Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2118909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danio

• Super Badass
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #9160 dnia: Wrzesień 08, 2014, 15:40:57 »
Driver San Francisco - z początku model jazdy mnie niesamowicie odstraszył od tej gry, ale jakoś się przemogłem i uruchomiłem po raz drugi - model jazdy okazał się świetny!  :o Okazało się że wtedy po prostu działało w niskiej ilości klatek i model jazdy się wydawał strasznie chujowy
Ale przypadkiem ta gra nie działa w 60pfsach?
U kogo działa w 60 u tego działa. ;)
Nie wiem od czego to zależy, przeważnie jest wszystko ok ale ze 3 razy gra działała w niższej ilości klatek, wystarczyło tylko wyłączyć i włączyć ponownie żeby naprawić.

Offline cezar

• Badass
« Odpowiedź #9161 dnia: Wrzesień 12, 2014, 08:45:19 »
Rozczarowany Watch Dogs, które jak najprędzej sprzedałem, zabrałem się do zalegającego Killzone - Shadow Fall. I teraz jest tak: albo ja się starzeję i mając 40 lat na karku już do mnie gry nie przemawiają, albo coś jest i z tą grą nie w porządku. Mimo tego że jestem fanem serii - nie mogę się tam odnaleźć. Helghaści nie wyglądają jak helghaści. Biegam sam (mam jednak nadzieję, że to się zmieni) - gdzie moja drużyna świrów z poprzednich części ? Że będzie kolorowo - to już wyczytałem z wcześniejszych opinii i tego się spodziewałem, ale nie czuję 'ciężaru broni', zaszczucia jak poprzednio. Zapewne skończę, bo mimo wszystko trochę wciąga, ale ochota na żyłowanie wyników i granie na Hard mi przeszła.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #9162 dnia: Wrzesień 12, 2014, 09:49:58 »
To nie kwestia wieku. Po prostu wybierasz słabe tytuły. :)

Ja też mam prawie 40 na karku i bawię się świetnie. :D

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #9163 dnia: Wrzesień 12, 2014, 10:24:53 »
Pikacz ma rację. Ja jestem w wieku będącym ostateczną odpowiedzią na ostateczne pytanie o życie, wszechświat i całą resztę i w dobre gry bawię się dobrze. A Killzone: SF jest po prostu słabą grą, o wiele słabszą od rewelacyjnej trójki.

Offline cezar

• Badass
« Odpowiedź #9164 dnia: Wrzesień 12, 2014, 11:10:07 »
Pikacz ma rację. Ja jestem w wieku będącym ostateczną odpowiedzią na ostateczne pytanie o życie, wszechświat i całą resztę i w dobre gry bawię się dobrze. A Killzone: SF jest po prostu słabą grą, o wiele słabszą od rewelacyjnej trójki.

Uffff... No to ok. Wszystko ze mną w porządku :) Bo na przykład platynę w inFamous zrobiłem z przyjemnością a i Stick it to the man sprawiło mi wiele radości. Nic to, szukam gier dalej. Ale od FPS już raczej odpadam.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #9165 dnia: Wrzesień 15, 2014, 07:23:06 »
Drugi syn niesławnego

Śliczne (oprócz cieni ;D) i grywalne, szkoda tylko, że fabuła taka se i atakuje nas dziurami już od pierwszych 10 minut rozgrywki ;)

Nowe moce rewelacyjne, a poruszanie się po mieście to niebo, a ziemia pod względem poprzednich części. Szkoda tylko, że po raz trzeci mamy miasto wydmuszkę, co prowadzi do tego, że mamy kompletnie wywalone na los jego mieszkańców.

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #9166 dnia: Wrzesień 26, 2014, 15:25:23 »
Murdered: Soul Suspect - czy ta gra jest cały czas taka nudna :(  ? Nie potrafię w niej wytrzymać dłużej niż 15 minut na raz bo przysypiam.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #9167 dnia: Wrzesień 26, 2014, 15:26:50 »
Tak, jeśli nie wciągnęła Cię historia i poboczne opowieści to dalej się nic nie zmienia poza miejscówkami.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #9168 dnia: Wrzesień 26, 2014, 15:40:37 »
Nawet pierwszego budynku nie jestem w stanie skończyć, walka z tymi demonami jest jakaś dziwna, opętywanie (chyba tak to się pisze) osób jest nudne i zdupy  ::). Dobrze że pożyczyłem a nie kupiłem, jedyne co mnie trzyma to łatwa platyna ale nie wiem czy warto się meczyć.

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #9169 dnia: Wrzesień 26, 2014, 15:43:27 »
Z humblabumbla odpaliłem na Androidzie Wave Wave. Rewelacyjne, zwłaszcza że pierwsze kilka rozgrywek trwa zwykle około 2 sekund każda.

Pełnej ceny bym nie dał, ale do bundla świetna.

Offline Szozi

• Badass
« Odpowiedź #9170 dnia: Wrzesień 26, 2014, 15:59:09 »
Zaginięcie Ethana oraz po raz kolejny RDR.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9171 dnia: Wrzesień 26, 2014, 16:01:12 »
Opisz wrażenia z Ethana.

Offline Ken Marinaris

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9172 dnia: Wrzesień 28, 2014, 07:28:45 »
UFO: Enemy Unknown. Po przejściu Normala przyszedł czas na Impossible. Fun płynący z gry poprzednim razem znika i zaczyna sie męka, nerwy, niecenzuralne słowa. Jestem gdzieś w połowie, straciłem 6 krajów, ale powoli sie rozpędzam. Najgorszy jest początek, na nic nie ma kasy, ufoki strzelają z drugiego krańca planszy i w 80% trafiają, ty strzelasz z bliższej odległości, niemal zawsze chybiając.
Najtrudniejsza wydaje się właśnie walka z paniką w państwach x comu, która w porównaniu z Normalem rośnie bardzo szybko.

Tutaj pieknie wypunktowane różnice w poszczególnych stopniach trudności i gry: http://xcom.wikia.com/wiki/Game_difficulty_%28XCOM:_Enemy_Unknown%29

Może nawet platyna będzie:). Ultra rare nawet:)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #9173 dnia: Wrzesień 28, 2014, 09:09:49 »
UFO XCOM: Enemy Unknown.
fix'd
Już myślałem, że oldschoolowo pojechałeś :)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Ken Marinaris

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9174 dnia: Wrzesień 28, 2014, 10:04:32 »
THX za poprawę:)

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #9175 dnia: Październik 03, 2014, 23:56:13 »
Zmęczony Wastelandem zacząłem The Testament of Sherlock Holmes. Miałem w sumie brać się za Crimes & Punishments, ale pomyślałem sobie, że jak zagram w najnowszą część, która jednak dużo się różni technicznie, to nigdy nie wrócę do starszych części. Gram sobie więc i jest całkiem fajnie. Sterowanie jest koślawe, animacje drewniane, ale na przykład otoczenie już całkiem ładne - widzę dużą dbałość o szczegóły, jeżeli chodzi o wygląd pomieszczeń. Voice acting jest w porządku, może poza dziećmi w cutscenkach. Mam wrażenie, że nie da się zrobić czegoś źle, po prostu nie przejdzie się dalej - w tym aspekcie jest to klasyczna liniowa przygodówka. Zagadki są ciekawe, ta książeczka do dedukcji to też interesujący pomysł. Na razie (2.5h) gra mi się podoba.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #9176 dnia: Październik 12, 2014, 19:27:46 »
Spec Ops: The Line

Po siedmiu rozdziałach całkiem spoko, choć czasami straszne hordy (poziom normal).

Z tego co widzę, to jestem blisko połowy gry. Tak więc z flejmem poczekajmy aż skończę, chyba że robimy podwójny ;)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #9177 dnia: Październik 12, 2014, 21:17:31 »
DarkS - zdawaj relacje, bo tez mam gre w kolejce, ale jak wymaga solucji albo marnowania czasu na szukanie durnych rozwiazan to sobie daruje.

JbzP - Spec Ops slabe - gejplej byl tak wtorny, ze odpadlem nie doczekawszy super-mrocznej-fabuly-jadra-ciemnosci.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9178 dnia: Październik 12, 2014, 21:36:40 »
Don Simon zgred dissuje dobre gierki.

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #9179 dnia: Październik 12, 2014, 21:39:05 »

Spec Ops slabe - gejplej byl tak wtorny, ze odpadlem nie doczekawszy super-mrocznej-fabuly-jadra-ciemnosci.
Moge się tylko pod tym podpisac.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9180 dnia: Październik 12, 2014, 22:00:08 »
Jądro ciemności było kiepskie, szkoda czekać.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #9181 dnia: Październik 12, 2014, 22:10:23 »
DarkS - zdawaj relacje, bo tez mam gre w kolejce, ale jak wymaga solucji albo marnowania czasu na szukanie durnych rozwiazan to sobie daruje.

JbzP - Spec Ops slabe - gejplej byl tak wtorny, ze odpadlem nie doczekawszy super-mrocznej-fabuly-jadra-ciemnosci.

Czyli jak gra przygodowa wymaga myślenia i rozwiązywania zagadek to -3/10?

Offline Duplo65

• Badass
« Odpowiedź #9182 dnia: Październik 12, 2014, 22:25:26 »
Jest różnica między przyjemnymi zagadkami, na których trzeba trochę pomyśleć a takimi robionymi tylko po to, by zabrać graczowi jak najwięcej czasu chodzenia tam i z powrotem i klikaniem wszystkich na wszystko.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9183 dnia: Październik 12, 2014, 22:28:06 »
Dla niego zagadki w limbo za trudne, zrozum. ;)

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #9184 dnia: Październik 12, 2014, 22:33:49 »
Jest różnica między przyjemnymi zagadkami, na których trzeba trochę pomyśleć a takimi robionymi tylko po to, by zabrać graczowi jak najwięcej czasu chodzenia tam i z powrotem i klikaniem wszystkich na wszystko.

Wiadomo. Jest Monkey Island i jest The Walking Dead. Obie są przygodówkami ;)

Offline Duplo65

• Badass
« Odpowiedź #9185 dnia: Październik 12, 2014, 22:42:17 »
Każdy wie że element przygodówkowy w Walking Dead jest słaby, ale to nie dlatego ludzie w to grają  ;)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #9186 dnia: Październik 12, 2014, 23:45:13 »
Monkey skonczylem bo byl super system podpowiedzi. Bez tego bym odpadl na pewno.

WD super, Limbo super ogolnie.

Spec Ops nie dalo rady, choc bylem dobrze do niej nastawiony.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #9187 dnia: Październik 13, 2014, 08:31:16 »
W Sherlocku nie ma łączenia kaloryfera z wentylatorem, w ogóle ekwipunek praktycznie nie istnieje. Zagadki są zagadkami logicznymi, przeważnie chodzi o jakąś układankę czy coś w tym stylu (np. dziwny zamek do otwarcia gdzie trzeba coś poustawiać).

Dialogi są liniowe, nie ma nawet do wyboru kwestii dialogowych jak w, dajmy na to, w starych przygodówkach LucasArts. Dialog wygląda tak, że klikasz na wypowiedzi #1 (w dodatku jest to temat - jedno słowo, a nie całe zdanie) - Sherlock gada z NPCem, klikasz wypowiedź #2, klikasz "Do widzenia". Równie dobrze mogliby w ogóle nie robić żadnego systemu dialogowego, a zamiast tego zrobić jak w jRPG, że podchodzisz, klikasz na postaci i gadają sami. Nikt nie chce zrobić gry z przesłuchiwaniem jak w L.A. Noire. :(

Gra słabuje od strony technicznej (widać, że to wydane przez Focusa :P ). Drętwe animacje. Im dalej tym bardziej mnie nuży, na razie odstawiłem i zacząłem grać w The Last of Us. ;D Raczej szybko nie wrócę do Sherlocka, nie wiem nawet czy skończę, bo już mi się nie chce grać trochę. Triple A to to nie jest.

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #9188 dnia: Październik 14, 2014, 10:43:18 »
U mnie Zelda: Ocarina of Time na 3DS. Właśnie skończyłem Temple of Water - jak dotąd najfajniejsze zagadki i najbardziej ciulowy boss. Przed tym dungeonem miałem chwilę zwątpienia, zapał siadł, ale zaparłem się i skończę. To będzie moja pierwsza skończona Zelda 3D (rozgrzebałem Twilight Princess, nie dokończyłem nawet świetnego Wind Wakera). Myślałem, że to kwestia konsola vs handheld (dwie Zeldy z GBA i dwie z DSa ukończone z przyjemnością), ale to nie to - wygląda na to, że po prostu wolę Zeldy 'płaskie'...

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #9189 dnia: Październik 14, 2014, 11:02:30 »
Kupiłem po pijaku Final Fantasy XIII, po 6 godzinach wracam do Divinity, dawno nie miałem ochoty wymordować całej obsady gry. Jrpg zrobiły się dla mnie nieznośne, szkoda, że Last Odyssey nie ma na pc, chyba ostatnia gra z tego gatunku, która mnie nie wnerwiała.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #9190 dnia: Październik 14, 2014, 11:04:25 »
Wasteland 2

Bylo duzo narzekania w odpowiednim watku, wiec nie spodziewalem sie fajerwerkow i dzieki temu gra mi sie kapitalnie. Walka na razie sprawia duzo frajdy, questy i dialogi duzo ciekawsze niz w Divinity: OS (chociaz to akurat moze zasluga settingu), nie ma irytujacego ekwipunku.
Jedyny minus (chyba?) jak na razie to przepakowany towarzysz, ktorym "rozbrajam" pulapki :) Rozbrajam tzn. otwieram nim wszystko co ma pulapke, a ze ma pelno HP to nie ma szkody - troche za latwo przez to jest.

Gierka na razie zdecydowanie na plus.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #9191 dnia: Październik 14, 2014, 11:17:37 »
Nie wiem czy już ten biurowy zabijacz czasu już był?
http://dhmholley.co.uk/civclicker.html

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #9192 dnia: Październik 14, 2014, 11:55:40 »
Niech cie szlag! ;D
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #9193 dnia: Październik 14, 2014, 12:00:14 »

pozdr

Nie widzialem, ale dzieki :D

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #9194 dnia: Październik 14, 2014, 13:32:23 »
Kupiłem po pijaku Final Fantasy XIII, po 6 godzinach wracam do Divinity, dawno nie miałem ochoty wymordować całej obsady gry. Jrpg zrobiły się dla mnie nieznośne, szkoda, że Last Odyssey nie ma na pc, chyba ostatnia gra z tego gatunku, która mnie nie wnerwiała.
Kiedys musze dokonczyc Lost Odyssey, jestem na ostatniej plycie. Nadal nie wiem jak sie skonczylo.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #9195 dnia: Październik 14, 2014, 14:47:31 »

ZGIN!!

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #9196 dnia: Październik 14, 2014, 21:35:20 »
Próbowałem grać w RDR - zanudziło i finalnie przegrało z Diablo oraz (rekreacyjnie) WoWem.
Gregys out.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #9197 dnia: Październik 14, 2014, 21:39:28 »
Osz ku*wa, ale pan kierownik cymes tytuly wybral.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9198 dnia: Październik 14, 2014, 21:40:32 »
Najlepsze. Potwierdzam RDR nudy.

Offline wasik

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #9199 dnia: Październik 14, 2014, 22:46:04 »
Po ograniu ostatnio GoW 2 (i kiedyś dawno jedynki na ps2) w końcu zagrałem w Linde Wojny 3 i hej, jestem po walce z Posejdonem i jaka ta gra jest ładniutka nadal! Santa Monica to jacyś magicy pod tym względem. Póki co mam jedynie nadzieje, że bosowie będą lepsi niż w 1 i 2, bo tam większość była cholernie nudna.

A i dubbing lepszy od oryginału w większości. chyba, póki co.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 23:26:30 wysłana przez wasik »