Autor Wątek: Thi4f  (Przeczytany 7643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wynmacher

• Stały bywalec
Thi4f
« dnia: Maj 11, 2009, 15:35:16 »
http://eidosmontreal.com/en/games.html

A więc panie i panowie wszystko jasne, już za jakiś czas wrócimy to mrocznego stempunkowego miasta :D
Czy wśród poligamistów są jacyś fani złodzieja ?

Offline Maciej Kaczyński

• Mieszkaniec tego forum
    • Pejdż on Kompjuter Entertetejment
Odp: Thi4f
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2009, 15:58:58 »
Garetta? Jasne. Ale to jeden z gorszych przykładów zastąpienia litery cyfrą w historii ludzkości.
http://www.youtube.com/user/pokeplinfo
Pejdż on Kompjuter Entertetejment

Offline Wynmacher

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2009, 16:02:32 »
No tu można się zgodzić,a le jeśli nie spieprzą gry to mi nie przeszkadza.

Offline wiewiorek

• Stały bywalec
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2009, 16:16:17 »
Sure, to obok Falloutow moja ulubiona seria gier, ever. Pomijajac arkadowki nie wracam do raz ukonczonych gier - poza Thiefem wlasnie. W The Dark Project gralem najdluzej - fabula wymiata, combo Constantine/Victoria to moje ulubione zle charaktery... ale lubie wszystkie czesci. Gralem niedawno Shalebridge Cradle z trzeciego zlodzieja i bylo tak samo fajnie jak za pierwszym razem.

Hooray :D
-----
Go and see the twitting squirrel! http://twitter.com/kacperkucinski [currently hibernating]

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2009, 16:50:37 »
TH4F?

Jakieś n00b h4X0ry to umyśliły :P.

Super, że wreszcie wyjdzie kolejna część. Ciekaw jestem jak Mr. G poradzi sobie w next-genowym światku.

Offline Wynmacher

• Stały bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2009, 16:56:23 »
Jeśli Mr. Garrett będzie głównym bohaterem, w końcu na razie nie ma żadnych informacji.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2009, 16:58:36 »
Jak nie będzie to ja strajkuję :P.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2009, 17:31:16 »
Gralem w jaka czesc kiedys na PC. Wytrzymalem jakas godzine. Nudne to bylo niemozebnie, jak prawie kazda skradanka zreszta. Zobaczymy jak to tutaj wyjdzie, ale osobiscie mi to dynda ;-).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2009, 17:40:26 »
Don Simon :) Nie może to być, ale w 100% masz rację :) Moje odczucia po 1 części Thiefa na pc były identyczne, z tym, że wytrzymałem tylko 30 minut ;)

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2009, 17:57:02 »
Mnie tam bardziej zainteresowała zapowiedź DEx3 (oby było lepsze od lekko kaprawej dwójki). W Garreta grałem tylko trzeciego, było spoko, ale nigdy nie byłem wielkim miłośnikiem skradanek. Pewnie na konsoli bym przeszedł całe, ale że było za kilka groszy na PC, to ledwie parę godzin się z tym zabawiłem.
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2009, 17:58:29 »
Cholera - zgadzam się z Katanką :)
Gregys out.

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2009, 18:01:06 »
Thiaf! :D

Cóż, o tym, ze będzie to własnie czwarta część tej serii było wiadomo praktycznie od ukazania się tego przesłoniętego napisu. Cóż, mam nadzieję, że częśc 4. będzie przynajmniej tak dobra jak Deadly Shadows.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2009, 18:30:30 »
Mnie też żaden Thief nie podszedł. Za duży hardcore chyba i klimat jakoś nie ciekawy - łuki i drewniane pałki ...
Ze skradanek bardzo podobał mi się Splinter Cell Chaos Theory (w inne SC nie grałem) i MGS4.
N.O.L.F 1 i 2 też bardzo mi się podobały.

Offline Ryszard Chojnowski

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 11, 2009, 18:42:09 »
A dla mnie Thief to absolutnie ulubiona seria gier. Oprócz podstawek grałem w mnóstwo fanowskich etapów, z których wiele było na naprawdę znakomitym poziomie. Bawiłem się także w "ghosting", czyli przechodzenie etapów tak, żeby nie pozostawiać żadnych śladów. Innymi słowy - nie mogę się doczekać czwórki - mam tylko nadzieję, że scenariusz nie zawiedzie i że gra nie będzie robiona pod niedzielnych graczy.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 11, 2009, 18:57:39 »
Don Simon :) Nie może to być, ale w 100% masz rację :) Moje odczucia po 1 części Thiefa na pc były identyczne, z tym, że wytrzymałem tylko 30 minut ;)

