Autor Wątek: We Happy Few  (Przeczytany 220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TurboGad

• I Am Robot
  • Hejter MGS i Death Stranding
We Happy Few
« dnia: Lipiec 09, 2018, 10:16:24 »
Premiera za miesiąc, a nie widzę żeby był dedykowany wątek. Gra mnie obchodziła średnio-wcale aż do momentu jak pojawił się cyfrowy pre-order w Xbox Store za ok. 200 PLN. Zdziwiło mnie to, bo wcześniej sądziłem, że to projekt o skali zbliżonej do tej gry o somsiedzie z piekła rodem niż do pełnowymiarowej produkcji, choćby klasy AA. Uznałem, że musieli to nieźle rozbudować i się nie myliłem:

https://www.gameinformer.com/interview/2018/07/05/we-happy-fews-creators-discuss-how-and-why-the-game-has-changed-so-much

Czyli gra na kilkanaście godzin, bardziej linowa, fabułą i eksploracja na pierwszym miejscu, survival zepchnięty na drugi, czy wręcz trzeci plan (ale ma po premierze być jakiś tryb wyzwania, podobny do tego co było w early access).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2018, 11:17:27 wysłana przez TurboGad »

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Online knur

• Ultimate Badass
  • 8==>
Odp: We Happy Few
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2018, 10:33:33 »
Grałem 2 lata temu w jakieś demo albo betę i widzę na yt, że są nawet pełne walkthrough z tamtego okresu więc po co oni to aż tyle opóźniali?

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2018, 11:12:57 »
Bo zrobili z tego normalnego singla na którego wszyscy liczyli. Pierwsze zapowiedzi dawały nadzieję na produkt Bioshocko-podobny. Potem wyszedł z tego jakiś survival z craftingiem. Odzew był druzgocący. Ktoś poszedł po rozum i zrobił singla z fabułą. Estetyka i klimat to ?w to mi graj?. Wezmę grę prędzej niż później.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2018, 11:26:49 »
Grałem 2 lata temu w jakieś demo albo betę i widzę na yt, że są nawet pełne walkthrough z tamtego okresu więc po co oni to aż tyle opóźniali?
I od tego czasu nie czekam

Online knur

• Ultimate Badass
  • 8==>
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2018, 11:34:44 »
Bo zrobili z tego normalnego singla na którego wszyscy liczyli. Pierwsze zapowiedzi dawały nadzieję na produkt Bioshocko-podobny. Potem wyszedł z tego jakiś survival z craftingiem. Odzew był druzgocący. Ktoś poszedł po rozum i zrobił singla z fabułą. Estetyka i klimat to ?w to mi graj?. Wezmę grę prędzej niż później.

Tzn, że ta gra to zupełnie coś innego niż ta wersja z 2016?

Offline TurboGad

• I Am Robot
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2018, 11:43:59 »
Z wywiadu:

[redaktor] I played a significant portion of the game right when it launched in Game Preview on Xbox One.

[producent] Things have changed an astronomical amount since that point. When the game comes out, I think people are going to say that this is one of the games that has changed the most during the Early Access period. And I?m actually quite proud of that.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2018, 13:07:57 »
Biorą pod uwagę jak bardzo podniesli cenę na PC w pewnym momencie, to albo się to przeklada na jakość/ilość albo to było samobójstwo.
https://www.destructoid.com/starting-next-week-we-happy-few-will-cost-50-99-453956.phtml