Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 1711816 razy)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #16400 dnia: Listopad 08, 2018, 22:41:01 »
https://youtu.be/mkxXhuc6oRI

To lepsze. Mam platynke :)

Offline Danio

• Badass
« Odpowiedź #16401 dnia: Listopad 08, 2018, 22:54:23 »
Dobra, jest gorzej niż myślałem. 0 wstydu, on się tym jeszcze chwali!

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16402 dnia: Listopad 08, 2018, 23:01:56 »
Mam jeszcze układanke obrazkowa- platyna w 5 min.
I nie zmienia to faktu, ze fenomenu hack n slash nigdy nie zrozumiałem.

Inaczej moze. Rozumiem mechanizm. Do mnie jednak totalnie nie trafia.

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #16403 dnia: Listopad 08, 2018, 23:29:50 »
Dobra, jest gorzej niż myślałem. 0 wstydu, on się tym jeszcze chwali!
To są tak zwane gównoplatyny, nikomu to nie imponuje i nawet sam przed sobą czujesz się z tym głupio. Ale w profilu jest +1. :)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16404 dnia: Listopad 08, 2018, 23:36:18 »
Rozumiem, ze gdybym zrobił np w Wipeout to podziwiał bys mnie przed zasnieciem.
No jakos w to wątpie.

Panowie serio....to jest TYLKO ZABAWA. Ma sprawiac przyjemnosc danej jednostce.
Ja nie mam problemu z tym, ze sobie wbiłem w Majonezie. Nie mam problemu z tym, ze ludzie z tego zartuja. Choc przyznam, ze co niektorym sie dziwie bowiem powtorzyli ten sam zart z 10 razy jak nie wiecej. Troche creepy, ale ok, wciaz nie mam problemu :)

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #16405 dnia: Listopad 09, 2018, 00:03:50 »
Platyna ma być jakimś wyzwaniem, pokazać, że ktoś włożył w to sporo pracy i serca. Gry, które ludzie kupują tylko po to, żeby przejść w 15 minut i wbić platynę to rak i psuje cały zamysł i sens tych osiągnięć.
To jak zbierać znaczki i mieć w kolekcji same podstemplowane. Niby jesteś kolekcjonerem, dobrze się bawisz ale wiesz, że to i tak jest nic nie warte. Na tej zasadzie można sobie to zbierać, jak najbardziej. :)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16406 dnia: Listopad 09, 2018, 00:11:11 »
Knur :(

To jest ZABAWA. Jak zrobie platyne w najtrudniejszej grze swiata to zrobisz dziare "I love Orson"? . Not.
Bedziesz o mnie myslał stojac w korku? No chyba nie. Spojrzysz EWENTUALNIE raz na game card i pokiwasz z uznaniem głowa. Przez 3 sek a potem zapomnisz.

Co wiecej. Sygnaturka Turbo: jesli bede miec wiecej platyn niz ty to jestem no lifem. Jesli mmiej...noobem.

To zabawa. W koncu zrozumiecie :)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #16407 dnia: Listopad 09, 2018, 00:18:10 »

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #16408 dnia: Listopad 09, 2018, 00:30:43 »
Knur :(

To jest ZABAWA. Jak zrobie platyne w najtrudniejszej grze swiata to zrobisz dziare "I love Orson"? . Not.
Bedziesz o mnie myslał stojac w korku? No chyba nie. Spojrzysz EWENTUALNIE raz na game card i pokiwasz z uznaniem głowa. Przez 3 sek a potem zapomnisz.

Co wiecej. Sygnaturka Turbo: jesli bede miec wiecej platyn niz ty to jestem no lifem. Jesli mmiej...noobem.

To zabawa. W koncu zrozumiecie :)
Tak wtedy byś mi zaimponował, bo potrafię docenić kogoś za ciężką pracę i wysiłek nawet jeśli mówimy o grach. :)
Zobacz sobie takiego Xiana, Ty i on zbieracie platyny ale postawić Ciebie obok niego to by było mega krzywdzące dla Xiana. ;)
Zbieraj dalej, baw się dobrze, ale mam wrażenie, że nie wiesz tak do końca o co w tym tak naprawdę chodzi.
Czerpiesz przyjemność że strzelania goli na pustą bramkę.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16409 dnia: Listopad 09, 2018, 00:36:39 »
"Tak wtedy byś mi zaimponował, bo potrafię docenić kogoś za ciężką pracę"

No to ja pasuje. To nie jest "ciezka praca".
Nie jest, a na pewno nie powinna byc nia

Zabawa. To tylko zabawa.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16410 dnia: Listopad 09, 2018, 06:24:09 »
Diablo to też zabawa :). A stopien trudnosci określasz Ty sam. I mozesz się tłuc ledwo wydalajać, mozesz isc jak przecinak, przynajmniej w trójce. Jak gralem w diablo 2 pierwszy raz na normalu w ver. 1.0 to walka z każdym bossem na koncu rozdziału to była przeprawa. Andariel mnie mordowała jak chciała. Jedno zatrucie i złe wyznaczenie sciezki tak, ze nie ominałem tych małych diablików i dead. Eliksiry leczenia schodziły jak popcorn na poczatku seansu. Oczywiscie pierwsza postac miala całkiem zwalony build. Plus jest taki ze niby zawsze mozna podgrindować i szukac lootu lepszego, ale do tego drugiego nie miałem szczescia, chyba nawet jednego swojego soja nie wylosowalem przez tysiace godzin i sporo czasu w hazardzie, a na koszmar szedlem z krotkimi mieczykami ktore sie momentalnie psuły(co chwile trzeba było wracać do miasta naprawic) i naprawa kosztowała sporo hajsu. A i tak te mieczyki zeby wypadły to grindu było sporo. :)
Knack is back baby!

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #16411 dnia: Listopad 09, 2018, 08:25:34 »
Chyba nie ma gry w ktora bym wbił wiecej godzin niz diablo 2 :). Mnie jaralo to tworzenie postaci w rozny sposob. Grind mnie cieszył :D. W innych grach grindu nie lubie. Grałem w to dzien w dzień długimi miesiacami. I potem przerwa z pół roku i znowu pare miechów.

+10, az plyta mi pekla w napedzie, naprzemiennie z W3, Q3 i ET.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16412 dnia: Listopad 09, 2018, 11:53:36 »
Chyba nie ma gry w ktora bym wbił wiecej godzin niz diablo 2 :). Mnie jaralo to tworzenie postaci w rozny sposob. Grind mnie cieszył :D. W innych grach grindu nie lubie. Grałem w to dzien w dzień długimi miesiacami. I potem przerwa z pół roku i znowu pare miechów.

+10, az plyta mi pekla w napedzie, naprzemiennie z W3, Q3 i ET.
U mnie naprzemiennie z Q3 i SC :). W3 nie podeszło.
Knack is back baby!

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #16413 dnia: Listopad 09, 2018, 20:34:25 »
RDR1. W 2 muzyka czasem robi klimat, ale w 1 to jest kurła Sztuka.

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #16414 dnia: Listopad 09, 2018, 20:35:35 »
Papug konczy Origins. Ja koncze Odyssey.
Mamy ciche dni.

:)

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #16415 dnia: Listopad 09, 2018, 20:45:22 »
Kim jest papug? Twoja papuga? ;)

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16416 dnia: Listopad 09, 2018, 21:08:36 »
Wybranka serca!
Knack is back baby!

Offline knur

• Prezes
  • 8==>
« Odpowiedź #16417 dnia: Listopad 09, 2018, 21:10:34 »
Zoofil!

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #16418 dnia: Listopad 09, 2018, 21:22:20 »
Kim jest papug? Twoja papuga? ;)
To jest dluuuga histeria. Ale nie homo. Papug jest moja... Towarzyszka. Lubi gry, sf, fantasy, konsole, planszowki i zarcie.
Jak kupuje w kinie popcorn... To ona wyzera i siorbie z komentarzem.
Takie fajne to. Rodziny z tego nie bedzie, ale nawet nie chcemy. Byle razem jakos, gdziestam. :)

Offline LukeSpidey

• Stały bywalec
« Odpowiedź #16419 dnia: Listopad 10, 2018, 09:03:20 »
Wczoraj gram sobie w Spintires Mudrunner. Pisałem już o tym tytule kilka razy, ale muszę napisać jeszcze raz. Wszyscy deweloperzy powinni się uczyć od twórców tej gry jak robić błoto. Fizyka w tej grze zrywa beret z czachy.

Dla przykładu, wczoraj musiałem podjechać po wzgórze. Oczywiście dzika droga-serpentyna, na którą obsunęła się ziemia z gruzem i kamieniami. Jak tak sobie jechałem to każdy kamień na drodze reagował indywidualnie, ciężarówka zmagała się z podjazdem. Auto rzucane było na lewo i prawo. Do tego doszły drogi zupełnie zabłocone, gdzie bardzo łatwo można utknąć w zbyt głębokim błocie. Ulga przychodzi, kiedy wyjeżdżamy na fragment suchej i twardej nawierzchni.

Cały czas jestem również pod wrażeniem, ile szczegółów dopracowano w tej grze. Można mieć zarzuty co do grafiki otoczenia, która i tak uważam jest rewelacyjna, ale wykonanie pojazdów to prawdziwy majstersztyk. Każdy element tutaj pracuje w czasie jazdy. Podwozie zachowuje się naturalnie i zachodzę w głowę, że na PS4 gra może tak się zachowywać i mieć taką fizykę i rozwiązania.

20 listopada swoją premierę ma Farming Simulator 19 i na pewno go zakupię, ale już wiem, że tam fizyka ziemi (poniekąd tak ważny element takiej gry) pozostawi wiele do życzenia i będzie daleko w tyle za Saber Interactive. Czapki z głów.

Tak, wiem, że założenia Mudrunnera są banalne, ale gra wciąga jak niejedno bagno na drodze do celu w tej produkcji.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #16420 dnia: Listopad 11, 2018, 12:07:13 »
Trudno sobie wyobrazić lepszy moment na granie w 11-11: Memories Retold, opowieść o dwóch gościach, którzy z różnych powodów ruszają na front I Wojny Światowej. Na razie za dużo nie grałem, ale już widzę, że to niezbyt skomplikowana przygodówka z drobnymi elementami zręcznościowymi, którą przede wszystkim napędza fabuła. Grę tworzy francuskie studio DigixArt, którego nie znam, ale we współpracy ze studiem Aardman, które znam już bardzo dobrze, ale nie z gier, tylko z filmów. To twórcy słynnych stopklatkowych animacji, takich jak Uciekające Kurczaki czy Wściekłe Gacie (niestety studio w ostatnim czasie straciło formę, ale nie o tym chciałem). W jedną z ról wciela się Elijah Wood, który już do końca życia nie pozbędzie się łatki Frodo. Ale przypomnę, że użyczał też głosu w Broken Age.

To, co najbardziej wyróżnia tę grę, to jej stylistyka. Mamy tu typowe TPP, ale stylizowane na postimpresjonizm. Gra reklamowana jest jako wizualnie inspirowana filmem Twój Vincent. Jaki jest efekt? Hmm... Biedny? Od razu odnosi się wrażenie, że graficzną biedę ktoś tu próbował zakamuflować słabym efekcikiem. Na screenach nie wygląda to aż tak źle (chociaż dobrze też na pewno nie wygląda), ale w ruchu to wszystko mruga, co wygląda paskudnie:

No ale można się wysrać na dachu pociągu, więc daję +1

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16421 dnia: Listopad 12, 2018, 14:32:47 »
Bulletstorm

Dla mnie totalny średniak. Nigdy bakcyla nie złapałem. Mozna w przerwie od Mesjasza pograc.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #16422 dnia: Listopad 12, 2018, 14:50:02 »
Rozumiem, ze gdybym zrobił np w Wipeout to podziwiał bys mnie przed zasnieciem.

Ja bym chyba sie poplakal, bo mimo ze gram w Wipeouta od czasow PSXa to jednak ani na PS3 ani na PS4 ani na Vicie nawet o platynie w tej grze nie marze. Poza zasiegiem dla mnie, za stary jestem, refleks juz nie ten.

Ja nie mam problemu z tym, ze sobie wbiłem w Majonezie. Nie mam problemu z tym, ze ludzie z tego zartuja. Choc przyznam, ze co niektorym sie dziwie bowiem powtorzyli ten sam zart z 10 razy jak nie wiecej. Troche creepy, ale ok, wciaz nie mam problemu :)

Spoko, ja w ogole nie kumam fenomenu trofoosiagniec, jak tylko pojawila sie taka opcja w czasach PS3 to wylaczylem powiadomienia o nich i podobnie mam na PS4 - nawet nie zagladam do tej sekcji w menu, nie wiem czy jaki mam poziom, ile osiagniec, czy mam jakies platyny (szczerze watpie), czy mi sie to w ogole poprawnie synchronizuje z serwerami (kiedys mialem buga na starej PS3 i wiem ze trofiki stamtad sie nie synchronizowaly, mimo ze wszystko inne dzialalo bez problemu) - ogolnie ten element moglby dla mnie w ogole nie istniec. Ale nie rozumiem jak ludzie moga wydawac kase na gowniane gierki, ktore jedyne co daja to wlasnie szybka/latwa platyne. To tak jakby ktos kupowal gre, bo ta mu mowi po odpaleniu "dzien dobry, ale ladnie wygladasz!". No ale to ja.

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #16423 dnia: Listopad 12, 2018, 17:44:35 »

No ale można się wysrać na dachu pociągu, więc daję +1

pozdr
Haha zes mnie rozbawil

Na PS4 jest - pierwsze raz slysze, pogram na przecenie, ale wchyba faktycznie gdyby nie filtr to by to wygladalo gorzej niz gra na telefon

Pozdr

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #16424 dnia: Listopad 12, 2018, 18:14:46 »
Tak, gram na ps4.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname