Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 1639827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Blue__

• Żywa Legenda
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #15160 dnia: Luty 04, 2018, 19:28:20 »
Patrząc na to jak się przyjęło to obstawiam, że i jedynkę i dwójkę przejdziemy na normalu, więc spokojnie dowiem się z czym się normal je. Easy jest prosty :P, ludzie nie ogarniali Little Big Planet... dorośli. Tu dostałem info, ze easy jest trudne, nie jest, w co opie z dzieckiem jest banalne.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2018, 19:55:54 wysłana przez Blue__ »
Knack is back baby!

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #15161 dnia: Luty 05, 2018, 09:14:50 »
Forza Horizon 3 znow mi "pyknela" - o dziwo stalo sie to po tym, jak przestawilem sterowanie na "arcade", choc pozostale asysty nadal wylaczone - mniej stresu, mniej cofania czasu, wiecej zabawy. Niestety wyglada na to, ze w wersji podstawowej zostaly mi juz tylko bilboardy i te stodoly do odszukania - a to jest cos, czego w grach wyscigowych nienawidze jak psa, wiec zamiast robic "progress" to jezdze sobie te same wyscigi i bawie sie calkiem niezle. Zastanawialem sie nad kupnem dodatkow, ale chyba zamiast tego kupie FH2 - popatrzylem na zwiastuny i ten sniegowy dodatek w ogole mnie nie interesuje, a resoraki wygladaja fajnie, ale kojarza mi sie ze Stunts bardziej niz gra o samochodach. Przy okazji - jakie irtyjace jest to, ze za kazdym razem jak odpalam FH3 XBox przypomina mi ze moj Gold wygasl. Da sie to jakos wylaczyc?

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Offline tolman

• Prezes
« Odpowiedź #15162 dnia: Luty 05, 2018, 09:21:58 »
Odłączenie konsoli od neta może pomóc albo
(kliknij)

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #15163 dnia: Luty 05, 2018, 11:49:26 »
Forza Horizon 3 znow mi "pyknela" - o dziwo stalo sie to po tym, jak przestawilem sterowanie na "arcade", choc pozostale asysty nadal wylaczone - mniej stresu, mniej cofania czasu, wiecej zabawy. Niestety wyglada na to, ze w wersji podstawowej zostaly mi juz tylko bilboardy i te stodoly do odszukania - a to jest cos, czego w grach wyscigowych nienawidze jak psa, wiec zamiast robic "progress" to jezdze sobie te same wyscigi i bawie sie calkiem niezle. Zastanawialem sie nad kupnem dodatkow, ale chyba zamiast tego kupie FH2 - popatrzylem na zwiastuny i ten sniegowy dodatek w ogole mnie nie interesuje, a resoraki wygladaja fajnie, ale kojarza mi sie ze Stunts bardziej niz gra o samochodach. Przy okazji - jakie irtyjace jest to, ze za kazdym razem jak odpalam FH3 XBox przypomina mi ze moj Gold wygasl. Da sie to jakos wylaczyc?
Jak możesz to kup za grosze 48h golda i spraw sobie dodatek Hot Wheels bo do jutra do 11-ej jest w promo 75% zniżki.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15164 dnia: Luty 05, 2018, 12:19:36 »
Andromede zaczynam.

Moge powiedziec tylko, ze szokuje grafika. Nie przeszkadza mi to, ale dziwi. Tyle kasy, taki wydawca a wyglada jak remaster z PS3'.

Offline Naars

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #15165 dnia: Luty 05, 2018, 13:22:09 »
Andromede zaczynam.

Moge powiedziec tylko, ze szokuje grafika. Nie przeszkadza mi to, ale dziwi. Tyle kasy, taki wydawca a wyglada jak remaster z PS3'.

Wszystko można powiedzieć o Andromedzie, włącznie z marną częścią grafiki, tj. animacjami twarzy... ale na pewno nie to, że grafika ogólnie jest brzydka. Chyba, że grasz na słabym PC albo nie wiem, TV ze słabym obrazem. Zdecydowanie jedna z ładniejszych gier ostatniego roku (minus animacje twarzy).

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15166 dnia: Luty 05, 2018, 13:25:36 »
PS4. Tv lata ma juz, ale to nie jego wina :)

Offline knur

• Ultimate Badass
  • 8==>
« Odpowiedź #15167 dnia: Luty 05, 2018, 13:35:43 »
Grałem w zeszłym roku i gra faktycznie ładna, sporo screenów natrzaskałem. Oczy Orsona są wypalone przez sterydy.  :D

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15168 dnia: Luty 05, 2018, 13:38:58 »
No a to raczej wasze bo ja WIDZE, a w NIE, ze brzydkie :)
But ok.  :)

Offline Naars

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #15169 dnia: Luty 05, 2018, 13:40:39 »
Aż jestem Ciekawy, Orson, co wg Ciebie ma ładną grafikę?  8)

Online hadxmen

• Badass
  • Fire walk with me.
    • YOUTUBE
« Odpowiedź #15170 dnia: Luty 05, 2018, 13:57:53 »
Jak można powiedzieć, że Andromeda jest brzydka? Wszystko zrozumiem, naprawdę, ale to już przegięcie. Nie jest to może top generacji, ale jak dla mnie jest cholernie wysoko. To bardzo słaba gra, ale graficznie nawet na konsolach wygląda dobrze, nawet bardzo dobrze.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15171 dnia: Luty 05, 2018, 14:01:53 »

ANIA nie ma raczek. Ktos zapukał do drzwi. Kto tam?
- na pewno nie Ania

Wiec...na pewno nie Andromeda :)

Offline Naars

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #15172 dnia: Luty 05, 2018, 14:07:17 »

ANIA nie ma raczek. Ktos zapukał do drzwi. Kto tam?
- na pewno nie Ania

Wiec...na pewno nie Andromeda :)

Offline LukeSpidey

• Stały bywalec
« Odpowiedź #15173 dnia: Luty 05, 2018, 16:29:18 »
Zacząłem Batmana od Telltale z Plusa. Wiedziałem, że tam mało gry w grze, ale to co dostałem to był liść w mordę. A najgorsze jest to, że odniosłem wrażenie, że nawet gdyby zawalił QTE to gra i tak by sama się zagrała jak trzeba. Mam nadzieję, że historia chociaż da radę, bo Batmana lubię i to bardzo.

I jeszcze te dialogi w wyborem na czas, żeby budować jakieś napięcie z dupy. Fuck me, I stepped on the shit. >:(

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15174 dnia: Luty 05, 2018, 16:36:42 »
Przy ktorej czesci zrobili tak ze QTE trzeba wbic jednak. Ale wybory to oszustwo. Strasznie nie szanuje

Until Dawn duzo lepsze. Postarali sie w tej kwestii.

Online maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #15175 dnia: Luty 05, 2018, 16:36:46 »
Przecież dialogi na czas zawsze były w grach Telltale czy mi się wydaje? Przynajmniej w tych, w które grałem. Aczkolwiek zgadzam się, że to bywa irytujące.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15176 dnia: Luty 05, 2018, 16:39:27 »
Zawsze na czas. Ale to jest dobre, szkoda ze maskuje totalna scieme jednak w tle

Offline LukeSpidey

• Stały bywalec
« Odpowiedź #15177 dnia: Luty 05, 2018, 16:42:03 »
Przecież dialogi na czas zawsze były w grach Telltale czy mi się wydaje? Przynajmniej w tych, w które grałem. Aczkolwiek zgadzam się, że to bywa irytujące.
Ale Batman to moja pierwsza styczność z grami od Telltale.

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #15178 dnia: Luty 05, 2018, 16:59:53 »
Endless Space 2 - kupiłem tydzień temu w promo, włączyłem i od tygodnia nie odpalam nic innego. Wczoraj skończyłem pierwszą rozgrywkę i od razu zacząłem kolejną. Poprzednia część mnie tak nie wciągnęła - odbiłem się po kilkudziesięciu turach. Bardzo fajny motyw jak na 4x to dodanie czegoś w stylu fabuły poprzez całkiem rozbudowane questy. Bawi mnie jak nie potrafię się od tej gry oderwać... niby już mam zrobić coś innego po czym orientuje się, że klikam następną turę i kolejną, i jeszcze jedną... żona się śmieje, że miałem kończyć a gram na stojąco ;D

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15179 dnia: Luty 06, 2018, 20:43:16 »
Knack :)

Kumam rozczarowanie exem na premiere. Ale mimo wszystko ludzie dajacy 3/10 to jakies deby. Ot przecietniak przecietny.

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15180 dnia: Luty 06, 2018, 20:46:39 »
W co-opie 8/10
Knack is back baby!

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15181 dnia: Luty 07, 2018, 14:40:50 »
No serio nie jest zła ta gierka :D

Offline knur

• Ultimate Badass
  • 8==>
« Odpowiedź #15182 dnia: Luty 07, 2018, 14:59:27 »
W sensie, że łatwy calaczek?  :D

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15183 dnia: Luty 07, 2018, 15:46:12 »
Chyba trudna, 7/10 gdzies widzialem. Po prostu duzo duzo lepsza gra niz o niej mowia i stad takie wrazenie

Offline Danio

• Badass
« Odpowiedź #15184 dnia: Luty 07, 2018, 18:13:18 »
Far Cry 4: Mój pierwszy i ostatni FPS na konsolach. FOV daje raka, a sterowanie sprawia, że cały czas czuję się jak niepełnosprawny. Do tego by cokolwiek podnieść muszę o to niemalże ocierać czołem, nie mam pojęcia czemu tak idiotycznie to jest zrobione. Sama gra to oczywiście klon 3, dokładnie tego się spodziewałem i chciałem sobie pozbierać trochę syfu w dżungli i polować na zwierzaczki, ale na ps4 to jest niestety niegrywalne. Bardzo możliwe, że w przyszłości kupię tą samą grę na PC i będę się bawił dobrze. A może już kupię Primala albo 5, bo to i tak to samo.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15185 dnia: Luty 07, 2018, 18:29:30 »
Troche lat miedzy F3 a F4 mineło, ale pamiec mowi mi ze F3 znacznie lepsze. Moze czas to tak zatarł. F4 ograłem niedawno i juz nie przejdzie jak dla mnie strzelanie z bazooki w niedzeiedzie

Ale o dziwo gra mial dosc powazna kwestie fabularna- wybor miedzy przywodzcami. Jak na ta gre to mega zdziwko

Online hadxmen

• Badass
  • Fire walk with me.
    • YOUTUBE
« Odpowiedź #15186 dnia: Luty 07, 2018, 18:37:50 »
Serio podobały ci się wybory moralne w FC4? Dla mnie to był istny kicz, klisza, a sam finał to już parodia.

Online maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #15187 dnia: Luty 07, 2018, 18:59:03 »
Pany, ja w zeszłym roku spędziłem przy tym z 70 godzin na PS3 i podobało mi się bardziej niż 3. Pewnie jestem masochistą

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15188 dnia: Luty 07, 2018, 19:03:44 »
Serio podobały ci się wybory moralne w FC4? Dla mnie to był istny kicz, klisza, a sam finał to już parodia.

Spojlery uwaga

Wybieramy miedzy:

1 tradycjonalista, propagujacym min pedofile- co wytyka mu ta babka (malzenstwa z 12 latkami)

2 kobita, ktora ekonomie oprze na produkcji kokainy i pracy dzieci

No jak na FC to chyba dobrze.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #15189 dnia: Luty 08, 2018, 14:27:43 »
Le Sorceleur 3. Trzeci raz. Bez mapki i większości huda. Czasem na mapę zajrzę. Zajebisty klimat. Zapomnieliśmy jak kropki i quest kompasy zepsuły przyjemność grania i przesłoniły świat przedstawiony.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #15190 dnia: Luty 08, 2018, 14:42:11 »
True, mnie się fantastycznie w ten sposób w Red Dead Redemption grało.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15191 dnia: Luty 08, 2018, 14:49:53 »
Eee tam. Mi sie kiedys zdawało, ze w kompas z Dead Space (linia na ziemi) to uproszczenie i zidiocenie.
Przypomnialo mi sie po zagraniu w New Colossus, gdzie za taki kompas na lodi podwodnej bym sie dał posiekac. Taka frajda wchodzic co chwile w mape?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #15192 dnia: Luty 08, 2018, 14:52:21 »
Dla mnie to działa tylko w sandboksach, gdzie przez te same tereny przechodzisz wiele razy i uczysz się punktów orientacyjnych, poznajesz okolicę, bo to jest tutaj źródłem frajdy.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #15193 dnia: Luty 08, 2018, 14:53:17 »
True, mnie się fantastycznie w ten sposób w Red Dead Redemption grało.
Od pierwszego Assassina jak tylko gdzies moge wylaczyc hud, to wylaczam. Podobnie jak wszystkie ?wirtualne? informacje.
Teraz rozumiesz moje marudzenie w BF3, ze ?ikonami nasrali na ekranie gdzie tylko sie dalo?. :)

Online Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15194 dnia: Luty 09, 2018, 10:39:30 »
Steamworld Dig 2(na Switchu) - Gra jest świetna, ale o ile pierwsze chwile z nią sugerowały że będzie tu więcej platformera i w sumie jest, to jednak esencją nadal jest kopanie. Kopanie z ograniczoną mechaniką, co wydaje się może i czasem wkurzać(no bo jak to nie potrafi strzelić pod kątem, albo podczas skoku?! ;) ). Ale powoduje że nie można kopać na pałę, tylko trzeba jednak trochę myśleć żeby się do tych minerałków dostać. Jest też sporo mini lochów gdzie mamy do rozwiązania jakąś zagadkę logiczną z wykorzystaniem mechaniki, czy po prostu przejście etapu mocno platformowego.

Gra to wprost idealny tytuł na switcha. Siadasz na 5 minut - masz progres, coś zrobiłeś, jest fajnie. A że się zaraz z 5 minut robi 30, to już inna kwestia :). Fabularnie coś tam się dzieje, ale to na pewno nie jest tytuł w który będziecie grać dla historii jak mechanika nie podejdzie. Nawet bym powiedział że często te dialogi są niepotrzebne, bo nic nie wnoszą tylko zabierają czas i robią efekt - no bo może teraz będzie tam coś ważnego albo interesującego, a niestety zwykle tam tego nie znajdziesz. Do tego jakbym nie grał w jedynke czułbym, że mi czegoś tutaj zdecydowanie brakuje, mimo że fabułe jedynki da sie opowiedzieć w kilku zdaniach. Imho mogli dać lepsze wprowadzenie, choćby w formie komiksu. Gra ma super znajdźki, bo jara nie tyle ich zdobycie, co sama droga do niego, czyli mini zagadka, czy to w kwestii w ogóle znalezienia gdzie to jest ukryte, czy rozwiązania zagadki logicznej jak już wiemy za którym kaflem to jest. Ma też trochę budowy vaniowej - warto wracać do starych lokacji i przeszukiwać teren. Na ten moment jestem pewnie w połowie (po jakichś 5-6 godzinach gdzie praktycznie maksowałem). Bardzo dobry tytuł.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2018, 10:42:04 wysłana przez Blue__ »
Knack is back baby!

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15195 dnia: Luty 09, 2018, 11:56:31 »
Dorsz- maraton

Po bardzo dobrym Advanced Warfare, tym razem Ghost.
Rak gdzies około poziomu Black Opss 3, czyli słabszy odcinek, ale jak zawsze trzyma poziom.

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #15196 dnia: Luty 10, 2018, 10:20:24 »
Wczoraj dokladnie przejrzelismy moja biblioteke Steam i okazalo sie, ze mam mase gier z kanapowym coopem. W ktorych sprawdza sie arcade stick.
Tak wiec wczoraj zrobilismy maly przeglad i potwierdza sie to, ze w coopie nawet grzebanie patykiem w gownie jest fajne. Ogarnelismy kilka chodzonych bijatyk, bullet helle, FighterZ, Mortal Kombat, The Gauntlet i kilka innych. Swietny sprzet.
Najwazniejsze, ze kolega generalnie wyautowany z gamingu, bawil sie niczym obzarty cukierkami szesciolatek.
Mily widok.

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #15197 dnia: Luty 11, 2018, 00:03:38 »
destiny 2, gra sie fajnie grafika i efekty światła cieszą oczy, gra momętami wyglada oszałamiająco, ale gdybym nie słuchał w czasie grania jakiegoś podcastu to bym nie wytrzymał bo fabuła i budowa misji to typowe "idź tam, przełącz to" ale nie mam z tym problemu bo to jest fps a nie rpg z wyborami moralnymi

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #15198 dnia: Luty 11, 2018, 20:03:43 »
Kiedyś na PS2 ubiłem dwa kolosy, potem na PS3 bodaj cztery, za każdym razem coś mi wypadło i tak jak jakoś upiekło się reszcie. Chyba opatrzność nade mną czuwała, bo przez te wszystkie lata nie trafiłem na żadnego spoilera z Shadow of the Colossus. No i gram sobie teraz w remake'a, niemal na świeżo, w genialnej oprawie i... WOW!

Dramaturgia walk z kolosami jest powalająca. Niesamowicie je przeżywam. Jeszcze w żadnej grze nie wciskałem kwadrata całym ciałem, żeby zadać śmiertelny cios. I tylko serce mi się kraje, jak w starciu ucierpi moja piękna Aro - zarży boleśnie i aż przysiądzie na zadzie, potem przez chwilę kuleje. Ech, emołszyns. ;) Za chwilę kolos nr 11.
PSN ID: czajuprime

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #15199 dnia: Luty 11, 2018, 20:13:04 »
Tylko jaks przyczyna jest, ze nigdy do konca nie doszedles :)