Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 1834386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 31, 2009, 14:21:24 »
Względem jedynki wykonano zdecydowany krok naprzód. Jak ktoś nie wierzy to niech sobie odpali jedynkę i poogląda chociażby brak oświetlenia i ceni sensownych w RFoM.

Faktycznie nie ma kampanii singlowej w coopie, ale za to można grać więcej niż 2 osoby. Dla mnie to duży plus, bo ten tryb tak naprawdę przypomina hordę z Gearsów, a nie normalnego coopa. Różnica taka, że tutaj z levelami się coś odblokowuje, więc jest element RPG.

No mi się na przykład multi w gearsach nie podoba, bo jest nudne i powolne. R2 przypomina bardziej Quake'a jeśli chodzi o tempo rozgrywki. Odwrotnie niż KZ2, który też jest ociężały bardziej. Jak ktoś o multi w R2 mówi 'chaos' to znaczy, że nie umie sobie na liście wyszukiwań kliknąć, żeby mu wybrało gry z małą liczbą graczy albo po prostu grał tylko w gearsy z biegającymi pudzianami i każda szybsza gra przyprawia go o zawrót głowy.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 31, 2009, 14:38:41 »
Spróbuje multi.

Ten kto mi to mówił ma kupę godzin na koncie w codzie 4, 5, kz2 i sporo innych i akurat gow2 tez nie lubi.

ad. oświetlenia itd. może masz racje, ale generalnie patrząc na r2 ogarnie mnie obrzydzenie, powiedział bym ze to może jakaś beta gry klasy c bo jeśli jak pisałeś wet to klasa b to to jest co najmniej klasę niżej (IMO), przynajmniej po pierwszych 2 (roz)działach mam takie odczucia.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 31, 2009, 14:41:42 »
Chaotycznosc niewiele ma wspolnego z szybkoscia rozgrywki. Nawet w nielubianych przez Ciebie girsach potrafi byc chaos.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 31, 2009, 14:53:53 »
Spróbuje multi.

Ten kto mi to mówił ma kupę godzin na koncie w codzie 4, 5, kz2 i sporo innych i akurat gow2 tez nie lubi.

ad. oświetlenia itd. może masz racje, ale generalnie patrząc na r2 ogarnie mnie obrzydzenie, powiedział bym ze to może jakaś beta gry klasy c bo jeśli jak pisałeś wet to klasa b to to jest co najmniej klasę niżej (IMO), przynajmniej po pierwszych 2 (roz)działach mam takie odczucia.

No Resistance nie jest ładny, bo na za dużo rzeczy trzeba przymykać oko. Z drugiej strony ta gra jest po prostu duża rozmachem i wykonaniem. Zwalili to, że dorzucili mnóstwo kolorków i gra się zrobiła halowata. Zresztą to dobre porównanie, bo halo też jest brzydkie. W singlu rozgrywka jest taka typowa, chociaż mi się osobiście podobają bronie. No i zakończenie.

No ja grałem w te wszystkie duże multi, o których wspominasz i jak dla mnie to, że R2 się od nich różni to zaleta ;). Oczywiście CoD4 i KZ2 postawiłbym wyżej, ale to wiadomo, że gusta i guściki.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline gieeres

• Badass
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:25:57 »
Ja aktualnie pykam sobie w Pure nadrabiając zaległości. Gra świetna z jedną wadą. Zbyt mało rodzajów wyścigów jak dla mnie. Przydałyby się jeszcze ze 2 tryby. Po ukończeniu Pure mam zamiar poważnie pomyśleć nad Killzone 2 a w kolejce czeka RE 5. Na tą ostatnią grę jednak jakoś nie mam ochoty. Od momentu jej dostania nie odpaliłem dalej niż menu. Ale może jakoś się zbiorę wreszcie.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:28:13 »
Jak gralem w open bete do R2 to w sumie musze powiedziec , ze bardzo mi sie spodobalo (poza sterowaniem of course :) ).
Przypomina counter-strike'a albo inne gry valve imho.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #326 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:54:28 »
Przypomina counter-strike'a albo inne gry valve imho.

O, właśnie o to mi chodziło :).

