Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2416447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czezare

• Gość
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #2000 dnia: Lipiec 11, 2010, 22:11:45 »
Skończyłem swoją przygodę z Resident Evil 5. Na trzecim rozdziale. Zawsze staram się kończyć gry, ale w tym przypadku nie dałem rady.
Nie dziwie sie.Powinienem byl postapic dokladnie tak jak Ty i RE5 nie skonczyc, bo gra absolutnie na to nie zaslugiwala.Miedzy genialnym RE4, a kiepskim RE5 zieje przeogromna przepasc pod kazdym wzgledem.Ale cos z tego niemilego doswiadczenia wynioslem. Wlasnie od RE5 postanowilem, ze nie bede sie meczyl z konczeniem gier, ktore na to absolurnie nie zasluguja.
"Ofiara" tego postanowienia stal sie np pierwszy Resistance na PS3.Po co sie katowac grajac w crapy ja sie pytam?Malo to dobrych gier na rynku?

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2001 dnia: Lipiec 12, 2010, 03:21:41 »
RE5 crapem? Moim zdaniem to jedna z przyjemniejszych strzelanek tej generacji, satysfakcja z udanego headshota większa niż w gearsach ;). No i fajny coop, bo amunicji mało i ciągle trzeba się wymieniać i kombinować. Horror to może nie jest, ale jako gra akcji bardzo mi przypasował.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #2002 dnia: Lipiec 12, 2010, 08:34:46 »
RE5 crapem? Moim zdaniem to jedna z przyjemniejszych strzelanek tej generacji, satysfakcja z udanego headshota większa niż w gearsach ;). No i fajny coop, bo amunicji mało i ciągle trzeba się wymieniać i kombinować. Horror to może nie jest, ale jako gra akcji bardzo mi przypasował.
Sorry, byles w Stanach?Tfu! Grales w RE4? ;)
Glowna wina za to, ze piatka mi sie zupelnie nie podobala spoczywa na  czworce wlasnie.Jesli grasz w cos znakomitego, dzieki czemu Twoje oczekiwania wobec sequela rosna niepomiernie to jak potem otrzymujesz komercyjna, pozbawiona dobrych (poza coopem)  pomyslow komercyjna kiszonke - rozczarowanie jest ogromne.Tak bylo w moim przypadku.W moim rowniez odczuciu coop nie uratowal tej pozycji...

Offline sivy_

• Badass
  • Blue is the colour...
« Odpowiedź #2003 dnia: Lipiec 12, 2010, 09:08:56 »
A mi sie RE5 podoba. Pewnie dlatego ze to jest pierwsza czesc z serii w ktora przyszlo mi zagrac.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #2004 dnia: Lipiec 12, 2010, 09:41:27 »
Obecnie przez tę wstrętna pogodę nie mam siły na nic wymagającego i gram w popierdółki pokroju Band Hero, Puzzle Chronicles czy Catan. Nie trzeba byc ciągle skoncentrowanym i można spokojnie grać rozwalonym na kanapie i ociekac z potu :(

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2005 dnia: Lipiec 13, 2010, 02:59:04 »
Sorry, byles w Stanach?Tfu! Grales w RE4? ;)
Może i w tym rzecz właśnie, bo w czwórkę nie grałem (w ogóle przez WoWa przegapiłem poprzednią generację konsol :().
Chociaż moim zdaniem RE5 posiada tę rzadko przeze mnie odczuwaną w strzelankach radość i satysfakcję ze strzelania właśnie - nie potrafię wyjaśnić, na czym to polega, ale w żadnej innej grze mi się tak przyjemnie nie strzelało.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2006 dnia: Lipiec 13, 2010, 09:28:13 »
Chociaż moim zdaniem RE5 posiada tę rzadko przeze mnie odczuwaną w strzelankach radość i satysfakcję ze strzelania właśnie - nie potrafię wyjaśnić, na czym to polega, ale w żadnej innej grze mi się tak przyjemnie nie strzelało.

