Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2409662 razy)

boski roman

• Gość
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #2080 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:58:55 »
Ja tam na online się dobrze nie znam, ale mimo, że jestem nowicjuszem, to podobnych do mnie było kilku i jakos udawało mi się ich zabijać. Cały czas ktoś gra, zawsze były pełne plansze. Czy warto? IO przed BC2 warto pograć w jedynkę, aby wejśc w klimacik.

Chodzi mi tylko o to czy ktoś w to jeszcze gra. A jak gra to trzeba kupić :D

A co do BC2 to ja ogrywałem demko ale też miałem pare ładnych godzin za sobą :D

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #2081 dnia: Sierpień 02, 2010, 13:36:23 »
Oczywiscie, że grają :) w to jak i w BF1943. Nigdy nie musiałem czekac na rozgrywkę, zawsze ktoś był gotowy do gry.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #2082 dnia: Sierpień 02, 2010, 14:42:05 »
Ja tam na online się dobrze nie znam, ale mimo, że jestem nowicjuszem, to podobnych do mnie było kilku i jakos udawało mi się ich zabijać. Cały czas ktoś gra, zawsze były pełne plansze. Czy warto? IO przed BC2 warto pograć w jedynkę, aby wejśc w klimacik.

Chodzi mi tylko o to czy ktoś w to jeszcze gra. A jak gra to trzeba kupić :D

A co do BC2 to ja ogrywałem demko ale też miałem pare ładnych godzin za sobą :D
ja gram :)
kupiłem niedawno bad company - nigdy nie ma problemu z losowymi ludzmi do gry - gra zyje i ma sie dobrze
gorzej jest jak chcialem zagrac z kumplami
z jednym udalo sie bez problemu
ale potem zachcialo nam sie we 3 zagrac w jednym składzie - nie dało się
niezależnie kto wysyłał zaproszenie, pierwsza osoba dołączyła, a druga już nie mogła
ciekawym, czy to taki ficzer tej gry, że w składzie można mieć tylko jednego znajomego?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2083 dnia: Sierpień 02, 2010, 16:37:25 »
Jesli to było w trakcie meczu, to moze byly wszystkie sloty zajete na serwerze?
Gram w BC2 prawie że od premiery i nigdy nie bylo problemu w graniu z kumplami - przed wejsciem do gry jedna osoba zakladala squad i zapraszala pozostale. Jak juz bylo 3,4 osoby w squadzie, to mozna bylo wbijac sie na jakiś serwer.

Offline Daram

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2084 dnia: Sierpień 02, 2010, 19:30:18 »
Czekając na mafię zaliczam 'starocie'.
Na początek padło na Bully:Scolarship Edition, gra jest świetna :)
Niech mi ktoś poda tytuł który jest cienki a jest od R* :P
Jeśli mi wystarczy czasu to następny w kolejce jest Saboteur.

Offline skowron

• Badass
    • http://skowrons.digart.pl/
« Odpowiedź #2085 dnia: Sierpień 02, 2010, 19:33:41 »
Ja w przerwach między rzeką a domem nadrabiam. W tym momencie: God of War III.

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #2086 dnia: Sierpień 02, 2010, 23:16:48 »
W oczekiwaniu na MII zaliczam wszystkie crapy, w tej chwili koncze 007 Quantum of Solace. Jaka to jest chu... gra to pojecia nie macie, jesli przyjdzie wam w to zagrac to najtrudniejszy tryb omijajcie z daleka :)
Oprocz tego calakuje Burnout Paradise  a w poczekalni czeka AvP, oraz nieszczesne Alone in the Dark Inferno
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2010, 23:58:59 wysłana przez Crazy Butcher »

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #2087 dnia: Sierpień 02, 2010, 23:25:01 »
Niech mi ktoś poda tytuł który jest cienki a jest od R* :P

GTAIV

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2088 dnia: Sierpień 02, 2010, 23:41:28 »
Good one  :D

kemiru

• Gość
« Odpowiedź #2089 dnia: Sierpień 03, 2010, 00:06:05 »
W oczekiwaniu na MII zaliczam wszystkie crapy, w tej chwili koncze 007 Quantum of Solace. Jaka to jest chu... gra to pojecia nie macie, jesli przyjdzie wam w to zagrac to najtrudniejszy tryb omijajcie z daleka :)

Czemu się męczysz z crap'ami?
OT: U mnie na tapecie "Małpia Wyspa"  :)

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2090 dnia: Sierpień 03, 2010, 02:18:50 »
Na tapecie Uncharted 2. Jedynka była moja pierwsza gra na ps3 i zmiażdżyła mnie kompletnie. Dwójka jak narazie jest jeszcze lepsza, oby tylko znowu nie pojwiły sie potwory, bo to IMHO popsulo troche klimat jedynki. Trochę staroć, ale jak zobaczylem ze w mediamarkt jest za 75zł to aż wstyd było nie wsiąść.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #2091 dnia: Sierpień 03, 2010, 07:09:16 »
Na tapecie Uncharted 2. Jedynka była moja pierwsza gra na ps3 i zmiażdżyła mnie kompletnie. Dwójka jak narazie jest jeszcze lepsza, oby tylko znowu nie pojwiły sie potwory, bo to IMHO popsulo troche klimat jedynki. Trochę staroć, ale jak zobaczylem ze w mediamarkt jest za 75zł to aż wstyd było nie wsiąść.
Wziąć. U2 fajne ale jak grałeś niedawno w U1 to jakiegoś powalenia na Twoim miejscu bym nie oczekiwał.

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #2092 dnia: Sierpień 03, 2010, 07:47:13 »

Czemu się męczysz z crap'ami?
OT: U mnie na tapecie "Małpia Wyspa"  :)

Myślałem ze będzie lepiej, a okazało się jednak odwrotnie. Chyba zrobiła się zemnie taka mała trophy whore lol :p

II Michal II

• Gość
« Odpowiedź #2093 dnia: Sierpień 03, 2010, 08:55:46 »
Ja pogrywam w Hydro Thunder Hurricane na Arcade, przyjemna gierka.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2094 dnia: Sierpień 03, 2010, 09:13:50 »
Wow 007, Alone i AvP imponujaca dawka crapow na raz ;)

A ze mi sie chwilowo odechcialo biegac na strusiu w FF XIII to zainstalowalem dodatek do KB i zaczalem grac ;)

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #2095 dnia: Sierpień 03, 2010, 10:21:21 »
Alan Wake- z narzeczoną, w sumie już chyba sama końcówka ale będziemy najprawdopodobniej grać drugi raz..
Starcraft 2- bo odnowiłem stare znajomości, a i WCG niedługo to trzeba trochę pograć aby było o czym gadać..

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #2096 dnia: Sierpień 04, 2010, 11:30:22 »
Yakuza 3, głównie dzięki masie rekomendacji z forum, cóż, pograłem ze dwie godziny i jest specyficznie, zobaczymy czy wkręcę się na tyle, aby przejść całość. Mnóstwo archaizmów, ale po kilku chwilach człowiek się przyzwyczaja i przestaje mieć to jakiekolwiek znaczenie. Fajnie, iż mamy oryginalny va, ale mój japoński jest zerowy, więc muszę czytać każdy tekst.

Świetne wydanie, jakieś dodatki do ściągnięcia i ścieżka dźwiękowa, a do tego, zachęcająca cena, 89 zł.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #2097 dnia: Sierpień 04, 2010, 11:43:28 »
Bad Company 2 w multi - w zasadzie od trzech miesięcy tylko ta gra, z przerwami na zapoznanie się z Nier i przejście PoP: Forgotten Sands. Szkoda tylko że chyba zaczyna mi powoli przechodzić i muszę rozejrzeć się za czymś innym, albo wrócić do Borderlands.

Offline petrumi

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2098 dnia: Sierpień 04, 2010, 14:19:59 »
Testuje samochodówki na kierze G25 i PS3. Wcześniej katowałem te same tytuły na Xboxie i Logitech Drive FX.
Nie ma porównania. Od tej pory każdą ściagałkę obsługująca kierownicę będę kupował na PS3. Dobrze, że GT wychodzi bo do Forzy na kółku o obrocie 360 stopni już mi się nie chce wracać. Do tej pory przetestowałem Prologue i demo Shifta. Ta ostatnia odrzuciła mnie na padzie na X ale teraz dzięki precyzyjnemu sterowaniu nabiera cech "sima" ;)

Teraz czas na Dirt2 i może jakieś stare Ferrari. Bo Blur i Split / Second to chyba tylko na padzie.
(kliknij)

