Autor Wątek: W co obecnie gracie?  (Przeczytany 2417734 razy)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: W co obecnie gracie?
« Odpowiedź #13280 dnia: Luty 12, 2017, 13:57:23 »
Wiedźmin ma sandbox, punkciki na mapie i crafting. Czyli zła gra.

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #13281 dnia: Luty 12, 2017, 14:10:01 »
Gta i wieśman to wyjątki. Reakcja na wieść o sanboksie w W3: kurwa. Ale oni nadrabiają fabułą i jej prowadzeniem. Pozostali uważają, że jak sandbox to już wszystko porobione i dzieci sobie sami znajdą zabawę. Emergentną!

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #13282 dnia: Luty 12, 2017, 14:13:08 »
Jak zaczynali i zobaczyli że zadań i tekstów wyszło im tyle co w 3 grach BioWare to musieli zrobić otwarty świat ;)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #13283 dnia: Luty 12, 2017, 14:57:52 »
Niedobrze mi się już robi na punkciki na mapce.

W porównaniu z AC: Unity, to mapa w MGSV jest pusta, bo jedyne punkciki na mapie, to zaznaczone posterunki i budynki, a reszta to co wygeneruje gracz: oznaczeni strażnicy, stanowiska ogniowe i pojazdy oraz położenie znajdziek (znalezionych lub tych, których położenie zdradzili przesłuchiwani z nożem na gardle strażnicy).
Craftingu nie ma, za to jest grind, bo trzeba zbierać środki na odkrywanie coraz lepszego wyposażenia.
A sandboksowość w MGSie jest fajna, bo daje mnóstwo możliwości podczas wykonywania misji.

No i dość mam wojny i totalitaryzmów w realu.

Na to nic ci nie poradzę. Mogę jedynie rzecz, że w TPP war never been so much fun :)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #13284 dnia: Luty 12, 2017, 15:14:29 »
Jest fajna, ale psuje feeling MGSa. Dobra gra fatalny MGS. Po chyba 5h rzuciłem w kąt. GZ było fajne, bo zapewniało praktycznie liniową rozgrywkę.

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #13285 dnia: Luty 13, 2017, 12:47:02 »
Diablo III: Reaper of Souls
Wczoraj skonczylem Diablo 3, wiec zaczalem od razu na ps3 wersje z dodatkiem. Sporo rzeczy poprawili, pierwsze wrazenie po 2h bardzo pozytywne.

Call of Duty: Modern Warfare 2
Tutaj powrot po kilku msc przerwy, zrobilem gdzies w pierwszej polowie zeszlego roku wszystkie misje spec-opc i teraz czas na singla. Tym bardziej ze po drodze ogralem remaster 1ki na ps4 i wciagnal mnie jak bagno. Na razie ogralem pierwsze dwie misje na veteranie, wydaje sie zblizony poziom trudnosci do czesci pierwszej, wiec nic wyjatkowo ciezkiego. A sama gra super, uwielbiam wspoczesne shootery. Mam nadzieje ze powrot CoD do wojen swiatowych w tym roku to zla interpretacja i powstanie MW4.

Army of Two: The Devil's Cartel

Wczoraj wrocilem po roku przerwy, zeby dobic tryb insane bo praktycznie tylko to mi brakuje do platyny. I z tych 3 gier najdluzej pogralem wlasnie w AoT i dzis bede dalej cioral po pracy. Ta gra ma cos w sobie, i ilosc akcji jest wieksza jak w CoDach :)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #13286 dnia: Luty 13, 2017, 15:42:26 »
W końcu nadrabiam nowości z tego roku i na pierwszy ogień idzie Resident Evil VII. Zrobiłem sobie już niekrótką sesję (ok. 2,5h) i obecnie jestem bardzo zadowolony. Klimat jest po prostu przerażający, szczególnie był na początku. Teraz troszkę zelżał ale dalej jest na bardzo wysokim poziomie. Dobrze, że są bronie bo inaczej bałbym się w to grać jeszcze bardziej niż teraz. Podoba mi się jak na razie strona fabularna oraz walka bo ta nie jest taka prosta jak w poprzednich Residentach, głównie z powodu pierwszoosobowej kamery. Fabularnie też mi się na razie podoba. No i przeszukiwanie lokacji aby znaleźć znajdźki i kasety, które są rewelacyjne. :)

Coś czuję, że gra pęknie dosyć szybko. Chwila przerwy i zaraz znowu lecę grać.  ;D

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #13287 dnia: Luty 13, 2017, 15:55:42 »
W dzień gra. Cykor. ;)

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #13288 dnia: Luty 14, 2017, 21:01:58 »
chciałem sobie pograć w cos na dużej konsoli, gram teraz głownie na 3ds-ie ale meczy mnie ten mały ekran, podłączyłem wii u i mario kart 8, kapitalna gra aby zacząć przygodę z nintendo, no i nie bez powodu jest to najlepsza odsłona serii, gram sobie zawody, mega gra. Jak ktoś planuje kupić NS-a to nich dokupi do tego konieczne wersje Mario karta, bo ta wersja posiada wszystko co wyszło w formie dlc + poprawiona grafika, a to już musi być cud-miód gdyż na wii u ta gra może powalczyć graficzne nawet z ps4 10/10
planuje tą gre ukończyć w całości, jeśli chodzi o zawody single player:)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13289 dnia: Luty 14, 2017, 21:40:30 »
Gra na wiiu w 60fps walczy graficznie z ps4? Żarty.

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #13290 dnia: Luty 14, 2017, 22:24:55 »
są tory "neonowe" w mario kart 8 które wyglądają lepiej niż niejedna gra na ps4
nintendo sporo sztuczek graficznych tam porobiło

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13291 dnia: Luty 14, 2017, 22:30:45 »
Plażo proszę.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13292 dnia: Luty 14, 2017, 22:34:01 »
Duzo indykow wyglada gorzej. No co.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #13293 dnia: Luty 14, 2017, 22:49:28 »
Plażo proszę.

Marjo kart gniecie unczarted cztery, handluj tym!

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #13294 dnia: Luty 15, 2017, 09:25:08 »
To tylko udowadnia, ze wiekszosc ludzi patrzy na grafike jako na caloksztalt - i jesli jest plynnie, ladnie i kolorowo (Mario Kart 8 odhacza wszystkie te kategorie), to nawet jesli obiekty sa uproszczone i nie ma tony efektow to komus moze sie taka grafika podobac bardziej niz jakas przerosnieta szaro-bura gra ledwo co chodzaca w 30fps od nadmiaru efektow i polygonow.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13295 dnia: Luty 15, 2017, 09:57:23 »
Lub ze osoba taka na grafice sie nie zna.  :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13296 dnia: Luty 15, 2017, 10:03:21 »
Sialala +1
Orson -1

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13297 dnia: Luty 15, 2017, 10:05:33 »
Czołgi z Pegazusa ładniejsze niz Uncharted :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #13298 dnia: Luty 15, 2017, 10:40:39 »
No ale Orson wpadasz w kompletna skrajnosc - Uncharted 4 to (moim zdaniem) najladniejsza gra jaka wyszla na konsole ever. Do tego jest kolorowa, ma mnostwo detali, dziala plynnie - a i tak duzo ludzi narzekalo na etap w Szkocji, ze brzydki, szary i ponury. Mimo ze dokladnie tak wyglada Szkocja w pazdzierniku i moim zdaniem gra doskonale oddaje klimat tego miejsca w tym etapie - ale jak laik zobaczy szaro-bura mazie na ekranie to nie bedzie zwracal uwagi na to, ze trawa sie ugina od wiatru, ze zmieniajacy sie deszcz ma wplyw na widocznosc i oswietlenie, itp itd - zobaczy cos, co jest mniej kolorowe niz Super Mario 3D World i uzna ze Mario ladniejsze. Albo Halo. Albo Call of Duty.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #13299 dnia: Luty 15, 2017, 10:50:20 »
etap w Szkocji najładniejszy! i te złociste liście na drzewach, największe na mnie wrażenie zrobił.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2017, 11:43:59 wysłana przez SinfulScholar »

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #13300 dnia: Luty 15, 2017, 10:55:43 »
i minilawiny kamyczków!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13301 dnia: Luty 15, 2017, 11:04:32 »

No ale Orson wpadasz w kompletna skrajnosc - Uncharted 4 to (moim zdaniem) najladniejsza gra jaka wyszla na konsole ever. Do tego jest kolorowa, ma mnostwo detali, dziala plynnie - a i tak duzo ludzi narzekalo na etap w Szkocji, ze brzydki, szary i ponury.
Nie dużo ludzi tylko blu.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13302 dnia: Luty 15, 2017, 11:27:01 »
Sam Sialala uzywasz zwrotu "gdy laik zobaczy". I tyle w temacie.

Pisalem kiedys o tym. W CDA jakis czytelnik pokazywal 2 screny lasce. Jeden na low, drugi high detale.Ogromna roznica była. Ona wybierala ten brzydszy, jej sie bardziej podobal bo widok byl bardziej malowniczy, jakies jeziorko itd :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13303 dnia: Luty 15, 2017, 11:28:20 »
etak w Szkocji najładniejszy! i te złociste liście na drzewach, największe na mnie wrażenie zrobił.

+1.

i minilawiny kamyczków!

+2.

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #13304 dnia: Luty 17, 2017, 12:06:03 »
Z wyboru ostatnie nie grywam, faza muzyczno-filmowa przejela inicjatywe i zarzadza moim czasem 'wolnym'...

Acz odpalilem w koncu Head Landera. Po pierwszym pozytywnym wrazeniu, przyszlo rozczarowanie laserowym pifpaf... chwile pozniej wylaczylem. Odpalilem ponownie po kilku dniach by przekonac sie, ze nie wiem co mam robic a wszedzie strzelaja z laserkow. Wylaczylem i pewnie nie wroce.
Zakladam, ze jest to przyzwoita gra, ale gameplay jednak nie daje satysfakcji a muzycznie jest tylko przyzwoicie - choc doceniam stylizacje. Nie ma tego czegos co by sprawilo, ze mi sie chce. Watpie abym skonczyl czy chocby wrocil raz jeszcze.

Pozdrawiam Joe Hisaishi, ktory mi towarzyszy od kilku dni. Relaksuje, nie jak moja kupka wstydu gier :p

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #13305 dnia: Luty 21, 2017, 10:18:19 »
Pogralem wczoraj troche dluzej w The Crew i ta gra bylaby fajna, gdyby nie:
- glupia cipa przypominajaca mi ze mam jechac na jakas misje. Zrobilem dwie misje fabularne i nie chce wiecej na razie - byly glupie, poziom trudnosci jak dla przedszkolaka, czulem sie zazenowany grajac w to, a na dodatek czasy ladowania przy wjezdzaniu do garazu/wyjezdzaniu i przelaczaniu sie miedzy filmikami z "fabula" a jazda sa zdecydowanie za dlugie jak na czas, jaki moge poswiecic na granie. chcialbym zeby ta menda sie zamknela raz na zawsze - tak, pamietam jaka mam umowe z FBI, ale moja umowa z UBI jak kupowalem ta gre byla taka, ze sobie pojezdze bez zobowiazan po duzej mapie.
- gra ma momenty, ze wyglada oblednie. na premierze to chyba tak nie wygladalo. modele samochodow sa kiepskie, tekstury w wiekszosci sa kiepskie, ale Monument Valley o wschodzie slonca czy Grand Canyon o zachodzie, albo Las Vegas w nocy - no kurcze, to naprawde robi ogromne wrazenie.
- auto to pudelko zapalek z kolkami, do tego pancerne i autopilotem. w sensie ze fizyka jazdy to jakis zart, o zadnym powaznym sciganiu sie nie ma mowy, dlatego nawet nie korci mnie zeby robic misje i odblokowywac nowe samochody. To taka wirtualna wycieczka po USA i tyle.
- muzyka jest koszmarna i mozna od niej oszalec. na szczescie spotify rozwiazuje ten problem - serio, probowalem grac z godzine z muzyka z gry i nie, no po prostu nie da sie tak grac. jakies gowno wyciagniete z jakichs zapyzialych garazow wykonywane przez kolesi, ktorzy przez glosniki smierdza potem, bo ostatni raz sie kapali tydzien temu, bo przez caly czas graja na gitarach. Koszmar, najgorszy soundtrack z jakim sie spotkalem w grach video.
- przejazdzka z Chicago przez Monument Valley, potem wista wio przez Grand Canyon do Las Vegas - kurcze, lubie to. Nastepnym razem wyrusze z Las Vegas do Los Angeles i stamtad Coast Road do San Francisco. Nie jest to moze jakos super satysfakcjonujace przezycie, ale bardzo relaksuje.
- czasy ladowania to jakis zart. jest chyba gorzej niz w Wiedzminie
- gra mi sie wczoraj zawiesila jak wszedlem do mapy i chcialem wrocic do auta.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13306 dnia: Luty 21, 2017, 10:46:11 »
Pełna zgoda, ale zapomniałeś o mikroskopijnej czcionce :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #13307 dnia: Luty 21, 2017, 11:04:03 »
Gralem na projektorze, wiec nie byla mikroskopijna. Poza tym i tak nie czytam tam zadnych tekstow.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #13308 dnia: Luty 21, 2017, 11:24:32 »
Mówiłem że szajs.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #13309 dnia: Luty 21, 2017, 12:45:01 »
Jako gra stricte to faktycznie, taki sredniak z koszyka w Tesco. Ale jako cos na odmozdzenie i poogladanie ladnych widoczkow to nie jest takie zle. No i zaskakujaco duzo ludzi wczoraj spotykalem online (zignorowalem wszystkich).

Offline Zboro

• Mieszkaniec tego forum
  • Life's been good to me so far...
« Odpowiedź #13310 dnia: Luty 21, 2017, 16:55:21 »
Głównie CS:GO. W drodze do Global Elite.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13311 dnia: Luty 22, 2017, 19:27:46 »
Stories: The Path of Destinies

Taki indorek z Plusa. Bawi mnie bardziej niz 80 proc gier AAA. W zyciu bym nie uwierzyl, ze pokocham indorki, kiedys mi sie flaki przewracaly na mysl o nich..

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #13312 dnia: Luty 22, 2017, 19:33:01 »
chwilowe zauroczenia, za jakis czas ci sie odmieni, gusta sie zmieniają często  ;)

ja w dalszym ciągu głownie diablo 3 na ps3, zostało mi parę pucharków które chce mieć, platyny nie zrobię bo nie chce mi sie wszystkich postaci levelować, jak to zrobie to czas na GTA 5 na ps3:), międzyczasie gram na 3ds-ie w dragon questa i mario 3
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2017, 19:42:30 wysłana przez psxfan »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #13313 dnia: Luty 22, 2017, 20:17:11 »
Indyki...to wciaz nowe ip. Nowe swiaty, próby wniesienia czegos nowego (nie zawsze lecz czesto). Na PS4  na ten moment gralem w 3 gry AAA, ktore mnie porwaly: Wiedzmin, Wolfenstein I Uncharted. I to w tej kolejnosci. Troche malo zeby milosc trwała...

Offline kamil950

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #13314 dnia: Luty 22, 2017, 21:11:30 »
Pogralem wczoraj troche dluzej w The Crew i ta gra bylaby fajna, gdyby nie:
(...)
- auto to pudelko zapalek z kolkami, do tego pancerne i autopilotem. w sensie ze fizyka jazdy to jakis zart, o zadnym powaznym sciganiu sie nie ma mowy, dlatego nawet nie korci mnie zeby robic misje i odblokowywac nowe samochody. To taka wirtualna wycieczka po USA i tyle.
- muzyka jest koszmarna i mozna od niej oszalec. na szczescie spotify rozwiazuje ten problem - serio, probowalem grac z godzine z muzyka z gry i nie, no po prostu nie da sie tak grac. (...)
- czasy ladowania to jakis zart. jest chyba gorzej niz w Wiedzminie
- gra mi sie wczoraj zawiesila jak wszedlem do mapy i chcialem wrocic do auta.
Próbowałeś zmieniać w opcjach domyślne ustawienie modelu jazdy ze wszystkimi asystami na ustawienie sportowe czy jeszcze trudniejsze - dla zawodowców czy jak to się nazywało (w oryginale chyba pro czy professional)?

Jeśli chodzi o muzykę, to jak nie jakaś własną spoza gry, to przynajmniej można włączyć klasyczną, ale mogliby jej dać więcej. :)

Poza tym przed teleportowaniem się w jakieś miejsce na mapie może warto na wszelki wypadek przybliżyć np. maksymalnie widok (np. triggerem/spustem na padzie), żeby się załadowało i wtedy się tam przenieść (np. przyciskiem A na padzie od któregoś Xboxa itp.). Przynajmniej to była taka rada dotycząca wersji PC (i chyba nie wiem czy to także dotyczyło konfiguracji z np. większą ilością VRAM i RAM czy tylko tych z ich mniejszą ilością czy to jednak od czegoś innego zależało), a raczej nie wiem czy na konsolach to może w czymś pomóc.

@SzczwanyGapa - możliwe, że to wprowadzili dopiero w jakimś patchu, ale przynajmniej na PC można zmienić wielkość czcionki (czy tak w zasadzie fontów?).

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #13315 dnia: Luty 23, 2017, 08:27:05 »
Indyki...to wciaz nowe ip. Nowe swiaty, próby wniesienia czegos nowego (nie zawsze lecz czesto). Na PS4  na ten moment gralem w 3 gry AAA, ktore mnie porwaly: Wiedzmin, Wolfenstein I Uncharted. I to w tej kolejnosci. Troche malo zeby milosc trwała...
Pełna zgoda.
Ale na PS4 też sporo indyków się pojawia.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #13316 dnia: Luty 23, 2017, 09:01:45 »
Znowu leżę z bolącym kręgosłupem lędźwiowym, więc gram więcej niż zwykle. Wróciłem sobie do Talos Principle na steamie. Dokończyłem "świat" B i jestem w C. Wlazłem też na wieżę i kawałek jej zrobiłem. Jestem pod wrażeniem jak wielka jest ta gra.
Największą frajdę mam, jak uda mi się zdobyć gwiazdkę. Nie poluję na nie za wszelką cenę, nie idę z guidem z youtuba, ale jak coś gdzieś zauważę, jak się gdzieś uda wyjść poza teren zagadki, gdzieś coś połączyć z zewnątrz, coś gdzieś otworzyć :) satysfakcja ogromna.
Podoba mi się też bardzo w tej grze, że wchodzę w planszę, błąkam się przez pierwsze kilka minut, robię rzeczy oczywiste i staję przed ścianą. I jest koniec, no nie da się... i tak kombinuję, łażę, oglądam, powtarzam czynności, które niewiele zmieniają i potrafi to napradę sporo trwać. I ZAWSZE, w końcu znajduję jedną małą rzecz, która pcha kroczek dalej. I tak do rozwiązania. Naprawdę zagadki w tej grze są rewelacyjnie pomyślane.

Kupiłem sobie The Turing Test pograłem chwilę i też widzę, że jest rewelacja. Ale najpierw skończę Talosa, bo warto.

Kupiłem sobie też Wiedźmina 3 GOTY na PC (pozro Simplex) celem ogrania dodatków. Podstawkę przeszedłem na PS4, ale mam już na tyle fajnego PCta, że postanowiłem spróbować. I jest rewelacyjnie. Szybsze loadingi, stabilniejszy framerate, trochę ładniejsza (gram na uber w 30 fps i imo jakiejś przepaści do wersji ps4 nie ma), i nadal ta sama rewelacyjna gra.
Nie umiem za bardzo w to grać na k+m, gram jak prawdziwa master rasa, na TV i padem :)

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #13317 dnia: Luty 23, 2017, 09:10:20 »
Sciagnij detale na high, cienie na low, wywal hairworks i ciesz sie Wiedzminem w 60 fps. :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #13318 dnia: Luty 23, 2017, 09:12:50 »
Próbowałeś zmieniać w opcjach domyślne ustawienie modelu jazdy ze wszystkimi asystami na ustawienie sportowe czy jeszcze trudniejsze - dla zawodowców czy jak to się nazywało (w oryginale chyba pro czy professional)?

To bylo pierwsze, co zrobilem po odpaleniu gry ;)
Duzo to nie pomoglo...

Jeśli chodzi o muzykę, to jak nie jakaś własną spoza gry, to przynajmniej można włączyć klasyczną, ale mogliby jej dać więcej. :)

Na szczescie jak wlaczysz w tle Spotify, to muzyka w grze automatycznie jest wylaczana, nie trzeba paprac sie w opcjach.

Poza tym przed teleportowaniem się w jakieś miejsce na mapie może warto na wszelki wypadek przybliżyć np. maksymalnie widok (np. triggerem/spustem na padzie), żeby się załadowało i wtedy się tam przenieść

Dzieki za tipa, sprawdze to jak odpale to nastepnym razem.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #13319 dnia: Luty 23, 2017, 09:17:39 »
Sciagnij detale na high, cienie na low, wywal hairworks i ciesz sie Wiedzminem w 60 fps. :)
Jak nie wiesz jaka on ma kartę, to takie porady są nieopomocne.
Wyciągnęcie 60fps na 770 jest niemożliwe bez zejścia z grafiką poniżej poziomu konsolowego.