Autor Wątek: Wiedźmin 3 - Dziki Gon (Witcher 3)  (Przeczytany 1421492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
Odp: Wiedźmin 3 - Dziki Gon (Witcher 3)
« Odpowiedź #8800 dnia: Styczeń 08, 2018, 12:54:22 »
Przecież macie temat odnośnie wersji PC, trza sobie tam żale poruszać.

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #8801 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:08:45 »
I tam nas wyganiacie tez z problemami na konsolach - a potem jest placz na podcastach jak to wszystko chodzi i ze nikt nie powiedzial (jak wielkie zdziwko o PUBG) i lolaboga.
Dlatego lepiej nic nie pisac, wziac popcorn i patrzec jak to wszystko tonie.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8802 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:10:14 »
Ja przez takie śmieci jak post powyżej nie zrezygnuje, ale szkoda że na tapatalku nie działa ignor.
No i za mało usmieszkow wrzuciłes, tyko 5.
czyli jak nie ma ignora to musisz czytac post kogos kogo nie chcesz?
 :o :o

Offline Kajtek_bez_Majtek

• Stały bywalec
  • 900p. and proud
« Odpowiedź #8803 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:13:11 »
Mnie nadal bawi to, że z cyferkami jest wszystko OK jak konsolowcy zachwycają się kolejnym tytułem, który jest piękny, ładnie oświetlony, ślicznie chodzi itd.
W odwrotnej sytuacji jest to smutne jęczenie smutnych ludzi o smutnych rzeczach i ich smutnym życiu.
Ja myślę, że to nie cyferki irytują a Simplex. Schemat jest zawsze podobny, wychodzi gra powstaje wątek, ludzie w nim piszą mniejsze lub większe głupoty i nagle wpada Simplex cały w bieli z linkami do DF i męczy wora o technikalia. Jak mu w końcu ludzie piszą, że ma sobie już iść to odpala tryb dramy i wali emo odpowiedzi, oczywiście zawsze jego jest ostatnia. I tak do następnej gry/dodatku i analizy DF.

• I Am Robot
« Odpowiedź #8804 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:18:15 »
A ja mysle, odkad tu jestem, ze forum Poly jest kwintesencja stwierdzenia ?Robic z igly widly?. Nikt nie stoi nad glowa i nie zmusza do czytania co pisze Simpleks.
A czesto pisze trafne rzeczy, ale co ja tam wiem, skoro jestem czescia problemu.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #8805 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:26:48 »
Marcin ale ty na całe szczęście nie jesteś Simplex i jak już coś marudzisz to z sensem

I proszę cię nie rób się zapyziały jak on :P ;)

Online Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #8806 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:27:09 »
Mnie nadal bawi to, że z cyferkami jest wszystko OK jak konsolowcy zachwycają się kolejnym tytułem, który jest piękny, ładnie oświetlony, ślicznie chodzi itd.
W odwrotnej sytuacji jest to smutne jęczenie smutnych ludzi o smutnych rzeczach i ich smutnym życiu.
Ja myślę, że to nie cyferki irytują a Simplex. Schemat jest zawsze podobny, wychodzi gra powstaje wątek, ludzie w nim piszą mniejsze lub większe głupoty i nagle wpada Simplex cały w bieli z linkami do DF i męczy wora o technikalia. Jak mu w końcu ludzie piszą, że ma sobie już iść to odpala tryb dramy i wali emo odpowiedzi, oczywiście zawsze jego jest ostatnia. I tak do następnej gry/dodatku i analizy DF.
Ja tu widzę rozmowę Simplexa z jakimś burakiem, który zachowuje się jak burak i narzeka na to, że na forum ludzi nie ma, ponieważ Simplex mówi o technicznych aspektach, a burak pierodli jakieś chuja warte dyrdymały o tym, jaki z niego chuj z metra cięty i prostak z obory. Narzekanie na Simplexa w tej sytuacji to jakiegoś rodzaju pomyłka w logicznym rozumowaniu.
Red Dead Redemption 2 ma zepsuty HDR!

• Stały bywalec
  • 900p. and proud
« Odpowiedź #8807 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:29:27 »
Simplex właśnie z igły widły robi najczęściej. Przyczepia się szczegółów technicznych i męczy o nie wszystkich naokoło. W końcu komuś żyłka pęka i pisze mu żeby spasował bo gra się fajnie i zaczynają się problemy jak ten powyżej.

