Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2409639 razy)

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #1960 dnia: Lipiec 04, 2010, 16:28:04 »
DJ Hero- nadal mnie dobrze bawi ;)
Silent Hill Homecoming- bardzo bardzo dobry klimat Silent Hilla! Myślałem, że już nie zagram w dobry horror na tej generacji..
wiesz, generalnie patrzac po tej grze, to gdyby dali jej inny tutul to moznaby z tego zrobic Alana Wake, bo i jest latarka i sa potwory ... graficznie tez niezgorzej i jest pseudo otwarty swiat itp

@SimonX, Portal jest swietny co fakt to fakt i masz chyba racje ze lepszy niz HL, chociaz takich wspomnien to juz miec nie bede z zadna gra (polalem przez nia 1 egzamin na Polibudzie hehehe)

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1961 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:08:48 »
W Buzza ostro pocinamy z koleżankami ;D tylko pech, że odpaliłem na głównym koncie na którym zdobywam pucharki zamiast na jakimś starym śmieciowym :/ Przy okazji mam pytanie, czy to USB od Buzza obsłuży 8 brzęczyków na raz czy jednak potrzebne są 2 takie ustrojstwa(4 to jednak trochę mało, 6 byłoby optymalnie).

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1962 dnia: Lipiec 05, 2010, 12:00:19 »
W Buzza ostro pocinamy z koleżankami ;D tylko pech, że odpaliłem na głównym koncie na którym zdobywam pucharki zamiast na jakimś starym śmieciowym :/ Przy okazji mam pytanie, czy to USB od Buzza obsłuży 8 brzęczyków na raz czy jednak potrzebne są 2 takie ustrojstwa(4 to jednak trochę mało, 6 byłoby optymalnie).

jeden "gwizdek" = 4 buzzery
ja mam 4 na kabelku (jeszcze od PS2) i 4 bezprzewodowe, wiec tego problemu nie mam :)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #1963 dnia: Lipiec 05, 2010, 13:55:54 »
Drugie podejście do Tom Clancy's Splinter Cell Conviction jeszcze bardziej utwierdziło mnie, że dobrze zrobiłem nie kupując tej gry... za to dzisiaj odbieram z Empiku Disciples 3 i już się nie mogę doczekać samej gry i punktów na gog.

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #1964 dnia: Lipiec 05, 2010, 14:13:09 »
A czemu nie chcesz na tym pucharków zdobywać? Trofea w Buzzie wpadają dosyć często.

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1965 dnia: Lipiec 06, 2010, 11:48:38 »
Borderlands z kuzynem.
Boże jak ta gra wciąga, przysiedliśmy coś koło godziny 12 skończyliśmy po 20. 19lvli jak z bicza strzelił. Na razie najlepsza gra na dwa pady w jaką w życiu grałem! Uzależnia jak cholera. Syndrom "Jeszcze jednego questa" nie daje odejść nawet na "małe siku"  ;D.

Samotnie grać jeszcze nie próbowałem ale czuję, że może być słabo. W kupie siła!

Jak ktoś nie grał jeszcze to polecam bo można już wyrwać poniżej 100zł.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1966 dnia: Lipiec 06, 2010, 14:39:07 »
A czemu nie chcesz na tym pucharków zdobywać? Trofea w Buzzie wpadają dosyć często.
Siostrzenica wraz z moją TŻ zdobywają na jakimś tam profilu a mi specjalnie nie zależało na pucharkach z tego, popsuło mi dobre wrażenie po wejściu w dział "trofea". Taki kaprys z mojej strony żeby nie figurowało "u mnie", nic więcej w sumie.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #1967 dnia: Lipiec 06, 2010, 15:07:41 »
Ja po skończeniu Dantego wróciłem do GOW Collection i pykam w God of War.
Wydaje mi się, że jest trudniej niż w Dantego.
Doszedłem wczoraj do "Challenge of Atlas" - utknąłem na 5 meduzach, które zawsze mnie zamienią w kamień i roztrzaskają... grrrr....

Obok Gow pogrywam sobie w Secret of Monkey Island - najlepszą grę przygodową na Świecie... tylko tutaj mam taki zgrzyt, że pamiętałem ją jako najlepszą, dopóki nie zagrałem.
Dowcipy już nie bawią, bo je znam na pamięć :) sterowanie kursorem na padzie jest upierdliwe, zagadki albo znam, albo nie pamiętam i nie chce mi się ich ponownie rozgryzać, tylko korzystam z hintów (no bo kiedyś już to zaliczyłem, a w ogóle to inne gry czekają) ...
No i generalnie bawię się jednak gorzej niż spodziewałem się bawić.
Do tego wszystkiego irytuje mnie jeszcze taka pierdoła, że gra nie wyświetla się na pełnym ekranie, tylko mam czarną ramkę dookoła. Menu gry jest OK, a sama gra ma czarną ramkę. Nie bardzo rozumiem sensu takiego zabiegu.

Trzeci tytuł, który aktualnie mam na tapecie, to kupiony na ostatniej promocji za całe 10zł Super Stardust HD.
OMG, jaka ta gra jest przezajekuwarąbista :)
Wcześniej grałem w toto na swoim CRTku, ale na dużym TV 1080p gra się w to po prostu przemiodnie.

A w szufladzie ciągle rosnąca kupka wstydu, oraz nowo pożyczony Ratchet Crack in Time, za którego się jeszcze w ogóle nie zabrałem
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 15:10:56 wysłana przez SimonX »

Offline mrtoPL

• Badass
« Odpowiedź #1968 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:01:31 »
[...]
Trzeci tytuł, który aktualnie mam na tapecie, to kupiony na ostatniej promocji za całe 10zł Super Stardust HD.
OMG, jaka ta gra jest przezajekuwarąbista :)
Wcześniej grałem w toto na swoim CRTku, ale na dużym TV 1080p gra się w to po prostu przemiodnie.
[...]
Mam to samo. Kupiłem ją już dość dawno, ale wtedy całkiem do mnie nie trafiła. Ostatnio odkryłem ją na nowo.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #1969 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:31:13 »
Silent Hill Homecoming- bardzo bardzo dobry klimat Silent Hilla! Myślałem, że już nie zagram w dobry horror na tej generacji..
wiesz, generalnie patrzac po tej grze, to gdyby dali jej inny tutul to moznaby z tego zrobic Alana Wake, bo i jest latarka i sa potwory ... graficznie tez niezgorzej i jest pseudo otwarty swiat itp

Ale właśnie to jest fajne- wiesz to nie jest taki Resident Evil 5, który tak naprawdę jest shooterem w świecie RE.. Tutaj jest prawdziwy horror, czuć klimatem na kilometr i to jest piękne ;)

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #1970 dnia: Lipiec 06, 2010, 21:32:22 »
Dziś byłem u kolegi obejrzeć jego nowy telewizor. Jako, że kolega ma tylko PS2 w ruch poszedł Tekken 5 i Soul Calibur 2. Wow :) Esencja konsolowej rozrywki. Dwa pady, dwa fotele i żywy przeciwnik ramię w ramię. Nie można się oderwać. Od razu na mojej liście zakupów wylądował Tekken 6 i Soul Calibur 4 :) Dorzucam do tego Virtua Tennis 2009 i mam świetny zestaw na spotkania przy konsoli.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1971 dnia: Lipiec 06, 2010, 22:28:41 »
W tej chwili porzuciłem wszystko na rzecz Battlefielda 1943. Jak go wymasteruję na 100%, wtedy sięgne po inne gry. Strasznie się wciągnąłem.

kemiru

• Gość
« Odpowiedź #1972 dnia: Lipiec 06, 2010, 22:55:58 »
Ja chwilowo odłożyłem na bok Y3 i zabrałem się za trzecią Personę. Tak jak się spodziewałem, gra jest mega miodna. Jedynym minusem jest emo szczyl, nastoletni protagoniści zaczynają mnie drażnić :P

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1973 dnia: Lipiec 06, 2010, 23:16:18 »
U mnie chwilowo konsola obrasta kurzem, bo pocinam na pececie w League of Legends. Gierka twórców doty i z jej mechaniką, mnóstwo różnych bohaterów, możliwość gry 5v5 albo 3v3, sporo itemków i wariantów rozwoju postaci. Super sprawa, polecam :).

Offline chick3nowa

• Ultimate Badass
  • IRC Team
« Odpowiedź #1974 dnia: Lipiec 07, 2010, 10:11:52 »
Ależ Toy Story 3 jest fajne! :) Wreszcie gra dla tatusia i synka, w której obaj sobie nie przeszkadzają - Jasiek grzebie w sekcji sandboxowej, ja się katuję z fabularną :D
Poczekam az zejdzie z ceny i jest to moj MUST HAVE! Zagrywalam sie w dwie poprzednie czesci na playu!! Byly po prostu swietne :)

A zeby nie offtopowac- Teraz zagrywam sie oczywiscie w Alana Wake'a xD

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #1975 dnia: Lipiec 07, 2010, 10:33:53 »
L4D2 na tapecie, chcę dobić do 10 000 zabitych zombiaków żeby koszulkę dla avatara dostać :D

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1976 dnia: Lipiec 07, 2010, 10:36:39 »
Wczorajszy Onslaught w Bad Company 2 na cztery osoby z headsetami był super. Aż żałuję że musiałem tak wcześnie skończyć grę.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #1977 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:00:03 »
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass na DS. Inne i ciekawe, gra się bardzo przyjemnie. Tylko mało czasu mam na DSa bo kobietka ciągle męczy/masteruje Mariana :)
Gregys out.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1978 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:03:36 »
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass na DS. Inne i ciekawe, gra się bardzo przyjemnie. Tylko mało czasu mam na DSa bo kobietka ciągle męczy/masteruje Mariana :)

Ha, czyli kupiles?
Bys napisal pare zdan wrazen z konsoli i gier w odpowiednim dziale :).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline orlano

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1979 dnia: Lipiec 07, 2010, 16:20:25 »
Jutro mam obronę magisterki i w ramach odstresowywania pykam w Lego Batmana na Xboxie 360. Jak będę emerytowanym studentem (czyli po obronie) planuje wreszcie przejść Star Wars: Dark Forces na PC.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #1980 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:11:42 »
Dzisiaj załączyłem Fable 2, w sumie dość ciekawe. Tak to pewnie jeszcze będę grał w Star Warsa..

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1981 dnia: Lipiec 08, 2010, 19:46:41 »
Po ukończeniu GoW1 po raz 3, czas najwyższy na pierwszą randkę z GoW2. Miód i najlepsza seria na X360.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1982 dnia: Lipiec 08, 2010, 20:47:52 »
Po ukończeniu GoW1 po raz 3, czas najwyższy na pierwszą randkę z GoW2. Miód i najlepsza seria na X360.
Marcin, nie trac czasu na starocie tylko migiem inwestuj w Demon`s Souls! :P

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1983 dnia: Lipiec 09, 2010, 08:04:14 »
Jak zwykle Bad Company 2 (tym razem Rush w zgranej ekipie) z krótką przerwą na Nier nabyty drogą wymiany z Gametrade. Pograłem w niego z pół godzinki i jak na razie jest nieźle, spodobał mi się klimat tej gry.

Offline krolik607

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1984 dnia: Lipiec 09, 2010, 09:37:16 »
serious sam hd the second encounter na pc w ten weekend za darmo do pogrania na steam ;]

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #1985 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:01:54 »
Disciples III, na początku byłem pewien że wywaliłem kasę w błoto i dałem dupy, po pewnym czasie jednak trochę zmieniłem zdanie na bardziej pozytywne a jak skończę kampanie Imperium to napiszę coś więcej czy crap czy nie.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #1986 dnia: Lipiec 09, 2010, 12:03:14 »
Zacząłem "Mass Effect" wczoraj, za namową SirMike'a i leszka. Na razie nie jest źle, ale postać trochę drętwo się steruje. Fajnie, że można zrobić buca z twarzy i odpowiadać jak buc!
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1987 dnia: Lipiec 09, 2010, 12:50:49 »
Szkoda, ze mozna tez zachowyc sie jak obrzydliwie dobre Jedi i osiagac dokladnie to samo klikajac na przeciwstawna opcje dialogowa , a jedyna roznica miedzy questami konczonymi w ten sposob sprowadza sie do rodzaju punktow jakie dostales :)

A u mnie ciagle FFXIII, chwilowo wedruje po polu szerokim i grinduje potwory i misje ;)

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #1988 dnia: Lipiec 09, 2010, 13:01:25 »
Szkoda, ze mozna tez zachowyc sie jak obrzydliwie dobre Jedi i osiagac dokladnie to samo klikajac na przeciwstawna opcje dialogowa , a jedyna roznica miedzy questami konczonymi w ten sposob sprowadza sie do rodzaju punktow jakie dostales :)

(kliknij)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #1989 dnia: Lipiec 09, 2010, 15:14:53 »
Stary, taki argument jest tylko o jeden poziom wyżej od wytknięcia grze słabej grafiki :]

Offline Arumantis

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #1990 dnia: Lipiec 09, 2010, 16:17:46 »
Nadrabiam zaległości i ogrywam Red Dead Redemption, Uncharted 2 i Heavy Rain  ;)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1991 dnia: Lipiec 09, 2010, 16:35:19 »
Stary, taki argument jest tylko o jeden poziom wyżej od wytknięcia grze słabej grafiki :]

Hmm a czemu mialbym wytykac grafike ME1? Calkiem niezla byla , choc przydalby sie dzialajacy tryb AA ;)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #1992 dnia: Lipiec 09, 2010, 16:43:04 »
Eh ;]

"Mass Effect" porzucony srogo na rzecz dużo lepszego i wciągającego "Demon's Souls". Bam!

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1993 dnia: Lipiec 09, 2010, 22:34:13 »
Marcin, nie trac czasu na starocie tylko migiem inwestuj w Demon`s Souls! :P

Czezare, jestem masochistą i uwielbiam kończyć wszystko co zacząłem, nawet jeśli to crap, ale na Demon's Souls to się raczej nie porwę. :D
Po Gyrosach 2 planuję pograć w Batmana AA, a po nim Dead Space i to raczej będzie wszystko na lipiec.

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1994 dnia: Lipiec 10, 2010, 13:48:38 »
Darkstar One: Broken Alliance. Zrzynka z Elite, latamy sobie statkiem kosmicznym po galaktyce, handlujemy, walczymy z piratami itd. Oraz nieprzerwanie Bad Company 2, 130h na liczniku a gra mnie ciągle strasznie kręci.
In the rain or in the snow
Got the got the funky flow

(kliknij)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #1995 dnia: Lipiec 11, 2010, 13:49:56 »
Singularity, crap, crap jeszcze raz crap, Raven to kiedyś była fajna marka dzisiaj to wtórność do potęgi. Stand z tą grą w pracy to był głupi pomysł.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #1996 dnia: Lipiec 11, 2010, 14:26:24 »
Zajrzałem na multi "Killzone 2", ale ludzie mają za dużego skilla, ledwie się do pierwszej dziesiątki załapałem. Za dużo czasu nie grałem w ogóle w fpp.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1997 dnia: Lipiec 11, 2010, 15:27:44 »
A ja wlasnie odszedlem na chwile od konsoli z odpalonym Singularity. Podoba mi sie.
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline KB

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1998 dnia: Lipiec 11, 2010, 17:44:44 »
Skończyłem swoją przygodę z Resident Evil 5. Na trzecim rozdziale. Zawsze staram się kończyć gry, ale w tym przypadku nie dałem rady.

A aktualnie w czytniku niesamowicie wciągający Batman. Ostatni raz miałem 7-godzinną sesję z grą jakieś 2 lata temu. ;D

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #1999 dnia: Lipiec 11, 2010, 21:55:21 »
Fallout wraca do łask, gdyby nie remont ciupałbym więcej.