Autor Wątek: Hard Reset  (Przeczytany 10903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

boski roman

• Gość
Odp: Hard Reset
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 08, 2011, 20:16:55 »
Zagrałem w demko i jestem oczarowany. Grafika jest śliczna, nie myślałem, że mój złom w ogóle to odpali ale jak widać UE czyni cuda ;)
Modyfikacja broni jest fajna, dobrze przemyślana. Design jest nastrojowy, a przeciwnicy... no cóż, w końcu to old school shooter prawda?  8)

Za taką cenę za jaką będzie proponowana (80zł?) to kawał solidnej produkcji idąc tropem demka. Szkoda, że takie krótkie ;)

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 08, 2011, 20:24:12 »
Dla mnie to jest taki Painkiller z robotami. :) Grafika mimo, że lepsza od większości portów, to nie powoduje opadu szczęki. Twórców można natomiast pochwalić za świetną optymalizację silnika - nawet przy sporych rozwałkach animacja nie zwalnia nawet na moment.

Szkoda tylko, że 'otwarte' lokacje nie są tak otwarte, jak to zapowiadano. Niemniej, za cenę 80 zł dostajemy grę na pewno dużo ciekawszą, niż 99% wojennych shooterów, jakimi nas karmią.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 08, 2011, 20:38:36 »
Przeciwnicy przypominaja mi tych z Ratcheta i Clanka :P

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 08, 2011, 20:53:48 »
Fajne demko, fajnie się strzela, cena też wydaje się rozsądna i może nawet kupie. Przyjemny klon Painkillera tak jak wielu już zauważyło. W sumie to za bardzo po za kosztami licencji i haraczu od dystrybucji nie widzę sensu czemu nie miałoby się ukazać na konsolach.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 09, 2011, 00:39:48 »
Zapewne temu że nie ma komu tego przeportować.

Offline Kajman

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 04, 2011, 12:42:57 »
Wczoraj skończyłem Hard Reset i jestem prawie w 100% zadowolony. Dwie jedyne wady to strasznie krótka rozgrywka i dramatyczna fabuła. 8 poziomów po 40 minut przy maksymalnej eksploracji to jednak trochę za mało, a fabuła była tak zła, że jeden z filmików przerywnikowych (są w formie komiksu) nawet wyłączyłem, co nie zdarza mi się niemal wcale. Wydaje mi się, że polscy twórcy gier - podobnie jak twórcy filmów - uważają, że wystarczy wstawić przekleństwo zamiast przecinka, a dialogi będą dojrzałe. Nie tędy droga...

Ale kogo obchodzą takie szczegóły gdy dostaje się świetną rozrywkę? Hard Reset jest po prostu rzetelnie zrealizowaną grą, bardzo różną od dzisiejszych shooterów w stylu Call of Duty. Momentami to prawdziwy hołd dla starych shooterów w stylu Duke'a. Mamy nawet skakanie po prawie niewidocznych gzymsach w poszukiwaniu sekretów.  :) Bardzo spodobały mi się bronie w grze i choć sposób ich wybierania jest dosyć zagmatwany, to samo strzelanie jest jak najbardziej satysfakcjonujące.

Na osobny akapit zasługuje grafika i strona techniczna Hard Reset. Uwielbiam dobre dynamiczne cieniowanie i fizykę w grach i pewnie dlatego tak spodobało mi się HR. Na moim kompie średniej klasy bez żadnych problemów odpaliłem najwyższe detale i momentami grafika była naprawdę zachwycająca. Każdy drobny przedmiot rzucający cień przy kilku wybuchach na raz - wow. Fizyka jest świetna, niemal każdy element otoczenia można poruszyć. Zdarzają się oczywiście drobne błędy i przekłamania, ale ogólne wrażenie jest świetne. Optymalizacja na medal - nie miałem żadnych ścinek.

Bardzo polecam Hard Reset każdemu, komu tęskno do starych FPS-ów. Ja podszedłem do gry z nie nastawiając się na nic szczególnego a dostałem kawał solidnego shootera.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 17, 2012, 19:01:03 »
Update do wersji Extended Edition ze steama, będzie za free(najpóźniej początek maja), więc kto jeszcze nie kupił w indie royale, to marsz.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 19, 2016, 16:50:05 »
Wychodzi remaster! :)

http://gamersyde.com/download_hard_reset_redux_15_minutes_of_gameplay-37278_en.html

I fajnie, bo to bardzo fajna gra jest! A gra wyszła tylko na PC, więc na konsolach to nawet nie ma na co hejcić ;P
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2016, 16:53:02 wysłana przez Simplex »

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 20, 2016, 10:22:06 »
Troszkę złe wyczucie czasu, nie pyknie im, bo DOOM ma wszystkiego więcej i lepiej.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 20, 2016, 13:02:15 »
Raczej dobre - ludzie skończą Dooma i jesli będą chcieli więcej w tym stylu to akurat jest gotowe ;)

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 20, 2016, 13:41:58 »
To trzeba bylo wydac remaster w sezonie ogorkowym... lipiec bylby idealny.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 27, 2016, 21:14:08 »
85% zniżki na reduxa dla posiadaczy poprzedniej wersji i dla posiadaczy Shadow Warriora

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 27, 2016, 21:30:24 »
Miło, wychodzi równe 3 euro, tak jak w przypadku Dead Island.

Tym razem nie będę odwiedzał forum na Steamie, gdzie zapewne 90% użytkowników żąda nowej wersji za darmo.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2016, 21:32:47 wysłana przez Ja Być z Polska_ »
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 04, 2016, 18:36:33 »
Nie za fajna sytuacja bo zawsze kibicowałem FWH, ale wygląda na to, że niektóre efekty graficzne zostały wycięte z reduxa

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 04, 2016, 19:21:00 »
Szkoda, że te promocje to tylko na PC  :(

Mam Shadow Warrior w edycji cyfrowej (z dnia premiery!), a odświeżoną wersję Hard Reset chętnie nabędę. W sam raz młócka na letnią posuchę.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 06, 2016, 11:36:30 »
Nie za fajna sytuacja bo zawsze kibicowałem FWH, ale wygląda na to, że niektóre efekty graficzne zostały wycięte z reduxa

http://www.pcgamer.com/hard-reset-studio-addresses-redux-graphics-complaints/

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 06, 2016, 11:51:05 »
85% zniżki na reduxa dla posiadaczy poprzedniej wersji i dla posiadaczy Shadow Warriora
Biorąc pod uwagę, że było w tylu bundlach, to jakiś kosmos, że na to poszli ;).

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 06, 2016, 11:51:53 »
To samo dotyczy Dead Island. Dlatego kupilem i jeden i drugi remaster.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 06, 2016, 12:04:04 »
dsogamin>pcgamer rozumiem skoro jest sens wklejania tego samego info ponownie ? ;)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 06, 2016, 12:05:25 »
To jest największy skrubol jakiego można zrobić :)

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 06, 2016, 12:12:59 »
Urwa, nie zauważyłem linka pod "cytatem" z filmikiem. Dalej mnie boli, że na kąąsolach żadnej promocji nie ma. 70 PLN to sensowna cena za remaster gry sprzed prawie 5 lat, ale skoro na PC takie ceny dumpingowe dali to jednak zazdrość jest.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2016, 12:16:13 wysłana przez TurboGad »

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 12, 2016, 17:55:35 »
Developer HR:R:
https://steamcommunity.com/app/407810/discussions/0/350532536105732506/?ctp=37#c350533172690527841

HR dev here. I'd like to comment this downgrade video. Sorry, I couldn't comment earlier, but we are now working crazy hard to deliver SW2 for E3.
1. Lack of baked AO. Yes, we removed baked AO and replaced it with SSAO and it wasn't very a smart move :). We are currently restoring baked AO and will release a patch. HR:R will have baked AO mixed with SSAO, so AO will look better compared to original.
2. Different fire particles. We replaced those fire particles, because we think new ones look better.
3. Blurry textures. We didn't downgrade textures. This comparison uses FSAAx4 for HR and FXAA for HR:R. FXAA blur image a bit, so that's why textures look blurrier. If you disable AA or set FXAA in both versions, then textures look the same http://imgur.com/a/Dn5kY
4. Missing lighting effects. There is a bug in HR:R survival mode which breaks post processing. Normal campaign isn't affected by this bug and looks the same as in HR. We already fixed that issue and fix will be included in next patch.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 13, 2016, 00:07:40 »
Wiara w Wild Hog przywrócona :D