• I Am Robot
« Odpowiedź #8808 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:33:11 »
No i dlatego, ze wszyscy takie rzeczy maja w dupie, CDPR stal sie swieta krowa polskiego gamedevu. Ignorancja zaprawde musi byc blogoslawienstwem.

Online Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #8809 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:39:08 »
Simplex właśnie z igły widły robi najczęściej. Przyczepia się szczegółów technicznych i męczy o nie wszystkich naokoło. W końcu komuś żyłka pęka i pisze mu żeby spasował bo gra się fajnie i zaczynają się problemy jak ten powyżej.
Simplex może sobie kulturalnie pisać o czym chce. Po to jest forum. To, że komuś pęka dupa to już jego problem. Niech się na wizytę do lekrza zapisze.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #8810 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:39:11 »
Tak tak Wiesiek to ujowa i źle działająca gra  ;D ::)

Chyba lekko przesadzacie z tym bólem pupy, że CD dogadało się z MS co do HDRa - czyt czasowa wyłączność i olali PC Master Race ;)

Rolek  - Tak dziewczyno, mówię prosto z mostu, bez zbędnych uprzejmości. W teatrze  lub operze nie jestem.
Typowe smęcenie baranów którzy krytykę zamieniają na hejt i niby ból dupy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2018, 13:40:43 wysłana przez biomedic »

Online Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #8811 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:41:15 »
Przecież właśnie mówię, że jesteś burak i prostak bez kultury i obycia jakiegokolwiek.

• Stały bywalec
  • 900p. and proud
« Odpowiedź #8812 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:42:18 »
Marcin naprawdę wierzysz, że Redsi chodzą z aureolką tylko dlatego że za mało ludzie po forach krzyczeli o problemach technicznych W3?

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #8813 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:42:36 »
Przecież właśnie mówię, że jesteś burak i prostak bez kultury i obycia jakiegokolwiek.

Dla Ciebie czy Simplexa na pewno :) Nie mam w zwyczaju przymilać się przydupasom

Spokojnie, tylko dzisiaj tu jestem bo mi się nudzi w pracy :) Można tez przenieść posty aby nie zaśmiecać tego wątku
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2018, 13:48:23 wysłana przez biomedic »

• I Am Robot
« Odpowiedź #8814 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:47:03 »
Tak tak Wiesiek to ujowa i źle działająca gra  ;D ::)
Chujowa nie, co do działania i poczynań dewelopera przy kolejnych paczach miałbym zastrzeżenia. Jakby to było EA, to już by pochodnie płonęły.

Marcin naprawdę wierzysz, że Redsi chodzą z aureolką tylko dlatego że za mało ludzie po forach krzyczeli o problemach technicznych W3?
Gracze mają pamięć złotej rybki - gdyby było inaczej to by pamiętali pozwy na graczy i downgrade graficzny, że o jednym babolu za drugim w paczach nie wspomnę. Gra oczywiście jest świetna, ale JA nie jestem wybiórczy i oceniam całość. Zarówno stronę gameplayową jak i stronę techniczną i późniejsze decyzje odnośnie gry. Mógłbym też przypomnieć o tym jak zjebali w grze wszystkie tekstury koni - przez co np. nie grałem ponad miesiąc, bo nie umieli naprawić.

Ale dajmy spokój. Na jednego rozsądnego zawsze znajdzie się z pięciu z klapkami na oczach - i nie jest to żaden pojazd osobisty a fakt. Tak ten świat jest skonstruowany, że ludzie wolą nie wiedzieć i nie widzieć.

Online Rolek

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #8815 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:48:38 »

Dla Ciebie czy Simplexa na pewno :) Nie mam w zwyczaju przymilać się przydupasom

Spokojnie, tylko dzisiaj tu jestem bo mi się nudzi w pracy :) Można tez przenieść posty aby nie zaśmiecać tego wątku

https://youtu.be/R6L50uY0kRg

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #8816 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:49:27 »
Ale te xbotoksy agresywne się zrobiły!

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #8817 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:52:43 »
Ale te xbotoksy agresywne się zrobiły!

Albo Wy jesteście takie mięczaki ;)

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #8818 dnia: Styczeń 08, 2018, 13:56:16 »
Ja jestem zwolennikiem pozostawania w ignorancji technicznej. I na tym forum mi sie to udaje, natomiast nie udaje mi sie pozostawac w ignorancji, ze buractwo na forum bywa. Wiec, na chlopski rozum, ktos tu przesadza z cierpieniem zwiazanym z cyferkowymi informacjami. Czy nie po to sa wydzielone tematy technikaliowe jakies, zeby wchodzili tam jedynie chetni?

