Autor Wątek: World of Warcraft - terapia grupowa.  (Przeczytany 91510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
Odp: World of Warcraft - terapia grupowa.
« Odpowiedź #840 dnia: Marzec 29, 2017, 12:32:48 »
Przestałem grać jak zabronili używania sporej części addonów - nie mam czasu uczyć się rotacji itd. A to była fajna pomoc.

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #841 dnia: Marzec 29, 2017, 12:40:30 »
A czego zabronili? Jest gdzieś jakaś lista?

Ja dobiłem do 110 w zeszłym tygodniu i ogarniam Suramar. Po dobiciu do max lvl odblokowało mi się tyle zadań, że nie wiem od czego zacząć :P

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #842 dnia: Marzec 29, 2017, 14:44:06 »
Suramar jest męczący. Niby typowa singlowa kampania, ale do dziś jej nie ukończyłem.

Boże jaki Fury warrior jest dobrze tym dodatku :D

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #843 dnia: Marzec 29, 2017, 22:42:56 »
Myśmy ubili Gul'dana na HC w niedzielę przed patchem, a dzisiaj próbuję ogarnąć nowy patch zmiany. Jest ok, chociaż słyszałem, że Nightholda popsuli straszliwie i większość bossów ma większe bądź mniejsze bugi. Jak do jutra nie naprawią to się przekonam. :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2017, 22:47:20 wysłana przez Lupus »

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #844 dnia: Kwiecień 13, 2017, 14:45:49 »
Suramar faktycznie męczący... ciągnie się jak flaki z olejem! Popycham wątek do przodu co jakiś czas ale głównie skupiam się na czyszczeniu reszty. iLvL już 850+ więc zaczyna się zabawa, póki co z Raid Finder ale to bardziej ze względu na nieregularne granie, bo gildia jest :) Spróbowałem też trochę PvP, ale mimo całkiem sporych emocji jakoś mnie to szybko odpycha. Mimo skalowania mam wrażenie, że wszyscy mną pomiatają :P

Najbardziej irytuje mnie quest, w którym mam zebrać kilkadziesiąt (40?) kawałków dusz. Mają one wypaść z końcowych bossów dungeon/raid. Przeszedłem z 10 i nie dostałem ani jednego :-\

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #845 dnia: Kwiecień 21, 2017, 16:52:51 »
NES WoW,

podaje link + embed w spojlerze, ale coś mi nie działa...

https://www.youtube.com/watch?v=64oDMp0FGxA

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #846 dnia: Kwiecień 21, 2017, 17:09:08 »
Te dusze wypadają chyba tylko z Heroicow. I z tego co pamietam trzeba uzbierać 70 :P

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #847 dnia: Sierpień 23, 2017, 22:49:42 »
7.3
Blizz dorzucił do pieca.

Online Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #848 dnia: Sierpień 24, 2017, 09:11:36 »
Ano dorzucił. Gdyby nie Destiny 2 to pewnie bym wrócił trochę pobiegać.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #849 dnia: Sierpień 24, 2017, 09:24:25 »
Napisalibyście coś więcej niż tylko "dorzucił". Nie wszyscy siedzą na bieżąco w temacie...

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #851 dnia: Sierpień 31, 2017, 22:28:59 »
Skończyłem pierwszą część Argus. Kurna, dobre to. Bardzo. Ogólnie id WoD  WoW robi świetna robotę jako RPG o ile lubi sie to lore. Ja uwielbiam. Legion to mistrzostwo. 7.3 podbija jeszcze poprzeczkę. Akcja  a ostatnim cinematicu daje niezłego kopa :) Uwielbiam tą postać :D

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #852 dnia: Listopad 04, 2017, 01:03:40 »
Kolejny dodatek (siódmy?) zapowiedziany. Ciekawe czy to ostatni :P

! No longer available

Jest jeszcze dłuuuugo wyczekiwana odpowiedź na prośby fanów o klasyczne serwery :)

! No longer available

Ja przestałem grać jakoś przed wakacjami ale może pora wrócić i dokończyć historię...

Online Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #853 dnia: Listopad 04, 2017, 10:57:44 »
Szkoda, że ploteczki o dodatku w Outlandzie były wyssane z palca :(

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #854 dnia: Listopad 04, 2017, 20:54:07 »
A Outland nie miał być właśnie po tym?

Anyway, będzie grane oczywiście. WoW forevah chociaż jestem już od dobrych kilku lat mega, mega każualem.

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #855 dnia: Listopad 04, 2017, 21:22:37 »
Po FENOMENALNYM Legionie, dostaniemy filler na pół gwizdka. Legion był robiony od czasu Cata.  Pewnie w połowie BoA fabuła zacznie zakręcić w stronę Old Godów. Czytałem wszystkie plotki i żadna nie mówiła o Outlandzie. Może ktoś przespał WoDa?

W dodatku wszystko co pokazali to pomysły z poprzednich rozszerzeń... tylko trochę "mniej". Zobaczymy, ale hype mega osiadł.

Blizz ściga się sam z sobą jeżeli chodzi o jakość cinematic?ów.

« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2017, 21:27:22 wysłana przez Astarot »

Online Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #856 dnia: Listopad 04, 2017, 23:47:28 »
Takie plotki były (ale wygląda na to, że to tylko wymysł gimbusów z 4chanu)

Cytat: fake
Shadow Over Outland
- Level cap 120
- Outland revamped
- 5 new zones
- Subraces (Broken, Nightborne, Dark Iron, Maghar, High Elves, Taunka and more)
- Class customization (Druid antlers, Priest and Paladin wings etc.)
- World Quests in revamped Outland zones
- Customizable Ethereal space ship to fly to more distant zones
- Build space fighters and send your followers on space missions
- Gather resources to unlock talents for your character
- Players ascend to the status of demigods
- Players get their own customizable realm (housing)
- Ethereals have started reforming Outland by pulling in broken off landmasses
- One zone is under siege by a voidlord and his minions, one of which is an Old God
- Another zone revolves around a new race of beings altered by the void
- Arakkoa found a cure to the Curse of Sethe
- Wrathion rebuilds the black dragonflight
- Jaina, Sylvanas, Genn, Turalyon, Alleria, Khadgar and Danath play a big role. (Maybe Kurdran, too)
- Uninstanced Black Temple as World Quest area
- First raid is about Ethereals that mess around on Outland with the Void
- Second raid is about defeating the Old God

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #857 dnia: Listopad 05, 2017, 14:35:29 »
Serio ani jednej plotki nie czytałem o Outlandzie. Śledzę mmo-c, yt i od czasu do czasu oficjalne forum. Nie było nic o Outlandzie, bo to nie miałoby żadnego sensu. Był a mowa o Old Godach i drugiej półkuli Azeroth. Tides of War (czy jakaś tego warjacja) będzie dodatkiem robiony przez A-team. BoA to najgorzej zapowiadający się filler, wręcz szrot. Jako fan najbardziej liczę na Classic, który pozwoli mi na fajna grę do czasu 8.1. Wtedy mam nadzieję wprowadza Azsharę do gry. A ona będzie łącznikiem z Old Godami.

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #858 dnia: Luty 01, 2018, 11:34:19 »
Wypuścili pre ordery do BfA. Padły serwery bnetu. #wowumarl

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #859 dnia: Lipiec 01, 2018, 09:35:33 »
Jeszcze półtora miesiąca i BFA  8) Prepatch zapowiada się genialnie

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #860 dnia: Lipiec 01, 2018, 14:41:08 »
Czy ja wiem? Event na razie jest niewiadomą, ale kampania to niezły absurd. Ion musi nienawidzić ?Furiona :D

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #861 dnia: Lipiec 02, 2018, 17:22:38 »
A kiedy pre-expansion patch ma być?

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #862 dnia: Lipiec 02, 2018, 17:51:04 »
Już jest predownload. Będzie na serwerach około 14.07.

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #863 dnia: Lipiec 18, 2018, 15:51:13 »
Mamy pre-patch. Gra ktoś? Jak tam Wasze spece? Mocno oberwał? Dzisiaj robimy rajd testowy żeby się pośmiać :D

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #864 dnia: Lipiec 18, 2018, 19:59:36 »
Druid za wiele się nie zmienił.
Co do samego skalowania to jest mały dramat - raidy trudniejsze, dungi również.

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #865 dnia: Lipiec 19, 2018, 16:18:40 »
Byliśmy na normalu (overgeared), ale nie czuliśmy żadnej różnicy. W weekend robimy HM.

Za to mój main mnie irytuje. Może to kwestia innych statów (Crit=Haste>Mastery, a było Haste>Mastery=Crit) i kilku dziwnych talentów w Destro. Nie potrafię znaleźć swojej drogi w tym specu. Talenty ewidentnie idą w burst albo sustain DPS i ciężko obrać optymalną drogę (Eradication wyklucza się z burst talentami, a jest zbyt mocnym buffem żeby go zignorować). Muszę przysiąść i zacząć  testowanie. Za to nieźle wygląda Affi. Nie lubiłem go w Legionie, ale tutaj daje jak najbardziej radę. Może być materiał na main speca.

W dodatku wziąłem na wyprobowanie Shamka z boosta. Moje BDSM. Spec totalnie pomijany przez ładnych kilka lat... ale jego klimat do mnie trafia. Elemental <3
Co do Dudu, to mam Balance na oku. W Legionie tylko go wyexpiłem, ale możliwe, że kiedyś wezmę na warsztat :)

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #866 dnia: Lipiec 19, 2018, 17:58:36 »
A mi się strasznie dziwnie gra rogalem Subtlety. Może to kwestia tego, że mam sprzęt na poziomie poprzedniego rajdu i dodatkowo teraz haste z najgorszej statystyki stał się najlepszy, ale wczoraj na słupkach trudno mi było utrzymać odpowiednią rotację. Trzeba się będzie z Assassination przeprosić...

Online Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #867 dnia: Lipiec 19, 2018, 18:00:21 »
Panowie, największy błąd życia, ale chyba bym nawet zagrał, ale nigdy nie grałem i jak pojawię się tam cały na biało to jest jakakolwiek szansa na grę czy będzie trzeba dwa lata nadrabiać jakieś stare rzeczy?
Red Dead Redemption 2 ma zepsuty HDR!

Online Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #868 dnia: Lipiec 19, 2018, 18:04:34 »
Dwa lata nie, ale kilka miesięcy warto poświęcić, by wszystko nadrobić i obadać. Chyba że chcesz na pałę wszystko wbić żeby jak najszybciej dobić do najnowszego dodatku.

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #869 dnia: Lipiec 19, 2018, 18:11:05 »
Teoretycznie jeśli kupisz teraz preorder dodatku, to w zestawie masz boost do maksymalnego poziomu i postać w zasadzie gotową na najnowszy dodatek. Możesz zacząć też od zera levelując normalnie, ale w Twoim przypadku sporo to pewnie potrwa, a i samo nabijanie poziomów w WoWie jest skandaliczne słabe jak na mmo (nudne w dużej mierze questy, dłuższe okresy bez nowych umiejętności i skakanie w czasie przy przechodzeniu lokacji).
Jedyny plus levelowania od zera jest moim zdaniem taki, że nie zostaniesz przytłoczony masą umiejętności na raz tylko stopniowo będziesz poznawał możliwości postaci.

Natomiast jako tako nadrabiać nie trzeba nic - w grze nie ma obowiązkowej linii fabularnej, którą trzeba ukończyć. Lore (skądinąd całkiem spoko) to sobie można obadać na Youtube. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2018, 18:14:11 wysłana przez Lupus »

Online Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #870 dnia: Lipiec 19, 2018, 23:39:13 »

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #871 dnia: Lipiec 20, 2018, 05:42:42 »
Balans to śmiech na sali. Wiedziałem, że jest jest źle, ale do cholery, nie aż tak bardzo. Brak synergii w Destro to małe piwo. Pojawiły się gdzieś stary z pierwszego dnia z Argusa. Fury był pierwszy, Affi chyba czwarty, a Destro 4... od końca. Co jest w tym dziwnego? Otóż Gury robił średnio słodziutkie 8,4k, a Destro 4,5. Prawie dwukrotna różnica. W gildii mamy kolesia, któremu z naszego lol-runa na normalu poleciał trinket z Aggramara. Na świeżej postaci z boosta. Fury War z 200ilvl. Robi więcej DPSu od innych klas z 220ilvl. Najwyżej u niego w DPSie jest trinket, którym robił chyba 28%.

Szykuje się piękny WoD2.0 :D

Offline gilu

• Stały bywalec
« Odpowiedź #872 dnia: Lipiec 20, 2018, 08:36:33 »
Balans to śmiech na sali. Wiedziałem, że jest jest źle, ale do cholery, nie aż tak bardzo. Brak synergii w Destro to małe piwo. Pojawiły się gdzieś stary z pierwszego dnia z Argusa. Fury był pierwszy, Affi chyba czwarty, a Destro 4... od końca. Co jest w tym dziwnego? Otóż Gury robił średnio słodziutkie 8,4k, a Destro 4,5. Prawie dwukrotna różnica. W gildii mamy kolesia, któremu z naszego lol-runa na normalu poleciał trinket z Aggramara. Na świeżej postaci z boosta. Fury War z 200ilvl. Robi więcej DPSu od innych klas z 220ilvl. Najwyżej u niego w DPSie jest trinket, którym robił chyba 28%.

Szykuje się piękny WoD2.0 :D

Na logach wygląda to tak https://www.warcraftlogs.com/zone/statistics/17 . Poza tym powtarza się to samo co było w prepatchu przed legionem czyli ludzie nie ogarniają, że postacie w prepatchu są zbalansowane pod nowy dodatek i trzeba czekać aż dostaniemy azerite traity (w legionie były to artefakty) i ocenianie klasy w tym momencie po prostu nie ma sensu. Do tego dochodzi fakt, że dalej trwają testy na becie i cyferki się jeszcze pozmieniają do premiery przynajmniej raz, więc to co teraz jest na topie jutro może być na dnie.
A co do WoD 2.0 to nie rozumiem porównania, bo problemem w WoD była mała ilość contentu poza raidami, a nie balans postaci.

Jak chcesz zobaczyć jak będzie się grało destro w bfa to zobacz film na youtube od np. FinalBossTV z bety, wszystko ci wyjaśni co i jak na postaci 120lvl z odblokowanymi pasywami z azerite itemów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2018, 08:44:45 wysłana przez gilu »
(kliknij)

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #873 dnia: Lipiec 20, 2018, 08:55:20 »
Oglądałem Bay?a większość speców (w tym Destro). Zobacz sobie rozpiskę co tak na prawdę daje Azerite. Każdy item daje bonusy na 3 spece +1 utility. PREACHER zrobił o tym cały materiał. Większość to pasywki. Wyglada to turbo słabo w porównaniu z legionem. Balans jest robiony pod BFA, co nie zmienia faktu, że już widzisz jak staty smakują się z postacią. Poza tym co ma gear do talentów? Zgaduję, że 1/3 przynajmniej dalej ma burdel w synergii.

Co do WoD2.0. BFA pod każdym względem zapowiada się biedniej od Legionu. Typowy filler. Blizz zapowiedział, że nie ma tierów. Super! Potem okazało się, że za tym idzie brak tierowych armorów. Zamiast zrobić 12 unikalnych setów... robią 4. Zamiast ustawiać Azerite armor na spec (np naramienniki by miały inny zestaw ?talentów? na każdym z speców) poszli w ?yolo-wszyscy maja wspólne?. Jestem ciekaw jaka magia będzie u Druta xD

Pomijam już to, że te wyspy to tak na prawdę pandowe scenario. Szrot do weekly i tyle.

Przy pierwszej prezentacji Warfronte też Blizz użył genialnej sztuczki. Nie powiedzieli totalnie nic. Nawet nie podali ogólników poza ?jak w WC3?. Dodatek w settingu wojny frakcji. Gracze już myśleli o ogromnym GvG na kształt pierwszego GW. Wg. bety dostaliśmy gówno-content na kształt rozbudowanej inwazji w garnizonie. AFK farma aż miło.

Pomijam już ograniczenie liczby lokacji do expienia z 5 do 3.

Nie napracowali się. Chcą to wydać jak najszybciej zeby zatrzymać ludzi przy grze. Programy w BFa, a oni niech pracują nad prawdziwym dodatkiem z Void Lordami. Ten będzie tylko wstępem do fabuły.

Offline gilu

• Stały bywalec
« Odpowiedź #874 dnia: Lipiec 20, 2018, 11:04:52 »
Większość to pasywki
Broń artefaktowa to też była w 90% pasywki, a w klasie mimo to zmieniała sporo.
że już widzisz jak staty smakują się z postacią
Nie, nie widzisz. Dokładnie to samo było w prepatchu w wod. Ile płaczu i paniki było, że ich klasy mają ujowy feeling itp itd. Jedną klasą będzie dobrze się grało już na 110, drugą dopiero na 120 z traitami. Tak było przed legionem i tak będzie teraz, czasem jeden pasyw wystarczy by zmienić klasę. Dodatkowo nigdzie nie jest powiedziane, że np. nie dodadzą nowych traitów. Chyba nawet na wczorajszym Q&A potwierdzili, że jest taka możliwość. 
Poza tym co ma gear do talentów?
no ma tyle, że azerite armory mają wbudowane talenty. Chodzi ci o to, że to rozwiązanie ci się nie podoba? No mi się podoba, wolę to od tier bonusów gdzie przez rng czyszcząc nty raz heroic latałem z rękawicami tierowymi z lfra bo mi nie chciały lepsze wydropić, a 4 set musiał być.. wiec za tierami tęsknić nie będę kompletnie.

zamiast 12 unkalnych setów... robią 4
Nie porównuj vanillii bfa do legionu po 2 latach content patchy. Ani ja, ani ty nie wiemy ile będzie tych setów w patchu np, 8.3.5.
Przy pierwszej prezentacji Warfronte też Blizz użył genialnej sztuczki. Nie powiedzieli totalnie nic.
Gracze już myśleli o ogromnym GvG na kształt pierwszego GW.
Tutaj się zgodzę, też miałem nadzieje, że to będzie jakieś pvp i połączenie wc3 z np. mobą. Chociaż za to rozczarowanie winie tylko i wyłącznie swoją wyobraźnię.
Ale ogólnie nie jest źle, jako czillowy content gdzie można wyłapać itemy w sam raz. W legionie właśnie tego brakowało, był tylko tryhard na m+ albo na raidach, a czillowe to było może zbieranie mountów lub inne gunwo z którego nie było gearu. I tutaj wchodzi alternatywa w postaci wysp i warfrontów.
W sprawie warfrontów i wysp to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo np. preach(hardkorowy raider) nie widzi w tym nic ciekawego to np. casual Nixxiom już jak najbardziej i chwali wysepki. Imo jak napisałem wyżej: fajna, czilowa alternatywa dla raidów i m+.

Ogólnie w kwestii contentu w porównaniu z legionem to wygląda tak: Są raidy? są. Jest m+? jest. Więc już w tym momencie mamy tyle rzeczy do robienia co w legionie. Reszta to tylko miły bonus.

Pomijam już ograniczenie liczby lokacji do expienia z 5 do 3.

Bo wrócili do starego systemu gdzie krainy nie są upchane na sobie jak w wesołym miasteczku. Kiedyś motyw przewodni krainy ciągnął się dużo dłużej, a nie tak jak w legionie, że lecisz gdzieś 20sekund i co chwile jesteś rzucany w inny klimat nawet w tej samej zonie. Poza tym wizualnie nowe krainy wyglądają sporo lepiej od tych w legionie.

Chcą to wydać jak najszybciej zeby zatrzymać ludzi przy grze. Programy w BFa, a oni niech pracują nad prawdziwym dodatkiem z Void Lordami. Ten będzie tylko wstępem do fabuły.

