Autor Wątek: Imigracja i islam - dyskusja ze spoilerami  (Przeczytany 152046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
Imigracja i islam - dyskusja ze spoilerami
« dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:00:29 »

Gdzie jest wątek o imigracyjnej dramie?

pozdr
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2015, 12:31:32 wysłana przez Emiel »
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
Odp: Imigracja i islam - dyskusja ze spoilerami
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:10:34 »
Było przed weekendem (i w weekend) być na Węgrzech - Mamuna była i trochę mi opowiadała jak ci wspaniali i kochani imigranci rzucali kamieniami w samochody, rozrzucali żywność czy najzwyczajniej w świecie darli mordę i się awanturowali. I jakoś większość z nich to chłopcy w wieku poborowym. To chyba nawet ma swoją nazwę w Islamie - walka przez zasiedlenie. Mówią i piszą o tym nawet europejscy islamiści, ale to wiadomo: Paranoja.

Znajomi z Francji też jakoś popadli w te masową paranoję.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:12:50 »
Śmieszne w ch*j.

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:17:56 »
Jesli paranoja ma poparcie w wydarzeniach w rzeczywistosci dzielonej z innymi ludzmi to za duzo w niej z paranoi nie ma:)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:22:34 »
Go on Screwball przyjmuj ich do swojego domu, jak będziesz ich utrzymywał i za nich odpowiadał masz moje błogosławieństwo.

Offline dziki

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:29:49 »
ale z perspektywy Polski problem jest znikomy. Europa wschodnia to tylko tranzyt. Socjal nie puszcza. Jak ktos nie wie z czym jedza sie ci imigranci to polecam zobaczyc jak to wyglada po kilkunastu latach:

https://www.youtube.com/watch?v=2sJ7eMUBBzc

Chociaz z perspektywy Holandii to i tak jest wciaz bardzo lajtowo. Jak ktos chce hardkory to polecam obejrzec tych "zadomowionych na swoim" immigrantow w Danii, Szwecji, UK.

@Screwball:
a fajny watek jest tu:

https://www.facebook.com/brakironii

p.s.
wszystkim zainteresowanym i chcacym sie "zintegrowac" w Amsterdamie sluze pomoca. Najlepsza jest empiryczna weryfikacja swoich pogladow :)
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:36:31 »
ale z perspektywy Polski problem jest znikomy.

Ależ nie, Polska i Polacy najbardziej na świecie znają się na islamie, bo przecież tyle tutaj tych meczetów i terrorystów ;)

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:42:03 »
U nas muzułmanie są tak zagubieni, że używają za mocnych ładunków i niechcący burzą meczety. Dlatego tam mało osób poszło referendować, bo wiele komisji miało być w meczetach, które już nie istnieją.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:46:43 »
Było przed weekendem (i w weekend) być na Węgrzech - Mamuna była i trochę mi opowiadała jak ci wspaniali i kochani imigranci rzucali kamieniami w samochody, rozrzucali żywność czy najzwyczajniej w świecie darli mordę i się awanturowali.

Gdyby moje miasto tak wyglądało, straciłbym wszystko, nie miałbym gdzie pójść, przerzucany od jednego urzędnika do drugiego bez chęci pomocy, w państwie, które chce cię wysłać z powrotem, kilka miesięcy w drodze to też bym był wkurwiony i mógłbym pokrzyczeć, a nawet czymś rzucić. Ale wiadomo, to wszystko #firstworldproblems. Tacy z was kurwa chrześcijanie. :)

"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:48:31 »
No tak, rozpierdalanie mienia publicznego i zastraszanie ludzi, to najlepszy sposób, żeby jednak ich popchnęli dalej x].

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:49:10 »
Chyba nie skumałeś.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:52:52 »
A to nie Ty Blue rozważałeś za lanie po mordzie za nazywanie dziecka "bachorem"? Bo zrzucenie w okolice takiego dziecka bomby pewnie jest nawet bardziej wstrząsające.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:57:34 »
A to nie Ty Blue rozważałeś za lanie po mordzie za nazywanie dziecka "bachorem"? Bo zrzucenie w okolice takiego dziecka bomby pewnie jest nawet bardziej wstrząsające.
Zasadnicza różnica.
Ja rozważałem lanie po mordzie JBzP który nazwał moje dziecko bachorem i mnie cały czas podburzał w dyskusji.
Żeby sytuacja była porównywalna, to Emiel by musiał obrazić moje dziecko, ja walnąłbym Simplexa, a potem wyrzucił herbatkę z meliską podaną przez Szczawego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2015, 12:59:25 wysłana przez Blue__ »