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #2099 dnia: Sierpień 04, 2010, 14:57:49 »
Testuje samochodówki na kierze G25 i PS3. Wcześniej katowałem te same tytuły na Xboxie i Logitech Drive FX.
Nie ma porównania. Od tej pory każdą ściagałkę obsługująca kierownicę będę kupował na PS3. Dobrze, że GT wychodzi bo do Forzy na kółku o obrocie 360 stopni już mi się nie chce wracać. Do tej pory przetestowałem Prologue i demo Shifta. Ta ostatnia odrzuciła mnie na padzie na X ale teraz dzięki precyzyjnemu sterowaniu nabiera cech "sima" ;)

Teraz czas na Dirt2 i może jakieś stare Ferrari. Bo Blur i Split / Second to chyba tylko na padzie.

w arcade tez sie fajnie gra na kierownicy
sega rally sobie sprawdz :)

Offline damianoo666

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2100 dnia: Sierpień 05, 2010, 01:28:57 »
Czas zacząć MGS 2 i nadrobic zaległości przed czwórką. Dosyć karkołomne sterowanie w tej grze ale trzeba jakoś się przyzwyczaić.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #2101 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:04:23 »
Torchlight! Mimo że na PC nie grywam to zaryzykowałem po dobrych opiniach i nie żałuję, ta gra to miód, cudowne dziecko Diablo :) wymagania niskie więc na Asusie UL30A gram na maksymalnych ustawieniach, masa itemzów i bajerów, świetne lokacje i super klimat :) oj konsole w sierpniu odpoczną :)

Edit: dodam że ta gra jakby wyszła na konsolę z coopem 4-osobowym, biła by wszystko co wyszła do tej pory podobnego o głowę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2010, 11:06:56 wysłana przez h4n5 »

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2102 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:08:50 »
Torchlight! Mimo że na PC nie grywam to zaryzykowałem po dobrych opiniach i nie żałuję, ta gra to miód, cudowne dziecko Diablo :) wymagania niskie więc na Asusie UL30A gram na maksymalnych ustawieniach, masa itemzów i bajerów, świetne lokacje i super klimat :) oj konsole w sierpniu odpoczną :)

TL znudził mnie po jakichś 15 godzinach, kiedy się ocknąłem, że w gruncie rzeczy mnie ten loot/grind fest nie bawi. Muszę jeszcze wrócić i sprawdzić czy jest tam jakieś drugie dno.

Swoją drogą też na jakiś czas konsolę odstawię (z wyjątkiem BC2) na rzecz Company of Heroes, które kupiłem przedwczoraj. RTSy nigdy mi nie sprawiały przyjemności, ale w takiej taktycznej wersji i ze śliczną grafiką mnie pochłonęło granie.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #2103 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:12:06 »

TL znudził mnie po jakichś 15 godzinach, kiedy się ocknąłem, że w gruncie rzeczy mnie ten loot/grind fest nie bawi. Muszę jeszcze wrócić i sprawdzić czy jest tam jakieś drugie dno.

Swoją drogą też na jakiś czas konsolę odstawię (z wyjątkiem BC2) na rzecz Company of Heroes, które kupiłem przedwczoraj. RTSy nigdy mi nie sprawiały przyjemności, ale w takiej taktycznej wersji i ze śliczną grafiką mnie pochłonęło granie.

No ja to wiesz, po 2-3h gry jestem, jeszcze gorąca głowa, jak się zacznie nudzić po 10h to trudno, na razie jest fun :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2104 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:55:13 »
To moze podejdzie ci beta Company of Heroes Online.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2105 dnia: Sierpień 06, 2010, 12:14:07 »

Na multi to ja jestem za mały.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2106 dnia: Sierpień 06, 2010, 14:24:50 »
Na multi to ja jestem za mały.
To nie jest tylko multi, z tego co sie zorientowalem to jest tam m.in. cala kampania single player z normandii, a gra jest za darmo ;)
No i mozliwe ze mozna grac w druzynie z kolega, przeciwko komputerowi (ale nie wiem tego na 100%).

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2107 dnia: Sierpień 06, 2010, 17:27:41 »
Halo Wars. Najlepszy rts w jakiego grałem od dawien dawna. Druga sprawa, że gry tego typu staram się omijać szerokim łukiem, ale postanowiłem dać jej szansę i się nie zawiodłem. Do tego mam ją w limitowanej edycji i przyznaję, że jest fajnie napakowana dodatkami.
Do tego męczę jeszcze Ghostbusters (PS3) w multi, ale jakby ktoś był zainteresowany to chętnie sprzedam.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #2108 dnia: Sierpień 07, 2010, 12:20:34 »
Halo Wars. Najlepszy rts w jakiego grałem od dawien dawna.

Nazywanie tej imho fajnej gry strategią to przesada to jest ten sam poziom strategi co Endwar czyli zero.

Offline Liquid Snake

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2109 dnia: Sierpień 07, 2010, 13:29:10 »
Wrzuciłem pierwszą z czterech (tak 4 DVD a nie 2 jak to się obecnie robi wielkie halo że gry mają aż 2 DVD) płytek Lost Odyssey, w przeciwieństwie do Mass Effect gra spodobała mi się od razu, nie ma potrzeby żebym się zmuszał do grania bo "może później będzie lepiej" widocznie jRPG to jest to.
Czuć rękę taty fajnala, jest ten klimat, no i muzyka Nobuo też robi... grał ktoś?
Pierwszą opinie jaką usłyszałem od kolegi to "średniak", coś ciężko mi w to uwierzyć.
Szukam "myślących" graczy do Bad Company 2 którzy wspomogą w szturmie zamiast rozbijać się Black Hawkiem:)

Offline Shunkan

• Mieszkaniec tego forum
  • death to all who oposse us
« Odpowiedź #2110 dnia: Sierpień 07, 2010, 13:57:52 »
Z uwagi na zakup Xbox'a wzbogaciłem się o takie tytuły jak Just Cause 2 (wspaniała gra, niesamowite widoki i kradzież samolotu w locie :D) oraz DeathSpank czy Limbo.

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2111 dnia: Sierpień 08, 2010, 12:17:02 »
Halo Wars. Najlepszy rts w jakiego grałem od dawien dawna.

Nazywanie tej imho fajnej gry strategią to przesada to jest ten sam poziom strategi co Endwar czyli zero.

Bez przesady. Ma wszystkie potrzebne mechanizmy, aby nazwać ją rts. Jeżeli gra się w to tak samo jak w Empire Earth, Total Anihilation, Age of Empires (zresztą też ją robiło ES), Company of Heroes, to chyba nie jest to gra akcji?
Jednakże dość szybko mi się ją przechodzi, po jakiś 8-9 h grania jestem w 14 misji, czyli kończę w sumie. Po połowie gry musiałem jednak zejść na niższy poziom, bo nie dawałem już rady. Najwyraźniej nie jestem stworzony do rts'ów, których nigdy nie byłem fanem. Wolę gry akcji i przygodówki. :) HW kupiłem z 2 powodów. 1 to ciekawość, a drugi to rewelacyjna cena kolekcjonerki w empiku w ub. roku jeszcze na mikołaja.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2010, 12:19:41 wysłana przez marcinwks »

Offline Prisonbull

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2112 dnia: Sierpień 08, 2010, 15:42:15 »
Girls of War 2 na "szalonym" poziomie trudności, który taki szalony nie jest. Oczywiście w trybie kołop.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #2113 dnia: Sierpień 08, 2010, 16:02:38 »
Jedynka byla trudniejsza, dwojeczka banalna w porownaniu a w co-opie to juz w ogole.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #2114 dnia: Sierpień 08, 2010, 16:21:49 »
Jedynka trudniejsza? Gdzie? Jedyne grube motywy to RAAM i tysiąc wreczów w kopalni. Z drugiej strony, dwójka nawet tego nie miała, ale była bardziej "równa" jeżeli o poziom chodzi. E, obie proste, na co-opie do zrobienia w jedno, dwa posiedzenia.

Ja teraz pykam w "Halo 3: ODST" z ludźmi z forum, i chciałbym wrócić do "Final Fantasy VII", ale czas nie pozwala :<
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #2115 dnia: Sierpień 08, 2010, 20:43:57 »
Po ukończeniu Deathspanka biorę się za Fat Princess.

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #2116 dnia: Sierpień 09, 2010, 10:47:09 »
Powróciłem do Final Fantasy XIII by nieco wymaksować postacie i pozdobywać achievementy :)

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #2117 dnia: Sierpień 09, 2010, 11:16:25 »
Skończyłem Alana, w międzyczasie cały czas gram w Starcrafta.. Ale chyba w wolnej chwili zacznę grać w Fable 2 ;) strasznie mnie ten tytuł nurtuje..

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #2118 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:10:39 »
Ale chyba w wolnej chwili zacznę grać w Fable 2 ;) strasznie mnie ten tytuł nurtuje..
Dla klimatu, świata przedstawionego i szczypty angielskiego humoru zdecydowanie warto. Dla fabuły - zdecydowanie nie ;)

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2119 dnia: Sierpień 09, 2010, 19:18:12 »
RDR sp i multi oraz SCC multi i deniable ops