Autor Wątek: Tom Clancy's The Division  (Przeczytany 531412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
Odp: Tom Clancy's The Division
« Odpowiedź #920 dnia: Styczeń 29, 2016, 19:35:25 »
Ktoś cie atakuje pewnie, musisz oczyścić okolicę i wtedy wyjść checkpointem.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline raggnarok

• Super Badass
« Odpowiedź #921 dnia: Styczeń 29, 2016, 19:38:56 »
Nikt mnie nie atakuje. Zeby bylo jasne - wyjscie jest w tych lokacjach z vendorem, ta?

edit. juz rozkminielm :P Chcialem wyjsc w miejscu gdzie nie ma terenow w becie :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2016, 19:45:50 wysłana przez raggnarok »

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #922 dnia: Styczeń 29, 2016, 19:47:54 »
Widzieliście jak śnieg zlatuje z krzaków, w które wchodzimy? Next gen! ;)

Offline Nesh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #923 dnia: Styczeń 29, 2016, 20:11:49 »
A tak se zapytam:
ma ktoś zapasowy klucz na PC?

Offline wojtakus

• Mieszkaniec tego forum
  • I serve one master, and his name is gaming
    • Moja strona
« Odpowiedź #924 dnia: Styczeń 29, 2016, 21:04:14 »
To to sterowanie w końcu jakiś jest? Porównywalne z:
1 gears of war
2 god of war
3 asasincread
4 uncharged
5 tomb raider
6 skończyły mi się pomysły

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #925 dnia: Styczeń 29, 2016, 21:11:08 »
Mnie się gra fajnie i nie mam problemów ze sterowaniem, podobnie jak reszta ekipy. Można się uprzeć i na siłe szukać dziury w całym kompletnie pomijając elementy które robią tę grę. Tylko, jak to już pisałem nie raz, pograć trzeba trochę, z ekipą i mieć pomysł na to co się robi. Akcje wychodzą takie na PvP, że klękajcie narody.

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #926 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:28:59 »
Ja wiem, że jest osobny temat do filmików, ale to tylko raz psze pani.
Vuko znudziło się bieganie, to zaczął jeździć na kolanach
http://youtu.be/DEmMhGjpl5c#ws

Offline kikoshima

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #927 dnia: Styczeń 29, 2016, 22:35:50 »
Jak by ktoś chciał się podzielić kluczem na PC to ja przyjmę z chęcią :3 Wygląda fajnie to to :D

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #928 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:12:57 »
Dałngrejd dałngrejdem, ale mi się ta gra podoba i całkiem przyjemnie sie na nią patrzy.

Co do gry PVP to tu będzie tylko ten jeden tryb? Jeśli tak to trochę słabo :-X

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #929 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:15:07 »
Pograłem. Mam problem, bo tak naprawdę nie wiem czym ta gra chce być/czym nie jest.
Klimat jest ok, ale mam nadzieję, że kampania singlowa będzie miała przyzwoitą fabułę, bo jakoś do multi mam co innego.

Po tym co zobaczyłem - do co-opa z kumplem jak stanieje o połowę. Jakbyśmy nie mieli w co grać to pewnie by się kupiło szybciej, a tak to jeszcze jest w co (Destiny, Halo 5 w co-opie, Battlefield 4 z większą ekipą).

Offline Michau

• Badass
« Odpowiedź #930 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:28:16 »
Nie wiem, czy już ktoś o tym tutaj wspominał czy nie ale jeśli podczas ewakuacji podleci helikopter i zdąży się podczepić nasz zdobyty ekwipunek do liny, jest on już nie do ruszenia i można sobie w zasadzie nawet już z tego miejsca iść, bo przedmioty i tak będą już nasze. Liczyłem, że to jednak jest walka do samego końca o przedmioty ale jednak nie :)
----------

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #931 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:37:03 »
Jeśli zdążysz podczepić. ;D

Dark Zone rządzi i mieliśmy dzisiaj kupe funu w tym trybie. Czasem jednak można być skurwysynem i to jest fajne. I trudne. :D

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #932 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:39:50 »
Pograłem. Mam problem, bo tak naprawdę nie wiem czym ta gra chce być/czym nie jest.
Klimat jest ok, ale mam nadzieję, że kampania singlowa będzie miała przyzwoitą fabułę, bo jakoś do multi mam co innego.

