Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2078267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #9400 dnia: Listopad 29, 2014, 13:41:20 »
Grasz w spin-off na sprzęty mobilne jako w pierwszą grę z serii. Interesujący wybór.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #9401 dnia: Listopad 29, 2014, 14:28:16 »
Jak zaczynac na swiezo to od drugiej czesci serii, na innych mozna sie tylko sparzyc.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9402 dnia: Listopad 29, 2014, 15:24:46 »
Grasz w spin-off na sprzęty mobilne jako w pierwszą grę z serii. Interesujący wybór.

Bo to jedyna oprócz 4 część serii która wyglądała na ciekawą ?

Zresztą bądźmy uczciwi: jakby nie mój master plan zagrania w każdą grę na vitę poza najgorszymi crapami w stylu mod nation racing to bym tego nie tknął  ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2014, 15:31:43 wysłana przez Michaelius »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #9403 dnia: Listopad 29, 2014, 15:27:10 »
Spider-Man: Edge of Time - o dziwo fajna, komiksowa fabuła i dobry dubbing. Tyle zalet, cała reszta jest średnio-nijaka. Generalnie Batman zawstydza tę grę pod każdym względem i smutno się gra ze świadomością, że i tutaj mogłoby być równie dobrze. Inna liga. Poprzednia część była ciekawsza ze względu na 4-ch bohaterów i rożne style rozgrywki, tutaj postawiono na 2-ch, moim zdaniem najmniej ciekawych z całej czwórki. Biegam klepie mobki, wpada doświadczenie i tak zapewne do końca ;)

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #9404 dnia: Listopad 29, 2014, 15:54:42 »
Jak zaczynac na swiezo to od drugiej czesci serii, na innych mozna sie tylko sparzyc.

No ja ostatnio ogrywam sobie po kolei wszystkie "duże" Assasyny, ale również zacząłem od dwójki, bo po prostu jedynka była imo niesamowicie chujowa i nudna. Dwójka była mega, świetna fabuła (jedynkę sobie streściłem na YT). Brotherhood praktycznie na poziomie dwójki z kolei Revelations już wyraźnie słabszy. Aktualnie ogrywam trójkę i jest mega zajebista.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #9405 dnia: Listopad 29, 2014, 16:07:21 »
Zaraz zaraz, nie grałeś w inne Assassyny i zacząłeś od Liberation? Jeśli tak, to gratuluję, bo gorzej wybrać nie mogłeś ;D
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #9406 dnia: Listopad 29, 2014, 18:38:34 »
To tak jakbyś zbierał się za uniwersum star wars zaczynając od angry birds star wars.

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #9407 dnia: Listopad 29, 2014, 22:22:20 »
Jak dla mnie to jedynka i trójka miały najciekawszy setting. Irytujący Ezio i włoski akcent w ogóle mi nie przypadł do gustu. Po prostu nie lubię takich typów bohaterów jak on. W jedynkę grałem niedługo po premierze, wtedy to było super, ale rzeczywiście z perspektywy wszystkich części to fabuła nie była zbyt rozbudowana ani ciekawa. Potem była, ale mnie wkurzali. Trójka bardzo mi się podobała. To jest jak GTA IV vs V - świetne, szczegółowe miasto kontra najnudniejsze w serii, ale duża wolność poza nim, latanie po drzewach, polowania itd. Liberation mam, może niedługo zagram.

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #9408 dnia: Grudzień 02, 2014, 19:50:44 »
A gram se ostanio w Black Ops 2 na PC i tak s(obi)e gram i gram i myślę:
czemu ludzie tak te CoDy krytykują? :) Podczas grania w tą czy inną odsłonę CoD'a nie spotkałem się z takimi bugami, które psułyby rozgrywkę, a w grach od Ubisoftu to co druga rzecz jest albo spier*&lona albo niewygodna. W CoDBO2 jakoś tak nie zauważyłem, no ale gram tylko na singlu kampanię i nie bawię się w calakowanie to może dlatego.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #9409 dnia: Grudzień 02, 2014, 19:52:56 »
Podczas grania w tą czy inną odsłonę

