Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2417775 razy)

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #13400 dnia: Kwiecień 06, 2017, 15:04:23 »
Potrzebowałem czegoś mało absorbującego w związku z tym, że pojawił się nowy członek rodziny i padło na karierę górniczą w Eve Online. Także ląduje przy asteroidach, ustawiam wydobycie i zajmuje się córką podziwiając widoczki, delektując się muzyką i tylko co jakiś czas przeklikując cele. Póki co na darmowym koncie - gdy mam faktyczny czas na granie to nadal króluje WoW heh wychodzi na to, że ogrywam dwa MMO jednocześnie :P

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #13401 dnia: Kwiecień 11, 2017, 00:25:52 »
Odstawiłem znowu na chwilę Wieśka i ogrywam dwa ostatnie zakupy.
Dirt Rally i Lego City Undercover.
Pierwszy tytuł z humble monthly za 40zł. Dłuugo czekałem na taką promocję, w końcu się doczekałem. Bałem się tej gry bardzo, że nie będę w stanie w ogóle w to grać, że na padzie bez sensu, że rajdy już mnie tak nie jarają jak kiedyś. G... prawda :)
Odpalam jednorazowo jedne - dwa zawody, przejeżdżam sobie 4 odcinki specjalne i mam banana na gębie NON STOP. Jak ta gra wygląda, jak się to auto prowadzi, to jest po prostu BAJKA. Jest trudno, jest bardzo trudno, Project CARS to lajtowa rozrywka przy tym. Moje szczytowe osiągnięcie na razie to 2 miejsce, ani razu jeszcze nie wygrałem, zwykle trzymam się 3-4 miejsca. Walczę o każdy zakręt, a każdy taki pokonany prawidłowo, z poślizgiem na szutrze daje ogromną frajdę. Rewelacyjna gra.
Jedyny ból jest taki, że jak chcę porównać czasy ze znajomymi, to mam dosłownie ZERO osób na friendliście steamowej, które jakieś czasy do porównania mają.
Obawiam się, że tutaj kto miał w DR grać, to zrobił to na ps4.

A teraz o lego. Trochę sceptycznie podchodziłem do zachwytów Pikacza, ale faktycznie to jest najzabawniejsze lego ever, a eksploracja świata z klocków chyba nigdy nie była taka przyjemna. Trochę szkoda, że nie pokuszono się o zrobienie WSZYSTKIEGO z klocków, jak to było w Lego Przygoda. Tutaj mamy elementy "realistyczne" jakiś piasek, jakaś woda, jakieś trawy, skały itd itp. Trudno, klocków i tak jest mnóstwo, a sama gra jest w końcu wciągająca i mnie nie wkurza (jak na razie) hordami przeciwników do skopania. Bawię się świetnie i co najważniejsze, mam wielką ochotę odpalać obie te gry codziennie. To jest sukces, ciekawe ile to potrwa :)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #13402 dnia: Kwiecień 11, 2017, 00:59:00 »
Inside zaraz odpalam, bo Dirt Rally w kolejce ;) DOOM również ale wkurzony jestem, bo pojutrze wylatam do Szwajcanamarii i mnie tydzień nie będzie. Kara jakaś ;)
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #13403 dnia: Kwiecień 11, 2017, 15:19:58 »
Nie sądziłem że Overwatch tu tak bardzo nikogo. Dziś nowy event, patch ponoć najważniejszy od premiery a tu cisza :)

Żeby nie było - no offence, no hate, bez szydery, z żartem tylko.

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #13404 dnia: Kwiecień 12, 2017, 08:15:58 »
W Squada mnie wkręcił kumpel cholerny
Teraz godzinę, leżę w polu lucerny

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #13405 dnia: Kwiecień 12, 2017, 09:43:33 »
Oddword: New n' Tasty

Tak się przymierzam żeby w końcu skończyć pierwszego oddworda.

Oryginału nigdy nie skończyłem a przechodziłem go z 5 razy. Zawsze dochodziłem do drugiej świątyni i odpuszczałem bo system saveów był chory. Zawsze grałem tak aby uratować wszystkich z sekretnych lokacji a czasem bywało tak że w obrębie jednego checkpointu było ich kilka i to naprawdę wymagających. Jeśli zginąłeś zanim dobiegłeś do następnego checkpointa, wszystko trzeba było powtarzać od nowa. Masochizm.

Może w remasterze to lepiej rozwiązali.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #13406 dnia: Kwiecień 13, 2017, 11:12:55 »
Broforce

Pograłem w to ostatnio z kumplem na kanapie. Ale to jest fajne na dwóch!

Jedyny mankament to to jak ta gra chodzi na PS4.

Pierwsze lvle chodzą płynnie ale tak od 10 poziomu animacja spada dość drastycznie (Tak średnio o 2FPSy na lvl).

Jestem w lvlu i gra śmiga w 10-15 fpsach...

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13407 dnia: Kwiecień 13, 2017, 11:22:15 »
Musisz kupic Pro (żartuję, to nic nie pomoże - Unity).

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #13408 dnia: Kwiecień 13, 2017, 11:26:07 »
Musisz kupic Pro (żartuję, to nic nie pomoże - Unity).

W sumie bardziej mnie wkurzyło to że gra zawiesiła się przy bossie na końcu około 40 minutowego etapu :).

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13409 dnia: Kwiecień 16, 2017, 12:35:21 »
LBP 3

Nudne I do tego trofea nie wpadaja za singla. Watpie bym skonczyl.

Edit: usuniete. Co dwa kroki jakas kukla pieprzy cos do mnie. Ani to zabawne, a ja chce grac. Szkoda czasu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2017, 12:37:36 wysłana przez Orson. »

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #13410 dnia: Kwiecień 16, 2017, 12:43:41 »
LBP to top platformówek. 2 i 3 to jeden z większych szrotów w jakie grałem.

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #13411 dnia: Kwiecień 16, 2017, 13:26:41 »
LBP 3

Edit: usuniete. Co dwa kroki jakas kukla pieprzy cos do mnie. Ani to zabawne, a ja chce grac. Szkoda czasu.
To zapewne czekasz teraz na ich nowa grę, dreams:)

Ja gram w Mario Land 3d na 3ds-a, Skyrima ps4, diablo 3 ps3

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #13412 dnia: Kwiecień 16, 2017, 13:42:56 »
LBP 3

O to to dokładnie. To samo jest w Puppeteer. Gameplayowo jest spoko, ale ktoś postanowił, że ta "fabuła" na poziomie teletubisiów jest tak bardzo ważna.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #13413 dnia: Kwiecień 16, 2017, 16:03:47 »
LBP to top platformówek.
No to chyba nie grales na konsolach Nintendo. :)

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #13414 dnia: Kwiecień 16, 2017, 19:01:21 »
Od dawna nie, ale coop i zabawa fizyką w LBP robiła robotę.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #13415 dnia: Kwiecień 17, 2017, 19:29:34 »
W piątek odpaliłem Skyforge na PS4 i nie jestem pewny co myśleć o tej grze. W teorii jest to f2p mmorpg, aczkolwiek paywall jest tu dość znaczny. Na start mamy odblokowane zaledwie 3 klasy z 14, resztę możemy sobie wykupić za walutę w grze bądź przez sklep. Jako, że gra dopiero wystartowała w PSN znajdują się zaledwie 3 packi, z czego tylko jeden ma w sobie dwie klasy (kosztuje 249zł i oprócz klas ma również 30 dni premium oraz walutę do wykorzystania w grze). Jeżeli mamy konto premium (na start dają 3 dni za free, więc akurat mogłem sobie ograć święta ;)) to za każdą misje otrzymujemy +100% wartości. Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie grania bez, grind znacznie wydłużony. Odblokowanie dodatkowej klasy to 3mln kredytów. Za kilkuminutową misję możemy uzyskać ~3-6k kredytów. Skończyłem granie z 700k kredytów na stanie, zdobytych w kilkanaście godzin. Nie jest to takie tragicznie, ale bez premium byłoby zaledwie ~300k.

Gra korzysta z systemu, który nie do końca mi leży. Lubię mieć wpływ na swoją postać, a tutaj nie rozdzielamy punktów, nie zdobywamy doświadczenia, nie mamy drzewka skilli. Każda klasa ma swoje umiejętności, które odblokowujemy po prostu graniem (wszystkie możemy mieć w ~2h grania). Pozostaje kwestia jak levelujemy postać? Wchodząc na serwer widzimy przecież dzików z 500k HP. W grze występują budynki. Na razie odblokowane mam 2, nie wiem czy jest ich więcej? Świątynia oraz Laboratorium. Jako, że w grze staramy się zostać kolejnym bogiem, możemy zyskać swoich wiernych. Im więcej wiernych tym stajemy się silniejsi. Każdy donate kredytów to x dodatkowych wiernych. 1 wierny = +1 do naszej siły. W laboratorium bywa podobnie, ale tam korzystamy z innej waluty, która pojawia się jako loot po zabiciu mobów. Dodatkowo musimy x razy zrobić donate, żeby faktycznie przełożyło się to na naszą moc. Im częściej to wykonujemy tym naturalnie staje się to droższe i trzeba sporo wypełnić, aby przeskoczyć próg. Żeby nie było tak prosto, od 10 poziomu budynków możesz to wykonać zaledwie 3 razy dziennie :) Loot ma również wpływ na naszą siłę. Ogólnie spędziłem może z ~30-40h w grze, więc mogłem coś pomieszać, to jest totalnie zawiłe i nie jestem pewny wszystkiego.

Dlaczego gram? Nie da się ukryć, że lubię mmorpg, tutaj pomimo wszystko jest ładnie, walka sprawia radochę, gra się dość przyjemnie. Zamknięte mapy (zadania dla 1-3 graczy, taka pseudo kampania) są bardzo różnorodne, dość przyjemne dla oka. Nie występują jakieś znaczne spadki FPSów. Gorzej jest naturalnie w lokacjach dostępnych dla wszystkich. Nie wiem ile może być jednocześnie osób, ale jak dużo się dzieje to naturalnie leci na łeb na szyję. Questy standardowe, przeleć mape, zabij poszczególne moby a na końcu gąbkę z ~500k hp ;) Pewnie pogram jeszcze kilka dni, może uda odblokować mi się kolejną klasę. Chciałbym także przejść historie, bo na końcu najpewniej stajemy się bogiem i odblokujemy przemianę. Przynajmniej tak mi się wydaje. Zostało mi chyba z 10 misji, niestety moja moc kuleje i moby są już na kilka strzałów zamiast na hita ;)

Kreator postaci jest bardzo przyjemny, ciuchów do wykorzystania multum. Oprócz takich generycznych dla rpg, także casual. Moja cryomancerka (najfajniejsza klasa z tych 3 dostępnych na start ;)) poniżej:

no i jeszcze gif techniczny!
(kliknij)

Ps. Jeżeli zależy Ci na trofeach to naturalnie mamy tu ogromny grind, 11 z nich dostajemy za odblokowanie klas, która jak wspomniałem są za paywallem ;) a kilka to PvP.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13416 dnia: Kwiecień 18, 2017, 08:07:14 »
Od dawna nie, ale coop i zabawa fizyką w LBP robiła robotę.
Robiła. Nie byłem jednak posikany na punkcie LBP, ale była to sympatyczna gierka. Trójka jest zbyt przekombinowana.
Kampania zdaje sie być totalnie na siłę dodana. Co vkilka kroków pojawia sie jakas gadająca głowa, której tyrad nie da się skipnąć. Do tego pojawia się lista zadań, które trzeba zaznaczać, zamiast beztrosko pruć do przodu.

A brak trofików za singla przepełnił czarę goryczy. Tworzyć mi się w grze nie chce.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #13417 dnia: Kwiecień 18, 2017, 08:25:17 »
W piątek odpaliłem Skyforge na PS4 i nie jestem pewny co myśleć o tej grze.

Ja też. Ale że mam w co grać, to pograłem chwilę i usunąłem. Mimo nowatorskich rozwiązań (np. przełączanie klasy w locie) i settingu god-techno-fantasy nie bardzo przykuła moją uwagę, miałem wrażenie że gram w jakiś niskobudżetowy (albo jak mawiają bezmózgi - "budżetowy") tytuł. Taka trochę popierdółka z ładną grafiką, jeśli miałbym się bawić w MMO na konsoli to wolałbym chyba Neverwinter. 

W singlu na tapecie Wiedźmin GOTY. Świetnie działa na Pro, mapy ładują się szybko i gra wygląda ładnie, choć już od początku widać że ciągle jest sporo błędów. Póki co jestem w Velen, między baronem a czarodziejką i bawię się bardzo dobrze. W planach mam wyczyszczenie tam wszystkich pytajników. Lubię po prostu odłożyć główną misję na później i po prostu pójść na szlak, tak żeby zobaczyć co mnie tam spotka.

W multi BF1. Choć setting wielkiej wojny bawi mnie tak sobie, to jednak gra ma swoje momenty i warto w to grać. Podobają mi się customowe tryby jak np. dedykowany dla snajperów Line of Sight. Czekam aż wróci ten z większą ilością pojazdów.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #13418 dnia: Kwiecień 18, 2017, 11:49:20 »
Yooka-Laylee czyli nowy Banjo-Kazooie. A przynajmniej tak obiecywali twórcy, wsród których znaleźli się jacys goscie z Rare. No i ta gra to jest faktycznie 100% classic-Rare-wannabe. Dwóch, połączonych bohaterów, w miarę otwarty swiat i zadania od npców. Wszyscy też gadają jak w grach Rare, czyli serią krótkich, pitchowanych sampli. Ma to swój urok, chociaż chyba też już dzisiaj lekko irytuje.

Co jest fajne? Że to platformówka! Bardzo brakuje takich gier, więc to jest już mega plus. Gra garsciami czerpie z klasyki, spotkamy tu dużo różnych postaci i każda ma dla nas jakies zadanie. Przeważnie to jakies znajdź&przynies, ale zdarzają się też nieco bardziej oryginalne questy, w stylu stymulowania chmurki wodą lub lodem ;) Gra jest też zabawna, bawi się swoją konwencją i często łamie czwartą scianę.

Co jest niefajne? Nieprecyzyjne sterowanie i problemy z kamerką. Czyli to, co było wadą wielu starych platformówek. Gra nie daje specjalnie dużo od siebie, to raczej kalka wszystkich starych rozwiązań (ale mówię to po paru godzinach gry). Mam też wrażenie, że nie jest zaprojektowana zgodnie "ze sztuką". Nasi bohaterowie zdobywają nowe umiejętnosci, które pozwalają im na dostanie się do nowych rewirów/zaliczenie zadań, ale często nie wiadomo, czy już odpowiednie umiejetnosci posiadamy. Wbiegamy więc pare minut na jakas górę i nie wiadomo co robimy nie tak. Ogólnie powiedziałbym, że gra potrafi być nieczytelna. Czuć też w niej jednak niezbyt wysoki budżet.

Oprawa nie jest niczym wybitnym, ale na pewno da się na to patrzeć. Chociaż przy takim poziomie to powinno jednak smigać w 60tce bez zająknięcia (no ale to unity). Bez wątpienia największą zaletą tej gry jest to, że to platformówka, do tego wzorująca się na mistrzach gatunku. Brakuje mi takich gier.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13419 dnia: Kwiecień 18, 2017, 11:55:46 »
Zapewne smiga w 60 ale na (mocnym) PC.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #13420 dnia: Kwiecień 18, 2017, 11:56:12 »
Jak sterowanie? Nada się dla dziecka?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13421 dnia: Kwiecień 18, 2017, 12:11:19 »
Jak sterowanie? Nada się dla dziecka?

No tak jak napisałem jest niezbyt precyzyjne i w połączeniu z żyjącą swoim życiem kamerą bywa upierdliwe w nieco bardziej wymagających sekcjach. Ale też nie ma dramy.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #13422 dnia: Kwiecień 18, 2017, 12:42:24 »
Kupilem Murdered: Soul Assassin za 4 eur i powiem szczerze ze jest niezle za ta kase. Nie spodziewam sie zadnych rewelacji i gra prowadzi nas po sznurku, ale jakos kojarzy mi sie z Fahrenheitem, wiec ma za to duzy plus. Graficznie troszke lepiej niz Fahrenheit (ale nie za duzo). Trofea tez leca jak szalone

Za 50 eur jak poczatkowo bylo to by byla wydymka, ale za 4 eur smialo polecam :)

Pozdr

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13423 dnia: Kwiecień 18, 2017, 12:48:49 »
Soul Suspect?

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13424 dnia: Kwiecień 18, 2017, 13:26:57 »
Przed ostatnie zdanie o trofeach nawet mnie przekonuje :)

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #13425 dnia: Kwiecień 18, 2017, 13:57:28 »
Soul Suspect?
A tak Soul Suspect: kuzba za duzo Cypress Hilla w zyciu sie nasluchalem. @ Orson: z 2h grania i mam 35% chyba wiec nawet. Jak przezyjesz fakt ze duch detektywa ciagle pali papierosy i moze wcielic sie w kota, to nie jest zle :)

Pozdr

Offline pantooh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #13426 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:04:25 »
W singlu na tapecie Wiedźmin GOTY. Świetnie działa na Pro, mapy ładują się szybko i gra wygląda ładnie, choć już od początku widać że ciągle jest sporo błędów. Póki co jestem w Velen, między baronem a czarodziejką i bawię się bardzo dobrze. W planach mam wyczyszczenie tam wszystkich pytajników.
na skellige nie ma po co już łowić tych śmieci z '?' , sprzęt pare razy gorszy od wykutego, a pieniędzy nie brakuje na tym etapie, źle zaprojektowane :) a pozostałe '?' wyczyściłem :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13427 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:06:59 »
Pytajniki na Skellige to wymysł jakiegoś sadysty. Nawet na PC z modem na fast travel z dowolnego miejsca to udręka.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #13428 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:08:57 »
na skellige nie ma po co już łowić tych śmieci z '?' , sprzęt pare razy gorszy od wykutego, a pieniędzy nie brakuje na tym etapie, źle zaprojektowane :)

Dzięki za info, zatem wyczyszczę Velen.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #13429 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:33:08 »
Pytajniki na Skellige to wymysł jakiegoś sadysty. Nawet na PC z modem na fast travel z dowolnego miejsca to udręka.
E tam, jeden odcinek Rozgrywki i wszystko idzie bez problemu.  ;D

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #13430 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:40:05 »
na skellige nie ma po co już łowić tych śmieci z '?' , sprzęt pare razy gorszy od wykutego, a pieniędzy nie brakuje na tym etapie, źle zaprojektowane :)

Zobaczymy czy wytrzymasz. Vuko wyczyścił Velen i odłożył Wieśka na rok.

Jestem w Novigrad i trochę mi się nudzi. Niedługo Skellige, będzie ciekawiej.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #13431 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:42:26 »

Nie. Zdecydowanie nie. W ostatnim odcinku stężenie autopromocji jest większe niż na Polshicie czy innym tefauenie. Co kilka minut wzmianki o materiałach Rozgrywki na jutub, womit po prostu.

Zobaczymy czy wytrzymasz. Vuko wyczyścił Velen i odłożył Wieśka na rok.

Ja to chyba już kiedyś na One zrobiłem, także mam nadzieję że się uda raz jeszcze :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 09:49:20 wysłana przez Vramin »

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #13432 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:49:12 »
Hint: Z ta autopromcja Rozgrywki to oni beke sobie kreca. Serio. :)

Pytajniki maja sens jak kasy potrzebujesz, bo wszystko co znajdziesz sprzedajesz. Aspekt zwiedzania na propsie - sprzetowy nie.

A u mnie speedruny Zeldy na Twitchu (juz mozna sie smiac). Zanim zagram poznam wszystkie mechaniki - co jest git bo na polowe za Chiny Ludowe bym sam nie wpadl.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #13433 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:53:22 »
Hint: Z ta autopromcja Rozgrywki to oni beke sobie kreca. Serio. :)

Domyśliłem się, ale na dłuższą metę to przestaje być śmieszne.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13434 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:54:03 »

czysc tylko dla funu, nic extra nie znajdziesz

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13435 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:01:05 »
Jeśli gra daje ci tyle "funu" ze grając musisz słuchać podcastu i mimo to nadal grasz, to na którymś etapie swojego życia musiałeś popełnić błąd.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #13436 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:03:00 »
Nie, po prostu nie rozumiesz o co chodzi i tyle. :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13437 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:08:02 »
Dobrze, ja nie rozumiem, a Ty rozumiesz. Brawo Ty!

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13438 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:11:21 »
Jeśli gra daje ci tyle "funu" ze grając musisz słuchać podcastu i mimo to nadal grasz, to na którymś etapie swojego życia musiałeś popełnić błąd.

Hmm... ale w sumie cos w tym jest. Ludzie lubią czyscić mapy, ale jest to dosyć machinalna rozrywka, nie wymaga skupienia się na fabule, więc można skupić głowę (uszy) na czyms innym. Ciekawe czy deweloperzy to kiedys jakos wykorzystają,  proponując urozmaicenie tych prostych, jednak dosyć zajmujących zadań. Np. w takich momentach ktos mógłby czytać historię jakiejs postaci z uniwersum albo opowiadać o miejscu, w którym się akutalnie przebywa. Taki przewodnik. To mogłoby się uruchamiać nawet automatycznie.

A może cos takiego już gdzies jest? W Bastionie był fajny narrator, ale to chyba trochę o cos innego mi chodzi.

pozdr
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 10:13:36 wysłana przez Screwball »
psn - Skrubolski

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13439 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:20:24 »
Ja tez lubie, wyczyścilem Bialy Sad, Velen i Beuclair i to bez słuchania podcastów - ale na Skellige jest masakra z pytajnikami na otwartym morzu albo wyspach, gdzie dodatkowo atakują cię latające potwory i niszczą łódkę. Polecam masochistom!