Autor Wątek: Uncharted 4: A Thief's End  (Przeczytany 272259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mataman

• I Am Robot
Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #1520 dnia: Maj 12, 2016, 14:54:46 »
Z autoaim nie zrobisz heada :P Jest słabo i drętwo pod tym względem więc całe szczęście że mniej się strzela.
Ja musiałem się przyzwyczaić i dostosować, bo strasznie "pływające" jest to celowanie.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #1521 dnia: Maj 12, 2016, 14:55:30 »
Kiepskie strzelanie, kiepski stealth, nie ma co, rozniecacie hajp!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1522 dnia: Maj 12, 2016, 14:56:13 »
I kiepskie przejścia między animacjami!

W które przy takiej grafice nikt poza najbardziej zaczadzonymi fanbojami sony nie wierzył :)

BTW. Brat Nathana jest troche podobny do jednego z głownych bohaterów serialu Bloodline:

(kliknij)

Zupełnie niepodobny do Mendelsohna. Podobna koszula to trochę mało. Ale może trochę zbyt dobrze znam tego aktora i dlatego kompletnie mi nie pasuje.
Przepraszam, ale jak tylko go zobaczyłem skojarzył mi się z bratem Nathana i nie ze względu na koszulę, no ale nie będę się wykłócał :)

Offline wojteq

• Badass
« Odpowiedź #1523 dnia: Maj 12, 2016, 14:57:04 »
Z autoaim nie zrobisz heada :P

Zrobisz i pucharek wpada.

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #1524 dnia: Maj 12, 2016, 14:58:54 »
W które przy takiej grafice nikt poza najbardziej zaczadzonymi fanbojami sony nie wierzył :)

BTW. Brat Nathana jest troche podobny do jednego z głownych bohaterów serialu Bloodline:

(kliknij)

Zupełnie niepodobny do Mendelsohna. Podobna koszula to trochę mało. Ale może trochę zbyt dobrze znam tego aktora i dlatego kompletnie mi nie pasuje.

pozdr

Fantastyczny aktor - polecam Animal Kingdom jesli jeszcze nie widzieliscie. Mendelsohn jako Pope jest przerazajacy. A ja ciagle czekam na kopie, powinienem miec jutro. Dzisiaj musze zatem ukonczyc Ratchet&Clank :)

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #1525 dnia: Maj 12, 2016, 15:11:39 »
Hmm, no mi się strzela dużo lepiej niż w poprzednich częściach i niż w wielu typowych tpp shooterach. Z headami nie ma problemu. Autoaima spróbuję, żeby sprawdzić jak działa, ale na manualu nie widzę jakiś większych problemów. W każdym razie sprawia mi to radochę.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #1526 dnia: Maj 12, 2016, 15:18:28 »
Ja właściwie grałem tylko w jedynkę (platyna) i nie pamiętam żeby tam było jakoś źle. Widać inne gry zmieniły moje postrzeganie pif paf w Uncharted.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1527 dnia: Maj 12, 2016, 15:22:35 »
W oryginalną, czy w zremasterowaną? Bo w oryginalnej był chyba spory input lag.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #1528 dnia: Maj 12, 2016, 15:28:07 »
W oryginalną.

Dlatego dziwią mnie opinie, że w U4 strzelanie jest znacznie poprawione.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #1529 dnia: Maj 12, 2016, 15:28:50 »
Ja w każdym razie pisze o oryginałach. Do the Division pewnie nie ma co porównywać (tylko w betę chwile pograłem), ale tam cała gra jest oparta na strzelaniu.
Na razie z napotkanych giwerek najfajniej pruje mi się z tego "UZI" i zwykłego pistoletu.

:) teraz ok?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2016, 15:36:03 wysłana przez Furio »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1530 dnia: Maj 12, 2016, 15:33:47 »
Fajna fotka, ale albo wszyscy bojktujemy zmniejszanie obrazków dopóki nie zaktualizują forum, albo przestrzegamy zasad i zmniejszamy. Ja bardzo chętnie przestanę zmniejszać :)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #1531 dnia: Maj 12, 2016, 15:34:45 »
Boję się spytać, od czego te plamy.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #1532 dnia: Maj 12, 2016, 15:35:46 »
Jak strzelanie jest takie jak w remasterze to nie będę narzekał. Jest?

// Tapatalk. Sorry za ewentualne błędy

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1533 dnia: Maj 12, 2016, 15:36:21 »
Boję się spytać, od czego te plamy.
Od Uncharted 4 :D.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #1534 dnia: Maj 12, 2016, 15:37:09 »
Od Uncharted rzecz jasna ;D

edit: ninjed :)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #1535 dnia: Maj 12, 2016, 15:37:18 »
 ;D
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline cezar

• Badass
« Odpowiedź #1536 dnia: Maj 12, 2016, 15:40:39 »
Ja właściwie grałem tylko w jedynkę (platyna) i nie pamiętam żeby tam było jakoś źle. Widać inne gry zmieniły moje postrzeganie pif paf w Uncharted.

Kurde, dla mnie najwyższy poziom był za trudny. Nawet zacząłem tak grać w remaster, ale mi się spieszyło i przełączyłem na Normal. Może w przypadku U4 będzie inaczej i zrobię. Ale pewnie tam jest online a tego nie tykam.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #1537 dnia: Maj 12, 2016, 15:41:47 »
Znowu padłem. :D Dzięki za trochę śmiechu po obiedzie.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1538 dnia: Maj 12, 2016, 15:52:40 »
Jak strzelanie jest takie jak w remasterze to nie będę narzekał. Jest?

Mi sie w U4 strzela latwiej niz w U2 Remaster. Ciezko by mi bylo powiedziec w ktorej grze strzela mi sie lepiej.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #1539 dnia: Maj 12, 2016, 16:06:23 »
Fallout 3 ;)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #1540 dnia: Maj 12, 2016, 16:17:06 »
I kiepskie przejścia między animacjami!

(kliknij)

Przepraszam, ale jak tylko go zobaczyłem skojarzył mi się z bratem Nathana i nie ze względu na koszulę, no ale nie będę się wykłócał :)

Spoko, każdy ma swojego bzika. Ja np. uważam, że ta laska z Gwiezdnych Wojen to klon albo córka Hugo Weavinga :)

edit - ale Zimowy Żołnierz to chyba przypomina Luka Skywalkera, co? ;)

(kliknij)

pozdr
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2016, 16:19:55 wysłana przez Screwball »
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #1541 dnia: Maj 12, 2016, 16:44:40 »
Fote Buke'a (Luke+Bucky ;)) skomentowal na twitterze nawet sam Mark Hamill :D

https://twitter.com/HamillHimself/status/729627525228445698

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1542 dnia: Maj 12, 2016, 17:31:08 »
Z winy Qbara i jego letsplayów z DSIII przejde na YT dzisiaj. Nie chce mi sie czekać na PS4K i remaster. Dajcie namiar na kogoś dobrego.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #1543 dnia: Maj 12, 2016, 18:25:38 »
Boberek roku! Mistrzostwo świata z tą grą. Podobnie jak u  DarkStara już mi smutno, że ta gra się skończy.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1544 dnia: Maj 12, 2016, 18:32:38 »
Haha, a ja nawet jeszcze prologu nie skończyłem! #tylewygrać

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1545 dnia: Maj 12, 2016, 19:29:25 »
Boberek roku! Mistrzostwo świata z tą grą. Podobnie jak u  DarkStara już mi smutno, że ta gra się skończy.
Boberek jest fenomenalny (jak zawsze).  Niby dubbing, a brzmi jakby grę pod niego zrobili. :) Na innych aktorów również nie mogę na razie narzekać, wszyscy brzmią naturalnie.

// Wysłane z Tapatalka

Offline jakubor

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1546 dnia: Maj 12, 2016, 20:14:13 »
Brakuje Lip synca, tak poza tym pewnie decybel roku 2016 jeżeli chodzi o dubbing.  ;)
Skradanie jest ułomne trzeba się zgodzić z osobami, które o tym tutaj pisały. Przede wszystkim inteligencja przeciwników jest mocno średnia (podczas skradania), co wygląda wielokrotnie komicznie. Nie mówiąc już o niewidzialnym Samie, no ale na to trzeba oko przymknąć.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1547 dnia: Maj 12, 2016, 21:10:07 »
Sam to technologia z TLoU. Gdyby tak nie zrobili, to byłby wkurw, że przez niego nas co chwilę wykryto, że przez niego zginęliśmy, itd. Osobiście wolę tak jak jest.

// Wysłane z Tapatalka

Offline jakubor

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1548 dnia: Maj 12, 2016, 21:26:36 »
Oczywiście się zgadzam, bo jakby było inaczej kląłbym na programistów. Parsknąłem kilka razy kiedy Sam przebiega centralnie metr przed wrogiem, a Ci nic ;). Z TLoU to chyba wyciągnęli Szkocję, bo te jesienna lokacja wygląda jak właśnie z tej gry.

//
Zgadzam się z Panem poniżej, przeciwnicy są spoko jak gra się bronią palną, bo biegają cały czas i kombinują, ale jak gra się cicho, to są zwyczajnie głupi.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2016, 21:29:38 wysłana przez jakubor »

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1549 dnia: Maj 12, 2016, 21:28:03 »
Walki wręcz oraz szczególnie wymiany ognia są fantastyczne. Dźwiek broni, wystrzałów, krzyki, wybuchy, przeciwnicy w ciągłym ruchu, pokrzykujący na siebie. Jak film. Miod.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1550 dnia: Maj 12, 2016, 21:29:34 »
A propos TLOU. Jak tylko odpaliłem U4 to po prostu czuć tu ducha TLOU. Druckmann i Straley.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #1551 dnia: Maj 13, 2016, 01:57:18 »
No więc właśnie zaczęły się w mojej grze fragmenty dzięki którym seria Uncharted błyszczy, czyli fantastyczne interaktywne setpiece'y w nieziemskich lokacjach. :o

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1552 dnia: Maj 13, 2016, 09:08:01 »
Najpierw chciałem napisać, że pierdolicie Hipolicie z tym skradaniem, bo idzie w miarę nieźle... ale problem się pojawia, jak tych przeciwników jest całe stado. Jakoś tak są rozlokowani, że nie wiadomo nawet jak się do tego zabrać. W efekcie wczytuję grę co kilka minut (przynajmniej szybko), bo ktoś mnie zauważył, a ja nie chcę przechodzić na Rambo*. Tylko to chyba nie jest skradanka. ;)

* raz podczas wielkiej strzelaniny skończyła mi się amunicja... ta panika... szybkie przeczesywanie terenu wzrokiem w poszukiwaniu osamotnionego przeciwnika... bieg przez przeszkody pod ostrzałem... danie delikwentowi w mordę i zabranie mu broni, myk za osłonę i powrót do walki. Piękne. :)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1553 dnia: Maj 13, 2016, 09:16:12 »
Walki wręcz oraz szczególnie wymiany ognia są fantastyczne. Dźwiek broni, wystrzałów, krzyki, wybuchy, przeciwnicy w ciągłym ruchu, pokrzykujący na siebie. Jak film. Miod.

Dla ciebie to pewnie nawet najgorsza tekstura z tej gry wygląda "jak z filmu", ale podchodząc do tego tematu nieco bardziej trzeźwo to zgodzę się z wybuchami, wyglądają zajebiscie. Natomiast przeciwnicy są klasycznie debilami i tę opinię niejedna osoba tu wyraziła. Dźwięk broni i wystrzałów to jest oczywiscie pierwsza liga, ale są w tym biznesie ludzie, którzy robią to lepiej (DICE). No i samo strzelanie jest takie... no unczartedowe. Spoko, ale cały czas wszystko inne jest w tej grze lepsze.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1554 dnia: Maj 13, 2016, 09:58:56 »
No więc właśnie zaczęły się w mojej grze fragmenty dzięki którym seria Uncharted błyszczy, czyli fantastyczne interaktywne setpiece'y w nieziemskich lokacjach. :o

Ano, druga połowa gry niszczy system/rozsadza kask/wypala wątrobę jakby to gimbaza powiedziała. Jak tu niektórzy przeżywają początek gry i te słabe elementy to tam zapewne zejdą po prostu na zawał. Zdecydowanie poprawia się tempo, miejscówki też ciekawsze (wizualnie i samym projektem) i nie są przesadnie długie jak ten etap z "zjedź na dupie" górką. Co tu dużo mówić - druga połowa to po prostu mistrz. Dziwi tylko, że nie wycięli trochę tej słabizny z początku na rzecz lepszej, ciekawszej i spójniejszej opowieści.

Szkoda, żę fabularnie to takie The Last of Us: Uncharted, to nie jest stary, dobry jednolinijkowy Drake, musieli nawrzucać dramę, emocje, cały kontekst dla gry powoduje, że Drake zachowuje się głupio. Za mało tu humoru i lekkości, a za dużo "robię to, bo muszę" (dokładnie jak w TLoU). W nowej serii mogliby się tak bawić, ale tutaj jednak mi to zgrzyta, po 3 częściach wiem kim jest ten facet.

Strzelanie to Uncharted, do pierwszej ligi tpsów brakuje, ale idzie się przyzwyczaić. Stealth nadal słaby - najlepiej iść na Jana, żeby się nie męczyć, natomiast w późniejszych etapach lepiej zaprojektowany (jak wszystko) i mający więcej sensu, bo miejscówki nie są płaskie, więcej jest elementów do ukrywania się poprzez wspinaczkę, wiszenie za kamieniem, na krawędzi budynku. To daje dużo lepsze wrażenie.

Moje PS4 tak wyło, że zrobiłem miejsce, bo się bałem, że odleci :).
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2016, 10:13:20 wysłana przez Emiel »
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #1555 dnia: Maj 13, 2016, 10:04:46 »
Muszę tez troszkę ponarzekać na etap "jesienny" z jazdą na dupie. Mam wrażenie, że to takie przypomnienie graczom jak wyglądały takie standardowe levele z U1,2,3 dla kontrastu z tym co będzie później.

Śmiganie na tyłku jest spoko, ale za dużo tego wrzucili. Potem już w jaskiniach jest fajnie.

Jeśli chodzi o samą walkę, to mi się podoba. Jedną z większych zadym w levelu jesiennym przeszedłem w całości po cichu, ale wymagało to sporo czasu. Na Jana było za to dość trudno, nawet na umiarkowanym poziomie trudności, bo przeciwnicy potrafią nas okrążać etc.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1556 dnia: Maj 13, 2016, 10:24:11 »
Stealth nadal słaby - najlepiej iść na Jana, żeby się nie męczyć

Ty wolisz isc na Jana, ale to nie znaczy, że tak jest lepiej. Ja np. lubię się trochę "pomęczyć", rozpracować gosci, pokitrać się. Mam wrażenie, że niektórzy chcą jak najszybciej przebiec przez tą grę. Spoko, nie ma w tym nic złego, ale są też tacy, którzy lubią ją "smakować", docenić kunszt artystyczny i designerski, postrzelać foteczki. Mi się nigdzie nie spieszy.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1557 dnia: Maj 13, 2016, 10:30:57 »
Mi się nie spieszy, ale jak stealth jest zwalony to nie będę korzystał z niego i się męczył, bo to nie jest kunszt designerski. Ja uwielbiam gry stealth (gram we wszystkie praktycznie) i uwielbiam rozpracować gości, tylko tu to po prostu nie jest to dobre i nie przystaje poziomem do reszty gry.

Mam wrażenie, że niektórzy lubią sobie dopowiadać co inni lubią robić. Siedźcie sobie w krzakach , ale dajcie się innym wypowiedzieć :). Nie jestem pierwszy, który na to zwraca uwagę. Natomiast co do doceniania kunsztu designerskiego/artystycznego to jednak podejrzewam, że na forum robię to najczęściej :P.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1558 dnia: Maj 13, 2016, 10:32:32 »
Screwball +33

Natomiast co do doceniania kunsztu designerskiego/artystycznego to jednak podejrzewam, że na forum robię to najczęściej :P .

Dziwna definicja doceniania. :D #DocenianieStop

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1559 dnia: Maj 13, 2016, 10:56:21 »
Jak ktoś nie umie czytać od początku do końca to na pewno będzie miał z tym problem :).