:)
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #9410 dnia: Grudzień 02, 2014, 20:06:59 »
Polska język, trudna język :<

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9411 dnia: Grudzień 02, 2014, 21:05:34 »
CoDy mają bardzo fajne odmóżdżające single. Trzeba ignorować fabułę i skupić się na szczelaniu i wybuchach.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9412 dnia: Grudzień 02, 2014, 21:38:03 »
Crysis 3. Nieciekawy. Na normalu przelecę dla trofików.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #9413 dnia: Grudzień 02, 2014, 23:23:54 »
A dla mnie najlepszy z serii, ale ja lubię ruiny i dżunglę. I są wiewiórki :)

Offline Hush

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9414 dnia: Grudzień 03, 2014, 22:36:07 »
Far Cry 3. Dopiero zacząłem ale AI istot żyjących na wyspie to chyba pokłosie wybuchu atomowego. Lecą na geronimo na mnie jak pijana husaria i dają się położyć jak w bitwie pod Lipskiem. Ale reszta serio bardzo dobra. Klimat miły, strzelanie miłe i wszystko przyjemne. Na razie ciekawie  ;)

Offline prezesstoczni

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9415 dnia: Grudzień 03, 2014, 23:20:57 »
Tomb Raider: Definitive Edition Bardzo mi podszedł. Na razie bez znudzenia. Gram sobie godzinę dziennie, bez pośpiechu, który towarzyszył mi przy TLOU i przez który trochę zepsułem sobie grę. Tomb Raider na PS4 ma bardzo dobrą oprawę, szczątkową fabułę, która nie razi i świetny gameplay. Rozrywka wyważona, co chwilę dochodzi coś nowego, zobaczymy co będzie dalej. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Myślałem, że to będzie kolejna taśma kopiuj wklej a dostałem dobrą, rzemieślniczą robotę z momentami, które "robią". Nie żałuję, że nie uruchomiłem wersji na PS3 z ps+i kupiłem dopiero na PS4 za 100zł używkę.

Offline spisu

• Super Badass
« Odpowiedź #9416 dnia: Grudzień 03, 2014, 23:51:35 »
Poczekaj aż Ci Lara po checkpoincie pod mapę spadnie. To Ci dopiero zabawa po omacku drogi do checkpointa szukać. Chyba, że wersja na currentgeny naprawiona...
(kliknij)

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #9417 dnia: Grudzień 04, 2014, 18:46:31 »
W sumie może to bardziej się nadaje do wątku Romka Nintendo. Stuknęło mi 40 godzin w Fantasy Life na 3DSa, przy okazji zrobiłem Mastera w pierwszej profesji (odblokowując ryjącą beret japońską piosenkę).

Tak, gameplay jest powtarzalny, ale w ramach każdej profesji odrębnie, więc to jakby 12 różnych powtarzalności :) Fabuła jest raczej pretekstowa i pcham ją do przodu tylko po to, żeby odblokowywać dostęp do kolejnych obszarów. Jeszcze pewnie trochę czasu spędzę (w/g howlongtobeat.com calakowanie to jakieś 120-130h!), tyle ryb do złowienia, drzew do ścięcia, mikstur do upichcenia!

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #9418 dnia: Grudzień 04, 2014, 19:29:57 »
Arkham Origins. Pamięć może już słaba, ale gierce nie brakuje nic, gdyby porównać ze starszymi braćmi. Nie czaję hejtu.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #9419 dnia: Grudzień 04, 2014, 20:11:13 »
To prawda. Gracze oczekiwali zmian, a dostali tytuł zachowawczy, takie duże DLC do Arkham City - stąd "hejt".

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #9420 dnia: Grudzień 04, 2014, 20:19:03 »
Dla mnie to nie argument. Gracze mają tendencję do oczekiwania czegoś. Zresztą dlaczego zastępczy dev miałby wprowadzać zmiany do udanej formuły? Są fajne ujęcia kamer podczas walki, gdzie więcej widzimy i np.: elektryczne rekawice a la GoW.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #9421 dnia: Grudzień 04, 2014, 22:33:54 »
Moze ja tez nie pamietam poprzednich, ale walki z bosami w origins wydawaly mi sie wyjatkowo glupie.

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #9422 dnia: Grudzień 04, 2014, 22:50:28 »
Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy ogrywam świeżynki:
Grand Theft Auto V (PS4)
Gra klaci, gdy jedzie się z dużą prędkością, a loadingi trwają wieki. Coś zupełnie niedopuszczalnego w przypadku remastera. Muzyka najgorsza w serii gta od niepamiętnych czasów. Ale tylko do czasu. Bo po paru godzinach zacząłem trafiać na perełki jedna po drugiej: muza z top guna, tell it to my heart czy smalltown boy i czuję się jak w Vice City 8)
A samo gta w tym gta jest bardzo dobre. Dialogi, sytuacje i misję fabularne trzymają wysoki poziom. Sam świat też bardzo przyjemny. Zobaczymy jak się rozkręci.

Pokemon: Omega Ruby
Kolejny remake, więc z tymi świeżynkami na początku to chyba żart był ;) Mimo, że odświeżyli najgorsze cześci w serii, 3d wzięte z x/y jest wykorzystywane bardzo rzadko, a nowości tyle co kot napłakał, to nadal są to poki, a gry z tej serii nigdy słabe nie są. Mimo to, x/y były dwie klasy lepsze, więc jakby ktoś planował grać w poki na 3dsie to lepiej nich bierze się za poprzednie części.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #9423 dnia: Grudzień 05, 2014, 12:32:35 »
Moze ja tez nie pamietam poprzednich, ale walki z bosami w origins wydawaly mi sie wyjatkowo glupie.

Wg mnie są świeże i nie wiesz kiedy się ich spodziewać, bo bossowie=asasyni polują na Batmana. Jestem po walce z Bane'em. Moim zdaniem ciekawsza niż ta z Arkham City/Asylum.

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #9424 dnia: Grudzień 09, 2014, 17:50:03 »
Hello hello,
To ja tak:
Call of Duty: Black Ops 2 (PC) - kampania nieco gorsza od jedynki, ale pod koniec nabiera tempa, zresztą tak samo jak w każdej innej części nowszych CoDów.
Call of Duty: Ghosts (X360) - tutaj z kolei było z początku bardzo nudno i podobać mi się zaczęło dopiero od misji w dżungli. W kampanii jednak mimo wszystko trochę zmian zostało wprowadzonych (np radar w misji w dżungli), ale i tak niektóre rzeczy zdaje się, że widziałem w którymś Modern Warfare ;) Dziwne natomiast, że tego psa użyłem może z dwa razy, nie wnosił zbyt dużo do rozgrywki.
Generalnie, nie czaje czemu ludzie tak płaczą, że CoDy są za krótkie. Mi tam się momentami rozgrywka i fabuła dłużyły :P I nawet na easy niezawsze dało się przejść jak burza, więc te gry jakiejś tam zręczności wymagaja...

a teraz walczę, żeby odpalić Advanced Warfare na procesorze dwurdzeniowym.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #9426 dnia: Grudzień 10, 2014, 08:46:51 »
Wróciłem do grania w The Longest Journey po niechlubnym opuszczeniu na jakiś czas. Utrzymuję, że to jedna z lepiej napisanych gier ever. Świetna przygodówka, pomimo błędów uniemożliwiających miejscami dalszą rozgrywkę (w jednym miejscu musiałem w necie szukać save'a, bo swojego z odpowiedniego momentu nadpisałem).
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9427 dnia: Grudzień 10, 2014, 08:59:22 »
A ja łudzę się, że ulepszona reedycja na iPada zostanie wydana na Androida i/lub PC.
https://itunes.apple.com/nz/app/longest-journey-remastered/id588470809?mt=8

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #9428 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:23:39 »
Wziąłbym ale 7 dolców to za drogo. Jak będzie za co najmniej 2 to się skuszę.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9429 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:55:53 »
Faktycznie lekko ponad 20zł to niesamowite zdzierstwo jak na ponad 15h grania w jedną z najlepszych przygodówek wszech czasów, na szczescie gorsza wersja (niezremasterowana) kosztuje 8 euro na GoG i 10 euro na steamie, wiec zlodziejskie dziady z apple mogą się pierdolić.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #9430 dnia: Grudzień 10, 2014, 13:18:58 »
Faktycznie lekko ponad 20zł to niesamowite zdzierstwo jak na ponad 15h grania w jedną z najlepszych przygodówek wszech czasów, na szczescie gorsza wersja (niezremasterowana) kosztuje 8 euro na GoG i 10 euro na steamie, wiec zlodziejskie dziady z apple mogą się pierdolić.
+8
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #9431 dnia: Grudzień 10, 2014, 13:21:05 »
Przeszłem i była słaba.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9432 dnia: Grudzień 10, 2014, 13:34:50 »
Wymień jakieś niesłabe gry.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #9433 dnia: Grudzień 10, 2014, 14:58:42 »
Przygodówki wszystkie słabe.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9434 dnia: Grudzień 10, 2014, 15:05:37 »
To się pan popisał przed milionami słuchaczy.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #9435 dnia: Grudzień 10, 2014, 15:06:05 »

Tu chodzi o zasady. Nie kupuję powyżej 2 dolarów :) Praktycznie każda gra kiedyś schodzi do poziomu 1-2 dolary zwłaszcza, że nadchodzą Święta. Znając życie pograłbym z pół godziny i odłożył. Nie pamiętam kiedy już coś skończyłem na iOS. GTA VC nawet nie ściągnąłem :)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #9436 dnia: Grudzień 10, 2014, 15:11:22 »
A ja pykam sobie w The Book of Unwritten Tales 2, kupiłem early access za 7$ i bawię się wyśmienicie. Graficzka piękna, zagadki bardzo logiczne i śmiechowe - żadnych chujów w śmietniku. Mnóstwo nawiązań do gier  i przede wszystkim humor. Zaśmiałem się na głos kilka razy! Dla mnie już najlepsza przygodówka roku.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9437 dnia: Grudzień 10, 2014, 15:23:42 »

Tu chodzi o zasady. Nie kupuję powyżej 2 dolarów :) Praktycznie każda gra kiedyś schodzi do poziomu 1-2 dolary zwłaszcza, że nadchodzą Święta. Znając życie pograłbym z pół godziny i odłożył. Nie pamiętam kiedy już coś skończyłem na iOS. GTA VC nawet nie ściągnąłem :)
Ok, to ja mam zasade ze gre biore jak zaczynaja ja rozdawac za darmo i pod kazda informacja o jakiejkolwiek grze bede pisal: "Wziąłbym ale X dolców to za drogo. Jak będzie za co najmniej 0 to się skuszę."

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #9438 dnia: Grudzień 11, 2014, 10:04:27 »
Ok, to ja mam zasade ze gre biore jak zaczynaja ja rozdawac za darmo i pod kazda informacja o jakiejkolwiek grze bede pisal: "Wziąłbym ale X dolców to za drogo. Jak będzie za co najmniej 0 to się skuszę."

Jesli juz, to "za co najwyzej". Bo co najmniej 0 to KAZDA gra kosztuje.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #9439 dnia: Grudzień 11, 2014, 10:19:09 »

Przejechałem się jeszcze za czasów iPada 1, gdzie nie wiedziałem jak funkcjonują promocje w AppStore. Kupiłem GTA Chinatown Wars za 10$, Infinity Blade też za pełną cenę. Kilka miesięcy później te gry taniej co najmniej 50%, zwłaszcza w okresach świątecznych. Mając kupkę wstydu na wielu platformach, nie śpieszy mi się, mimo, że mam na koncie ok. 90$ (co robią cebulokupony z człowieka ;) )