Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 1904105 razy)

szokiz

• Gość
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 21, 2009, 21:52:41 »
Ja ostatnio w boskiego Sacreda 2 :Fallen Angel. Miodek. Gorąco polecam i zapraszam do coopa.

I jeszcze Guild Wars na PC.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 23:55:27 wysłana przez szokiz »

krzychu_419

• Gość
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 21, 2009, 21:59:33 »
Mass Effect - świetna gierka, 9/10!

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 21, 2009, 23:24:13 »
Odkopałem starocie. Diablo II na BN, SoF obie części. Wszystko, żeby jakoś zabić czas w te fatalne deszczowe dni, kiedy nie chce mi się iść do konsoli :(
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:01:54 »
W sumie kończę jakieś zaległe hity i nie mam w co grać. Sezon ogórkowy w pełni, ale z drugiej strony nie mam też czasu, więc troszkę to pociesza, bo inaczej pewnie zagrałbym w zaległe Lost Odyssey czy Eternal Sonata. To ostatnie dwie gry na półce, których nie ruszyłem w zasadzie. Potem to już zostanie tylko skończenie GTA IV (bleh).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Magiq

• Aktywny forumowicz
  • PSN ID : Magiq_
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:10:45 »
Oczywiście Demons Souls  ;D

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:23:08 »
left 4 dead
fuel
a na pólce jeszcze czeka riddick
a od czasu do czasu just cause.
xbox live - Arti 0777

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:27:04 »
Wziąłem się wczoraj za BF:BC na Hardzie i powiem, że jest przemiodnie :) Oczywiście gram tak, aby nie zginąc i jak zginę, to zaczynam cała misję od początku. sterowanie spasowało mi niesamowicie, do tego jest mozliwośc czajenia się i snajperowania, a to kocham - zajść wroga od tyłu, czołgać się w zaroślach, oddać kilka strzałów i zwiać, by po chwili wystrzelić zza innego wzgórza :) Chyba najlepszy fpp w jakiego grałem w tej deneracji, a co dziwne większośc fpp mnie odrzuca lub nudzi - BF:BC to wyjątek.

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:27:51 »
A ja w w Mirror's Edga pomału sobie pykam.

Gra się przyjemnie, ale już teraz wiem, że jak tylko skończę pójdzie na allegro. Jednak za trudna dla mnie taka "wyścigówka".

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:37:28 »
Prototype, prawdopodobnie ostatnia gra jaką pożyczyłem od kumpla przed jego zmianą obozu na Sony. Co do samej gry to jest to pierwsza gra od pół roku jak zagrywałem się w nowego Alone która mnie tak wciągnęła, grałem praktycznie cały weekend i dzisiaj też planuje jak mi się uda cały wolny czas.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:46:36 »
Krusty, oj nie zachęciłeś do tego Prototype wspominając Alone in the Dark, sam bowiem kupiłem Alone jakiś czas temu dla łatwej platyny i nieskończyłem go, tak źle mi się w niego grało, że nie miałem ochoty marnować kilku godzin. Po tym wydarzeniu stwierdziłem że nie nadaje się na trophy whore ;D

I żeby było w temacie ja zabieram się za zrobienie platyny w Prince of Persia, gra jest cudna i zostało mi tylko kilka pucharków do zdobycia więc z 10h i powinno wpaść :)

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:56:02 »
I żeby było w temacie ja zabieram się za zrobienie platyny w Prince of Persia, gra jest cudna i zostało mi tylko kilka pucharków do zdobycia więc z 10h i powinno wpaść :)

True, true. Ja na razie pożyczyłem koledze by odpocząć ale zostały mi tylko do zebrania Light Seedsy i wykonąc wszystkie combosy (wkurzające trophy) i będzie 1 platynka :).

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:03:40 »
Ja Light Seeds mam wszystkie zebrane, muszę skończyć grę poniżej 12h, 100 uratowań, combosy i 14 hit combo :)

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:05:39 »
Yebaka no to masz szczęście z tymi Seedsami. Strasznie to upierdliwe trophy wg mnie :).

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:24:28 »
Krusty, oj nie zachęciłeś do tego Prototype wspominając Alone in the Dark, sam bowiem kupiłem Alone jakiś czas temu dla łatwej platyny i nieskończyłem go, tak źle mi się w niego grało, że nie miałem ochoty marnować kilku godzin. Po tym wydarzeniu stwierdziłem że nie nadaje się na trophy whore ;D

A widzisz mi nowy Alone bardziej się podobał niż nowy Prince i nie jestem jedyny w tym poglądzie. Rozumiem że sterowanie było delikatnie mówiąc skopane ale za ta fabula, klimat serialu horror-fantasy i kombinowanie oraz sam płaszcz było na piątkę. Zresztą popełniłem chyba dość długi posta o tej grze w odpowiednim temacie.
Co do Prototype, to bardzo polecam i też jak ktoś nie jest zdecydowany to niech zajrzy do odpowiedniego tematu.

Offline daro

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 22, 2009, 20:58:55 »
sacred 2 na ixa,na ps3 demons soul, na ds w lunar knight  i wszystkie sa bardzo dobre a demons soul wrecz swietna no i jeszcze fallout 3 na ixa rowniez swietna gra

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 22, 2009, 23:31:38 »
Z okazji zdobycia w koncu PSP wygrzebalem kupiony kilka miechow temu VP Lenneth :)

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 25, 2009, 16:54:20 »
Odstawiłem Fallouta znowu, bo Cezar pożyczył mi Dead Space - i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Tzn. czytałem, że gra jest świetna, ale nie sądziłem, że ja osobiście tak się nią zachwycę :)
Grafika, klimat, fabuła, rzeźnia :), nawet straszne momenty są w sam raz dla mnie - tzn. są, ale nie są bardzo straszne (ja generalnie nie lubię horrorów).  Jestem przy początku, rozczłonkowywanie nekromorfów przy zerowej grawitacji bardzo mi się podobało, tak samo jak wejście w próżnię - zapada cisza - strzelasz i nie słyszysz tego, no bo jesteś w próżni. Taki mały szczegół, a robi wrażenie. Gra, którą chce się włączać, żeby dowiedzieć się co będzie dalej i co się stało na tym statku.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 25, 2009, 17:24:48 »
Ja obecnie gram sobie w Killzone 2. Dzisiaj przeszedłem grę po raz pierwszy (na poziomie Żołnierz), ale na pewno nie ostatni. Gra jest moim zdaniem świetna, a zaznaczyć trzeba, że nigdy wcześniej nie grałem w FPSy (no może liznąłem kilka tytułów, jakieś MoH, Black'a i kilka innych, ale bardzo pobieżnie). Teraz będę chciał przejść grę na poziomie Elita - pewnie będzie piekielnie trudno, bo już na Żołnierzu miałem problemy. Gra jest naprawdę bardzo efektowna, ale o tym już chyba wszyscy wiedzą. W każdym razie zrobiła na mnie duże wrażenie, chyba polubię FPSy ;)

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 25, 2009, 17:26:41 »
Jakiś tydzień temu skończyłem Metal Gear Solid 2 (tak, mam elementarne braki, a co gorsza najpierw przeszedłem trójkę, już dość daaawno temu). Jakoś nie miałem ochoty na masterowanie, choć może kiedyś przysiądę nad Snake Tales i VR Missions.

W każdym razie odgrzebałem inną grę kupioną jakieś dobre dwa lata temu, tzn. Zeldę: Twilight Princess. Do tej pory Wii wykorzystywałem raczej jako pretekstu do łojenia wina ze znajomymi, ale ta Zelda jest absolutnie prześwietna. Grałem przedtem tylko w kieszonkowe Link to the Past i Minish Cap, dodatkowo liznąłem Wind Wakera (po czym schrzanił mi się pad do GC). Fakt - Żona stwierdziła, że "jakaś dziwna ta gra" - oczywiście trafiła na sekcję Wilka. Nastrój tego Świata Zmierzchu jest po prostu niesamowity. Muzyka, kolorki, wyczuwanie zmysłami wilka - normalnie miód.

Aha, jednocześnie młócę inne starocia - Advance Wars (pierwsza część, pozostałe skolejkowane), a na piecu Cave Story (wciągająca darmowa platformówka). Nie liczę gier rozgrzebanych, bo to bardziej do wątku o kupce wstydu.

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 25, 2009, 22:52:13 »
Ja aktualnie Prince of Persia. Coś mi tam jednak nie do końca pasuje. Niby piękne, niby efektowne, niby jest co robić... Ale jakoś tak... Nie mogę się przekonać

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 25, 2009, 23:08:53 »
Skończyłem Gears of War 2 już spory czas temu. Za to teraz właśnie pocinam właśnie w Gears of War 2 ale tym razem w coop z kinetiKc'iem. Jak gra się w kooperacji, to to jest dopiero potężna gra! Aż inaczej się ją przechodzi, gdy można liczyć na prawdziwą pomocną dłoń na polu walki. Istny miód po prostu. Chyba to właśnie w trybie coop i multi stoi siła tej gry. Ale do trybu multiplayer w Gears of War 2 po prostu nie mogę się przekonać. Zdecydowanie wolę CoD'a do typowego multiplayera.

Jeszcze trochę ogrywam sobie Fuel. Jak już kiedyś wspomniałem nie wiem czemu ta gra dostaje tak niskie oceny. Mnie ona się na prawdę podoba! Ten ogromny świat mnie po prostu powalił. Przestrzeń tej gry jest po prostu ogromna. Da się pojechać dosłownie wszędzie. I tylko w beztroskich wojażach ogranicza nas jakiś głębszy zbiornik wodny, który stanie nam na drodze. W grze jest bardzo duża i zróżnicowana ilość pojazdów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie osobiście najbardziej podobają się monster trucki :). Na co mogę ponarzekać? Gram z płyty (mam X'a Arcade, stąd gra nie jest zainstalowana na dysku) i troszkę może denerwować doczytywanie się terenu kilkanaście metrów przed pojazdem (nie jest to może jakieś nie wiadomo co ale zawsze coś się doczytuje ale to pewnie wina dużego świata gry). Można ponarzekać także na dość małe zróżnicowanie eventów. Jest ich tylko kilka rodzajów i potem wszystkie się powtarzają tylko, że w innej scenerii. Tylko to mi się nie spodobało w tej grze. Reszta na plus, jak dla mnie.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 27, 2009, 00:00:39 »
Zabralem sie za wokal w Guitar Hero: Metallica, ukonczylem na mediumie dorywajac cheevo za skonczenie kariery wszystkimi instrumentami. Czas na bas/wokal w GH:WT ale setlista tam jest nudna jak flaki z olejem. Moze RB2? ^L^ Kiedys trzeba bedzie sie wziac za zaleglosci w stylu SW:TFU, Fallout3, Wanted:WOF i inne Mirrors Edge :<

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 27, 2009, 12:36:21 »
Wczoraj kupiłem "Fight night 4",gra się fajnie,zmiany w stosunku do 3 na plus,no i wygląda to masakrycznie.
Poza tym nieśmiertelna Fifa09(Ultimate Team) i Prototype,który wciąga i jest bardzo przyjemną grą.No i brzdąkam na gitarze trochę w GH:WT

Offline mandella

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 27, 2009, 17:35:36 »
Na tapecie obecnie Monster Hunter Freedom Unite. Na razie bardzo, bardzo pozytywne wrazenia, minus jest taki, ze grajac w ta gre, praktycznie nie ma czasu na nic innego :)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 27, 2009, 17:48:09 »
Na tapecie obecnie Monster Hunter Freedom Unite. Na razie bardzo, bardzo pozytywne wrazenia, minus jest taki, ze grajac w ta gre, praktycznie nie ma czasu na nic innego :)

Ta gra niestety wymaga poświęceń :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline mihn

• Badass
  • #e3-pl team
    • Polygamia
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 27, 2009, 18:33:36 »
Ja zakończyłem główna historie w Mass Effect, z h4n5em koncze Resident Evil 5 na coopie (ostatni chapter został) oraz Girsy 2 na insane :-)

GŁODZENIE TROLLI WSKAZANE

Offline Anorak

• Stały bywalec
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 27, 2009, 18:57:51 »
z braku ghostbusters/fnr4/tw10 wmoim mm, zakupilem valkyria chronicles i jestem bardzo pozytywnie zadowolony. Przypomina sie klimat gier z poprzednich generacji, jak ktos lubi japonszczyzne to polecam.
Poza tym fifka,ghwt i bp jakby ktus cus to zapraszam.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 27, 2009, 19:10:22 »
Uparłem się, i zrobię calaka w CoD4!
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Daram

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 27, 2009, 21:10:44 »
Ja dziś przeszedłem Call of Juarez i bije sobie achievementy.
Niedługo 2k :P

Offline misiok1990

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 28, 2009, 00:10:21 »
Uparłem się, i zrobię calaka w CoD4!
Ja też i brakuje mi już tylko 250GS - 7 achievów. Ale na dzisiaj się poddałem. Parę godzin próbowałem przejść przedostatnią misję (No fighting in the war room) i nie dałem rady. Zawsze już kiedy dobrze mi idzie wpadam na jakiegoś przeciwnika, który mnie zabija. A tak blisko checkpointa byłem już.:)

Offline Youzeg

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 28, 2009, 01:00:46 »
Ja dziś przeszedłem Call of Juarez i bije sobie achievementy.
Niedługo 2k :P
A to już po premierze??