A probowales w innych grach stac nieruchomo i strzelac? Moze o to chodzi? 8)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2010, 10:09:38 wysłana przez Don Simon »
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #2007 dnia: Lipiec 13, 2010, 10:01:32 »

A probowales w innych grach stan nieruchomo i strzelac? Moze o to chodzi? 8)

PWNZOR!

Pafnucy ma rację, w Residencie jest to co określa sie mianem stopping power. Bardzo mnie denerwuje kiedy w innych grach wywalę w przeciwnika 2 magazynki a on nawet nie zwolni w biegu w moją stronę. W RE strzały wywracają przeciwników, wybijają ich z biegu itd.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #2008 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:11:14 »
Pafnucy ma rację, w Residencie jest to co określa sie mianem stopping power. Bardzo mnie denerwuje kiedy w innych grach wywalę w przeciwnika 2 magazynki a on nawet nie zwolni w biegu w moją stronę. W RE strzały wywracają przeciwników, wybijają ich z biegu itd.

ogólnie genialnie też jest to zrobione w Dead Space ;) te urywanie nóżek aby potworki nie potrafiły biegnąć w naszą stronę ;)) a i tak jeszcze pełzną..

aby nie było wielkiego offtopa:
- Dead Space, kiedy tylko jest wolna chwila
- Alan Wake, rzadko ale czasami narzeczona prosi, bo chce poznać losy Alice..
- Starcraft 2, gdy jestem u narzeczonej

Offline wacha

• Badass
« Odpowiedź #2009 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:27:47 »
ogólnie genialnie też jest to zrobione w Dead Space ;) te urywanie nóżek aby potworki nie potrafiły biegnąć w naszą stronę ;)) a i tak jeszcze pełzną..
mnie najbardziej się podobało strzelanie i zachowanie przeciwników po postrzałach w GTA IV, w DS też fajne było :)

obecnie w nic nie gram, rozkoszuje sie przestrzenią i latem ale tylko po 19 ;)

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2010 dnia: Lipiec 13, 2010, 20:10:24 »

ME2 i RDR na X360 oraz AC 2 na PC podłączone do Bravii = gaming heaven

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2011 dnia: Lipiec 13, 2010, 20:52:45 »
Ja póki co w nic :). Skończyłem Ghostbusters na X'a i się zastanawiam, czy teraz zabrać się za rozgrzebanego MGS4, czy za Riddicka na X'a.

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #2012 dnia: Lipiec 14, 2010, 07:48:28 »
Wczoraj odpaliłem "Terminator Salvation" pożyczone od UHA i przeszedłem całe praktycznie przy jednym posiedzeniu. Poziom Hard to jakiś żart poprostu nie chcę nawet wiedzieć jak wygląda poziom Easy, a co do samej gry to chyba najwiekszy crap w jakiego grałem (przynajmniej łatwy calak :P).

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2013 dnia: Lipiec 14, 2010, 08:47:16 »
Ja póki co w nic :). Skończyłem Ghostbusters na X'a i się zastanawiam, czy teraz zabrać się za rozgrzebanego MGS4, czy za Riddicka na X'a.

bierz sie za MGSa4! ta gra im dalej, tym jest lepsza.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2014 dnia: Lipiec 14, 2010, 08:58:12 »
Killzone 2. Przy wyborze trudności pomyślałem, że weteranem to przecież jestem, więc co mi tam! I nie wiem czy to był dobry pomysł. Na samym początku ginąłem częściej niż strzelałem :D Nie jest to wina tego, co działo się na ekranie, a raczej sterowania. Przyzwyczajony do innego, te, daje mi w kość. Nie sprawdzałem opcji, przelazłem etap, włączyłem MP (tam też nie jest prosto, nie wiem czy to ogarnę ;/) więc nie wiem czy da się to zmienić?

Ale ogólnie, jak na pierwsze spotkanie (Killzone 1 nie pamiętam w sumie, a wiem, że grałem ;)) nawet wciągające. Lubie jak im hełmy spadają  ;D

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2015 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:07:50 »
Pływający celownik w Killzone 2 spowodował, że nie skończyłem tej gry :/.
Może się zmuszę za jakiś czas, bo w sumie klimacik był świetny (no i grafika).

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #2016 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:12:02 »
Wziąłem się ponownie za Mass Effect. Druga szansa. Poprzednim razem znudziła mnie zbyt duża ilość walk. Wziąłem się na sposób i ustawiłem najniższy poziom, najwyższe wspomaganie celowania. Efekt jest taki, że strzelam w jeden róg ekranu, a w innym padają zabici ;D Teraz gra idzie płynniej. Jest tylko jeden problem - wszystkich rozwalam tak łatwo, że w ogóle nie zależy mi na rozwoju postaci toteż nie jestem zmuszony do robienia misji pobocznych.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 10:46:55 wysłana przez blazej »

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2017 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:21:19 »
Wziąłem się ponownie za Mass Effect. Druga szansa. Poprzednim razem znudziły mnia mnie zbyt duża ilość walk. Wziąłem się na sposób i ustawiłem najniższy poziom, najwyższe wspomaganie celowania. Efekt jest taki, że strzelam w jeden róg ekranu, a w innym padają zabici ;D Teraz gra idzie płynniej. Jest tylko jeden problem - wszystkich rozwalam tak łatwo, że w ogóle nie zależy mi na rozwoju postaci toteż nie jestem zmuszony do robienia misji pobocznych.

Ciesz sie ;) I tak wszystko co ciekawe zaliczasz w watku glownym , a misje poboczne sprowadzaja sie do schematu : polec na planete, pozbieraj troche kosmiczne smiecia, rozwal bande leszczy w jednym z 5 czy 10 gotowych wzorow bazy/kopalni/obozu, z naprawde nielicznymi wyjatkami.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #2018 dnia: Lipiec 15, 2010, 07:01:48 »
Wczoraj po sesyjce z Battlefield 1943 odpaliłem pierwszy raz Lego rockBand. Gra jest świetna - pełna humoru znanego z innych części Lego, doskonała dla całej rodzinki (ja perkusja, żona gitara, córka mikrofon). Gralismy około 2 godzin wieczorem doskonale się bawiac. POucharki leca jak głupie, w ciagu tych 2 godzin wpadło 12 sztuk.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2019 dnia: Lipiec 15, 2010, 18:35:42 »
Podjąłem się kontynuować przygodę z rozgrzebanym pół roku temu MGS4. Doszedłem do drugiego aktu. Jest okej. Gameplayu było 25 min, cutscenek 45 :P

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #2020 dnia: Lipiec 18, 2010, 21:53:26 »
Zaczalem grac w MOH: Airborne i powiem szczerze ze moja cierpliwosc jest testowana jak rzadko kiedy: system save'ow jest jednym bardziej z tyłka jaki widziałem, doszedlem do 3ciej misji i poki co musze odsapnac :)

Na zmiane z Paper Mario - ale to padaka to głowa mała, dobrze ze dalem grosze.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #2021 dnia: Lipiec 19, 2010, 10:57:46 »
Caly czas na tapecie Demon`s Souls. Wciagnelo mnie na maxa! Odpalilem na pol godziny Red Dead Redemption i przez ten czas gra nie dala mi ani jednego argumentu do przesiadki wlasnie na nia. Bedzie musiala poczekac lepszych czasow ;)
W miedzy czasie sciagnalem multiplayerowe demko na X360 Transformers War For Cybertron dla chrzesniaka, ale kilka razy przejalem pada i musze przyznac, ze gralo sie swietnie!Gra bardzo dobrze wyglada, jest plynna i miodna w multi. Moze kiedys wejde w jej posiadanie...

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #2022 dnia: Lipiec 19, 2010, 11:07:35 »
Nie jest to wina tego, co działo się na ekranie, a raczej sterowania. Przyzwyczajony do innego, te, daje mi w kość
Da się je zmienić w menu. Ta opcja doszła, w którymś patchu ale trzeba ją włączyć.
Nie zmienia kompletnie sterowania na cod'owskie (i bardzo dobrze) ale jest łatwiej. BTW, przedostatnia misja na veteranie jest przegięta.  ;)

Ja aktualnie siekam w Ratchet'a CiT, Mw2 (dopiero co zakupione), Borderlands i BFBC2
Mam chrapkę na 3d dot game i mod nation ale na razie muszą poczekać.

peace

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2023 dnia: Lipiec 19, 2010, 18:49:41 »
Po ukończeniu Gyrosów2 - eee 1 była fajniejsza, a przede wszystkim nie tak przekombinowana :( - czas się wziąć za pożyczonego Batmana AA. Wreszcie sam się przekonam, nad czym tak wszyscy się zachwycają.

Offline DoDi

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2024 dnia: Lipiec 19, 2010, 20:13:50 »
Dzisiaj Przyszedł Red Dead:Redemption i Prototype :).Więc w to gram. W RDR tylko na początku takie przynudzanie i poradniki?(nacisnij X aby...i tak dalej).

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #2025 dnia: Lipiec 20, 2010, 14:52:47 »
W przerwach miedzy powaznym graniem w Demon`s Souls pogrywam se w Crackdowna 2. Zaszedlem juz wystarczajaco daleko aby stwierdzic, ze milosnicy jedynki powinni czym predzej wejsc w posiadanie dwojki. Ta sama zajebistosc, ten sam feeling.Wersja polska rownie rewelacyjna jak w jedynce, a moze nawet jeszcze lepsza ze wzgledu na narratora.Naliczylem juz co najmniej tuzin swietnych jego tekstow ;) Niestety...tym samym RdR spada na trzecie miejsce w kolejce do grania...

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #2026 dnia: Lipiec 20, 2010, 22:08:15 »
Czy ja juz gdzies pisalem, ze Crackdown 2 jest zajebisty? :P Wlasnie zaliczylem trzygodzinna sesyjke.Czas na grze przelecial mi niczym rollercoaster.Syndrom znany z jedynki typu jeszcze jeden tylko zebrany orb, jeszcze paru zatluczonych terrorystow jest bardzo namacalny.Z bolem serca pozyczylem gre kumplowi, ktory wlasnie byl kupil xbox slima.Nieopatrznie mu to obiecalem.Zreszta...od czwartku do niedzieli i tak bym nie gral, bo wyjezdzam nad jezioro.
Jedyny minus jest taki, ze nikt z moich friendow w ta gre nie gra, przez co nie moglem wyprobowac coopa.Pewnie zobaczyli 71/100 na metacritic i jakze nieslusznie postanowili ja sobie odpuscic....No coz...ich strata...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 22:10:18 wysłana przez Czezare »

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2027 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:35:49 »
Pewnie zobaczyli 71/100 na metacritic i jakze nieslusznie postanowili ja sobie odpuscic....No coz...ich strata...

Moze zagrali w demo i czekaja, az cena gry bedzie odpowiednia do jej jakosci (czyli 40 PLN)? :)
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #2028 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:42:12 »
Obecnie gram w świetne DeathSpank. Świetna gra z humorem niczym z Monkey Island. A do tego w genialne LBP GOTY, cały czas meczyki w FIFE 10, staram się przejść Peace Walkera...MGS: PW jest zajebisty, ale ja tak panicznie nie lubię PSP...A najgorsze w tym jest to, że nie da się grać na dworze, bo słońce za mocno daje. A co do Peace Walkera, to zastrzeżeń nie mam, ale walki z bossami są przegięte.Widać zauroczenie Kojimy Monster Hunterem.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #2029 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:45:02 »
Prince of Persia! :P Szybko, łatwo i przyjemnie się przechodzi :). A do tego pucharki wpadają, jak szalone 8)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2030 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:45:41 »
Zagrałem wczoraj z kumplem w Alien Swarma - ta gra jest genialna i ma w sobie o wiele wiecej Alien Breeda niz ten nowy AB . Mam tylko nadzieje ,ze pojawia sie jakies map packi bo widze , ze bedzie problem z mala iloscia map.  No ale skoro rozdaja ta gre za darmo to jednak nie wypada narzekać. W Co-opie imho zdecydowanie lepsza niż L4D

No a oprocz tego dobijam do 40h w FF XIII oraz by dac sobie chwile wytchnienia od czytania niebezpiecznie wciagajacego Martina wrocilem do Persony 1 na PSP.

@Michael_999 - ciekawe czy przejdziesz  czy ci się znudzi w połowie :)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #2031 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:47:10 »
@Michael_999 - ciekawe czy przejdziesz  czy ci się znudzi w połowie :)

Eee, jakby to powiedzieć, jest to już szóste podejście do tej gry ;D. I do tej pory mi się nie znudziła :D. Celuję w platynkę 8)

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #2032 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:47:44 »
He, on już to przeszedł na Xboxie. Ja zresztą też, ale nie mam zamiaru drugi raz tego kupować. Po co? No chyba, że jest się trophywhore. :D

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #2033 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:49:03 »
He, on już to przeszedł na Xboxie. Ja zresztą też, ale nie mam zamiaru drugi raz tego kupować. Po co? No chyba, że jest się trophywhore. :D

Po prostu mi się ta gra podoba i tyle :). No i planuję sobie jeszcze kupić do tego Epilog ale to jeszcze trochę czasu mam ;)
Edit: I platynkę gram tylko w tych tytułach, których nie muszę przechodzić po raz n-ty :P. Już mi trophywhore przeszło dawno temu :). No chyba, że mi się gra podoba to ją sobie czasem odświeżę ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2010, 11:51:22 wysłana przez Michael_999 »

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #2034 dnia: Lipiec 22, 2010, 12:30:53 »
Po prostu mi się ta gra podoba i tyle :)
Sprawdź sobie "Resident Evil 2", jeżeli grafika Cię nie odrzuci, bo to najlepsza część serii.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #2035 dnia: Lipiec 22, 2010, 13:04:57 »
Od wczoraj męczę Project Gotham Racing 4. Ze świetną Forzą 3 nie ma porównania, ale gra się bardzo przyjemnie i jest to czego w przypadku tras w F3 brakowało mi najbardziej - wielkie miasto nocą!

Co raz bardziej zaczyna mi się marzyć Need For Speed: Underground 3. Ktoś już na forum o tym wspominał.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2010, 13:13:33 wysłana przez Deshirey »

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #2036 dnia: Lipiec 22, 2010, 14:18:24 »
Pewnie jutro wymaksuję BF1943 i zabieram się za BC1 single na hard.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #2037 dnia: Lipiec 22, 2010, 14:23:13 »
Katanka spóźniłeś się 2 lata z BC1 ;D

U mnie na tapecie cod:mw2 spec ops na veteranie na split screenie ze szwagrem. Psubrat daje na padzie radę mimo że to pecetowiec zarażony wow'em.

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #2038 dnia: Lipiec 22, 2010, 14:31:11 »
A ja jakbym miał czas to grałbym w Demon`s Souls. A że go nie mam więc pozostaje mi czytanie o tym w co Wy gracie

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #2039 dnia: Lipiec 22, 2010, 14:54:11 »
NBA Street Homecourt, zakupiony za rada forumowiczow :) Fajna gra, czegos takiego mniej-wiecej chcialem - luznej koszykowki w gameplayu podobnej do tych starych, DOS'owych gierek tego typu. I Osiagniecia wpadaja sympatycznie.

Jest kilka baboli, np. Gamebreaker srednio mi pasuje, ciche obnizanie postaciom skilli zaleznie od typu wyzwania (np. jesli dana rozgrywka polega na wbiciu samych dunkow to nagle nam wykrecona pod tym katem postac "woli" wykonywac rzuty, a jesli wygrac mozna tylko rzutami to nagle same dunki wchodza) itp. Ale calosciowo podoba mi sie, taka luzna gierka na panujace upaly :)

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker