Autor Wątek: Trials HD  (Przeczytany 7534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
Trials HD
« dnia: Sierpień 21, 2009, 12:28:40 »
Właśnie wróciłem z urlopu, no i widzę, że pojawiło się sporo nowych demek. Trochę na zasadzie losowego strzału jako pierwsze poleciało Trials HD.
Chyba nikt o tej grze jeszcze tutaj nie pisał? W skrócie - jazda 2d motorkiem po zakręconej trasie, graficzka oczywiście już 3d. Młodsi gracze mogą skojarzyć z tytułem którego niestety nie pamiętam, ale to było chyba coś we fleszu, natomiast mi od razu ta gra skojarzyła się z moją ulubioną gierką na starą dobrą atarynkę - i cholera, chyba po urlopie jakaś zaćma, ale znowu nie pamiętam tytułu. Myślałem, że to się nazywało Kickstart, ale chyba jednak nie. Niemniej gra była podzielona w splicie (horyzont), u góry i na dole ta sama traska.
Jak się okazuje Trials HD jest tak samo miodne jak ten staroć, prosta rzecz a cieszy jak cholera. Narazie trochę się spłukałem, ale po nowym miesiącu na pewno kupuję.

pzdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline wugie

• Badass
Odp: Trials HD
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:13:08 »
Wczoraj skusiłem się na ten tytuł i jak narazie same pozytywne wrażenia. Pamiętam jak dawno temu grałem w Elastomanię itp. gry.
Martwi mnie to, że dosyć szybko doszedłem tak do połowy poziomu medium. Mam nadzieję, że później gra się 'rozwinie' i reszta nie zleci już tak szybko. W przypadku chęci zdobycia samych złotych medali, trochę by to potrwało, ale przecież nie o to chodzi. Ciekawie prezentują się różne mini gry, fajny dodatek.

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:57:56 »
po polowie medium zaczyna sie rozpierdzielnik, wiec sie przygotuj, no chyba ze jestem alternatywnie zdolny do grania w takie gry :]

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2009, 15:10:27 »
Myślałem, że to się nazywało Kickstart, ale chyba jednak nie.

A jednak tak. Też miło wspominam :)

Offline rzaba

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2009, 16:47:43 »
jest tez wbudowany edytor tras, szkoda tylko ze pograc mozna jedynie w trasy zrobione przez ludzi z friendlisty....
Wczoraj udało mi sie skonczyc ostatnia trase na hardcore i w trakcie dowiedzialem sie ze jest max liczba prób (500) oraz max. czas przejscia etapu (30 min.) - sytaucja wygladala tak: po 5 minutach i ok. 25 wypadkach dochodze do podjazdu na ktorym spedzam ok. 24 minuty oraz chyba ze 400 prób (!!!), zostaje mi minuta, pedze jak szalony...juz widze mete i...TIME'S UP....myślalem ze wypie@#$%^ konsole przez okno. Nastepnym razem sie udało ale na tym samym podjezdzie znowy spedzilem chyba z 15 minut - w jakiejś recenzji czytalem ze frustracja zaczyna dopadac ok. 150-200 proby (wypadku). Poziom extreme na razie nieosiagalny, udalo mi sie przejsc ze 3-4 czekpointy...
Mój XBL: rzaba - dodajcie mnie do listy jak chcecie poporównywac czasy.

Offline hop

• Junior
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2009, 17:34:48 »
Gdy masz 50 prób na PIERWSZEJ przeszkodzie na extreme zaczynasz się zastanawiać, czy to z tobą jest coś nie tak, czy to gra jest trudna. Ale widać, że twórcy sporo spędzili czasu wymyślając trasy. I na easy i na hardzie gra daje masę radochy. Warto, nawet za te 1200 punktów.

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2009, 18:12:21 »
Właśnie wróciłem z urlopu, no i widzę, że pojawiło się sporo nowych demek. Trochę na zasadzie losowego strzału jako pierwsze poleciało Trials HD.
Chyba nikt o tej grze jeszcze tutaj nie pisał?

Gra jest cudowna. O ile poziomy do Medium włącznie udało mi się zrobić na "GOLD" to później już jest masakra :) Dzisiaj pierwszy raz w życiu rzuciłem padem (na szczęście na miękką poduszkę :D) - po czym kilka głębszych oddechów i w końcu udało się zrobić "Silver" w jednym z kolejnych poziomów. Gra jest na maksa hardcorowa ale męcząc godzinę jedną trasę dostaje się w nagrodę niesamowitą frajdę gdy już się uda. Do tego mamy świetną grafikę full hd. Jedna z niewielu gier warta 1200 MSP.

Jedyny minus jaki znalazlem to fakt, ze trasami z edytora można wymieniać się tylko w obrębie friendlisty.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2009, 18:30:39 »
Tak, to był Kickstart :) U siebie grałem na atarynie, natomiast u kolegi na spectrumie. Ekran podzielony, trzeba było przyspieszać, skakać, podnosić koło w zalezności od tego po jakim podłożu sie jechało - oczywiście na czas.

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2009, 18:41:24 »
Tak, to był Kickstart :) U siebie grałem na atarynie, natomiast u kolegi na spectrumie. Ekran podzielony, trzeba było przyspieszać, skakać, podnosić koło w zalezności od tego po jakim podłożu sie jechało - oczywiście na czas.

Była jeszcze jedna gra w tym stylu na C64, ktora wolalem od Kickstarta. Skakało się przez przeszkody, jezdzilo na jednym kole, na dole ekranu gdzie byl widok z gory trzeba bylo sterowac motorem gora-dol... jak to sie nazywalo... oo mam Super Scramble Simulator
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 18:52:13 wysłana przez SirMike »

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2009, 23:05:11 »
Dzisiaj pierwszy raz w życiu rzuciłem padem
Jak to, nie grałeś w GoW 2? :)
Giera jest ok, ale wystarczająco nagrałem się w Elastomanię na PC  :). Poza tym 1200 MSP to jednak zbyt dużo, 800 byłoby w sam raz. :)

Offline rzaba

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2009, 00:01:43 »
tak na marginesie (i po dzisiejszym konkursie na Krokwi): ile udało Wam sie skoczyć w tej mini gierce 'Skok narciarski' i jak zrobic to co robia ci kolesie z pierwszej 10 - wyglada to tak ze dostaja dodatkowego powera od wybuchającego motoru ale jak to zrobic? Ja mam chyba 84 metry...

Offline JurasOK

• Stały bywalec
  • Gry / Capoeira Esporao / Krav-Maga / ASG
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2009, 00:09:25 »
yo:) ja tez mam ta giereczke i jest naprawde zajebista :) rzaba i ja mam ciebie na liscie :)
...zabijanie to ciężki kawałek chleba...

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 23, 2009, 00:11:21 »
tak na marginesie (i po dzisiejszym konkursie na Krokwi): ile udało Wam sie skoczyć w tej mini gierce 'Skok narciarski' i jak zrobic to co robia ci kolesie z pierwszej 10 - wyglada to tak ze dostaja dodatkowego powera od wybuchającego motoru ale jak to zrobic? Ja mam chyba 84 metry...

Obejrzyj któryś replay i zobacz jak operują triggerem i analogiem.
Mi się udało skoczyć chyba coś około 120-130m

Offline hop

• Junior
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 23, 2009, 00:39:15 »

Sztuczka polega na tym, aby przed wyskokiem wpierw odgiąć się do tyłu (gałka w lewo), a tuż po wyskoku gałka w górę-prawo.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 23, 2009, 22:24:31 »
Zassalem demko i faktycznie gierka przyciaga graficzka i co wazniejsze grywalnoscia. Jakies tam punkty mam jeszcze to pewnie jutro zakupie calosc, choc sie obawiam czy dla casuala nie bedzie toto za trudne :)

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 23, 2009, 22:34:35 »
Zassalem demko i faktycznie gierka przyciaga graficzka i co wazniejsze grywalnoscia. Jakies tam punkty mam jeszcze to pewnie jutro zakupie calosc, choc sie obawiam czy dla casuala nie bedzie toto za trudne :)

Zdecydowanie bedzie. Poziomy od Medium wzwyż są już hardkorowe.

Offline rzaba

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 23, 2009, 23:50:26 »
poziomy hard sa trudne ale da sie je przejsc - nie jestem mistrzem pada a jednak sie udało, poziomów extreme jest tylko 4 bodajze wiec ze duzo sie nie traci, hehehe

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 24, 2009, 00:20:01 »
Ja kupiłem grę w dniu premiery i nie żałuję. Naprawdę super tytuł. Jak na razie wszystkie od easy do medium przeszedłem na złote medale. Dalej zaczynają się już spore schody :). Ale gra bez dwóch zdań świetna i warta zakupu.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 24, 2009, 07:48:40 »
W Elastomianie na klawiaturze wymiatalem, moze i pad mi podejdzie :)

Offline Arti

• Badass
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 24, 2009, 12:51:48 »
Jak na razie wszystkie od easy do medium przeszedłem na złote medale. Dalej zaczynają się już spore schody :).
To widzę że masz podobnie jak ja :)
xbox live - Arti 0777

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 24, 2009, 15:20:28 »
Pozniej to juz jest katorga, szczerze mowiac to gdybym wiedzial ze tak bedzie, to bym calej gry nie kupil, bo rzucac padem mi sie nie chce i szkoda go ..

Fajne to to i przyjemne, ale do czasu, bo ile mozna rzucac **rwami jak sie zamiast na polke wpada sie na kilka poziomow szkla itd (jeden z poczatkowych poziomow hard)....

Offline Solusar

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 24, 2009, 16:25:22 »

O rany, ten Kickstart ?
http://www.youtube.com/watch?v=AP4yJDGHZBc
Dzisiaj w takim razie ściągam demo :)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:24:31 »

O rany, ten Kickstart ?
http://www.youtube.com/watch?v=AP4yJDGHZBc
Dzisiaj w takim razie ściągam demo :)

Tak, tak to faktycznie Kickstart, google jakoś mnie zmyliło.
Mimo, że właściwie byłem już zdecydowany to teraz już na pewno kupuje 2100 punktów, po czym od razu wskakuje Trials i Małpia Wyspa :) Polecacie jakieś źródło z punktami?

pzdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:34:49 »
Ja moge Ci odsprzedac bo sie kurza, 79zl za 2100MSP europejskie, moge podeslac fotki, jeszcze w folii.
Jedyne "ale" to ze kody moge podac dopiero jak wroce z pracy (~18:00) (no i oczywiscie jak przelew bedzie zaksiegowany)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:47:55 »
Spokojnie, najwcześniej jakoś przed weekendem.

pzdr
psn - Skrubolski

Offline sirtorpeda

• Aktywny forumowicz
  • graczemjestem.pl
    • Graczem jestem
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2009, 20:46:26 »
Zostały mi dwa ostatnie acziwmenty do zrobienia - przejscie Ultimate Tournament (czy jak on sie nazywa - 24 przejazdy) bez wywrotki i zaliczenie wszystkich tras na extreme - jeszcze tylko jednej mi brakuje :) Generalnie gra na hardzie/extreme to juz masakra. Ale taka pozytywna.
http://www.facebook.com/graczemjestem - by gracz mógł się pośmiać. (łojezus 7k like'ów! :) )
http://www.graczemjestem.pl - by gracz mógł poczytać
http://www.youtube.com/graczemjestem - by gracz mógł pooglądać

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:15:19 »
Generalnie gra na hardzie/extreme to juz masakra. Ale taka pozytywna.

Faktycznie na tych levelach jest ostro. I dobrze :) Przynajmniej ma się tą satysfakcję po przejściu. Ogólnie uważam zakup za trafiony w dziesione. Michal - dzięki za punkty.

pzdr
psn - Skrubolski

Offline twardybidon

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:24:19 »
Zostały mi dwa ostatnie acziwmenty do zrobienia - przejscie Ultimate Tournament (czy jak on sie nazywa - 24 przejazdy) bez wywrotki i zaliczenie wszystkich tras na extreme - jeszcze tylko jednej mi brakuje :) Generalnie gra na hardzie/extreme to juz masakra. Ale taka pozytywna.

Powodzenia. To jeden z najtrudniejszych osiągnięć w historii - wg tablicy wyników JEDNEJ osobie na świecie udało się go zdobyć :)

Gra fajna, ja podziękowałem w końcówce etapów "hard" - życia szkoda :)

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 31, 2009, 16:34:44 »

Powodzenia. To jeden z najtrudniejszych osiągnięć w historii - wg tablicy wyników JEDNEJ osobie na świecie udało się go zdobyć :)
Mygamercard mówi, że 31 osób ma full 200 GS/12 achv.  :)
Choć wg. trueachivements faktycznie jeden, ale tam trzeba się rejestrować. ;)

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 02, 2009, 08:03:58 »
Mi z Extreme zostały dwie trasy. W jednej zacinam się zawsze pod koniec na podjeździe ze skrzynką, druga to już wyższy poziom abstrakcji (fruwanie po przeszkodach na tylnym kole). Ogólnie poziom ekstremalnych tras jest dość nierówny - jedną zaliczyłem bodaj z 350 wywrotkami i po dwudziestu kilku minutach (tuż poniżej limitu), następną puknąłem w czasie srebrnego medalu, tylko z ok. 50-cioma wywrotkami.

Gra rządzi. Można grać "na poważnie" albo dla relaksu i niezależnie od podejścia, mocno wciąga. Ile razy powtarzaliście sobie "no, ostatnia próba i kończę"? A ile razy dodawaliście później "ok, teraz już serio ostatnia próba", "yyyy, ta próba się nie liczy" albo "a, ch..., pogram jeszcze"? :D

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 02, 2009, 08:15:04 »
A ile razy dodawaliście później "ok, teraz już serio ostatnia próba", "yyyy, ta próba się nie liczy" albo "a, ch..., pogram jeszcze"? :D
Ja mam to samo z Shadow Complex ;) Jeszcze tylko jeden checkpoincik, jeszcze jedna znajdźka! :D

PS: Cholera, musze sciagnac triala tego Triala. Podejrzanie za dobrze sie o tej grze wypowiadacie ;)

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 02, 2009, 08:54:28 »
Luźna uwaga: po raz pierwszy 4200 MSP nie starczyło mi na wszystko, co w danej chwili chcę kupić na XBLA. Potrzebuję drugie tyle (!).

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 02, 2009, 10:23:04 »
ja też gorąco polecam Trials HD
zagrałem w demko i szybko przekonałem brata na wydanie na to punktów :)
potem cały wieczór męczyliśmy na zmianę po 2 tory
prawdziwa zabawa zaczyna się na wyższych poziomach trudności - przejście każdej przeszkody daje niesamowitą frajdę i satysfakcję

bardzo żałuję, że na psn'ie nie ma tej gry - kupiłbym bez zastanowienia

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:21:01 »
Pograłem dalej i muszę przyznać, że na hard bywa już ciężko, natomiast za extreme to się chyba w ogóle nie zabiorę. Obecnie jestem na ostatnim etapie na poziomie hard i za nic nie mogę przejechać przez pierwszą przeszkodę. Wciąż mam jednak wrażenie, że tras jest jednak za mało, chciało by się grać i grać :)

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:27:36 »
Pograłem dalej i muszę przyznać, że na hard bywa już ciężko, natomiast za extreme to się chyba w ogóle nie zabiorę. Obecnie jestem na ostatnim etapie na poziomie hard i za nic nie mogę przejechać przez pierwszą przeszkodę. Wciąż mam jednak wrażenie, że tras jest jednak za mało, chciało by się grać i grać :)

Rozwiązania są trzy:
1. Bić rekordy na dostępnych trasach
2. Grać w Skill Games i bić rekordy
3. Tworzyć/ściągać trasy użytkowników

Ja stawiam na opcję pierwszą - nie ma jak korespondencyjna rywalizacja z Friendlistą :)

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 02, 2009, 22:28:43 »

ja skończyłem grać dokładnie na tym etapie :)
początek jeszcze udało mi się przejechać, ale potem trzeba z płaskiej krótkiej platformy przeskoczyć przepaść na drugą płaską platformę i jeszcze raz skoczyć
próbowałem i próbowałem, w końcu kazali mi wyłączać :) ustaliłem, że po 100 próbie się poddaję no i musiałem skończyć

a byłem już bardzo blisko odpowiednich ruchów, żeby to przejść

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 11, 2009, 11:52:24 »
Kupiłem jakoś na dniach, ukończyłem wszystko na poziomie hard i ostatni level był na tyle irytujący, że muszę odpocząć przed extreme ;]

Gra super, minigierki miodne, nie żałuję tych 1200 msp.
Jak nie macie nic przeciwko to powysyłam Wam invite'y do friend listy, nie mam dużo osób z którymi mógłbym porównywać czasy :(

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 14, 2009, 13:19:53 »
Został mi 1 extreme do zrobienia (ostatni). No i ciągle poprawiam czasy (friendlista mobilizuje), przez co dzisiaj położyłem się spać 2h później, niż planowałem. Zło wcielone, te Trialsy...

Offline Vach

• Stały bywalec
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 14, 2009, 13:27:06 »
Z chęcią też porywalizuję zdalnie w Trialsy. Jakby ktoś miał ochotę to mój tag: munstrak

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 14, 2009, 23:31:19 »
Pękły wszystkie Extreme, z czego jeden na srebro. :D