Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 1901371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Padre

• Super Badass
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 29, 2009, 09:28:02 »
Przez weekend puknąłem The Darkness - przeciętniak-zapychacz. Przez całego singla wahałem się, czy chcę grać dalej, czy może mam już dość. To taki konsolowy odpowiednik słabego filmu akcji - wątroba gnije od oglądania, dłonie błądzą w poszukiwaniu pilota, ale ostatecznie jakoś się wytrzymuje do napisów końcowych. Za to na pewno zapamiętam koszmarnie zrobione lokacje - na całe miasto składają się dwie stacje metra, kilka ciasnych zaułków i śmiesznie krótkie ulice, które prowadzą do nikąd. Witamy w roku 1997!

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 29, 2009, 11:36:03 »
Przez weekend puknąłem The Darkness - przeciętniak-zapychacz. Przez całego singla wahałem się, czy chcę grać dalej, czy może mam już dość. To taki konsolowy odpowiednik słabego filmu akcji - wątroba gnije od oglądania, dłonie błądzą w poszukiwaniu pilota, ale ostatecznie jakoś się wytrzymuje do napisów końcowych. Za to na pewno zapamiętam koszmarnie zrobione lokacje - na całe miasto składają się dwie stacje metra, kilka ciasnych zaułków i śmiesznie krótkie ulice, które prowadzą do nikąd. Witamy w roku 1997!

Przecież to właśnie jest BARDZO fajna gra akcji. Do tego sprawia dużo przyjemności, bo możliwości rozwałki są różnorodne. A pod koniec jesteśmy masakrycznie przypakowani i dopiero jest fajnie :)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 29, 2009, 12:03:20 »
Dostałem RE5 (dzięki Pafnucy!), więc muszę teraz zabrać się za 4 poprzednie części, bo obiecałem sobie, że skończę je, zanim wskoczę w piątkę.
Już zapomniałem, jakie to irytujące, zginąć w połowie gry, bez save'a :D
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 29, 2009, 15:03:56 »

Tak mnie rozeźliła ta recenzja (zarazem dziwiac!), ze az nie jestem w stanie polemizowac przy tak podwyzszonym cisnieniu! ;)

Zakonczenie tez Ci sie nie podobalo? Glos Darknessa? Reakcja na swiatlo? Poczucie sily? Klimat noir?

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 29, 2009, 15:47:14 »
Tak mnie rozeźliła ta recenzja (zarazem dziwiac!), ze az nie jestem w stanie polemizowac przy tak podwyzszonym cisnieniu! ;)

Polemizować z czyimś gustem? Po co? :>

Zakonczenie tez Ci sie nie podobalo?

Ujdzie. Scena na ławce chwyta za serducho ale finałowa walka do bólu przeciętna.

Glos Darknessa?

Takie tam skrzeku-skrzeku, trochę oklepany motyw. O, jakby dali Kinga Diamonda, to by było i oryginalnie i na swój sposób klimatycznie.

Reakcja na swiatlo?

Znaczy, hssss-pssss i spadający pałer? Raczej tego bym oczekiwał od istoty pt. Darkness.

Poczucie sily?

I tak niemal do końca trzeba się kitrać po kątach i strzelać do żyrandoli. Poczucie siły to było po podpakowaniu postaci w Crackdown :>

Klimat noir?

Lokacje w stylu retro-FPS skutecznie IMHO mordują klimat. Drogi do nikąd, mikroskopijne miejscówki, loadingi i archaiczne rozwiązania (mieszkanie ciotki Jackiego znalazłem dzięki temu, że to jedyne pomieszczenie z prawdziwymi oknami :D). Zamiast się wczuwać, wkurzałem się, że gra ciągle mnie wciska w ciasne korytarze imitujące (słabo) miasto. Oczywiścia gra nie jest zupełnie do dupy, ale w moim przypadku było to balansowanie pomiędzy "jeszcze chwilę pogram" a "naprawdę nie mam nic lepszego do roboty?".

Offline Anorak

• Stały bywalec
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 29, 2009, 20:19:08 »

Glos Darknessa?

Takie tam skrzeku-skrzeku, trochę oklepany motyw. O, jakby dali Kinga Diamonda, to by było i oryginalnie i na swój sposób klimatycznie.