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 28, 2009, 02:07:13 »
A to już po premierze??

Nawet 3 lata po premierze. Call of Juarez 2 wychodzi w ten wtorek.

Offline Daram

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:09:42 »
No chodziło mi o 1szą część :P

Offline Nadrill

• Stały bywalec
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:24:51 »
Aktualnie dalej multi z ekipą w CoD4, trochę SF4 i pykam powoli w Burnouta Paradise.
Calak w CoD4 jest banalny. Jak byłem u kolegi i nie miał internetu, to robiliśmy kto szybciej przejdzie Mile High Cluba na weteranie. Zrobiłem po ok. 30 minutach.  :P

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 28, 2009, 15:55:44 »
Wreszcie ruszyłem do przodu w Assault on Dark Athena :). Ostrza Ulaks wymiatają. To co Riddick z nimi wyprawia, to po prostu nie da się tego opisać. Istny Dance Macabre :D. Gram na normalnym poziomie trudności, bo gram bezstresowo w tą grę póki co :).

Offline bagnetzorka

• Stały bywalec
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 28, 2009, 20:37:26 »
Od wczoraj Battlefield Heroes.

Offline bloodlust72

• Junior
  • *
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 28, 2009, 22:17:30 »
A ja przechodzę F.E.A.R. 2: ROJECT ORIGIN. Miał być horror, a jest przeciętny fps. Gdzie i czego tu się bać? Lokacje jak narazie nudne i powtarzalne. Bardzo to wszystko schematyczne. Chwilowe zwolnienie czasu daje choć trochę radochy i gdy zasiadasz za sterami wielkiego mecha. Ogólnie sredniak.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 28, 2009, 23:23:03 »
Aktualnie gram w Command & Conquer . Jest to gra z 1995 r. !  :P ;D

Gram zarówno na PSP (trudniej ze względu na sterowanie ale daję radę, bo GDI już prawie kończę) jak i na PC (udało mi się odpalić pod VISTA!). Nie pamiętam już kiedy jakaś gra sprawiła mi tyle radości - złapałem się na tym, że gram totalnie dla przyjemności - buduje kolejne czołgi i wieżyczki pomimo, że dawno mógłbym grę zakończyć - ostatnio grałem jedną misję 3h 40 minut  ;D Swoje robi też IMO fenomenalne ścieżka dźwiękowa - jest tak świetna i ponadczasowo, że pewnych kawałków mógłbym słuchać ciągle i ciągle.

No ale co się dziwić - to jedna z moich pierwszych gier - to dla niej namówiłem rodziców na pierwszego poważnego kompa z cd (pentium 100).

Dla C&C odstawiłem MGS4... odstawiłem, jak odstawiłem, zupełnie o nim zapomniałem  :D

Zresztą dzięki C&C włączyła mi się jakaś faza na retro. Jutro idę po Starcrafta (+dodatek) i sagę Baldur's Gate (pierwszej części nie skończyłem i jak grafika mnie nie odrzuci to może teraz nadrobię).

Co to się ze mną porobiło...  :P :D

Offline Magiq

• Aktywny forumowicz
  • PSN ID : Magiq_
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwiec 29, 2009, 08:16:54 »
No stary bo to są klasyki które po wsze czasy wielu będą sprawiały przyjemność  :)
Super grafika w 3D to nie wszystko  ;D

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 29, 2009, 08:24:03 »
A ja w sobotę wreszcie kupiłem X360 i kilka gier. Skończyłem Gears Of War 2 (sobota wieczór od 19 do 4 rano, niedziela od 9 rano do około 19 z przerwami na posiłki :) ), chwilę pograłem w BF: Bad Company i rozczarowałem się Ninja Blade. Teraz chyba zabiorę się za Army Of Two, albo dalej pociągnę BF:BC.