Autor Wątek: Xbox Live Arcade - Co polecacie?  (Przeczytany 35521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Xbox Live Arcade - Co polecacie?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 04, 2008, 13:20:34 »
myslalem nad lumines ale z tego co wyczytalem to 800pts to tylko poczatek-zeby wszystkie opcje odblokowac musze wykupic dodatki-right
Kupiłem kiedyś LuminesLive i nie odniosłem wrażenia, że czegoś płatnego brakuje. Dla mnie to płacąc 800MS dostajesz całą grę ale tylko z trybami easy-medium. Żeby pograć na trudniejszych rzeczach musisz je kupić, ale potraktowałem to tak jak się nazywaja - 'dodatki' :)
Jeśli nie grałeś w Lumines to podstawka wystarczy na wiele godzin i wcale nie będzie 'easy'. Jeśli miałeś styczność z Lumines wcześniej to poczujesz się jak w domu. Natomiast jeśli jesteś wymiataczem tego typu gier to i tak kupisz dodatki.  :D

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 04, 2008, 18:20:43 »
W odpowiedzi na to pytanie proponuje odwiedzic ta strone http://www.gamespot.com/games.html?type=live_arcade&platform=10291&mode=all&sort=score&dlx_type=all&sortdir=asc&official=all wasadzie wszystko co powyzej 7.0 powinno byc warte pieniedzy ktore ms za nie wola

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 05, 2008, 12:00:25 »
Rez, Braid, Castle Crashers. To tak z oczywistych oczywistości. Ale z tego co widzę, nikt nie wymienił Age of Booty, a to naprawdę zasysająca rzecz (szczególnie multi).

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline l0l0

• Badass
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 06, 2008, 12:00:08 »
ok, lumines zakupione, mysle nad jeszcze czyms ale poczekam troche-klocki mnie wciagnely;) dzieki za pomoc

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 18, 2008, 19:15:29 »
Jak sie tylko ukaze do zassania to moje microsoft pointsy wydaje na to bez mrugniecia okiem  :)

http://www.gamersyde.com/stream_9752_lq_en.html

Ciekawe czy jak sama nazwa wskazuje beda to tylko i wylacznie wyscigi online, czy bedzie rowniez single?Jedna z najmiodniejszych gier na pierwszego klocka ever...

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 09, 2009, 15:59:37 »
Reanimuje, bo chce sie wyzalic na promocje na Live!

Po swietnej promocji na Braida (ktorego w koncu przez gapiostwo nie kupilem) liczylem na rownie dobre kolejne propozycje (tak, chce Castle Crashers! nie kupie ich za 1200 MSP).
A tutaj najpierw jakis dodatek do Ninja Gaiden 2, a teraz jakies gowienko do PGR4. Kicha.

Ciekawe, czy kolejne propozycje beda rownie denne...

A czy ktos z Was kupil te ostatnie promocyjne cudownosci?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 09, 2009, 16:43:58 »
Nie no to zawsze tak jest, że wejście jest dobre (Braid) i potem czekasz na następne, a tu jakieś dodatki do NG2 czy PGR4. No ja liczę, że na koniec jeszcze coś fajnego rzucą.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 09, 2009, 18:55:09 »
Zdaje się, że Maciu wrzucał na Poly co tam będzie w najbliższym czasie.
Gregys out.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 10, 2009, 08:35:57 »
Mnie sie marzy Combustible map pack do Gyrosow w cenie nizszej, niz to drapiezne 800 MSP.

Uparlem sie, ze za trzy mapki nie dam rownowartosci gry do sciagniecia via XBL. ;)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 10, 2009, 10:17:58 »
Zdaje się, że Maciu wrzucał na Poly co tam będzie w najbliższym czasie.

No wlasnie nie. Tamto to bylo cos innego.

I nie bardzo rozumiem idee - najpierw cos fajnego, a potem kupy. Ze niby ludzie kupia z rozpedu? Przeciez tutaj kazdy Deal jest oceniany oddzielnie, wiec promowanie calej akcji jakims swietnym tytulem na poczatku.. by pozniej dawac kupy nie ma sensu...
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 10, 2009, 21:15:24 »
Chodzi o samą głośność akcji. PRzecież jakby zaczęli od kupy to nikt by już dalej się nie interesował, a tak niby możesz na coś tam liczyć.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 25, 2009, 17:27:40 »
3 on 3 NHL Arcade
Jak dla mnie ścisła czołówka najlepszych gier dostępnych w XLA. Jak narazie zagrywam się jedynie w wersję trial, ale po zakupie punktów jest to pewniak do ściągnięcia. Ta gra jest niesamowita. Dostarcza dużą radochę i zabawę już przy samotnej grze, nie wspominając nawet o tym, gdy gra się przeciwko żywemu przeciwnikowi. Fun wspaniały.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 25, 2009, 18:01:49 »
Jeśli nikt nie polecał, to ja to zrobię. Feeding Frenzy, zajefajna prosta zręcznościówka dla całej rodziny :) Nie za trudna, nie frustruje, można fajnie zabić trochę czasu.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 26, 2009, 15:15:17 »
Jeśli nikt nie polecał, to ja to zrobię. Feeding Frenzy, zajefajna prosta zręcznościówka dla całej rodziny :) Nie za trudna, nie frustruje, można fajnie zabić trochę czasu.

Sorry, jak dla mnie to ultracrap.

Wyglad i feeling darmowej gry we flashu dla nieznajacych alternatywy pracownikow biurowych. Zapychacz dodany na sile do Arcade Discow. Flashowym gierkom na konsoli mowimy nie! ;)

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 26, 2009, 15:45:16 »
A u mnie Feeding Frenzy nie dziala... jakis problem z odswiezaniem... dokladnie niepamietam. Bawilem sie ustawieniami, ale nic nie pomagalo.

Ze swojej strony polecam wydanie xbla unplugged vol 1 & 2- ~6 gier na plytce. Wyszly tylko dwie edycje.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 26, 2009, 15:45:51 »
Zapychaczem Arcade Disców to bym raczej nazwał Bum Bum Rocket - megabadziew IMHO...

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 30, 2009, 20:39:59 »
Track & Field. Zakupione w wyniku pijackiego spontonu ale dostarczające świetnej zabawy spod znaku retro łamaczy dżojstików. Aż zacząłem się rozglądać za Beijing 2008.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 01, 2009, 01:09:46 »
Boom Boom Rocket jest zajebiste, półtorej godziny katowałem achievementa na hardzie :D

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 21, 2009, 11:35:44 »
Czy Zuma jest taka trudna, czy ja po prostu jestem przyglupi?

Pogralem wczoraj w demo i nie moge przejsc 5. planszy. Sa 2 czaszki, 2 tory kulek i to wszystko ogarnac to jakas masakra. I jak to 5. plansza to co bedzie dalej?

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 21, 2009, 11:41:38 »

Pogralem wczoraj w demo i nie moge przejsc 5. planszy. Sa 2 czaszki, 2 tory kulek i to wszystko ogarnac to jakas masakra. I jak to 5. plansza to co bedzie dalej?

Zuma na padzie to porażka.
In the rain or in the snow
Got the got the funky flow

(kliknij)

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 21, 2009, 21:10:57 »
Zuma jest strasznie trudna ale wciągająca. Ja jestem na 12 poziomie i za nim nie mogę go przejść. Zatrzymuję się zawsze na 3, 4 mapie.

Demko zawiera tylko 1 poziom. Co 3 poziomy nastepuje zwiększenie trudności poprzez to, że trzeba zdobyć więcej punktów na każdej mapie, żeby ją skończyć. 1 poziom w porównaniu do tych 10-12 to banał na parę minut.

« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2009, 21:12:32 wysłana przez MoszeUsz »

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 27, 2009, 02:38:28 »

Zuma. Świetna gra. Szkoda tylko, że potrafi człowieka nieźle wyprowadzić z równowagi. Pierwsze poziomy są fajne i proste, ale później to już masakra. Jestem obecnie na 8 poziomie i za nic nie mogę pójść dalej. Jak dla mnie gry powinny być raczej łatwe i przyjemne (tutaj rolę odgrywa poziom trudności). W Zumie gdzie poziomu trudności nie uświadczymy gra potrafi delikatnie mówiąc zdenerwować człowieka.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 27, 2009, 10:16:42 »
Zuma. Świetna gra. Szkoda tylko, że potrafi człowieka nieźle wyprowadzić z równowagi. Pierwsze poziomy są fajne i proste, ale później to już masakra. Jestem obecnie na 8 poziomie i za nic nie mogę pójść dalej. Jak dla mnie gry powinny być raczej łatwe i przyjemne (tutaj rolę odgrywa poziom trudności). W Zumie gdzie poziomu trudności nie uświadczymy gra potrafi delikatnie mówiąc zdenerwować człowieka.

Zniechecony swoim kalectwem oraz Waszymi komentarzami nie kupilem pelnej wersji.
Tak mi sie marzy Profesor Layton na Arcade...

Offline fanboj

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 03, 2009, 13:08:53 »
lode runer jest swietny...

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 10, 2009, 17:23:13 »
Dzisiaj pojawiła się świetna wiadomość dla wszystkich fanów i nie tylko, klasycznych przygodówek. Otóż: Cena The Secret of Monkey Island: Special Edition została ustalona na 800 MSP.  :o Jestem wręcz zachwycony tą informacją, bo spodziewałem się, że dowalą 1600, a minimalnie 1200. Dzięki temu kupię sobie małpią wyspę, Reza i jeszcze coś. :) Teraz tylko przygotować kasę na 2100 MSP. Na szczęście, ostatnio po dość dobrych cenach, można nabyć punkty.

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 10, 2009, 17:25:11 »
800?

Super, za tą cenę kupuję na pewno. Też obawiałem się, że dowalą jakiś kosmos, a tak te 30 PLN spokojnie mogę wydać.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 11, 2009, 00:53:49 »
Cena The Secret of Monkey Island: Special Edition została ustalona na 800 MSP.
Jeśli to prawda,też się skuszę(akurat zostały punkciki po zakupie "Battlefielda":)

Offline Joker_King

• Junior
  • *
Co warto kupic na XBL
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 06, 2010, 10:47:30 »
Co waszym zdaniem jest "must have" na XBL? Zastanawiam sie ostatnio nad zakupami ale jako nic nie moze przykuc mojej uwagi.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
Odp: Co warto kupic na XBL
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 06, 2010, 10:58:11 »

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 06, 2010, 11:35:10 »

Demo ZUMY przeszedłem kilka razy, ostatnia plansza faktycznie jest trudna - trzeba się skupić na celowaniu w "kulki specjalne" - cofające ruch, albo pauzujące, albo w wybuchające.

Offline martin1841

• Badass
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 09, 2010, 22:04:52 »
@Joker_King
Z prawdziwych perełek to szybko w skrócie.
-Braid
-Lucidity
-Shadow Complex
-Trials HD
-battlefield 1943
-dishwasher
-winterbottom

Wg mnie to same best of best, chyba nie wiele pominąłem. Jak nie grałeś to jeszcze Portal.

krzychu_419

• Gość
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 13, 2010, 13:19:26 »
- Trials HD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Splosion Man
- Castle Crashers
- Braid
- BF 1943
- Shadow Complex

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 14, 2010, 13:16:33 »
Czy nie slyszeliscie moze o planach wydania kolejnych kompilacji hitow z XBLA na dyskach, w wersjach pudelkowych?

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 14, 2010, 13:49:15 »
Polecam Lazy Raiders, fajnie się potem w głowie kręci :D

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 14, 2010, 15:03:17 »
Toy Soldiers, Shadow Complex

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 14, 2010, 22:07:51 »
Co waszym zdaniem jest "must have" na XBL? Zastanawiam sie ostatnio nad zakupami ale jako nic nie moze przykuc mojej uwagi.

Dla mnie wszystkie gierki z Atari to must have z arcade. Do tego świetnie się prezentujący Shadow Complex i Małpia Wyspa. Karcianka UNO. Perfect Dark - remake z N64. Ogólnie jest tego sporo i jest z czego wybierać. Jeśli jesteś zbyt młody, aby pamiętać śnieżne, zimowe, ciemne wieczory lat '80, to obowiązkowo powinieneś zapoznać: Frogger, Gyruss, Track & Field, Time Pilot, Galaga. Wkrótce ma do tego szacownego grona dołączyć Boulder Dash.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 15, 2010, 13:11:42 »
Gadanie!Kwestia treningu.To ulubiona gra mojej TŻ. Jest w niej mistrzynia.Do trzynastego poziomu przechodzi jedna reka :P Gra naprawde moze sie podobac i uzaleznic od siebie.
Ja ze swojej strony polecam Splosion Man. Jest rownie fajna i ma coopa!

Offline martin1841

• Badass
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 15, 2010, 13:40:03 »
limbo i hydrofobia, zwłaszcza ta pierwsza ale obie gry są świetne.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 15, 2010, 14:00:56 »

A to te gry juz wyszly?

Offline martin1841

• Badass
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 15, 2010, 14:15:01 »

A to te gry juz wyszly?

Ale gamoń ze mnie, pomyliłem sie. Dopiero mają wyjść.