Autor Wątek: Xbox Game Pass PC  (Przeczytany 2234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
Odp: Xbox Game Pass PC
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 11, 2019, 18:23:39 »
4 zł to opłata za ściągnięcie gry, trzeba dopłacić za prawidłowe działanie do pełnej kwoty. :)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 11, 2019, 18:27:45 »
To jest beta. Więc jesteście betatesterami.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 11, 2019, 18:55:22 »
No żeby zagrać w Metro to faktycznie trzeba się uzbroić w cierpliwość. Mi po w końcu udanym pobraniu nie chciałoa gra się uruchomic, bo nie mogła się zalogować w XBOX Live, choć zalogowany byłem. Nie i już. Dopieropo konfie SE odpasliłem Metro i wciąż nic ale przy uruchomieniu już tylko czarny ekran i zero prób logowania się do Live bez możliwości opuszczenia tego. Alt TAB i tam była prośba dopiero o pozwolenie aplikacji na dostęp do czegoś. Oczywiście żadnego powiadomienia na pasku czy gdziekolwiek. Po tym dopiero się gra uruchomiła i zmiany opcji za pierwszym razem to koszmar. Potem pograłem godzinkę, gdzieś tam zginąłem i dupa. Czarny ekran. Reset i okazało się, że żadnych checkpointów gra nie robiła. Ponowne przejście i granie do rana po czym pięknie wywaliło mi BSOD i reset kompa. Cudownie.

Hehe, czyli to standard widzę, miałem dokładnie taką samą ścieżkę, też problemy z logowaniem, jakiś ukryty w tle monit o uprawnienia dla aplikacji, zwiecha do czarnego ekranu, reset i brak checkpointów. Wszystko się zgadza :) Potem zagrałem drugi raz to już checkpointy były, nie wiem czy dlatego że ręcznie zrobiłem quicksave jak tylko mogłem, czy za drugim razem coś działało. Więcej problemów technicznych nie miałem, bo potem wyłączyłem grę :)

Za pierwszym razem nie dało się sejwować gry w ogóle. Sprawdzałem.

To jest beta. Więc jesteście betatesterami.

Ale to tylko z Metro takie cyrki mam.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 11, 2019, 19:14:17 »
Udało się w końcu wystartować download. Okazało się, że nie pobrały się wszystkie aktualizacje i po kliknięciu 10x "sprawdź czy są nowe aktualizacje" poszło.

Ale widzę że to nie koniec problemów przede mną

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 11, 2019, 19:17:59 »
A to podstawa żeby 10-x kliknąć "Sprawdź aktualizacje". masz juz wydeptaną ścieżkę ;D

Żeby za wesoło nie było to po nieudanym uruchomieni nastepne będa się odbywać w safe mode czyli grafę musisz ponownie ustawiać i inne rzeczy. Dziś doszły do mnie opcje językowe inne i mam juz polskie napisy. Wczoraj nie mialem. Po zmianie na j. polski przestała gra mi widzieć pada i klawiaturę :P Żeby się dostać do myszy trzeba kombinować ponownie z Alt TAB.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 20:13:46 wysłana przez szpynda »

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 12, 2019, 10:40:35 »
Na razie to wszystko wygląda jak wprowadzanie Games for Windows Live tylko, że jeszcze gorzej.

