Autor Wątek: Trofea: wątek ogólny  (Przeczytany 1084002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
Odp: Trofea: wątek ogólny
« Odpowiedź #4520 dnia: Grudzień 27, 2016, 13:18:40 »
Wpisywac sie kto nie wiedział co to Dex, a googlował po poscie tytacza :)

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #4521 dnia: Grudzień 27, 2016, 13:33:17 »
Ile trwało platynowanie Dying Light?

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #4522 dnia: Grudzień 27, 2016, 14:59:54 »
Wpisywac sie kto nie wiedział co to Dex, a googlował po poscie tytacza :)

oż ty! :) na gorącym uczynku... ale kudos za Styxa i Dying Light, w tym drugim kiedyś bezskutecznie szukałem ekipy do wbicia trofeum za coopowe misje poboczne i tylko tego jednego do platyny zabrakło :(

A przed sekundą obejrzałem taki zwiastun. Główna bohaterka jest szefową firmy zajmującej się produkcją gier, a jaką grę robią?:)
http://www.youtube.com/watch?v=gM96ne-XiH0#ws
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2016, 15:21:37 wysłana przez sir Łapencjo »

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4523 dnia: Grudzień 27, 2016, 16:29:43 »
Ile trwało platynowanie Dying Light?

Platinum in 1 year, 10 months.

(kliknij)

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4524 dnia: Styczeń 01, 2017, 15:33:12 »

Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour

Prosta i przyjemna, a miło też było wrócić do księcia ;)

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4525 dnia: Styczeń 02, 2017, 10:12:01 »

Na cale 30 min ktore jest potrzebne na platyne ? ;)

Offline radical93

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #4526 dnia: Styczeń 02, 2017, 10:25:23 »

Wpadla jeszcze 31 grudnia. Generalnie nie platynuje/calakuje gier. Ale FFXV to moja gra roku a sama platyna wg. mnie jest naprawde latwa do zrobienia.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4527 dnia: Styczeń 03, 2017, 11:02:28 »

Na cale 30 min ktore jest potrzebne na platyne ? ;)

Przeszedłem wszystkie poziomy od A do Z ;)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #4528 dnia: Styczeń 03, 2017, 20:48:47 »
Pewnie na czitach. ;D

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4529 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:14:25 »
No normalnie, Panowie wszystkie poziomy to jakieś 4h grania jak się pamięta co i jak ;)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #4530 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:16:56 »
A jak się nie pamięta albo nie grało w więcej jak dwa poziomy?

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4531 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:21:35 »
A jak się nie pamięta albo nie grało w więcej jak dwa poziomy?

Te nowe co dodali to była kwestia 15-20 minut na jeden etap. Podstawa to włączyć w opcjach ciągły bieg.

Swoją drogą ludzie narzekali na długość CoD, a takiego Duke3D na premierę to pewnie bardziej kumaci w 2-3h kończyli ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4532 dnia: Styczeń 04, 2017, 13:13:05 »
Po czym wnosisz?

https://howlongtobeat.com/game.php?id=2914

To się zgadza z tym co pamiętam jak gralem 20 lat temu.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4533 dnia: Styczeń 04, 2017, 16:34:16 »
Po czym wnosisz?

https://howlongtobeat.com/game.php?id=2914

To się zgadza z tym co pamiętam jak gralem 20 lat temu.

Po własnym przejściu, przy czym ja cały czas parłem przed siebie i nie rozglądałem się na nic. No i kilka razy skończyłem tę grę :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2017, 16:36:48 wysłana przez tytacz »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4534 dnia: Styczeń 04, 2017, 18:41:19 »
No to bardzo reprezentatywne

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4535 dnia: Styczeń 04, 2017, 19:04:58 »
Co nie zmienia faktu, że 10h to spora przesada.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4536 dnia: Styczeń 04, 2017, 19:30:37 »
Nie, jak ktoś nie zna gry na pamięć i nie przebiega przez poziomy w trybie ADHD, to spokojnie tyle zajmie.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #4537 dnia: Styczeń 04, 2017, 19:39:52 »
Testowałeś?

Bo w hltb to sobie każdy może wpisać co chce, a i czasy są często zawyżone (porównywałem swego czasu z czystej ciekawości).

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4538 dnia: Styczeń 04, 2017, 19:53:29 »
Testowałem, w 1996.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4539 dnia: Styczeń 04, 2017, 20:11:31 »
Masz rację. Bardziej reprezentatywne jest wspomnienie z 1996 roku.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4540 dnia: Styczeń 05, 2017, 05:42:08 »
Dodatkowo potwierdzone danymi z HLTB. Ma ktoś lepsze?

Poziomów jest ponad 20, nie liczac ukrytych. Przy normalnej eksploracji, grając pierwszy raz, w większości z nich można spokojne spędzić ok 30 min.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2017, 05:48:18 wysłana przez Simplex »

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #4541 dnia: Styczeń 05, 2017, 09:27:38 »
Jak gra będzie po 20zł to specjalnie zrobię pomiar jak długo zajęło mi przejście. Skończyłem w tej grze kiedyś 2 poziomy i to tyle więc będzie granie na ślepo. :P

Mam grę na gogu ale na PC w ogóle nie chce mi się grać. Jakoś sterowanie niezbyt dobrze bangla. :(

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #4542 dnia: Styczeń 05, 2017, 11:29:02 »
Dodatkowo potwierdzone danymi z HLTB. Ma ktoś lepsze?

Poziomów jest ponad 20, nie liczac ukrytych. Przy normalnej eksploracji, grając pierwszy raz, w większości z nich można spokojne spędzić ok 30 min.

Zgadzam się. Chociaż tym razem Duke może wydawać się krótszy niż w 96 (z naciskiem na wydawać), bo:

- Na klawiaturze jest dużo trudniej niż na padzie, a wtedy w FPSy nie grałem jeszcze myszką. Chyba mało kto grał.
- Teraz cwaniaczki najpewniej używają funkcji cofania, a wtedy zapomniałeś zrobić save i nie ma przebacz. W grze jest kilka/kilkanaście momentów, w których bardzo łatwo zginąć z zaskoczenia.
- Grając pierwszy raz można przeoczyć jakiś przełącznik i utknąć w paru miejscach na kilka/kilkanaście minut, kolejny raz (nawet po 20 latach) już raczej nie.
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4543 dnia: Styczeń 05, 2017, 12:13:03 »
No nie ukrywam, że duże znaczenie ma tutaj znajomość plansz, bo te są wtedy na dosłownie parę minut, bo są po prostu bardzo krótkie. Z cofania czasy korzystałem bo czemu nie? ;) No i sterowanie jest o niebo lepsze na padzie.

Fallouta 1 też mogę wymasterować w kilka godzin, gdzie nowemu pewnie gra by starczyła na dwa tygodnie grania :P

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4544 dnia: Styczeń 05, 2017, 19:12:53 »

The Technomancer

Platyna łatwa, aczkolwiek czasochłonna, bo sama gra dość długa (około 40 godzin). W paru miejscach trzeba zrobić myk z wczytywaniem gry (różne zakończenia i frakcje mają osobne trofea), no i trzeba się trochę pomęczyć przez pierwszą polowe i nie rozbudowywać postaci aby na chwilę rozwinąć każde drzewko umiejętności osobno ;)

Generalnie gierka bardzo fajna jak na RPG ze średniej półki. Szkoda tylko, że sposobem na przedłużanie rozgrywki jest chamski backtracking i ciągła walka z odradzającymi się w tych samych miejscach przeciwnikami. Ale to co naprawdę tutaj wkurza to ciemność, nie wiem co developer chciał osiągnąć, ale nawet biegając z latarką wszędzie jest ciemno jak w rzyci. Czasem podczas dialogów to dosłownie widać tylko zarysy postaci na czarnym tle :D

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #4545 dnia: Styczeń 06, 2017, 08:56:25 »
I'Batman

Honorowa 10 platynka w Batmanie od Telltale. Trudność wbicia oczywiście zerowa, bo wystarczy przejść.
Sama gra całkiem spoko, chociaż wiadomo jak to jest z grami Telltale. Nic się w tym temacie nie zmieniło jeśli chodzi o znaczenie wyborów itd. Warto zobaczyć jak ktoś jest fanem gacka. A jak jeszcze jest na tej wyprzedaży to już w ogóle.

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4546 dnia: Styczeń 06, 2017, 09:56:41 »

Lord of Ironrath

Platyna 199, teraz moge dobic Unity ktore zaplanowalem na 200.
Sama gra jak to telltale, wszystko wpada za przejscie. Fabula niezla, ale nie jestem w stanie jej opowiedziec wiec jakos nie zapada w pamieci. Natomiast jest to zdecydowanie najwieksza i najdluzsza gra tego studia. W moim rankingu lepsza od batmana czy TWD, ale daleko za Wilkiem i tales from borderlands.