Szymon, jak masz takie same zdanie jak Katanka, to ja z Tobą więcej wódki nie piję.  ;D 8)

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2009, 20:15:07 »
O, fajne było gaszenie pochodni strzałami z wodą. :-D
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline Wynmacher

• Stały bywalec
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 11, 2009, 20:54:00 »
Mycie plam krwi na dywanach też :P

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 11, 2009, 21:43:27 »
Zlodziejaszek dobry jest :) ciekawe jak bedzie sie gralo na konsoli na PC bylo sporo klawiszy chociaz z tym problemu juz byc nie powinno (interfejsy oparte na kole itd). Zaraz po Tenchu i SC to najlepsza seria (MGS sie chowa snejk to moze co najwyzej sie skradac w brazylijskiej operze mydlane hue hue hue)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 12, 2009, 11:32:49 »
Szymon, jak masz takie same zdanie jak Katanka, to ja z Tobą więcej wódki nie piję.  ;D 8)

To Katanka ma takie zdanie jak ja :-).
Mi sie tez Spilnter Cell podobal, ale go nie skonczylem, bo mnie jednak skradanki mecza. Leze, leze, boczkiem, boczkiem, potem czekam, az straznik przejdzie, pukam go w glowe, potem znowu gdzies leze po cichu, znowu czekam, ktos mnie zauwaza i abarot od nowa. Czekanie, czekanie, czekanie, nuda, nuda, nuda :-).
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 12, 2009, 11:45:32 »
Alez ta gra sie nie sprzeda, matko Boska, biedny Eidos.
Kolejny finansowy zawod po wynikach ostatniego Tomb Raidera.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 12, 2009, 11:49:06 »
Wiadomo że się nie sprzeda... ale są ważniejsze sprawy ile będzie thiefa w thiefie albo inaczej będzie to pecetowy thief czy raczej bardziej multi i jakie będą uproszczenia. Ostatni nie był zły ale jednak wolę poprzednie.

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 13, 2009, 15:04:55 »
Dla mnie najlepszy Thief to jedynka - masakryczny klimat. Bardzo się cieszę, że będzie czwórka i mam nadzieję, że głos złodzieja podłoży ten sam człowiek co w 1ce. Chcę strrraszne misje, skradanie się obok śpiących, przechodzenie gry bez zauważenia. CUDO! Byle by nie zrobili strzelanki :)

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 13, 2009, 15:11:14 »
Ja sobie daruję bo nie umiem :/ MSGy na poziomie wyższym niż Easy to dla mnie gry nie do przejścia. Zawsze mnie ktoś zobaczy, wzbudzi alarm. A nie chce mi się czaić za drzewkiem przez godzinę żeby wyminąć strażnika.

Offline Wynmacher

• Stały bywalec
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 13, 2009, 15:12:58 »
A jako ciekawostkę. Wiecie że gościu który podkładał głos pod Garretta W Thefie podłożył też głos Haroldowi w Falloucie 3 :D

http://www.youtube.com/watch?v=DeFMOfg6qHE

http://www.youtube.com/watch?v=tOuXXGrRDes

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 13, 2009, 19:37:13 »
http://eidosmontreal.com/en/games.html

A więc panie i panowie wszystko jasne, już za jakiś czas wrócimy to mrocznego stempunkowego miasta :D
Czy wśród poligamistów są jacyś fani złodzieja ?

Sa nawet wielbiciele :) Cudowny glos Garretta, swietne misje, dobra fabuła. Bede czekal z niecierpliwoscia.

Offline catalyst

• Stały bywalec
THI4F
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2009, 12:47:14 »
No - kto czeka na nowego thiefa? Ja na pewno tak. Macie jakieś oczekiwania co do nowej części? Ja bardzo bym chciał, żeby 4ka dała trochę klimatu z 1szej części - duużo monologów strażników, pogwizdywania. Mroczny industrialny klimat, ciemne sekrety. Daleko idący mechanizm ukrywania się przed wzrokiem wroga, wykorzystanie otoczenia i oświetlenia. No i obowiązkowo głos Garreta jako lektora wprowadzający w każdą misję, czytający znalezione wskazówki itp.. (ten sam patent był super wykorzystany w SLYach) Gra powinna być straszna (!) z mniejszym ukierunkowaniem na walkę.

Pozdro!
C

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
Odp: THI4F
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 26, 2009, 12:48:28 »
Ja na pewno tak.
Ja na pewno nie :)
Gregys out.

Offline emte

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 26, 2009, 14:06:30 »
No czekam, czy z niecierpliwością to nie wiem, bo mam obawy co zrobią.
Na pewno nie zrobią takiej gry jak 1 czy 2 część, bo to chyba by nie przeszło obecnie.
Mi marzy się coś takiego jak Metal Age właśnie, chodzenie po dachach, jak najmniej pagan :) Misje takie jak Bank przykładowo!!! To był bodajże najlepszy level jeśli chodzi o "skradanki"
Na razie praktycznie nic nie wiadomo o 4'ce i podejrzewam że szybko się czegokolwiek nie dowiemy. Premiera i tak pewnie 2011.
]

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 26, 2009, 14:08:46 »
Mi marzy się coś takiego jak Metal Age właśnie, chodzenie po dachach, jak najmniej pagan :) Misje takie jak Bank przykładowo!!! To był bodajże najlepszy level jeśli chodzi o "skradanki"

Moja ulubiona misja to 1sza części misja w zamczysku gdzie łaziły jakieś zgniłki - brrr najstraszniejsza skradankowa misja EVER :)

C

Offline emte

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 26, 2009, 14:20:53 »
Z Dark Project to pamiętam, misje po utracie oka, klimat nie powtarzalny :) i ten podk**wiony Garret!
Najważniejsze żeby wszystkie filmy pomiędzy misjami były rysowane! Lista życzeń jest bardzo dłuuga :)
]

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 26, 2009, 14:55:30 »
Nie mogę się doczekać, jedyna swego rodzaju gra, nawet jeśli będzie wtórna i uproszczona w co wątpię.

Offline Capoman1986

• Stały bywalec
  • www.lasantekielce.pl
    • Gabinet Kosmetyczny La Santé
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 26, 2009, 15:12:45 »
Oj czekam na nią, czekam. Niestety podchodzę do niej ostrożnie bo nigdy nie wiadomo co zrobią. Jeżeli będzie ją współtworzył Spector to nie będzie zła, ale mam cichą nadzieję, że nowy thief będzie bardziej klimatyczny i mniej konsolowy od 3. Hmmm zobaczymy jak zrobią DeusEx 3.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 26, 2009, 17:04:57 »
No - kto czeka na nowego thiefa? Ja na pewno tak...

Powiem krótko: +1 :)

Chciałbym, aby część czwarta była coś w deseń Thief'a: Deadly Shadows :).

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 26, 2009, 17:43:17 »
Scalilem watek z poprzednim. Osobiscie zdania nie zmienilem :).

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 26, 2009, 20:04:20 »
Słuchał ktoś z Was może ostatniej fantasmagieri? Podobno na PC wyszedł mod do Dooma 3 który pozwala cieszyć się przygodami złodzieja na nowo :)

Offline wachu

• Badass
  • Wassup?
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 26, 2009, 20:05:53 »
Oj jako fan serii muszę stwierdzić, że z tym tytułem to naprawdę nie wstrzelili ...

Offline Wynmacher

• Stały bywalec
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 26, 2009, 20:36:31 »
Słuchał ktoś z Was może ostatniej fantasmagieri? Podobno na PC wyszedł mod do Dooma 3 który pozwala cieszyć się przygodami złodzieja na nowo :)

Zapewne chodzi ci o to http://www.thedarkmod.com/ .

Offline semerkchet

• Junior
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 27, 2009, 14:07:28 »
Thief w dalszym ciągu stoi wysoko w moim rankingu i zapewne już się to nie zmieni. Zabawne że jak wyszedł Deadly Shadows narzekałem, że jest robiony na konsolową modłę a teraz czekam aż wyjdzie na PS3 ;]
W ogóle ciężko zliczyć ile razy poprzechodziłem te wszystkie gry.
Kiedy już zabrakło poziomów trudnosci tworzyłem własne [nikt nie może zobaczyć, żadnych śladów itp.] nawet nie wiedziałem że takie granie ma swoją nazwę, gdzieś w niższych postach wyczytałem, że to ghosting ;]
Jedyne czego się obawiam to, że come-backi po dłuższej przerwie, a do tego części czwarte - z reguły rozczarowują.

Chętnie znów zanużyłbym się w steampunkowy klimat ale nie kosztem zniszczenia wizerunku jednej z najlepszych serii wszechczasów.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 27, 2009, 14:41:15 »
a do tego części czwarte - z reguły rozczarowują.

O przepraszam. Rocky IV byl fajny  ;D

Offline Verminaard

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 27, 2009, 15:49:07 »
Hello,

W Eidos Montreal pracuje sporo ludzi z EA Montreal oraz Ubisoft Montreal.

To taka ogólna sugestia, że nowy Thief może nieco odbiegać od starych wzorców i stać się nieco bardziej action ;).

Vv