Autor Wątek: Uncharted 4: A Thief's End  (Przeczytany 274030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
Uncharted 4: A Thief's End
« dnia: Listopad 15, 2013, 05:13:50 »

UNCHARTED PS4 Teaser Video | PlayStation 4
http://www.youtube.com/watch?v=_SnJPTkrD7o

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2014, 12:26:49 wysłana przez Don Simon »

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
Odp: Uncharted 4: A Thief's End
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2013, 06:46:03 »
K.O! ;D

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2013, 06:47:32 »
Imo prequel.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2013, 06:51:31 »
Z jednej strony super, bo seria jest niesamowita, a z drugiej liczyłem na nowe ip od ND. W imię zasady, co generacja, to nowa trylogia :)

Offline Fazza

• Stały bywalec
  • "Podnieś kurtki, bo pospadywali!" xD
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2013, 06:56:48 »
Niech wydadzą to jak najszybciej. 2014 i baza użytkowników PS4 znacznie wzrośnie.

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 15, 2013, 06:57:41 »
Pewnie znów będzie ekstremalnie za dużo strzelania. Nikogo!

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2013, 06:59:25 »
Obstawiałbym końcówkę 2014 w najlepszym wypadku. Na początek roku mają już przyszykowanego inFAMOUSA. W końcu prawdziwa, nowa generacja się zacznie :)

Offline Fazza

• Stały bywalec
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2013, 07:10:11 »
Alexej - spójrz na swoją sygnaturkę, przemyśl wpis, marsz do spowiedzi i odbądź pokutę! ;)

Xian - też po cichu liczę na święta 2014. Grudzień, zima, pizga śniegiem a w mieszkaniu w gierkę je**em. ;)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 15, 2013, 07:19:43 »
Wiem czego mi brakuje w tym zwiastunie - muzyki :-\

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2013, 08:32:15 »
Mnie pasuje prequel. Piraci w modzie, w dodatku Uncharted, no czego chcieć więcej?

Wiadome, że 'nowy' głos to Todd Stashwick, ciekawe kogo usłyszymy w PL wersji ;x

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 15, 2013, 08:34:02 »
Boooooring, pokażcie gameplay i podajcie datę premiery to coś powiem. Takie coś to gówno z którego nic nie wynika poza tym że gra będzie. Póki co zero hajpu i oczekiwania z mojej strony.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 15, 2013, 09:09:54 »
Szkoda, liczyłem na nowe IP. Formuła Uncharted wyczerpała się po 3 części, chociaż oczywiście zupełnie nie wiadomo co to ma być. Liczę na wywrócenie mechaniki do góry nogami.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Bolton

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 15, 2013, 09:33:46 »
O zaskoczeniu trudno pisać, bo chyba prawie nikt się nie spodziewał, że zrezygnują z tej serii. Szkoda że pokazali tylko krótki teaser, mam nadzieję, że na jakiś miażdżący trailer nie będziemy musieli dużo czekać. Mi kolejna odsłona nie przeszkadza, ogrywając trylogię na PS3 bawiłem się doskonale i nie wątpię, że w tym przypadku będzie tak samo.

Offline Fazza

• Stały bywalec
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 15, 2013, 09:34:43 »
Ja tam jestem ciekawy jak Chloe i Elena wygląda na next genie. :) No chyba, że ich zabraknie. :(

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 15, 2013, 10:01:17 »
ja bym się nie obraził za Uncharted w czasach oryginalnego Sir Fransis Drejka :)

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2013, 10:29:05 »
Dokładnie tak! To może być coś naprawdę świetnego. Choć liczyłem na Chloe jako główną bohaterkę kolejnej gry z serii.
Nowe Ip od ND jeszcze w tej nadchodzącej generacji zobaczymy.
Spokojna Wasza rozczochrana. Ja się bardziej bałem, że tradycyjnie dla siebie zamknął Uncharted w obrębie jednej generacji, a dzięki tej zapowiedzi,spokojnie można liczyć także na The Last of Us 2 na ps4.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 15, 2013, 10:52:50 »
Mam tylko nadzieję, że nie będziecie wszyscy płakać, jak już zapowiedzą Uncharted 7.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 15, 2013, 11:11:56 »
Gameplay trailer bybylby lepszy, ale kazdy wie, ze to bedzie strzelanka. ;)
Fajnie, ze zapowiedzieli Uncharted, ale chyba wiekszosc graczy sie tego spodziewala. Mam nadzieje, ze sie doczekamy nowego IP od ND.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 15, 2013, 12:41:10 »
http://www.dualshockers.com/2013/11/15/breakdown-of-the-uncharted-ps4-trailer/
We?ve had a look over the trailer ourselves and we've found that the last piece of the map shows the east coast of Madagascar, presumably one of the locations to be explored in the next game.

We?ve also found that the last bit of text shown on the map translates to "This day, you shall be with me in Paradise," suggesting that players will be looking for the Garden of Eden.

The trailer also references being buried alive. The only reference we could find to this in the Bible discusses baptism, possibly pointing at the Fountain of Youth
We were buried therefore with him by baptism into death, in order that, just as Christ was raised from the dead by the glory of the Father, we too might walk in newness of life.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 15, 2013, 12:59:42 »
Niedobrze. Przeniesienie akcji na Madagaskar może świadczyć o niedostatecznej mocy konsoli do wygenerowania odpowiedniej ilości mebli! Należy natychmiast wysłać tam naszego forumowego specjalistę do spraw wystroju wnętrz celem weryfikacji ;D

A tak na serio to mam mieszane uczucia bo z jednej strony to pewnie kolejne fajne Uncharted, a z drugiej wolałbym, żeby tak zdolne studio jak ND zrobiło jakieś nowe IP.
(kliknij)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 15, 2013, 13:01:25 »
Mnie pasuje prequel. Piraci w modzie, w dodatku Uncharted, no czego chcieć więcej?

Wiadome, że 'nowy' głos to Todd Stashwick, ciekawe kogo usłyszymy w PL wersji ;x

W sensie, ze nie ma szans na powrot Drake'a/Nolana? Moze akcja bedzie sie dziac w dwoch roznych okresach?

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 15, 2013, 13:10:50 »
Niedobrze. Przeniesienie akcji na Madagaskar może świadczyć o niedostatecznej mocy konsoli do wygenerowania odpowiedniej ilości mebli! Należy natychmiast wysłać tam naszego forumowego specjalistę do spraw wystroju wnętrz celem weryfikacji ;D
No ja myślę, że całe forum poprze mój wniosek o zatrudnienie jako konsultanta do spraw designu pomieszczeń, oczywiście z odpowiednim honorarium.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 15, 2013, 13:18:05 »
Kolejna analiza, to moze byc Uncharted ktorego nikt sie niespodziewa:
http://www.playstationlifestyle.net/2013/11/15/analyzing-the-uncharted-ps4-trailer-pirates-pirate-colonies-treasure-henry-every-and-libertatia/
The map sets the location as the area around Madagascar and Cape of Good Hope in South Africa, with places like Réunion and Cape Agulhas shown. The area was known for piracy, which is interesting as piratey character models were spotted at Naughty Dog HQ.

What?s more, at one point the map shows ?Every betrayed us all?. Henry Every was a seventeenth century pirate who was called ?The Arch Pirate? and ?The King of Pirates? by his contemporaries, staged the most profitable pirate raid in history, and was never caught ? retiring to enjoy his wealth. He also betrayed a lot of his men, and his wealth wasn?t found (perhaps Nathan Drake will find it). Oh, and he did operate around Africa, as well as India and the Caribbean. It?s important to note that the time Every operated in was long after Sir Francis Drake, so that likely rules out older Drake.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2013, 13:26:18 wysłana przez jac3k5 »

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 15, 2013, 15:53:00 »
Dla mnie to wcale nie było oczywiste znając Naughty Dog i historię ich gier, ze Uncharted pojawi się na ps4, także to jest dla mnie po prostu kapitalna wiadomość.
Nowe Ip jeszcze na 100 miliardów procent od nich na tej generacji dostaniemy,a oprócz tego Uncharted i pewnie TLoU. Lepiej być nie może.

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 15, 2013, 16:09:23 »
Dla mnie to wcale nie było oczywiste znając Naughty Dog i historię ich gier, ze Uncharted pojawi się na ps4, także to jest dla mnie po prostu kapitalna wiadomość.
Nowe Ip jeszcze na 100 miliardów procent od nich na tej generacji dostaniemy,a oprócz tego Uncharted i pewnie TLoU. Lepiej być nie może.

jedyne czego sobie i im zycze to zeby sie nie rozmienili na drobne. Wole 1 IP od nich, ale dopracowane w szczegolach, niz ciagniecie 2/3 sroczek za ogon.
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 05, 2014, 07:59:53 »
Uncharted PS4 Writer Amy Hennig Leaves Naughty Dog
Writer and Director departs the studio after 10 years.
http://uk.ign.com/articles/2014/03/05/uncharted-ps4-writer-amy-hennig-leaves-naughty-dog

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 05, 2014, 11:12:56 »
Sucks jesli to prawda. Oby Uncharted nie ucierpialo na tym.
Sources claim Hennig was ?forced out? by The Last of Us? Neil Druckmann and Bruce Straley, and explained that Uncharted may now come under their control.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 05, 2014, 12:53:03 »
A te popłuczyny po Indy Jonesie to były jakieś niezwykłe dzieła? Takie historyjki jest w stanie ogarnąć wielu scenarzystów, nie sądzę żeby ktoś zauważył jakieś zmiany (o ile ta gra będzie kontunuowała to, co wypracowały poprzednie części, czego niekoniecznie sobie życzę).

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 05, 2014, 13:17:06 »
3jka była fabularną kaszaną do tego strasznie pociętą, tak jakby najpierw wymyślili lokacje a później kazali dopisać to tego scenariusz. Więc może ta zmiana wyjdzie grze na dobre.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 05, 2014, 13:20:40 »
+1. za te ładowanie gollumów i reszty ferajny pod koniec każdej gry powinna dostać kopa już dawno temu.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 05, 2014, 13:29:26 »
Niel & Bruce wsadza dziwactwa od poczatku.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 05, 2014, 13:31:15 »
to przynajmniej bedzie od początku wiadomo jaka jest konwencja :) a gollumów i reszty w zadnych screenach i spotach nie sprzedawali i zawsze bylo niemile zdziwienie...

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 05, 2014, 13:38:14 »
Ja tam koncowke U1 cenie sobie. Swietny klimat. W U2 elementy nadprzyrodzone nie podobaly mi sie i dlatego stawiam 1-ke nad 2-ka.

Moze panowie od TLoU beda chcieli polaczy oba swiaty? ;D

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 05, 2014, 13:39:40 »
A te popłuczyny po Indy Jonesie to były jakieś niezwykłe dzieła? Takie historyjki jest w stanie ogarnąć wielu scenarzystów, nie sądzę żeby ktoś zauważył jakieś zmiany (o ile ta gra będzie kontunuowała to, co wypracowały poprzednie części, czego niekoniecznie sobie życzę).

pozdr

IMO, scenariusz w tej serii byl poprowadzony bardzo sprawnie, swietne dialogi, nienachalny humor, fajnie zrealizowane jest pokazanie emocji/ nastrojow bohaterow. IMO w niewielu grach przyklada sie do tego taka wage. ND podkresla w wywiadach, ze w swoich grach stara sie przede wszystkim skupic na opowiadaniu historii i IMO sa jedynymi z niewielu, ktorym na tym naprawde zalezy i ktorym sie to udaje. 90% gier w jakie gram odnosze wrazenie, ze fabula jest doklejona do nich na sile; tak zeby tylko posklejac mniej lub bardziej nieudolnie gameplay. Na przyklad najnowszy TR dziela lata swietlne od U w sposobie opowiadania historii.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 05, 2014, 13:52:42 »
Ja mam tylko taka nadzieje, ze znalezli kogos lepszego od Amy. Byc moze z nia Unchrted byl by jedynie kolejna oslona (i tak bym byl bardzo zedowolony), a nowa osoba wprowadzi cos swiezego.

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 05, 2014, 13:55:33 »
@jac3k5:
masz na mysli strzelajace szopy? ;)

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 05, 2014, 14:35:19 »
Sly?

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 05, 2014, 15:17:27 »

pozdr

IMO, scenariusz w tej serii byl poprowadzony bardzo sprawnie, swietne dialogi, nienachalny humor, fajnie zrealizowane jest pokazanie emocji/ nastrojow bohaterow. IMO w niewielu grach przyklada sie do tego taka wage. ND podkresla w wywiadach, ze w swoich grach stara sie przede wszystkim skupic na opowiadaniu historii i IMO sa jedynymi z niewielu, ktorym na tym naprawde zalezy i ktorym sie to udaje. 90% gier w jakie gram odnosze wrazenie, ze fabula jest doklejona do nich na sile; tak zeby tylko posklejac mniej lub bardziej nieudolnie gameplay. Na przyklad najnowszy TR dziela lata swietlne od U w sposobie opowiadania historii.

3jka była fabularną kaszaną do tego strasznie pociętą, tak jakby najpierw wymyślili lokacje a później kazali dopisać to tego scenariusz. Więc może ta zmiana wyjdzie grze na dobre.

Dla mnie trójka ewidentnie pokazała, że formuła Uncharted została wyczerpana. Gra jest ciągiem mniej lub bardziej spektakularnych scen, w których bierzemy udział. Twórcy też pogubili drogę próbując nadawać głębię w prostej "indy-like" historii gdzie nie za bardzo jest na to miejsce. To przede wszystkim powinno być lekkie i zabawne, tak jak kino, na które stylizuje się ta gra. A jakieś wywody o tym, że koleś się zastanawia czy słusznie zabił 1000 osób są komiczne, kiedyś już o tym dyskutowaliśmy.

Na szczęście ND stworzyło bardziej kameralne TLoU, gdzie już było miejsce i czas na jakiekolwiek refleksje. Dlatego dla mnie szkoda, że nie idą dalej tą drogą, tylko odcinają kupon od fajnej, ale jednak podpubliczkowej serii.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 05, 2014, 16:24:44 »
Ja wole Uncharted od TLoU, wiec mi pasuje. Moga przeciez wydawac na zmiane TLoU, albo nowym IP. Nie wolabys tak?

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 05, 2014, 16:40:30 »
Wolałbym żeby skupili się nad czymś zupełnie nowym, zgodnie ze swoją tradycją nowa generacja = nowe IP.

pozdr
psn - Skrubolski