Autor Wątek: Trofea: wątek ogólny  (Przeczytany 1076084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
Odp: Trofea: wątek ogólny
« Odpowiedź #480 dnia: Kwiecień 01, 2009, 14:29:10 »
Zdobylem pucharek za przejscie arcade w SFIV na hardest :)

ja z tym pieprzonym Sethem za cholere nie moge sobie poradzic... do niego daje rade dojsc bez wiekszych problemow, ale juz przy nim wymiekam... gratuluje!

Nawet metoda 30 sekund 1 runda i duzo kontynuacji?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #481 dnia: Kwiecień 01, 2009, 15:06:30 »
Chun Li w najlepszym combo (czyli seria 6 ciosow zapoczatkowana z powietrza, z poprawka z nogi i wejsciem w Ultra Combo, ktore wychodzi mi raz na 5 prob) i dorzuceniem Focus Attack + kopniak zabiera temu gnojowi mniej niz 40% energii. a dorzucajac do tego fakt, ze UC wychodzi mi srednio raz na piec prob (albo i rzadziej) - po dwoch godzinach prob mialem dosc. juz pierwsza przeprawa z nim, zaraz po kupnie gry dala mi sie mocno we znaki. a akurat na pucharkach az tak mi nie zalezy ;-) choc po dwoch pierwszych dniach grania w to bylem napalony na zrobienie platyny w tej jednej grze. jednak raczej sobie odpuszcze - chyba, ze kiedys przypadkiem uda mi sie po kilku latach ;-) bo to gra na lata a nie dni :D
a najgorsze jest to, ze pare razy udalo mi sie mu uszczknac nawet te 60-70%, po czym kutafon dostawal jakis God Mode on i koniec piesni ;-)
zamiast uzerac sie z Sethem wole dostawac po dupie online - nie ma to jak spasc z 800 punktow do 200 w czasie jednego posiedzenia... ta gra jednoczesnie irytuje i wsysa jak narkotyk. no i powzialem ostre postanowienie kupna arcade sticka, tylko musze wymyslec jakas odpowiednia okazje, zeby mnie zona nie spakowala i nie wystawila walizek przed drzwi - moze pierwszy czerwca? ;-)

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #482 dnia: Kwiecień 01, 2009, 18:00:13 »
Siemka,

Przeszedlem Uncharted na Hard :), ale ja nie o tym. Za jakis czas bede chcial przejsc na Crushing i jak wlaczylem play nie mialem juz wyboru poziomu trudnosci. Zaladowal sie Chapter 1 i w opcjach mialem tylko do wyboru: Easy, Normal, Hard. Wyszedlem wiec do menu glownego i wialem opcje wybory chapteru. Wtedy mam dostepna opcje Crushing, ale gdzies wyczytalem ze jak tak wybiore to mi nie zaliczy przejscia gry. Czy to prawda? Co wybrac by zdobyc trofeum za przejscie gre na Crushing.

Z gory dziekuje za pomoc.

@Katanka co do SingStar to wyglada na to, ze patcha jeszcze nie ma ale juz za chwile ma byc i nikt nie wiem kiedy :)

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #483 dnia: Kwiecień 01, 2009, 18:04:27 »
o kurde to was zmartwie :) Sagatem jak gralem na hardest przegralem tylko raz i to z: BLANKA. To na niego bata nie ma :D lezy przez pol gry . overheada jak chce walnac to juz cos walnie no doslownie czy to COMP czy PLAYER to zawsze dostane blanka po dupie :)

Teraz cwicze na Legendary champion. Czyli musze pokonac Goukena. Z perfectem sobie poradze ale zawsze jakies continue mnie znajdzie.
Tym bardziej ze jak widze Rufus'a albo Blanke to juz mnie kotwica bierze bo wiem ze przegram ;)

Seth'a latwy sposob trzymam na dystans wogole nie skacze, nie uzywam heavy ciosow; przewaznie projectile stajl :) czyli tak tiger shot ; seth skacze tiger knee ; nie polecam uzywac focus attackow bo gra jest przeklamana i zawsze cie seth zlapie nawet jak juz puscisz focus attacka ;) czy tez cancelujesz i cofniesz sie do tylu :)

@kimsim musisz wziasc new game i bedzie crushing zaliczone pod koniec :)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #484 dnia: Kwiecień 01, 2009, 18:15:30 »
Ciekawe, jak sobie radzisz z tym ciągłym teleport>chwyt>teleport>chwyt Setha?
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline mjazzga

• Super Badass
« Odpowiedź #485 dnia: Kwiecień 01, 2009, 18:27:15 »
Ciekawe, jak sobie radzisz z tym ciągłym teleport>chwyt>teleport>chwyt Setha?

On sie teleportuje tylko kiedy Cie przewroci a chwyta kiedy podejdziesz za blisko, nie daj sie:>

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #486 dnia: Kwiecień 01, 2009, 18:43:41 »
Coś ty, nie tylko kiedy przewraca przeciwnika. Często gdy chcę do niego podejść, albo kiedy puszczam Hadoukena :(

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #487 dnia: Kwiecień 01, 2009, 21:19:17 »
oczywiscie jak sie teleportuje to kucam bo przy kucaniu nie chwyci cie :) Kwestia wprawy. jak masz ps3 to slij zaproszenie pogramy troszke.

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
« Odpowiedź #488 dnia: Kwiecień 01, 2009, 21:22:03 »

@kimsim musisz wziasc new game i bedzie crushing zaliczone pod koniec :)

Dzięki! Nie omieszkam poinformować kiedy platynka wpadnie hehe.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #489 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:16:47 »
@CoZaBzduraa - no, to Ci puszczę jutro, bo dziś już nie będę konsoli męczył. Dzięki za zaproszenie.

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #490 dnia: Kwiecień 02, 2009, 18:34:18 »
Ktos tutaj gra w Bonda na ps3 ? :)

Jak tak to szukam osob do poboostowania pucharkow online sadze ze w 1 dluzszy wieczor mozna zrobic. Oprocz oczywiscie 100,000 creditsow. :)

Pozdro i pisac kto chetny.

Zanus

• Gość
« Odpowiedź #491 dnia: Kwiecień 02, 2009, 18:48:43 »
@CoZaBzduraa - w ciągu około 20h zdobyłem 100.000 creditsów i wszystkie pozostałe trofea, więc do roboty ;]

Offline gracz1

• Stały bywalec
« Odpowiedź #492 dnia: Kwiecień 02, 2009, 19:36:29 »
Na poczatku chcialem wszystkich przywitac na forum!!! Chcialbym sie spytac czy moglibyscie pomoc mi w zdobyciu trofeum w wipeout "blind brigade", czesto gram online w wipeout ale jeszcze nie udalo mi sie go trafic. 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 19:38:06 wysłana przez gracz1 »
(kliknij)

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #493 dnia: Kwiecień 02, 2009, 19:52:37 »
Powiedz tylko kiedy, a na bank się przyłączę.

Offline gracz1

• Stały bywalec
« Odpowiedź #494 dnia: Kwiecień 02, 2009, 19:56:15 »
Mam caly weekend wolny do poniedzialku do 12 a wiec dla mnie bez roznicy  :) przy tym trofeum musi byc w sumie 8 osob wiec jeszcze 6 brak  :-\
(kliknij)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #495 dnia: Kwiecień 02, 2009, 20:01:46 »
Powiedz tylko kiedy, a na bank się przyłączę.

Ja też tylko , że raczej po 22.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #496 dnia: Kwiecień 02, 2009, 20:41:40 »
Jeśli "odkryłem amerykę" to mnie poprawcie, ale wydaje mi się, że odkryłem przez przypadek nowe trofea do Magic Ball :) Kiedy wejdę na trofea z Magic Ball mam zrobione 100%, bo faktycznie wymasterowałem tę grę kiedys. Ale przed chwilą kliknąłem porówannie trofeów z jakimś graczem z friend listy i obu nam pokazał 75% trofeów zrobionych. Wszedłem na szczegóły i pojawiły się nowe trofe (w sumie 5) zaczynających się napisem [whicked game] czy jakos tak :) Wygląda na to, że albo juz jest dostępny patch z nowym epizodem (25 plansz), albo się lada chwila pojawi :)

Offline gracz1

• Stały bywalec
« Odpowiedź #497 dnia: Kwiecień 02, 2009, 20:58:33 »
Te trofea sa dostepne juz jakis czas. Sciagalem magic ball okolo miesiac temu i juz byly. Moze jest jakies DLC na innym PSN niz polski, mam konto tylko na polskim, a wiec sie nie orientuje.
(kliknij)

Offline Cybran06

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #498 dnia: Kwiecień 02, 2009, 21:41:09 »
Wicked Witches - nie wiem czy jest gdziekolwiek bo gry nie mam

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #499 dnia: Kwiecień 02, 2009, 22:45:07 »
@CoZaBzduraa - w ciągu około 20h zdobyłem 100.000 creditsów i wszystkie pozostałe trofea, więc do roboty ;]

jaki tryb? :) chcialem wykrecic platynke w tej grze i zostaly mi tylko onlineowe pucharki. Gdzie moge sprawdzic ile aktualnie mam pkt w tej grze? bo wydaje mi sie ze statsy sie nie aktualizuja ;/

Zanus

• Gość
« Odpowiedź #500 dnia: Kwiecień 03, 2009, 07:57:45 »
@CoZaBzduraa - różnie, ale grałem zwykle na Team Conflict (chyba tak to się nazywało), golden gun lub Territory Control. Zwykle na mecz wpadało coś około 1000 punktów.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #501 dnia: Kwiecień 03, 2009, 09:38:21 »
Zrobił ktoś z Was 20-ty challenge w Wormsach? Jakiś hint? 19 przeszedłem bez problemu, ale 20-ty to koszmar, a tylko jego brakuje mi juz do srebrnego pucharka :)

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #502 dnia: Kwiecień 03, 2009, 19:42:56 »
Pojawiły się nowe trofea w Pixel Junk Eden, widać je przy porównywaniu trofeów. Zauważyłem bo moje 80% skurczyło się do 50% ;)

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #503 dnia: Kwiecień 03, 2009, 21:04:31 »
gra doszla - Sega Mega Drive :D jak narazie 8 pucharkow w godzinke ;) niektore gry nawet wciagaja wiec zle nie jest ;) mam nadzieje ze wymasteruja ja szybko :) heh

Offline fanboj

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #504 dnia: Kwiecień 03, 2009, 21:24:48 »
...a ja zaluje bardzo, ze trofea nie uwzgledniaja tego, ze dana gre sie skonczylo w calosci lub tez nie...

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #505 dnia: Kwiecień 03, 2009, 22:35:57 »
...a ja zaluje bardzo, ze trofea nie uwzgledniaja tego, ze dana gre sie skonczylo w calosci lub tez nie...

przeciez wiekszosc gier ma pucharki za przejscie kampanii na xxx poziomie itp itd

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #506 dnia: Kwiecień 03, 2009, 23:22:40 »

Skończenie gry nie oznacza, że się ja wymasterowało. A każda platynka wymaga od gracza doskonałej znajomości danej gry i w większości przypadków przejścia jej na najwyższym poziomie trudności.
W zasadzie jeśli ktoś ma platynowy puchar oznacza to, że wymasterował daną grę w 100%.
(kliknij)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #507 dnia: Kwiecień 03, 2009, 23:40:05 »
Dość często wymasterowanie gry =/= zdobycie w niej platyny :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #508 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:36:27 »

W zasadzie jeśli ktoś ma platynowy puchar oznacza to, że wymasterował daną grę w 100%.

Za wyjątkiem Burnout Paradise gdzie np. w ogóle nie trzeba zrobić licencji Elite, bilboardów tylko połowę itp. Ogólnie platyna w BP jest chyba jedną z najprostszych do zdobycia.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #509 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:41:51 »
Dlatego za BP muszę się wreszcie zabrać. Tylko jest mało czasu, a pewnie gra wymaga dużego zaangażowania co ?

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #510 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:53:39 »
...no o ile zrobienie platyny nie jest specjalnie trudne "manualnie", to jest dosyć czasochłonne.

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #511 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:57:01 »
Dokładnie tak. Trzeba swoje "wyjeździć" a do niektórych pucharków online trzeba trafić dobrą ekipę.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #512 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:58:22 »
Dokładnie tak. Trzeba swoje "wyjeździć" a do niektórych pucharków online trzeba trafić dobrą ekipę.
...a jak już się trafi, to czysta przyjemność

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #513 dnia: Kwiecień 04, 2009, 13:02:13 »
No nie wiem, czy taka przyjemność. Mnie Paradise (co prawda na 360) znudził po paru dniach (wymieniam się na forum, gdyby ktoś chciał :)).

A jeszcze o, w SFIV, podczas grania na Arcade Request wygrane walki rankingowe też liczą się do pucharków? Zamiotłem dziś pewnie z pięciu pod rząd (SAME Keny), i nie wpadło nic (zdaje się, że trofeum za trzy walki pod rząd istnieje?).

Swoją drogą, gdyby było trofeum "stocz 10 walk pod rząd z postaciami innymi niż Ken" to byłby pewnie najtrudniejszy puchar w grze :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 13:05:13 wysłana przez kinetiKc »

Offline mozgu

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #514 dnia: Kwiecień 04, 2009, 13:08:44 »
Eventy online są bardzo fajne. Np. ten w którym trzeba się kilka(naście) razy minąć w powietrzu z drugim graczem. Wymaga zgrania dwóch osób. Większość eventów robiłem z jedną osobą, obydwaj mieliśmy łączność przez headseta i zabawa była przednia. Raczej nie było mowy o nudzie.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #515 dnia: Kwiecień 04, 2009, 23:39:02 »
Udało się :) Zdobyłem trofeum za wszystkie Challenge w Wormsach :) Zagrałem tez pierwszy raz online i mimo, że przeciwnicy byli zaawansowani, to dośc łatwo wygrałem. Mieli dobra technikę gry, natomiast brakowało im strategicznego myślenia. Jestem pełen podziwu dla tej gry - trzeba bardziej myśleć niż byc techniczne perfekcyjnym - to gra błędów jak EoJ :)

PS. Mam pytanie - czy do trofeów za sumowanie zadawania obrażeń liczy się też gra online? Zdobył ktoś z Was te trofea? Ja zdobyłem tylko za 10.000 obrażen, ale grając offline i nie wiem czy dalej masterować to czy mogę juz spokojnie na necie wymiatać :)

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #516 dnia: Kwiecień 05, 2009, 20:09:22 »
Geez, stary, czy Ty naprawdę nigdy przedtem nie grałeś w Wormsy, np na Amidze :) ? Ta gra zawsze była taka tylko później pecetowe popłuczyny ją zabijały

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #517 dnia: Kwiecień 05, 2009, 20:53:07 »
Nie bardzo kumam o co kaman? Na amidze nie grałem, na pc grałem w Worms 1 oraz 2.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 20:56:55 wysłana przez Katanka »

CoZaBzduraa

• Gość
« Odpowiedź #518 dnia: Kwiecień 06, 2009, 08:46:20 »
zrodlo ps3trophies.org

"Gold Damage (Gold Trophy)
Deal 50,000 points cumulative damage to win this award!

If you had to replay the single player challenges several times (and I mean SEVERAL), you might have gotten lucky and gotten this along the way. If not, just keep playing and it will eventually unlock. Matches with worms who have higher health levels help this go a lot quicker. It goes without saying that matches with 4 teams will help as well.

Courtesy of chucknorris078: Easiest way to get kill points is to go to challenge 19 and on your first turn go to the right a bit and toss a sheep at the row of baddies, as soon as the damage registers quit then go back in the challenge. You get about 500 points every 30 seconds."

czyli mozna to wyboostowac albo grac normalnie :)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #519 dnia: Kwiecień 06, 2009, 08:55:26 »
Zdobyłem już około 15.000 pkt przechodząc wszystkie challenge. Wyboostuję sobie na 19-tym challengu przy pomocy tej owieczki :)