CoZaBzdura

• Gość
« Odpowiedź #327 dnia: Sierpień 31, 2009, 16:25:38 »
wyjdzie to na ps3 ? jak tak to kiedy?

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #328 dnia: Sierpień 31, 2009, 17:49:51 »
Hej, to ja jestem taki głupi czy faktycznie w Ninja Blade trzeba przejść za jednym razem całą misję? Bo zrobiłem save pod koniec drugiej, a teraz po włączeniu gry zaczynam 2 lvl od początku.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpień 31, 2009, 19:36:23 »
Hej, to ja jestem taki głupi czy faktycznie w Ninja Blade trzeba przejść za jednym razem całą misję? Bo zrobiłem save pod koniec drugiej, a teraz po włączeniu gry zaczynam 2 lvl od początku.

Całą misję.

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:40:26 »

Jestem, a raczej byłem dzisiaj w identycznej sytuacji. Tyle tylko, że save'a zrobiłem prawie na początku 2 etapu. Straszna głupota z tym zapisywaniem po wykonaniu misji.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:52:30 »

Jestem, a raczej byłem dzisiaj w identycznej sytuacji. Tyle tylko, że save'a zrobiłem prawie na początku 2 etapu. Straszna głupota z tym zapisywaniem po wykonaniu misji.
To byl jedyny powod, dla ktorego gre sprzedalem po skonczeniu zaledwie 3-go etapu, bo sama gra w sumie byla dosc przyjemna. NIENAWIDZE tak zaprojektowanych sejwow!Zreszta z tego samego powodu do dzis nie skonczylem DMC4. Tam tez sejwy sa co 10 km...

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 02, 2009, 09:52:53 »
No i wczoraj w koncu skonczylem typowego FPPkowego przecietniaczka jakim - bez zadnego zaskoczenia - okazal sie Turok.

Tytul jednak moze zapamietam- protagonista ma najbardziej twardzielski voice acting jakiego doswiadczylem w grach. Marcus i reszta sie chowaja. ;) Tylko 180 punktow GS po ukonczeniu trybu single player - blah. Tworcy naprawde mysla, ze uratuja zywotnosc badziewiakowego tytulu w multiplayerze dzieki samym Osiagnieciom!?

Teraz czas dokonczyc Monkey Island i HL Episode 2.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 10:18:39 wysłana przez Kraven »

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 02, 2009, 10:05:08 »
Ja narazie batmana odpuszczam bo znudzil mi sie troszke :)
A dzisiaj moze skoncze CoD2 na hardkorze :)

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 02, 2009, 10:08:19 »
Mialo byc dokonczenie Mass Effect, a jest Fable 2.

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 02, 2009, 10:34:55 »
Kolejne podejście do Dead Space. Tym razem nawet mnie wessało. Tylko czy ten burak który mi wydaje rozkazy nie mógłby ruszyć d..y i zrobić trochę rzeczy sam ;) ? A nie pić kawę z koleżanką i udawać że walczy z obcymi...

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 02, 2009, 13:49:16 »
mnie ta gra totalnie nie ruszyla, nie wiem czemu wlasciwie, bo Event Horizon uwielbiam, wiec powinna.

Pogralem moze ze 2h, a teraz lezy na polce i sie na mnie gapi ...

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 02, 2009, 13:56:17 »
Ehh mialem robic platynke w Prince of Persia, ale kurcze jednak wymiekam , nie chce mi sie ni cholery biegac i zbierac tych badziewiastych Light seedow.

Ale odpalilem Disgaea 3 zeby w 5 minutek zobaczyc jak w to sie gra. Jak sie skapnalem to mialem 1,5h na liczniku :D Poczucie humuru w tej gierce wymiata.

