
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 07, 2015, 19:45:09 »
Taka dlugo odpowiedz napisalem I nie ma jej... Tl;dr: on zobaczyl umazanie kupa po wyjsciu z autokaru (bo byl wymazany od zewnatrz), wiec teoria, ze fotek nie dalo sie strzelic, mnie nie przekonuje. Chociazby dla ubezpieczyciela kierowca winien je zrobic.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 07, 2015, 19:57:25 »
Łatwiej sobie wytłumaczyc szał zestresowanych uchodźców niż stres faceta przy takiej akcji i że nie zrobił fotek... ekiera troll ;)
Knack is back baby!

Online dziki

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 07, 2015, 20:37:26 »
spieszmy sie kochac fajne topiki. tak szybko odchodza ;)
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 07, 2015, 21:36:34 »
A dlaczego ja mialbym klamac, serio widziałem jak leczyli raka. Jezeli mi nie wierzysz,  to czy kazdy kto mw odmienne zdanie od twojego to klamca?
Zasadnicze pytanie, czy wyleczyli, bo leczyć to praktycznie wszyscy potrafią, tylko coś im średnio wychodzi wyleczenie.
Knack is back baby!

Online Rolek

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 07, 2015, 21:40:07 »

budda

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 08, 2015, 00:16:31 »

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 08, 2015, 08:38:54 »
Było przed weekendem (i w weekend) być na Węgrzech - Mamuna była i trochę mi opowiadała jak ci wspaniali i kochani imigranci rzucali kamieniami w samochody, rozrzucali żywność czy najzwyczajniej w świecie darli mordę i się awanturowali.

Gdyby moje miasto tak wyglądało, straciłbym wszystko, nie miałbym gdzie pójść, przerzucany od jednego urzędnika do drugiego bez chęci pomocy, w państwie, które chce cię wysłać z powrotem, kilka miesięcy w drodze to też bym był wkurwiony i mógłbym pokrzyczeć, a nawet czymś rzucić. Ale wiadomo, to wszystko #firstworldproblems. Tacy z was kurwa chrześcijanie. :)

Ty tak na serio???? Poważnie dla Ciebie to jest wytłumaczenie tego co się dzieje? I poważnie jesteś takim Idiotą?  To jedź tam kurwa im pomagać Cwaniaku, a nie siedzisz na duspku i bzdury na necie wypisujesz
A teraz wklej mi zdjęcie tych uchodźców i pokaż mi tez takie fajniutkie zdjęcie Matki z Dzieckiem
Bo w tym przypadku raczej sami mężczyźni się dobijają do granic.

Jak są tac y wkurwieni etc Czego nie zrobią porzadku we własnym kraju?
Może jeszcze te filmy, w którym wyrzucają jedzenie od Ludzi tez jest zmontowane?

A może ci pokazać pewne dzielnice na ślasku jak wyglądają? I zadam ci pytanie co z tymi biednymi Rodzinami
Jak chcesz taki być zajebisty jedź tam i pomagaj.

Kurwa Europa stała się krajem Pizd. Czekam, aż wam te pizdy wyjdą bokiem :)

Starałem się trzymać z daleko od takich tematów ale dzisiaj się mocno uśmiałem i musiałem coś napisać. Każdy z nas wie co się stało z takimi krajami jak Iran czy Afganistan. Wystarczy spojrzeć wstecz i zobaczyć co było w latach 70 a co jest tam teraz.
A jak wy myślicie, że Oni tu się wpierdalają aby ciężko pracować no to gratuluje wam mózgów