• I Am Robot
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:58:30 »
Gdyby moje miasto tak wyglądało, straciłbym wszystko, nie miałbym gdzie pójść, przerzucany od jednego urzędnika do drugiego bez chęci pomocy, w państwie, które chce cię wysłać z powrotem, kilka miesięcy w drodze to też bym był wkurwiony i mógłbym pokrzyczeć, a nawet czymś rzucić. Ale wiadomo, to wszystko #firstworldproblems. Tacy z was kurwa chrześcijanie. :)
Ze mnie nie, więc proszę mnie do tego nie podłączać. Poza tym jestem szeroko znany ze swojej nienawiści do innych ras oraz ze zdania, że należy ich wszystkich powystrzelać dla świętego spokoju. Ale spoko, mam świetny przykład:

Wracasz z żoną i córką z wakacji, przejeżdżasz przez Węgry i trafiasz na grupę imigrantów. Pełen współczucia dajesz kilka batoników córce by dała innym dzieciom. Córka otwiera okno, próbuje dać batony, wtedy podbiega dorosły, uderza ją w rękę i pluje jej w twarz. Na koniec obrzucają twój samochód śmieciami, kamieniami i butelkami. Rozumiem, że wysiadasz i podajesz każdemu rękę z litością kiwając głową, bo przecież kraj w ruinie to mogą robić co im się podoba?

Man, nawet za miliard lat nie dojdziemy w tej kwestii do jakiegokolwiek porozumienia. Osobiście uważam, że człowiek nie bydlę i powinien umieć nad sobą panować.

Ze Screwballem to już w ogóle nawet nie podejmuję dyskusji, bo on wszędzie był i wszystko widział na własne oczy.

To jeszcze z życia pamiętam jak matka dzwoniła z Włoch podczas zamieszek imigrantów pracujących (powinno być raczej "pracujących") dla spedytorów. Kamienie i podpalanie ciężarówek? Luzik, przecież mają trudne warunki, to mogą. Nespa?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2015, 13:01:59 wysłana przez Pikacz_ »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:58:55 »
Go on Screwball przyjmuj ich do swojego domu, jak będziesz ich utrzymywał i za nich odpowiadał masz moje błogosławieństwo.

Postulat przyjęcia uchodźców jest postulatem adresowanym w kierunku państwa polskiego, a nie jego obywateli. Gdyby każdy postulat adresowany w kierunku państwa polskiego, oznaczać miał jego realizację przez postulującego, to ? tego narodu powinno osobiście walczyć z Putinem, 5/6 osobiście kłaść asfalt na drogach, a 9/10 udostępniać w domu łóżka szpitalne. Chcesz lepszej służby zdrowia, to se ją sobie zrób w przedpokoju. Nie wspominają już o tych, co postulują, aby kobiety zamiast aborcji jednak rodziły niechciane dzieci. Po to właśnie płaci się podatki, żeby to państwo, przez swe instytucje, skutecznie realizowało postulaty własnych obywateli.

https://galopujacymajor.wordpress.com/2015/09/06/osiemnascie-memow-o-muzulmanskich-uchodzcach-malo-zdjec/
psn - Skrubolski

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:01:16 »
Różnica polega na tym, że "wszyscy" chcemy lepszą służbę zdrowia, autostrady itp, a ja tych uchodźców tu nie chcę, ty chcesz. To mówię ok - bierz odpowiedzialność na siebie.  Jak dla mnie to i tak jest przesadna uprzejmość z mojej strony.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:04:00 »
Wracasz z żoną i córką z wakacji, przejeżdżasz przez Węgry i trafiasz na grupę imigrantów. Pełen współczucia dajesz kilka batoników córce by dała innym dzieciom. Córka otwiera okno, próbuje dać batony, wtedy podbiega dorosły, uderza ją w rękę i pluje jej w twarz. Na koniec obrzucają twój samochód śmieciami, kamieniami i butelkami. Rozumiem, że wysiadasz i podajesz każdemu rękę z litością kiwając głową, bo przecież kraj w ruinie to mogą robić co im się podoba?
Nie, wkurwiam się i reaguję. Ale nie wyciągam ogólnych wniosków i nie patrzę z pogardą na ludzi, którym zabrano wszystko bo im się akurat ulało. I nie piszę na forach o wojnie przez zasiedlenie, bydłu, dziczy z Afryki i innych równie wartościowych opinii.

Różnica polega na tym, że "wszyscy" chcemy lepszą służbę zdrowia, autostrady itp, a ja tych uchodźców tu nie chcę, ty chcesz. To mówię ok - bierz odpowiedzialność na siebie.  Jak dla mnie to i tak jest przesadna uprzejmość z mojej strony.
Paciorek zmówiony? Biblia poczytana dziś już? Kilka wypowiedzi Jezusa polecam uwadze. Chrześcijaninie.

• I Am Robot
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:10:16 »
I nie piszę na forach o wojnie przez zasiedlenie, bydłu, dziczy z Afryki i innych równie wartościowych opinii.
A to akurat nie mój osobisty tekst, ale paru muzułmanów mieszkających w Europie.

Moje zdanie jest takie, że nie trzeba palić kasą na imigrantów i mamy wystarczająco dużo wewnętrznych problemów żeby dokładać i zajmować się czyimiś. Kiedyś już pisałem, że każdą mniejszość postrzegasz przez najbardziej radykalny odłam - pozwól, że będę sobie generalizował jak będę chciał. :)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:11:58 »
Kiedyś już pisałem, że każdą mniejszość postrzegasz przez najbardziej radykalny odłam - pozwól, że będę sobie generalizował jak będę chciał. :)
Pozwól, że będę sobie nazywał to idiotyzmem.

Offline wojteq

• Badass
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:12:37 »
Smakowicie się robi - będę obserwował  :D

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:12:50 »

Rozumiem Blue, że działasz na zasadzie zero-jedynkowej, ale pokaż w którym konkretnie momencie napisałem, że chcę? Zwracam raczej uwagę na kretyńską histerię, która zapanowała w kraju islamskiej paranoi, pomimo że problem islamski jest tu zupełnie nieznaczący (naprawdę kilka tysięcy uchodźców niczego nie zmieni). Nie oznacza to jednak, że kocham islam.

pozdr
psn - Skrubolski

• I Am Robot
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:16:07 »
Pozwól, że będę sobie nazywał to idiotyzmem.
I masz do tego pełne prawo - nie zamierzam ci go odbierać czy coś. Tylko tak samo jak ja mam przeginkę w jedną stronę, tak samo ty masz w drugą. Nasze idiotyzmy nie leżą wcale tak daleko do siebie.

Offline dziki

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:18:44 »

jak rzeczywiscie uciekasz przed wojna i jestes de facto "w gosci" to siedzisz po cichu, calujesz po raczkach siedzac w 8ke w namiocie, bo masz dach nad glowa, jedzenie i nie pekasz, ze w kazdej chwili mozesz dostac w czape. I nie robi ci roznicy czy siedzisz na Wegrzech, w Grecji, czy w Niemczech. Po prostu cieszysz sie, ze zyjesz bez strachu. Ogladnij sobie jak oni chetnie przyjmuja pomoc. Ich celem sa bogate kraje Zachodniej Europy.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:21:06 »

jak rzeczywiscie uciekasz przed wojna i jestes de facto "w gosci" to siedzisz po cichu, calujesz po raczkach siedzac w 8ke w namiocie, bo masz dach nad glowa, jedzenie i nie pekasz, ze w kazdej chwili mozesz dostac w czape. I nie robi ci roznicy czy siedzisz na Wegrzech, w Grecji, czy w Niemczech. Po prostu cieszysz sie, ze zyjesz bez strachu. Ogladnij sobie jak oni chetnie przyjmuja pomoc. Ich celem sa bogate kraje Zachodniej Europy.

Rozumiem, że uciekałeś przed wojną i wiesz jakie emocje targają człowiekiem. Czy może gadasz od rzeczy?

• I Am Robot
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:22:52 »
Rozumiem, że uciekałeś przed wojną i wiesz jakie emocje targają człowiekiem.
A ty?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:24:34 »
Rozumiem, że uciekałeś przed wojną i wiesz jakie emocje targają człowiekiem.
A ty?
Nie, ale wyobrażam sobie, że po czymś takim jesteś w stanie nie kontrolować swoich emocji. Wiesz, PTSD i te sprawy.

• I Am Robot
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:30:35 »
Czyli tak samo jak my opierasz się na gdybaniu. Jak pisałem: Nasze idiotyzmy nie leżą tak daleko od siebie.

A ja ci jeszcze raz napiszę: Z opisu osoby, która tam była i jest cholernie tolerancyjna (możesz Vramina zapytać) jakoś nie wyglądało żeby byli zastraszeni. Osoba zastraszona pluje w twarz, rzuca żywnością i kamieniami w przejeżdżających ludzi? Osoba zastraszona nie przyjmuje pomocy i krzyczy, że do Niemiec to nawet na piechotę pójdzie? Albo jak wczoraj (AFAIR) wystawia za burtę małe dzieci i grozi, że je utopi jak cofną statek?

Nie wiem jak inaczej nazwać narażanie na śmierć niewinnych dzieci, jak właśnie zezwierzęceniem. Choć nawet i zwierzęta nie narażają młodych tylko starają sie je bronić. W jakim pokręconym umysle zrodził się pomysł żeby tak zagrozić ochronie wybrzeża Włoch?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:30:41 »

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:40:33 »
Nie wiem jak inaczej nazwać narażanie na śmierć niewinnych dzieci, jak właśnie zezwierzęceniem. Choć nawet i zwierzęta nie narażają młodych tylko starają sie je bronić. W jakim pokręconym umysle zrodził się pomysł żeby tak zagrozić ochronie wybrzeża Włoch?

Wybacz, ale trudno mi w to uwierzyć w obecnym klimacie dezinformacji i histerii antyislamskiej. Jestem skłonny uwierzyć w to, że ktoś wyciągał dziecko, żeby chociaż je wzięli, a jakiś kłamliwy kutas w ten sposób opisał to zajście i poszedł "news". Tak jak ten o rzekomym bojowniku ISIS wśród uchodźców.

Offline pamPErSo

• Badass
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:46:18 »
Tam wcześniej było strasznie dramatyczne foto strasznie dramatycznie zniszczonego miasta tylko że ci ludzie ni prącia nie wyglądają jak uchodźcy np. kurdyjscy z czasów wójka Saddama. 
W Polsce i tak nie musicie się ich obawaiać bo oni i tak chcą dalej na zachód, a jak się nie da to pewnie spory odsetek wybierze powrót. 

• I Am Robot
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:48:53 »
Wybacz, ale trudno mi w to uwierzyć w obecnym klimacie dezinformacji i histerii antyislamskiej.
Dlatego też piszę o tym cały czas, że ja jadę w jedną a ty w drugą stronę. Może mam fobię, a ty jesteś bezkrytycznie i przesadnie otwarty.

Masz całość: http://www.dailymail.co.uk/news/article-105630/Refugees-allowed-Italy-threat-drown-babies.html

Nie wiem na ile wiarygodny jest Daily Mail, ale ta informacja w różnej formie krąży.

EOT dla mnie. Spadam robić coś bardziej produktywnego niż przytaknie się po noskach w Internetach. Lego 75101 właśnie przyjechało. :)

W Polsce i tak nie musicie się ich obawaiać bo oni i tak chcą dalej na zachód, a jak się nie da to pewnie spory odsetek wybierze powrót. 
No to raczej wiadomo. Tylko, że mój świat nie zamyka się na Polsce i jednak planuję jakieś wakacje. ;)

Offline dziki

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:49:38 »
Rozumiem, że uciekałeś przed wojną i wiesz jakie emocje targają człowiekiem. Czy może gadasz od rzeczy?

Ok, czyli ja nie mam prawa sobie wyobrazac jak powinni sie zachowywac, ale ty masz prawo sobie wyobrazac, ze ich zachowanie jest ok. No gratuluje logiki :)
Napisz moze gdzie jest granica tolerancji, bo to ze jak krzycza, sa agresywni i rzucaja kamieniami to juz wiemy, ze jest dopuszczalne.
W przeciwienstwie do ciebie temat tego typu emigrantow poniekad przerobilem na wlasnej skorze jak postanowilem wynajac pokoj "Holendrowi" z Surinamu. To dawna kolonia wiec oni mowia po holendersku i moga bardzo latwo dostac holenderski paszport. Problem byl taki ze nie byl on jakos szczegolnie chetny do pracy, wolal za to siedziec w domu, brac nowe iPhony z taryfa "all-in" u kolejnych dostawcow i nie placic rachunkow. Po czasie zreszta stwierdzil, ze nie bedzie tez placil za pokoj, a ze mu sie tu podoba to sobie zostanie. Od czasu do czasu wyniosl sobie z domu cos mojego. No po prostu najlepsze 6 miesiecy mojego zycia :D
Takze tak jak pisalem; polecam doswiadczenia empiryczne, bo najlatwiej krytykowac czytajac jednym glosem piszace politycznie poprawne media. A ze cos z tymi politycznie poprawnymi mediami jest nie tak to pokazuja statystyki:

www.gatestoneinstitute.org/6381/szwecja-zachodnia-stolica-gwaltu

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:51:47 »

Wybacz, ale trudno mi w to uwierzyć w obecnym klimacie dezinformacji i histerii antyislamskiej. Jestem skłonny uwierzyć w to, że ktoś wyciągał dziecko, żeby chociaż je wzięli, a jakiś kłamliwy kutas w ten sposób opisał to zajście i poszedł "news". Tak jak ten o rzekomym bojowniku ISIS wśród uchodźców.
http://www.youtube.com/watch?v=36Psyly9VYk#ws
A ten co chciał dobrego zrobić rzucając kobietę z dzieckiem na tory? Lepsza pozycja negocjacyjna?