Daj spokoj , z calym szacunkiem dla KD to Mike P. ma vocal z pierwszej piatki glosow wszechczasow ;)

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:19:36 »
Pewnie bylo z milion razy powyzej, ale zaczalem grac w Alone in the Dark i musze przyznac ze gra jest naprawde fajna, az jestem zaskoczony ... chyba  pierwsze filmowe doswiadczenie od czasow Fahrenheita z tego co sobie przypominam

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:21:32 »

Zapytalem sie kumpla (choc nadmieniam, ze takze fana The Darkness, co z uczciwosci musze tu przyznac) w przeciwienstwie do mnie znajacego na muzyce, kto to jest King Diamond i dlaczego mialby stanowic wspanialy wybor na podkladajacego glos, na co on odrzekl, ze glosu Darknessowi uzyczyl niejaki Mike Patton, ktory rzekomo w srodowisku artystycznym jest bardziej powazany od Twojego faworyta.

O! A masz!

Reakcja na swiatlo?

Znaczy, hssss-pssss i spadający pałer? Raczej tego bym oczekiwał od istoty pt. Darkness.

Nie tyle hsss-psss, co fajna reakcja bycia oslepianym przez swiatlo poprzez nakladane bajerki graficzne, dla mnie swietny patent. Zabrzmi jak haslo reklamowe z tylu pudelka, ale w tej grze w mroku naprawde znajdujemy ukojenie. ;)

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:33:05 »
Zapytalem sie kumpla (choc nadmieniam, ze takze fana The Darkness, co z uczciwosci musze tu przyznac) w przeciwienstwie do mnie znajacego na muzyce, kto to jest King Diamond i dlaczego mialby stanowic wspanialy wybor na podkladajacego glos, na co on odrzekl, ze glosu Darknessowi uzyczyl niejaki Mike Patton, ktory rzekomo w srodowisku artystycznym jest bardziej powazany od Twojego faworyta.

Możliwe też, że więcej wyciska na klatę i lepi lepsze pierogi. W grze mu to nie pomogło. Oczywiście głos Darkness jest mroczny, złowieszczy i klimatyczny, ale nie czarujmy się - gdyby na liście płac zamiast "Mike Patton" widniało "Alexander Zacepin", zachwytów by było dużo mniej. Ot, magia nazwiska. KD wywołałem do tablicy tylko dlatego, że w jego wykonaniu poza "skrzeku-skrzeku" byłoby jeszcze wysokie "uuuu-uuuu" - może nie jakaś rewolucja, ale urozmaicenie. Słowem, Patton mnie nie powalił, głos był po prostu adekwatny, ale bez fajerwerków. Tak samo nie rusza mnie John Di Maggio jako Marcus Fenix: uwielbiam Futuramę, Bender kopie dupę, jednak głos MF jest... no właśnie adekwatny i już.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 30, 2009, 16:14:49 »
Głos w tytułowego Darknessa był znakomity, zapadał w pamięć w przeciwieństwie do 90% głosów czarnych charakterów w innych grach. The Darkness było niesamowite, klimatyczne i oryginalne, owszem zgodzę się że loadingi dawały w d... w kość ale za to były wypełnione czymś ciekawszym od standartowego "loading".
A tak swoją drogą to ja gram w Far Crya 2 i w sumie nie wiem czemu niektórzy tak jadą tą grę, dużo jeszcze nie grałem ale za samą grafikę i klimat należy się wysoka ocena, czuję że teraz ja zostanę "spolemizowany" :)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 30, 2009, 17:20:42 »
A tak swoją drogą to ja gram w Far Crya 2 i w sumie nie wiem czemu niektórzy tak jadą tą grę, dużo jeszcze nie grałem ale za samą grafikę i klimat należy się wysoka ocena, czuję że teraz ja zostanę "spolemizowany" :)

Za komentarz wystarczy to:
dużo jeszcze nie grałem
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 30, 2009, 17:39:48 »
@Beniamin Durski
Hue hue, racja...
Ja w koncu zabralem sie za Mirrors Edge... Zanim na dobre sie za to zabralem to gra sie skonczyla :( W dodatku przez swoja glupote wystrzelilem raz z giwerki i szlag trafil osiagniecie...

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwiec 30, 2009, 19:13:46 »
"dużo jeszcze nie grałem" To trochę pojęcie względne, przy tak sporych grach jak właśnie Far Cry, Oblivion itp. to nie wiem ile to dużo będzie. W każdym razie z 5-8 h grałem, zobaczymy, nie omieszkam zrewidować swoich poglądów jeśli coś się zmieni, ale jeśli dojdę do jakiś 15 h na liczniku to i tak będzie to więcej niż każdy inny przeciętny shooter, a wrażenia naprawdę niezłe, nawet jeśli szybciej mi się znudzi to uważam że warto było to zobaczyć/zagrać.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwiec 30, 2009, 20:27:52 »
a ja nabijam sobie kwiatki we Flower zeby dobic do 10k :)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 02, 2009, 07:43:41 »
Ja właśnie wczoraj ukończyłem The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena.

Może troszkę opiszę co i jak. Pierwszą kampanię, którą zagrałem w tej grze była Ucieczka z Butcher Bay". Remake się udał, ale gracze, którzy szukali czegoś nowego w tej grze (ja się do nich zaliczam), po prostu się na grze zawiodą. Grafikę odpowiednio podrasowano i zmieniono układ kamer w niektórych ujęciach. Reszta jest taka sama, jak w roku 2004, kiedy to Riddick zawitał na pierwszego X'a. Nie wiem czego, ale coś mi w tej grze brakowało po prostu. I nie wciągała mnie jej akcja w ogóle. Grałem właśnie poprzednią część z 2004 roku na PC i teraz tą. Wersji na PC nie skończyłem. Tutaj mogło być podobnie, jednak przetrwałem. Ja się na tej grze zawiodłem trochę, bo oczekiwałem, że może zmienią coś w niej więcej niż tylko grafę i ujęcia kamer. Szkoda.

Za to potem odpaliłem Assault on Dark Athena i oniemiałem. Po prostu gra mnie tak wciągnęła, że nie mogłem się oderwać od konsoli. Totalna zmiana klimatu. A jak dostałem w łapy ostrza Ulaks to już w ogóle masakra. To co Riddick z nimi wyprawia to jest to istny Dance Macabre :). To trzeba zobaczyć. Fabuła tej gry dzieje się po wydarzeniach z jedynki czyli Ucieczki z Butcher Bay, tak więc znajomość poprzedniej części raczej wskazana choć nie przymusowa. Grafika ładna, do niczego nie można się przyczepić. To co podobało mi się w poprzednim Riddicku i również podoba mi się w tym to system walki na pięści. Prosty, łatwy do opanowania i również efektowny, choć w Assault on Dark Athena schodzi on trochę na drugi plan. Najbardziej podobało mi się udźwiękowienie gry, a już najbardziej to głos Vina Diesla :). Przechodzi samego siebie (w pozytywnym słowa znaczeniu). Dlatego tą gierkę szczerze mogę polecić. O ile w Ucieczkę z Butcher Bay grałem trochę na siłę, to tutaj odczuwałem tylko przyjemność grając w tą grę  :).

Teraz czeka Red Faction Guerrilla :)

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 02, 2009, 21:53:39 »
Na przemian w 3 arkadówki, czyli: Uno, M:tG oraz Braid. Masa frajdy i radochy. Zwłaszcza M:tG, którego jestem fanem w formie "stołowej" od dawien dawna.

Offline Rojo

• Padawan
  • **
  • ~Garou~
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 02, 2009, 22:51:15 »
Obecnie gram w grę, która wg mnie jest jedną z najlepszych jakiekolwiek wyszły. Możliwość interakcji z postaciami, zróżnicowane umiejętności, rozwój postaci oraz arsenał, którym się posługujemy wraz z możliwością tworzenia własnego, naprawy, kradzieży itd.
Wielki świat z bardzo dobrym klimatem (uwielbiam scenerie typu Mad Max czyli znany cyberpunk) oraz ciekawa historia i pełno, wręcz mnóstwo misji.

Mowa oczywiście o grze Fallout 3 ; )
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2009, 23:19:47 wysłana przez qbar »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 02, 2009, 23:37:01 »
dopadlem w koncu No More Heroes.

na razie wydaje sie byc lepsze niz Killer7 (co samo w sobie jest juz dobrym powodem, zeby kupic Wii), ale z drugiej strony Killer7 im dalej w gre, tym stawal sie lepszy. tutaj z kolei po okolo 3 godzinach grania pojawia sie... na pewno nie nuda, ale jakis taki brak zwiekszajacej sie motywacji do dalszego grania. na pewno gre skoncze (cala noc przede mna ;-)) i mam ogromna nadzieje, ze jeszcze sie zaskocze :>
no i na 100% kupie wersje na PS3 jesli takowa kiedykolwiek sie pojawi.
aha - Killer7 wygladal podobnie, a dzialal plynniej... co do cholery?  ???

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 03, 2009, 09:08:49 »
(uwielbiam scenerie typu Mad Max czyli znany cyberpunk)

Bzzzz, niepoprawna odpowiedz ;)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 03, 2009, 09:31:32 »
(uwielbiam scenerie typu Mad Max czyli znany cyberpunk) oraz ciekawa historia i pełno, wręcz mnóstwo misji.

Mowa oczywiście o grze Fallout 3 ; )

Nie żebym się czepiał, ale taka konwencja nazywana jest postnuklearem :) Też ostatnio kupiłem F3 i mam zamiar się za niego zabrać, to gra na dłuższe posiedzenia, a na to nie bardzo mam czas. Na piecu bardzo mi się podobało. Na razie jednak trafiam na gry które mi nie podpasowują i wymieniam na inne. Ostatnio nie podszedł mi Too Human (nie czuję postaci sterując) i Prince Of Persia (Tomb Raider totalny, za dużo zręcznościowego skakania, za mało siekania). Teraz planuję wymienić na Sacred 2, grał w to ktoś może?

No i czekam na przesyłki z Force Unleashed (skończyłem na PSP, a demo na X360 bardzo mi się spodobało) i Conanem. Ktoś tu pisał że w demie jest najsłabszy poziom, ale i tak było nieźle i po skończeniu dema od razu zamówiłem pełną wersję ;)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 03, 2009, 09:40:34 »
Tak dla jasności, Cyberpunk to klimaty Dicka czyli Łowca Androidów czy Deus Ex w skrócie to świat w którym technika przenikła w każdy zakamarek ludzkiego życia to świat wielkich megamiast i wszechobecnej sztucznej inteligencji.

Offline marcinwks

• Stały bywalec
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 03, 2009, 10:08:02 »
dopadlem w koncu No More Heroes.

na razie wydaje sie byc lepsze niz Killer7 (co samo w sobie jest juz dobrym powodem, zeby kupic Wii), ale z drugiej strony Killer7 im dalej w gre, tym stawal sie lepszy. tutaj z kolei po okolo 3 godzinach grania pojawia sie... na pewno nie nuda, ale jakis taki brak zwiekszajacej sie motywacji do dalszego grania. na pewno gre skoncze (cala noc przede mna ;-)) i mam ogromna nadzieje, ze jeszcze sie zaskocze :> (...)
Po 3 godzinach gra ma już prawo zacząć nudzić. W końcu cały czas robimy to samo - eksterminujemy różnych bossów, a przed nimi grupki pomagierów, odwiedzamy siłownie, aby przypakować Travisa, czasami jakiś sklep/wypożyczalnie i zbrojownie, a do tego poboczne zadania. Więc nie ma tutaj ogromnej swobody, choć jak na możliwości, a raczej ich brak na Wii, to świat i tak jest niezły. Gra na pewno cię jeszcze zaskoczy, to gwarantuję. :) Na pewno koniec, hie hie. Poza tym, niektórzy bossowie są rewelacyjni.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 04, 2009, 03:49:56 »
Wrocilem wczoraj/dzis do Dead Space'a, nadrobilem zaglegle cheevos za zabicia roznymi typami rzeznickich narzedzi [bo tylko karabin pulsowy jest bronia per se] i za upgrade tychze. Teraz czas na przejscie calosci na poziomie Insane i zabranie sie za reszte zaleglosci w stylu Mirror's Edge etc.

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 04, 2009, 05:07:31 »
Pewnie bylo z milion razy powyzej, ale zaczalem grac w Alone in the Dark i musze przyznac ze gra jest naprawde fajna, az jestem zaskoczony ... chyba  pierwsze filmowe doswiadczenie od czasow Fahrenheita z tego co sobie przypominam
Uhh..
Chłopie!Wytrwałości życzę ;)
Nie chce Ci psuć gry,ale jest STRASZNiE flstrująca.

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 04, 2009, 05:20:52 »
Po raz trzeci Bioshock tym razem na hardzie bez vita chambers  :)

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 04, 2009, 08:44:49 »
Crazy Butcher nie pękaj przechodz Bioshocka na survivor :)

Ja za to przechodzę Burnouta, platyna już wpadła i pozostały mi do zrobienia motory i reszta DLC.

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 04, 2009, 10:04:49 »

Ha! Wiedzialem, ze o czyms zapomnialem. W takim razie czas na Bioshock'a na hardzie bez vita chambers. To moj drugi raz od premiery, gdzie przeszedlem gre w kilka dni, wiec 'prawie' jakbym gral w swieza gre:)

Edit:

Z ciekawosci sprawdzilem kiedy ostatni raz gralem w BioShock'a. Ciezko mi uwierzyc, ze to juz 2 lata :O
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2009, 10:07:21 wysłana przez Jay »

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 04, 2009, 10:17:25 »
Dzisiaj juz skonczylem i zaczolem jeszcze raz  ;) po tym przejde jeszcze raz na survival bez vita chambers :)

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 04, 2009, 20:04:36 »
Hmm, ja obecnie gram we wszystko.  ;D Po prostu ma jeszcze do zaliczenia Red Faction : Guerilla, Skate 2, CoJ : BiB na Very Hard (już przeszedłem na medium, ale jadę jeszcze raz), jeszcze muszę pograć trochę w Fifkę 09, a za parę dni powinien przyjść Harry Potter and Half Blood Prince. A i jeszcze raz, raczej przelecieć Ghostbusters na Hardzie. Uff, w co ja mam grać.  ;)

Offline Nesti

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 04, 2009, 21:10:57 »
CoD:WaW na veteranie i od czasu do czasu multi. Czasami jest naprawdę ciężko, ale jakoś daję sobie radę. No i powoli przechodzę sobie Bioshocka, nie spieszy mi się, aby przejść tą grę od razu. ;)

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 04, 2009, 22:07:32 »
Ja też ponownie w Bioshocka przechodzę na najwyższym stopniu trudności. Szacuje, że mi to ze 2 miesiące zajmie bo małymi kroczkami dążę do platyny :).

Offline Anorak

• Stały bywalec
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 04, 2009, 22:26:49 »
Tiger Woods PGA Tour 10
Ghostbusters

Szukam chetnych do multi ;)

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 05, 2009, 09:12:44 »
Rojo- ja grałem w Sacreda 2, ale pozbyłem się go na razie, zwykły zapychacz czasu, całkiem wciąga, ale jest monotonnie, multi może być fajne ale póki co za dużo błędów w nim żeby grać, ale to powinno się zmienić więc radziłbym kupić ale za parę miesięcy może.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 05, 2009, 11:37:54 »
Ja sobie spokojnie pykam z Civilization Revolution. Jeszcze mi zostało do rozegrania kilka partii, żeby mieć acziwa za przejście każdą frakcją.

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 05, 2009, 19:01:29 »
Ja zacząłem The World Ends With You (przyszło z goozexa) i wsiąkłem. To zdecydowanie nietuzinkowy tytuł! Polecam każdemu posiadaczowi DSa.

Offline bloodlust72

• Junior
  • *
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 05, 2009, 23:53:14 »
A ja zapykałem dzisiaj w demo Ninja Blade i normalnie wymiękłem. Widowisko na najwyższym poziomie. Świetna japońska szkoła siekania kataną. Masa QTE i kozackie akrobacje. Ninjas wymiata mieczami, harpunem, shurikenami, lata, biega po ścianach, robi salta i wymyki...Za to kochamy japońskie slash'ery. Decyzja podjęła się sama - muszę mieć tę grę.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 06, 2009, 07:16:21 »
To prawda, Ninja Blade wygląda super, ale mnie narazie zniechęcają informacje o baaardzo rzadkich saveach/checkpointach.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 06, 2009, 07:45:11 »
A ja zapykałem dzisiaj w demo Ninja Blade i normalnie wymiękłem. Widowisko na najwyższym poziomie.
Jak to mówią - kwestia gustu. Mnie nie podeszło, trochę za dużo było QTE. Miałem nówkę i pogoniłem.

A przez weekend grałem równolegle w Force Unleashed i Conana. Rewelacyjne gry, już wiem że do nich wrócę. Co prawda widać, że twórców Conana inspirował (to delikatnie powiedziane ;)) ) God Of War, ale nie przeszkadza mi to bo rzeźni się bardzo miło. A w FU czuję Moc po prostu i nareszcie walczę po jej właściwej stronie :)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 06, 2009, 19:17:41 »
Dzisiaj właśnie wracam do Halo 3. Nie żebym był jakimś tam fanem tego uniwersum (jakoś mnie wcale mnie ono nie interesuje). Ale jest możliwość zdobycia teraz 250 pkt. GS to nie pogardzę tym :).

Offline Matt_44

• Junior
  • *
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 06, 2009, 22:07:55 »
Aktualnie inFamous. Początkowo gra mnie nie interesowała ale po pozytywnych opiniach postanowiłem jej dać szansę. Powiem jedno... ta gra wymiata!!! Jak dla mnie jedna z najlepszych gier na PS3.