PS. Nie jestem katolem. Religia to samo zło i mamy tutaj tego przykład
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2015, 08:42:19 wysłana przez biomedic »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 08, 2015, 09:26:34 »
Jedynym rozsadnym wyjsciem (moim zdaniem) byloby zamkniecie granic (szczelne), i przyjmowanie tylko ludzi z obozow dla uchodzcow. Kazdego kto przekroczyl granice nielegalnie - deportowac. Szczegolnie ze wiekszosc z tych przekraczajacych granice nielegalnie nie posiada zadnych dokumentow, nic o nich nie wiadomo, carta blanca - a na przekroczenie granicy musieli miec ogromne - jak na kraje ogarniete wojna - pieniadze. To ludzie w obozach dla uchodzcow potrzebuja najpilniej pomocy a nie ktos, kto przejezdza przez Polske tranzytem, bo tutaj nie bedzie sie zatrzymywal bo nie ma po co.
Zamknac granice Unii, statki z przemytnikami zawracac sila tam skad przybyly (to w koncu przemyt ludzi! wyciaganie ludzi z takich szalup tylko nakreca biznes, bo zamiast pakowac do lodki 20 osob mozna wpakowac 200, bo glupi Europejczycy przeciez pomoga i wyciagna ich 3 km za wodami terytorialnymi), pokazac ze nie ma wstepu dla NIELEGALNYCH uchodzcow. Bo obecnie sytuacja jest taka, ze w obozach dla uchodzcow za setki tysiecy ludzi, ale pomaga sie nie im, tylko tym, ktorzy nielegalnie dostali sie na teren UE. Wielka Brytania jako pierwsza pokazala ze ma jaja i zapowiedziala taki system pomocy uchodzcom.
I jeszcze jedno - zasilki tak, ale tylko dla ludzi asymilujacych sie, chodzacych na kursy nauki jezyka, przyuczajacych sie do pracy, aktywnie wykazujacych, ze chca byc czescia spoleczenstwa. Pozostali - zero zasilkow, zero pomocy ze strony panstwa.
I zadnego poblazania dla "tradycji" w ktorej kobieta nie moze pracowac bo cos tam, facet nie moze czegos robic bo cos innego. Jesli im nie odpowiada kultura europejska, to jest jakies 130 innych krajow na swiecie, gdzie moga sie udac.
W pracy mialem interesujacy przyklad - nie wchodzac w szczegoly, pracuje ze mna miedzy innymi troche ludzi z krajow arabskich, w tym i tych ogarnietych teraz wojna. Jakis czas temu zatrudnili kolesia z Egiptu, przeszedl szkolenie po czym przyznano mu zmiane, ktora mial zaczynac o 6 rano - chodzilo o obsluge rynku Bliskiego Wschodu. A on, ze nie moze, bo wdg jego religii to o 6 rano on odmiawia swoje modlitwy i moze zaczynac prace o 7 rano. Rozmowa z HR i tego samego dnia koles nie pracowal i firma anulowala mu papier, ktory pozwalal mu przebywac legalnie w Irlandii. I nagle nastepnego dnia okazalo sie, ze jednak religia przestala mu magicznie przeszkadzac w zaczynaniu zmiany o 6 rano i w sumie "no problem". Niestety bylo nieco za pozno - z tego co wiem, to w rozmowie z HR wyzywal od rasistow, twierdzil ze przesladuja go ze wzgledu na jego wyznanie itp itd. No ale korpo jest amerykanskie.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 08, 2015, 09:36:05 »
Islamska dzicz z Afryki pluje Europie w twarz a Europa się uśmiecha i mówi że to deszcz pada. Mają gdzieś prawo, robią co chcą, są bezkarni, a stosowne służby boją się zareagować bo będą oskarżone o rasizm.

Tyle tylko że nie można zniżać się do poziomu tej dziczy, jak w tym  blogu który podlinkował Simplex. Uważam że powinno się emigrantom pomóc, w końcu strata domu i całego dobytku to coś naprawdę strasznego czego nie umiem sobie wyobrazić. Ale nie w ten sposób. Nie tak że nikt nic nie wie, wszyscy się boją i zasypują problem workami ojro, zgadzając się na wszystko czego rozwydrzona dzicz chce. Jeśli ci z dziczy chcą zostać obywatelami socjalistycznej Ujni Jewropejskiej to powinni się asymilować, dołączać do szczęśliwej, tęczowej, współnej i pozytywnej europejskiej społeczności a nie podkreślać swoją odmienność.

Edit: Sialala, plus milion.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 08, 2015, 09:47:49 »
Popieram

Chcą tu być to proszę bardzo, ale muszą sie dostosować. Żadnych meczetów etc.

Tak jak pisałem wyżej, EU stało się taką Pizdeczką

Online Kajtek_bez_Majtek

• Stały bywalec
  • 900p. and proud
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 08, 2015, 09:55:12 »
Dziki jaka odwage. Wiekszosc komentow w polskim necie to wyzywanie tych ludzi od bydla i dzika radosc ze umieraja. Pod niusem o 71 osobach uduszonych w tirze festiwal radosci z tego powodu, zdjecie utopionego 3 latka? To samo. Grupa na fejsie ktora w opisie ma "kula w leb" dla emigranta ma tysiace lajkow. Wlasnie jako narod uniewaznilismy prawo Godwina bo naprawde brzmimy jak jakis ochotniczy zaciag do SS. Zreszta zuwazyl juz to czlowiek co zalozyl bloga freikops polen. Kurwa polska tolerancja.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 08, 2015, 10:05:54 »
Zeby nie bylo - ja nie mam nic przeciwko meczetom - tak samo jak zadnym innym kosciolom. Ale Europa to nie tylko koordynaty geograficzne, ale i kultura - czyli miedzy innymi tolerancja dla innych, poszanowanie dla prawa obowiazujacego w danym kraju i - jakkolwiek smiesznie by to nie brzmialo obecnie - kult pracy.

Jadac do kraju arabskiego przeczytalem najpierw jakie prawa i zwyczaje tam obowiazuja, zeby nie urazic gospodarzy jakims zachowaniem, ktore mi moze wydawac sie normalne, ale przez nich mogloby byc nieakceptowalne. I tego samego oczekuje od kazdego, kto przyjezdza do Europy. Dostosowania do zwyczajow wiekszosci.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 08, 2015, 10:08:26 »

Jadac do kraju arabskiego przeczytalem najpierw jakie prawa i zwyczaje tam obowiazuja, zeby nie urazic gospodarzy jakims zachowaniem, ktore mi moze wydawac sie normalne, ale przez nich mogloby byc nieakceptowalne. I tego samego oczekuje od kazdego, kto przyjezdza do Europy. Dostosowania do zwyczajow wiekszosci.

Dokładnie i dlatego się dziwie postawy mediów etc Że w ogóle tego faktu nie poruszają

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 08, 2015, 11:21:35 »
Sialala, biomedic plus sto, to wynika z faktu, ze jadąc do nich lepiej nać te prawa, bo jeszcze rękę upierdola albo wpakuje na 2 lata do więzienia. A do bólu pizdeczkowa EU nie zrobi nic, baseny dostosuje do ich wymogów zakazując kąpieli w majtach, wiec po co maja nas szanować.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 08, 2015, 11:38:42 »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 08, 2015, 11:42:13 »
Fajny blogasek http://freikorpspolen.tumblr.com

Mocne ale prawdziwe.

O, Rasa Panów przerobiła na emigrantów swoje materiały o konsolowcach.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 08, 2015, 11:42:42 »
Strzelać to nie, ale zapakować na statki i wywieźć do ojczystego kraju, jak najbardziej.

Offline ekiera

• I Am Robot
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 08, 2015, 11:51:16 »
Łatwiej sobie wytłumaczyc szał zestresowanych uchodźców niż stres faceta przy takiej akcji i że nie zrobił fotek... ekiera troll ;)
Chyba żartujesz, ja nie tłumaczę nikogo z niczego, ja po prostu w tej historii widzę dziury jak w płocie węgiersko-serbskim.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 08, 2015, 12:17:41 »
Ty tak na serio???? Poważnie dla Ciebie to jest wytłumaczenie tego co się dzieje? I poważnie jesteś takim Idiotą?  To jedź tam kurwa im pomagać Cwaniaku, a nie siedzisz na duspku i bzdury na necie wypisujesz
A teraz wklej mi zdjęcie tych uchodźców i pokaż mi tez takie fajniutkie zdjęcie Matki z Dzieckiem
Bo w tym przypadku raczej sami mężczyźni się dobijają do granic.

Ha, niby uchodźcy, a 75% to mężczyźni

Mężczyźni są, po pierwsze, najbardziej zagrożeni śmiercią na terenach objętych wojną. Czy to przez uwięzienie i tortury, czy przez pobór/wcielenie do którejś z armii. Mężczyznom najłatwiej jest się przedostać, bo są najsilniejsi i łatwiej im znieść ekstremalną podróż. Mężczyźni najczęściej dysponują pieniędzmi w rodzinie (nazywamy to patriarchalizm). Mężczyźni najłatwiej zarobią (tak, tak) dzięki czemu będą mogli przesłać rodzinie i np. wykupić swoją siostrę i żonę z niewoli albo dać łapówkę lekarzowi, by przyjął matkę do szpitala.

Mężczyźni są agresywni i roszczeniowi

Ci ludzie walczą o przetrwanie, zdeterminowanie swojego losu (i swoich dzieci) na najbliższe dekady. A to może powodować, że niektórzy z policjantów Victora Orbana nie usłyszą proszę i dziękuję z ust człowieka, który ledwo nie udusił się w ciężarówce albo szedł pieszo ileś setek kilometrów. Internet pełen jest krzyków i awantur Polaków, którzy, co za skandal, musieli stać dłużej w kolejce do urzędu albo że się spóźnił im pociąg. A teraz wyobraźcie sobie, że zamiast urzędu albo pociągu macie wojnę w Syrii i tułaczkę, w której część waszej rodziny właśnie morze wyrzuca martwych na brzeg. Ci ludzie walczą o własne życie. Nie trudno się im dziwić, że nie spuszczają głowy po sobie, apatycznie czekając na pomoc np. od hen, hen gdzieś tam polskiego rządu. Jeśli, mówiąc wprost, nawet drąc ryja nie dostają pomocy, to jak myślisz, dostaną ją, gdy będą milczeć? No więc dlatego jeszcze bardziej drą ryja.
https://galopujacymajor.wordpress.com/2015/09/06/osiemnascie-memow-o-muzulmanskich-uchodzcach-malo-zdjec/

Od siebie dodam, że migracje to do siebie mają, że większość to mężczyźni.

A może ci pokazać pewne dzielnice na ślasku jak wyglądają? I zadam ci pytanie co z tymi biednymi Rodzinami
Jak chcesz taki być zajebisty jedź tam i pomagaj.

Skąd ta pewność, że nie pomaga?

Chcą tu być to proszę bardzo, ale muszą sie dostosować. Żadnych meczetów etc.

Nie wiem skąd jesteś, ale generalnie w Europie nikt nikomu nie zabrania wierzyć w cokolwiek, więc może ty się dostosuj.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 08, 2015, 12:24:28 »
Przecież oni dostosowują się. Mało to dzielnic w miastach, które są dostosowane do nich, a policja boi się tam zaglądać?

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 08, 2015, 12:29:06 »
Znowu mit. Oczywiście są pod Paryżem dzielnice, do których bałbym się wejść, ale znacznie więcej jest dzielnic, w których muzułmanie normalnie kooegzystują z resztą społeczności i nikogo nie chcą nadziewać na pal. Polecam wybrać się do Londynu.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname