Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2417726 razy)

Rudy_rydz

• Gość
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #13440 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:21:51 »
Przecież kusza ma je w większości na hita, czasami na dwa. Łatwe i przyjemne. :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13441 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:22:56 »
Jezeli ból sprawia ci przyjemność, to tak ;D

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #13442 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:24:00 »
Czasami. ;D

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #13443 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:25:25 »
Ciekawe czy deweloperzy to kiedys jakos wykorzystają,  proponując urozmaicenie tych prostych, jednak dosyć zajmujących zadań. Np. w takich momentach

Zaczną ci się do ucha lać reklamy jak na darmowym Spotify, tylko takie bardziej radiowe o upływach i pieczeniu miejsc intymnych, a na koniec takiego bloczku reklamowego lektor od EA Sport Cynagejm powie że musisz zapłacić, żeby usunąć reklamy.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13444 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:48:40 »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #13445 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:54:11 »
Ciekawe czy deweloperzy to kiedys jakos wykorzystają,  proponując urozmaicenie tych prostych, jednak dosyć zajmujących zadań. Np. w takich momentach

Zaczną ci się do ucha lać reklamy jak na darmowym Spotify, tylko takie bardziej radiowe o upływach i pieczeniu miejsc intymnych, a na koniec takiego bloczku reklamowego lektor od EA Sport Cynagejm powie że musisz zapłacić, żeby usunąć reklamy.

Jak mi będą dawać gry za darmo, to spoko, mogą czasem cos wrzucić w odpowiednich momentach (np. przy loadingu).

(kliknij)

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #13446 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:00:54 »
Hmm... ale w sumie cos w tym jest. Ludzie lubią czyscić mapy, ale jest to dosyć machinalna rozrywka, nie wymaga skupienia się na fabule, więc można skupić głowę (uszy) na czyms innym. Ciekawe czy deweloperzy to kiedys jakos wykorzystają,  proponując urozmaicenie tych prostych, jednak dosyć zajmujących zadań. Np. w takich momentach ktos mógłby czytać historię jakiejs postaci z uniwersum albo opowiadać o miejscu, w którym się akutalnie przebywa. Taki przewodnik. To mogłoby się uruchamiać nawet automatycznie.

A może cos takiego już gdzies jest? W Bastionie był fajny narrator, ale to chyba trochę o cos innego mi chodzi.

pozdr

Dobry pomysl. Ksiazki i dokumenty, ktore zebralismy, mogly by byc czytane podczas free roaming w Wiesku i Horizon. Tylko zeby dzwieki sie nie nakladaly.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13447 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:20:56 »
Hmm... ale w sumie cos w tym jest. Ludzie lubią czyscić mapy, ale jest to dosyć machinalna rozrywka, nie wymaga skupienia się na fabule, więc można skupić głowę (uszy) na czyms innym. Ciekawe czy deweloperzy to kiedys jakos wykorzystają,  proponując urozmaicenie tych prostych, jednak dosyć zajmujących zadań. Np. w takich momentach ktos mógłby czytać historię jakiejs postaci z uniwersum albo opowiadać o miejscu, w którym się akutalnie przebywa. Taki przewodnik. To mogłoby się uruchamiać nawet automatycznie.

A może cos takiego już gdzies jest? W Bastionie był fajny narrator, ale to chyba trochę o cos innego mi chodzi.

pozdr

Dobry pomysl. Ksiazki i dokumenty, ktore zebralismy, mogly by byc czytane podczas free roaming w Wiesku i Horizon. Tylko zeby dzwieki sie nie nakladaly.

Niestety w Horizonie tego nie ogarnęli. Jak zbierałem audiożurnale pod koniec, to po uruchomieniu hologramowej "cutscenki" (albo nawet po przejsciu do kolejnego pomieszczenia, gdzie Aloy gadała z tym murzinem z Wire) głosy sie na siebie nakładały :/

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #13448 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:43:46 »
Niestety w Horizonie tego nie ogarnęli. Jak zbierałem audiożurnale pod koniec, to po uruchomieniu hologramowej "cutscenki" (albo nawet po przejsciu do kolejnego pomieszczenia, gdzie Aloy gadała z tym murzinem z Wire) głosy sie na siebie nakładały :/

pozdr

Niestety to było kiepskie i pod koniec gry siedziałem po 10 minut w pomieszczeniach, aby przeczytać i odsłuchać nagran.

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #13449 dnia: Kwiecień 22, 2017, 22:08:38 »
odpaliłem Kingdom Hearts 2,8 grałem w Draem Drop Distance ta wersja z 3ds-a ale wyłączyłem kiedy gra kazała mi rozwalić jakieś 4 skrzynki którym za cholerę nie mogłem rozwalić po 15 minutach wyłączyłem grę.
Ale włączyłem 0.2 Brith by Sleep czyli taki wycinek z nadchodzącej części 3, który jest na silniku UE4 i jestem absolutnie zauroczony tym jak to wygląda i działa, gramy bohaterką w niebieskich włosach co też dużo pomaga w odbiorze bo jest piękna:)
Jak ktoś nie wie co to Kingdom Hearts dla tego wycinku warto kupić mega, czekam na część 3

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #13450 dnia: Kwiecień 23, 2017, 11:24:07 »
Closed Beta "Quake Champions" (jeszcze dziś do 22:00).
Gra chodzi na PC świetnie, a mecze są super szybkie. Podejrzewam, że sporo graczy się przez to szybkie tempo od gry odbije.
Nie podoba mi się wszelka personalizacja, otwieranie wygranych skrzynek itp. rzeczy, no ale takie mamy obecnie czasy/standardy :(
Gdybyśmy wybieramy model, tryb gry, mapę i "lecieli" walczyć, to byłby to produkt dla mnie idealny. Tymczasem :-\

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #13451 dnia: Kwiecień 23, 2017, 21:47:45 »
Późno się obudziłem, bo też bym pograł.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #13452 dnia: Kwiecień 24, 2017, 07:46:36 »
Demo zeszłorocznego dorsza, Infinite Warfare. W multi można grać do osiągnięcia 15 levelu. I choć jest dorszowy standard czyli kamperzy oraz gracze którzy słodzą kawę amfetaminą, wszyscy ubrani tak jakby szli na paradę równości, choć dostaję strasznie, to jednak gra się w to całkiem fajnie, na tyle fajnie że zastanawiam się czy nie kupić płyty. Zobaczymy co powiem za 12 leveli :)

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #13453 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:58:10 »
Od ponad miesiąca, dwóch w każdy wolny wieczór co pół godziny, godzinę, MĘCZĘ XCOM 2 (wywaliłbym dawno do kosza ale kupiłem w pełnej cenie na premierę i uparłem się by skończyć). Rozwleczona i irytująca gra. A co najgorsze mimo patchy nadal zabugowana (wczoraj przy save mi ją wywaliło). Nie wyobrażam sobie grania w 2 na Iron Manie.

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #13454 dnia: Kwiecień 26, 2017, 11:09:55 »
 ???
Tylko ajronmen, inaczej odbierasz sobie ekspirjens. Najlepsze ufo w tym tysiącleciu.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13455 dnia: Kwiecień 26, 2017, 11:17:27 »
Bzdury, każdy gra tak jak woli, skoro "tyko ironman" to czemu nie jest domyślnie włączony bez możliwości wyłączenia? Ironman jest dla masochistów ze zbyt dużą ilością wolnego czasu.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #13456 dnia: Kwiecień 26, 2017, 11:27:04 »
Ja moglem grac na ironmanie. Wrazenia bylyby pewnie te same skoro mialem buga ze kosmici w ogole mnie nie atakowali przez cala gre. :D

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #13457 dnia: Kwiecień 26, 2017, 11:28:06 »
Dlatego, że większość nie oczekuje najwyższej klasy rozrywki tylko klikadła i mamo pacz jak gram. Chyba oczywiste, że głównym targetem jest tłuszcza. Dla szlachty natomiast umieścili opcję ajronmen, bo taki jest najbardziej satysfakcjonujący tryb. Skończyłem za 4. razem, pierwsze trzy trwały tyle co całe przejście.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13458 dnia: Kwiecień 26, 2017, 12:08:49 »
Dla szlachty natomiast umieścili opcję ajronmen, taki jest najbardziej satysfakcjonujący tryb.
Obiektywnie!

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #13459 dnia: Kwiecień 26, 2017, 12:10:16 »
Obiektywnie to istnieje 0 i 1, ale i tak znajdzie się wujek co będzie polemizował.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #13460 dnia: Kwiecień 26, 2017, 14:35:25 »
No ja bym nie ryzykował ajronmena w grze, gdzie mi się save'y psują, ale co kto lubi :)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #13461 dnia: Kwiecień 26, 2017, 14:43:39 »
Pewnie grasz na gorszej konsoli TM. U mnie działa TM.

Offline captainpabloo

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #13462 dnia: Kwiecień 26, 2017, 19:13:59 »
Jako, że EA jest teraz po dobrej stronie mocy skorzystałem z ich wspaniałomyślności i ściągnąłem FIFE 17 z Origin Access. Pokopałem sobie kilka godzin w trybie Droga do Sławy no i pojawiło się parę błyskotliwych (a jakże!) spostrzeżeń:

- fabuła jest liniowa; zapytacie a czego się kur#$ spodziewałeś wyborów jak we Wieśku, ale kurczaki no, to jaki wybierzemy klub, czy będziemy wygrywali, w jaki sposób będziemy odpowiadać w wywiadach pomeczowych nie ma żadnego istotnego znaczenia
- mam wrażenie, że ten tryb został zrobiony w pośpiechu - po prostu posklejali to co było do tej pory czyli: minigierki na treningach + rozgrywka, praktycznie nie zmieniona + oprawili to w kilka cutscenek
- jak już jesteśmy przy cutscenkach, trzeba dodać, że zrobione zostały dla dwunastoletnich małych pryszczatych smarków, kto wymyślał te dialogi ja się pytam

- mam wrażenie, że strasznie mało jest Laskowskiego w komentarzu, znaczy rozumiem że on tylko pełni rolę 'dopełniacza', ale no naprawdę rzadko go słychać albo jestem głuchy, bo obaj brzmią podobnie
     - podczas meczu na jakieś polanie miałem doping jak na Camp Nou, a nie było w ogóle trybun

Jak się przymknie oko na parę rzeczy w Drodze do Sławy to nawet ujdzie w tłoku, a może będzie to nawet miła odskocznia od zwykłych meczyków. A poza tym to kolejna ta sama FIFA, teraz już tylko detale zmieniają w kolejnych częściach. WRÓĆ. Twarze takie jakby piękniejsze, kobitki będą zadowolone.

Podsumowując ten tryb no  to jest przeciętnie, tylko przeciętnie. Potencjał jest naprawdę duży, ale pewnie nie chcieli wystrzelić się z wszystkich pocisków od razu, no i jako że to już jak Moda na Sukces, mogło zabraknąć zwyczajnie czasu na dopieszczenie detali.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #13463 dnia: Kwiecień 26, 2017, 19:15:35 »
Pierwsza odsłona tego trybu w fifie więc tak to wygląda a nie inaczej.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #13464 dnia: Kwiecień 26, 2017, 20:33:25 »
Zaczalem Le Diwizją, jak zwykle agentem ktory moze mowic slowo na n ;) Jest ok.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #13465 dnia: Kwiecień 26, 2017, 22:36:23 »
@captainpabloo

Ocenianie gry nastawionej głównie na online i grę PvP, na podstawie trybu singleplayer który nikogo i który jest najnudniejszy ze wszystkich, to raczej nie jest najlepszy pomysł.

A co do #fifacorokutakasama, to nie do końca się zgodzę. Zmiany może nie są duże, ale co roku dodawany jest jakiś kluczowy feature. W tym roku jest to zastawianie się. Kompletnie zmienia to grę w ataku, szczególnie pozycyjnym. Niby małe zmiany, ale po ograniu wersji z danego roku, po powrocie do starej nagle okazuje się, że czegoś brakuje i zmiana wcale nie jest taka marginalna.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13466 dnia: Kwiecień 26, 2017, 22:41:03 »
Ta, Fifa co roku ta sama...starczy ze w 16 zagralem z 200 meczy w sieci, a w 17 z 40. Bo mi sie nie podobala. Znacznie inna gra.
Tryb fabularny zjebali. Jest zbyt liniowy.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #13467 dnia: Kwiecień 26, 2017, 22:56:24 »
A mi właśnie 17ka siadła maksymalnie :)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #13468 dnia: Kwiecień 27, 2017, 13:28:13 »
Stało się. Coś się skończyło, ale nie wiem czy coś się zaczyna. Już nie będę mógł patrzeć z góry na grających w śmieszne biedagierki w pixelarcie. Po raz pierwszy w życiu zagrałem w indyka i to jeszcze na PC.

FTL jest niezły, podoba mi się pomysł, mechanika i losowość. Tyle tylko że nie dam 9,99 europaischemarek za wersję na iPada. 1,99 to max :)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #13469 dnia: Kwiecień 27, 2017, 13:30:35 »
Masz rower i brodę?

Offline srekal34

• Badass
« Odpowiedź #13470 dnia: Kwiecień 27, 2017, 15:58:27 »
A mi właśnie 17ka siadła maksymalnie :)
17stka jest zajebista, ale mam wrażenie ze w FUCie handicap jest jeszcze gorszy niz kiedyś. Założyłem nowy klub na ps4, wygralem 40 meczy z rzedu. Nagle bach, cos sie zacielo i w drugiej lidze nawet bramki nie strzelilem. Spadek do 3, 1 remis i reszta porazek. Spadek do 4, 2 remisy, reszta porazek. Wyladowalem w 5 i wystawilem plyte na allegro.
Jestem spokojny z natury, ale w fifie moj anger management lezy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2017, 16:04:52 wysłana przez srekal34 »

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #13471 dnia: Kwiecień 27, 2017, 17:58:19 »
Cóż, jest handicap to prawda, ale może po prostu przestałeś mieć głód zwyciestw? Ja tak mam i wtedy przestaje grać na troche, jak zaczynam przegrywać seriami.

Ani jednego spadku nie mam, wygrana 1. liga. Gdzie ten oszukańczy handicap? Wiadomo, że jest ale jeśli jesteś lepszy to znaczną większość meczów wygrasz. Mnie bardziej irytuje, że jest bardzo dużo dopakowanych teamow z graczami tygodnia/miesiąca/dekady.

Stało się. Coś się skończyło, ale nie wiem czy coś się zaczyna. Już nie będę mógł patrzeć z góry na grających w śmieszne biedagierki w pixelarcie. Po raz pierwszy w życiu zagrałem w indyka i to jeszcze na PC.

FTL jest niezły, podoba mi się pomysł, mechanika i losowość. Tyle tylko że nie dam 9,99 europaischemarek za wersję na iPada. 1,99 to max :)

FTL przekot :) Najlepszy rogue-like w jaki gralem.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13472 dnia: Kwiecień 27, 2017, 18:26:55 »
Mnie odrzucili bramkarze oszukańce. Gdy masz nie strzelic to bronia niemozliwe pilki. W 16 tak nie było.

Offline ekiera

• Żywa Legenda
  • Zdezerterował na Wyspy
« Odpowiedź #13473 dnia: Kwiecień 27, 2017, 18:42:54 »
FTL wspaniały, pewnie z kwartał w pracy mi dzięki temu zleciał w mgnieniu oka.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #13474 dnia: Kwiecień 27, 2017, 19:08:59 »
FIFA ma handicapy, ale - powtórzę, lepszy w 90% przypadków wygra.

Mnie odrzucili bramkarze oszukańce. Gdy masz nie strzelic to bronia niemozliwe pilki. W 16 tak nie było.

Co to znaczy "gdy masz nie strzelić"? Najpewniej źle strzelasz. Ja raczej nie doszukuję się tego, że gra chce mnie oszukać (jak to brzmi wogóle), ale tego że coś źle zrobiłem. Jesteś pewny, że w ułamku sekundy, jaki zazwyczaj się ma, zrobiłeś wszystko idealnie?

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #13475 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:58:31 »
FTL wspaniały, pewnie z kwartał w pracy mi dzięki temu zleciał w mgnieniu oka.

+1, po pierwszym uruchomieniu ocknąłem się o 4-tej nad ranem.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #13476 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:49:28 »
A mnie znudził zanim nawet zdążyłem zginąć, podobnie Long Live the Queen. Wtedy się przekonałem, że po prostu nie lubię takich gier.
Gregys out.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13477 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:06:02 »
FIFA ma handicapy, ale - powtórzę, lepszy w 90% przypadków wygra.

Co to znaczy "gdy masz nie strzelić"? Najpewniej źle strzelasz. Ja raczej nie doszukuję się tego, że gra chce mnie oszukać (jak to brzmi wogóle), ale tego że coś źle zrobiłem. Jesteś pewny, że w ułamku sekundy, jaki zazwyczaj się ma, zrobiłeś wszystko idealnie?
dobry temat. Oczywiscie ze zle zrobiłem (ja tak jak I reszte narzekajacych), widac to po przelaczeniu na manuala jak niedokladnie strzelam (aczkolwiek kiedys niezle ogarnialem manuala).

Tyle ze gra mi pomaga tj asysta. Nie wiem na ile strzal byl niedokladny na padzie, widze co dzieje sie na ekranie. A dzieje sie cos takiego ze strzelam z bliska mocno przy slupku I gk robi parade niemozliwa. I to czesto.

Zeby jasnosc byla. Nie ogarnialem Fify 17 w rozgrywaniu itp, to przyznaje. Ale mowie o czyms innym. W 16 tez nie bylem jakims maderfakerem, ok 110 zw, 90 porazek. Ale tam jak oddalem strzal przy slupku z bliska to siata zazwyczaj. W 17 zbyt czest gk rywala bronil jak mowie nieprawdopodobbe pilki (moj tez, zeby nie bylo, jestem obiektywny)

A ze gra oszukuje? Na yt jest mase filmikow z Fifek od bardzo ogarnietych gosci dokumentujacych momentum, jedne bardziej przekonujace, inne mniej, no ale nie wiem czemu dziwi cie powiedzenie ze Fifa,oszukuje. To od dawna najgorsza jej wada.

Offline srekal34

• Badass
« Odpowiedź #13478 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:24:26 »
Dlatego bardzo żałuje że PES nie ma futa w takiej krasie i fatalny online.
Co do bramek w 17 - masz rację Orson. - po krotkim słupku nie wpadają, za to po długim wpada prawie wszystko ;)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13479 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:14:57 »
Dawn of War III - przebiegłem jakims dziadem po placyku, rozwaliłem bande małych gnomów, po czym gra sie zawiesiła. #pcgaming

pozdr
psn - Skrubolski