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 02, 2009, 14:45:48 »
PoP leży u mnie na półce nie wiem od jakiego czasu. Ostatnio jak próbowałem wrócić do gry to okazało się, że zapomniałem jak się wykonuje niektóre skoki i to tylko potęgowało frustrację spowodowaną grą. Platyny jakoś w ogóle sobie na razie nie wyobrażam.
Za to zacząłem męczyć ostatniego Tomb Raidera i podoba mi się dużo bardziej.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 02, 2009, 15:02:42 »
Tomb jest fajny, chociaz w sumie wiecej patrzylem jak dziewczyna to przechodzi niz gralem. PoP to dla mnie padaka, ta gra jest taka dziwna jakby poruszali sie w gestym powietrzu czy cos. Wymienilem sie ostatnio za Naruto:Rise of the Ninja, bleeeh dawno nie mialem tak irytujacej gry.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #340 dnia: Wrzesień 02, 2009, 16:43:24 »
Aktualnie na tapecie jest Batman: Arkham Asylum :). Świetna gra.

Od czasu do czasu multi w Battlefield: Bad Company.

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #341 dnia: Wrzesień 02, 2009, 16:46:09 »
A ja skończyłem właśnie mega crapa - Resistance 2 i gram na iPhone w real Racing - najlepsze wyścigi na iPhone jakie widziałem

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #342 dnia: Wrzesień 02, 2009, 19:19:01 »
A ja skończyłem właśnie mega crapa - Resistance 2 i gram na iPhone w real Racing - najlepsze wyścigi na iPhone jakie widziałem
Przecież Resistance 2 jest bardzo dobre.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #343 dnia: Wrzesień 02, 2009, 21:10:44 »
jeezuuu... nie zaczynajcie tematu R2 znowu ;-)

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 02, 2009, 21:11:19 »
Jest coś takiego jak IMO. Ja nie będę tu oceniać samej gry, ale kilka materiałów jakie obejrzałem (gameplaye) nie wyglądało IMO zbyt ciekawie...
A w co gram? Ostatnie podrygi w Gears of Lag 2, potem odpoczynek od konsoli do czasu premiery MW2 (no chyba, że na Forze 3 się napalę & Batmana dorwę taniej ;)). A z takich ciekawostek z GoW 2, to ostatnio od wybuchu 'smoka' zostałem unieruchomiony w dziwnej pozycji, dopiero gdy przeciwnik we mnie strzelił (jakąs minutę później) się odblokowałem, dżizas! ;D

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 02, 2009, 21:25:28 »
Ja nie będę tu oceniać samej gry, ale kilka materiałów jakie obejrzałem (gameplaye) nie wyglądało IMO zbyt ciekawie...
Taak, widziałem filmik, gra nie jest ciekawa. Zagraj, oceń, w innych wypadkach, moim zdaniem, to szczyt idiotyzmu wypowiadać się na temat jakiejkolwiek gry, mają kontakt jedynie z filmikami. I tak dla jasności, właśnie oceniłeś to, co oceniać nie miałeś zamiaru ;)

PoP, przyjemnie, lubię bezstresowo spędzić czas z padem, patent z "pomocną dłonią" cholernie mi się podoba, raz, że wygodniejsze od "save/load", dwa, szybsze, a trzy, starzeję się, podoba mi się PoP ;)

Killzone 2, mam, ale nawet nie wylądował jeszcze w czytniku, hehe, zwyczajnie podoba mi się PoP ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 21:27:30 wysłana przez Rolek »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 02, 2009, 21:44:36 »
a ja gram ciagle w Bete SuperCar Challenge (tfu tfu jeszcze nie wylaczyli), Everybody's Golf i Lumines 2 na PSP.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:18:09 »
Jest coś takiego jak IMO.
Sory gościu, ale jest coś takiego jak myślenie. Po co mam pisać "IMO", skoro wyraźnie widać, kto wysłał post? Jeżeli coś piszę, to to, że to jest moja opinia, rozumie się samo przez się, prawda?

"IMO" można użyć w innym kontekście wypowiedzi, na przykład ktoś zadaje pytanie "jak policzyć granicę dla tej funkcji", i jeden odpowiada, że "z definicji", a drugi "IMO szybciej/wygodniej będzie rozwiązać to metodą de l'Hospital'a" (sory że tak matematycznie, ale taki przykład bardzo mi tu przypasował).

On topic: bawię się w inFamous, ale cholera, mogliby coś nowego w tych sandboxach wymyślić. Nie wiem jak Wam, ale mnie skakanie po dachach zaczyna się przejadać.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:29:57 »
On topic: bawię się w inFamous, ale cholera, mogliby coś nowego w tych sandboxach wymyślić. Nie wiem jak Wam, ale mnie skakanie po dachach zaczyna się przejadać.
Tylko co nowego? Moze by Paperboya w sandboxie zrobili, albo Rock Banda jakiego ;p

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 02, 2009, 23:11:17 »
Tylko co nowego? Moze by Paperboya w sandboxie zrobili, albo Rock Banda jakiego ;p
Ej, to oni tworzą gry, prawda? :D

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 02, 2009, 23:45:44 »
Ja jako że kilka dni temu kupiłem sobie kierownicę do mojego klocka, katuję obecnie Forzę 2 :). Celem na dzień dzisiejszy jest calak, byłby to mój pierwszy. Na razie na koncie sto parę punktów ale wszystko zmierza w dobrym kierunku ;)

EDIT: Chociaż teraz jak policzyłem ile zostało mi wyścigow jeszcze to trochę zwątpiłem... Dokładnie 245 :/. Hardcore :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 01:16:46 wysłana przez Jabol »

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 03, 2009, 01:25:17 »
EDIT: Chociaż teraz jak policzyłem ile zostało mi wyścigow jeszcze to trochę zwątpiłem... Dokładnie 245 :/. Hardcore :)

Wyscigi offline to pikus. Zobacz sobie na ten online achievement za 30gs i pomysl czy na pewno zrobisz calaka :)

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 03, 2009, 04:04:18 »
Achievement za milion kredytow online jest banalny jezeli masz kilka osob do zgrania. Odpalacie ten taki okragly tor na maksymalna ilosc okrazen, zaczynacie wyscig i kazdy oprocz zainteresowanego sie wylacza, zainteresowany jezdzi az do konca i ma duzo siana. Powtorzyc trzeba max kilka razy i jest siano :>

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 03, 2009, 04:30:42 »
Achievement za milion kredytow online jest banalny jezeli masz kilka osob do zgrania. Odpalacie ten taki okragly tor na maksymalna ilosc okrazen, zaczynacie wyscig i kazdy oprocz zainteresowanego sie wylacza, zainteresowany jezdzi az do konca i ma duzo siana. Powtorzyc trzeba max kilka razy i jest siano :>

Najpierw znajdz 8 osob potem "powtorz to kilka razy"  co daje ponad godzine x 8osob i juz masz zabawe na pol dnia :)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 03, 2009, 09:46:51 »
Ja nie będę tu oceniać samej gry, ale kilka materiałów jakie obejrzałem (gameplaye) nie wyglądało IMO zbyt ciekawie...
Taak, widziałem filmik, gra nie jest ciekawa. Zagraj, oceń, w innych wypadkach, moim zdaniem, to szczyt idiotyzmu wypowiadać się na temat jakiejkolwiek gry, mają kontakt jedynie z filmikami. I tak dla jasności, właśnie oceniłeś to, co oceniać nie miałeś zamiaru ;)

PoP, przyjemnie, lubię bezstresowo spędzić czas z padem, patent z "pomocną dłonią" cholernie mi się podoba, raz, że wygodniejsze od "save/load", dwa, szybsze, a trzy, starzeję się, podoba mi się PoP ;)

Killzone 2, mam, ale nawet nie wylądował jeszcze w czytniku, hehe, zwyczajnie podoba mi się PoP ;)

Aspekt PoPa ze zbieranie swiatelek jak ktos chce miec ich komplet bynajmniej nie jest odstresowywujacy :)

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 03, 2009, 13:42:29 »

Wyscigi offline to pikus. Zobacz sobie na ten online achievement za 30gs i pomysl czy na pewno zrobisz calaka :)

Spoko, na razie tylko offline. I tak nie mam golda i w najbliższym czasie mieć nie planuję :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 03, 2009, 16:30:50 »
zaczalem Demon's Soul.
wlaczylem na chwilke i w rezultacie mam zaleglosci w pracy :D
MA SA KRA TOR

Offline yanogore

• Super Badass
    • something