Jeszcze nie próbowałem ścieżki dla zaawansowanych (Metro), za to opiszę swoją przygodę z Wolfensteinem 2:
1.W tej betowej appce Xbox są do ściągnięcia dwie wersje Wolfensteina 2, jedna ściąga samą grę a druga próbuje oprócz podstawki ściągnąć dlc Episode 0 coś tam. Ściągnąłem tę z dodatkiem. Na marginesie to i tak ściąganie leci przez appkę MS Sklep co łatwo sprawdzić odpalając ją.
2. Po ściągnięciu gry walnęło jakimś błędem. Klikłem w appce Xbox ponów ściąganie i gra zniknęła z zainstalowanych w appc Xbox (i w sklepowej też). No trudno, odpalę ściąganie jeszcze raz, ale nie, nie da rady, od razu wali błędem. Restart kompa, próba ściągania i znowu to samo.
3. Myślę sobie to może ściągnę tę drugą wersję bez dlc. Odpalam ale okazuje się, że mam mało miejsca na dysku. Zaglądam do katalogu z appkami UWP a tam oczywiście Wolfenstein 2 zajmuje 54 GB. No super. Z appki nie da rady go wywalić bo nie jest zainstalowany. Z katalogu nie można go wywalić bo nie mam uprawnień. Za pomocą tutoriala nadałem swojemu kontu i kontom administratorów pełne uprawnienia do katalogu WindowsApp, a mimo tego nie mogłem wywalić katalogu z Wolfensteinem 2, krzyczało że nie mam uprawnień.
4. Odpaliłem appkę Xbox i jeszcze raz klikłem zainstaluj Wolfensteina 2 (tym razem znowu wresja z dlc). Pomielił trochę po moim ultra wypasionym ssd z 2014 (takim wiecie, co za rok w konsolach może będzie, ale mały, bo duże są drogie!) i udało się mu doprowadzić proces do końca. No prawie do końca bo dlc nadal wisi z błędem ściągania w appce sklepowej.
5. Przy odpalaniu gry, podobnie jak Wam, zwiesiło mi się łączenie z kontem Xbox Live. Ubiłem grę, klikłem, że chcę powiązać aplikację Wolfenstein 2 z kontem Microsoft (nie wiem po co na co to komu takei coś). Po tym dostałem jeszcze mejla że aplikacja Wolfenstein 2 jest powiązana z moim kontem Microsoft.
6. Przy każdym uruchomieniu Wolfensteina wyskakuje mi błąd Windows, że wymagany jest sterownik amd w wersji jakiejś tam 50 kropka coś tam kropka coś tam kropka coś tam a mam wersję zero kropka zero kropka zero kropka zero. Nie przeszkadza to grze w odpaleniu się.
7. Przy pierwszym odpaleniu nie rozpoznało w ogóle sprzętu i wszystko było na low w najniższej rozdziałce. Nie ma problemu, przestawiłem na High i nawet działa. Co nie działa to zwykły tryb pełnoekranowy, jest tylko okno i okno bez ramek. A no i przy każdym wzcytaniu stanu gry kursor myszki pojawia się na środku ekranu i kręci kółkiem (a gram na padzie).
8. Nie ma żadnej informacji o wpadających osiągnięciach z Live (pod tym względem to nawet, tfu, Games for Windows Live było lepsze).

Wszystko to sklecone na ślinę i taśmę. Dodatkowo trochę drażni brak jednej, spójnej appki (hmm ciekawe czy na rynku nie ma już takich rozwiązań na których można by się wzorować, hmmm?). W tej chwili są trzy appki do obsługi wszystkich opcji związanych z graniem:
1. Xbox beta/Sklepik MS, w Xbox beta nie ma prawie nic poza niby ładnym interfejsem. Nawet nie wiem czy można przestawić język tej appki. W windows mam ustawiony region na UK a mimo tego appka odpala się po polsku (kuriozalne jest przetłumaczenie "Play" na "Odtwórz" :) ), ale język to mały problem i tak w tej appce nic nie ma. Da się w niej w ogółe odisntalować grę? W appce też nie widzę zakupionej dawno temu Forzy Horizon 3, zarządzam nią z appki sklepowej. W appce xboksowej nie widać która gra obsługuje Xbox Live (np. osiągnięcia) a która nie. Informacje o wsparciu dla Live można znaleźć w appce sklepowej. Niżej wklejam listę gier z osiągnięciami z resetery jakby ktoś potrzebował.
2. Game Bar czyli taki overlay w którym można popisać ze znajomymi na czacie Xbox Live, nagrać coś/streamować i coś tam jeszcze.
3. Kompan konsoli Xbox czy jakoś tak. Tutaj możliwe jest streamowanie rozgrywki z Xboksa na ekran komputera (pewnie 2 osoby na świecie tego używają), można pogadać na czacie ze znajomymi, można sprawdzić osiągnięcia Live i sporo innych rzeczy. W sumie jest to najbardziej rozbudowana appka z tych trzech, ale gry z niej nie zainstalujesz/nie odpalisz (w wersji polskiej nie odtworzysz :P).

Jeżeli ktoś lubi osiągnięcia Live to lista z resetery:

Osiągnięcia Live:
    ABZU
    ACA NEOGEO Metal Slug X
    ARK: Survival Evolved
    ASTRONEER
    Battlefleet Gothic: Armada
    Bridge Constructor Portal
    Broforce
    Crackdown 3
    Die for Valhalla
    Disneyland Adventures
    EVERSPACE
    Football Manager 2019
    Forza Horizon 4
    Full Metal Furies
    Gears of War 4
    Gears of War: Ultimate Edition
    Guacamelee! 2
    Halo Wars: Definitive Edition
    Halo Wars 2
    Halo: Spartan Assault
    Halo: Spartan Strike
    Hellblade: Senua's Sacrifice
    Hello Neighbor
    Hydro Thunder Hurricane
    Lichtspeer: Double Speer Edition
    MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE
    Metro Exodus
    Moonlighter
    Mutant Year Zero: Road to Eden
    Neon Chrome
    Old Man's Journey
    Operencia: The Stolen Sun
    Ori and the Blind Forest: Definitive Edition
    Oxenfree
    ReCore
    Riptide GP: Renegade
    Rise of Nations: Extended Edition
    Rise of the Tomb Raider
    Riverbond
    Ruiner
    Rush: A DisneyPixar Adventure
    Sea of Thieves: Anniversary Edition
    Shenmue I & II
    Silence - The Whispered World 2
    Snake Pass
    State of Decay 2
    Stealth Inc 2
    SteamWorld Dig 2
    Sunset Overdrive
    Super Lucky?s Tale
    SUPERHOT
    Supermarket Shriek
    Surviving Mars
    Tacoma
    The Gardens Between
    The Last Door Season 2
    The Messenger
    The Turing Test
    Thimbleweed Park
    Thumper
    Wargroove
    Wasteland 2: Director?s Cut
    We Happy Few
    Wolfenstein II: The New Colossus
    Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

Brak osiągnięć:
    Apocalipsis
    Battle Chasers: Nightwar
    Battle Chef Brigade Deluxe
    Bomber Crew
    Book of Demons
    Brothers: A Tale of Two Suns
    Clustertruck
    Crosscode
    FEZ
    Hatoful Boyfriend
    Hollow Knight
    Hotline Miami
    Imperator: Rome
    Into the Breach
    Kingsway
    Momodora: Reverie Under the Moonlight
    Mudrunner
    Opus Magnum
    Orwell: Keeping an Eye on You
    Pony Island
    RiME
    Samorost 3
    Shadow Tactics: Blades of the Shogun
    Sinner: Sacrifice for Redemption
    Slay the Spire
    Smoke and Sacrifice
    The Banner Saga
    The Banner Saga 2
    The Flame in the Flood
    The Stillness of Wind
    The Surge
    Titan Quest Anniversary Edition
    Tyranny ? Gold Edition
    Valkyria Chronicles
    VAMPYR
    Void Bastards
    Wandersong
    West of Loathing
    Wizard of Legend
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2019, 10:59:25 wysłana przez tolman »

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 12, 2019, 10:46:25 »
Widzę że nic się nie zmieniło od kiedy próbowałem pograć w forzy na PC ... szkoda czasu na te produkty m$ na piecu, kompletnie to wszystko nie działa.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 12, 2019, 10:47:55 »
Ale dzielnie próbują od kilkunastu lat!

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 12, 2019, 10:48:42 »
Tak jak pisałem wczoraj udało się stargac Metro...

- Odpaliłem I avast wywalił że metro.exe przeniesiony do kwarantanny

- w końcu udało się uruchomić i wywaliło że nie może zalogować się na konto live.

- restart kompa i gra się już nie odpala, zamiast gry odpala się sklepik

- odistalowalem i już nie mogę stargac wyskakuje znowu błąd

Przy próbie ściągnięcia Wolfenstein wyskakuje inny błąd. Good job Microsoft.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 12, 2019, 10:56:12 »
Takie okrutne błędy na starcie miała każda platforma (nawet Steam). Trzeba tylko  popracować nad produktem od roku do trzech. Przy każdym kolejnym podejściu Microsoftu do grania na pc brakowało im takiej cierpliwości. Po roku ubijali projekt i po jakimś czasie próbowali od nowa.
Zobaczymy jak będzie tym razem.
(kliknij)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2019, 11:00:48 wysłana przez tolman »

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 12, 2019, 11:00:37 »
Rzeczywiście guano aż przykro. U mnie to wygląda tak: jestem zalogowany do pomocnika konsoli xbox oraz do xbox (beta). Próba uruchomienia gry, powoduje pętlę komunikatów, że nie mogę się zalogować do xbox live. Próba przełączenia konta, daje efekt zalogowania, ale tylko na chwilę, po czy wraca stary komunikat. Całą zabawę mogę przerwać tylko wyjściem na pulpit i ubiciem procesu.

Gregys out.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 12, 2019, 11:04:34 »
FH4 od premiery na PC działa świetnie. I nie wiem jak to się ma do game passa, ale powiadomienia o osiągnięciach są. Może być kwestia ustawień systemu/telemetrii.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 12, 2019, 11:33:56 »
Wszystkie gry poza tymi nowymi  z game pass pc działają świetnie.

Hellblade wczoraj starałem i odpaliłem bez problemu. Wolfenstein I Metro leżą i kwiczą

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 12, 2019, 11:49:02 »
Właśnie spróbowałem. Ruiner, We Happy Few i Hellblade (ależ to ma klimat!) ruszyły od razu.
Gregys out.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 12, 2019, 11:55:04 »
Nom. Początek Hellblade miażdży klimatem.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 12, 2019, 12:16:12 »
W VR miażdży lepiej ;) Polecam!

Jest aplikacja androidowa "Game Pass" - ona nie wie że jest gamepass dla PC i twierdzi, że nie posiadam gamepassa, mimo że posiadam ten pecetowy.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 12, 2019, 15:56:03 »
Jakby Metro wam nie wykrywało pada ani myszologii to trzeba się bawić Alt Tab i zaskoczy ;D Najbardziej mnie wkurzało gdy w środku akcji wywali mnie do pulpitu. Pmogło (nie wiem czy na stałe) instalnięcie nowych sterowników.
Na początku w zasadzie Metro jestem ale ta gra wydaje się mocno archaiczna w niektórych rozwiązaniach.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 12, 2019, 17:01:38 »
Ja też dla równowagi napiszę, że FM19 zadziałał bez problemu.

Tylko po zainstalowaniu update'u, musiałem zaktualizować rzeszę sterowników, bo miałem BSODy co kilkanaście minut.

Offline kekeofc

• Nowy Forumowicz
  • *
Odp: Odp: Xbox Game Pass
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:22:29 »
Czesc, mam problem. Kupilem subskrypcje game pass na pc. Sciagnalem instalator appki, kiedy go wlaczam i klikam "zainstaluj", ta sie zawiesza. Podobnie, gdy chce zainstalowac Metro z poziomu Microsoft Store - wybieram dysk, na ktorym ma byc zainstalowane, klikam "zainstaluj" i appka microsoft store sie zawiesza. Czy ktos potrafi mi pomoc? :(

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:25:48 »
Usluga jest w wersji beta i są z nia problemy.

Masz zainstalowana te najnowsza aktualizacje windowsa bez ktorej gamepass PC nie działa?

Offline kekeofc

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:29:14 »
Tak, przed sciagnieciem appki xboxa zaktualizowalo mi system.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:34:08 »
No to nie wiem, zrestartuj komputer, zainstaluj najnowsze sterowniki.
Jak nie pomoże, to pozostaje czekać aż MS się ogarnie (co może nigdy nie nastąpić).

Offline kekeofc

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:36:06 »
Wszystko to zrobilem, zadalem pytanie na stronie Microsoftu, moze jakis "ekspert" odpowie  :'( :'(

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:39:45 »
Moze sie komus przyda jesli Windows nie znajduje aktualizacji z poziomu Control Panel - Windows Update, to warto sprobowac tego:

First, navigate to ?C:\Windows\SoftwareDistribution\Download? and delete all the files there. This will give Windows Update a clean slate.
Go to Control Panel - Windows Update
Open up the command prompt by hitting the Windows key and typing in cmd.
Don't hit enter.
Right click and choose ?Run as administrator.?

Type (but do not hit enter yet) ?wuauclt.exe /updatenow? ? this is the command to force Windows Update to check for updates.

Back in the Windows Update window, click ?Check for updates? on the left hand side. It should say ?Checking for updates??

While this is happening, switch back to the command prompt and enter the command you already typed in.

You should now see Windows Update say that it is downloading Windows 10.

Pamietaj o zrestartowaniu komputera po zakonczeniu instalacji update'ow (Windows 10 ostatnio nie probuje sie restartowac automatycznie po instalacji, tylko czeka na dobry moment, czyli kiedy przestajemy uzywac komputera).

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 13, 2019, 11:02:27 »
gupie.

Idz tutaj:
https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10
sciagnij media creation tool (download tool now)
odpal sciagniety plik
wybierz 'upgrade this pc'
accept, accept
wybierz 'zachowaj pliki'
koniec.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 13, 2019, 11:04:02 »
Z doswiadczenia napisze, ze ten Media Creation Tool tez nie zawsze bangla tak jak powinien. Szczegolnie jak sa jakies uszkodzone pliki w folderze z update'ami.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 13, 2019, 11:11:48 »
mi pomogl, jak mialem jakies uszkodzone pliki i update nie wchodzil, jak powinien.
I tak, oczywiscie - to MS, wiec nie zawsze moze dzialac poprawnie. Ale mimo to rekomendowalbym go jako pierwszy krok do wykonania update. Jezeli nie zadziala, wtedy mozna poszalec i bawic sie w reczne usuwanie plikow.
A lepiej i tak nie pchac sie w gaas;D

Offline kekeofc

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 13, 2019, 11:38:32 »
Pomogło. Wielkie dzięki

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 13, 2019, 12:18:12 »
Sio do swojego getta z tym Windowsem! Ten wątek jest o Xbox Game Pass.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 13, 2019, 12:21:51 »
A jak nazywa się usługa dla PC? ;)
https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/pc-games

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 13, 2019, 12:56:42 »
Sio do swojego getta z tym Windowsem! Ten wątek jest o Xbox Game Pass.

No to dlaczego Game Pass jest w dyskusji o GRACH? Sio z tym calym watkiem do getta XBOX ;)
btw teraz windows i xbox to to samo.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 13, 2019, 15:20:18 »

Jeżeli ktoś lubi osiągnięcia Live to lista z resetery:

Przykro mi z powodu Twoich kłopotów, ale jak ja Ci dziękuję za tę listę!!! Dla mnie ta appka jest dość nieczytelna i nie wiedziałem jakie gry są free jakie nie, wiedziałem że chcę Forzę 4 i sobie ją wyszukałem po prostu.

Offline wiewiorek

• Stały bywalec
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 13, 2019, 15:51:43 »
Mialem dokladnie te same problemy z Metro co wy (bzdurne komunikaty o niemoznosci zalogowania do Live, zwiechy, ladowanie w safe mode, czarne ekrany i whatnot) ale wlasnie przed chwila apka (gra) zaktualizowala sie do v1.0.10.0 i wyglada na to ze wszystko, lacznie z sejvami, juz dziala.

Hooray?
-----
Go and see the twitting squirrel! http://twitter.com/kacperkucinski [currently hibernating]

Online hadxmen

• Super Badass
  • I wish i was dead.
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 13, 2019, 17:07:34 »
U mnie wszystko działa bardzo dobrze, ale wiem co oznacza MS i UWP. Kiedyś miałem chyba każdy możliwy problem z tym systemem, to była PCtoza w pigułce, wszystko co najgrosze dotyczące tej platformy polaczone w jedno. Od dłuższego czasu wszystko jest OK u mnie (na pewno od premiery FH4 czy nawet Gears of War 4), a brak problemów z nowa apka Xbox wynikał pewnie z faktu, że chwile wcześniej postawiłem nowy system że względu na instalację dysku NVME.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 17:39:18 wysłana przez hadxmen »

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 13, 2019, 18:33:22 »
Book of Demons u mnie niegrywalny. Każdy zapis 'corrupted'. Nie ma sensu odpalać, bo save nie istnieje. Mimo, że w opisie ostatniego patcha problem powyższy rzekomo rozwiązany.
(kliknij)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 13, 2019, 22:51:14 »
Przypominam tylko o kilkukrotnym, ręcznym sprawdzaniu czy są aktualizacje Windowsa. To że się zaktualizuje raz nic nie znaczy ;D Jakiś pacz faktycznie wczoraj był i może coś tam poprawili.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 14, 2019, 00:46:18 »
Nic nie poprawili. Metro nie mogę ściągnąć nadal

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 14, 2019, 01:13:40 »
Ściungaj nowa wersję Wingrozy i format c:
Zapisz się do testowania Windowsa czy jak to się tam nazywa. Dostaniesz może ze 2 aktualizacje więcej, a może pomoże ;D Format c: zawsze pomaga, nowe stery do wszystkiego i będzie Pan zadowolony.

Offline SimonX

• Prezes
  • #nikogo
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 14, 2019, 07:39:51 »
U mnie pomogło wszystko co opisał Simplex
http://forum.polygamia.pl/dyskusje/xbox-game-pass-pc-20093/msg1187651/#msg1187651

Update windows wymuszony podlinkowaną aplikacją (zanim jej spróbowałem zrobiłem update z poziomu systemu i też coś się sciągnęło, nie wiem czy to miało znaczenie) i instalacja nowej appki xbox.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 14, 2019, 10:37:42 »
Nie będę na nowo windy stawiał żeby w jedną grę zagrać. Jak mnie najdzie to sobie "demo" ściągnę