Autor Wątek: Tom Clancy's The Division  (Przeczytany 531422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czarnyyy

• Aktywny forumowicz
Odp: Tom Clancy's The Division
« Odpowiedź #1440 dnia: Luty 22, 2016, 13:05:38 »
Czy do grania w Division potrzebny jest ps+? Czy można grać bez, a nie ma się dostępu do Dark Zone i nie ma możliwości wyszukiwania grupy do misji pve?

Offline Nesh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1441 dnia: Luty 22, 2016, 13:09:50 »
Rank 11 wbity. Serwer wyłączyli o 13:00.
ZAJEBISTE!
Zamawiam, kupuję, gram.

Offline szewsiu

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1442 dnia: Luty 22, 2016, 13:32:40 »
Czy do grania w Division potrzebny jest ps+? Czy można grać bez, a nie ma się dostępu do Dark Zone i nie ma możliwości wyszukiwania grupy do misji pve?

Można grać bez problemu bez PS+. Jest tak jak piszesz, brak dostępu do DZ i bieganie po mieście tylko samemu.

Offline Dropout Boogie

• I Am Robot
  • God Bless Sony!
« Odpowiedź #1443 dnia: Luty 22, 2016, 14:42:47 »
Trochę pograłem.
Gra wciąga, ale czuję że end game będzie nijaki a raczej go nie będzie.
Polataliśmy trochę z Daggettem, komóreczki i zegareczki skroiliśmy leszczom w DZ i to by było na tyle.
Skrzynek nie mogę otworzyć bo nie ten lvl (na szczęście inni mogą otworzyć a my i tak zgarniemy loot), ale uważam taką blokadę lvlową skrzyń za chybiony pomysł.
Wolę widzieć/mieć przedmiot którego nie mogę jeszcze założyć niż zgadywać co straciłem nie zaglądając do walizki.

Sterowanie dla mnie jest takie sobie, często postać nie chowała się za osłoną tak jakbym sobie tego życzył, przez co nastawiała się na bezpośrednie ataki. Da się w tej grze chodzić na kuckach czy czołgać?
Bardzo śmieszą mnie przeciwnicy, sami bliźniacy ubierający się w tym samym sklepie, a żeby mama mogła ich odróżnić to kazała im kupić inne kolory bluz z kapturem.
No i jeszcze jak lecą na ciebie z pałką a ty masz karabin...oooooooooooookay.
Brakuje motywu ucieczki jak dostają w palnik albo widzą grupę lepiej uzbrojonych (bo nie w pałki) gości.

Przyczepie się trochę do designu.
Nowy York, epidemia, zwłoki w workach na ulicach, w tunelach metrach...kto do jasnej cholery pracuję na stacjach przekaźnikowych i w elektrowniach? Miasto świeci się jak psu zad, neony telebimy wsio nie naruszone, nonstop działa i nawet nie trzeba oszczędzać energii! Nie zauważyłem szkła na ulicy, wszystkie okna nienaruszone, samochody odpalają alarm (dobre akumulatory). Mieszkania nie tknięte, tak jakby bliźniacy chodzili tylko po ulicy i tam pytali się przechodniów czy mają jakiś problem.

Gra na PS4 wygląda dobrze, tekstury się doładowują w miarę szybko, jak się uprzeć to się zobaczy bród magicznie pojawiający na karoserii, klatki nie spadają duży plus za sprawy techniczne.

Może się skuszę na kod i pogram trochę na PC, ale poczekam do pierwszych opinii na temat end game.

Offline Razer

• Mieszkaniec tego forum
  • 1R
« Odpowiedź #1444 dnia: Luty 22, 2016, 18:26:52 »
Widzę że czepialstwo może dotyczyć rzeczy które w życiu nie przyszłyby mi do głowy :) Ale pewnie, mi brakuje wstępu z wyjaśnieniem jak to się stało że NY jest centrum wojennym i nawet wojsko stamtąd uciekło. Co się dzieje w pozostałych stanach, co się dzieje w Europie, jak wygląda ten wielki, światowy krach, spowodowany kilkoma banknotami z ospą. Bo przedstawiają nam apokalipsę godną I Am Legend, ale brakuje mi w tym wszystkim jakiegoś wyjaśnienia.

Wszyscy narzekają albo obawiają się o endgame, a przecież trochę czasu zajmie dotarcie do ostatniego poziomu. Nie ma co tego przeliczać na godziny, bo nowego Tomb Raidera kończy się w dwa wieczory i do widzenia, zostaje zbieranie znajdziek na 100%. Wątpię żeby kampania singlowa w Division była krótsza niż dwa wieczory. Wiadomo też że spora część zabawy będzie oparta na powtarzaniu tych samych misji, ja sam nie cierpię takich gier ale tym razem bardzo się wciągnąłem. Deweloperzy już mówią że dla graczy na ostatnim, 30 poziomie, cały Dark Zone zostanie całkowicie "zmieniony", czyli pewnie od nowa wypełniony jeszcze trudniejszymi przeciwnikami. Już otwarta beta była trudniejsza od zamkniętej. Misje na hardzie są wyraźnie trudniejsze od tych na normalu, a ma dojść jeszcze jeden, najwyższy poziom trudności. Dla mnie te narzekania na engame brzmią trochę jak znane i lubiane "słaba ta gra, pograłem 150 godzin się znudziłem bo nie ma co robić" :) Ale ja jestem fanbojem który niespodziewanie zakochał się w Dywizji, więc zdaję sobie sprawę że mam skrzywione spojrzenie na tę grę :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1445 dnia: Luty 22, 2016, 18:32:08 »
Podobno ta epidemia wybuchla we wszystkich dużych miastach świata (chyba na stronie gry coś czytalem), ale tez sie zastanawialem jak to jest ze tak ważne miasto jak NY sobie egzystuje w próżni, nikt nie robi choćby desantu czy coś.

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #1446 dnia: Luty 22, 2016, 18:41:47 »
Po prostu po latach grania w gierki i jedzenia czipsów wszyscy są tak głupi, że nic nikogo. Przecież nas ostrzegano.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #1447 dnia: Luty 22, 2016, 18:48:53 »
Podobno ta epidemia wybuchla we wszystkich dużych miastach świata (chyba na stronie gry coś czytalem), ale tez sie zastanawialem jak to jest ze tak ważne miasto jak NY sobie egzystuje w próżni, nikt nie robi choćby desantu czy coś.

To ja dorzucę swoją cegiełkę

Bardzo mnie to śmieszyło, że przez cała betę przed wejściem do Bazy leży trup "Policjanta" Nikt go nie pochował nikt go nie spalił etc. Od tak sobie leży niech się rozkłada ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1448 dnia: Luty 22, 2016, 18:52:40 »
W porównaniu z 200 letnimi szkieletami w Falloucie to jest pikuś ;)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #1449 dnia: Luty 22, 2016, 18:54:13 »
No co zrobisz Takie są Gry ;) Chociaż tego trupa mogliby gdzieś indziej dać, bo się rzuca w oczy :D

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1450 dnia: Luty 22, 2016, 18:56:58 »
Nawet ja tak dokładnie gier nie analizuję, bo bym zwariował od nadmiary głupot ;).

Offline Dropout Boogie

• I Am Robot
  • God Bless Sony!
« Odpowiedź #1451 dnia: Luty 22, 2016, 19:19:40 »
@Razer

Nie czepiam się, tylko zwracam uwagę.
Nic mi nie wiadomo na temat raidów czy endgame.
Gdyby było tak jak piszesz to UBI mogłoby się pochwalić wielkością gry, w jakimś materiale video. Dziwne że tego nie robi.
PvP to tylko Dark Zone? Żadnego CTF, TDM nic?

Offline Nesh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1452 dnia: Luty 22, 2016, 19:22:27 »
Wszyscy narzekają albo obawiają się o endgame, a przecież trochę czasu zajmie dotarcie do ostatniego poziomu. Nie ma co tego przeliczać na godziny, bo nowego Tomb Raidera kończy się w dwa wieczory i do widzenia...

Jeżeli w betę grałem kilkanaście godzin, to kompletnie nie obawiam się o długość rozgrywki (sic!) pełnej wersji.
Jak dla mnie The Division to jest to, co lubię: zbieranie lootu (wkurza, jak się go traci... wrrr, qwa! Ty ch... j...), adrenalina uciekając/goniąc/podczepiając, fajna interakcja z randomami, którzy są dwulicowi i każdego trzeba mieć na oku :) 
Super się bawiłem solo i nie mogę się doczekać gry w grupie.
Po kilku godzinach byłem sceptyczny, ale wstałem, odpaliłem na godzinkę i zostałem do ostatniej sekundy bety.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1453 dnia: Luty 22, 2016, 19:30:01 »
Uwaga, cyferki!

(kliknij)

Offline Razer

• Mieszkaniec tego forum
  • 1R
« Odpowiedź #1454 dnia: Luty 22, 2016, 20:11:30 »
@Dropout Boogie

Pewnie, jest wiele rzeczy które się nie zgadzają (jak te trupy przy drzwiach do bazy), po prostu to fajne że każdy zwraca uwagę na co innego, a co innego pomija.
Co do chwalenia się to pewnie dopiero niedługo będzie startować zmasowana akcja marketingowa, jeszcze będziemy mieć dość tych zwiastunów, teaserów i całej reszty.

Żadnego CTF, TDM ani niczego w tym stylu nie zapowiadali. Nie mówili o niczym poza tym co jest w becie, ludzie łapali ich za słówka o raidach na większą ilość graczy (nie 4 a 8 albo i więcej), ale to tylko wróżenie w fusów. Za to Massive/Ubi kilka razy wspominali że zostawiają sobie kilka rzeczy na premierę (chociażby ten DZ na 30lvl, albo większa ilość skrótów przez budynki) więc pewnie będą ogłaszać kolejne ficzery.

Teoretycznie, w ramach tego świata i mechanik nim rządzących, mogliby zrobić wiele rzeczy. Nawet te CTF i TDM by jakoś pasowały, ale zakładając wariant pesymistyczny pewnie im się nie zechce. A myśląc optymistycznie to gra zapowiada się na spory sukces, i to nie taki "największy sukces nowego IP" jak W_D, tylko naprawdę na fajną grę ;) Może będą ją "uczciwie" wspierać przez kilka lat, dodawać nowe miejscówki, tryby i całą resztę. Wiele razy powtarzali że to "living game" i że chcą ją wspierać, kto wie, może kłamią tylko w 30% a nie 90% :)

Jestem ciekawy jak potoczą się jej losy, Destiny nie obserwowałem ale wszędzie widzę opinie że po tym jak już kurz po The Taken King opadł to jest jakaś straszna lipa i ogólny zawód.

Offline Dropout Boogie

• I Am Robot
  • God Bless Sony!
« Odpowiedź #1455 dnia: Luty 22, 2016, 20:32:34 »
Moje wyobrażenia NY po epidemii zupełnie inaczej wyglądają, nocne bieganie po ulicach z latarkami tak aby nikt nas nie zauważył to by było to!.
Też kibicuje tej grze, bo jak pisałem wcześniej chciałbym ją kupić na PC zostać na dłużej i zobaczyć tę tone efektów graficznych (PCMR), ale w benchmark też mi się nie uśmiecha grać.

Jak wygląda crafting w Division? Co mogę zrobić? Nie wiem...

Też znów czuję tutaj brak podziału na jakieś konkretne klasy jak w typowym mmo.
Jakiś tank w stroju sapera który idzie z tarczą i bierze na siebie agro, konkretni healerzy itp
A skończy się na 5 apteczkach w ekwipunku i działkach jako umiejętnościach.
Myślę że możliwości mogłoby być sporo, no albo mam za wysokie oczekiwania co do gier...

A i jeszcze jedno, czy innych graczy możemy spotkać w tej normalnej strefie czy tylko w DZ?

Co do Destiny to problemem tej gry jest częstotliwość wypuszczania dodatków. TTK wyszedł we wrześniu i nic poza tym. Eventy typu IB czy jakieś walentynkowe pierdololo są dobre na chwilę, i powinny być traktowane jako odskocznia od "wątku głównego", a mam wrażenie że je zastępują.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2016, 20:36:10 wysłana przez Dropout Boogie »

Offline Razer

• Mieszkaniec tego forum
  • 1R
« Odpowiedź #1456 dnia: Luty 22, 2016, 21:18:34 »
Mi w pierwszych godzinach też brakowało elementów survivalowych. Wręcz żałowałem że gra bardziej nie przypomina czegoś pokroju DayZ. Ale po przyzwyczajeniu się do tego co jest stwierdziłem że samo w sobie to jest wystarczająco dobre. Może trochę brakuje możliwości skradania, wymieniania się przedmiotami z innymi graczami, ale dla mnie to detale. Pograłem, zobaczyłem co gra oferuje i stwierdziłem że dla mnie to jest spoko.

Crafting to zbieranie "recept" i surowców. Surowców jest 5: tekstylia, części broni, narzędzia, elektronika i technologia. Do tego każdy występuje w 5 jakościach/kolorach - od białego do złotego. Każda recepta wymaga odpowiednich surowców odpowiedniej jakości. Nie jestem pewien, ale chyba będzie opcja łączenia kilku słabszych surowców w jeden lepszy. I chyba tyle z craftingu.

Brak podziału na klasy, a raczej brak budowania konkretnego builda, to coś co bardzo mi się podoba. Wszystko zależy od naszego wyposażenia i skilli. Jeśli chcesz nagle z medyka stać się tankiem albo damage dealerem to po prostu zmieniasz wyposażenie i skille. Nie trzeba grać od nowa żeby zbudować sobie inną postać. Aktywnych skilli jest 9 + 3 "sygnaturowe", każdy z nich ma cztery warianty które wbrew pozorom znacząco różnią się między sobą (zwykła bomba, bomba powodująca krwawienie, bomba ogłuszająca, bomba z czujnikiem ruchu). To już jest sporo kombinacji pod różne buildy (leczenie też ma kilka wariantów, akurat dla healera). Do tego zablokowane w becie perki i talenty. Talentów jest 24, są pasywne i zapewniają różne bonusy, np jak kogoś podniesiesz to obaj przez 10sek otrzymujecie o 50% mniej obrażeń, albo twoja prywatna apteczka leczy też wszystkich w odległości 20m o 40%, albo 30% mniej obrażeń podczas przebiegania od osłony do osłony. Na koniec jest 40 perków, rzeczy typu dodatkowe miejsce na apteczkę, +10% do zdobywanego xp itp. Jak dla mnie to cała masa kombinacji pod różne buildy. A wszytko można wymieniać w czasie rzeczywistym, tak jak w ostatnim Wieśku, więc można sobie dopasowywać postać na bieżąco.

W normalnej strefie gra się solo + znajomi w coopie. Idealnie dla ludzi z pvp-wstrętem.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1457 dnia: Luty 22, 2016, 21:39:46 »
Widzę że czepialstwo może dotyczyć rzeczy które w życiu nie przyszłyby mi do głowy :)

No shit, Sherlock? ;D Pan kolega od wczoraj na forum? Tu niektórzy są mistrzami w nadinterpretacji, wyrywaniu z kontekstu, robienia dramy z najmniejszej i najmniej istotnej pierdoły. Drobiazg który zwykle jest niezauważalny, pomijalny, tu urasta do problemu o który kruszy się kopie, dyskutuje do ostatniego klawisza w klawiaturze, reaguje emocjonalnie, a czasem nawet usuwa konto.

Interesuję sie trochę psychologią i socjologią. Zupełnie amatorsko. Ale gdybym miał wiecej czasu i kasy, to zapisałbym się na studia w tym kierunku i po jakimś czasie doktorat miałbym w kieszeni. Tu jest materiał nawet na profesurę ;D

Offline wojtakus

• Mieszkaniec tego forum
  • I serve one master, and his name is gaming
    • Moja strona
« Odpowiedź #1458 dnia: Luty 23, 2016, 10:05:56 »

No shit, Sherlock? ;D Pan kolega od wczoraj na forum? Tu niektórzy są mistrzami w nadinterpretacji, wyrywaniu z kontekstu, robienia dramy z najmniejszej i najmniej istotnej pierdoły. Drobiazg który zwykle jest niezauważalny, pomijalny, tu urasta do problemu o który kruszy się kopie, dyskutuje do ostatniego klawisza w klawiaturze, reaguje emocjonalnie, a czasem nawet usuwa konto.

Interesuję sie trochę psychologią i socjologią. Zupełnie amatorsko. Ale gdybym miał wiecej czasu i kasy, to zapisałbym się na studia w tym kierunku i po jakimś czasie doktorat miałbym w kieszeni. Tu jest materiał nawet na profesurę ;D
+1

A wracając do tematu wątku to mnie osobiście BETA DEMO przekonało do zakupu gry. Graficznie świetnie ta produkcja wygląda a i fabule też nic moim zdaniem nie brakuje. Mając w pamięci słowa zdaje się że jednego z współforumowiczów iż poświęcanie masę czasu żeby wymaksować co się da jest bezsęsu bo zabije fan z gry właściwej bo "wtórność" i "trzeba część rzeczy powtarzać", i tak wsiąkłem i chciałem grać. Nie jestem weteranem gatunku MMO RPG ale tu było co robić i co zwiedzać w podstawowej mapie. Natomiast co się tyczy DZ to nieprzewidywalność ludzkiego zachowania czyni ten element gry bardzo grywalnym.
Mi osobiście gra się podoba i na bank ją kupię, mimo truchła policjanta przed wejściem do bazy ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1459 dnia: Luty 23, 2016, 10:32:45 »
Pozostaje miec nadzieje, że tego trupa usuną w patchu ;)

Offline Skrzypas

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1460 dnia: Luty 23, 2016, 10:38:02 »
10 misja medical będzie polegać na sprzątaniu trupów.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #1461 dnia: Luty 23, 2016, 10:42:50 »
Najpierw trzeba będzie zdobyć flamer od frakcji która się nimi posługuje. I oczywiście nie da się tak by zabrać poprzedniemu użytkownikowi którego się właśnie odstrzeliło, będzie długi quest bo go zdobyć.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1462 dnia: Luty 23, 2016, 12:07:03 »
A właśnie, to jest zabawne ze zabijam snajpera, on upuszcza snajperkę, która... znika.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #1463 dnia: Luty 23, 2016, 12:17:59 »
Zawsze mógłby upuszczać tę lub inną broń zapakowaną w kolorową kulkę, którą musisz rozpakować w bazie. ;)
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #1464 dnia: Luty 23, 2016, 12:20:40 »
I to kulkę mniejszą od broni która jest w środku. Syndrom woreczka z Wiedźmina ;)

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #1465 dnia: Luty 23, 2016, 16:58:05 »
Przypomnieliście mi jak pięknie wybuchali kolesie z miotaczami. :)
Gregys out.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1466 dnia: Luty 23, 2016, 17:02:47 »
Zawwsze staram się strzelać w zbiornik na plecach :)

A propos Dark Zone - to jest moim zdaniem słabe i zniechęcające: "killing an aggressor immediately ups the stakes by granting you Rogue status - even if you retaliated as an act of self-defense."

Ktos próbuje mnie zabić, zabijam go w obronie własnej - jestem rogue, czyli wg gry nie róznię się niczym od graczy zabijających niewinnych graczy strzałami w plecy. Widzi mnie jakiś inny gracz (który nie widział, że zabiłem w obronie własnej) i mnie zabija. Profit!

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1467 dnia: Luty 23, 2016, 17:27:22 »
Jakas bzdura. Strzelanie do rogue nie dawalo statusu rogue przeciez.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1468 dnia: Luty 23, 2016, 17:35:17 »
W ostatnim dniu bety miałem. dokładnie taką sytuację. Strzelalem do rogue i zostałem rogue.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #1469 dnia: Luty 23, 2016, 17:47:30 »
No to chyba jakis blad, bo na pewno zalozenie jest inne.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Razer

• Mieszkaniec tego forum
  • 1R
« Odpowiedź #1470 dnia: Luty 23, 2016, 18:51:18 »
Chyba tak. Ostatni dzień spędziłem na polowaniach na rogali i nic takiego mi się nie zdarzyło.

Offline Rip van Winkle

• Mieszkaniec tego forum
  • all work and no play make rip a dull boy
« Odpowiedź #1471 dnia: Luty 23, 2016, 19:08:35 »
Też tego nie uświadczyłem, natomiast nagminne było prowokowanie wieżyczek innych graczy tzn. jest chyba jakiś bug, że możesz ostrzelać wieżyczkę ustawioną przez neutralnego gracza, wieżyczka odpowiada ogniem, a jej właściciel dostaje status "rouge".

Kupuję na pewno, tylko ciągle nie wiem na którą konsolę.
#firstworldproblems

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #1472 dnia: Luty 23, 2016, 19:12:08 »
Dokładnie

Wystarczy że jakiś inny Agent rozstawi wieżyczkę a ty zaczniesz do niej strzelać i od razu masz Rogue.

Mam nadzieje, że takie rzeczy poprawią

Offline Nesh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1473 dnia: Luty 23, 2016, 21:59:18 »
W ostatniej godzinie tak się bawiłem. Strzelałem na ladowisku z pistoletu i czekałem, aż któryś ustawi wieżyczkę. Ustawili :) Jak pięknie lvl leci za zabicie rogue'a :)

Offline Szozi

• Badass
« Odpowiedź #1474 dnia: Luty 23, 2016, 22:42:56 »
A to nie działa tak, że trzeba raz trafić właściciela wieżyczki i ona zaczyna strzelać do nas wywołując u niego status Rouge?

Offline Razer

• Mieszkaniec tego forum
  • 1R
« Odpowiedź #1475 dnia: Luty 23, 2016, 22:57:19 »
A to nie działa tak, że trzeba raz trafić właściciela wieżyczki i ona zaczyna strzelać do nas wywołując u niego status Rouge?

Chyba właśnie tak jest, bo często podczas zadymy nagle czyjaś wieżyczka zaczynała naparzać do neutralnych graczy.

Dobra akcja:
http://www.youtube.com/watch?v=R0yEWvLRE4Q

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #1476 dnia: Luty 24, 2016, 10:21:22 »
Po pograniu przez open weekend w wersję na X1 i spotkaniu zero (słownie: zero) ludzi z mojej przykurzonej friendlisty, zmieniam zdanie i gram na PS4.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1477 dnia: Luty 24, 2016, 10:28:57 »
Oplacasz jednocześnie plusa i golda?

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #1478 dnia: Luty 24, 2016, 10:39:35 »
Tak, why?

BTW śmieszy mnie podejście "skąd w Was ten optymizm, tu nie będzie endgame'u" - grałem w closed betę 7 godzin, w open betę 9 godzin. Pierwsza zawierała jedną misję, fluffowe zadania i okrojone pvp, druga zawierała dwie misje, fluffowe zadania i okrojone pvp. Poświęciłem 16 godzin na tutorial. Mój optymizm bierze się właśnie stąd :D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1479 dnia: Luty 24, 2016, 10:50:45 »
Ano nic, ja nie gram na tyle w multi zeby oplacanie dwóch abonamentów miało jakikolwiek sens, nawet ten gold opłacam z przywyczajenia i dlatego ze bardzo tanio (ok 10zl miesiecznie). Ciężki żywot konsolowego gracza hardkorowego, bo musi dodatkowo placic ok 320zł rocznie żeby móc grać w multi na obu platformach.