Autor Wątek: Uncharted 4: A Thief's End  (Przeczytany 274484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #1120 dnia: Marzec 06, 2016, 20:45:53 »
No, i to jest racjonalna opinia o grafice bazowana na rzeczywistości, a nie jakieś hejterzenie ze "poziom PS3", którym szkoda zawracać sobie głowę i żal cytować nawet.
Co jak co, ale ciężko zarzucić emilowi ze jest fanbojem sony ;)
Duzo lepszej grafiki w 60fps to w tej generacji raczej nie będzie, chyba ze w 720p, albo w grach od takich magików jak DICE.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 20:49:48 wysłana przez Simplex »

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #1121 dnia: Marzec 06, 2016, 20:49:04 »
Emiel jest po prostu przyzwyczajony do 900p ;]
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1122 dnia: Marzec 06, 2016, 20:51:04 »
A Romek do 720p ;]
900p z dobrym AA wygląda bardzo dobrze, twierdzę tak odkąd zagrałem w Ryse na One, jakieś 2 lata temu.
Sam nawet udowadniales, ze w 60fps jest mniejszy shimmering w ruchu, więc tym bardziej 900p będzie dawać radę.

Jakbym nie wiedział ze multi dziala w 900p to pewnie bym uznał ze to 1080p z rozmywajacym AA.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 20:53:30 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1123 dnia: Marzec 06, 2016, 21:06:44 »
No, i to jest racjonalna opinia o grafice bazowana na rzeczywistości, a nie jakieś hejterzenie ze "poziom PS3", którym szkoda zawracać sobie głowę i żal cytować nawet.
Co jak co, ale ciężko zarzucić emilowi ze jest fanbojem sony ;)
Duzo lepszej grafiki w 60fps to w tej generacji raczej nie będzie, chyba ze w 720p, albo w grach od takich magików jak DICE.

Juz w tej chwili jest parę gier ktore maja lepsza grafike i 60fps. Ostre tekstury to chyba nie jest specjalnie wielkie osigniecie. Jesli wg ciebie to jest juz top poziom grafiki i 60fps to niech ta generacja sie kończy. I nie trzeba byc hejterem by widziec ze rewelacji tu nie ma. Przypominam oczekiwania - po polazaniu gameplayu singla U4 gro osob byla przekonana ze jest to 60fps (mieli prawo po TLOU). Deweloperzy chwaili sie na dlugo przed ukonczeniem ze juz od dawna wszytko smiga w min 30fps i robili oczekiwania na wiecej. TLOU to 1080p/60fps. Tymczasem mamy przyklasnac 900p w przecietnej grafice na multi? To wlasnie jest fanbojstwo. Wystrczy przypomniec oczekiwania sprzed roku/dwoch. Co sie stalo od tego czasu? Gdzie te slynne ujarzmianie mocy itp.
Twoj post to niestety biała flaga. I to przy tej silniejszej konsoli.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 21:09:04 wysłana przez mmgl »
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1124 dnia: Marzec 06, 2016, 21:12:59 »
Moj post to akceptacja rzeczywistości, a odpowiedź zgodnie z ustaleniami w system wars (niestety ten system nie bierze pod uwagę edycji posta).

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1125 dnia: Marzec 06, 2016, 21:19:12 »
Jezeli zachowają poziom grafiki z trailera to jak najbardziej może być 1080p60. Ale jakby mieli ciąć grafike dla fetyszu 60fps to osobiście wolałbym stabilne 30 i ladniejsze piksele.

To jest Twoj post po pokazaniu trailera CGI.
A teraz piszez ze te 900p/60fps w MP jest super.
Spójrzmy prawdzie w oczy. Nakarmiono nas bajkami. Miejmy odwge to przyznać.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1126 dnia: Marzec 06, 2016, 21:21:27 »
Wow, marketingowcy opowiadają bajki. Zgloszone do prokuratury!

A w mojej wypowiedzi chodziło o to, ze moim zdaniem mogą celowac w 60fps pod warunkiem ze będą w stanie to zrobić zachowując poziom grafiki z trailera.
To bylo ironiczne, bo jasnym bylo ze przy takim poziomie grafiki nie ma szans na 60fps.
Mogłem wyrazić to lepiej, bo faktycznie mozna inaczej zrozumieć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 21:26:25 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1127 dnia: Marzec 06, 2016, 21:25:56 »
Dostałeś ode mnie po glowie swoim postem.
Dlatego nie pisz mi teraz tych farmazowow ze to co jest tetaz jest super bo nie jest. Gdybym pokazał ci obecnie fragmenty gry 2 lata temu to w życiu byś nie uwierzyl że to bedzie U4 od ND i to jeszcze w 900p. Temat multi zakończyłem.
Trzymam kciuki by odkuli się w singlu bo szansa na to jest.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 22:26:28 wysłana przez mmgl »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1128 dnia: Marzec 06, 2016, 21:27:43 »
Ała, mam guza, tak mocno dostałem! Zyj dalej w swoim świecie. Wytłumaczylem w edycji co miałem na mysli. Jezeli uważasz, ze ja naprawdę mogłem sądzić, że PS4 moze pociągnąć grafikę z tego CGI w 60fps to nie pisz juz więcej nic do mnie, bo najwyraźniej masz mnie za kretyna.
Aha, i ja odpisałem w system wars, a mmgl twardo tu śmieci. Moderatorzy, wiecie co z nim zrobić.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 21:30:39 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1129 dnia: Marzec 06, 2016, 21:33:05 »
Nie widze tu smiecienia, trzymam się tematu. Bardzo chcesz zostawic tylko jednostronny pogląd na to jak ta gra wygląda. Ale rozumiem ze nie chcesz by inni widzieli jakie były oczekiwania (rowniez twoje) a jak jest dziś.  A dziś w MP to ostre tekstury i zobaczymu czy stabilne (poczekamy na DF) 60fps. Dobre moze i to, jednakze cofnijmy sie te 1.5 roku i zobazmy jak sobie wyobrazalismy jeszcze wtedy U4.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 21:36:46 wysłana przez mmgl »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1130 dnia: Marzec 06, 2016, 21:35:45 »
Drugi raz nie będę ci wyjaśniał. Jeżeli nadal sądzisz ze ja naprawdę wierzę w 60fps w jakości CGI na konsoli o mocy PS4 to jesteś glupszy niż ustawa przewiduje. Ale chce wierzyć że nie jesteś, stąd "jeśli".

Mmgl, czemu tego cytatu nie wkleiłes? Mógłbys mnie jeszcze bardziej upokorzyc. Zobacz w co wierzylem!

Jak można ludziom taki bullshit wciskać? Przecież to wygląda perfekcyjnie, nie ma choćby miligrama aliasingu, każdy piksel idealnie wygładzony. Podziwiam tych co wierzą.
Bo U4 będzie chodzić w 4K downscalowanym do 1080p w 60fps. Zobaczysz!

« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 21:47:34 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1131 dnia: Marzec 06, 2016, 21:46:47 »
No bo to był trailer, tyle że opatrzony komentarzem: "All footage you see in the trailer was captured completely in engine" oraz obietnicami "We're targeting 60fps for Uncharted 4: A Thief's End, and as you can see, the visual fidelity for our character models will reach new heights"

I to juz chyba zamyka temat.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1132 dnia: Marzec 06, 2016, 21:52:57 »
Czemu zamyka? Napisz prosze, co tym razem wywnioskowales z posta który w większości jest cytatem z marketingowego pierdololo ND?

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #1133 dnia: Marzec 06, 2016, 22:34:47 »
Ja pierdu, moze juz wystarczy... zajebiscie sie czyta wasze przepychanki.
Prosze wiecej!
...

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1134 dnia: Marzec 06, 2016, 22:43:35 »
Prosisz, masz!

Żeby wykazać jak bardzo złośliwym i prymitywny trolem jest mmgl (co wszyscy od dawna wiedzą), co tym razem objawiło się supertendencyjnym wyszukiwaniem moich cytatów wyrwanych z kontekstu, sam zmarnowałem kawalek życia i tez znalazłem kilka cytatów. Można je porównać z tym co wynalazł mmgl i co na ich podstawie twierdzi o moich opiniach odnośnie grafiki i fps w U4. Żeby było zabawniej, mmgl na bank widział te cytaty jak szukał czegoś czym może przywalić mi w głowę. Ale celowo je zignorował, bo nie pasowały do tezy, udowadniały coś dokładnie odwrotnego. Tak więc teraz to mmgl dostaje po głowie każdym poniższy cytatem:

(kliknij)

Tak, wiem, mogłem robić coś ciekawszego, ale wkurzyło mnie jak prymitywnie mmgl próbuje manipulować wyciągając stare cytaty z kontekstu. No i jeszcze ktos mógłby naprawdę uwierzyć, że ja wierzyłem że U4 będzie wyglądać jak na pierwszym trailerze i działać w 60fps.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1135 dnia: Marzec 06, 2016, 22:46:10 »
Ja mam Simplex propozycję dla ciebie. Ignoruj. Nie odpowiadaj na posty. Jakby ich nie było.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1136 dnia: Marzec 06, 2016, 22:47:37 »
Mogę, pod warunkiem że one nie będą próbą kreowania alternatywnej rzeczywistości w której jestem jeszcze głupszy niż w rzeczywistości ;)

No i sam zobacz - odpowiedziałem mmglowi w system wars ( http://forum.polygamia.pl/dyskusje/system-wars!!!1/msg866931/#msg866931), a on to kompletnie zignorował, tylko dalej hasał tutaj.

No i przeczytanie tamtych dyskusji sprzed prawie dwóch lat było ciekawym doświadczeniem, ja w tej dyskusji cały czas kwestionowałem, negowałem i byłem podejrzliwy. Jak ND twierdził, że ten CGI trailer jest "in engine" to niektórzy już fapowali, że to real time, a ja pisalem, ze nie ma szans. Jak niektórzy fapowali że gra będzie tak wyglądać i działać w 60fps to ja też natychmiast kontrowałem, że to niemożliwe. Ale mmgl i tak wiedział swoje i znalazł jeden cytat który wyrwany z kontekstu brzmi dwuznacznie - ale wystarczy przeczytać resztę postów, żeby zrozumieć o co mi chodziło.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 22:53:26 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1137 dnia: Marzec 06, 2016, 22:54:11 »
Drogi Simplexie
Trzmajac sie tematu, bez wojen, na spokojnie wskazałem ze wszyscy mielismy inne oczekiwania niz to co dostalismy w Mp (singiel zapowiada sie dobrze) - stąd pierwszy cytat. Nic wiecej. Nic mniej. I te oczekiwania rozbudzal developer - drugi cytat. Uspokój się bo troche za bardzo bierzesz sobie do serca że zawsze masz racje. Nikt tak nie ma. Trzymajmy sie tematu a nie wycieczek personalych.
P.S chyba nie wychwyciles dlaczego te cytaty wstawilem,stad te wzburzenie. Mam nadzieje ze juz wiesz dlaczego.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 22:59:24 wysłana przez mmgl »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1138 dnia: Marzec 06, 2016, 22:58:37 »
Ja odnośnie MP nie miałem oczekiwań, bo MP mnie nie interesuje. Te cytaty które wynalazłeś dotyczyły singla - ale w sumie są uniwersalne, od poczatku pisalem, że jeżeli będzie 60fps, to ucierpi na tym grafika i tak się właśnie stało, co pokazuje multi. Oczekiwania rozbudzane przez dewelopera ja w wątku tonowałem i przekłuwalem balony hajpu - na pewno to wiesz, bo w końcu szukałeś moich cytatów, więc musiałeś to czytać. I właśnie dlatego  że nie dalem się nabrać na hajp nie jestem zawiedziony grafiką w multi, bo nie robiłem sobie nierealnych nadziei jak coponiektórzy fanboje (oraz hejterzy, którzy celowo udają, że uwierzyli w marketing żeby teraz odgrywać straszliwie zawiedzionych, zasmuconych i oszukanych).

Dostałeś ode mnie po glowie swoim postem.
Dlatego nie pisz mi teraz tych farmazowow

"bez wojen, na spokojnie"
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 23:03:27 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1139 dnia: Marzec 06, 2016, 23:02:54 »
No. To chyba żadne ostre stwierdzenia.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1140 dnia: Marzec 06, 2016, 23:04:32 »
Racja, pisanie "dostałeś ode mnie po głowie swoim postem" oraz określanie tego co napisałem mianem "farmazonów" to szczyt dobrych manier i kultury osobistej.

P.S chyba nie wychwyciles dlaczego te cytaty wstawilem,stad te wzburzenie. Mam nadzieje ze juz wiesz dlaczego.
No nie wychwyciłem, bo nie potrafię czytać w twoich myślach. Następnym razem opatrz komentarzem, to unikniemy takich nieporozumień.

Uspokój się bo troche za bardzo bierzesz sobie do serca że zawsze masz racje.
Nie no, bez przesady, zawsze to nie mam, ale w tym przypadku akurat mam ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 23:09:41 wysłana przez Simplex »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1141 dnia: Marzec 06, 2016, 23:09:42 »
Tak zrobię  ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1142 dnia: Marzec 06, 2016, 23:10:10 »
To dobrej nocy życzę i może ktoś tu w nocy posprząta ;)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1143 dnia: Marzec 07, 2016, 00:56:18 »
Boję się, że jak wyjdzie The Last Guardian, to mmgl wyciągnie mi wszystkie moje posty z "dla tej gry kupiłem PS3" i zacznie się rozpływać nad technikaliami.

ontopic:
Gdzie najtaniej można dostać PS4 1TB tę nową, cichszą wersję. Bo niemal 1900 za konsolę z U4 to za dużo, a tak bym wziął jedno i drugie oddzielnie tam gdzie taniej.

A nie, plusa i tak nie wykupię od razu, a na singla w Uncharted nie mam aż takiego ciśnienia, żeby brać na premierze.
Spokojnie poczekam na GT Sport/TLG/GoW.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2016, 00:59:53 wysłana przez SzczwanyGapa »
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1144 dnia: Marzec 07, 2016, 01:29:52 »
Boję się, że jak wyjdzie The Last Guardian, to mmgl wyciągnie mi wszystkie moje posty z "dla tej gry kupiłem PS3" i zacznie się rozpływać nad technikaliami.

O panie. To ludzie nie będą wtedy kolonizować marsa?  ;D

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #1145 dnia: Marzec 07, 2016, 08:26:40 »
Pytanie do osób, które grały w grudniu - czy coś się zmieniło? Nie miałem teraz za bardzo czasu grać, odpaliłem tyko na chwilę i wyglądało, że jest to samo co ostatnio, czyli megasmutny matchmaking, no i  te dwie mapki.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1146 dnia: Marzec 07, 2016, 08:29:59 »
Matchmaking za długi, a mi ciągle losowało jedna mapkę, więc olałem.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #1147 dnia: Marzec 07, 2016, 08:43:07 »
Imo jak na betę to MM nie działał źle. Ani razu nie czekałem dłużej niż 3-4 minuty.

Wracając do oprawy to naprawdę nie rozumiem ludzi, którym poziom grafiki w tej becie multi razi czy przeszkadza. W ogóle narzekanie na grafikę w grac,h w 2016 roku jest słabe. Większość gier wygląda na tyle dobrze, żeby nie trzeba było nawet wspominać o tym aspekcie gry. Dla mnie przez to jak wysoki poziom prezentuje znaczna większość produkcji, przestały się liczyć cyferki, a bardziej zwracam uwagę na art style, kolorystykę czy światło.

Dla mnie gry mogłyby praktycznie przestać się rozwijać w kierunku jakości grafiki :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1148 dnia: Marzec 07, 2016, 08:53:09 »
Imo jak na betę to MM nie działał źle. Ani razu nie czekałem dłużej niż 3-4 minuty.
Ja mam ADHD, więc jak mam czekać dłużej niż 2 minuty to wychodzę. Pewnie dlatego nie gram dużo w multi ;) Serio czekanie 3-4 minuty to jest dobry wynik?

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #1149 dnia: Marzec 07, 2016, 08:56:33 »
Chyba w Evolve...

// Tapatalk. Sorry za ewentualne błędy

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1150 dnia: Marzec 07, 2016, 09:18:16 »
Ja mam ADHD, więc jak mam czekać dłużej niż 2 minuty to wychodzę. Pewnie dlatego nie gram dużo w multi ;) Serio czekanie 3-4 minuty to jest dobry wynik?

Niby jak na betę, ale czy to naprawdę jest beta, a nie po prostu demo? "Beta" SW:BFr chodziła praktycznie tak samo jak full, czyli bardzo dobrze, bez żadnego czasu oczekiwania na wyłapanie graczy. Z drugiej strony zauważyłem w U4, że u góry był napis stress test, więc niby testują faktycznie pod kątem połączeń, no ale w grudniu chodziło to tam samo słabo.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #1151 dnia: Marzec 07, 2016, 10:11:45 »
No rekordowo szybki ten MM nie jest, także biorąc pod uwagę, że to tylko 10 graczy,ale nie jest też jakoś specjalnie źle. Natomiast akurat to można jeszcze usprawnić.
Mi w tym multi trochę brakuje rozmachu - rajdy na motocyklach, jeepy, samoloty etc. Chciałbym większy rozpierdziel zobaczyć.
No ale ten tryb jest przez większość traktowany jako mały dodatek do głównego dania.

BTW. Simplex, nie było chyba jeszcze wspominane o misjach co-op, ale moja szklana kula jest pewna, że będą :)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1152 dnia: Marzec 07, 2016, 10:25:37 »
No rekordowo szybki ten MM nie jest, także biorąc pod uwagę, że to tylko 10 graczy,ale nie jest też jakoś specjalnie źle. Natomiast akurat to można jeszcze usprawnić.

Jeszcze? Mm w takiej formie w pełniaku jest dla mnie (patrząc na komenty nie tylko dla mnie) niedopuszczalny. Mam lepsze pomysły na zabijanie czasu, niż patrzenie na kręcące się kółka.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1153 dnia: Marzec 07, 2016, 10:32:13 »
BTW. Simplex, nie było chyba jeszcze wspominane o misjach co-op, ale moja szklana kula jest pewna, że będą :)
Bardzo chciałbym misje coopowe więc mam szczerą nadzieję, że to nie była ta sama kula która była pewna że Kholat wyjdzie na konsole miesiąc-dwa po premierze pecetowej ;)

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #1154 dnia: Marzec 07, 2016, 10:39:13 »
Hej, moja kula czasem się myli, ale i tak jest w top 10 kul na planecie ;) Nie ma opcji, żeby nie było co-opa w takiej czy innej formie.

Co do MM to ja jestem bardziej wyrozumiały i te 3-4 minuty za pierwszym razem mogę poczekać.

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #1155 dnia: Marzec 07, 2016, 10:52:44 »
Wole poczekac 3 minuty na znalezienie graczy i zaladowanie rozgrywki, niz minute czy dwie i w polowie sra sie serwer / polaczenie z hostem. Nie znaczy to, ze nie moze byc lepiej w rejonie MM. Podkreslam tylko fakt, ze to prede wszystkim w pozniejszym okresie wszystko ma byc plynne i stabilne. Takie jest.

Ja bylem milo zaskoczony plynnoscia i tym co widzialy moje oczy, wyglada bardzo dobrze i przede wszystkim nic mnie nie kluje w oczy :) Docenic trzeba jeszcze latwosc wejscia w multi U4. Zabawki kupowane za kase maja ulatwic wejscie w gre dla casuali (zawsze kogos zabijesz itp). Krok w dobra strone dla popularyzacji multi. Nie wiem jakie tryby beda w finalnej wersji, mam nadzieje ze kilka da mi podobnie mila zabawe jak w TLoU.
Ja jestem na tak.

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1156 dnia: Marzec 07, 2016, 10:58:33 »
Pewnie trochę pogram w to multi tak czy siak, ale potencjału na tak dobrą rozgrywkę jak w TLoU, to ja tu nie widzę.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #1157 dnia: Marzec 07, 2016, 11:36:52 »
Widac z szanownych przedmowcow kto gral wczesniej w multi Uncharted a kto nie. A przeciez tak naprawde ta seria od czasow U2 nie singlem a wlasnie multi stoi! Wg mojej skromnej opinii (znalazlo by sie jeszcze "kilku") to jedne z najlepszych tego typu doswiadczen poprzedniej generacji. Ja w U2 spedzilem kilkukrotnie wiecej czasu w multi niz w singlu (mimo singlowej platyny na karku) i to najlepsze arkade w trybie wieloosobowym jakie mi bylo dane zagrac na poprzednich konsolach zrzucajac z podium takie gry jak COD, BF itp. Co prawda w U3 juz przekombinowali i nie bylo to tak dobre jak w U2 ale nadal bardzo grywalne. Jest szansa ze U4 powtorzy sukces co najmniej czesci trzeciej albo i lepiej bo juz widac potencjal. Dajcie tej grze szanse, zagranie dwoch meczy w becie to zbyt malo zeby ocenic caloksztalt.

(kliknij)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #1158 dnia: Marzec 07, 2016, 11:47:35 »
Widac z szanownych przedmowcow kto gral wczesniej w multi Uncharted a kto nie. A przeciez tak naprawde ta seria od czasow U2 nie singlem a wlasnie multi stoi! Wg mojej skromnej opinii (znalazlo by sie jeszcze "kilku") to jedne z najlepszych tego typu doswiadczen poprzedniej generacji. Ja w U2 spedzilem kilkukrotnie wiecej czasu w multi niz w singlu (mimo singlowej platyny na karku) i to najlepsze arkade w trybie wieloosobowym jakie mi bylo dane zagrac na poprzednich konsolach zrzucajac z podium takie gry jak COD, BF itp. Co prawda w U3 juz przekombinowali i nie bylo to tak dobre jak w U2 ale nadal bardzo grywalne. Jest szansa ze U4 powtorzy sukces co najmniej czesci trzeciej albo i lepiej bo juz widac potencjal. Dajcie tej grze szanse, zagranie dwoch meczy w becie to zbyt malo zeby ocenic caloksztalt.

;D.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1159 dnia: Marzec 07, 2016, 11:57:11 »
To się nazywa zwrot akcji.