Mam to samo. Ale brawa dla Massive, masa opcji i ładnie chodzi na pc. ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #933 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:49:09 »
Jak ładnie? Na maksymalnych ustawieniach nie trzyma 60fps w 1080p na 980Ti.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #934 dnia: Styczeń 29, 2016, 23:58:43 »
Co do sterowania to idzie przywyknąć. Choć nadal mnie wnerwia że nie potrafi się postać oderwać "do przodu". Tj da się - jak człowiek wymusi się bieg do przeszkody na przód od nas, ale nie zawsze się chce w ten sposób. Czyli najpierw musimy się oderwać w przeciwnym kierunku od osłony i dopiero biec gdzie chcemy. Czasem też z jakiegoś dziwnego powodu postać nie chce się oderwać tak szybko jak w innej sytuacji, nie wiem od czego to zależy. No i mieliśmy z Michauem jaja z darkzonami, niby byłem w tym samym, ale on mnie widział, a ja jego nie :P. 2 razy mnie też wywaliło do innego DZ pomimo że byłem z nim w jednej drużynie i musiałem wymuszać dołączanie, co też skutkowało tym że parę razy się nie widzieliśmy po wyjściu z safehouse, mimo że powinniśmy bo już niby był ten sam DZ.

W Dark Zone mnie wkurzają snajperzy. Na dzień dzisiejszy(i w zasadzie na wieczność, bo już grał nie będę - weekend mam zajęty), nie potrafię ogarnąć takich ludków. Idę sobie dołem, jebut skądś i prawie leżę. Nie wiem skąd strzał, a nie będę jak debil czekał za jaką osłoną jak mu może przejdzie, wiec się biegnie do przodu i szuka jakiejś ucieczki w boczną uliczkę, a że często długo czegoś takiego nie ma, to za chwilę padamy ;).

Ale generalnie mi się podoba ten podział na DarkZone i resztę. W zasadzie dwie gry w jednej - w darkzone faktycznie loot ma znaczenie, no i osobno się tam zdobywa poziom. Tylko spodziewam się że w fullu jak nie będzie level capa, to jak nie grasz od premiery będziesz miał przestrane :P. No chyba, że na graczy jakimś cudem ekwipunek/poziom postaci nie będzie miał aż takiego znaczenia jak na mobków.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 00:01:33 wysłana przez Blue__ »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #935 dnia: Styczeń 30, 2016, 00:01:20 »
Miałem szczęście że nie trafiłem na snajperów w DZ. Wkurzyłbym się.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #936 dnia: Styczeń 30, 2016, 00:03:05 »
No i też mieliśmy taką sytuację, że przed safehouse czekało ciągle 4 kolesi i tylko czekali na małe ekipy wychodzące. To będzie plaga :). Szczególnie że gra po śmieci daje mały wybór respawnpointa - zwykle najbliższy checkpoint i saferoom, czyli Ciągle Cię pakuje do tego samego - można kombinować z wychodzeniem innym wyjściem i ucieczką etc. Generalnie się dało ich ominąć, ale wkurzać wkurzało, w końcu nic z tego nie mieli chyba - bo wychodziliśmy bez paczek, chyba że jest coś expa za samo zabicie neutralnego?

« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 00:06:20 wysłana przez Blue__ »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #937 dnia: Styczeń 30, 2016, 00:07:16 »
Resp w checkpoincie i wyjście z darkzone.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #938 dnia: Styczeń 30, 2016, 00:23:23 »
Potrafilo mi walic checkpointa 2m od miejsca smierci a saferoom kilka m dalej. Wybieraj :). Jasne, mozna na okolo, albo jak saferoom w srodku darkzona, to zwiewac inna droga. Ale takie akcje na pewno beda mialy miejsce, jeszce jak sie da przy niewielkim wysilku sprowadzic 2 grupy po 4 osoby fo jednego darkzone, spiac ich na czacie glosowym, to dopiero beda akcje odchodzily ;). Snajperzy na czujki i dobrze rozstawiona ekipa naziemna przeskakujacy miedzy safehousem a ekstrakcja np. Zreszta 2 dobrych snajperow, jeden strzela za drugim i juz po robocie momentalnie ;).

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #939 dnia: Styczeń 30, 2016, 00:39:07 »
Pograłem chwilę i o ile wcześniej brałem tę grę w ciemno tak teraz mocno się zacząłem zastanawiać. Słabo się strzela, grafika mocno bez szału, świat wydaje się strasznie mały i jest strasznie szarobury. Do tego masa bugów, łącznie z wpadnięciem pod mapę.
Mam też straszny dysonans ludonarracyjny (:O) gdy w zwykłego brudasa w bluzie z kapturem muszę władować 3 magazynki z M4.

Zapowiada się takie Destiny tylko z gorszą grafiką, słabszym strzelaniem i prawdopodobnie mniejszym obszarem do grania.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #940 dnia: Styczeń 30, 2016, 04:16:27 »
http://youtu.be/DEmMhGjpl5c#ws
Co chcesz, ślisko było a nart nie wziąłem ;)

Pograłem chwilę i o ile wcześniej brałem tę grę w ciemno tak teraz mocno się zacząłem zastanawiać. Słabo się strzela, grafika mocno bez szału, świat wydaje się strasznie mały i jest strasznie szarobury. Do tego masa bugów, łącznie z wpadnięciem pod mapę.
Mam też straszny dysonans ludonarracyjny (:O) gdy w zwykłego brudasa w bluzie z kapturem muszę władować 3 magazynki z M4.

Zapowiada się takie Destiny tylko z gorszą grafiką, słabszym strzelaniem i prawdopodobnie mniejszym obszarem do grania.
Krótko będzie +1

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #941 dnia: Styczeń 30, 2016, 08:00:23 »
https://youtu.be/nBC3odtMRU0

Co wy z tą grafiką, przecież to świetnie wygląda. Bugów nie uświadczylem po kilku godzinach grania.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 08:09:16 wysłana przez Simplex »

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #942 dnia: Styczeń 30, 2016, 08:05:44 »
Takie małe info

Po osiągnieciu 10lvl w DZ Na mapie są inne mocniejsze mobki

Nie można latać z kims poniżej tego lvl chyba. No i mobki są cwańsze, używają sprzętu takiego jak miniwieżyczka

Kurde wciąga strasznie :) Fajna ekipa się szykuje, parę grupek będzie do grania :)

A jakis dziwnych bugów na XO nie zauważyłem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 08:07:26 wysłana przez biomedic »

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #943 dnia: Styczeń 30, 2016, 08:11:48 »
A, jeszcze zapomniałem o tym co już pisało pare osób: ilość ammo jaką trzeba wjebać w moba jest z deczka niedzisiejsza. Jedynie heady ze snajperki są w miarę sensowne (chociaż często to nie jest one shot one kill). DarkZone mnie intryguje, ale mam wrażenie, że ludzie nie wiedzą jak w niego grać (w tym ja). Fajny pomysł z tym rogue, ale z drugiej strony jak obstawiasz tyły, a dwóch twoich kolegów leci do przodu przeczyścić i w ferworze walki, w któregoś z nich trafisz to od razu rogue i ktoś ci może w plecy wjechać :/

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #944 dnia: Styczeń 30, 2016, 08:26:15 »
Wobec ogólnej podjarki mam pytanie: nie ma ktoś przypadkiem kodu na betę The Division na PS4 lub PC? Obadałbym, czy na pewno mnie ta gra nie interesuje :) Wczoraj dostałem mail, że niestety, nie mają dla mnie kodu :'(

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #945 dnia: Styczeń 30, 2016, 08:34:50 »
Wobec ogólnej podjarki mam pytanie: nie ma ktoś przypadkiem kodu na betę The Division na PS4 lub PC? Obadałbym, czy na pewno mnie ta gra nie interesuje :) Wczoraj dostałem mail, że niestety, nie mają dla mnie kodu :'(

Ja też ale oni chyba dziennie wysyłają, więc masz szanse dzisiaj dostać.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #946 dnia: Styczeń 30, 2016, 08:43:29 »
...
To nie jest zwykły brudas z kapturem. To jest kopia 1:1 Lamara z GTAV, a raczej kopie bo jest ich mnóstwo ;D
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #947 dnia: Styczeń 30, 2016, 11:37:26 »
Porównanie miejscówek, ukradzione z Rozchodniaczka

http://www.youtube.com/watch?v=6ToFf_DgIec#ws

Działa wam beta na PS4 i One? Na PC jest mejtenens.
http://forums.ubi.com/showthread.php/1379345-Servers-maintenance-%E2%80%93-Saturday-January-30
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 12:16:05 wysłana przez Simplex »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #948 dnia: Styczeń 30, 2016, 12:25:15 »
Na One nie działa. Ale około 13 powinno zacząć, miejmy nadzieję. Zaczęli o 10 czasu CET, przybliżony czas 3 godziny.

I stan na dziś - preorder zostaje :)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #949 dnia: Styczeń 30, 2016, 12:45:24 »
Przerwa jest :) Wczoraj w samej grze było info

Offline Sidyk

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #950 dnia: Styczeń 30, 2016, 15:05:16 »
Nie wiem, czy już ktoś o tym tutaj wspominał czy nie ale jeśli podczas ewakuacji podleci helikopter i zdąży się podczepić nasz zdobyty ekwipunek do liny, jest on już nie do ruszenia i można sobie w zasadzie nawet już z tego miejsca iść, bo przedmioty i tak będą już nasze. Liczyłem, że to jednak jest walka do samego końca o przedmioty ale jednak nie :)

W sumie to wczoraj rozkminijem jedna rzecz (może w przypadku tych toreb będzie tak samo) w becie kiery wchodzimy do strefy kwarantanny możemy tam przebywać w nieskończoność. W pełnej wersji gry ( w becie jest już ten element tj. Niebieski pasek z ikona pojemnika ze stanem filtra ) będzie schodził nam stan filtra, co ciekawe każda taka strefa wymaga filtra innego poziomu, np. Poziomu 1 czy poziomu 3.

Offline Sidyk

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #951 dnia: Styczeń 30, 2016, 15:09:16 »
w zwykłego brudasa w bluzie z kapturem muszę władować 3 magazynki z M4

Przecież to RPG a nie symulacja strzelania jak rainbow wiz siegie czy SWAT 3. W destiny tez na niskich poziomach walisz z 2-3 magazynki w moba. Albo diablo czy coś...
Taka mechanika.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #952 dnia: Styczeń 30, 2016, 15:57:35 »
Tak, ale w Destiny strzelasz do kosmitów i innych wymyślonych ludków i się tego tak nie odczuwa.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #953 dnia: Styczeń 30, 2016, 16:43:25 »

W sumie to wczoraj rozkminijem jedna rzecz (może w przypadku tych toreb będzie tak samo) w becie kiery wchodzimy do strefy kwarantanny możemy tam przebywać w nieskończoność. W pełnej wersji gry ( w becie jest już ten element tj. Niebieski pasek z ikona pojemnika ze stanem filtra ) będzie schodził nam stan filtra, co ciekawe każda taka strefa wymaga filtra innego poziomu, np. Poziomu 1 czy poziomu 3.
Jup, jak wczoraj graliśmy to tez mi się ten pasek rzucił w oczy i podążyłem podobnym tropem.

Dobiłem do 8 lvl i nie mam co robić w becie. Dark Zone fajne, ale solo nie ma sensu zbytnio - za to questy w zwykłej strefie szybko sie kończą.

Jestem na tak, bo to fajne mmo (nawet troche taktyczne - zwykle biegnę w kierunku przeciwnika korzytając z osłony ekipy z tyłu i zachodze wroga z boku, lub snajpię ziomów atakujących ekipę), ale musi być tam masa kontentu jak chcą to sprzedać też jako solo. No i widzę powtarzalnośc z Watch Dogs. I to jest w sumie najsłabsze.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #954 dnia: Styczeń 30, 2016, 17:51:24 »
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-the-division-beta-performance-analysis

