Autor Wątek: Watch Dogs  (Przeczytany 273271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
Odp: Watch Dogs
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 07, 2014, 09:35:24 »
To ciekawe z czym oni chcieli wyjechać w tym listopadzie. Tak jak pisałem wcześniej, powinni skasować ten projekt w cholerę i zacząć od nowa. Może nawet zrobić go tylko na nowe konsole+PC. Te odbicia świateł na karoserii, której nie ma wcale w "dopracowanej" niby wersji...

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 07, 2014, 09:47:49 »
For what is worth, the latest ?story? trailer was based on the next-gen version of the game (or at least that?s what the official Playstation Twitter account claimed), meaning that this is what you?ll be getting on PS4, Xbox One and PC.

http://www.dsogaming.com/screenshot-news/watch-dogs-comparison-latest-build-versus-e3-2012-june-2013-builds/

Nigdy nie jarała mnie ta gra, ale teraz widzę, że to może być prawdziwa wysokobudżetowa bieda (oksymoron copyright by TurboGad), której nawet Peja nie będzie chciał reprezentować  ;D
Nie dość, że fabularnie to będzie mielizna, gameplayowo standardowy sandbox z całym dobrodziejstwem (czyli większość zadań sprowadzi się do pojechania w punkt A, zastrzeleniu/obezwładnieniu grupki przeciwników i shakowaniu jakiegoś terminalu, czasem uruchomi się skrypt, że ktoś z laptopem ucieka i trzeba go autem ścigać męcząc się z policją po drodze*) to jeszcze nawet oprawą gra się nie może pochwalić.

* - schematyczna konstrukcja nie przekreśla gry, o ile otoczka tych oklepanych zadań jest ciekawa. Tutaj jedynym urozmaiceniem się przerysowany hacking, który pewnie się znudzi po dwóch godzinach grania.

Mnie od początku to wszystko w tej grze nie pasowało. Po debiucie na E3 2012 myślałem, że "Watch Dogs" odnosi się do Aidena i jemu podobnych, którzy są właśnie cerberami szarego establishmentu - sądziłem, że będzie oryginalnie i gracz będzie się wcielał w antybohatera albo nawet "złoczyńce-protagonistę", a tu taki wał - super-hakier walczący przeciwko wszystkim (oczywiście wspierany przez, o zgrozo, stereotypowych anty-systemowych outsiderów), bo mu żonę/siostrę zabili "oni/źli ludzie". Kurwa, takie badziewie to już się nawet do kreskówek dla przedszkolaków nie nadaje. Ja wole nie być grupą docelową tej gry, hehehe.

Jak dla mnie mogliby iść z tym odpowiednikiem produkcji W.S. Andersona i Baya w chuj i spuścić w kiblu, ale Ubi nie pozwoli, oni chcą mieć kolejną markę i za dużo zainwestowali w ten projekt, a i klientela się znajdzie, bo "można się autem ścignąć, poszczelać i hackowanie wow, wow, dusze miasto". BTW, już marzec i żadnego info o tegorocznej odsłonie AC?
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2014, 09:57:02 wysłana przez TurboGad »

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 07, 2014, 10:08:04 »
Oni tam mają broń strzelającą styropianem? Zero krwi, nawet przy strzale z shotguna z odległości kilku(nastu) centymetrów.

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 07, 2014, 10:20:15 »
nic tylko czekać na zaktualizowane materiały z Division  ;D

EDIT: już są  ;D
(kliknij)

Ech... Freedom Fighters, łezka się w oku kręci. Świetna gra.

(kliknij)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 07, 2014, 10:27:57 »
Cholera, ciemne chmury, które zbierały się nad tą grą od zeszłego roku właśnie zamieniły się w wielką, czarną dziurę zasysającą jakiekolwiek nadzieje związane z tym tytułem :/

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Duraleks

• Junior
  • *
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 07, 2014, 11:06:39 »
Rzeczywiście gra na tym ostatnim trailerze wygląda jak kupa :(

Cały hajp mi opadł ....

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 07, 2014, 11:28:55 »
Bo grafika słaba? A co z gameplayem? Moze bedzie zajebisty i grafika nie bedzie miec znaczenia?  ;D ;D ;D

To ciekawe z czym oni chcieli wyjechać w tym listopadzie. Tak jak pisałem wcześniej, powinni skasować ten projekt w cholerę i zacząć od nowa. Może nawet zrobić go tylko na nowe konsole+PC. Te odbicia świateł na karoserii, której nie ma wcale w "dopracowanej" niby wersji...
To sie prawie nigdy nie udaje - (prawie) kazda gra ktora była "restartowana" jest crapem/ma problemy - Duke Nukem Forever, Colonial Marines, Thief

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #487 dnia: Marzec 07, 2014, 11:32:12 »
Ja stoję na stanowisku, że oprawa to w tym przypadku problem drugorzędny. Rzecz w tym, że pod względem gameplayu zapowiadało się to niemal od początku mało ciekawie. Kiepska oprawa jest jakby ukoronowaniem problemów tej gry. Inna sprawa, że oprawa zdawała się być głównym "ficzerem" gry (podobnie  jak w przypadku Ryse dla przykładu, tylko, że Crytek, jak to Niemcy, "dostarczył', a Ubi spierdolił robotę).

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 07, 2014, 11:53:15 »
Rzecz w tym, że pod względem gameplayu zapowiadało się to niemal od początku mało ciekawie. "dostarczył', a Ubi spierdolił robotę).
Serio? Dla mnie od początku zapowiadało się bardzo ciekawie i nadal zapowiada się ciekawie :)

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 07, 2014, 11:55:44 »
+1. w sensie może nie "bardzo", ale dla mnie to był taki kolejny asasin w innym settingu - zagram na pewno, na pewno nie na premiere :) i raczej bede sie dobrze bawić z tego co widze. przełomu nie oczekiwałem.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #490 dnia: Marzec 07, 2014, 11:58:22 »
@Chessman - ja nie wnika co się komu podoba, jeden lubi patrzeć jak tynk schnie inny woli domeki z kart stawiać...

@Simplex - niekoniecznie. The Darkness II opóźniono o parę miesięcy, BioShock Infinite też i obie gry były co najmniej dobre w powszechnej opinii. Oczywiście, nie chodziło tutaj a gruntowną przebudowę, ale w przypadku Watch Dogs też nie.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #491 dnia: Marzec 07, 2014, 12:00:45 »
Grafika nie jest najwazniejsza, ale nie bede placil calej ceny za gre ktora wyglada jak pastgen.
Swego czasu NieR na premierze byl za 15GBP i takie cos to ja rozumiem.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #492 dnia: Marzec 07, 2014, 12:21:54 »
@Simplex - niekoniecznie. The Darkness II opóźniono o parę miesięcy, BioShock Infinite też i obie gry były co najmniej dobre w powszechnej opinii. Oczywiście, nie chodziło tutaj a gruntowną przebudowę, ale w przypadku Watch Dogs też nie.
OK Bioshock zebral dobre oceny, ale widac  bylo jak duzo z tej gry zostalo wyciete i przerobione, bylo tez sporo zastrzeżeń, m.in. te słynne "drugie" recenzje kilka miesiecy po premierze z dużo niższymi ocenami. No i napisałem "prawie wszystkie" :P

Co do darkness II to ja sie nie wypowiem, ale chodzilo mi bardziej o takie gry ktore powstawaly wiele lat, mialy kilka obsuw, restartów. Conviction moglby byc takim przykladem, ale w su mie nie wiem czy negatywnym czy pozytywnym bo mi sie ta gra nawet podobala, tyle ze nie miala wiele wspolnego ze starymi splinterami (misja w Iraku WTF).

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #493 dnia: Marzec 07, 2014, 12:28:33 »
Z tym się mogę zgodzić - jak gra jest "wznawiana" na przestrzeni paru lat to faktycznie zwykle oznacza jakieś problemy. Rainbow Six Patriots będzie przykładem takiego procesu, zobaczymy co z tego wyjdzie, o ile w ogóle tę grę skończą. Alan Wake mógłby służyć za przykład takiego rozwleczonego procesu twórczego, dość mocno zmieniającego oblicze gry na przestrzeni czasu, ale z ostatecznie dobrym rezultatem. W przypadku Watch Dogs mamy jednak do czynienia z półroczną obsuwą, więc tutaj powinno chodzić o szlify i poprawki jak w przypadku The Darness II czy New Order.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #494 dnia: Marzec 07, 2014, 12:44:45 »
A Alan Wake nie był też robiony 100 lat? Ostatecznie wyszła całkiem fajna gra.
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 07, 2014, 12:50:16 »
No był i turbo o tym pisał, ale pierwotnie Alan miał byc chyba bardziej sandboksem.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 07, 2014, 12:50:27 »
Pany, dopiero teraz tutaj wszedłem, to są jakieś jaja. CO TO JEST ja się pytam?! Gdzie ta grafa się podziała... tragedia jakaś :/.

Ciekawe czy jest jakakolwiek szansa, żeby build ze starymi efektami na PC... pewnie marna. Nawet jakby to chodziło sensownie tylko na 3*Titan w SLI, to przynajmniej by było wiadomo, że to żadnych realnych podstaw nie miało.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 07, 2014, 12:58:30 »
No był i turbo o tym pisał, ale pierwotnie Alan miał byc chyba bardziej sandboksem.

Ba, tam nawet silnik miał w czasie rzeczywistym liczyć dewastację powodowaną przetaczającym się tornadem. Ale o czym my tutaj rozprawiamy? Alan Wake miał przyzwoitą oprawę, ale przede wszystkim to była ciekawa i klimatyczna gra, a Watch Dogs nie dość, że wygląda niezbyt okazale to jest jeszcze oklepanym sandboxem o gości, który ma motywację na poziomie seriali sensacyjnych z przełomu lat 80 i 90 ubiegłego wieku i walczy ze "skorumpowanym światem przestępczym" (linia idealnie pasująca do "Renegata") za pomocą smartfona otrzymanego od stereotypowej hakerki, który robi wszytko. Bieda z nędzą, Ubi stać na więcej.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 07, 2014, 13:00:23 »
http://gamingbolt.com/ubisoft-are-absolutely-frightened-due-to-backlash-against-watch-dogs-insider
Heard folks internally at Ubisoft are absolutely frightened because backlash against Watch Dogs was much stronger than anyone anticipated.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 07, 2014, 13:08:53 »
Naprawdę sądzili, że jak dają matowy lakier zamiast połysku na auto, sterylne wyprane z ludzi środowisko i brak odbić + ewidentnie ucięcie większości efektów wszędzie, to się ludzie nie zorientują? Come on...

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 07, 2014, 13:50:25 »
Zastanawia mnie tylko jak oni to zrobili, że Black Flag na next genach wygląda całkiem przyzwoicie, a takie Watch Dogsy po (przynajmniej) 2 latach developingu z każdym trailerem wyglądają coraz gorzej? Przecież to jest chyba ten sam engine i założę się, że część assetów, typu animacje itp, zerżnęli żywcem z asasyna.
(kliknij)

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 07, 2014, 13:52:09 »

Ba, tam nawet silnik miał w czasie rzeczywistym liczyć dewastację powodowaną przetaczającym się tornadem. Ale o czym my tutaj rozprawiamy? Alan Wake miał przyzwoitą oprawę, ale przede wszystkim to była ciekawa i klimatyczna gra, a Watch Dogs nie dość, że wygląda niezbyt okazale to jest jeszcze oklepanym sandboxem o gości, który ma motywację na poziomie seriali sensacyjnych z przełomu lat 80 i 90 ubiegłego wieku i walczy ze "skorumpowanym światem przestępczym" (linia idealnie pasująca do "Renegata") za pomocą smartfona otrzymanego od stereotypowej hakerki, który robi wszytko. Bieda z nędzą, Ubi stać na więcej.

Sleeping Dogs tez nie bylo ani ambitne, ani jakoś specjalne, a grało się przednio. takze, poczekajmy do premiery.

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 07, 2014, 13:55:10 »
Im więcej trajlerów oglądam (szczególnie fabularnych) tym bardziej czuję crapa.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 07, 2014, 13:57:19 »
Sleeping dogs miejscami wygląda lepiej niż to...

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 07, 2014, 14:10:35 »
skad wiesz jak bedzie 'miejscami' wygladac Watch Dogs?  ;D

budda

• Gość
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 07, 2014, 14:13:42 »
O, deszcz beznadziejny w SD też.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 07, 2014, 14:22:06 »
skad wiesz jak bedzie 'miejscami' wygladac Watch Dogs?  ;D
Ekhem, tam nie powinno być żadnego miejsca, które będzie gorzej niż SD wyglądać ;).

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 07, 2014, 14:35:59 »
Sleeping Dogs miało klimat, nieco rozbudowany system walki i fabularnie nie było aż takiej oklepanej płycizny.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 07, 2014, 16:52:15 »
http://www.gamepur.com/news/13920-ubisoft-pr-comment-recent-watch-dogs-controversy-graphics-downgraded-looks-.html
"Bit bummed about some people not liking the graphics of the #Watchdogs trailer! I saw the game guys and it looks INCREDIBLE! #promise"

"Trust me on this one, you won't.. i saw the game it looks incredible. It looks what a next gen should look like."

"Really they didn't downgrade anything, its just a little different then when you first saw it i guess. It really does look great"

"i was in montreal, i saw the game, i played the game... people who know me, know i dont make false promises."

"my opinion of the game is purely based on what i saw when i was playing it."

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 07, 2014, 16:53:40 »
A co ma gadać ktoś od pijaru?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #510 dnia: Marzec 07, 2014, 16:54:36 »
No tak, dział PR Ubi to najwiarygodniejsze źródło rzetelnych i niezmanipulowanych informacji o grze. Przeciez ten człowiek by nie kłamał, nie?
Damage control jak stąd do kosmosu.

EDIT: ninja'd.

Serio, nie wchodze tu na forum by czytac jak koles od PR w Ubi spuszcza się nad grą od Ubi. Szanujmy się. Ten cytat jest 100% bezwartościowy, jakby to jeszcze napisal jakis dziennikarz z branży któremu ubi oplacilo lot do swojego studia, nocleg w hotelu i striptizerki i on jarałby się grą to i tak byłby 100x bardziej wiarygodny od PR managera.

"they didn't downgrade anything,its just a little different then when you first saw it i guess" - nie przepadam za ludzmi ktorzy maja mnie za ślepego idiotę. Oraz nie umieją pisać poprawnie po angielsku.

A jak wyjdzie W_D i będzie wyglądać tak jak na pierwszych materiałach to pierwszy odszczekam moje oszczerstwa. #promise
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2014, 16:59:24 wysłana przez Simplex »

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #511 dnia: Marzec 07, 2014, 17:09:36 »
Szanujmy się.
I kto to pisze. Zdjecia z chlopcami, bez nsfw sa ok?

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #512 dnia: Marzec 07, 2014, 18:06:18 »
Szanujmy się.

Aż zacytuję JbzP - LOLWUT?
psn - Skrubolski

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #513 dnia: Marzec 07, 2014, 18:13:50 »
Szanujmy się.
??? Jakie zdjecia?  ???

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #514 dnia: Marzec 07, 2014, 22:54:13 »
A myślałem, że tylko ja nie wiem o co chodzi :)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #515 dnia: Marzec 08, 2014, 18:03:56 »
Boli jak na to patrzę ;). Swoją drogą masakra, w 2012 było widać przez szyby bogate wnętrze budynku. W 2014 szkoda im na prąd to wyłączyli światło i rolety antywłamaniowe zasunęli od środka.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2014, 18:09:01 wysłana przez Blue__ »

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #516 dnia: Marzec 08, 2014, 18:09:34 »
Przecież to wygląda jakby tekstury się w ogóle nie doczytały. A może to jakaś tajna konwersja np. na mobilki? Bo wygląda jak ps2

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #517 dnia: Marzec 08, 2014, 18:15:40 »
A i multi będzie miało 8 graczy. W takiej grze to chyba akurat kicha. GTA V miało 16?
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15590536,Watch_Dogs_bedzie_miec_multiplayer_w_stylu__wolnej.html

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #518 dnia: Marzec 08, 2014, 18:19:32 »
CIACH..Bo wygląda jak ps2

Dokładnie tak samo mi się skojarzyło. Już teraz nie wiem czy ktoś już sobie jaja robi czy faktycznie może być aż tak źle?? Rozumiem, zwykle pokazówki są podkręcane ale kurde przecież to wygląda jak... nie wygląda.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #519 dnia: Marzec 08, 2014, 19:26:45 »
Gdyby to była wersja na starą generację, to okay wygląda znośnie/dobrze, ale po tym co pokazywali i po tym jak powoli zaczynają wyglądać gry na next genach, oczekiwania były dużo wyższe. Mam wrażenie, że miała to być gra typu Thief, czyli na szybkiego pchana na nextgeny i gdyby wyszła na premierze lub w okolicach ludzie by przymknęli oko. Teraz powoli ulga startowa przestaje obowiązywać i ludzie słusznie się domagają czegoś więcej, szczególnie, że dużo lepiej było na pokazach.