Autor Wątek: Uncharted 4: A Thief's End  (Przeczytany 272608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 07, 2014, 00:03:10 »
Nie ma postępu? Jeśli to całkowite wymieszanie platformingu ze strzelaniem i całkiem sensowny stealth są charakterystyczne dla całej gry, to ja bym to jednak zaliczył na koncie rozwoju serii.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 07, 2014, 00:17:51 »
Rozwój to cyferki a nie nowe elementy gameplayu ;)

A tak serio to mi te elementy skradankowe szczególnie się spodobały, chciałbym żeby było więcej kombinowania, skradania żeby wrogowie byli mądrzejsi, żeby ograniczyli ich liczbę w porównaniu do U3.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #242 dnia: Grudzień 07, 2014, 00:34:47 »
W 30 FPS nie robi to wrażenia. Fajna fizyka roślinności to jest nawet w GTA V czy ACIV. Anti-aliasing też przeciętny.

60 FPS przy takiej grafie spoko, bo zdecydowanie nie ma przepaści względem TLoU. Inaczej rozczarowanie, jak na next-genowego eksa na mocniejszy sprzęt od zajebistego developera.

FC4 dla mnie wygląda dużo ładniej.

Although we are still in the pre-alpha stage of development, everything you see in the video is in-game and in real-time running at 1080p and a stable 30hz. It?s looking pretty spectacular already and we still have quite some time to optimize and refine our technology to make this the best looking and playing Uncharted game to date.
If you?re wondering who called Nathan Drake ?little brother? and exactly what that means, we?ll be trickling out more details soon. Why is Drake on an island? What?s he searching for? Who?s shooting at Drake again and why is he shooting back? Be sure to pay attention to our Twitter feed and social channels for the latest news and updates. 2015 is going to be awesome.

Ciekawe ile gier tak wygląda i działa w pre-alpha. Z drugiej strony przez to premiera pewnie fall 2015.

http://blog.us.playstation.com/2014/12/06/uncharted-4-a-thiefs-end-first-gameplay/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2014, 00:38:44 wysłana przez Muzi »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #243 dnia: Grudzień 07, 2014, 00:55:34 »
Obejrzałem i niestety nie urwało. To ma być najlepiej wyglądająca gra na konsolach, a tutaj w sumie nic takiego nie odczułem. Niestety konsole nie dają rady albo Naughty Dog się zestarzało. Gra jest bardzo ładna, ale ta jedna nowa animacja bujania na lince nie robi z tego nowego mesjasza jeszcze.

AI jest klasycznie ślepe i wcale nie wygląda na mądre (nie słuchajcie co mówią, ale co robią).

Osobiście jakoś średnio mi się podoba to skradanie w krzakach, bardziej mi to pachnie Last of Us niż moim ulubionym Indianą Jonesem :)

Być może to wina tego, że każde Uncharted pokazywali trailerami z mixem cutscenek albo gameplayem z pompą, a tutaj nie było nic szczególnego. Po prostu ok wyglądająca roślinność. Na pewno zakup na premierze, ale graficznie liczyłem na więcej.

Ciekawe ile gier tak wygląda i działa w pre-alpha. Z drugiej strony przez to premiera pewnie fall 2015.

Nie dawaj się nabrać :). Oni są w pre-alphie, ale ten fragment oczywiście nie jest :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #244 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:10:39 »
Zgadzam się, wygląda ładnie ale tylko poprawnie. Cudów nie ma, wręcz przeciwnie: zauważyłem pop-up roślinności i cienie czasem są nie teges.
AI ślepe i głuche, ale nie jest źle.
Może nie jaram się aż tak bardzo ale dla mnie to pozycja obowiązkowa.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

ImYourFather

• Gość
« Odpowiedź #245 dnia: Grudzień 07, 2014, 02:58:43 »
Obejrzałem i niestety nie urwało. To ma być najlepiej wyglądająca gra na konsolach, a tutaj w sumie nic takiego nie odczułem. Niestety konsole nie dają rady albo Naughty Dog się zestarzało.

A moze winą jest słabszy niz w PS3 procesor, z tego co pamietam to w PS3  takie studia jak ND czy Santa Monica  potrafiło zaprząc cella do wspomagania RSX-a co dawało niezłe efekty , w tym przypadku to raczej odpada bo procesor jest naprawde kiepski  (w dodatku od AMD) i sam ledwo wyrabia sie ze swoimi zadaniami

i tak teraz patrzę na tę grafikę ponownie i chyba przez to ze gra jest projektowana pod FULL HD i większe levele to jest tak bardzo poobcinana z geometrii i efektów graficznych

No ale przynajmniej w custcenkach postacie dają radę i podobno tym razem są już realtimowe

« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2014, 03:21:22 wysłana przez ImYourFather »

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #246 dnia: Grudzień 07, 2014, 03:04:39 »
Ja właśnie na to czekam i chwdp malkontentom.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #247 dnia: Grudzień 08, 2014, 17:27:05 »
Analiza dema. Są nie zauważyłem większości efektów. ;D

http://youtu.be/VcQ_VJX0BNo
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2014, 17:28:46 wysłana przez jac3k5 »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #248 dnia: Grudzień 08, 2014, 17:32:56 »
Ja właśnie na to czekam i chwdp malkontentom.
I ślepym fanbojom.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-is-uncharted-4-the-generational-leap-we-were-hoping-for

Poprzedni trailer "in game" byl bulszitem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2014, 17:34:35 wysłana przez Simplex »

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #249 dnia: Grudzień 08, 2014, 20:20:14 »
Niezli eksperci sa w Eurogamerze ;), tyle to sam bym mogl napisac.
After our first viewing of the footage, Uncharted 4 definitely felt like an iterative evolution, but after re-watching several times, the improvements become clearer, suggesting a real leap forward for the series - but perhaps not quite to the extent hoped for in the areas we expected.
Widac postep, ale nie wiemy co ta dokladnie jest. ;D Koles z video ktore wrzucilem, o wiele lepiej sie zaprezentowal.

Offline mdag

• Badass
« Odpowiedź #250 dnia: Grudzień 08, 2014, 22:01:49 »

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #251 dnia: Grudzień 09, 2014, 18:57:03 »
Przez upadek forum dopiero teraz mogę skomentować Uncharted 4 na PSX.

Komentarz:

MASAKRA

Dziękuję

Pochwały na temat pracy Naughty Dog napływają praktycznie z każdego zakątka globu. Gracze zachwycili się grafiką zaprezentowaną w Uncharted 4: A Thief's End. Neil Druckamnn, szef całego przedsięwzięcia, podkreślił na swoim profilu Twitter, że jest dumny z pracy swojego zespołu. Designer gameplayu Brucel Straley z kolei napisał, że to co zobaczyliśmy to tylko "czubek góry lodowej". Straley snuje też w innym wpisie wizję świata, w którym połączone są motywy stealth z The Last of Us ze wspinaniem w stylu Nathana Drake'a. Wygląda zatem na to, że Uncharted 4 będzie stawiać zdecydowanie mocniej na motywy skradankowe.

Reszta tu ( tweety devsów ND ) - http://www.ppe.pl/news-32649-gracze_zachwyceni_uncharted_4___deweloperzy_odpowiadaja_na_pochwaly.html

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #252 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:05:02 »
Ja się aż tak bardzo nie zachwyciłem bo teaser był a) w 60fps i b) miał lepszą grafikę. TO co pokazali to gorsza grafika i 30fps. Czym to się różni od tego co robiło ubi z watch dogs i asasynem?
Po prostu nie rozumiem po co robili graczom smaka pokazując niesamowitą grafikę (prawie że CGI) w 60fps i twierdząc że to in-engine, pierdu-pierdu (oczywiscie w to nie wierzyłem, i się to potwierdziło). Gdyby pokazali trochę gorszą grafikę, ale nadal 60fps, to bym zrozumiał, albo jakby pokazali tak samo zajebistą grafikę jak w teaserze, ale w 30fps to też bym zrozumiał. Ale tutaj i grafika była gorsza i fps o połowę niższy.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:19:41 »
Zgadza się, ale tak naprawdę at the end of the day nie będzie miało to znaczenia, bo gameplay, przynajmniej dla mnie, jest najlepszy na rynku. O grafikę się nie martwię, bo na pewno nie będzie odstawała od topowych produkcji. Poziom TLOU Remastered z lepszym antyaliasingiem mi wystarczy i tego się spodziewam. Plotki mówią, że ten gameplay był szykowany na szybko specjalnie pod tą prezentację i normalnie nie ujrzałby światła dziennego. Dlatego Druckmann na tweeterze podziękował pracownikom i wpadnięcie pod mapę też ten argument o pośpiechu potwierdza. Ja im wierzę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2014, 19:21:53 wysłana przez Muzi »

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #254 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:21:22 »
Gdyby pokazali trochę gorszą grafikę, ale nadal 60fps, to bym zrozumiał, albo jakby pokazali tak samo zajebistą grafikę jak w teaserze, ale w 30fps to też bym zrozumiał. Ale tutaj i grafika była gorsza i fps o połowę niższy.
Narzekaliśmy na bullshoty, a teraz mamy Actual CGI Footage.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #255 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:23:59 »
Z drugiej strony dziwię się tym, którzy oglądają taki trailer i myślą, że tak będzie wyglądał gameplay.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #256 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:30:34 »
A to nie Ty pisałeś, że to jest pre-alpha? ;)
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #257 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:37:53 »
A o co chodzi, bo mój powyższy komentarz dotyczy trailera a nie gameplayu z PSX

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #258 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:39:39 »
O to, że ja się dziwię, że ludzie wierzą w to co im się pociska :D.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #259 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:44:12 »
PSX ???

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #260 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:45:47 »
O to, że ja się dziwię, że ludzie wierzą w to co im się pociska :D.

A czy ja gdzieś napisałem, że oczekuję grafiki jak z trailera na premierę? Nie sądzę  :)

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #261 dnia: Grudzień 09, 2014, 20:12:19 »
Co mialo na celu porownywanie teasera z gameplayem? Gra jest brzydka ze slabym gameplayem? Napewno znalazlo by sie wiecej powodow do narzekan, bo nic innego nie cieszy gracza jak narzekania na gry?
Od teraz bedziemie porownywac wszystkie zapowiedzi gier piksel w piksel z gameplayem? Czy to tylko te od Sony?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #262 dnia: Grudzień 09, 2014, 21:27:18 »
Tak, tylko sony jest uciskane porownywaniami, zaden inny developer nie jest tak niesprawiedliwie gnębiony. Jak ja w ogóle śmiałem ich skrytykować? Kajam się!

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #263 dnia: Grudzień 09, 2014, 22:16:56 »
Cytat: szczwany
Zgadzam się, wygląda ładnie ale tylko poprawnie. Cudów nie ma, wręcz przeciwnie: zauważyłem pop-up roślinności i cienie czasem są nie teges.
AI ślepe i głuche, ale nie jest źle.
Może nie jaram się aż tak bardzo ale dla mnie to pozycja obowiązkowa.

zobacz na AI w CoD, Battlefieldach - nic sie nie zmienia. W przypadku ND roznice widac chyba golym okiem w porownaniu do poprzednich czesci. No i na mnie wrazenie zrobilo, ze ogarnia cos wiecej niz plaszczyzne, bo przeciez mis zauwazyl Drake'a na polce skalnej pod nim. Do tego doloz zacne animacje. Mi to bardziej przypominalo jak jazde po szynach w Dragon's Lair niz otwarta rozgrywke. Jak dla mnie szacun.

Cytat: muzi
Designer gameplayu Brucel Straley z kolei napisał, że to co zobaczyliśmy to tylko "czubek góry lodowej".

no ja mam nadzieje, ze ND  zafunduje nam podobne miazdzenie jajek jak przy okazji proceduralnie generowanym falom w U3 z rozdzialow z promem wycieczkowym.
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Dropout Boogie

• I Am Robot
  • God Bless Sony!
« Odpowiedź #264 dnia: Grudzień 10, 2014, 08:40:05 »
Tak, tylko sony jest uciskane porownywaniami, zaden inny developer nie jest tak niesprawiedliwie gnębiony. Jak ja w ogóle śmiałem ich skrytykować? Kajam się!

Ja już nawet zacząłem kochać Sony i złożyłem preorder na U4 i The Order...
na głowę jeszcze nie upadłem...

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #265 dnia: Grudzień 10, 2014, 09:20:08 »
Czy forun działa? Ok, chyba działa więc czas napisać że U4 wygląda fajnie, ale no właśnie - tylko fajnie. A miało miażdżyć jajka. To co widzę na tym pokazie tylko potwierdza to, o czym piszę od dawna, czyli od czasów U3. Formuła tej gry się wyczerpała. Jedyna nowość jaką tu dostrzegam, to nieco inna walka, fajniejsze zachowanie wrogów - ale to jest zdecydowanie za mało. 70% z tego co widzę to jest kolejne U2 w hiresie z ładniejszymi roślinkami. Bardzo chciałbym jarać się tą grą, no ale na razie nie mam czym. Mam nadzieję, że jednak ND jednak po raz kolejny pokaże, że jest najlepszym deweloperem na świecie i jednak będę to wszystko musiał odszczekać.

pozdr
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2014, 09:25:07 wysłana przez Screwball »
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Dropout Boogie

• I Am Robot
  • God Bless Sony!
« Odpowiedź #266 dnia: Grudzień 10, 2014, 09:24:13 »
Tak, ale zostało przeniesione tutaj:
http://www.torch.pl/forum/index.php

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #267 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:09:49 »
Graficznie to to dupy nie urwalo, za to na mnie zrobilo wrazenie cos innego - fizyka, gdzie niemal wszystko oddzialuje na wszystko. Strzaly z pistoletu odrywaja kawalki skal, te upadajac w krzaki powoduja ze krzaki sie uginaja. Wiadomo, ze to wszystko jest uproszczone i nie jest to model oddajacy w 100% zachowanie wszystkich elementow, ale mimo wszystko zrobilo to na mnie spore wrazenie. Ale z drugiej strony zeby to wszystko policzyc musieli zjechac mocno z grafika - i stad mocno uproszczone modele (widac to szczegolnie na skalach i polkach skalnych), wiekszosc swiata jest mocno kanciasta.

Co mnie najbardziej zaskoczylo to to, ze rozgrywka wyglada... po prostu fajnie. Duzo lepiej niz to pamietam z Uncharted ;)

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #268 dnia: Grudzień 10, 2014, 12:59:12 »

Offline JasonX44

• Badass
« Odpowiedź #269 dnia: Grudzień 10, 2014, 19:50:11 »

Offline twardybidon

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #270 dnia: Grudzień 10, 2014, 20:07:50 »

Wspaniała technologia, czekam na implementację w Dead or Alive.

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #271 dnia: Grudzień 10, 2014, 22:00:44 »
Laski z owłosioną klatą? Fuj!

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #272 dnia: Grudzień 10, 2014, 22:40:48 »

Może lubi  ;)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #273 dnia: Grudzień 10, 2014, 22:58:33 »
Miały się włosy na klacie ruszać z wiatrem, a tu są przyklejone.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #274 dnia: Grudzień 10, 2014, 23:04:43 »
Jak maja sie ruszac jak jest spocony i mu sie przykleily do klaty?!

(kliknij)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #275 dnia: Grudzień 11, 2014, 00:22:32 »
No to w takim razie zmieniam komentarz na: słabo widać, że jest spocony ;).

Offline twardybidon

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #276 dnia: Grudzień 11, 2014, 01:26:53 »

Może lubi  ;)

Mi chodziło o odzienie, ale widzę koledzy ze Słupska i na inne rzeczy zwracają uwagę ;)

Offline JasonX44

• Badass
« Odpowiedź #277 dnia: Grudzień 11, 2014, 11:44:19 »
Miały się włosy na klacie ruszać z wiatrem, a tu są przyklejone.
Przecież się ruszają. Wystarczy spojrzeć dokładniej na te kłaki u góry przy pierwszym guziku.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #278 dnia: Grudzień 11, 2014, 11:59:09 »
Czy ja serio właśnie wpatrywałem się w kłaki na klacie? Chyba czas odpocząć od gier.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline JasonX44

• Badass
« Odpowiedź #279 dnia: Grudzień 11, 2014, 12:00:21 »
Czy ja serio właśnie wpatrywałem się w kłaki na klacie? Chyba czas odpocząć od gier.

pozdr
Nowa generacja ;)