Jestem zaskoczony, 1080p na obu konsolach, wyglądają identycznie a na One minimalnie gorsza wydajność niż na PS4. Najpierw Tomb Raider, a teraz Division - obie gry wyglądają super i działają nieźle na One w 1080p30 (TR trochę gorzej), a na PC mają spore wymagania. Może naprawdę po ponad 2 latach od startu nowej generacji zaczęła działać moc optymalizacji pod jeden sprzęt.
Ciekawe będzie porównać Rise of the Tomb Raider na obu konsolach jak już wyjdzie na PS4.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 17:53:02 wysłana przez Simplex »

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #955 dnia: Styczeń 30, 2016, 20:55:57 »
Zrobiliśmy z Acridem polowanie na rogue agentów w DZ, było bardzo emocjonująco, wynieśliśmy tonę sprzętu, chociaż przy ewakuacji było trochę nerwowo. Swietnie wymyślone to multi, będę bardzo grał.

Singlowo jest sens grać, bo można dołączać do randomowych grup przecież.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #956 dnia: Styczeń 30, 2016, 21:10:34 »
@Simplex Rise to chodzi raczej średnio jak się zaczyna akcja i się nie robiło jej po cichu.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #957 dnia: Styczeń 30, 2016, 22:30:02 »
Zrobiliśmy z Acridem polowanie na rogue agentów w DZ, było bardzo emocjonująco, wynieśliśmy tonę sprzętu, chociaż przy ewakuacji było trochę nerwowo. Swietnie wymyślone to multi, będę bardzo grał.

Singlowo jest sens grać, bo można dołączać do randomowych grup przecież.
A grałeś w DZ jak 12 osób się napierdałało? Bo my gralismy. I solo to tam nie masz co robić. :D Ewentualnie możesz żebrać i ginąć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 22:32:19 wysłana przez Marcin Szymański_ »

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #958 dnia: Styczeń 30, 2016, 23:38:54 »
Gankowali mnie wczoraj, dzisiaj było znacznie lepiej, ale po prostu bez blue gearu (częściowego chociaz) nie ma sensu tam wbijać.

Offline regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #959 dnia: Styczeń 30, 2016, 23:41:03 »
Jak ja się cieszę, że zagrałem w betę.

Po pierwsze - drama o rozmiar mapy - no chyba kogoś powaliło. To jest ogromne. Rzygam już łażeniem w tej grze, ileż można. Wszystko takie duże i... pustawe. Pierwsze DLC to powinien być cholerny rower ;) Idziesz idziesz, jakiś mobek śmieszny Cię odstrzeli, respawn i idziesz idziesz. Dzisiaj z grania 2h to ponad 1h było łażenia od respa.

Po drugie - pre-order anulowany, czekam aż wyjdzie pełna wersja i ktoś zrecenzuje tryb single. Bo ja nie mam ekipy i mieć raczej nie będę (zaledwie parę h na granie w tygodniu) i póki co na single'u jest słabo. A na multi nie wiem o co chodzi, albo zabijają od razu albo nic się nie dzieje. Oblazłem pół tego DZ i nie spotkałem ani jednego przeciwnika. Serio, co się robi w tych strefach? Są jakieś misje czy tylko walenie po ryju?

Po trzecie - strzelanie jest baaaardzo dziwne i się nie przyzwyczaję chyba. I to główny zarzut. Stoi przede mną jakiś facet w kapturze, wywalam w niego CAŁY magazynek z karabinu szturmowego i on mnie wywala paroma strzałami z jakiegoś pistoleciku gdy ja przeładowuję. Bo cyferki się nie zgodziły. Totalny bezsens. Destiny jakoś dało radę i był fun z piu-piu, od razu człowiek łapał o co biega a tutaj przegrałem 4h i nadal nie umiem się przyzwyczaić. Doszło do tego, że rzucam w kolesi ładunkiem bo nie chce mi się z tym strzelaniem męczyć. Plus sterowanie (d-pad) i menu są jakieś dziwne.

Z plusów - bardzo ładna grafika i klimacik. Także czekam na recki trybu single, bo póki co to nie gra dla mnie.

I to chodzenie! Nosz kurza twarz!!! Dead, respawn, 5 minut łażenia, dead, respawn, 5 minut łażenia. Rany!!!