Autor Wątek: Thief  (Przeczytany 149722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pikacz

• Gość
Odp: Thief
« Odpowiedź #520 dnia: Luty 25, 2014, 09:36:04 »
I jakos nagle dziennikarzom zaczal framerate przeszkadzac  :o A jak od 2 lat kazda jedna gra na PS3 ledwo zipala w 25 klatkach to bylo dobrze :D

Cytat: Wszyscy
Cyferki nikogo!

Offline mdag

• Badass
« Odpowiedź #521 dnia: Luty 25, 2014, 09:36:36 »
Ciekawe, czy znalazła się chociaż jedna przytomna osoba, która wymusiła 720p w konsoli i sprawdziła, czy ta rozdzielczość ma jakiekolwiek znaczenie. Pewnie nie, bo kurwa po co, lepiej napisać że tnie i jest do dupy, bo wsadzili 1080 na siłę :/

Na PS4 framerate, a na XOne doczytujące się na oczach tekstury (np. budynków) i bardzo długie loadingi...
Nie ma co, postarali się jak cholera.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #522 dnia: Luty 25, 2014, 09:36:58 »
Cuda dziwy, wersja na XO jest lepsza od wersji na PS4, a 1080p to nie jest dar od Mistrza Budowniczego  :o I co Simplex? Winna jest moc konsoli, czy może przypadkiem fuszerka developera?

Tak czy siak cieszy mnie to, że na platformie Sony jest gorzej  ;D Chętnie już bym pograł.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #523 dnia: Luty 25, 2014, 09:38:29 »
"wersja na XO jest lepsza od wersji na PS4"
Obie wersje są skopane, wersja na Xone ma niższą rozdzielczość i wyższy FPS, ale tekstury doczytują się na oczach gracza. Wybór między dżumą a cholerą jest ciężki, ja wybieram wersję rasy panów z 60 fps w 1080p

W przypadku Thiefa to ewidetnie fuszerka programistó, jakby dali 1080p na Xbox One chodziłoby tak samo dziadowsko. No i te loadingi na ciasnych liniowych mapach?
Ale ja jeszcze poczekam na moich życiowych guru z świątyni digitalfoundry aż policzą wszystkie klatki i piksele  ;D

I jakos nagle dziennikarzom zaczal framerate przeszkadzac  :o A jak od 2 lat kazda jedna gra na PS3 ledwo zipala w 25 klatkach to bylo dobrze :D
No bo działał magiczny argument: "Jak na siedmioletnią konsolę to i tak jest super! Tylko 512MB pamieci, a jakie cuda!"

« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2014, 09:41:58 wysłana przez Simplex »

Offline mdag

• Badass
« Odpowiedź #524 dnia: Luty 25, 2014, 09:38:41 »
Turbo, na PS4 gorzej pod względem kl/s, wersja XOne też cierpi na swoje przypadłości (chyba jednak mniej bolesne), patrz mój post nad Twoim.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #525 dnia: Luty 25, 2014, 09:40:34 »
Turbo, na PS4 gorzej pod względem kl/s, wersja XOne też cierpi na swoje przypadłości (chyba NA PEWNO jednak mniej bolesne), patrz mój post nad Twoim.

Wystarczy, USA 1, Dżaponia 0. !!!11111one.

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #526 dnia: Luty 25, 2014, 09:42:45 »
Turbo, na PS4 gorzej pod względem kl/s, wersja XOne też cierpi na swoje przypadłości (chyba NA PEWNO jednak mniej bolesne), patrz mój post nad Twoim.

Mnie nie interesuje na której działa mniej źle, mnie interesuje, dlaczego nextgenowe wersje (obie) są (mniej lub bardziej) spieprzone i jak w takim razie wyglądają wersje ps3/x360 i w ogóle jedno wielkie WTF i kiedy patch :/

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #527 dnia: Luty 25, 2014, 09:43:15 »
Wersji na pastgeny nawet nie pokazują, musi byc fatalna.