• Stały bywalec
  • 900p. and proud
« Odpowiedź #8819 dnia: Styczeń 08, 2018, 14:04:55 »
Gracze mają pamięć złotej rybki - gdyby było inaczej to by pamiętali pozwy na graczy i downgrade graficzny, że o jednym babolu za drugim w paczach nie wspomnę. Gra oczywiście jest świetna, ale JA nie jestem wybiórczy i oceniam całość. Zarówno stronę gameplayową jak i stronę techniczną i późniejsze decyzje odnośnie gry. Mógłbym też przypomnieć o tym jak zjebali w grze wszystkie tekstury koni - przez co np. nie grałem ponad miesiąc, bo nie umieli naprawić.

Ale dajmy spokój. Na jednego rozsądnego zawsze znajdzie się z pięciu z klapkami na oczach - i nie jest to żaden pojazd osobisty a fakt. Tak ten świat jest skonstruowany, że ludzie wolą nie wiedzieć i nie widzieć.
Nie no spoko, ja po prostu mam inaczej poprzeczkę zawieszoną. Może też kwestia, że grałem na Xone i żadnych kwasów graficznych nie stwierdziłem (chrupiący okazyjnie framerate, albo detale niższe niż na innej platformie to nie jest dla mnie babol).

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8820 dnia: Styczeń 08, 2018, 14:08:57 »
Simplex może sobie kulturalnie pisać o czym chce. Po to jest forum. To, że komuś pęka dupa to już jego problem. Niech się na wizytę do lekrza zapisze.
tutaj plus jeden

Gdy Simplex (i inni) zaczynają coś o jakichś pc dyrdymałach graficznych pisać to po prostu omijam, ale daleki jest by z ryjem na nich hur dur. Tym niemniej było by lepiej gdyby pc pierdoloo było w temacie o pc, mniejsza szansa na jakieś przepychanki, zainteresowani tematem sledza watki pc to sobie poczytają

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #8821 dnia: Styczeń 08, 2018, 14:10:38 »
Ogłaszam Ogólnopolską akcje nie grania w Wiedźmina na konsolach, bo drzewa nie mają odpowiednich cieni! A nie, w8, to już prawie 3 lata po premierze, kto chciał to ograł, nawet w gorszej wersji ;d

I tam nas wyganiacie tez z problemami na konsolach
Nie do końca, nie ma problemu, żeby wrzucić film z DF, popisać jak to działa, bo wiadome, że słabo, a CDPR to obóz pracy. Gorzej podpinać od razu PCtowe trololo, do którego większość się tu triggeruje. A już zwłaszcza jak zaczyna to Simplex.

Pomijam kwestie, że ktoś musi siać płacz w jakiś podcastach bo się nie orientuje w tym, co jak mniemam jest jego hobby ;d Wszystko na tacy, najlepiej.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #8822 dnia: Styczeń 08, 2018, 14:28:22 »
Paaanie ja grałem na premierze w 60 FPS na pc a teraz na najmocniejszej konsoli świata nawet tyle nie ma? Który mamy rok? :)
Tak serio to mam przed sobą jeszcze dwa dodatki, które bym chętnie ograł na konsoli ale nie przeniosę saveów z pc i finalnie to na blaszaku muszę to dokończyć.

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #8823 dnia: Styczeń 08, 2018, 14:30:19 »
Paaanie ja grałem na premierze w 60 FPS na pc a teraz na najmocniejszej konsoli świata nawet tyle nie ma? Który mamy rok? :)
Tak serio to mam przed sobą jeszcze dwa dodatki, które bym chętnie ograł na konsoli ale nie przeniosę saveów z pc i finalnie to na blaszaku muszę to dokończyć.

