Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2409648 razy)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #2320 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:53:43 »
Tylko szkoda , ze kampania a multi to dwie kompletnie rozne gry ;)

Ale klimacik w DoW II był aż miło.

Ja za to juz 35h łupie w Valkyrie 2 na PSP i ciągle kolejne 30+ godzin przedemną :) Genialna gra.

PS. Off-topując w strone figurek - ten Duke Nukem musiał zapoczątkować jakiś nowy trend bo Dark Eldarzy wychodzą w listopadzie, a Forgeworld zrobi Chaos Dwarfy :D

Offline gieeres

• Badass
« Odpowiedź #2321 dnia: Wrzesień 29, 2010, 14:28:04 »
Ostatnio zabrałem się za gry z PSN, które mam na dysku i tak "pod pada" poszły Deathspank 2, Lemingi, Cuboid a aktualnie Trine, które porzuciłem po jakiejś połowie gry i teraz jakoś wzięła mnie ochota, żeby tą grę skończyć i muszę przyznać, że gra jest bardzo fajna nawet mimo premiery ponad rok temu. Przy okazji nadrabiania zaległości wpadł 10 lvl :).

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #2322 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:33:52 »
Na Spec Opsy w MW2 mnie wzięło. Ależ to jest wkur*iające :D

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2323 dnia: Wrzesień 30, 2010, 10:36:51 »
O rly? :P

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #2324 dnia: Wrzesień 30, 2010, 10:39:07 »
A mnie po dwóch dniach grania w multi MW2 przeszło zupełnie. Not my cup of tea, oferta sprzedaży poszła na gametrade. Wracam do BC2 i czekam na Medal Of Honor.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #2325 dnia: Wrzesień 30, 2010, 10:43:16 »
Record of Agares War od około 2 tygodni codziennie po 1-2 godzinki. Crap straszny przez to, że kupiłem addony i gra jest za prosta, ale jak już zacząłem to skończę.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2326 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:12:46 »
A mnie po dwóch dniach grania w multi MW2 przeszło zupełnie. Not my cup of tea, oferta sprzedaży poszła na gametrade. Wracam do BC2 i czekam na Medal Of Honor.

A co konkretnie ci nie podeszło w MW2?

Co by nie był offtop: Panzer General 2. Coś mi odbiło i poczułem chęć zagrania w wargame. Wgryzam się powolutku.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #2327 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:28:31 »

Przede wszystkim trochę quake'owy, bardzo arcade'owy styl gry, za bardzo jak dla mnie. Więcej nie będę pisał, bo mnie fani MW2 zjedzą, wyzwą od lamerów, fanbojów BC2 albo jeszcze gorzej. Spotkamy się w BC2 to pogadamy :).

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2328 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:32:14 »

Przede wszystkim trochę quake'owy, bardzo arcade'owy styl gry, za bardzo jak dla mnie. Więcej nie będę pisał, bo mnie fani MW2 zjedzą, wyzwą od lamerów, fanbojów BC2 albo jeszcze gorzej. Spotkamy się w BC2 to pogadamy :).

Najpierw zjedza cie pecetowcy za porownanie tego crapu do quake'a ;) Zwlaszcza ,ze quake jest super szybki a MW2 to bardziej campfest.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #2329 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:52:50 »
quake jest super szybki a MW2 to bardziej campfest.

Uprzejmie proszę o niegłoszenie herezji odnośnie MW2.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2330 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:53:48 »
No jak nie campfest jak campfest?

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #2331 dnia: Wrzesień 30, 2010, 13:57:01 »

Najpierw zjedza cie pecetowcy za porownanie tego crapu do quake'a ;) Zwlaszcza ,ze quake jest super szybki a MW2 to bardziej campfest.
Nie wdajac sie w glebsza polemike: bzdury!

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #2332 dnia: Wrzesień 30, 2010, 17:05:00 »
No jak nie campfest jak campfest?

No jak campfest jak nie campfest, tylko quakowe bieganie :)

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2333 dnia: Wrzesień 30, 2010, 18:18:19 »
Kto kampi w MW2 (z głową) ten jest bogiem. Ogólnie poruszasz się mniej więcej po tym samym obszarze, zmieniając po każdym killu miejsce (tłumik, zimna krew, ninja). Po chwili misie zaczynają na Ciebie polować co jeszcze bardziej ułatwia sprawę. Bo jak zacznie Ci taki jeden z drugim walic z tuby albo granatami to już wiesz gdzie jest. Bum hetszot!!!!!! Zbierasz, proszę ja Ciebie, w ten sposób na jakąś fajną nagrodę (get to the choppa!!!!!) i po graniu w drużynie przeciwnej. A zapomniałbym o najważniejszym. Musowo przy takim kampieniu olewamy cele rozgrywki. Wiadomo bomby i flagi są dla frajerów.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #2334 dnia: Wrzesień 30, 2010, 18:47:04 »
Record of Agares War od około 2 tygodni codziennie po 1-2 godzinki. Crap straszny przez to, że kupiłem addony i gra jest za prosta, ale jak już zacząłem to skończę.
Dlatego ja nie pobierałem nawet tych darmowych, bez sensu to zrobili. Sama gra nie jest zła, ma głębię, ale żeby się zagłębić potrzeba mnóstwo czasu, dlatego póki co wyleciała z dysku. Kiedyś na pewno do niej wrócę, i to bez żadnych dopalaczy ;)

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #2335 dnia: Wrzesień 30, 2010, 19:05:11 »
Kto kampi w MW2 (z głową) ten jest bogiem. Ogólnie poruszasz się mniej więcej po tym samym obszarze, zmieniając po każdym killu miejsce (tłumik, zimna krew, ninja). Po chwili misie zaczynają na Ciebie polować co jeszcze bardziej ułatwia sprawę. Bo jak zacznie Ci taki jeden z drugim walic z tuby albo granatami to już wiesz gdzie jest. Bum hetszot!!!!!! Zbierasz, proszę ja Ciebie, w ten sposób na jakąś fajną nagrodę (get to the choppa!!!!!) i po graniu w drużynie przeciwnej. A zapomniałbym o najważniejszym. Musowo przy takim kampieniu olewamy cele rozgrywki. Wiadomo bomby i flagi są dla frajerów.

Mam nadzieje, ze to ostatnie piszesz z duza doza sarkazmu, bo jak mowisz powaznie to nawet nie chce o tym myslec...

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2336 dnia: Wrzesień 30, 2010, 22:02:34 »
Tak, sarkazm. Obecnie cisnę bez przerwy w multi MW2. k/d ratio mam ujemno mocno bo napieram właśnie, żeby podłożyć pakę/wziąć flagę. Wydaje mi się, że powinni w tych trybach z jakimś celem dawać więcej punktów drużynie, która wygra mecz. Dzięki temu ludzie pewnie napieraliby na cel a nie siedzieli na respie drużyny przeciwnej.

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2337 dnia: Wrzesień 30, 2010, 22:37:09 »
Tak, sarkazm. Obecnie cisnę bez przerwy w multi MW2. k/d ratio mam ujemno mocno bo napieram właśnie, żeby podłożyć pakę/wziąć flagę. Wydaje mi się, że powinni w tych trybach z jakimś celem dawać więcej punktów drużynie, która wygra mecz. Dzięki temu ludzie pewnie napieraliby na cel a nie siedzieli na respie drużyny przeciwnej.
Coś podobnego zaczyna się w BFBC2, tam też często jak gram, to zdarza się tak, że ludzie zamiast bronić/atakować mcomy wolą kampić, żeby przypadkiem im k/d nie zmalało, co jest żałosne.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #2338 dnia: Październik 01, 2010, 10:34:04 »

Dają więcej. Kiedyś wygrałem mecz (pierwsze miejsce w tabeli wygrywających) mając 3 fragi, tyle expów mi nasypało za zajmowanie/odbijanie HQ.

A kampienie z głową dyskwalifikuje grę jako z definicji kamperską. :)

Offline zawartas

• Aktywny forumowicz
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2339 dnia: Październik 01, 2010, 16:47:08 »
W chwili obecnej Resident Evil V w co-opie.

Wbrew panującej opinii gra się bardzo przyjemnie i póki co do polecenia.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #2340 dnia: Październik 01, 2010, 18:23:38 »
Jakiej opinii? Przecież ta gra jest świetna! Może nie jako horror ale jako specyficzna strzelanka sprawdza się znakomicie, szczególnie w coopie.

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2341 dnia: Październik 02, 2010, 09:38:39 »
W chwili obecnej Resident Evil V w co-opie.

Wbrew panującej opinii gra się bardzo przyjemnie i póki co do polecenia.

Ja gram z kuzynem na kanapie. Cud miód malina. Ale te sterowanie... Fajnie jest gdy wpadamy w panikę, gdy żaden z nas nie ma naboi a wrogów trzeba jakoś zabić :p

imho Filmiki to majstersztyk. Graficznie nie aż tak źle jak na nie nową grę. Fabuła średnia, no ale przecież tu chodzi o mordowanie "zombie". :)

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #2342 dnia: Październik 02, 2010, 14:24:23 »
A ja w pełnym napięcia oczekiwaniu na piątą część, gram w Gran Turismo 4 ;D i przy okazji okazało się że mój stary sejw z masą fur poszedł się kochać. Więc mam większą frajdę z przechodzenia od początku- do listopada powinno starczyć

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #2343 dnia: Październik 02, 2010, 15:57:39 »
Zabrałem się za pierwszego Assassin's Creed i muszę powiedzieć, że gra zapowiada się pysznie :) Poza tym wygląda prześlicznie na Xboksie!

Offline zawartas

• Aktywny forumowicz
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2344 dnia: Październik 04, 2010, 10:43:21 »
Jakiej opinii? Przecież ta gra jest świetna! Może nie jako horror ale jako specyficzna strzelanka sprawdza się znakomicie, szczególnie w coopie.

Opinii Don Simona i Miszy ;-) Tak nagadali i namarudzili, że tej chwili jestem tylko i wyłącznie pozytywnie zaskoczony ;-)

Ja gram z kuzynem na kanapie. Cud miód malina. Ale te sterowanie... Fajnie jest gdy wpadamy w panikę, gdy żaden z nas nie ma naboi a wrogów trzeba jakoś zabić :p

imho Filmiki to majstersztyk. Graficznie nie aż tak źle jak na nie nową grę. Fabuła średnia, no ale przecież tu chodzi o mordowanie "zombie". :)

O tak te filimiki w trakcie gry to super sprawa. Jedyne co mi przeszkadza to ograniczone pole widzenia. Kamera jest za blisko na plecach... w zasadzie to jeden jedyny zarzut.

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2345 dnia: Październik 04, 2010, 20:36:12 »
Bioshock. Przeleżał 2 lata na półce, aż wreszcie się doczekał. W zasadzie to już go kończę, a przynajmniej tak wnioskuję.
Od jutra, jak dobrze pójdzie, RDR (PS3), które dzisiaj zostało do mnie wysłane.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #2346 dnia: Październik 04, 2010, 21:17:11 »
Obecnie Splinter Cell: Conviction. I od czasu do czasu multi w MW2 przeplatane wyścigami z F1 2010 :P.

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #2347 dnia: Październik 06, 2010, 08:35:15 »
Po sesyjnej mordędze i wakacjach czeka na mnie kolejka gier. Oto one w takiej kolejnosci w jakiej zamierzam je przejsc:
1. Limbo (najnowszy nabytek i wlasnie to przechodze :) )
2. Saboteur - duzo lepsze niz GTA imho
3. Tomb Raider Underworld
4. Bioshock
5. N3
I jeszcze pare gier zaczetych a niedokonczonych... Chyba nie powinnam od konsoli odchodzic  8)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #2348 dnia: Październik 06, 2010, 09:31:27 »
Ja natomiast napieram w Mafie 2 na PS3.Musze przyznac, ze bardzo fajnie i przyjemnie sie gra.Rozdzial 6 i 7 zwalcowal mi psyche! ;D Super zwlaszcza jeden motyw. Pokladalem sie ze smiechu jak jedna rzecz zobaczylem/uslyszalem :D Oczywiscie nie bede spoilowal co to bylo . Doskonaly pomysl, ktorego jeszcze w grach nie uswiadczylem.Gram lajtowo na normalu spieszac sie, aby do piatku zdazyc, bo jak dojdzie do mnie Castlevania to niestety Mafia bedzie musiala jej ustapic miejsca.Nie zbieram wiec zadnych posterow i wyrokow sadowych/nakazow, czort wie co to jest.Zaskakuje mnie in plus dojrzaly klimat i naprawde niewygladzone przez tlumacza slownictwo.Tyle ku.ew i ch..jow to ja w zadnej dotychczasowej grze nie uswiadczylem nawet w polowie tego co w dziele Czechow...

Offline jarken

• Super Badass
  • You ROCK!
« Odpowiedź #2349 dnia: Październik 06, 2010, 09:45:56 »
GH:WOR - główny wątek "fabularny" już ukończyłem, teraz pozostaje masterowanie (a jest tego sporo, wszystkie kawałki na 5*, challenge itp. Neversoft tym razem postarał się). IMO jest to najlepsze GH ze względu na setlistę oraz ww. masę rzeczy do zrobienia.

Offline tomci

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2350 dnia: Październik 06, 2010, 10:06:38 »
Final Fantasy 13-Myślałem że wyrosłem z jRPG ale magia FF wciąż tkwi w tych tytułach nie ważne jaki numerek

Prince of Persia piaski czasu między przerwami od "fajnala"

Offline auriga pl

• Padawan
  • **
  • Przez X lat byłem zatwardziałym pecetowcem, aż ...
« Odpowiedź #2351 dnia: Październik 06, 2010, 13:23:54 »
Forza Motorsport 3 (tylko 100k w drifcie ostało mi się)
F1 2010
i w przerwach lajtowe LEGO Harry Potter

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #2352 dnia: Październik 06, 2010, 13:37:00 »
Chcę skończyć kampanię "Reach", ale szczerze, to nudzi mnie srogo. Ale jestem chyba już bliżej, niż dalej 8)
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #2353 dnia: Październik 06, 2010, 15:23:32 »
Ja od dziś wracam do Borderlands - syrene i cegłe zrobiłem już na 61 ... został sniper i soldier :) A że wyszedł 4 dodatek - będzie ciekawie !

Offline danekb

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2354 dnia: Październik 08, 2010, 11:32:08 »
Red Dead Redemption po nudnym gta do gry podchodziłem z pewnym dystansem. Na szczęście gra jest zupełnie inna niż tamta, fajne i ciekawe misje, które nie nudzą chce się grać dalej i dalej. Grafika na dobrym poziomie, troche problemów z bugami. Jak najbardziej jestem na TAK, szkoda tylko ze została mi już tylko ostatnia misja.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2355 dnia: Październik 08, 2010, 12:06:40 »
Wrocilem do FFXIII. Ale nie chce mi sie juz biegac po gran pulse wiec chyba tylko skoncze fabule bez platynowania.

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #2356 dnia: Październik 08, 2010, 14:16:15 »
Po początkowym zachwycie, przy Brutal Legend zasnąłem na fotelu i obudziłem się gdy synek zaczął płakać w łóżeczku. Zerknąłem biegnąc do niego na pada - wyłączony, czyli spałem ponad 15 minut - ergo gra do odłożenia i oddania. To samo miałem z Prince of persia, wychodzi na to że początkowy zachwyt przerodzi się w nudę i oklepane zadania. Co już mnie zaczyna dopadać. Dam jej jeszcze szansę, ale...

Jak się już rozbudziłem, to zacząłem Dragon Age: Origins. Po całkiem ciekawym wstępie, wybraniu rasy krasnoluda gra wydała mi się jakaś taka.... Groteskowa ? Śmieszna ? Sam nie wiem.

Śjakoś to tak jest, co jest chyba oczywiste, że są pozycje lepsze i gorsze. Brutal legend skończyłem, ale nie mam ochoty tam wracać. Odpaliłem w końcu wyczekującego na specjalny moment Assassin's creed 2. I po dwóch godzinach jestem w siódmym niebie. Nadmieniam jednak, że jestem fanem pierwszej części, w którą na PS3 grało mi się świetnie i spędziłem tam mnóstwo fajnych godzin.

Jakoś w tej grze od początku wszystko jest poukładane. Tutorial, wstęp, postaci. Nie mam tu syndromu - co teraz zrobić ? Jak przycisk nacisnąć ? Wszystko widać na ekranie  a jednocześnie nie zasłania reszty. Wychodzi na to, że będzie świetna zabawa ze znajdźkami, uciekanie przed strażnikami, chowanie się w sianie i soczysta walka. I do tego coś, co mi się podoba - zaledwie chwila historii, a zostaje już w głowie. Jak potoczy się dalej - nie mogę się doczekać.

A w między czasie rozmnażam rybki w akwarium.

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #2357 dnia: Październik 08, 2010, 14:28:17 »
Próbuję jakoś podejść do MGS4 i Ninja Gaiden Sigma, ale żadna mnie nie porywa. Obawiam się, że będę musiał odpuścić :-\

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #2358 dnia: Październik 08, 2010, 22:00:07 »
Kontynuuję moją przygodę z serią Assassin's Creed. Teraz nadszedł czas na część drugą. Lucy nieźle się wyrobiła :D

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2359 dnia: Październik 08, 2010, 22:10:34 »
Drugi raz chce przejść Borderlands, tym razem inną postacią, i może zabiorę się za DLC.