Teraz się módl żeby nie było poprawki obniżającej rozdzielczosc na PS4, bo twoje Schadenfreude szlag trafi  :P

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #528 dnia: Luty 25, 2014, 09:47:25 »
Okej, to mamy pierwszego crAAApa w tym roku, kto następny? Drugi syn? ;)

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline SimonX

• Prezes
« Odpowiedź #529 dnia: Luty 25, 2014, 09:53:06 »

pozdr

Zawsze jest takie zagrożenie. Infamous nigdy cudem (imo) nie był. Na Knacka liczyłem, oceny powstrzymały od zakupu, teraz Thief zaczyna podobnie wyglądać, jak Watchdogs będzie średniakiem, to będzie już jakiś dramat :)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #530 dnia: Luty 25, 2014, 09:56:12 »
Dalibyście już spokój z tym hejtem - ważne żeby gameplay i fabuła były zajebiste, to może być nawet 10fps.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #531 dnia: Luty 25, 2014, 09:58:12 »
Bez fpsow! C'mon, jak wyolbrzymiac to na calego.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Re: Thief
« Odpowiedź #532 dnia: Luty 25, 2014, 09:59:17 »
Pikacz, gwarantuje ci, ze jakby fabula i gameplay byly naprawdę zajebiste w Thiefie to zaden recenzent nie wspomnialby o niskim fpsie (patrz Far Cry 3).
Ale nie są, dlatego wspomina sie o kolejnej wadzie gry, ktora zwykle jest wymieniana na koncu.

Malo ktora gra schodzi ponizej 20. Branza jak dotąd akceptowala spadki ponizej 30, moze na nextgenach sie to zmieni.

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #533 dnia: Luty 25, 2014, 10:07:50 »
Mam wrazenie, ze niektorzy "dżurnosi" dopiero na nextgenach zobaczyli jak fajnie sie gra w 60 klatkach (bo dotad byli ignorantami, ktorym na laptopach wszystki i tak cielo) i w koncu beda na to zwracali uwage.

Tak czy inaczej. Pogoniłem mój preorder, zapomniałem już o Thiefie i wracam levelovać w Battlefieldzie :)

Offline duchu

• Junior
  • *
    • Skryptersi.pl
Thief
« Odpowiedź #534 dnia: Luty 25, 2014, 10:10:18 »
A dlaczego nie ma jej jeszcze w sklepie XO ?

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #535 dnia: Luty 25, 2014, 10:11:19 »
@Simplex

Mi nic nie musisz gwarantowac, poprostu w hejcie gubicie rozsadek. Uwazam za karygodne wypuszczenie gry chodzacej ponizej 30kl/s na nextgenach. Nie ma argumentu, bo to leciwy sprzet i nic panie nie poradzisz. Fuszerka i tyle (port na kolanie?  Zobaczymy co z pastgenami bedzie), slusznie obnizone oceny za te problemy. Bylo wczesniej gadan o skradnaiu i AI, zadalem pytania, nikt nie raczyl odpisac, bo argumenty z dupy, no ale hejt musi byc. Gra jest jaka jest z wadami gameplyowymi i technicznymi na konsolach, ale teraz wyglada to juz na kopanie lezacego. Nie jest to kolejny mesjasz, ktorego ludzie sie spodziewali (ja nie, gra m jest obojetna, ale smutne jak ludzie reaguja, strach gre robic), ale widze, ze teraz z miejsca oznacza to "pogrzebmy crapa!".

Pikacz

• Gość
Odp: Re: Thief
« Odpowiedź #536 dnia: Luty 25, 2014, 10:13:00 »
Bez fpsow! C'mon, jak wyolbrzymiac to na calego.
Ale ja nic nie wyolbrzymiam, jak chcesz mogę zacząc cytować konkretnych użytkowników.

I co? Coś ten Thief nie taki zajebisty jak wczoraj pisano - a ja pisałem, przestrzegałem i byłem jebany, bo to niemożliwe żeby coś nie grało. A tu nagle nic nie gra - ani cyferki, ani fabuła, ani gameplay. Mówiłem, że ścierwo dla casuali. Do tego zjebane technicznie na "nekstgenach".

Bylo wczesniej gadan o skradnaiu i AI, zadalem pytania, nikt nie raczyl odpisac, bo argumenty z dupy, no ale hejt musi byc.
Oczywiście, można ignorować jak ktoś pisze na temat, a potem twierdzić, że argumenty z dupy. Brawo!

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #537 dnia: Luty 25, 2014, 10:18:40 »
A dlaczego nie ma jej jeszcze w sklepie XO ?

Dzisiaj będzie tylko w amerykańskim i to pewnie dopiero po 12 naszego czasu.

Pytanie do wszystkich piszących, że nowy Thief jest dla casuali, retardów, etc.. O chuj Wam chodzi? Gra jest niedorobiona i ma błędy w AI i dlatego jest dla casuali, retardów? Czyliz zabugowane niszowe pozycje na PC też są dla casuali/retardów?

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #538 dnia: Luty 25, 2014, 10:20:19 »
Czyliz zabugowane niszowe pozycje na PC też są dla casuali/retardów?
Wg konsolowców: "Tak jest, TurboGadzie!"

(kliknij)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #539 dnia: Luty 25, 2014, 10:22:56 »
@Pikacz - A kto pisal, ze jest zajebisty? Wyolbrzmiasz po to, aby podreslic to, ze ludzie mieli dystans do pierwszych opini z twitcha, a ty jedyny znales prawde i jak smieli inni powatpiewac. Wiem ze podchodzisz osobiscie do forum, wiec zakoncze to w tym miejscu, bo nerwowo sie robi, jak zawsze.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #540 dnia: Luty 25, 2014, 10:24:04 »
@Pikacz - A kto pisal, ze jest zajebisty? Wyolbrzmiasz po to, aby podreslic to, ze ludzie mieli dystans do pierwszych opini z twitcha, a ty jedyny znales prawde i jak smieli inni powatpiewac. Wiem ze podchodzisz osobiscie do forum, wiec zakoncze to w tym miejscu, bo nerwowo sie robi, jak zawsze.

Pikacz lubi tłuc chochoły. Wymyśli sobie wroga i go okłada argumentami :D
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #541 dnia: Luty 25, 2014, 10:27:14 »
Po tym co sie dzieje w temacie cos czuje, ze w tej generacji recenzje beda bardzo waznym wyznacznikiem sukcesu gry. Branza splycila skale ocen i ich wartosciowosc, ale co robia teraz z tym gracze to jest jeszcze slabsze. Szkoda, ze Thief nie ma dema, bo nie ma prawda?

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #542 dnia: Luty 25, 2014, 10:28:37 »
Wyolbrzmiasz po to, aby podreslic to, ze ludzie mieli dystans do pierwszych opini z twitcha, a ty jedyny znales prawde i jak smieli inni powatpiewac.
Nie pierwszy raz i nie ostatni - ale co tam, przecież tego nie ma, wystarczy zamknąć oczy. A ja nic nie widziałem i sobie wymyślam.

Wiem ze podchodzisz osobiscie do forum, wiec zakoncze to w tym miejscu, bo nerwowo sie robi, jak zawsze.
Nie prawda. To tylko twoje wyobrażenie i nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym.

Wymyśli sobie wroga i go okłada argumentami :D
Ale tylko wtedy gdy ktoś mnie traktuje jak wroga, który wymyśla sobie nieistniejące pierdoły.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #543 dnia: Luty 25, 2014, 10:35:03 »
Po tym co sie dzieje w temacie cos czuje, ze w tej generacji recenzje beda bardzo waznym wyznacznikiem sukcesu gry. Branza splycila skale ocen i ich wartosciowosc, ale co robia teraz z tym gracze to jest jeszcze slabsze. Szkoda, ze Thief nie ma dema, bo nie ma prawda?

Może na dłuższą metę okazać się, że (niestety) masz rację, ale jest nadzieja, że nie:

So how did the developers at Crytek and Microsoft feel about the Ryse reviews? "Metacritic is a complicated topic in our industry," cautioned Ybarra. "At first, it was hard to see the numbers as they were lower than we wanted. That's always hard on any game team that puts a lot of time and effort into a game.

"On the other hand, we did see a lot of gamers saying they loved the game. If you look on Amazon, we are rated 4 out of 5 stars by direct consumers.

http://www.totalxbox.com/71361/microsoft-on-the-ryse-xbox-one-reviews-it-was-hard-to-see-the-numbers/

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #544 dnia: Luty 25, 2014, 10:35:48 »

Oby nie TitAAAnfall ;D

W tym okresie posuchy gracze na PS4 łyknęliby nawet symulator schnięcia farby na ścianie, albo wróżenie z fusów po kawie rozpuszczalnej. Mam wrażenie że gdyby twórcy zrobili na PS4 Thiefa działającego płynniej, ale w 900p a nie w 1080p to drama byłaby mniejsza. Ale nie - robimy na nextgena, wersja PS4 musi być bardziej koszerna niż na Łoniaka. No i zrobili. I teraz mają.