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Zaczynajac dodatki dostaniesz podpakowana postac z punktami do rozdania, przynajmniej tak to pamietam.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #8824 dnia: Styczeń 08, 2018, 15:19:13 »
No ale nie będzie mojego Gerarda tylko jakiś random. :/

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #8825 dnia: Styczeń 08, 2018, 15:28:14 »
Rarard, tez fajny bohater. I tak swojego nie poznasz jesli dawno nie grales, zarosl pewnie.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8826 dnia: Styczeń 08, 2018, 15:33:31 »
No ale nie będzie mojego Gerarda tylko jakiś random. :/
pokochasz jak swojego :)

Offline Punkstyler

• Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #8827 dnia: Styczeń 09, 2018, 09:30:33 »
Pisanie o konsolowych problemach w pctowych tematach...
O takiej bzdurze nie słyszeli nawet w starych kazamatach
Zróbmy osobno wątki o grafie, muzyce i questach wiedźmina
Bo na zawał przy tym wątku padnie nie jeden chłopina

// Tapatalk. Sorry za ewentualne błędy.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #8828 dnia: Marzec 08, 2018, 16:57:47 »
Będę śledził tego dziwaka:
https://shamusyoung.com/twentysidedtale/?p=42140

Gra w W3 w samych gaciach i zamierza mieć wyłącznie alkohol (i eliksiry bazowane na alkoholu, oraz składniki alchemiczne) w ekwipunku, walczyć głównie na pięści o ile to możliwe. Durnota, ale może być ciekawie i zabawnie:
1 No equipment, meaning no weapons or armor. Geralt will be wearing his classy white boxer shorts the whole way.
2 The only thing Geralt can keep on his person is booze. Since Witcher potions are made with alcohol as a base, I consider potions to be a type of booze, so they?re acceptable. This will obviously require us to occasionally have alchemy ingredients in our inventory as well (I think of them as being something like cocktail mixers), so those are acceptable. Gwent cards are not actually stored in your inventory itself, so they?re all right too.
3  No HUD. I actually recommend making very limited use of the HUD even for a non-crazy person playthrough, as I and others have found that it causes you play the game in a very different ? and arguably more immersive ? way.
4  Geralt must never turn down an offer of either alcohol or gwent.
5 Combat should be as punching-oriented as possible, meaning minimize the use of signs. Rule 5 is, of necessity, going to be one of the more flexible ones, since there are some enemies that you simply can?t defeat with punches alone (that, or it would be painfully boring to do so).

« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2018, 17:00:40 wysłana przez Simplex »

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8829 dnia: Marzec 08, 2018, 16:59:04 »
Prawie jak me zycie na studiach :) same gacie, bojki na piesci i alko :)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #8830 dnia: Marzec 08, 2018, 17:10:10 »
W soulsach już tak ktoś grał na golasa.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8831 dnia: Marzec 08, 2018, 17:11:57 »
Ale Soulsy to zdecydowanie wieksze znaczenie skila.

• I Am Robot
« Odpowiedź #8832 dnia: Marzec 08, 2018, 17:44:25 »
W soulsach już tak ktoś grał na golasa.
Np. ja. I masa wszystkich pr0 graczy. Największe "zjeby" robią całą grę na speedrun po bossach i do tego z zastrzeżeniem no hit - jak dostaną dmg od monstera, to kasują postać.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #8833 dnia: Marzec 15, 2018, 13:18:24 »
Druga część: https://shamusyoung.com/twentysidedtale/?p=42245

Przypominam, człowiek gra na Marszu ku zagładzie, w samych gaciach i bije pięściami (i ciagle jest pijany). Nie wiem po co, ale zabawnie się to czyta.

Offline Arcybibosz

• Prezes
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #8834 dnia: Marzec 15, 2018, 14:59:23 »
http://polygamia.pl/geralt-w-soulcalibur-vi/

Wiedźmin w Soul Calibur VI.

Cebulandia nagle zamieni się w kraj miłośników bijatyk.

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #8835 dnia: Marzec 15, 2018, 15:58:01 »
A jak od zawsze lubiłem casualowo pograć w SC to już nie mogę? Nie chcę być nazywany cebularzem :(

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #8836 dnia: Marzec 15, 2018, 16:33:18 »
Jak rozumiem jesteśmy cebularzami ze względu na miejsce urodzenia a nie faktyczne zachowania.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #8837 dnia: Marzec 15, 2018, 16:37:44 »
A jak od zawsze lubiłem casualowo pograć w SC to już nie mogę? Nie chcę być nazywany cebularzem :(
musisz o zezwolenie sie starać, tak to można.

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #8838 dnia: Marzec 15, 2018, 16:45:02 »
Jak rozumiem jesteśmy cebularzami ze względu na miejsce urodzenia a nie faktyczne zachowania.
To tłumaczy chorobę szpyndy :o

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #8839 dnia: Marzec 15, 2018, 18:32:37 »
Szkoda, że wsadzili Geralta do jakiejś tam bijatyczki, która nikogo ::)