Ehh jak fabuła w bfa nie wydaje ci się ciekawa to ja już nie wiem... BFA to będzie dodatek Old Godów i wszystko wskazuje na to, że na nich się będzie skupiał. W końcu zobaczymy Azshare i rozwinięcie jej historii... Do tego dochodzi niesamowity design dungeonów który(o dziwo) podoba się każdemu kto miał okazję pograć na becie.

Bądź co bądź najważniejszy jest content, bo to on będzie cię zachęcał do logowania, a z tego co widzę to nie będzie go mniej jak w Legionie. Z narzekaniami poczekam, aż zagram i sam się przekonam - wiem, staroświeckie podejście.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2018, 11:22:53 wysłana przez gilu »
(kliknij)

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #875 dnia: Lipiec 20, 2018, 15:16:14 »
Broń artefaktowa to też była w 90% pasywki, a w klasie mimo to zmieniała sporo.
Golden Traity zmieniały gameplay. Pograj SP czy nawet Destro z full artefaktem i bez niego.
no ma tyle, że azerite armory mają wbudowane talenty. Chodzi ci o to, że to rozwiązanie ci się nie podoba? No mi się podoba, wolę to od tier bonusów gdzie przez rng czyszcząc nty raz heroic latałem z rękawicami tierowymi z lfra bo mi nie chciały lepsze wydropić, a 4 set musiał być.. wiec za tierami tęsknić nie będę kompletnie.
Preacher zrobił świetne zestawienie traitów z azerite po rajdzie. Niektóre klasy mają same pasywki +x%. Game changer jak nic :D

zamiast 12 unkalnych setów... robią 4
Nie porównuj vanillii bfa do legionu po 2 latach content patchy. Ani ja, ani ty nie wiemy ile będzie tych setów w patchu np, 8.3.5.
Nie zrozumiałeś. Weźmy na przykład T20. Każda klasa ma swój unikalny armor. Teraz każda klasa pancerza miała swój "transmog". Shaman i Hunter mają taki sam set (pod względem wyglądu). Clothy to już w ogóle bez transmoga będą identyczne.

Tutaj się zgodzę, też miałem nadzieje, że to będzie jakieś pvp i połączenie wc3 z np. mobą. Chociaż za to rozczarowanie winie tylko i wyłącznie swoją wyobraźnię.
Ale ogólnie nie jest źle, jako czillowy content gdzie można wyłapać itemy w sam raz. W legionie właśnie tego brakowało, był tylko tryhard na m+ albo na raidach, a czillowe to było może zbieranie mountów lub inne gunwo z którego nie było gearu. I tutaj wchodzi alternatywa w postaci wysp i warfrontów.
W sprawie warfrontów i wysp to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo np. preach(hardkorowy raider) nie widzi w tym nic ciekawego to np. casual Nixxiom już jak najbardziej i chwali wysepki. Imo jak napisałem wyżej: fajna, czilowa alternatywa dla raidów i m+.
Mam inne zdanie na ten temat. Zobacz prezentacje WF. Ani jednego konkretu czy nawet ogółu. Pokazali "coś". To "coś" miało nakręcić hype. Poza tym nie mieli wiele do pokazania poza scenario2.0. Po wycięciu WF zapowiedź BFA byłaby totalną wtopą. Przy masie niedomówień i (moim zdaniem) celowym wprowadzeniu graczy w błąd ludzie chwycili przynętę.

Bo wrócili do starego systemu gdzie krainy nie są upchane na sobie jak w wesołym miasteczku. Kiedyś motyw przewodni krainy ciągnął się dużo dłużej, a nie tak jak w legionie, że lecisz gdzieś 20sekund i co chwile jesteś rzucany w inny klimat nawet w tej samej zonie. Poza tym wizualnie nowe krainy wyglądają sporo lepiej od tych w legionie.
Akurat kampania z początku dodatku była obciachowa w Legionie. Jeżeli te zony będą przynajmniej tak dobre jak w WoD to singla można uważać za udanego. Co nie zmienia faktu, że zone jest stanowczo zbyt mało.

Ehh jak fabuła w bfa nie wydaje ci się ciekawa to ja już nie wiem... BFA to będzie dodatek Old Godów i wszystko wskazuje na to, że na nich się będzie skupiał. W końcu zobaczymy Azshare i rozwinięcie jej historii... Do tego dochodzi niesamowity design dungeonów który(o dziwo) podoba się każdemu kto miał okazję pograć na becie.
Książki WoWa (wybrane, bo niektóre to już była przesada) to moje guilty pleasure (swoją drogą Before the Storm jest turbo krapiszczem). Znam lore. Wiem, że to będzie dodatek VL, ale... na tutaj zanosi się na prequel do prawdziwej historii. Coś jak Gul'dan łączył WOD z Legionem. Tutaj pewnie będzie Azshara i N'zoth.

Bądź co bądź najważniejszy jest content, bo to on będzie cię zachęcał do logowania, a z tego co widzę to nie będzie go mniej jak w Legionie. Z narzekaniami poczekam, aż zagram i sam się przekonam - wiem, staroświeckie podejście.

Staroświeckie czy naiwne? Osobiście umiem wyciągać wnioski z historii :)

Offline gilu

• Stały bywalec
« Odpowiedź #876 dnia: Lipiec 20, 2018, 16:53:04 »
Z tymi warfrontami to dalej nie widzę żadnej teori spiskowej blizzarda tak jak ty to opisujesz. Sam napisałeś "nic nie pokazali, a ludzie myśleli"... kogo ty winisz? Jakby coś pokazali i przedstawili coś dokładnie innego niż to czym jest w rzeczywistości to miałbym pretensje.
 Z resztą ponownie, to jest dodatek do contentu legionowego. W legionie były raidy i m+ = super! BFA raidy, m+, warfronty i wyspy=wod 2.0 content... no ludzie.

Zon jest tyle ile powinno być, ważne by miały lepszy design niż żeby były upchane tak jak w legionie(powtarzam się, ale widocznie muszę) poza tym będziemy odwiedzać wyspę wrogiej frakcji podczas lvlowania i tam też będą questy, a na max lvlu to już w ogóle dwie wyspy będziesz miał. 

na tutaj zanosi się na prequel do prawdziwej historii. Coś jak Gul'dan łączył WOD z Legionem. Tutaj pewnie będzie Azshara i N'zoth.
No spoko, tylko co w tym złego? To jakieś OCD, że jak zaczną jeden wątek to on musi się skończyć w tym dodatku? Poza tym tak będzie czy ci się wydaje? I do tego: jak to będzie wyglądać? Ostatni raid będzie w klimacie Void Lordów jak to było w wod z hfc(z legionem), czy może od mniej więcej połowy zmienią klimat? A może w ogóle po ostatnim raidzie będzie tylko cinematic albo quest chain wprowadzający w nową fabułę? I jeśli jakiś z tych scenariuszy będzie prawdziwy to co z tego? Ja nic złego w czymś takim nie widzę.
Staroświeckie czy naiwne? Osobiście umiem wyciągać wnioski z historii
Tak, pamiętam to wyciąganie wniosków z bety. Gdzie każdy się jarał po becie WoD, hype był nie z tej ziemi, a potem wyszło jak wyszło. Dlatego właśnie wszelkie "wydaje mi się" czy "można wywnioskować" na podstawie bety można sobie wsadzić. To samo było z betą legionu. Hypowanie world questów( szczególnie tych pvp) czy legendarek... a mimo tego, że wyszło jak wyszło to ogólnie dodatek był według mnie udany.
(kliknij)

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #877 dnia: Lipiec 23, 2018, 01:28:23 »
Ziew.

Ja się jak zwykle będę dobrze bawił, a jak przestanę to nie przedłużę subskrypcji.
/shrug
/rasp

;)

Online Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #878 dnia: Sierpień 14, 2018, 15:33:32 »
Kto gra? Kto zarwał nockę? Jak wrażenia?

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #879 dnia: Sierpień 14, 2018, 16:22:59 »
Wczoraj pograłem do 1:00, dotarłem do stolicy Zandalari i miałem oczy jak pieciozlotówki. Mają rozmach skubani, super jest. Dzisiaj już na poważnie zacznę levelować, ale wrażenia po wczorajszym starcie bardzo pozytywne.