Offline SimonX

• Prezes
« Odpowiedź #545 dnia: Luty 25, 2014, 10:38:34 »
Jak ktoś już kupi grę, będę miał prośbę, żeby odpalił ją w 720p i napisał, czy animacja jest płynniejsza. Bo ja jestem skłonny grać w 720p jeżeli będzie stałe 30 klatek i jeżeli tak się da, to sobie grę kupię. Jeżeli problem jest wyolbrzymiony i gra chodzi ok, a w jednej lokacji chrupie przez kilka minut na kilka godzin całości, to też kupię. A jak jest zwalona po całości i cały czas tnie, to olewam i czekam na patch.

bodi

• Gość
« Odpowiedź #546 dnia: Luty 25, 2014, 10:46:57 »
A takie rzeczy są w kąsoli możliwe? Mam na myśli że zmiana rozdzielczości w ustawieniach to przecież jest down bądź upscaling i nie wpływa on na FPS. Czy się mylę?

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #547 dnia: Luty 25, 2014, 10:52:30 »
A takie rzeczy są w kąsoli możliwe? Mam na myśli że zmiana rozdzielczości w ustawieniach to przecież jest down bądź upscaling i nie wpływa on na FPS. Czy się mylę?

Nie mylisz się.

PS Ilość fpsów można przecież przez "przyspieszanie obrazu" zwiększyć  ;D

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #548 dnia: Luty 25, 2014, 10:53:03 »
@ SimonX - Nie zdziwilbym sie, gdyby tak wlasnie bylo tzn. jak z Dark Souls i Blight Town, gdze gra chodzila fatalnie, ale to byla jedna lokacja.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #549 dnia: Luty 25, 2014, 10:54:04 »
W GT6 pomaga zmiana na 720p. Więc tak, takie rzeczy są w konsoli możliwe :)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #550 dnia: Luty 25, 2014, 10:57:20 »

A GT6 działa w jakiej natywnej rozdzielczości?

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #551 dnia: Luty 25, 2014, 10:59:22 »
A Wy to do szkoły dzis nie idziecie, hę? Tylko wszysycy na forum siedzą?!

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #552 dnia: Luty 25, 2014, 11:00:15 »

Dzień jak co dzień.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #553 dnia: Luty 25, 2014, 11:03:10 »
A Wy to do szkoły dzis nie idziecie, hę?

Nauczanie mnie nudziło.

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #554 dnia: Luty 25, 2014, 11:08:37 »
Zachodniopomorskie, mazowieckie, opolskie i dolnośląskie - trwa drugi tydzień ferii zimowych.Gimnazja pozamykane, Panie, łącznie ze świetlicami, gdzie się mamy podziać jak nie na forum?

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #555 dnia: Luty 25, 2014, 11:09:50 »

Nauczanie mnie nudziło.
Traci pan napiwek!

Zachodniopomorskie, mazowieckie, opolskie i dolnośląskie - trwa drugi tydzień ferii zimowych.Gimnazja pozamykane, Panie, łącznie ze świetlicami, gdzie się mamy podziać jak nie na forum?
Mike już za stary i nie pamięta jak to jest mieć 17 lat! Piernik! ;)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #556 dnia: Luty 25, 2014, 11:11:38 »

A GT6 działa w jakiej natywnej rozdzielczości?

jak masz wlaczony tryb 1080p w menu konsoli, to dzialac bedzie w 1440x1080. jednak jesli w menu konsoli wymusisz tryb 720p (wylaczajac 1080p), wtedy gra uruchamia sie w 1280x720 i w takiej rozdzielczosci jest renderowana.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #557 dnia: Luty 25, 2014, 11:20:23 »

Nauczanie mnie nudziło.
Traci pan napiwek!

Wyjdźmy na zewnątrz i załatwmy to jak mężczyźni!

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #558 dnia: Luty 25, 2014, 11:25:31 »
Już słyszę ten aplauz!

(kliknij)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #559 dnia: Luty 25, 2014, 11:33:28 »