Offline dziki

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 07, 2015, 13:56:23 »
A ten co chciał dobrego zrobić rzucając kobietę z dzieckiem na tory? Lepsza pozycja negocjacyjna?

rasizm, ksenofobia, islamofobia, brak tolerancji i znieczulica tych policjantow poraza. USUN TO! ;)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 07, 2015, 14:06:03 »
Czyli tak samo jak my opierasz się na gdybaniu.

Czekaj, ja byłem wszędzie i wszystko wiem, to zaraz ci wytłumaczę jak jest ;)

A serio to skoro polegamy tylko na newsach, które nigdy nie są obiektywne, warto sobie chociaż zdać sprawę ze skali. Wśród uchodźców, tak jak w każdej społeczności, zdarzają się debile. Nie mam zamiaru ich tłumaczyć. To debile. Natomiast postrzeganie całej społeczności przez ten debilny pryzmat jest... no cóż, debilne. Czy w Polsce mieszkają tylko same Macierewicze? A tak właśnie media pokazują nam muzułmański świat od kilkunastu lat. Aż mi się ładnie rymnęło ;)

pozdr
psn - Skrubolski

Offline dziki

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2015, 15:07:20 »
@Screwball:

masz racje. Sam osobiscie znam muzulmaninow, o ktorych zlego slowa powiedziec nie moge. Wiekszosc tych osob nie jest debilami jak to okresliles. Czyli mowimy o mniejszej czesci mniejszosci.
Dam sobie tez reke uciac, ze w US wiekszosc murzynow to uczciwi i porzadni obywatele. Niestety sa wsrod nich rowniez debile. I to statystycznie calkiem sporo ich jest. Dla przykladu jak mniejszosc (w US jest 13% czarnych) moze popelniac duzo wiecej morderstw niz cala reszta:

https://www.fbi.gov/about-us/cjis/ucr/crime-in-the-u.s/2013/crime-in-the-u.s.-2013/offenses-known-to-law-enforcement/expanded-homicide/expanded_homicide_data_table_3_murder_offenders_by_age_sex_and_race_2013.xls

I prosze mi nie wyskakiwac na mnie z rasizmem. I ze to nie wina rasy, a biedy, braku edukacji, czy jeszcze jakiejs innej myszki miki.
Morderstwo jest morderstwem, nie ma dla tego usprawiedliwienia i niewazne kto je popelnil, powinno byc traktowane tak samo.
W politycznej poprawnie Europie takich statystyk sie pewnie jeszcze dlugo nie doczekamy.
W politycznej poprawnie Europie sa pokazowe procesy przeciwko islamofobii, czy innej nienawisci rasowej pietnujace paru bialych debili.
Czekam, az w koncu przeczytam w politycznie poprawnej gazecie, ze takie same procesy sa prowadzodzone przeciwko nawolujacym do nienawisci islamskim debilom:

https://youtu.be/qZ-QX8LuKHA?t=25

ktorzy robia to stojac naprzeciw policjantow i wszystko jest ok.
Pytanie pozostaje wiec jak ty chcesz rozroznic debila od normalnego?

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 07, 2015, 16:17:52 »
Czy ja dobrze widze, blu z kutasikiem juz ma >8k postów na nowym koncie? Jak, kiedy?

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 07, 2015, 16:33:01 »
Bloomberg donosi, że Węgry uchwaliły prawo pozwalające karać więzieniem nielegalnie przekraczających granicę  - ma wejść podobnież od 15 września. Chyba liczy, że do tego czasu wszyscy wyjadą.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 07, 2015, 16:34:06 »
Czy ja dobrze widze, blu z kutasikiem juz ma >8k postów na nowym koncie? Jak, kiedy?
Popatrz kto ma 46k x].

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 07, 2015, 16:46:50 »
Ho, ho ho!
Człowiek idzie do pracy, gdzie nie ma czasu zajrzeć na "foruma". Wraca do domu, a tu taki "diament" wśród tematów znajduje ;)
Fajnie się obserwuje np. Pikacza, który co dało się zauważyć po powrocie raczej niewiele się udzielał na forum, aż tu nagle ...... (oczywiście w pozytywnym znaczeniu)

Chyba trzeba podziękować "kapitanowi sucharowi" za temat:
Thx Screwball ;)