Autor Wątek: Trofea: wątek ogólny  (Przeczytany 720909 razy)

Simplex i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rudy_rydz

• Prezes
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
Odp: Trofea: wątek ogólny
« Odpowiedź #4760 dnia: Grudzień 11, 2017, 13:12:22 »
Oj tam od razu atak osobisty, zwykłe pytanie, a że ludzie automatycznie twierdzą, że tak zostali nazwani to już rzecz, która nie jest ode mnie zależna. I tutaj nie ma się o co obrażać, bo to poważne pytanie tak samo jak i choroba, o którą pytam. Mam znajomą, która też przez wiele lat nie wiedziała co z nią jest, a dopiero po 30 się okazało, że ma Aspergera. Normalnie funkcjonuje i tak dalej, ale zachowanie dosyć podobne więc może tutaj jest coś na rzeczy. :)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2017, 13:14:13 wysłana przez Rudy_rydz »

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4761 dnia: Grudzień 11, 2017, 13:13:53 »
Dlatego nie mam zamiaru z nim dyskutowac.

Rudy szczerze? To z toba jest cos nie halo. Mam inne zdanie niz ty, logiczne moim zdaniem. Nie jest tak, ze Twoje jest jedynym dopuszcaalnym

Przefarbuj wlosy, moze zaruchasz :). Na tyle mnie wkurwiles bo pojechales chamstwem nie majac zadnych powodow ku temu. A miales przepraszam: ktos ma inne zdanie nt gierwk.

Sout Park nie kłamał nt rudych

Masz odp w Twoim stylu. Jak Bogus ci odpowiem: nie chce mi sie z Toba gadać
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2017, 13:22:12 wysłana przez Orson. »

Offline Rudy_rydz

• Prezes
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #4762 dnia: Grudzień 11, 2017, 13:15:45 »
Ty masz inne zdanie na temat faktu, bo fakty właśnie tak działają, że się możesz z nimi nie zgodzić tak? ;)

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4763 dnia: Grudzień 11, 2017, 13:17:31 »
Done.

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #4764 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:46:38 »
Titanfall 2
[...] Fajnie że są tylko 3 osiągnięcia z czego żeby zdobyć 2 to w ogóle nie trzeba odpalać meczu.
Masz na myśli online, jak się domyślam?

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #4765 dnia: Grudzień 13, 2017, 13:47:53 »
Zjadłem online? Tak - online :).

Offline LukeSpidey

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #4766 dnia: Grudzień 29, 2017, 20:28:11 »
Jeszcze we wrześniu nie zdawałem sobie sprawy, że z końcem roku będę miał 4 platyny. Z PlayStation jestem od 6 lat i nigdy jakoś nie brałem pucharków na poważnie, ale ostatnio się to trochę zmieniło i próbuję czerpać z tego ficzera tak dużo jak się da.

Ostatnia platyna wpadła w Bridge Constructor, o której więcej piszę w temacie o ukończonych grach.

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4767 dnia: Grudzień 29, 2017, 20:39:16 »
Polecam My name is Mayo. Kiedys musi byc moment upodlenia :)

Offline eloszki

• Junior
  • *
Trofea: wątek ogólny
« Odpowiedź #4768 dnia: Grudzień 29, 2017, 23:02:25 »
To tak jakbyś zapłacił za trofke. Jakoś mi takie platyny nie sprawiają żadnej radości ( bo o satysfakcji to nawet ciężko napisać ), ale rozumiem ze niektórzy patrzą tylko na ilość platyn w swoim profilu, w ogóle się zastanawiam jak takie gry trafiają do psn...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4769 dnia: Styczeń 02, 2018, 21:32:30 »
Jeszcze w starym roku

32 Platynka, Far Cry Primal

Ok 35 h mi zajeło. Moge doradzic tyle, ze jesli ktos mysli o tym by platynke chapnąć to zabijajcie stealth. Dostaje sie za to duzo wiecej expa, jesli nie bedziecie tak robic to kilka h grindu dojdzie.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #4770 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:17:03 »
Earn Them All!

Po 80 godzinach gry w końcu wpadła platyna w Assassin's Creed: Origins. I uważam, że miło spędziłem ten czas. Fast travel używałem tylko pod koniec, gdy pogoń za pucharkami wiązała się z podróżowaniem z jednego końca mapy w drugi. Obawiałem się, że zabugowało mi najbardziej czasochłonny pucharek (Old habits), ale na szczęście wpadł po ukończeniu jednej z końcowych misji wątku głównego.
Platyna jest banalnie prosta, acz czasochłonna, lecz czas nań poświęcony nie uznaję za stracony, bo gra wynagradza oprawą i wygodą sterowania.

Online Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #4771 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:22:39 »
Nie wiem jak pucharki maja, ale mi na pc zostal jeden: Stamowac lwa i podprowadzic do korkodyla.
Mimo masy baboli i kalek to dobra gra.

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #4772 dnia: Dzisiaj o 08:20:25 »
1.South Park: Fractured but Whole

Gra słaba, ale nadrabia łatwą platyną. Gra czarną postacią na wysokim poziomie nie jest mega trudna, ale żmudna. Na szczęście nie trzeba przechodzić 2 razy i nie ma osiągnięć które możemy pominąć, wszystko można dozbierać po zakończeniu gry. Znajdziek też dużo nie trzeba szukać, bo trzeba zaliczyć raptem wszystkie kible i zebrać 40 plakatów.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4773 dnia: Dzisiaj o 12:17:16 »
1.South Park: Fractured but Whole

Gra słaba, ale nadrabia łatwą platyną.
"Praca nieprzyjemna i nudna, ale szef daje klaser i naklejki za każde wykonanie zadanie i łatwo zebrać wszystkie! A potem prezentujemy wyniki na tablicy korkowej na środku biura. " ;)

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #4774 dnia: Dzisiaj o 12:18:41 »
Ty też masz problem że ktoś się cieszy z pucharków?

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4775 dnia: Dzisiaj o 12:20:23 »
Nie, po prostu mnie dziwi, że gratyfikacja w postaci obrazków wystarcza do poświęcania wolnego czasu na nudną czynność. Ale problemu nie mam ;).

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #4776 dnia: Dzisiaj o 12:26:52 »
Hmm... myślę że to nie o obrazki chodzi samo w sobie. Raczej o to że, zaczynam coś robić i mam satysfakcję że dopiąłem to do końca - wszystko zrobione, dziękuję, mam z głowy. Zawsze tak lubiłem grać, jeszcze kiedy nie było trofeów przechodziłem gry na 100%. Teraz mogę się przynajmniej doświadczeniami z innymi wymienić.

Na Switchu nie ma trofeów a w Mario Odyssey czy Mario + Rabbits też chcę zrobić wszystko ;).

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4777 dnia: Dzisiaj o 12:28:23 »
Zazdroszcze, bo ja nawet w pracy nie potrafię często się zebrać i skończyć czegoś na 100%. Robienie list mnie niespecjalnie motywuje, bo zaczynają rosnąć w przerażającym tempie i efekt jest odwrotny. Przydałaby mi się taka umiejętność na gruncie zawodowym. Zupełnie serio piszę. Chyba, że to do pracy się nie przenosi ;), to nie zazdroszczę :D.

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #4778 dnia: Dzisiaj o 12:39:25 »
Różnie, z tym bywa ;).

Generalnie myślałem swego czasu żeby sobie robić taką listę tasków ala achievmenty i to wcale nie było by głupie.

Zbierasz sobie zadania, robisz listę obok dajesz jaki pucharek albo ile GSa za to dostaniesz, a po zrobieniu masz platynkę. Za platynkę możesz sobie dać jaką nagrodę, albo po prostu mieć satysfakcję z odhaczenia listy i zrobienia masy rzeczy ;).

Offline Rudy_rydz

• Prezes
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #4779 dnia: Dzisiaj o 12:44:40 »
Zawsze tak lubiłem grać, jeszcze kiedy nie było trofeów przechodziłem gry na 100%. Teraz mogę się przynajmniej doświadczeniami z innymi wymienić.
Na Switchu nie ma trofeów a w Mario Odyssey czy Mario + Rabbits też chcę zrobić wszystko ;).
I to się ceni i szanuje jednak ten fragment:
Raczej o to że, zaczynam coś robić i mam satysfakcję że dopiąłem to do końca - wszystko zrobione, dziękuję, mam z głowy.
brzmi jakby to była niesłychana męczarnia i po wbiciu platyny Twoja reakcja brzmiała:
O jezu nareszcie koniec, mogę odłożyć i zapomnieć.
zamiast
Udało się, zajebiście. <wewnętrzna radość i duma>

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. ;)

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #4780 dnia: Dzisiaj o 12:58:14 »
Mam tak z częścią gier że "O jezu nareszcie koniec, mogę odłożyć i zapomnieć.", ale to z tymi słabszymi.

Tak jakbym miał tonę węgla do wrzucenia i cieszył się że już koniec.

Czasem jest tak że gra wydaje mi się słaba, ale grając w nią do platyny odkrywam w niej jakiś głęboko zaszyty fun.

Nawet z platynowania takiego Monster Jam: Battleground miałem frajdę z tego jak bardzo kiepska jest ta gra i jacy partacze przy niej pracowali. Można bardziej docenić naprawdę dobre gry wtedy.

Poza tym nie zawsze mi się chce grać w gry 9/10, czasem muszę odsapnąć przy jakimś średniaczki ;).

Online Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4781 dnia: Dzisiaj o 13:06:29 »
Trofea sa tak pomyślane, ze jak juz u kogoś chwyciły to daja radość. No po prostu podstawy psychologii: mózg słyszy "ding" i wysyła nam sygnał "ciesz sie ludku".

Mozg to skomplikowany mechanizm, ale jednicześnie jego mechanizmy działania sa proste. Kształty rubensowskie były modne bo kojarzyły sie z bigactwem, dzis kojarza sie z lenistwem. I nie zastanawiasz sie nad tym,,widzisz otyłą babke i ci sie nie podoba i tyle, nie rozkminiasz tego. Sygnał- odczucie.

Blue przykład pod Ciebie :) moja babka wysyła jakies wpłaty do Czestochowy, modla sie min za nia za to :)
Kiedys sie wkurzałem, ze katabasy zeruja na starszych ale mnie oswieciło. Babke TA BZDURA CIESZY. CIeszy.

Nie mi oceniac sensownosci. Cieszy ja i chuj. Nie ciesza ja gierki (olaboga), spacery, dawanie w palnik i filmy Jodorkowsiwgo. Ciesza ja msze, dadtki na kosciol. Mam to oceniac?

Moim zdaniem jezeli cos wiesz o funkcjonowaniu człowieka i jego psychyki to nie ma w tym nic dziwnego.

« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 13:56:30 wysłana przez Orson. »

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4782 dnia: Dzisiaj o 13:43:04 »
Różnie, z tym bywa ;).

Generalnie myślałem swego czasu żeby sobie robić taką listę tasków ala achievmenty i to wcale nie było by głupie.

Zbierasz sobie zadania, robisz listę obok dajesz jaki pucharek albo ile GSa za to dostaniesz, a po zrobieniu masz platynkę. Za platynkę możesz sobie dać jaką nagrodę, albo po prostu mieć satysfakcję z odhaczenia listy i zrobienia masy rzeczy ;).
https://habitica.com/static/home

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #4783 dnia: Dzisiaj o 13:46:13 »
Cokolwiek by człowiek nie wymyślił, już ktoś wymyślił to przed nim ;).

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4784 dnia: Dzisiaj o 13:59:59 »
Trofea sa tak pomyślane, ze jak juz u kogoś chwyciły to daja radość. No po prostu podstawy psychologii: mózg słyszy "ding" i wysyła nam sygnał "ciesz sie ludku".
Ja to znam, podobnie jest z uzależnieniem od facebooka/forum/komunikatorów. Tylko, że tutaj się ewidentnie męczysz dla DING! Które nastąpi niewiadomo kiedy. A tam ding jest impulsem do zrobienia czegoś i wiesz że po ding jest od razu jakaś nagroda(w postaci rzeczy do przeczytania), to jest trochę inna mechanika.