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4547 dnia: Styczeń 09, 2017, 10:47:50 »

Master Assassin

Platyna 200. Od razu pisze - nie gralem po premierze wiec nie znam gry od tej przykrej strony. Gralo mi sie dobrze, nie mialem zadnej zwiechy konsoli czy innych problemow natury technicznej, raz mi animacja spadla ale na tyle godzin uznam to za wypadek.
Sama gra wprowadzila nowy mechanizm znikania, gdzie pojawia sie nasz "duch" w miejscu gdzie przeciwnicy nas ostatnio widzieli  i mozna to fajnie wykorzystywac na swoja korzysc.
Co natomiast mi sie nie podoba to system rozwoju postaci poprzez kupno ekwipunku, plus kupno umiejetnosci za punkty przyznawane po misji. Slyszalem ze w syndicate jest to samo, szkoda.
Misje co-op fajne, lepsze IMHO niz multi z poprzednich czesci.
Teraz mecze DLC, jestem w polowie historii, a w 1/4 wymasterowania. Jak na zupelnie darmowe DLC jest tutaj masa pracy, kompletnie nowa miejscowka - bardzo fajny gest z strony UBI w ramach przeprosin za poczatkowe problemy z gra.

Hail to the King!

Tak wiec po poscie kolegi stwierdzilem ze sam odswierze sobie zeby sprawdzic ile zajmuje przejscie. Lecialem na kodach, przewijalem jak mi sie noga powinela, i platyna #201 zajela mi 2h. Przejscie calosci gry jakies 2h dluzej. Tak wiec z kodem na przechodzenie przez sciany i god mode jest mozliwe ukonczenie calosci w 2-3h. Bez kodow nie ma szans zeby zejsc ponizej 6h, a to i tak przy mega skilu i nie blokowaniu sie co chwila bo nie wiadomo co robic i gdzie isc. Wspomnienie z dziecinstwa ze to okolo 10h jest IMHO najbardziej trafne.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #4548 dnia: Styczeń 11, 2017, 21:49:27 »
Jedziemy dalej, półeczka gier bez platyny powoli się kończy ;D

inFamous: Second Son

Far Cry 4

Obie jak zwykle proste ;)

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4549 dnia: Styczeń 13, 2017, 09:13:17 »

Hardwearing

Po prawie roku (pierwszy trofik 15.01.2016, a ostatni 12.01.2017) wpadla platyna w Harware Rivlas - nr 202. Nie cisnalem tej gry na sile, podobalo mi sie popykac od czasu do czasu w nia wieczorem tak na rozladowanie. Zreszta nie kasuje jej i bede dalej od czasu zalaczal zeby po prostu sobie pograc. Znam jej oceny i opinie, ale mi w jakims stopniu przypomina to rozgrywke w Vigilante 8 z psx :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 09:15:07 wysłana przez stripocean »

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4550 dnia: Styczeń 16, 2017, 09:47:23 »

A true adventurer

Tym razem "Lara Croft GO". Platyna prosta i fajna, natomiast dosyc dluga, w zadnym wypadu 2h jak pisza niektore portale. Mi zajela tak na oko 9-10h. Gralem na PS4 na zmiane z remote play na vite. Na poczatku bylem wyjatkowo zawiedziny majac w pamieci swietny Hitman GO. Do tego stopnia ze w pierwszy wieczor zasnalem grajac co mi sie od dawna nie przytrafilo. Do tego problemy z detekcja ruchu analoga, szkoda ze na krzyzaku nie mozna tego przejsc. Ale im dalej tym fajniej z samymi zagadkami. Szkoda ze poziomy lustrzane sa na samym koncu i tak malo ich, dla mnie byly chyba najprzyjemniejsze.

Hydrogen Bonded

W weekend przysiadlem dodatkowo nad Assassin's Creed Unity: Dead Kings. Jest to naprawde spore DLC, niektorzy mogliby to wydac jako osobna gre. Wiem ze zostalo ono wydane za darmo jako przeprosiny za poczatkowe problemy z gra, nie mniej Ubi moglo wrzucic zbroje dla konia i rabat 10% na ubi store i mieliby z bani. Dlatego tym bardziej ode mnie osobiscie respekt. Miasto razem z podziemiami jest nawet spore, jest to kompletnie nowa miejscowka. Znajdziek sporo, zagadki z poszukiwaniem glyphow duzo latwiejsze jak w podstawce. Nie bieglem na pale, bawilem sie fajnie i zajelo mi to w sumie okolo 10h. Jedyna wada jak dla mnie - pozostaje niedosyt.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #4551 dnia: Styczeń 16, 2017, 11:05:53 »

Virginia

Platyna z jednej strony trudna, ale z drugiej łatwa. Trudna gdyż samemu ją zrobić jest nieziemsko trudno gdyż opisy nie mówią absolutnie nic. Grę trzeba przejść i tak dwa razy, a w pierwszym przejściu zdobyłem dwa trofea przez wykonanie jakiś czynności przez całkowity przypadek. Ogólnie jak coś pominiemy to można użyć potem chapter select ale nie wiem jak to się ma do zbieractwa czy długotrwałych akcji. Np. nie można wejść sobie do rozdziału, zebrać kwiatka i wyjść tylko systematycznie zebrać wszystkie gdyż potem trzeba wykonać odpowiednią akcję gdy zbierzemy już wszystkie. Tak samo z akcjami długotrwałymi. Zbierasz jakiś przedmiot w 4 rozdziale, a następną czynność z tym związaną robisz w rozdziale np. 25. Ale generalnie to bardzo łatwa i przyjemna platyna.

Teraz biorę się za GTA 3. :)

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4552 dnia: Styczeń 17, 2017, 10:54:09 »

Clockwork Tales: Of Glass and Ink

Gra fajna, prosta i przyjemna.
Platyna wpadla w dwa wieczory, wiec nie jakos szczegolnie dluga i wymagajaca.
Gralem na remote play na vicie ogladajac Arrow z zona, wiec jakbym sie spial i skupil tylko na grze to pewnie w jeden bym skonczyl.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #4553 dnia: Styczeń 22, 2017, 14:17:27 »
No i przed chwilą wpadła mi platyna w Grand Theft Auto III.

Zawsze chciałem mieć calaka/platynę w tej grze, ale z racji, że nawet na Steamie nie było osiągnięć musiałem zadowolić się wbiciem 100%, które zrobiłem kilka lat temu. Generalnie rzecz biorąc było mi łatwiej bo wiedziałem jak wszystko rozplanować, co robić po kolei i czego unikać. Pomocne było też to, że grę przeszedłem kilka razy i znałem ją dosłownie na pamięć. Jednakże obawiałem się jednej rzeczy i po zdobyciu platyny były to obawy w pełni uzasadnione, a mianowicie chodzi o sterowanie. I to właśnie ono może być największą trudnością przy platynowaniu gdyż kamera to jakiś kryminał i po swobodnym obracaniu na PC zablokowana sztywno kamera boli. O celowaniu to już w ogóle nie wspominam, bo jak musiałem strzelać z M16 albo ze snajperki w głowę (np. w rozwałkach) to mnie chuy strzelał i szczególnie to drugie jest całkowicie idiotycznym pomysłem. Na padzie było to strasznie niewygodne i trudne, do tego jeszcze ten invert. Jak wczoraj robiłem najtrudniejsze rozwałki to strasznie się wkurwiałem jak głupie decyzje poczynili developerzy. Nie wiem ile zajęła mi platyna. Obstawiam ok. 25h. Bawiłem się fantastycznie.

Screen pamiątkowy:

Offline wrobel

• Super Badass
« Odpowiedź #4554 dnia: Styczeń 23, 2017, 12:07:33 »
No i przed chwilą wpadła mi platyna w Grand Theft Auto III.

Zawsze chciałem mieć calaka/platynę w tej grze, ale z racji, że nawet na Steamie nie było osiągnięć musiałem zadowolić się wbiciem 100%, które zrobiłem kilka lat temu. Generalnie rzecz biorąc było mi łatwiej bo wiedziałem jak wszystko rozplanować, co robić po kolei i czego unikać. Pomocne było też to, że grę przeszedłem kilka razy i znałem ją dosłownie na pamięć. Jednakże obawiałem się jednej rzeczy i po zdobyciu platyny były to obawy w pełni uzasadnione, a mianowicie chodzi o sterowanie. I to właśnie ono może być największą trudnością przy platynowaniu gdyż kamera to jakiś kryminał i po swobodnym obracaniu na PC zablokowana sztywno kamera boli. O celowaniu to już w ogóle nie wspominam, bo jak musiałem strzelać z M16 albo ze snajperki w głowę (np. w rozwałkach) to mnie chuy strzelał i szczególnie to drugie jest całkowicie idiotycznym pomysłem. Na padzie było to strasznie niewygodne i trudne, do tego jeszcze ten invert. Jak wczoraj robiłem najtrudniejsze rozwałki to strasznie się wkurwiałem jak głupie decyzje poczynili developerzy. Nie wiem ile zajęła mi platyna. Obstawiam ok. 25h. Bawiłem się fantastycznie.

Screen pamiątkowy:

Gratki, sam mam bardzo duży sentyment do tej odsłony GTA i pomimo fatalnego sterowania to też fajnie mi się robiło tę platynę. Najgorsze faktycznie były rozwałki. Tyle dobrego, że cheatów można używać bez konsekwencji :).

VC i SA w kolejce, jak rozumiem? U mnie niby też, ale czekają na ponowny zakup PS4, a nie wiem kiedy to będzie ;).

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #4555 dnia: Styczeń 23, 2017, 12:11:56 »
Tak, VC i SA w kolejce, ale będę je sobie przegryzał innymi grami. Po Abzu wskakuje Bloodborne i dopiero wezmę się za Vice City, a po VC wpadnie The Witness i dopiero San Andreas. :)

Na PC kiedyś 100% w VC zrobiłem w 17h, zobaczymy ile tutaj mi zajmie. A jeszcze ten milion punktów do zdobycia.....
SA pykło za to w 37h. :D

Offline skowron

• Badass
    • http://skowrons.digart.pl/
« Odpowiedź #4556 dnia: Styczeń 29, 2017, 21:09:57 »
Jest jakiś sposób na wbicie trofeum "Kotku jesteś bogaczem"  w Mafii 3?

Podejrzewam że jakiś bug mnie dopadł,  bo mam uciułane ponad 540000 a trofik nie wpadł.

Pozostaje mi przechodzenie od nowa? Jeśli tak to fuck it :/

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #4557 dnia: Luty 02, 2017, 16:31:40 »
Kurna, rozszalałem się ostatnio z tymi platynami. Przed chwilą wpadła platyna w Bloodborne.

W ogóle tego nie planowałem. Miałem zamiar tylko grę przejść i tyle, ale po drodze coś mnie natknęło, sprawdziłem listę trofików i powiedziałem sobie 'kurde, to się może udać, jak nie teraz to kiedy?". Wkład w to miało też to, że mi się strasznie gra podobała i wciągnąłem się w kolejną soulsową grę tak jak po raz pierwszy w Dark Souls gdzie zrobiłem calaka. Sama platyna jest średniej trudności. Są generalnie dwie rzeczy, które sprawiły mi największą trudność:
1. Amydala w Kielichach gdzie trzeba z nią walczyć z połową HP. I o ile bardzo dobrze sygnalizowała swoje ataki tak gdy wykonywała skok to była loteria czy sie przeżyje czy nie. Niestety w większości przypadków właśnie to mnie zabijało jak miała 1/4 życia. Po kilku naprawdę bliskich próbach zrobiłem przerwę. Włączyłem grę dzisiaj i padła za pierwszym podejściem. Jednak czasem trzeba odsapnąć i się zregenerować.
2. Yharnam, Pthumerian Queen - serio, miałem z nią więcej problemów niż z tym psem ogniowym czy jakimkolwiek bossem w podstawce. Przede wszystkim ma bardzo silne ataki, a dodatkowo ma strasznie irytujące uwięzienie, które może nas ukatrupić bardzo szybko jak boss zacznie akurat wtedy robić combo. Jednak jakoś poszło, a radość ogromna.

Reszta trofików to w większości bossowie, zbieractwo (są pomijalne rzeczy, ja miałem szczęście i obyło się bez problemów) i trzy zakończenia zrobione przez kopiowanie swojego save'a sprzed walki. Polecam takie wyzwanie bo znowu poczułem się jak prawdziwy gracz, a nie jakiś casual.

Trudność: 5/10

Screen pamiątkowy:

Teraz odpoczywam od gry i za dodatek wezmę się pewnie po ograniu tych wszystkich gierek co wychodzą przez te trzy miesiące. Zacząłem ogrywać The Witness i coś czuję, że platynka też może wpaść. :)

Offline stripocean

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4558 dnia: Luty 13, 2017, 12:10:07 »

Diablo III Platinum Trophy

W koncu wpadlo 5mln zlota i platyna pekla. O samej grze nie mam co pisac bo bylo powiedziane juz wszystko - wiec tylko moje odczucia. Kurde lubie te gre, od razu po platynie wyeksportowalem save i zaczalem D3 RoS na ps3. Chce miec 3 platyny bo bawie sie super. Wspomnienia z mlodosci wrocily wszystkie :)

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #4559 dnia: Luty 15, 2017, 11:13:12 »
DOOM (2016)

Świetna gra i przyjemna platyna. Wiadomo - zbierz wszystkie znajdźki, ulepsz pronie, kombinezon itp. Znajdźki są całkiem proste bo dosyć szybko można odblokować ulepszenie które zaznacza je na mapie problem tylko jak dojść do tego miejsca). Jedyny problem był z dźwigniami które otwierają ukryte przejścia do klasycznych poziomów - są tak zakamuflowane, że miałem problem z ich znalezieniem nawet gdy wiedziałem gdzie są.